PDA

Prikaži potpunu verziju : Lapsusi i smešne situacije...


Strane : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15

Gordon Freeman
29.12.2007, 15:43
Auuuuuuuuu, pa sta bi se tek desilo da ste igrali domine!?!

Ninoslav
29.12.2007, 18:40
I ja sa kraljicom(ja sam beli) pojedem kralja(sah-mat)

Cek, pojeo si mu KRALJA?:eek::icon_scra Ili si samo spustio kraljicu u taj prvi red i matirao ga?

zidan grobar
29.12.2007, 18:42
Cek, pojeo si mu KRALJA?:eek::icon_scra Ili si samo spustio kraljicu u taj prvi red i matirao ga?
Da na to mislim matirao ga.

Sun Tzu
29.12.2007, 18:55
Mat je ako kralj nema gde da igra, a nema figure koja može da ga zaštiti. Samo je jedna figura dovoljna da ga matira... ;)
Ti što te ubeđuju suprotno nemaju pojma...

zidan grobar
29.12.2007, 18:57
Mat je ako kralj nema gde da igra, a nema figure koja može da ga zaštiti. Samo je jedna figura dovoljna da ga matira... ;)
Ti što te ubeđuju suprotno nemaju pojma...
Mislis da ja to ne znam,igram 3 godine sah,a oni ce mene da uce.
Ceo dan vise na kanterima pa i ne znaju osnovno.

nighthawk
29.12.2007, 22:51
Deca ponekad mogu da budu iznenadjujuce pametna. Danas je na Radio Televiziji Zajecar bila reportaza o specijalnom vozu kojim se vozio Deda Mraz. Pitaju klince kako je bilo, odgovori uglavnom tipa "Super je", a jedan mali od 5-6 godina kaze "Nije bas dobro organizovano" - "Zasto?" - "Pa mogli su Deda Mrazu da stave stvarniju bradu". A Deda Mraz stvarno imao bradu od one cupave krpe.

_Maximus_
30.12.2007, 4:08
Najgore je kada zateknes Deda Mraza da se sunja po gajbi... Meni se desilo par puta i prestao sam da verujem... :eek:

Videcemo ove godine.... Ako se ne iskupi sa jednom plavusom, nema mu ulaska u celu zgradu!

Saljem burazera sa prackom na krov.. haha PRicam ja ljudima da ovaj Vozdovac nije tako siguran. Pa can ni za Deda Mraza! :Freddy:

zoran845
30.12.2007, 4:25
Podseti me sada na jedan bizaran događaj od pre par leta, kad je neka banda opljačkala nekakvu banku u BG-u baš na Božić, i to prerušeni u - popove!

Uleteli su u tu ustanovu (sa sve oružjem, a u mantijama) uz poklič: "Hristos se rodi, ovo je pljačka!":mrgreensa

zdravkelja
30.12.2007, 11:49
:rofl: Koji kraljevi.
Jesu li uhvaceni?


Kad ste vec pomenuli Deda Mraza....
Kad sam bio mali, moji roditelji su se dogovorili sa jednim prijateljem da se prerusi u Deda Mraza da me iznenadi i donese poklon. I kad je dosao on to vece, ja sam otvario vrata. Da ste vi videli kako sam se uplasio :eek: :boodala: Rekli su da to u zivotu nisu videli. Hteli da me iznenade... i stvarno me iznenadili :kreza:
Cudno sam ja dete bio, a cudan sam i sad :kreza:

zoran845
30.12.2007, 12:20
:rofl: Koji kraljevi. Jesu li uhvaceni?Mislim da jesu. Ja bih im dao nagradu za "performans".:D

Kad sam bio mali, moji roditelji su se dogovorili sa jednim prijateljem da se prerusi u Deda Mraza da me iznenadi i donese poklon. Da ste vi videli kako sam se uplasio :boodala:...Prošao si k'o Bart, kad mu je Homer napravio krevetac u obliku klovna.:D

Homer : I know you love clowns, so I made you this bed. Now you can laugh yourself to sleep.
Clown IF YOU SHOULD DIE BEFORE YOU WAKE... (goofy evil laughter)
Bart: Can't sleep, clown'll eat me. Can't sleep, clown'll eat me...
:rofl:

todos
30.12.2007, 17:44
Na jednom renpomiranom nasem sajtu za tehniku jedan lik kaze da mu je pao zid sa sve LCD 50" ekranom i cenom od oko 4000 eura.Na kakvom li je to zidu zakacio:icon_scra. Stavite i vi ovde vase gefove, ako ih imate. A retko je ko da nema. Eto meni je pas pojeo ves masinu:rofl: Ali ne bukvalno vec su to elektrode koje ispustaju ultrazvuk. Ves se neverovatno dobro opere sa time.Na kraju se samo ubaci u masinu i ispere. Zao mi je tog aparata ali...:(

Ice-Man
30.12.2007, 18:40
Kad sam bio klinac (jos zesci nego sada) bio sma jednom sa sestrom na novu godinu i tako mi legli da spavamo, u sobi gde je jelka. Kao dogovorili se mi da cekamo Deda Mraza. Ja se naravno uspavao a sestra se jedva borila da ostane budna i tako oko 2 ona samo sto se ne uspava kad upada cale sa sve majcom Otpor i prevelikim boksericama buta poklon pod jelku. Kako bio mrak on oborio jelku i par staklenih ukrasa je puklo. Sve bi ovo mozda i proslo kod nas da nije poceo da psuje: "E mame mu ga na****m! Lola (moja tetka) ti deci sledece godine stavljas poklone! Mame mu ga..." I tako je sestra pocela da place i kada sam ja shvatio sta se desava zajedno smo plakali.:(

Alek92
30.12.2007, 20:16
Kad sam bio klinac (jos zesci nego sada) bio sma jednom sa sestrom na novu godinu i tako mi legli da spavamo, u sobi gde je jelka. Kao dogovorili se mi da cekamo Deda Mraza. Ja se naravno uspavao a sestra se jedva borila da ostane budna i tako oko 2 ona samo sto se ne uspava kad upada cale sa sve majcom Otpor i prevelikim boksericama buta poklon pod jelku. Kako bio mrak on oborio jelku i par staklenih ukrasa je puklo. Sve bi ovo mozda i proslo kod nas da nije poceo da psuje: "E mame mu ga na****m! Lola (moja tetka) ti deci sledece godine stavljas poklone! Mame mu ga..." I tako je sestra pocela da place i kada sam ja shvatio sta se desava zajedno smo plakali.:(


Iskreno, nikada nisam verovao u Deda Mraza, niti su me moji tako ucili.

Ice-Man
30.12.2007, 22:45
Ma brate u cemu je fora kod zivota kada ne verujes u Deda Mraza makar neko vreme? Mislim, ono koj ce ti zivot ako ne mozes da se radujes ciki u crvenom kad si mali i tetama u crvenom kad si veliki?:)
Nekom Deda Mraz nema veze sa Novom godinom, niti pak Uskrsnji Zeka nema veze sa Uskrsom ali to nije ni bitno, bitno je da dok si dete imas cemu da se radujes. Naravno tu je i tuga kada saznas da tvoji junaci ne postoje ili drugar razbije tvoje sampionsko jaje samo zato sto on ima guscje. Ali zalost se treba zaboraviti a sreca se treba pamtiti.;)

Leonida
30.12.2007, 22:52
Meni se jednom za uskras ucinilo da sam video je*anog belog zeca kako hoda u mom dvoristu i bije mog kera.Kad sam izasao napolje,onako bos i u pidzami pomotao sam ga do kapije, uhvatio ga , a ono beli fica na baterije(ocito igracka na daljinski,moj cale me za*****,gledao kroz prozor).Imao sam tada 6godina...unistio mi je verovanje tada u zeceve i men in red.

Iilija64
31.12.2007, 0:05
Meni se jednom za uskras ucinilo da sam video je*anog belog zeca kako hoda u mom dvoristu i bije mog kera.Kad sam izasao napolje,onako bos i u pidzami pomotao sam ga do kapije, uhvatio ga , a ono beli fica na baterije(ocito igracka na daljinski,moj cale me za*****,gledao kroz prozor).Imao sam tada 6godina...unistio mi je verovanje tada u zeceve i men in red.
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
ovo je stvarno gadan način da izgubiš vjeru.
moj je bio sljedeći: ima li išta od darova.
odgovor: evo ti pare pa si kupi.
pouka: najbolji dar je onaj koji si sam kupiš.

nighthawk
31.12.2007, 17:07
Putovao sam vozom zajedno sa jednom drugaricom. U kupeu jos jedna starija zena i njen unuk, klinac od 6-7 godina. U jednom trenutku drugarica, meni okrenuta ledjima, se naginje i trazi nesto po torbi. Ja, bez ikakvih namera (casna rec), potpuno refleksno bacim pogled znate vec na sta, a ovaj mali mangup pocne da se smeje ko nenormalan. Kakva su ova danasnja deca, umesto da se igraju klikera oni... Hteo sam da ga :boxing:


btw fali onaj "posramljen" smajli koji bi bio pogodan za ovaj post.

Ice-Man
31.12.2007, 17:36
Putovao sam vozom zajedno sa jednom drugaricom. U kupeu jos jedna starija zena i njen unuk, klinac od 6-7 godina. U jednom trenutku drugarica, meni okrenuta ledjima, se naginje i trazi nesto po torbi. Ja, bez ikakvih namera (casna rec), potpuno refleksno bacim pogled znate vec na sta, a ovaj mali mangup pocne da se smeje ko nenormalan. Kakva su ova danasnja deca, umesto da se igraju klikera oni... Hteo sam da ga :boxing:


btw fali onaj "posramljen" smajli koji bi bio pogodan za ovaj post.

Sta be kakva su deca, kakav si ti to kad ti je preraslo u refleks?:to_care:
Ovaj sramezko bi bio ok ja mislim::o

Guterill
31.12.2007, 18:09
Ma brate u cemu je fora kod zivota kada ne verujes u Deda Mraza makar neko vreme? Mislim, ono koj ce ti zivot ako ne mozes da se radujes ciki u crvenom kad si mali i tetama u crvenom kad si veliki?:)
Nekom Deda Mraz nema veze sa Novom godinom, niti pak Uskrsnji Zeka nema veze sa Uskrsom ali to nije ni bitno, bitno je da dok si dete imas cemu da se radujes. Naravno tu je i tuga kada saznas da tvoji junaci ne postoje ili drugar razbije tvoje sampionsko jaje samo zato sto on ima guscje. Ali zalost se treba zaboraviti a sreca se treba pamtiti.;)

Ja, iako imam 13 godina, jos verujem u Deda Mraza.Posto mi je juce bio rodjendan ja skupio tacno 139evra- jos 6 za moj M600i!

gorillaz23
1.1.2008, 18:33
Meni se jednom za uskras ucinilo da sam video je*anog belog zeca kako hoda u mom dvoristu i bije mog kera.Kad sam izasao napolje,onako bos i u pidzami pomotao sam ga do kapije, uhvatio ga , a ono beli fica na baterije(ocito igracka na daljinski,moj cale me za*****,gledao kroz prozor).Imao sam tada 6godina...unistio mi je verovanje tada u zeceve i men in red.

Prvi put cujem za verovanje u zeceve :confused: :icon_scra

Insecticide
1.1.2008, 18:36
Prvi put cujem za verovanje u zeceve :confused: :icon_scra

Prvi put?Tebra,gde ti zivis?

Aj mi nemoj reci da nisi cuo za verovanje u "Pacovi" ?
http://www.youtube.com/watch?v=UpE5UHKBesE

:rofl:

_Maximus_
1.1.2008, 20:40
U jednom trenutku drugarica, meni okrenuta ledjima, se naginje i trazi nesto po torbi. Ja, bez ikakvih namera (casna rec), potpuno refleksno bacim pogled znate vec na sta,

Brate, dobri reflexi...:kreza:

M1los
2.1.2008, 1:33
@ nighthawk
To bi se nama pubertetlijama i moglo pripisati kao refleks, ali tebi... :to_care:

Lokigodofirendlies
2.1.2008, 2:56
@ nighthawk


Nisi ti tu nista kriv to je bio uslovan refleks(kao zatvaranje ociju pri kijanju)

Sasa90
2.1.2008, 18:31
Sad se setih da sam na nekom forumu citao kako se jedan zalio da ima dosta mrtvih piksela i jedan lik mu je preporucio da reinstalira windows da ce to da mu pomogne... :rofl::rofl: Ja sam se ziv smorio kad sam to video... Svaka mu cast:aplauz:

player1
2.1.2008, 18:32
Pixel: Resurrection

Insecticide
3.1.2008, 1:57
Danas me drug pita :"A kada je repriza nove godine?" A ja ga pogledam onako ruznog i kazem "Pa na badnje vece,naravno " Njemu treba zabraniti disati...

zoran845
3.1.2008, 3:13
Nova je godina, a tad neminovno ide i onaj koncert iz Beča, pa me to podseti na jedno davno leto kad mi je baba sa sela bila u gostima. Sedimo ona i ja i gledamo TV (moji su bili zauzeti pripremanjem ručka), a na televiziji koncert klasične muzike - komplet simfonijski orkestar sa par stotina članova. Gledamo, slušamo i ćutimo, a kad se sve završilo moja baba će: "Bože, Bože, ovol'ki ljudi, a ništa ne odsviraše!?!"

_Maximus_
3.1.2008, 22:40
Pre mnogo godina prolaze neki likovi iz kraja (imase oko 20 godina) pored terena gde je bio jedan veliki zbun. Culi oni zbun kako prica i krenuli da vide sta je...

Zavirise kad tamo klinja od 5 god. (koga jadna mu majka trazi po kraju) kleci na kolenima moleci se i gledajuci u nebo.

Kaze jedan "alo mali, sta radis to", a mali "cekam mece dobrice da slete".

"Alo mali pa trazi te keva", a mali "neka je, vise volim mece". :rofl::rofl:

Kasnije se pusio od batina. hehe Slatko detinjstvo......

Sale013
4.1.2008, 0:17
Upustio sam se ja danas u raspravu o kompovima sa kolegom na poslu.. Dodjemo mi do teme o brzini racunara i krene on da me ubedjuje u sledece..
Kako njegov racunar celeron 2 na 566mhz (ili slicno) radi istom brzinom (postize iste rezultate) kao core 2 quad kada bi se radni takt tog procesora spustio na 566mhz.. Njegova teorija je da je procesor onoliko brz kolika mu je radna frekvencija... :boodala:

Ja sam se ubio od pokusavanja ko malom detetu da mu objasnim neke stvari vezano za arhitekturu procesora ali nisam uspeo da ga ubedim u suprotno.. Jer je on samo prozvani specijalista (maturski rad mu je bila arhitektura racunarskih sistema oko 90te godine :))
U svakom slucaju, ne bi ovo bilo toliko smesno da ja nisam u jednom momentu prso i odlucio da isprobamo to u praksi :D.. Tako da mi se smesi simpaticna opklada.. Naravno necu nabaviti core 2 quad.. Ali e2180 ce posluziti :)

Renche
4.1.2008, 4:09
Ovo mi se desilo pre nekako...
Bio sam jako žedan.
Otišao do prodavnice da uzmem neki sok. Vratim se, sipam u čašu, čašu ostavim na štampaču.
Igram ja PES2008, i primim gol u zadnjoj minuti.
Koliko sam bio iznerviran udarim rukom u sto, časa sklizi sa štampača i sve se prolije po tastaturi, i meni naravno :mad:
A posle toga tek što sam bio besan :mad::mad:



Dolazim ja kod druga da vidim kakvih ima igara...
Igre je držao u peretonici, i listam ja tako i naiđem do Need for Speed-a.
Zamislite kakav je to anti-talenat za Engleski, kada je napisao na disku NITRO SPID :boodala:. Znači ja sam se valjao jedno 10minuta od smeha... :rofl:



Donesem ja svojem komšiji pre nekako Far Cry.
Instalirao je igru ali nije narezao. Posle 5-6 dana morao je da instalira nov windows, jer su mu ušli virusi.
Kada je instalirao pita on mene, ej Sale, oćeš mi doneti onu igru Far Krajevi :kreza:što si mi dao pre nekoliko dana.
Znači patos... :rofl::rofl:

Ima još mnogo toga samo ne mogu ničeg sad da se setim...

mciggzy
4.1.2008, 11:34
nitro speed i far hood :)

PS, imao sam cast da cujem izraz Dak Nakem :)

AkulM
4.1.2008, 11:52
Secam se kad sam jednom bio kod nekih specijalizovanih pirata, koji su imali i lep katalog i sve.I tu kod njih je bila neka prodavacica, a cd-ove drze u prostoriji iza nje.I tako, citam ja katalog i vidim imaju Painkiller-a i pomislim ono "Nothin' beats the classic :D", i kazem ja prodavacici:
-Evo, uzecu painkillera
-Samo trenutak....
-(dere se liku iza sebe) Donesi Paintkillera :kreza:

nitro speed i far hood :)

PS, imao sam cast da cujem izraz Dak NakemA da li si ikad cuo za Dukama Nukama? :kreza:
I da ne zaboravimo Princ of Pršuta! :D

zidan grobar
4.1.2008, 11:58
Dolazim ja kod druga da vidim kakvih ima igara...
Igre je držao u peretonici, i listam ja tako i naiđem do Need for Speed-a.
Zamislite kakav je to anti-talenat za Engleski, kada je napisao na disku NITRO SPID :boodala:. Znači ja sam se valjao jedno 10minuta od smejao:rofl:
Ajde bar da je napisao NID FOR SPID ANDERGRAUND,pa da razumemo da voli srpski jezik.:rofl:

Renche
4.1.2008, 12:12
nitro speed i far hood :)
Ajde bar da je napisao NID FOR SPID ANDERGRAUND,pa da razumemo da voli srpski jezik.:rofl:
Što je najžalosnije lik ima 24 godine :o
Idem danas kod njega da vidim jel je smislio još neku provalu :opanachke

WhenDarknessFalls
4.1.2008, 12:45
Hehe interesantno, i ja kada sam bio mali i kada sam igrao NFS na soniju, sam mislio da se igra zove Nitro Spid :to_care:

A za Duke-a ima raznih provala. Kod nas se zvao Djuk & Njuk.

zdravkelja
4.1.2008, 12:47
Kad sam ja bio mali, zvao sam NFS..... Nitfor spid :n_klanja:

mciggzy
4.1.2008, 13:25
LOL


Nitro Spid Hot Pršut :D

http://www.coverbrowser.com/image/gamecube-games/178-1.jpg

Renche
4.1.2008, 14:38
Moj drug Novica, Duke Nukem zove, Dukem Duken :kreza:

p.s. Sad sam malo pre bio kod druga, i pitam ga : kako se igra može zvati ''nitro spid'' kad u prvih šest delova nije bilo nitra? :)

Još jedan biser: Age of Empires - age of pepires... :mad:

Ja više ne idem kod njega... :dzavo:

Alek92
4.1.2008, 14:56
Još jedan biser: Age of Empires - age of pepires... :mad:



Aj sad! Odakle mu to?

Ja sam srecan sa matorim ljudima u svojoj okolini koji su zainteresovani za racunare. Moj cale kao primer:
"Sine daj ukljuci mi onaj Chiken"

Renche
4.1.2008, 15:07
Majke mi moje, rekao je tako...
A šta je ustvari Chiken? :)

zdravkelja
4.1.2008, 15:11
Verovatno chicken inviders. Ili morhoohn.
Moj igra samo Zumu vec 3 god. bez prestanka...

Bokile
4.1.2008, 15:45
u bre meni je onda keva napredna...
Igra Jamb,poker,Zumu,7 wonders,preferans,Dynomite,pasijans(normalno:D)
I jos 2-3 kojima ne znam ime...
I da,ono kinesko cudo,nesto kao domine,sta li je,maxnjong ili tako nesto...

caine
4.1.2008, 15:51
Moja igra samo platforme.:to_care: Omiljena igra - Ice Age.

Eris
4.1.2008, 16:07
E kakvi su vam to roditelji,cale mog druga igra wow i to original :D

Bokile
4.1.2008, 16:13
E kakvi su vam to roditelji,cale mog druga igra wow i to original :D

RISPEKT!!!:n_klanja:

(moze i kopiju ali nije to,to,zar ne... :D)

Gordon Freeman
4.1.2008, 16:17
u bre meni je onda keva napredna...
Igra Jamb,poker,Zumu,7 wonders,preferans,Dynomite,pasijans(normalno:D)
I jos 2-3 kojima ne znam ime...
I da,ono kinesko cudo,nesto kao domine,sta li je,maxnjong ili tako nesto...

DA ... podsetio si me na sve sate koje sam mogao da provedem pored kompjutera a nisam:n-cc2:

player1
4.1.2008, 16:30
Uh... ko moj burazer.

zdravkelja
4.1.2008, 16:38
Cale moje drugarice igra Warcraft III, ali ne samo da igra nego razbija :n_klanja:
Takodje igra i neke druge popularne strategije i FPS-ove. :)

DA ... podsetio si me na sve sate koje sam mogao da provedem pored kompjutera a nisam:n-cc2:
I mene, a zao mi je i tate kolko je vremena izgubio :D

Renche
4.1.2008, 16:46
Nije to ništa, moja mama igra Lulu 3D, :D

nighthawk
4.1.2008, 16:57
@Renche

:eek: Keva ti je kraljica :n_klanja:

zdravkelja
4.1.2008, 17:44
Dakle provalite ovo.

Prilog: Chat rasprava (http://www.gmnforum.org/datoteke/rasprava.txt)

A ovo su te nesrecne kapice http://img139.imageshack.us/img139/5909/loodacirt9.jpg

Renche
4.1.2008, 17:48
Kakvi su to likovi :boodala:
jbale ih kaPice :)

Insecticide
4.1.2008, 18:16
Moj deda (Pokojni) je u poslednje 2 godine svog zivota vecinu vremena proveo igrajuci komp.On je stvarno bio zainteresovan za tehniku (Bio mi je glavni pajtos :) ) Ono,hteo je da nadoknadi ono sto nije imao u mladosti.
Presao je sve FPS ove koje su nesto vredeli..Far Cry,Fear,Cod 1,2 (Sa ekspanzijama ) Vietcong,Call of Juarez,Max Payne 1,2 ,ubijao je mene u kanterima,Doom 3 ,Gun,WWII Sniper,sve...Igrao je i one podmornice..Silent Hunter 3 al' mu nije ishlo .
Znaci navedite igru ,ne verujem da nije presao (FPS).
A nije mu nikada bilo jasno zasto su meni strategije zanimljive :o.
E jbg..Sada taj komp koristi baba i igra pasijans :) (Samo za to je imao zivaca da joj objasni)
Znaci u pocetku sam ja morao njemu da objasnjavam kako se neke stvari prelaze a posle sam ja nega zvao :rolleyes:.Jbg,da je josh poziveo mozda bi isao u WCG sa Acom :).
Jbg...

mciggzy
4.1.2008, 20:19
Moj cale maltene samo ovo igra maltene od kad je nastala igra! LOL
http://en.wikipedia.org/wiki/Digger_%28computer_game%29

navadio se u firmi jos za vreme socijalizma, pa i sankcija kad nista drugo nije imalo da se radi :D

next
4.1.2008, 20:45
Dakle provalite ovo.

Prilog: Chat rasprava (http://www.gmnforum.org/datoteke/rasprava.txt)

A ovo su te nesrecne kapice http://img139.imageshack.us/img139/5909/loodacirt9.jpg
Ovimomci su izgleda mnogo vremena proveli na chasovim a logike i pored knjige "Logika",ja jednostavno ne mogu da se setim drugog logichnog objasnjenja...A lepo ja pricham da od teknjige moze da se poludi,i da ona nishta dobro ne donosi, a sad vidim i da sam bio u pravu shto nisam uchio...
Moj deda (Pokojni) je u poslednje 2 godine svog zivota vecinu vremena proveo igrajuci komp.On je stvarno bio zainteresovan za tehniku (Bio mi je glavni pajtos :) ) Ono,hteo je da nadoknadi ono sto nije imao u mladosti.
Presao je sve FPS ove koje su nesto vredeli..Far Cry,Fear,Cod 1,2 (Sa ekspanzijama ) Vietcong,Call of Juarez,Max Payne 1,2 ,ubijao je mene u kanterima,Doom 3 ,Gun,WWII Sniper,sve...Igrao je i one podmornice..Silent Hunter 3 al' mu nije ishlo .
Znaci navedite igru ,ne verujem da nije presao (FPS).
A nije mu nikada bilo jasno zasto su meni strategije zanimljive :o.
E jbg..Sada taj komp koristi baba i igra pasijans :) (Samo za to je imao zivaca da joj objasni)
Znaci u pocetku sam ja morao njemu da objasnjavam kako se neke stvari prelaze a posle sam ja nega zvao :rolleyes:.Jbg,da je josh poziveo mozda bi isao u WCG sa Acom :).
Jbg...

jednom rechju...RESPECT!:n_klanja:

zdravkelja
4.1.2008, 21:02
Ovimomci su izgleda mnogo vremena proveli na chasovim a logike i pored knjige "Logika",ja jednostavno ne mogu da se setim drugog logichnog objasnjenja...A lepo ja pricham da od teknjige moze da se poludi,i da ona nishta dobro ne donosi, a sad vidim i da sam bio u pravu shto nisam uchio...


U stvari nisu. Poznajem likove. ;)
Posle su stvarno stavili glasanje na forum (jedan lokalni na kojem je Mladen head admin), a opcije za glasanje su bile:

1) Grejanje vugle
2) Skrivanje frizure
3) Nose je samo iz fazona
4) Pomaze uzgajanju puzeva
5) Nema svrhu, ili prava svrha nije u listi za glasanje

:n_klanja::n_klanja:

Cvrcak
4.1.2008, 23:27
Moj drug je davnih 90ih, dok ga ja nisam ispravio, stalno govorio za DAMAGE - demejdz, za MESAGE - mesejdz i sve tako sto se zavrsava na AGE za njega je bilo ejdz :) Znam da je bila jos jedna tako popularna rec ali sad ne mogu da se setim

Bokile
4.1.2008, 23:35
A sta da ti kazem,kad je meni drugar preko telefona objasnjavao sta da stisne: JENTER ili SCHANEL... (ENTER i CANCEL)...
Ja sam zanemeo...:confused:

player1
5.1.2008, 0:14
Moj drug je davnih 90ih, dok ga ja nisam ispravio, stalno govorio za DAMAGE - demejdz, za MESAGE - mesejdz i sve tako sto se zavrsava na AGE za njega je bilo ejdz :) Znam da je bila jos jedna tako popularna rec ali sad ne mogu da se setim

Ma pusti... ja sam ko klinac Cavalry citao čeverli, a Knights, ko knajts.

EclipsE
5.1.2008, 1:08
Evo neke izvale jednog ortaka, znaci da puknesh od smeha:

Darth Vader - Dark Worker
Brightness - Bridžis
Michael Myers - Merlin Mejson (LOL)

ne mogu sad da se setim svega, ali sutra stiže update, znači milion stvari :)

Insecticide
5.1.2008, 23:57
Moj drug one ketchere zove "Ketchige" :to_care:

Eris
6.1.2008, 0:20
Moj drug za Pyroblast kaze Pujoblast :rofl:

Strike
6.1.2008, 0:52
Kad sam polagao montazu racunara na faxu moj ortak nije znao da podesi jumpere na HDD. Profesor iznenadjen prilazi i gleda ga unezvereno 10 minuta.
profesor: Imas li racunar kuci?
ortak: Imam.
profesor: Pa jel ga otvaras, cackas li sta?
ortak: Pa ne jos profesore, u garanciji mi je pa nesmem da skidam nalepnicu.
profesor: E pa kad ti istekne garancija ti dodji da polazes! :rofl:

Notorious B.I.G
7.1.2008, 0:37
Jedan moj drug za shadow kaze shejdov
a za blondy biondi

Renche
7.1.2008, 3:33
E setio sam se još nečega :)

Moj drug imao neku krosericu pod nazivom MZ, koju je trebao da proda ali nije znao koliko mu se kreće cena.
Pa je probao da potraži po internetu...
Uđe on na internet, ja u tom trenutku bio u WC-u, vraćam se ja i ima šta da vidim... Ušao je u neki sajt ''Emze Web Solutions''...
Šta mislite kako je to uspeo? :o Napisao je umesto MZ, ''emze''... Znači ja malo nisam umro od smeha. Zamislite budalu.... :rofl:

VojaM
7.1.2008, 3:46
A šta kažete za "not indžu memori" (Not enough memory)? :D
Isti tip se žalio da ga kompjuter vređa - kaže da mu je disketa "budala" (this disk is full). :D:D:D

Renche
7.1.2008, 3:50
Na ovom svetu ima svakakvih likova, ali ovako nešto je za ismejavanje stvarno :D

zoran845
7.1.2008, 3:58
"not indžu memori" (Not enough memory)? :D
Ah ta čuvena grupa slova "ough". Moja devojka je "although" (dobro, reč je stvarno za*bip!*bana) čitala kao "oldoudž".:p:opanachke

hacker_aca
7.1.2008, 5:31
Kad smo već kod jezičkih zezalica... Kada je moj ćale kupio Alcatel DB Max nije znao ništa da radi na njemu, to je bilo čudo od tehnologije! :) To je bila davna '99 ako se dobro sećam. Čačka on nešto po telefonu, brat i ja ga samo gledamo. Onda nije poruka mogla da se pošalje ili upiše broj u imenik (ili nešto slično) i piše na ekranu o čemu je reč uključujući reč "invalid". Mi se tada istripovali da nas telefon vređa, da smo invalidi. :to_care:

Pa kada je zvao svog brata u Nemačku i na kraju nije znao kako da prekine poziv i izvadi bateriju. :D

http://mobile.softpedia.com/images/phones/394_4.jpg

Insecticide
7.1.2008, 11:48
http://www.teleshop024.com/products_pictures/picapekac-m.jpg

Verovali ili ne moja baba zove ovu stvar "Pic pekac " :to_care: ,ne mozes zenu opasuljiti ,nema sanse.


(Za one koji ne znaju kako se ovo zove zove se "Pica pekac" :kreza: )

mciggzy
7.1.2008, 17:29
Ma tuzno je kad vidim firmu cija je to delatnost, a koja na svojim pikapovima ima napisano KETRIDZ...a nisam jednom video!


(u odnosu na to je nista jedna nepismena 042xxxxxx reklama provajdera u novom broju, koja ne zna kako se pise "ne" kod glagola, upotrebu reci "svoj: i kvacicama na slovima gde im se svidi :)

zoran845
7.1.2008, 18:14
U mojoj staroj dobroj gimnaziji bilo je nekoliko profesorki engleskog jezika. Jedna od njih je na svojim časovima isključivo govorila na engleskom, i od učenika tražila da i oni to rade. Kad nam se stalna profesorka nešto razbolela, saznali smo (na užas celog odeljenja) da će nam ta Dušica (koja ne priča srpski) držati nastavu.

Na prvom času je predavala neku lekciju, pa je, da bi proverila koliko smo shvatili, uzela da pita svakog redom ponešto u vezi sa novonaučenim. Pitanja su bila prosta, i ljudi su uglavnom odgovarali sa "yes" i "no". Red je došao na mog druga Relju, a Dušica ga upita: "You, boy! What's your name?". On se malo zamisli, pa reče "Yes!", na šta smo svi udarili u smeh. Relja vide da je pogrešio, te se munjevito ispravi sa "No, no, no!", što nas je dotuklo. Mislim da se nikada celi razred nije tako smejao.
Je l' treba da vam kažem da je Relja bio antitalenat za jezike i uvek imao iz engleskog keca k'o vrata?

zdravkelja
8.1.2008, 10:46
E sad sam se setio necega sto se desilo pre par godina.
Bio Bozic i zovu nas rodjaci iz Crne Gore da nam cestitaju (inace su katolici).
Ja se javljam
Ja: Halo
Rodjak: Halo ovde taj i taj. Srecan Bozic
Ja: Takodje :kreza:

Moja majka je umrla od smeha :rofl:

LoneWolf
8.1.2008, 16:16
E sad sam se setio necega sto se desilo pre par godina.
Bio Bozic i zovu nas rodjaci iz Crne Gore da nam cestitaju (inace su katolici).
Ja se javljam
Ja: Halo
Rodjak: Halo ovde taj i taj. Srecan Bozic
Ja: Takodje :kreza:

Moja majka je umrla od smeha :rofl:

A pazi ovo :

Slican scenario,prije par godina.

Ja : Mir Bozji,Hristos se rodi!
Ortak : I tebi isto bate (kratka pauza) khm,ovaj,vaistinu,vaistinu :rofl:

zdravkelja
8.1.2008, 16:45
Ove godine sam za docek otisao kod druga na Rojkovac, skupilo se nas 5,6. On zivi u zgradi. I krenulo vec u 23h pucanje, ruski front sta su sve bacali:D I mi izadjemo na terasu, krenuli mi da bacamo petarde sa terase. I moji drugovi krenuli da izvode nesto, kao ratovanje sa nekim likovima koji su dole bacali svakakva pirotehnicka cuda. I odjednom jedan moj drug krenuo da se dere na njih sa terase: Ne bacaj tamo, to je caletov auto, eeeeeej!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Valjali od smeha. :rofl:
A ja u zivotu nisam video takvu pirotehniku kao do tad. A svi kazu Rojkovac elita.:D

Renche
8.1.2008, 23:11
Glavno mi je, pre pola sata, kucao sam tati neki tekst u Wordu.
I pojavi se ova ikonica http://img150.imageshack.us/img150/3426/ikonicalv8.jpg
Tata kaže: ***** ti materina opet si navukao virusa i kad me je zveknuo iza ušiju... :o
Ne mogu da zamislim da je toliko glup, i sad sam mu malo pre objašnjavao šta je to, ali ne možeš ga ubediti da si bog.:to_care:



Juče, za božić nazove mog brata neki prijatelj i kaže: Mir božiji hristos se rodi, a moj brat će: Vaistinu vaskrese :kreza::kreza::kreza:

Ja sam puko od smeha, muka mi je bila koliko sam se smejao...
Ne mogu da verujem, a brat je stariji od mene 9 godina.

Banjopg
8.1.2008, 23:15
kad me je zveknuo iza ušiju...


Što mu nisi vratio :D

Renche
8.1.2008, 23:16
Onda bi završio u podrumu... ili na nekoj zabačenoj tezgi :)

daco kralj
9.1.2008, 15:57
:( - silent hill

JoKeR `90
10.1.2008, 0:51
I meni se dogodilo nesto slicno kao zdravkelji, ali za ovaj Bozic. Naime mog caleta je zvao jedan kolega koji je musliman (valjda) i moja majka se javila na telefon. On je normalno rekao "Srecan Bozić" i moja majka odgovorila "Hvala, takođe" neznajući ko zove,a on odgovori "Hvala ali ja ne slavim". Ja i moj ćale smo pukli od smeha.
A, evo josh jedne. Na jednom od prvih časova engleskog u ZLATNOJ osnovnoj školi profesorka dolazi na čas i počinje da nas pita neshto(malo na srpskom, malo na engleskom) i stize do jedne moje drugarice Katarine. Postavlja joj neko pitanje i ona umesto da odgovori sa YES ona kaze SI(da na italijanskom).

Cain
10.1.2008, 11:47
Ljudi osigurachi su kao windows.Nestao mi malopre struje i odem ja do kutije sa osiguracima iskljucim sve,ukljucm sve i volla.

Gordon Freeman
10.1.2008, 11:53
Ljudi osigurachi su kao windows.Nestao mi malopre struje i odem ja do kutije sa osiguracima iskljucim sve,ukljucm sve i volla.

O da ... isto tako nekad moras i da ih menjas..

mciggzy
10.1.2008, 11:58
isto i kostaju LOL

player1
10.1.2008, 16:22
isto i kostaju LOL

I oba se kupuji na pijaci. :to_care:

nighthawk
10.1.2008, 16:27
I za oba Srbi nadju zaobilazno resenje da bi ih kostalo manje (licne&free serial)

Skols
10.1.2008, 16:34
Vezano za strane jezike..u prvoj godini srednje,pocetni casovi nemackog jezika,ucili ono kako se zoves,odakle si,koliko imas godina..blablabla...
i pita profanka jednu drugaricu "Wie heisen sie?"(valjda se tako pise),sto u prevodu znaci kako se zoves,a ona kao iz topa odgovara "Wie heisen Stara Pazova"...znaci polegali smo od smeha!

mciggzy
10.1.2008, 16:36
pa da licna je u stvari crack za osigurač :kreza:

mciggzy
10.1.2008, 16:38
Vezano za strane jezike..u prvoj godini srednje,pocetni casovi nemackog jezika,ucili ono kako se zoves,odakle si,koliko imas godina..blablabla...
i pita profanka jednu drugaricu "Wie heisen sie?"(valjda se tako pise),sto u prevodu znaci kako se zoves,a ona kao iz topa odgovara "Wie heisen Stara Pazova"...znaci polegali smo od smeha!



Wie heiSt du? osim ako joj nije persirala a ne vidim veliko S :)

Gordon Freeman
10.1.2008, 16:49
Wie heiSt du? osim ako joj nije persirala a ne vidim veliko S :)

Vidim na forumu ima poznavalaca nemackog jezika.

JA samo znam da kazem: Ich muss aus die toalete gehen!

Skols
10.1.2008, 16:58
Ich muss aus die toalete gehen!

Priteralo a? :)

LoneWolf
10.1.2008, 17:04
JA samo znam da kazem: Ich muss aus die toalete gehen!

Ovo ti znaci nesto tipa :
Moram da izadjem iz toaleta

Aus=iz;
raus=napolje;

Dakle,nije te pritjeralo :D

/me svabo ;)

Renche
12.1.2008, 3:39
Sad malo pre citam screenfun, rubriku ''a sad malo vi'' i neki lik postavi pitanje koja je bolja graficka, ATI 1950PRO ili GeForce 8600GTX :opanachke
Screenfun odgovori 8600GTX:opanachke:kreza:

evanghelion
12.1.2008, 4:02
Evo jedna sveza, gledam ja mail i pise mi da imam 6 poruka u inboxu a u stvari ih je bilo 9, obrisem ih sve i posle pogledam a ono pise inbox -3!:rofl::kreza: Ladno sam bio tri poruke u minusu!

nighthawk
12.1.2008, 16:51
Ovo je vise glupo i zalosno nego smesno - u zajecaru ima jedna radnja koja prodaje samo rasvetu. Znaci imaju gomilu stonih i zidnih lampi. Udjem ja kod njih, pitam "Da li imate fluorescentne sijalice", a ona se malo zamisli, pa kaze "Neonke? Nemamo ih."

Ajde sad sto je naziv neonka nepravilan i netacan (ziva svetli, a neon (ili argon) sluzi samo da bi olaksao startovanje, cist neon svetli crvenom bojom), ali prodavnica koja je specijalizovana za rasvetu nema fluorescentne sijalice, vec samo obicne. Uzas, treba ih zatvoriti iz ekoloskih razloga.

caine
14.1.2008, 19:30
Imena zaječarskih cigana:

Ben Kvik Lapadatović;
Tarzan;
Sandokan;
Jamesdin (po Jamesu Deanu) Piculović

Bez zezanja :rofl:

zoran845
14.1.2008, 19:32
Bez zezanja :rofl:
Ako si mislio da nema da ti verujemo - zeznuo si se. U Nišu se jedan zove Vinetu Arizanović. :opanachke:boodala:

fingerprint
14.1.2008, 19:59
Imena zaječarskih cigana:

Ben Kvik Lapadatović;
Tarzan;
Sandokan;
Jamesdin (po Jamesu Deanu) Piculović

Bez zezanja :rofl:

Verujem ti, mi imamo Majkl Dzeksona (nisam siguran za prezime, i kako to tacno ide, ali lik je isao dotle da je skinuo frizuru, pokrete, i oblacenje :D ! Ko kaze da cige nisu simpaticne)

Banjopg
14.1.2008, 21:10
Imena zaječarskih cigana:

Ben Kvik Lapadatović;
Tarzan;
Sandokan;
Jamesdin (po Jamesu Deanu) Piculović

Bez zezanja :rofl:

Imamo ih i mi u PG masu.Ne sjećam se više imena ali ima jedan koji je stalno aktuelan-Safet Ajkulić.Ne daj bože da mu slučajno spomeneš pršutu ili slaninu odma hvata sprint za tobom.Ne znam zbog čega ali tako je :rofl:

nighthawk
14.1.2008, 22:53
Moja drugarica zajedno sa nekom njenom drugaricom stopirala, stanu cigani (covek, zena i njihov sin) i povezu ih. Usput ciga levom rukom drzi volan, a desnom ogroman krst zakacen za retrovizor, da se ne bi previse klatio. Onaj mali sedi na zadnjem sedistu izmedju ove dve i neobicno je miran za cigance od 5-6 godina. Posle nekog vremena ovaj ciga se okrece i pita malog "Elvise jel ti jos muka?"

@caine

Jel si ti iz Zajecara?

SILENT HUNTER 232
14.1.2008, 23:03
Na prvom casu biologije ulazi profesorica i sad pola odeljenja ustane a pola sjedi.A ona ce odjedanput <<Sta je !?Vama se ne dize kad ja ulazim>>!!

Izvala by prof.Anastasija Djukanovic
Mjesto zlocina:PG,Medicinska skola

caine
15.1.2008, 0:56
Google - džodžl :rofl:


@caine

Jel si ti iz Zajecara?
Aha.

zdravkelja
15.1.2008, 11:30
Kad ste vec imena spomenuli...

U skolu u koju ja idem idu tri brata i zovu se (pazi sad):
- Zenon
- Platon
- Dusan (a njemu je malo falilo da se zove Aristotel) :kreza:
Koji su to roditelji :rolleyes:

A sto se tice pripadnika romske populacije imamo:

2 sestre, zovu se Bahrija i Djulija :rofl:
I jednu koja se zove Madona :opanachke

JoKeR `90
15.1.2008, 18:29
E da ja sam u osnovnoj imao jednu pripadnicu romske populacije koja se zvala Sunčica

mciggzy
15.1.2008, 18:36
A kod mene na faksu prozivali Vida Ćorića :D

zdravkelja
15.1.2008, 18:46
E da ja sam u osnovnoj imao jednu pripadnicu romske populacije koja se zvala Sunčica

Pa to nije lose ime, samo je malo redje. Imam ja drugaricu koja se zove Sunchica.

Svakako neuporedivo sa Platonom & co :rofl:

fingerprint
15.1.2008, 18:47
E da ja sam u osnovnoj imao jednu pripadnicu romske populacije koja se zvala Sunčica

Zasto je Suncica cudno ime? :icon_scra
Ja ih znam dosta, i rome i ne-rome.

Wolverine
15.1.2008, 21:12
Sledece je u stvari za drugi ugao(TM): Idem ja danas sa caletom kolima i prolzimo pored nekog metuzalema koji vozi biciklu a sa guvernale visi konopcetom vezano kuciste:D (kao kad se vezuju knjige)!:boodala:

Sasa90
15.1.2008, 22:57
Koji je moj drug lik. Zove on mene pre jedno sat vremena da li ja imam internet i kazem ja lepo da ga naravno imam i on na to pocne da psuje eunet-u sve po spisku zato sto on nema internet. Nakon toga ja se ulogujem u njegov kontrolni panel i ono 2 racuna nije platio (a internet ima tek 3 meseca) Evo i slike:17104

Cvrcak
15.1.2008, 23:26
E da ja sam u osnovnoj imao jednu pripadnicu romske populacije koja se zvala Sunčica

Sa mnom u razred u OS isla je jedna albanka koja se zvala Sahara

nighthawk
15.1.2008, 23:35
jedna voditeljka sa Radio Televizije Zajecar se zove Merima Tiganj

zoran845
15.1.2008, 23:52
Nadežda Gaće, Risto Kubura, Ranko Guzina,...
17107

MG-RAY
15.1.2008, 23:53
Kad vec pomenu televeziju... jeste li videli onog Zvonka Skenera na TV Duga, mislim da bas sad emituju... geez...

zoran845
16.1.2008, 0:11
Imam jedan lični doživljaj vezan za (prez)imena. Sedeo sam neke zimske večeri u (pokojnom) hotelu "Ambasador" sa društvom, kad (kako je tad bio red) ulazi patrola policije. Drug u plavom prilazi i našem stolu i traži lične karte koje mu odmah dajemo. Otac jednog mog druga se zvao Milić, pa je caja temeljno zagledao njegovu "iskaznicu" da bi ga na kraju pitao: "Kako tata "Milić", a ti "Jovanović"?". :boodala:

fingerprint
16.1.2008, 1:15
Evo jedne koja me je ubila... Citam ponude za posao jednog nama poznatog drugara, citiram :

Program Br.2 Autopark

Radi lakseg komuniciranja, ja cu samo preneti zahtev u prirodnom obliku,
tj onako kako smo ga i dobili.

Zahtev:
Ja nisam programer.......ali mi je programer jako neophodan.....radim u
jednoj firmi koja ima 8 automobila.......ja Vam se staram o tom malom voznom
parku.......i svake nedelje podnosim izvestaj gazdi........o stanju voznog
parka......to za sada radim u exselu........gde je moj problem........moja
firma se siri.....i za nekih mesec dana , necu imati 8 automobila nego
52......pa Vas molim da mi pomognete......dali postoji neki program za takve
stvari.....ili dali mozete vi da napravite neki takav program........u
prilogu vam saljem tabelu koju sam ja pravio ,cisto da vidite koje
informacije se traze od tog programa......pa ako ste zaineresovani za
saradnju......javite se....srdacan pozdrav.

Nase pitanje:
zbog sto boljeg i kompatibilnijeg programa, molimo vas da nam posaljete
sledece informacije :
1: Operativni sistem koji koristite ( Win98 -Windows XP - Vista- Linux )
2: imate racunar pentijum P1 , P2 , P3 , P4 (ovo zbog orijentacione brzine vaseg procesora)
3: na koliko racunara planirate da instalirate ovaj program...


Postoji i primer onoga sto mu treba, uradjen u Exelu...
link za download je ispod...
1: Book11.xls
2: Book1.xls

Na nase pitanje koliko je hitno... Odgovor je bio

OK……... NEGORI………NIJE TOLIKA FRKA………SACEKACU I DO KRAJA MESECA…..SAMO MI POMOZITE……OCU RECI OLAKSAJTE MUKE……POZDRAV

Cena za ovaj program nije odredjena... To ostavljam vama...

Hvala

Covek, na izdisaju, trazi programera, da jednom, pre nego sto umre podnese izvestaj svome gospodaru... Hahahaha
Pogodite odakle mi ovo :D

nighthawk
16.1.2008, 16:56
Ovo mi je pricao drug koji studira na Masinskom faxu u BG-u: Pun amfiteatar, njih hiljadu i profesor redom proziva. Stigne do jednog lika koji se preziva *****lo, ceo amfiteatar puca od smeha, *****lo se nije ni javio od sramote.

A ovo prezime se pojavilo jednom i u nekom telefonskom kvizu na pinku.

Inuyasha
16.1.2008, 18:16
Trazim pokvarene xbox360-tke, i naidjem na ovo

P4 AMD X2 3.2/1GB D...

:D:D:D koji :to_care:

sharlo_03
16.1.2008, 18:39
Pa da. Tako i moj bivsi komsija. Kad sam kupio novi komp pita on mene koji? Jel` petica?:D:rofl:

Inuyasha
16.1.2008, 18:46
Pa da. Tako i moj bivsi komsija. Kad sam kupio novi komp pita on mene koji? Jel` petica?:D:rofl:
O da, ili chuveno pitanje "jel ovo pentium?" :D

Sasa90
16.1.2008, 19:50
Ljudi upisiti u google GLAS (http://www.google.com/search?hl=en&q=glas&btnG=Google+Search) i pogledajte sta je prva stvar koje vam izbaci :D:rofl:
Nemojte ni slucajno da posumnjate ni nasta lose ja sam samo trazio nesto u vezi stakla i zaboravio sam da dodam jos jedno S

sharlo_03
16.1.2008, 20:08
Xexe koji likovi:D

Blood Raven
16.1.2008, 21:50
Suncica
.
U mom Kraju je najpoznatija od svih :dzavo:
Inače odgovara moj drug danas fiziku i profa ne zna šta više da ga pita i sledi pitanje

profa: koja je standardizovana voltaža kod nas u državi?

drug: paaaaaaaaaaaaaaaaaaa..

Profa: Pobogu koliko volti ima struja iz obične utičnice ?

Drug: a to pa 22V.:kreza:

Highlander
16.1.2008, 22:33
O da, ili chuveno pitanje "jel ovo pentium?" :D
Ovo mi se desilo u više navrata. Svaki put sam bio u iskušenju da sagovornika zalupim pikslom ili nečim još težim.:n-cc2:
Q: Čujem, kupio si kompjuter...
A: Aha.
Q: A koji Pentijum?
:dedica:

Notorious B.I.G
16.1.2008, 23:07
Znao sam ja likove koji su pricali da imaju "cetvorku sa delovima od petice"

Geronimo
17.1.2008, 1:21
Pricamo ja i jedan, ne bas bistar, lik iz skole o igrama i ladno me on, mrtav ozbiljan, pita:"Jer si igrao onaj Pro Revolusn Shoker? Oni japanci skroz nepismeni, ne znaju da napisu imena igraca pravilno!" Jedva sam zadrzao smeh pred njim.

masteri
17.1.2008, 2:32
Ima i ono ajde mimolim te narezi mi igru na dvix.:rofl::n-cc2:.
To me uzasno nervira kada cujem.

BrutaLiS
17.1.2008, 2:42
na pismenom iz matematike ulazi profesorica kod nas u ucionicu,i deli vezbanke i objasnjava sta treba raditi etc... i kaze : ''izvadite ga svi koji ga imate''

:rofl::rofl::rofl::rofl: i mi se pocnemo cepati i ona kaze pa digiiiiitron:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Sasa90
17.1.2008, 13:41
Znao sam ja likove koji su pricali da imaju "cetvorku sa delovima od petice"
Ili imam JAKU cetvorku. Ne onu obicnu vec kupljenu pre koji mesec sa AMD procesorom :D

fingerprint
17.1.2008, 13:44
Mene je ortak iz odeljenja pitao da li sam igrao bio-skop. Ja se ubih da provalim o cemu prica, dok nisam shvatio da je u pitanj BioShock. Kik nije umeo da namesti kontrole, i batalio je igru... Na zalost, nikad mi nije doneo...

AkulM
17.1.2008, 13:51
Ili imam JAKU cetvorku. Ne onu obicnu vec kupljenu pre koji mesec sa AMD procesorom :D

A sta kazete na "AMD-ov Pentium 5" :to_care:.To je meni jedan drug reko da ima.A jedan drugi lik mi je rekao: "Sa torenta sam danbldovao Rundz Troper".Predpostavljam da je hteo da kaze da je downloadovao Rogue Trooper-a :D.A da li znate da sam nekoliko godina igrao Dukama Nukama? :kreza:

fingerprint
17.1.2008, 13:56
E, imamo i jednog genije koji nije imao pojma o osnovnim stvarima na kompu, kao ni sa engleskim jezikom. Pa je instalirao Win na srpskom, i nabavio par knjiga, u kojima umeto "instalirati" pise "upisati". Iz nekog razloga je Windows zvao "program", a ne OS, sistem, ili kako vec svi to zovu. Tehnicki nije pogresio, jer OS i jeste program, ali dobro.

Onda je jedan dan izjavio da je Upisao Staklera u program! Mi smo popadali. Stakler je evidentno Stalker (a on je bas rekao s-t-a-k-l-e-r).

Taj isti tip je svojevremeno imao jednu odvalu sa hard-diskom, ali to cu drugi put.

genius
17.1.2008, 19:33
U sad sam se setio... Kad sam imao pet godina imao sam "devojku"... to jest devojcica iz komsiluka je htela da budemo momak i devojka... a meni kao bilo glupo jer me zezali drugari... onda je ona htela da se ljubimo a ja nisam posto mi bilo glupo :boodala:. Koji sam ja debil bio... valjda za kaznu nisam imao nikad devojku posle toga... :dedica:

fingerprint
17.1.2008, 19:41
U sad sam se setio... Kad sam imao pet godina imao sam "devojku"... to jest devojcica iz komsiluka je htela da budemo momak i devojka... a meni kao bilo glupo jer me zezali drugari... onda je ona htela da se ljubimo a ja nisam posto mi bilo glupo :boodala:. Koji sam ja debil bio... valjda za kaznu nisam imao nikad devojku posle toga... :dedica:

Pa red je onda da se iskupis :D
I dalje zivi blizu tebe :dzavo: ? Ako ne, niste na kraj sveta...

nighthawk
17.1.2008, 23:33
Idite na stranu (http://en.wikipedia.org/wiki/Fluorescence) i pogledajte sta pise ispod druge slike. Ne znam da li je typo ili tako treba da pise.

[]D.[].[]v[].[]D.
17.1.2008, 23:55
na pismenom iz matematike ulazi profesorica kod nas u ucionicu,i deli vezbanke i objasnjava sta treba raditi etc... i kaze : ''izvadite ga svi koji ga imate''

:rofl::rofl::rofl::rofl: i mi se pocnemo cepati i ona kaze pa digiiiiitron:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Meni je isto bilo zanimljivo kada je profesorka srpskog usla u ucionicu i da zapishe ucenike i pita:"Koga nema ??? A moj drug Slovic: "Svi ga imaju !!!:rofl::rofl::rofl:!!!" !!! .....:D:D

Iilija64
17.1.2008, 23:57
Idite na stranu (http://en.wikipedia.org/wiki/Fluorescence) i pogledajte sta pise ispod druge slike. Ne znam da li je typo ili tako treba da pise.
nemam pojma ali zbilja je smiješno

Sasa90
17.1.2008, 23:59
D.[].[]v[].[]D.;445072']Meni je isto bilo zanimljivo kada je profesorka srpskog usla u ucionicu i da zapishe ucenike i pita:"Koga nema ??? A moj drug Slovic: "Svi ga imaju !!!:rofl::rofl::rofl:!!!" !!! .....:D:D

Trebao je reci Ja ga imam ali vi ga nemate!!! :D:D:D

Mozes mi objasniti kako ti zapamtis tvoj nick?:n_klanja:

Cvrcak
18.1.2008, 1:17
U sad sam se setio... Kad sam imao pet godina imao sam "devojku"... to jest devojcica iz komsiluka je htela da budemo momak i devojka... a meni kao bilo glupo jer me zezali drugari... onda je ona htela da se ljubimo a ja nisam posto mi bilo glupo :boodala:. Koji sam ja debil bio... valjda za kaznu nisam imao nikad devojku posle toga... :dedica:

Dečko, ovo je trebalo da zadržiš za sebe!!!


Sto se tiče prijavljivanja odsutnih, u gimnaziji je jednom odeljenju na zamenu dosao neki malo cudan prof pa su mu kao odsutne prijavljivali Željka Joksimovića, Vlade Divca, Slobu Miloševica i sve ih je uredno zapisivao.
Nama je u 4 godini na zamenu došla prof nemačkog koja je imala +beskonačno godina i za nju je važilo da vidi do drugog, a čuje do trećeg reda. Svi koji su sedeli iza mogli su da rade šta hoće pa čak i da se šetaju i izlaze/ulaze dok ona drži čas. I svaki put kad neko digne ruku da nešto pita, morao je i glasovno da se obrati da bi ga prof primetila, a kad bi ga primetila, prvo što bi rekla je "jel već zvonilo" :) :) :)

Insecticide
18.1.2008, 1:26
Dečko, ovo je trebalo da zadržiš za sebe!!!
Hm...Zasto?Jer nije imao devojku?Give me a break,this is free world...


Juce je drug izjavio : "Bezi bre ,ko zna sta te tvoje carape imaju u sebi,necu da obolim od Penicilina! " :to_care:

nighthawk
18.1.2008, 17:03
Kako nastaju nadimci?

8. razred, ekskurzija. Drug stoji na 5-6 metara od mene i kao ne cuje da ga ja zovem. Zovem ga po prezimenu, onako kako smo ga svi obicno zvali, on cuti, zovem ga po imenu, on se opet pravi da me ne cuje. Ja se dermen "Konje!", a ova "Sta 'oces bre!", ja "Jel si ti konj, pa se odazivas."

Notorious B.I.G
18.1.2008, 17:38
Mi smo prosle godine na engleskom pricali sta znaci rec fuck sa profesoricom,modjutim nesto nam je prekinulo tu raspravu pa je ona posle toga rekla "Hajde da nastavimo sa fucking-om"

Gordon Freeman
18.1.2008, 19:52
Moj drug se iznervirao na progesora gradjanskog sto mu dao uspesan umesto vrlo uspesan, otisao uzeo jaknu i rekao ja prelazim na veronauku ,profesor ga stade moliti (bukvalno na kolenima) da ne ide otvori dnevnik i upisa mu vrlo uspesan:boodala:

Cvrcak
19.1.2008, 3:29
Hm...Zasto?Jer nije imao devojku?Give me a break,this is free world...


Juce je drug izjavio : "Bezi bre ,ko zna sta te tvoje carape imaju u sebi,necu da obolim od Penicilina! " :to_care:

Ne zato što nije imao devojčicu već zato što to priča unaokolo. Neke stvari treba jednostavno zadržati za sebe. NIJE KUL :)

M1los
19.1.2008, 10:41
Čovjek jednostavno nije kompleksaš. TO JE KUL :cool:

Neky
19.1.2008, 19:43
Idite na stranu (http://en.wikipedia.org/wiki/Fluorescence) i pogledajte sta pise ispod druge slike. Ne znam da li je typo ili tako treba da pise.

Jeste greška, treba da piše "semen", pogledaj link do slike http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7a/Sperma_unter_UV-Licht_und_ohne_UV-Licht_%28Semen_with_and_without_Ultraviolet%29.JPG/180px-Sperma_unter_UV-Licht_und_ohne_UV-Licht_%28Semen_with_and_without_Ultraviolet%29.JPG

Neky
19.1.2008, 19:53
Jeste greška, treba da piše "semen", pogledaj link do slike http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7a/Sperma_unter_UV-Licht_und_ohne_UV-Licht_%28Semen_with_and_without_Ultraviolet%29.JPG/180px-Sperma_unter_UV-Licht_und_ohne_UV-Licht_%28Semen_with_and_without_Ultraviolet%29.JPG

Inače, danas ulazi čovek 30ih godina u servis i pita "jel imate tonere za ketridže da se pune", baš tim rečima. Ili ljudi koji uđu u prodavnicu IT opreme, računari skoro padaju sa polica i pitaju "jel prodajete vi kompjutere" NE NE PRODAJEMO, SAMO SE HVALIMO! je##!$%!!$@!"#!"#"!$!@ Jooooooooooj kol'ko mrzim glupe ljude.

Insecticide
20.1.2008, 22:51
Moja drugarica okupala papagaja i on crkao :p
:boodala:
wtf?

Gordon Freeman
20.1.2008, 23:02
i jeeeeee...da ne drzi mozda mack il kucice...:kreza:

nighthawk
20.1.2008, 23:33
Moja drugarica okupala papagaja i on crkao :p
:boodala:
wtf?

LOL. Za razliku od nekih ljudi zivotinje gotovo uvek znaju kada i kako treba da se ociste, ne treba ih kupati na silu.

[Imzadi]
20.1.2008, 23:37
LOL. Za razliku od nekih ljudi zivotinje gotovo uvek znaju kada i kako treba da se ociste, ne treba ih kupati na silu.

Pa... valjalo bi ih kupati ako već borave sa ljudima u kući ;) Ja sam mog papagaja kupala redovno :) Znaš kakav je kad mu pokvasiš perje... ko pilence, žgoljav, smešan :) Samo treba dobro utopliti kuću i nema problema :)

Red Dragon
20.1.2008, 23:46
Moja drugarica okupala papagaja i on crkao :p
:boodala:
wtf?


Nista strasno. Jednom klincu rekli da papagaji umeju da rone, pa pogodi sta je bilo(na zalost, istinita prica).

AkulM
20.1.2008, 23:49
;447608']Pa... valjalo bi ih kupati ako već borave sa ljudima u kući ;) Ja sam mog papagaja kupala redovno :) Znaš kakav je kad mu pokvasiš perje... ko pilence, žgoljav, smešan :) Samo treba dobro utopliti kuću i nema problema :)

Tačno, važno je da bude toplo.Ja imam dva papagaja.Jedan je Geda (samo niko nije provalio da je ustvari žensko do 2 nedelje posle krštenja :kreza:) a drugi je Pera (usvojen i ultra glasan).I tako pre neki dan sam se šetao sa ćaletom, i ja bio ispred ulaza od zgrade, posto sam morao ćaleta da čekam da kupi nešto.I čekajći čujem ja jedan vrlo poznat zvuk.Poslušam ja malo bolje, kad ono to bio moj papagaj :boodala:.Cak sam i u liftu video da je neko napisao "Spašavajte na od ovih papagaja!" :D.Zanimljive su to životinje :).

Cvrcak
22.1.2008, 17:52
Ovo je ispit iz elektronike na smeru računari na Fakultetu Tehničkih Nauka u NS-u. Ako se ne varam, mislim da poznajem tog lika koji je to pisao. Ne znam da li je položio, ovo sam izvukao odnekud. Pogledajte samo genijalne odgovore na 3. i 5. pitanje :)
Inače, neka mi još samo neko nekada kaže da je FTN teži ili bar u rangu sa ETF-om u Beogradu. Ovaj ispit je na ETF-u da se ******, rade se isključivo neki nenormalni zadaci, prolaznost je bila oko 20% od čega njih 1-2 dobiju ocenu opreko 8.

[Imzadi]
22.1.2008, 18:24
Ja imam dva papagaja.Jedan je Geda (samo niko nije provalio da je ustvari žensko do 2 nedelje posle krštenja :kreza:) a drugi je Pera (usvojen i ultra glasan).

Samo mali :offtopic:, mislim da će vlasnicima 2 papagaja ovo biti interesantan podatak ;)

Naime, nikad ne bi ste trebali imati 2 papagaja, ako želite da on što pre progovori, bude umiljat sa vama itd... Razlog je veoma prost: kada je jedan papagaj u kući, on vlasnika posmatra kao svog sopstvenog partnera, pa je samim tim zbližavanje sa vlasnikom brže i efektnije :)

mciggzy
22.1.2008, 19:44
@cvrcak


bilo ovo istina ili ne, lepo sam se nasmejao :P

Alek92
22.1.2008, 19:56
ne... pashce onako kako je ispustish...
ako je pustish da slobodnim padom pada, sa pochetnim polozajem gde je premaz okrenut gore, ako pada ravno, i na patosu ce zavrshiti sa namazom okrenutim na gore...
ako ga pustish da bilo kako padne, tj, malo se zarotira ili tako neshto, pashce na namazanu stranu jer je ona teza.
taj namaz zaista ima 5-20g, zavisi shta mazete i u kom sloju, i to mozda deluje malo, ali u odnosu na tezinu normalnog parcheta hleba na koje je namazanom sasvim je dovoljno teshko da izazove neki pomeraj, odnosno rotaciju, i da padne na tu namazanu stranu...

testirao sam sve ovo... :D


pogresno.

Ne pada na namaz jer je ta strana teza vec zbog tezine na toj strani hleb pocinje da rotira. Brzina rotacije je mala tako da je potrebno da hlep padne sa visine od 4m da bi napravio pola kruga i ponovo pao na nenamazanu stranu, ali posto niko nema sto od 4m svakome ce hleb pasti na onu namazanu.

Gledao sam to na TV-u. :dedica:

Ice-Man
23.1.2008, 15:25
Gledao sam to na TV-u. :dedica:

Cim je bilo na TV-u, mora da je istina!:D
Salim se, ali ima ljudi koji veruju svemu sto procitaju u novinama ili pak vide na TV-u. Ja bi se slozio sa TV-om ovaj put jer ima smislia.;)

Alek92
23.1.2008, 16:30
Cim je bilo na TV-u, mora da je istina!:D
Salim se, ali ima ljudi koji veruju svemu sto procitaju u novinama ili pak vide na TV-u. Ja bi se slozio sa TV-om ovaj put jer ima smislia.;)

Ne samo da je bilo na TV vec je u pitanju dokumentarac tako da...

zoran845
23.1.2008, 16:59
Cim je bilo na TV-u, mora da je istina!:DNaravno. Bio je tako jedan čovek na niškoj pijaci koji je prodavao (lekovite) travke, pa kad ga pitaš valja li mu to on ti kaže: "Kako da ne valja, triput bilo na institut!". :)

Valjda je mislio na Institut za proučavanje lekovitog bilja ("Dr Josif Pančić").

MG-RAY
23.1.2008, 17:57
Ne samo da je bilo na TV vec je u pitanju dokumentarac tako da...
Mythbusters, Brainiac ... sve dokumentarci :D

Naravno, to sto si rekao je tacno. Pada na namazanu stranu jedino zbog visine sa koje je ispusten...

nebojsa986
23.1.2008, 18:25
Ovo je ispit iz elektronike na smeru računari na Fakultetu Tehničkih Nauka u NS-u. Ako se ne varam, mislim da poznajem tog lika koji je to pisao. Ne znam da li je položio, ovo sam izvukao odnekud. Pogledajte samo genijalne odgovore na 3. i 5. pitanje :)
Inače, neka mi još samo neko nekada kaže da je FTN teži ili bar u rangu sa ETF-om u Beogradu. Ovaj ispit je na ETF-u da se ******, rade se isključivo neki nenormalni zadaci, prolaznost je bila oko 20% od čega njih 1-2 dobiju ocenu opreko 8.

Hahaha e stvarno legendarno.:rofl::rofl:

Diego
23.1.2008, 19:31
Ovo je ispit iz elektronike na smeru računari na Fakultetu Tehničkih Nauka u NS-u. Ako se ne varam, mislim da poznajem tog lika koji je to pisao. Ne znam da li je položio, ovo sam izvukao odnekud. Pogledajte samo genijalne odgovore na 3. i 5. pitanje :)
Inače, neka mi još samo neko nekada kaže da je FTN teži ili bar u rangu sa ETF-om u Beogradu. Ovaj ispit je na ETF-u da se ******, rade se isključivo neki nenormalni zadaci, prolaznost je bila oko 20% od čega njih 1-2 dobiju ocenu opreko 8.

odgovor na prvo pitanje je neshto najgenijalnije i najsmeshnije sto sam prochitao

Iscerio se od uveta do uveta, obrisao znoj sa čela, ustao i nastavio da trči...

Peruzzi
24.1.2008, 18:22
Hehe , pre neki dan ulazim u igraonu oko 10 uvece , setkam se i kad vidim moju profesorku engleskog kako igra sa njenim drustvom counter ...hehe...danas dala kontrolni i ja na sav glas DOBICU 5 100% . A ona meni "To ti mislis", ja je samo pogledao i rekao profesorka ocemo posle casa na counter :D , prvo svi gledaju u mene pa onda u profesorku i njenu facu, a ja u sebi vicem PWNED!! PWNED!!! :D :D :D

NjegovaWisost
25.1.2008, 4:01
Što se hljeba tiče, pronašao sam konačno! U nekom starom politikinom zabavniku. U studiju BBCja bacali namazan ljeb i rezultat bio oko 50:50

Nauka riješila. Hljeb obično držite namazom prema gore na visini oko metar i kusur. Onda kada pada, obično se okrene samo jednom i to na namazanu stranu.

Kakva crna težina,a pa u tom namazu nema nekoliko grama sem ako ne stavljaš teglu marmelade na krišku hljeba.

Master Neo
25.1.2008, 4:17
Ma radili mythbusters experiment i bilo neresheno, tako da... myth busted! :)

Mrka Kapa
25.1.2008, 4:26
Hehe , pre neki dan ulazim u igraonu oko 10 uvece , setkam se i kad vidim moju profesorku engleskog kako igra sa njenim drustvom counter ...hehe...danas dala kontrolni i ja na sav glas DOBICU 5 100% . A ona meni "To ti mislis", ja je samo pogledao i rekao profesorka ocemo posle casa na counter :D , prvo svi gledaju u mene pa onda u profesorku i njenu facu, a ja u sebi vicem PWNED!! PWNED!!! :D :D :D

Oooovaj, bolje da si tu foru sačuvao za posle dobijanja ocene.:D

NjegovaWisost
25.1.2008, 8:31
Hehe , pre neki dan ulazim u igraonu oko 10 uvece , setkam se i kad vidim moju profesorku engleskog kako igra sa njenim drustvom counter ...hehe...danas dala kontrolni i ja na sav glas DOBICU 5 100% . A ona meni "To ti mislis", ja je samo pogledao i rekao profesorka ocemo posle casa na counter :D , prvo svi gledaju u mene pa onda u profesorku i njenu facu, a ja u sebi vicem PWNED!! PWNED!!! :D :D :D


Ovo me podjeti na jednu scenu :D

Naime, pravio ja nešta na kompovima u zbornici i. . . Sjedam da se malo odmorim na drugi komp i uključujem fliper....

Kad ono High Score:
1. Igor NAJSTRAŠNIJI (moj prof. matematike, prim.aut.)
2. Danko STRAŠNI (fizičko)
3. zukovic (filozofija)

Napisano je baš ovako (bez ovog ko šta predaje), a veseli filozof se sitnim slovima potpisao, odriče se materijalnog :D
Onda sam ja po netu potažio šifru (rekord je bio visok i visok u pm), našao i na drugo mjesto ukucao "Neko NAJ NAJ NAJ STRAŠNIJI" (nije mogla na prvo mjesto da se ukuca:opanachke)
Znaš kako im je bilo krivo, ali što su me puštali u zbornicu :D Koji blam...

_Maximus_
26.1.2008, 15:47
Svideli se mom profesoru radovi i hoce da me pita za 10 cisto da potvrdimo ocenu. A ja blage veze nemam, jos sam i radove prepisao od drugarice. :icon_stud

Kaze ajmo Djuricu da vi meni objasnite neke stvari, pa da vam ja upisem 10. :eek:

Ja rekoh njemu:''Profesore ja ne sumnjam da vi to sve znate, mislim ne zelim da vas uvredim, niti da gubimo vreme, ali necu". sva sreca bilo mu simpaticno pa me nije izbacio napolje. :rolleyes:

I da, dobio sam 10. :alealeee:

Gordon Freeman
26.1.2008, 20:43
Evo jedne zanimljive price

vraca se jedan lik mrtav pijan sa neke slave kolima.Vozi autoputom i na na ulasku u KG zaustave ga policajci...Kazu mu da izadje i shvate da je pijan...Sad ga teraju da duva,on se malo necka i taman kad je krenuo ono iza se desio sudar...to je inace bilo oko 10 uvece...

Kaze mu cajkan ajde ti u kola i pravo kuci da te ne hapsim...vozi pazljivo.Udje covek u kola i ode kuci.

Oko dva u noc kuca mu neko na vrata ,lupa li lupa...on otvara ono ona dva cajkana..."Gde su ti kola?"...on onako zbunjen kaze da je stigao kuci ,sve je uredu i tako to..."ma gde su ti kola???".."u garazi"..."otvaraj garazu"...

On otvori garazu kad ono u garazi policijska kola(onako pijan drpio kola cajkanima i otiso kuci:boodala:)...

I ajd sad ja vas da pitam kako da ne za*ebavas policajce,kako?:boodala:

zidan grobar
26.1.2008, 21:16
Evo jedne zanimljive price

vraca se jedan lik mrtav pijan sa neke slave kolima.Vozi autoputom i na na ulasku u KG zaustave ga policajci...Kazu mu da izadje i shvate da je pijan...Sad ga teraju da duva,on se malo necka i taman kad je krenuo ono iza se desio sudar...to je inace bilo oko 10 uvece...

Kaze mu cajkan ajde ti u kola i pravo kuci da te ne hapsim...vozi pazljivo.Udje covek u kola i ode kuci.

Oko dva u noc kuca mu neko na vrata ,lupa li lupa...on otvara ono ona dva cajkana..."Gde su ti kola?"...on onako zbunjen kaze da je stigao kuci ,sve je uredu i tako to..."ma gde su ti kola???".."u garazi"..."otvaraj garazu"...

On otvori garazu kad ono u garazi policijska kola(onako pijan drpio kola cajkanima i otiso kuci:boodala:)...

I ajd sad ja vas da pitam kako da ne za*ebavas policajce,kako?:boodala:
Cekaj bre malo zar ovo bese nije neki VIC.

Gordon Freeman
26.1.2008, 21:28
Cekaj bre malo zar ovo bese nije neki VIC.

Brate to se desilo nekom liku koji je drug sa Dellion-ovim caletom...tako je makar on rekao,a nije da voli da laze...

Highlander
27.1.2008, 2:52
@Maximus: Šta ti to studiraš pa tako daju ocene? Kod nas na ekonomiji za desetku moraš da budeš ili genije ili da se uvlačiš u du*e profesoru. Svi koji imaju visok prosek rade ovo drugo. :Freddy: Samo da se zna, ja nemam visok prosek.:a_whistli

Juče sam kupio modem jer sam mislio da mi je stari riknuo. A u stvari je bilo podešeno da se povezuje preko nekakvog Bluetooth DUN modema. Sad imam Lucent viška...:mad:

NikolaT
27.1.2008, 11:53
Svideli se mom profesoru radovi i hoce da me pita za 10 cisto da potvrdimo ocenu. A ja blage veze nemam, jos sam i radove prepisao od drugarice. :icon_stud

Kaze ajmo Djuricu da vi meni objasnite neke stvari, pa da vam ja upisem 10. :eek:

Ja rekoh njemu:''Profesore ja ne sumnjam da vi to sve znate, mislim ne zelim da vas uvredim, niti da gubimo vreme, ali necu". sva sreca bilo mu simpaticno pa me nije izbacio napolje. :rolleyes:

I da, dobio sam 10. :alealeee:

И то би прича са једном приватног факултета. :dzavo:

hacker_aca
27.1.2008, 12:09
Evo jedne zanimljive price

vraca se jedan lik mrtav pijan sa neke slave kolima.Vozi autoputom i na na ulasku u KG zaustave ga policajci...Kazu mu da izadje i shvate da je pijan...Sad ga teraju da duva,on se malo necka i taman kad je krenuo ono iza se desio sudar...to je inace bilo oko 10 uvece...

Kaze mu cajkan ajde ti u kola i pravo kuci da te ne hapsim...vozi pazljivo.Udje covek u kola i ode kuci.

Oko dva u noc kuca mu neko na vrata ,lupa li lupa...on otvara ono ona dva cajkana..."Gde su ti kola?"...on onako zbunjen kaze da je stigao kuci ,sve je uredu i tako to..."ma gde su ti kola???".."u garazi"..."otvaraj garazu"...

On otvori garazu kad ono u garazi policijska kola(onako pijan drpio kola cajkanima i otiso kuci:boodala:)...

I ajd sad ja vas da pitam kako da ne za*ebavas policajce,kako?:boodala:

A da ja tebe pitam: kako su to policajci znali gde je pijanici kuća? Pre bih rekao da je ovo neki vic ili zezanje uz kaficu... ;)

Beagle
27.1.2008, 12:15
A da ja tebe pitam: kako su to policajci znali gde je pijanici kuća? Pre bih rekao da je ovo neki vic ili zezanje uz kaficu... ;)

Kad te cajkos zaustavi prvom ti trazi isprave, pa tek onda mozete da razgovarate (znam iz iskustva) ;)

WhenDarknessFalls
27.1.2008, 12:15
A da ja tebe pitam: kako su to policajci znali gde je pijanici kuća? Pre bih rekao da je ovo neki vic ili zezanje uz kaficu... ;)

Vratili su se po njegova kola na putu, proverili registraciju i dosli do podataka...
Mada i dalje, ovo je najverovatnije vic. Panduri nisu bas toliko glupi...

Gordon Freeman
27.1.2008, 12:27
Vratili su se po njegova kola na putu, proverili registraciju i dosli do podataka...
Mada i dalje, ovo je najverovatnije vic. Panduri nisu bas toliko glupi...

Veruj mi...jesu...:D

zoran845
27.1.2008, 14:37
Panduri nisu bas toliko glupi...Hm, jesu. Zapravo, znaju oni da budu i gluplji. Pročitaj ovo (http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=298645&postcount=691). :( Ništa nisam izmislio.

Gordon Freeman
27.1.2008, 14:47
Ma strasno brate....

Kod mene u odeljenje kad sam bio prva godina dosao neki decko kod druga na jedan cas...

profesorka ga uhvati i rece drugu da poozove zamenika i skolskog cajkana...

i sad pita zamenik kod koga si dosao ovaj nece da kaze..."primenite vi svoje metode ",rece on cajkanu...A cajkan"kod koga si dosao"

jbm ti metode:rofl:

Sol-Badguy
27.1.2008, 15:32
Ima i onaj, pročitao sam negde,i isto je stvaran događaj.

Išli 2 lika, i sad jedan priča vic: "Zašto panduri uvek idu u paru? - Pa, jedan zna da piše, a drugi da priča". Utom ih čuju 2 pandura i priđu im, i kao "šta je momci, p*****avate, a?". Ovi kao krenu da se vade, kad pandur pita "Kako se zovete?" Oni kažu, a pandur "kolega, piši".

Dreamfall
27.1.2008, 16:02
Pricao ja drugu vicece o policajcima i mi idemo ulicom i kidamo se a ne videsmo onu dvojcu saobracajaca sto cekali na raskrsnici da neko pogresi.Kad smo se vracali oni nas zaustave i traze isprave i jedan nas pitao sta ono policajac iz vica bese uradio?Vrati nam lik isprave i kaze pamet u glavu.:confused:Prodjemo mi 10m cutimo idemo zamaknemo iza ugla kad je drug poceo da se kida od smeha 10 min mu je trebalo da se smiri.Ovo za kola mislim da je vic jer ne verujem da ako im je lik odvezao kola sa voki-tokijem mogli nesto da urade osim ako nisu zapamtili adresu iz isprava ali meni se deslio da pocnem da rusim zgradu sa pojacalom da sviram metallicu i komsiji do mene stigne prituzba za uznemiravanje:aplauz:

NjegovaWisost
29.1.2008, 16:33
:rofl:He he he, ovo je sigurno u vic pretočeno :D

Bilo je poodavno, al se sad sjetih. Stopirao čiča jedno auto, i krenuo za pv. Vozač uzima upaljač i prinosi ga ustima da osjeti jel se ugrijao i pita seljaka "Dokle ćeš?", a seljak uzima upaljač koji je vozač vratio na mjesto, prinosi ustima i govori: "Do pljevalja"

masteri
30.1.2008, 11:22
Pridje jedan deda mom drugu i kaze: (sedi na betonu)
Ja razumem da se deca drogiraju,:kreza:
da ne uce,
da beze sa casova,
da piju alkohol,
al da sede na hladnom betonu e to ne razumem.:rofl:

fingerprint
30.1.2008, 12:26
Hah, juce mi dosla komsinica i trazi da joj posaljem CV mailom u neku firmu gde hoce da se zaposli. Citam ja CV, a u njmu pise "Poznavanje operativnih sistema : Word i Excel" :boodala:

Johnny
30.1.2008, 14:55
Nadam se da se ne zaposljava u nekoj informatickoj firmi. :D

DragonSlayer
30.1.2008, 15:02
Primiće ga o'ma...

Lokigodofirendlies
30.1.2008, 15:24
@DragonSlayer

Nju ne njega

da ne bude offf:
Pre nekoliko godina, ne secam se tacno, odem s' nekim drustvom u igraonicu i gazda/informaticki genije nas s' ulaza pita: ,,Kako vam se svidja novi Linux?,, I sad meni cudno, pogledam malo bolje ono samo desktop sa Linux znakom, a windows samo pici. I ja odma' :rofl:, a niko drugi nista ne primecuje. (videli su samo CS ikonicu)

player1
30.1.2008, 18:37
Hah, juce mi dosla komsinica i trazi da joj posaljem CV mailom u neku firmu gde hoce da se zaposli. Citam ja CV, a u njmu pise "Poznavanje operativnih sistema : Word i Excel" :boodala:

Mozda je trebalo da pise:
"Poznavanje operativnih sistema, Word i Excel"

Renche
30.1.2008, 19:20
Bili smo kod druga na rodjendanu, popili koje pivo, i poceli da nas smaraju narodnjaci... I krenem ja da promenim pesmu, a ono se kursor od misa ne pomera. Ja gledam jel je ukljucen u kompjuter, sve zivo... i do kraja vidim da sam ja umesto misa u rukama imao fiksni telefon, a mis je bio uvucen u sto... :boodala::boodala::boodala:

Bokile
30.1.2008, 19:23
Bili smo kod druga na rodjendanu, popili koje pivo, i poceli da nas smaraju narodnjaci... I krenem ja da promenim pesmu, a ono se kursor od misa ne pomera. Ja gledam jel je ukljucen u kompjuter, sve zivo... i do kraja vidim da sam ja umesto misa u rukama imao fiksni telefon, a mis je bio uvucen u sto... :boodala::boodala::boodala:

Al si ti bajo moj bio pod gasom...:D

Ne$A
30.1.2008, 20:50
"Zaj3bo sam Bil Gejtsa, pobegao sam s informatike" -:rofl:

Dreamfall
30.1.2008, 21:36
Malo pre ja kliknem na temu smesne situacije iskoci ovo17526 i nestade mi struja iskljuci se komp i upali i pojavi se neki windows error:rofl::rofl:
THE POWER OF SK forum:n_klanja::n_klanja::n_klanja:

Gordon Freeman
30.1.2008, 23:09
"Zaj3bo sam Bil Gejtsa, pobegao sam s informatike" -:rofl:

Nemoj to vise da radis ,propasce nam Microsoft:D

Insecticide
30.1.2008, 23:20
AAAAAAAAa mislio sam da ovo u zivotu necu nikada doziveti :D
(Ovo pishem kako se ja secam,mrzi me da chitam poruke)
Stize mi poruka od nepoznatog broja i kaze "Gde si leo"
-Pozz,Sta se radi?
A ko je to ?
--Pa ja
-A ti si neka tajanstvena?Pa lepo...
--Ja sam mushko
-Tvoj problem
--Shalim se ja sam zensko,jel imas devojku?
(I ja ono razmishljam sta cu da odgovorim ,biti ili ne biti i na kraju kazem:)
-Imam,i nadam se da ce tako ostati
Ja sad tebi ne verujem jel si ti musko ili zensko :)
--Kako se zove?
-Daj mi dobar razlog zasto bih ti to rekao ,ako mi kazes recicu ti i kako se preziva :)
--Prvo reci
-Al si ti neka/i ubedljiv/a :) .Zove se Isidora
--Ja sam njen brat (Ja pochinjem da umirem od smejanja,buraz joj ima 11 god :D )
(Onda ja tamo nesto izblebetam i onda on pita)
-Aj dodjes sutra kod nas?
--(Nesto u tom fazonu) A sto bih ja doshao kod tebe?Docicu kada me Isidora bude zvala.
-Pa da igramo igrice (Onda sam pocheo po podu da se grchim)
--A jel ti sve Isidorine momke zoves da igrate igre?
-Ne,ali ti mi se chinis kao dobar dechak (Onda sam se rastuzio :rolleyes: )


I evo sada smishljam sta da odg :D

A problema...

Gordon Freeman
30.1.2008, 23:34
I evo sada smishljam sta da odg :D

A problema...

Pa pazi neke bas mnogo mrze momke koji se igraju na kompu(al opet neke ne)...bolje idi u igraonicu...mozda ti i kaze koja je najomiljenija cokolada tvoje devojke il tako nesto:D

zdravkelja
30.1.2008, 23:35
:aplauz:
A dobar je klinac :)
I meni bi bilo zao :o

@Gordon:
Znam ja mnoge koje ne mrze momke koji se igraju na kompu ;) Al znam mnogo vise onih koje ne vole:D

Gordon Freeman
30.1.2008, 23:38
@Gordon:
Znam ja mnoge koje ne mrze momke koji se igraju na kompu ;) Al znam mnogo vise onih koje ne vole:D

upravo ono sto sam potencirao:tapsh:

mciggzy
31.1.2008, 2:42
uvek kad dodje deo u bilo kojoj konverzaciji koju hoces da iskuliras ili ne znas sta dalje napisi poruku:
"nemam vise kredita, mislim da je ostalo jos 3din pre ove poruke" http://www.mysmiley.net/imgs/smile/evilgrin/evilgrin0003.gif (http://www.allboxingstats.com/)

Bokile
31.1.2008, 10:12
Brat moje bivse devojke nije znao sta su igre,mama mu nije davala...
Ja tu poludim,sredim mu masinu da potera NEKU igru,i ubacim mu NFS 3,i Test drive 5,ako se secate one matore...
Posle nisam mogao da smirim "tastu", objasnjavajuci joj sta su igre,da ce decko da dobije kreativne ideje i tako dalje...
Od te svadje je sve i pocelo,njen brat je prosle godine isao na neko lokalno takmicenje u NFS,i pobedio...
A mama moje devojke je rekla mojoj doticnoj bivsoj da raskine sa mnom,sto je ova i uradila...
Tako da,pazi se gospodja mame,zeznute su one ako im se petljas oko celjadeta...:D

zoran845
31.1.2008, 11:03
Ovo baš i nije smešno, ali da objavim - možda se neko i nasmeje.

Šarliz Teron, čuvena glumica, izjavila je u nekom intervjuu kako je bila na filmskom festivalu u Budimpešti, glavnom gradu Turske. :mad:

Sreća njena da za dobijanje "Oskara" ne mora da se polaže test iz (elementarne) geografije.

Dimke
31.1.2008, 12:34
Evo jedne zanimljive price

vraca se jedan lik mrtav pijan sa neke slave kolima.Vozi autoputom i na na ulasku u KG zaustave ga policajci...Kazu mu da izadje i shvate da je pijan...Sad ga teraju da duva,on se malo necka i taman kad je krenuo ono iza se desio sudar...to je inace bilo oko 10 uvece...

Kaze mu cajkan ajde ti u kola i pravo kuci da te ne hapsim...vozi pazljivo.Udje covek u kola i ode kuci.

Oko dva u noc kuca mu neko na vrata ,lupa li lupa...on otvara ono ona dva cajkana..."Gde su ti kola?"...on onako zbunjen kaze da je stigao kuci ,sve je uredu i tako to..."ma gde su ti kola???".."u garazi"..."otvaraj garazu"...

On otvori garazu kad ono u garazi policijska kola(onako pijan drpio kola cajkanima i otiso kuci:boodala:)...

I ajd sad ja vas da pitam kako da ne za*ebavas policajce,kako?:boodala:

Ovo je inache iz filma : Dobri Vil Hanting ( Good Will Hunting) ,anegdotu priča jedan lik u baru.:dedica:

Gordon Freeman
31.1.2008, 15:53
Ovo je inache iz filma : Dobri Vil Hanting ( Good Will Hunting) ,anegdotu priča jedan lik u baru.:dedica:

To mi je drug ispricao , ubedjen da se to desilo drugu njegovog oca, sad dal je on lagao il sta stvarno vise ne znam...:o

fingerprint
4.2.2008, 8:02
Exkurzija. Jedan momak stoji u svojoj sobi, i dere se : "Sta 'oce onaj zilet (tako zovu direktora skole) , moze da mi pusi k***c!"
Utom se iza njega pojavljuje doticni, i kaze : "Kome treba da se pu*i?" :rofl:
Ee, disa je car. Opustenijeg coveka nema. Mislite da je ovaj nesrecnik dobio nekakvu kaznu za to sto je uradio (osim sto je 3 puta precrkao kad je cuo direktoru glas)? Jok...

K'R' HooD
4.2.2008, 10:02
Dosao ja kuci pijan kao *****, hocu za komp da slusam muziku i da muvam cice na chatu. (hahaha uvek kad sam pijan idem na chat i pricam gluposti). Nekako se dovuchem do sobe, sednem za komp, kad nece da se upali. :| Ja buljim u monitor nista se ne desava, ja opet ... jok... ne pali se... Jao ja u tripu crko mi komp crko mi komp, doslo mi da placem... Probam opet... Nista... Gledam ja , ukljucen u struju, struje ima... Cak sam pomislio da nece da upali zato sto sam pijan (kao oni auti novi :D). Nista, pomirim se s tim da je crko i odem da spavam. Ustajem ja ujutru, klasika, glava puca, ne znam sta sam sanjao a sta se stvarno dogodilo, sednem za komp, molim Boga da sam sanjao, tap dugme, upali iz prve. :D Mislim se ja, ma dal' je moguce da sam sanjao da nije hteo da upali sinoc, deluje isuvise realno. Onda provalim da sam cepao dugme za restart celo vreme. :)

nighthawk
4.2.2008, 16:39
Polagao sam vozacki u leto 2003. Vozio sam vec pre toga, ali tad sam morao da odvozim onih dvadeset casova u autoskoli. Na poligonu, kod voznje u rikverc provlacio sam glavu kroz prozor i gledao u liniju, tako mi bilo lakse, a instruktor se nista nije bunio.

E, problem je nastao na dan polaganja. Pandur, koji se normalno vozio sve vreme na zadnjem sedistu, je trazio da prozor bude zatvoren zbog bezbednosnih razloga. Jos veci problem je bilo to sto ja nisam znao da je prozor zatvoren (zato ja nikada ne perem kola, da se vidi da li je prozor zatvoren ili ne), odvezem ja kola do kraja poligona, stanem tacno pred crtu, ubacim u rikverc i tras glavom u prozor. Komentar instruktora je bio "Pazi bre, razbi mi staklo", a pandura "Nista strasno, desava se i profesionalcima".


btw i ja sam imao slican problem sa kompom i pijanstvom. Secam se da sam pokusavao da ugasim komp i nesto nije radilo kako treba. Ujutru kad sam se probudio kabl je bio iscupan iz stekera. Razlog vise da se koristi limited user account, jeste da mi to ne bi pomoglo da lepo ugasim komp, ali bolje je, za svaki slucaj, ko zna sta sve pijana budala moze da uradi.

K'R' HooD
4.2.2008, 17:16
A tek dok sam imao password... Ijaaoooo ako pijan pogodim dugme za paljenje, password nema sanse da ubodem. :D Ja znam da sam ukucao kako treba al Wrong Password. ;D

Bokile
4.2.2008, 18:43
Molim vas pogledajte vrstu graficke kartice...
Bez komentara,inace to je jedan moj drugar,"ekspert" za kompove...

caine
4.2.2008, 18:46
(zato ja nikada ne perem kola, da se vidi da li je prozor zatvoren ili ne)
Ma sigurno.:a_whistli:D

Antony Kidis
4.2.2008, 19:53
A tek dok sam imao password... Ijaaoooo ako pijan pogodim dugme za paljenje, password nema sanse da ubodem. :D Ja znam da sam ukucao kako treba al Wrong Password. ;D

I ja tako jednom kucao password za nesto. Ubio se kucajuci dok nisam provalio da mi je ukljucen caps lock.:rofl:

Notorious B.I.G
4.2.2008, 23:04
I ja tako jednom kucao password za nesto. Ubio se kucajuci dok nisam provalio da mi je ukljucen caps lock.:rofl:
Eee meni je dok sam stavljao password na komp bio ukljucen caps lock,e vidis to su muke 3 dana sam pokusavao da provalim pass!!!!!!:D

Dreamfall
6.2.2008, 10:48
To moj komsija kucao pass omasio izaslo mu wrong password i on kucao wrong password umesto lozinke pa me zvao phonom da me pitao koji kur*c mu je sa kompom.:kreza:

Peruzzi
6.2.2008, 16:45
Oooovaj, bolje da si tu foru sačuvao za posle dobijanja ocene.:D

Naravno dobio sam 5 ka' vrata :cool: .

Sasa90
6.2.2008, 18:21
Imam ja jednog durga koji tvrdi da se Torrent izgovara Turent. Nema boga da ti poveruje da nije tako... Lol kako sam se ja slatko smejao kad sam to cuo:rofl:

Bokile
7.2.2008, 11:01
Dodje kod mene jedan laptop da mu se reinstalira sistem,posto ga je covek doneo kasno,dao sam mu revers i rekao da ce biti gotov za sutra.
Dodje kolega u drugu smenu(inace ko primi servis taj ga i radi,on ne dira moj ja njegov,tako bi trebalo).
Dolazim jutros,a laponja u paramparcad rasturen,do najsitnijeg shrafchicha.
Onako u panici zovem kolegu,budim ga i besan ga pitam sto ga rasturi.
Kaze on meni:"Brate,ja ga ukljucio utaknem usb a on se "smrzne.""
Ja mu reko da je dosao zbog toga,sistem mu je unisten,a on meni mrtav 'ladan kaze:"Pa sklopi ga,sto me budis?"
Jao kad mi dodje......:boxing:

Bokile
11.2.2008, 11:10
Evo 2 izvale od same zore,tj od malopre...

Da li znate code za passevord?-Jedan cicica pitajuci za phone code(k800i :eek:)

Musterija: Dacete mi jednu Segu.
Ja: Segu?
M: Da da,tu iza vas...
J: (Okrecem se da vidim na sta je mislio)Ovde nema Sege.
M: Kako nema,a sta je ovo?(I uhvati se za Playstation2 slim)
J: To vam je Sony Playstation.
M: Pakuj mi to da kupim,zvacu ti gazdu znam mu broj...
J: Oh well...

zdravkelja
11.2.2008, 11:50
I jos preti... :eek:

Bokile
11.2.2008, 12:07
I jos preti... :eek:

Neverovatan covek,kupio Sony...
Poceo je da preti kad je video da nije u pravu...

mciggzy
11.2.2008, 16:15
Evo sta mi se sada desilo uf..

postoji tema za glasanje da se Beograd nadje na tabli za monopol... ko ne prati to :) i sada, svi kazu do kraja februara je glasanje...i dobro nam ide
sad, i ja glasam na zvanicnom sajtu, ali prvi put pogledam countdown timer - 383 dana preostalo :) i eto, printskrinujem ja to i svima govorim da su se ispalili da glasanje traje jos godinu dana :D i to tako na par foruma.... dok nisam shvatio da posle dugo vremena nisam na svom kompu i da je ovde podesena godina 2007. :) jaoj blama :o

Srecom sam na drugim mestima brzo pobrisao, ali bre na SKu svi aktivni, vec su me napali da sam u fotoshopu namestio slicicu :)

Bokile
11.2.2008, 16:17
Evo sta mi se sada desilo uf..

postoji tema za glasanje da se Beograd nadje na tabli za monopol... ko ne prati to :) i sada, svi kazu do kraja februara je glasanje...i dobro nam ide
sad, i ja glasam na zvanicnom sajtu, ali prvi put pogledam countdown timer - 383 dana preostalo :) i eto, printskrinujem ja to i svima govorim da su se ispalili da glasanje traje jos godinu dana :D i to tako na par foruma.... dok nisam shvatio da posle dugo vremena nisam na svom kompu i da je ovde podesena godina 2007. :) jaoj blama :o

Srecom sam na drugim mestima brzo pobrisao, ali bre na SKu svi aktivni, vec su me napali da sam u fotoshopu namestio slicicu :)

Fresh update nema sta...:D

Iilija64
11.2.2008, 16:17
Evo sta mi se sada desilo uf..

postoji tema za glasanje da se Beograd nadje na tabli za monopol... ko ne prati to :) i sada, svi kazu do kraja februara je glasanje...i dobro nam ide
sad, i ja glasam na zvanicnom sajtu, ali prvi put pogledam countdown timer - 383 dana preostalo :) i eto, printskrinujem ja to i svima govorim da su se ispalili da glasanje traje jos godinu dana :D i to tako na par foruma.... dok nisam shvatio da posle dugo vremena nisam na svom kompu i da je ovde podesena godina 2007. :) jaoj blama :o

Srecom sam na drugim mestima brzo pobrisao, ali bre na SKu svi aktivni, vec su me napali da sam u fotoshopu namestio slicicu :)
Bar si brzo ispravio;).

zidan grobar
11.2.2008, 16:32
ali bre na SKu svi aktivni, vec su me napali da sam u fotoshopu namestio slicicu :)
Kao na primer ja:D

Beagle
11.2.2008, 17:56
Moji HDD-ovi rade sa neispravnim IDE kablovima. Trakaststom je prekinut jedan vod, i sa nekoliko je zguljena izolacija, ali zato kad mu stavim nove kablove nece da radi :eek: Znachi probao sam nekoliko trakastih i ni sa jednim HDD-ovi nece da se upale, nego samo sa ovim ostecenim :D

masteri
11.2.2008, 23:25
Bas gledam sada Evropsko lice i neka pevacica ili sta vec krece da nabraja srpske ucesnike Eurosonga.

-Prvo je isao Zeljko Joksimovic,pa onda No Name i prvi put pod zastavom Srbije Marija Serifovic.

A na to ce voditeljka -Prvo pa musko-

:D:rofl:

Cvrcak
12.2.2008, 13:30
Imao sam pre nekoliko godina neki televizor star ko biblija i radio je kako treba. Jedno vece sedim ja ispred njega i tek on se ugasi sam od sebe. Pridjem, proverim sve kablove i sl. ono nishta sve je u redu. Iskljucim ga iz struje pa ga ponovo ukljucim ali on nece pa nece. Ja se iznerviram i :boxing: po njemu, kad ono on se upali.

A jel ti znas da svi elektronski uredjaji rade na sveti dim!? Kad sveti dim izadje iz uredjaja on vise ne radi :)

Mr.Eco
13.2.2008, 20:06
evo danas bio sam na lekarskom pregledu i kod očnog primaju dvoje odjednom jel ima dva doktora,i ovaj jedan lik sto je bio samnom doktor mu kaže ajde sada otiđjite u sobicu (sobica je izdvoljeni deo u ćošku koji je ograđen) a lik prilazi ormanu i hvata se da ga otvori i kaže jel ova sobica ? :boodala:

ja zamalo nisam pao sa stolice kada sam video a onda svi su se pčeli smejat :rofl:

Beagle
13.2.2008, 20:12
Aha, bio si na regrutaciji.... stare fore ;)

Mr.Eco
13.2.2008, 20:15
Lik je bio za Kamion stariji je, a ja za B. kategoriju što je najgore nije za regrutaciju :rofl:

Beagle
13.2.2008, 20:47
Lik je bio za Kamion stariji je, a ja za B. kategoriju što je najgore nije za regrutaciju :rofl:

:) Ja sam se zezao tako kod neuropsihijatra. Ulazim na vrata i ostavljam kacket na chiviluku. Odgovaram na pitanja, pokupim hrpu papira koju mi je zena dala, uzimam kacket, kazem "dovidjenja" i odlazim. Kada sam odlazio chuo se potmuli smeh i psovkica.

Sad se vi pitate gde je fora? Hint: nisam imao kachket :D

A M G
13.2.2008, 22:16
:) Ja sam se zezao tako kod neuropsihijatra. Ulazim na vrata i ostavljam kacket na chiviluku. Odgovaram na pitanja, pokupim hrpu papira koju mi je zena dala, uzimam kacket, kazem "dovidjenja" i odlazim. Kada sam odlazio chuo se potmuli smeh i psovkica.

Sad se vi pitate gde je fora? Hint: nisam imao kachket :D

Ee, a cike u belom kao nisu krenule za tobom sa kosuljicom??? :a_whistli

Beagle
13.2.2008, 22:32
Ee, a cike u belom kao nisu krenule za tobom sa kosuljicom??? :a_whistli

Pa ti stvarno mislish da sam ja prva budala koja je pokucala na ta vrata ;)

A M G
13.2.2008, 22:36
Pa ti stvarno mislish da sam ja prva budala koja je pokucala na ta vrata ;)

Ne mislim, al nikad se ne zna! :)

Bokile
15.2.2008, 10:51
Mene je neuro izbacio iz ordinacije,sedim ja totalno opusten,odgovaram na pitanja ali na moj nacin.
Zena prvo crveni,pa poplavi i na kraju me istera napolje...
U kasarni sam 2 puta bio kod neura,slali me da vide da li sam cist:D,neuro je bio jedan porucnik,ispituje on mene,i kad je zavrsio,skinuo je naocare,poceo da ih brise i kaze mi:"Sine moj,ti nisi sam u toj glavi."
A tamo su me poslali zato sto sam pukovniku instalirao suse 10.2,umesto windowsa koji jedva zna da koristi(zamolio me covek da mu sredim komp:D)
Kad su videli da pricam nerazumljivim jezikom(raid,ata,sata,win,lindza,crt,lcd...) odma su me poslali kod coveka...
Eh... Vojnicki dani,...

zoran845
15.2.2008, 13:08
U kasarni sam 2 puta bio kod neura,slali me da vide da li sam cist:D,...
A tamo su me poslali zato sto sam pukovniku instalirao suse 10.2,umesto windowsa...
Idi ti, Boki, u Parmenac kod Todosa: on je narodni psiholog, pomoći će ti, garant. :D

Uzgred, Salvador Dali je rekao: "Jedina razlika između mene i ludaka je što ja nisam lud.".

Bokile
15.2.2008, 13:19
Idi ti, Boki, u Parmenac kod Todosa: on je narodni psiholog, pomoći će ti, garant. :D
Da nije to neki shaman? :D

LoneWolf
15.2.2008, 16:59
Da nije to neki shaman? :D

Bobane,ima kod nas u Jajincima jedan prorok,ako nam taj ne pomogne,niki ne' da nam pomogne Bobane :rofl:

Bokile
16.2.2008, 9:56
Bobane,ima kod nas u Jajincima jedan prorok,ako nam taj ne pomogne,niki ne' da nam pomogne Bobane :rofl:

Bobane misli kao govedo...
Ajmo sejo...
Aja Prske!!! :D:D

zdravkelja
16.2.2008, 11:47
ojsaa Sejo :aplauz:

Stevvan
20.2.2008, 22:44
He he he, danas mi se desilo nesto smesno: Nisam otiso u skolu, vec sam blejao sa drugom na adi. Kada je doslo vreme za povratak, pored nas je bila grupa momaka, a ispred neka zena sa onim malim belim kucetom (mislim da je pudlica :D) evo kako su momci odreagovali:
M1: Vidi pacov!!!
M2:Nemoj da lupas to radi na baterije! :D
M3: Sta vam je to je beli sibirski pacov....:D

Momci su se svakako zezali, al ova 2 komentara su stvarno izazvala smeh. SIBIRSKI PACOV :rofl::rofl::rofl:

Inace ima dosta lapsusa od profesora u skoli, kad se setim nekog napisacu sad mi nista ne pada na pamet... :)

NjegovaWisost
24.2.2008, 19:29
Ja sam bio u jednom od dva busa koja su prošla punkt Jarine, i kada smo se vratili na blokiranu granicu, jedan moj kolega je derući se sa srpskom zastavom (drškom) sve bockao francuskog vojnika KFORa a on se crnjo prepao i stegao pušku... Eee kakvih sve budala ima :D Zamislite odete vi u Avganistan i neki idiot vas udara turskom zastavom...

NjegovaWisost
24.2.2008, 21:06
Ee, a cike u belom kao nisu krenule za tobom sa kosuljicom??? :a_whistli

Kod nas u PV masa ljudi nije prošla neuropsihijatra, zbog sprdnje, znaš kako je čovjek ozbiljan, pa ti plaćaj par puta da ideš :D

Kad sam ja polagao vozački i vadio ljekarsko, isto sam se smijao, i pomislio je da se drogiram, pa je počeo razne vježbe da me tjera da radim da utvrdi...

Toce
24.2.2008, 23:51
Poceo ja da se bavim programiranjem (C#), i to svi u kuci saznali, a cale ima na poslu prijatelja koji se "bavi kompjuterima" i posto trazim dobru knjigu za C# tata se setio na poslu da pita tog prijatelja. Kad ga je pitao, ovaj, normalno, pita na kom jeziku programiram?! A cale ni 5 ni 6 nego na Srpskom!!!
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

NjegovaWisost
25.2.2008, 0:03
Ha ha ha, bio ja sinoć sa dvije drugarice na keju u bloku 9, otišli bzv do klizališta (btw ne umijem da klizam) kada neka mala djevojčica prišla i uhvatila se za moju drugaricu, mislila da joj je to majka :rofl: e žalosti dijete premotalo, a da stvar bude juš gora, nisam znao kome da se smijem jer je moja drugarica pomislila da je to neka džukela lutalica :rofl: I govori njena majka: jao ona jadnica je premotala, a moja drugarica: i ja sam pomislila da je neko drugi.... :rofl:

zdravkelja
26.2.2008, 20:36
E ovo kod nas stvarno postaje smesno.
Od proslog utorka su u mojoj skoli vec 5 puta dojavili da je podmetnuta bomba.
Prosle nedelje su u utorak, sredu i petak, a ove i juce i danas, kako su krenuli ima celu nedelju da obeleze:opanachke
Non stop teroristicki napadi :kreza:
Taj lik stvarno ne zna da stane :to_care:
A kada ga uhvate, jadna mu majka... :n-hang:

Željko
26.2.2008, 21:14
I šta bude, nemate časove? :)

NjegovaWisost
26.2.2008, 21:30
I šta bude, nemate časove? :)

U moju ex gimnaziju nisu 2 dana iđli zbog Kosova... I onda im Milo dao sve neopravdane a jednog lika privela DB....

zdravkelja
26.2.2008, 21:47
I šta bude, nemate časove? :)

Nemamo i obicno odemo na stoni tenis ili kuci :)
Al sada su nam doskocili. Bila danas prvi cas knjiga obavestenja da u slucaju dojave bombe svi nastavnici povedu ucenike u park pored skole i da cekaju da milicija izvrsi pretragu, a onda kada otvrde da nema bombe (a naravno nema je) da se casovi nastave.

nebojsa986
26.2.2008, 22:19
Znao sam ja lika koji je isto to radio u istoj toj skoli dok sam isao tamo, kad su ga uhvatili, izbacili ga , on se upisao u drugu, dobio je dosije i neku uslovnu kaznu, sve u svemu nije nesto lose prosao.

Iron Maiden
26.2.2008, 23:26
Danas dolazi profanka engleskog kod nas, i pita ona:
-Deco jeste gledali film 'Poslednji Mohikanac' (sa sve british akcentom)
-Nismo
-Jao, pa kako ste vi neobrazovani (i onda se javlja moja malenkost)
-Profesorka, a jeste vi gledali 'Teksaski masakr motornom testerom'? Niste, Jbg...

NjegovaWisost
27.2.2008, 0:44
Danas dolazi profanka engleskog kod nas, i pita ona:
-Deco jeste gledali film 'Poslednji Mohikanac' (sa sve british akcentom)
-Nismo
-Jao, pa kako ste vi neobrazovani (i onda se javlja moja malenkost)
-Profesorka, a jeste vi gledali 'Teksaski masakr motornom testerom'? Niste, Jbg...

Trebao si reći: Jeste li gledali Pretty village pretty flames? Niste? Aeeeee Srbija! :D

masteri
27.2.2008, 1:01
Moj nastavnik fizike se utripovao da smo mu mi postavili gumicu na patos da bi se on okliznuo :boodala: .Kada je shvatio cija je to gumica uzeo je gumicu i zalepio je u rubriku selotepom :boodala: .I zapisao :"Nikola Tomin pokusava atentat na mene" :boodala:

Btw: Ja sam sa Novog Naselja,nemojte nista da vas cudi....

:n_klanja:

Mi smo nastavnici Srpskog tj. moj drug Rolja nasapunjao pod.I kada je nastavnica ulazila okliznula se i napravila salto.A mi :rofl::rofl:.
Sta joj sve nismo radili:kreza: