PDA

Prikaži potpunu verziju : Lapsusi i smešne situacije...

Strane : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ezenkiel
12.4.2007, 22:15
Nije moj, al, evo jednog lapsusa najvećeg komentatorskog bisera sa ovih prostora (Đurković, TVCG), koji,uz to, ima veze i sa kompjuterima ....

Prenos utakmice Roma - Manchester (2:1) :

(Vučinić daje gol, pa poslije nekoliko usporenih snimaka, Đurović u ekstazi izjavljuje :)
-" KAD GOD SAM NA INTERNETU, UZ IME MIRKA VUČINIĆA STOJI ONO "S-R-B." ALI, JA TO SAMO PRECRTAM, I PREKO TOGA NAPIŠEM : "M-N-E" !"

marxo
13.4.2007, 1:14
Pazi ovo : Ja idem u Karlovacku Gimnaziju al kad dodjem kuci malo na vikend izadjem da vidim sta se radi... i tako jedno vece sretnem ja neku ribu upoznamo se i pita ona mene : "Jeli a kako ti je u to skoli?" ja reko : "dobro".. Kaze ona: "Aa gde ti je to u Novom Sadu ta Karlovacka Gimnazija?"....

Tad sam pomislio da joj je bolje da se ubije....

polarnimeda
13.4.2007, 1:30
Jedan lik na fakultetu politickih nauka pao je ispit na ne preterano smesan; vise tuzan nacin.

Decko je izvukao pitanja i znao ih! Zadovoljno se vratio na mesto, napisao koncept i spremio da odgovara... Profesor mu kaze:
- Prvo pitanje koje ste izvukli... Ispitivanje UZORKA! Izvolite.
A decko se izgubi... Ukoci se na 3-4 sekunde, zacuta... Tek, ustaje polaaako sa mesta i tuzno-smoreno vraca pitanja (odustaje) uz komentar:
- Ja sam pisao koncept za ispitivanje UZROKA...

Bas bedak (pogotovo na najtezem ispitu na faxu)! Znam da ovo nije bukvalno lapsus, ali pretpostavljam da je ovo ipak prava tema :)

fingerprint
13.4.2007, 1:50
Evo jedne odvale iz susednog odeljenja (nisam siguran da li je tacno, ali mislim da jeste) :
Profesorka : Koliko je bilo svetskih ratova? (Da, u srednjoj skoli :D )
Ortak : Jedan
Profesorka : Koji?
Ortak : Pa drugi.

Rocker
13.4.2007, 1:51
Jedan lik na fakultetu politickih nauka pao je ispit na ne preterano smesan; vise tuzan nacin.

Decko je izvukao pitanja i znao ih! Zadovoljno se vratio na mesto, napisao koncept i spremio da odgovara... Profesor mu kaze:
- Prvo pitanje koje ste izvukli... Ispitivanje UZORKA! Izvolite.
A decko se izgubi... Ukoci se na 3-4 sekunde, zacuta... Tek, ustaje polaaako sa mesta i tuzno-smoreno vraca pitanja (odustaje) uz komentar:
- Ja sam pisao koncept za ispitivanje UZROKA...

Bas bedak (pogotovo na najtezem ispitu na faxu)! Znam da ovo nije bukvalno lapsus, ali pretpostavljam da je ovo ipak prava tema :)

Jel' to bilo iz metodologije? Onda zaista nije ni čudo.:a_whistli

fingerprint
13.4.2007, 2:34
Nije bas lapsus al ajd
Neko iz gomile profesorki : Budalo matora!
Profesorka : Tacno
----------------------------------------------------------------------
Profka : Ustani se dole!

PS :

ili jos jace,izadje ortak da odgovara Severnu Ameriku,likcina stane pred kartu
Afrike i pocne:
,,Na severu Severne Amerike..."
Mozgovi...:rofl:
Sto zar ne postoji sever u Severnoj Americi? :D

M1los
23.4.2007, 22:29
Prije neki dan iz srpskog smo imali rad u grupama. U mojoj grupi bio neki klošar, koji mi je čupao živce iz malog prsta. Ja, na kraju, kažem "Kasapim te kad završi čas". To ču i nastavnica, i mrtva 'ladna kaže: "Stijepiću, nemoj se paliti. Ja sam tu da se palim na njega...":rofl: :rofl: :rofl: Razred se valjao...:kreza:

Nicolas
27.4.2007, 5:36
Pre neko vece ja taman ukljucio Stalker-a i ulazi mi u sobu sestric (bez kucanja ili najave naravno;) ), bam bam dum dum, hocu neku igru, eee eee Nikola, hocu da vozim kola, a sta to radis, i ti igras igricu, a sta to radis, hocu ja, hocu ja...
Rekoh ajde, sedi, taman zavrsio razgovor sa Guide-om i on krece dalje, izlaz iz kuce i krece, posle 15-tak sekundi nalete na copor mutiranih vukova i pasa, vide nema pomoci, samo baci slusalice, iskljuci monitor kao da mu zivot zavisi od toga, skoci sa stolice i pobeze, rece mi samo, cao Nikola.
Sta reci, i ja njemu rece cao.:D

E nek kaze posle neko kaze kako decu ne sprecavaju u igranju bolesnih igara, ovaj nece sada hteti ni kola da vozi.:to_care:

SrXXX
28.4.2007, 17:40
Evo neki lapsusi od ljudi iz mog razreda :

( Pismeni iz Srpskog, opisivanje lika iz pripovjetke): " Njegova VRLINA je bila POHLEPNOST"

(Pismeni iz Srpskog, opisivanje učionice): "Sa plafona vise bijeli zidovi":dedica:

( Usmeni iz Srpskog, nastavnica ispituje biografiju Ive Andrića )
N:" Koju nagradu je dobio Ivo Andrić "?
U: "Ivo Andrić je dobio OSKARA za književnost":rofl:

( Usmeni iz Geografije )
N: "Oko čega se okreće Zemlja" ?
U: ('ladno) "oko Mjeseca" !:boodala:

Andross
28.4.2007, 18:12
Evo par lapsusa:

N: Sta je to mortalitet?
U: Broj zivih mrtvaka.

N: Oni su bili boli i gosi.

... jede pepsi, picu pije...

marxo
28.4.2007, 18:24
Imamo zaboravnu profesorku i jedan ortak je pali stalno... Nego...

Profesorka : Jesi ti iz ovog razreda?
Ortak : Nisam.
P: Pa sta ces ovde?
O: Smorila me geografija!
P: Pa ovo je geografija!
O : Smorili ste me....

huligan
28.4.2007, 19:02
Kaze trener danas na trenigu,mi na nekim tribinama i sad treba da sidjemo,a lik kaze:,,Popnite se dole!":boodala: :rofl:
A isto danas nam nesto objasnjava i kaze:,,Sve je to isto,samo drugacije.":boodala: :rofl:

Damjan
28.4.2007, 20:40
Nesto slicno desilo se i meni. Samo nije bio u pitanju trener nego drug. Stajali smo na vrhu stepenista i neka drugarica pozvala ga je da sidje a on joj je odgovorio:"ne mogu ja nego aj ti sidji gore"

chris
28.4.2007, 20:42
Moj profesor istorije Goxy pre dve godine...

Goxy: Marta hocu li ja videti nesto drugo sem tvojih ledja?
Ortak1: Sto profesore? Vi vise volite spreda?
Goxy: NAPOLJE!

Goxy: ... I tu su Dubrovcani zakopali kanal ...
Ortak2: Go*nima!
Goxy: NAPOLJE!

Ne mogu da se setim jos nekih, bas ih je bilo dosta...

Shang Tsung
28.4.2007, 20:55
Hana, prof. na VETS-u:
"Ovo L (el) vam je duzina... sto bi rekla zena, 15 santima."

Znaci zena je opterecena..

Damjan
28.4.2007, 20:59
Slusajte sad ovo, mislim ima svi da popadate!!!
Znaci ovako:
Neke drugarice radile prezentaciju o vodozemcima(cini mi se) u power pointu iz biologije. I sad posto jedini kabinet sa projektorom je biblioteka one su pozvale citavo odjeljenje da bi nam odrzale lekciju. Kad smo usli u bilioteku saznali smo da su citav prethodni cas pokusavale da upale komp! I sad one su nekako skontale da ne radi graficka i donijele su drugo kuciste. Medjutim svaki komp u skoli je sifrovan i na ovome je bila druga sifra. Posaljem ja njih po sifru i one mi donesu listic sa dve sifre kao reko profesor da probamo obije. Jedna sifra bila je sifra za onaj racunar iz biblioteke, pa sam njega odmah odbacio kao mogucnost, i probao sam drugu ali ni to nije bila prava sifra. Druga sifra je sadrzala 1 na kraju i sad dolazi meni profesorica poslije 100 uzaludnih pokusaja: "Probaj jedinicu da napises velikim slovima"!!!! Dobro, ja se nekako uzdrzim i objasnim joj da se brojevi ne mogu pisati VELIKIM SLOVIMA. Za to vrijeme one cure sam opet poslao da traze sifru kod profesora i zamislite sad: One ulaze u ucionicu i NOSE MONITOR onako na kant izmedju sebe!!! :) . Ja sam tu pao u komu od smijanja i na kraju odlucim da odem licno da trazim sifru. Odem ja sa jednim drugom prvo do zbornice odakle je zapravo uzeto kuciste i tamo zateknemo jednog profesora. Kada smo mu rekli da je user: sekretar i da nam treba pass on nas je samo TUPO pogledao. Natjera nas on da ponovimo i kad mu rekoh opet da je user:sekretar on na ono USER poce gromoglasno da se smije. Posto smo napustili zbornicu, otisli smo do prof koji je dao prve dve sifre. On nam je rekao da on samo te sifre zna i da potrazimo prof fizickog. dok smo izlazili iz njegove ucionice ja sam htio da ga zasmijem malo i rekoh kao: "Zamislite prof nama treba pass a one nam donijele drugi monitor". Na to je prof samo odgovorio: " I Da li je radilo kada ste promenili monitor"!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi smo samo izasli.

Damjan
29.4.2007, 10:10
A ta ista prof sto mi je trazila 1 velikim slovom jednom prilikom nam je rekla:"Nemojte to da skenirate da ne trosite ketridze"

DarkNemos
1.5.2007, 0:55
Pita mene rodjeni burazer juče da mu odem na sajt i skinem neki rar... da mi adresu tipa http://www.nešto.co.uk-wml/ga/123573.zip

Otkucam ja i kaže 404 Not Found. I ja mu kažem da taj rar ne postoji više na tom mestu ili je adresa pogrešna. Tek će on meni ajde probaj bez www :boodala:. I ja mu sve lepo objasnim da ništa time ne dobija... posle 5 minuta dolazi kod mene i kaze mi: ajde ponovo ukucaj onu adresu samo bez http:boodala::boodala::boodala:

Nicolas
1.5.2007, 2:04
Smesna ili zalosna situacija, kako kome, radi se o emisiji Natase Miljkovic (rts 1), vecerasnja, znaci, neverovatno, doveli su nekog nabedjenog dembela da prekida pet puta starije ljude od njega i da recituje neke izreke. Boze:boodala:

Rocker
1.5.2007, 5:17
Tek će on meni ajde probaj bez www :boodala:.

Pa ima sajtova čija adresa ne počinje sa WWW. Dobro ti je rekao.:cool:

DarkNemos
1.5.2007, 11:34
Pa ima sajtova čija adresa ne počinje sa WWW. Dobro ti je rekao.:cool:

A jel ima sajtova koji nepocinju sa http??? To ti je kao da zoveš Beograd iz centralne Srbije a nisi okrenuo 011.

Notorious B.I.G
1.5.2007, 22:33
Pito ja ćaleta šta hoće da mu kupim za rođendan a on mi kaže "Prizma televizot"

grdja
2.5.2007, 14:15
slika govori hiljadu reci (posto opet ovde nemam nikakav alat za smanjenje velicine slike, primoran sam da je zipujem)

Hej, pa šta s tim.

Lepo čovek kulturno objasnio. Pretpostavljam da je svaki torrent saobraćaj zvanično zabranjen, tako da ne može da stavlja obavestenje u startup. Šta god da snimaš pronjuškaćeš po tempu. A podelio je u više stvari da bi se sve videlo odma jer ako je naziv na samo jednoj ikoni predug ne vidi se sve.

Ja isto najlakše pravim zabeleške desni klik na deskop i new folder pa se sit iskucam u nazivu. Pre će papirić da odleti sa stola nego ikonica sa desktopa. :opanachke

Rocker
2.5.2007, 18:23
A jel ima sajtova koji nepocinju sa http???

Naravno da ima, npr. ftp:// a ima i onih kod kojih se kuca direktna IP adresa servera. Ali to je već težak off za ovu temu, ali eto, bar je bilo korisno. ;)

Highlander
3.5.2007, 0:22
Smesna ili zalosna situacija, kako kome, radi se o emisiji Natase Miljkovic (rts 1), vecerasnja, znaci, neverovatno, doveli su nekog nabedjenog dembela da prekida pet puta starije ljude od njega i da recituje neke izreke. Boze:boodala:

Uf, video sam samo kraj kad je izrecitovao nešto od Aristotela...:boodala:

Nije mi jasno, da li ljudi stvarno onako zamišljaju genija?

SrXXX
6.5.2007, 12:24
Ajde budite malo aktivniji na ovoj temi jer je super.

Evo još jednog bisera koji je provalio moj drug iz klupe.

Pita nastavnik biologije cijeli razred kako se zove dio mora blizu obale.
Moj drug ladno podiže ruku : Nastavniče, to su LIVADE i PAŠNJACI :kreza:

duschan
6.5.2007, 13:05
Pita geograficarka, kad smo ucili afriku,
Geograficarka: "kako egipat zaradjuje preko pustinja"
Suba: "Izvoze pesak":rofl:

next
6.5.2007, 13:10
Jedna zenska osoba iz moje skole,ubraja Brazil u kontinente....
A pola njih(zenskih osoba iz mog odeljenja) ne zna da pokaze sve kontinente na karti....
Neka se niko ne nadje uvredjen,nije diskriminacija,stvarno je tako....

duschan
6.5.2007, 13:18
Na lekciji iz hemije o natrijumu
Hemicarka: " Jel ste radili u osnovnoj onaj ogled sa kuglicom natrijuma ?"
Drug: " Jel ono kad ubacimo kuglicu natrijuma u casu vode?"
Hemicarka: "Da"
Drug: " Pa kad pocne da skakuce po povrsini vode ?"
Hemicarka: "DA, da "
Drug: " Pa kad pocne da se oslobadja toplota ?"
Hemicarka: " Da, da, da, tako je "
Drug: " E pa to onda nismo radili ":rofl:

dark mesiah
6.5.2007, 14:38
Jedna zenska osoba iz mog razreda:
"Volim Pariz zato sto je u Spaniji" :rofl: :rofl:

Jedna "scena" sa casa biologije:
Profesorka: Za par godina muskarci nece biti potrebni za produzenje vrste bice potrebna samo zena i laboratorija
Drug1: Jel to znaci da ce zene da nas ukinu.
Profesorka: Ne ukinucete sami sebe.
Drug1: Ajde da ih preduhitrimo pa da mi ukinemo zene pre nego sto oni ukinu nas.
Drug2: Da a onda cemo tebe da punimo. :rofl: :rofl:

Cas Socijologije:
Profesor(objasnjava razmenu robe nok nije bilo novca)"...Vidosava ako ti oces nesto sto on ima a ti nemas a on nece ono sto ti imas a on nema..."

I sto se ja pre par dana provalio
"Bio sam kod kardiologa, rekao je da nije nista ozbiljno jedino mi srce malo brze dise."

Imam ovih jos samo da se setim

duschan
6.5.2007, 19:51
Jedan moj drug je na sistematskom rekao da mu nije updateovana zdravstvena knjizica

NjegovaWisost
6.5.2007, 21:35
Jedan moj drug je na sistematskom rekao da mu nije updateovana zdravstvena knjizica

Hakerčina :to_care:

Kada smo došli prvi put na čas u gimnaziju na čas fizičkog, treba da kažemo ocjenu iz osnovne, nastavnika i školu. Moj drug "Pet, Desanka Maksimović, osnovna škola Eistan Pavlović".
He he, A nastavnica se je zvala Slavka...

dark mesiah
6.5.2007, 23:30

Mozda ce za jedno 25 godina ljudi iz dispanzera/ambulante razumeti na sta je mislio, a mozda ce to biti zvanican naziv :kreza:

Notorious B.I.G
7.5.2007, 9:29
Jednom prilikom sam pitao druga da idemu u Diznilend u Novi Sad on je naravno pristao jer nema blage sta je to.Posto smo se lepo ismejali sutra sam ga pitao isto pitanje a on je odgovorio:"Neces me prevariti znam ja sta je Diznilend to je podrum pića"

CENTROPEN
8.5.2007, 14:48
Nije baš lapsus al je istina...:) imena su izmenjena;)

Sretne Geza zajedničkog drugara Guzu kako puši cigaretu na stepeništu, ispred zgrade.Guza je oko 2 metra visok i pomalo usporen lik.
Geza: Guzo imaš cigara?
Guza: Imam, ali mi se ne ide gore.
Geza: Pa ti živiš na prizemlju!
Guza: ma ne, samo mrzi me da ustajem!
...Cigarete su bile u zadnjem džepu farmerki...

Evo i jedne gluposti sa šljake:

Sedam ujutro, skuplja se narod u firmi, kafa još nije popijena.Dragan i Zolika nešto pričaju, ja naćulio uši u očekivanju "jutarnjih bisera" .Draganu je žena u drugom stanju a sve se odvija u decembru (dakle 12-tom) mesecu 2006.

Zolika: U kom ti je ono mesecu Silvija?
Dragan (ladno): Pa, u dvanaestom!:alealeee:
Zolika (laadno): Huu...kako vreme leti!
(i nastaviše da pričaju sasvim normalno...):to_care:

Tek za kafom smo im uspeli objasniti šta je to tako smešno.

masteri
9.5.2007, 22:56
Evo jedne smesne situacije iz skole:
Irina-nastavnice geografije
Tanja-drugarica:boodala:
Irina:Ajde Tanja reci mi nesto o Sloveniji.
Tanja:Pa ona je naj razvijenija zamlja od zemalja bivse SFRJ(ako se ne varam)
Irina:Ajde mi sada reci nesto o reljefu.
Tanja:Pa u Sloveniji rastu niske planine.:boodala: :rofl:

i jos jedna sa istog casa ovo nije smesna nego tuzna:(
Irina:Na kom kontinentu se nalazi Srednja Evropa.(covek ima 1 iz geosa pa ga to pita)
Drug:Uf samo da se setim nastavnic uf...
i nije znao sve dok meni nije trzila da mu kazem gde je Srednja Evropa .

i jos jedna tuzna situacija:(
Na casu Fizike:
Fizicarka:Selvija koliko dan ima sati?
Selvija:(ima 1 iz fizike) uf samo malo da se setim
10 sati ima.
Fizicarka:ne
Selvija:A da ima 12 sati.
Fizicarka:NE a koliko minut ima sekundi Selvija.:boodala:

Na svu srecu za nju to je znala.

:D :D

PeTkO
9.5.2007, 23:12
bilo je i kod mene danas nekih bisera iz geografije

Pita nastavnica sta su prasume?I jedan odgovara da su to OGROMNE SUME.Drugi da su to neprohodne sume.I jedna se javi onako samouverena i kaze:"Nastavnice, prasume su biljne oblasti obrasle visokom travom".Odeljenje::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:.I tek on onda kaze:"PA JESTE, TO SU BILJNE OBLASTI!!!";

zalosno

nighthawk
10.5.2007, 16:09
5. razred osnovne:

Nastavnik: Sta su to delte?
Marina: Delte, pa to su... ovaj... delte su razgranata... nebeska tela.

mciggzy
10.5.2007, 20:09
eeee... kod nas je lik rekao u 6. gimnaziji da se telo coveka sastoji od bakterija :)

Martok
14.5.2007, 0:17
Imam jednog drugara koji studira FNP, on nema komp pa kada zatreba da se kuca sminarski i sl. on dodje kod mene pa kuca. Elem, posto bolno sporo kuca danas sam ga ostavio samog jedno 3 sata da se bavi svojm naukom, kada sam se vratio usledio je otprilike ovakav razgovor.

Ja: Je 'l si zavrsio?
Drugar: Evo sa' cu.
Ja: Sve je bilo u redu?
Drugar: Jeste.
Drugar: Samo ti je nesto ovde upadalo
Ja: !?? Sta upadalo?
Drugar: Pisalo je upadate i cancel. Pretisnuo sam cancel
Ja: ??!

Radilo se o update-u za Zone Alarm

Nicolas
14.5.2007, 0:31
Uf, video sam samo kraj kad je izrecitovao nešto od Aristotela...:boodala:

Nije mi jasno, da li ljudi stvarno onako zamišljaju genija?

Vide li ono, neverovatno, starmali, pregazice ga vremenom vecina vrsnjaka u svakom pogledu...

Mali izgleda simpaticno i pametno samo kada cuti.:opanachke

Ma onaj profan je bio najzesci, vidi si sta je intelektualac, samo je sedeo i smeskao se.:D Pametno, dok je gosn Dokic dosta burnije odreagovao, ali kako ga mali prekide, bez trunke kulture, postovanja prema visestruko starijem coveku, vidi se da neko leci komplekse na njemu...

Da malo doprinesem temi:

Pre nekog vremena ja se vozio s dedom i stanem da kupim voce.
Izadjosmo iz kola i dok sam ja birao i cekao deda sede na neku klupu ispred kioska, ubrzo dodje grupa veselijih tinejdzera i zapose ostatak klupe, tacnije oblasti desno od dede.
I sad, kako su malo previse primetni bili, prekide ih moj deda:
rece: jelte deco, jel videste malopre neku zenu, prodje ovuda, a nije imala ni suknju ni haljinu?
grupacija fensica spremnih za grad: ne, i gleda ga zacudjeno
deda: a majku mu, zensko bi ocigledno, imade sminku, dugu kosu, i primetne grudi
grupacija: gleda zacudjeno
deda: sigurno je ne videste?
oni: bila je gola?
deda: ma jok, nosila je pantalone, a zensko.

:D

mciggzy
14.5.2007, 10:40
LOL ja sam tek sad skontao da jedna (i moja) prica moze da upadne pod ovu kategoriju (temu)

Elem, rec je o fudbalskom menadzeru hattrick.org, koji kod nas igra preko 5000 ljudi, gde postoje dosta veliki skupovi (i po stotinak ljudi), kao i oni manji vanredni svake nedelje, a uz to se dosta ljudi zna...
i tako krece jedna smesna situacija...
objasnjenje: momboj (tj Bojan) je moj komsija/... mecevi se prate tekstualno u realnom vremenu u pravom trajanju utakmice..../ matija je postao ujedno tad i selektor nase repke

Matija je trebalo da dodje u Mirijevo da gleda meceve sa nama (igrao je mec sa mombojem), i kod momboja smo se dogovorili da pratimo. Ja znam odlicno Matiju, milion puta smo se vidjali, a momboj samo preko HTa...ja se nista nisam dogovarao, njih dvojica su se...

Trebalo je da bojan pokupi matiju kolima na bulevaru, kako se ovaj ne bi izgubio u Mirijevu. I otisao je kolima, i Matija ga je pozvao mobom i rekao da je upravo stigao, na sta je bojan rekao, evo tu sam blizu, i zaustavio kola, gde je usao lik sa mobom u ruci, koji naravno NIJE Matija, a koji je cekao nekog drugog koga nije poznavao u slicno vreme na istom mestu (na kome se btw niko nikad ne nalazi?:)

E sad, kad je bojan pitao "Matija", ovaj je nesto promuljao, mozda je mislio da se bojan tako zove, i sad neka neformalna prica, a na podbadanje "je li jesi namestio taktiku", covek naravno da nista ne razume, ali s obzirom da je vise retoricko pitanje, Bojanu nije bilo sumnjivo ni mrmljanje u "ma da" stilu:)

mciggzy
14.5.2007, 10:41
I sad otprilike ja dolazim ispred Mombojeve zgrade, i on me cima na mob, da kaze da ga sacekam, sad dolazi. I dolaze oni i taj baja:))) E sad, ja logicno mislim da je to neki njegov ortak, ono, pozdravim se i svi udjemo u njegovu sobu:)))
E sad, ne da je bila tisina, ja gledam sto bojan ne prica puno sa njim (tj maltene uopste) a i bojan za mene, jer se navodno odlicno znam sa matijom... Tada mi je bilo malo sumnjivo i pitam bojana: " Je li jesi li se cuo sa Matijom?"... e sad bojan, kao bojan - biser, misli da ga zaj**bavam i odgovori malko ironicno, ali ipak "Da, da, doci ce matija"... e sad ja pomislim, ok, objasnio je matiji kako da dodje sam:)

I tako vreme ide, mozda i deset minuta ukupno, pricam ja o YPu, a lik ne regauje. E sada, bojan ga pita: "Vidim da hoces da uigravas 451 formaciju?" A lik odgovara u stilu "Ma pusti, zaj**bavam se nesto:)"

Bojanu sve normalno, ali ja se pogubim, gledao sam mec repke, znam za to...pa gledam dal me njih dvojca nesto namerno tripuju, pa da li je matija imao 180 operacija lica:) pa da mi neko nesto nije sipao u sok:))) ali pomislim, mozda je taj ortak nov u HT pa i njegov tim to uigrava (mislim i da bojan igra tu formaciju)

Ali ipak ponovo pitam "A kada ce Matija"... i tu bojanu vec cudno i kaze (mnogo smesno) " Cekaj, sem nas trojice niko vise nece doci!!" a ja upitam "A matija?" I okrene se bojan ka baji i pita ga, "Cekaj, ti nisi Matija?"
Ovaj ce nikad cudniju konstrukciju recenice, ko neki masovni ubica/pljackas sta vec, tako da se i bojan usr*o:), mada se videlo da je i lik pogubljen vise od nas "Momci, moram da vam kazem da nije sve onako kao sto izgleda" :)

I nista, ja sam se ceo dan kidao od smeha..Bojan mu je cak PONUDIO prevoz nazad:)))) a nije mi jasno kako matija nije cimnuo kad je video da ne dolazi, tek bi tada bojan prebledeo:))))

A s obzirom da postoji verovatnoca i da je lik sa palme i slicno, ne bi me cudilo da je pitao bokija kad pocinjemo, da bi ovaj rekao "pa u 12:45"(kad pocinju mecevi inace) :)))

hacker_aca
14.5.2007, 16:06
Imam jednog druga koji je metalac i mnogi misle da je satanista, narkoman (zbog oblačenja, to je veoma strano našim ljudima) i priča on meni šta mu se desilo pre par dana. Pošto dva (ista) policajca imaju običaj da ga stalno zaustavljaju zaustave oni njega opet. Pretresaju ga, ispituju, ovaj jedan mu izvlači USB flash memoriju, otvara čepić i počinje da miriše (čitaj: šmrče) i kako je malo mirisalo na zagoreli metal pošto je tek izvađeno iz kompa ovaj se izdere na njega:"Šta ti je ovo, šta si pek'o unutra?!". Drug ga začuđeno gleda, kaže:"To vam je flash memorija. Znate, prebacivanje podataka sa kompjutera...". Pajkan:"Aha, dobro.". Izvlači mu hemisku olovku, odvrće je i opet miriše (čitaj: šmrka :)) ali baš kao da to već drugo vreme radi. Vide da nema ništa od nedozvoljenjih supstanci i svako nastavi svojim putem...

Ali kad sam ga čuo da je pajkan šmrkao flash memoriju... :rofl:

Sasa90
14.5.2007, 23:15
E ljudi onda slusajte ovo: Jedan lik iz skole pobego sa kontrolnog iz matematike a taj kontrolni je bio na prvom casu dodje on na drugi cas isto kod tog profesora a profesor ga pita gde je bio i sto nije dosao na kontrolni. Nakon malog razmisljanja rece "Profesore pukla je guma na vozu pa je voz kasnio" a na to ce profesor "Pa desava se to" a profesor mrtvo ladno nastavi cas kao da se nista nije desilo!

A M G
15.5.2007, 0:17
E ljudi onda slusajte ovo: Jedan lik iz skole pobego sa kontrolnog iz matematike a taj kontrolni je bio na prvom casu dodje on na drugi cas isto kod tog profesora a profesor ga pita gde je bio i sto nije dosao na kontrolni. Nakon malog razmisljanja rece "Profesore pukla je guma na vozu pa je voz kasnio" a na to ce profesor "Pa desava se to" a profesor mrtvo ladno nastavi cas kao da se nista nije desilo!

Mora da je profa flegma ili nesto slicno, hehe.....pukla guma na vozu...moram da pokusam da ukradem ovaj fazon i upotrebim ga...:D

Lord Elendil
15.5.2007, 0:54
hm... usled jednog dosadnog casa u srednjoj shkoli, celo odeljenje je pocelo da ludi... LM to je bio cas srpskog.. i onda tu buku odjednom je prekinula nastavnica(iz nekog sela... a predaje nam srpski :S) "Tishinaaa, nije vam ovo poljana pa da se svi derete na teren"... prvo smo svi zinuli:eek: a onda... smo pali u komu:rofl: :rofl: :rofl: Mislim shta retji... naravno josh uvek ima ispala kod te profesorke a neke od njih su i ucenje pesme "Al' je lep ovaj svet" i to u 2. godini srednje shkole :) *cheers*

next
15.5.2007, 0:57
Ovo nije lapsus ovo je tragikomicna situacija...
U prvoj godini gimn. imali smo jednog dana dva casa zaredom kod istog profesora,prvo cas francuskog pa srpskog...
E pa verovali ili ne jedan lik je konstantno tokom godine dolazio na francuski,ali bezao sa srpskog:boodala: ..Kasnije je ponavljao,takodje zbog svoje gluposti..Nedelju pre kraja imao valjda 5 slabih ocena(1),ali bile bi mu neke poklonjene i ostao bi na 2,ali on je pricao kako on u stvari ima samo 2,i nedelu dana pre kraja otisao na more...Naravno ponavljao je...

Lord Elendil
15.5.2007, 2:50
Ovo nije lapsus ovo je tragikomicna situacija...
U prvoj godini gimn. imali smo jednog dana dva casa zaredom kod istog profesora,prvo cas francuskog pa srpskog...
E pa verovali ili ne jedan lik je konstantno tokom godine dolazio na francuski,ali bezao sa srpskog:boodala: ..Kasnije je ponavljao,takodje zbog svoje gluposti..Nedelju pre kraja imao valjda 5 slabih ocena(1),ali bile bi mu neke poklonjene i ostao bi na 2,ali on je pricao kako on u stvari ima samo 2,i nedelu dana pre kraja otisao na more...Naravno ponavljao je...

Da nego vidim svi poceli o shkoli pa reko ajd i ja :)

EclipsE
15.5.2007, 9:38
Pricamo ortaci i ja o 3dmax-u 9 i sad, nismo sigurni da li ima samo 64-bitna verzija il' ima i 32-bitna. I tako, pita moj ortak ortaka:

G: "Ti imash 64-bitni procesor?? Ma nema sanse, koji?"
B: "Ma onaj najbolji, GeForce!"

:rofl:

il' npr.

M: "E Miljko, za kol'ko para ima da se kupi hard disk od 160 evra?"
:boodala:

Dr Zoidberg
15.5.2007, 11:57
Cas Fizike, svi se bacili na neke zadatke a samo jedan lik nesto crtakara po svesci... Dolazi profa

P:[gleda onaj njegov rad sa daljine] i kaze:Ajde sada lepo brishi.
D:Ali profesore hemiska olovka nemogu da obrisem.
P:Ma brishi napolje !

:rofl:

Red Dragon
15.5.2007, 14:00
Evo vam jedne prakticne izreke koju sam cuo kad sam isao sa drugom koji je trebao da poalze vozacki, a mudri instruktor mu je rekao:

"Sine, skola je sporedna stvar u zivotu, zdravlje je sporedna stvar u zivotu, zenske su sporedna stvar u zivotu.......ali kad je guzva u saobracaju......a ti das migavac za levo........ a skrenes DESNO!!!..... TO TI MOZE BITI POSLEDNJA STVAR U ZIVOTU!!:kreza:

Znaci 2 dana sam se valjao od smeha:rofl: :rofl:

PeTkO
15.5.2007, 14:08
danas mi otisli u "multimedijalnu" ucionicu (jedan komp i televizor) da bi nam nastavnica pustila neke snimke sa hora.I mi svi lepo seli na svoja mesta i nastavnica onako svecano kaze:"Deco, danas ce te gledati snimak naseg hora na okruznom takmicenju " (osvojili 1. mesto).I nastavnica izvukla DVD sa snimkom i onako svecano pretisne dugme za otvaranje dvd citaca (komp je bio ugasen).Ona pomisle da nije lepo pretisla i opet pretisne, kad ono nece.I na kraju iznervirala se i pocne da pretiska ono dugme ko nenormalna, a ja se kidam od smeha.I ja nisam mogao vise da izdrzim i kazem onako pun suza od prigusenog smejanja:"Nastavnice, pa kompjuter nije ukljucen".A tek ona meni:"ILIJA MARS NAPOLJE":rofl::rofl::rofl:

Scor
15.5.2007, 14:09
Ljudi svaka vam cast za temu. Mislim da bi trebali skupiti sve bisere i izdati knjigu.
Evo mog bisera:
Odem ja kod komsije da vidim njegov komp (486-ica , DOS kao main OS i instaliran WIN 3.11, da skratim). Poceo ja da istrazujem po win-u (isao sam u osnovnu skolu i veoma malo sam znao da radim na kompu). Vidim ja neki folder start up, reko cemu li ovo sluzi? I ubacim ja exe fajl neke igrice koja ne radi u start up. Pokrenem ja sledeci put machinu , ukucam u dosu win, pocne on da ulazi, kad odjednom crn ekran. Ja prebledeo (sta sad da radim!):eek: .
Srecom nabavim od starijeg druga komande u dos-u, nadjem doticni exe file i izbrisem ga.
Komsija naravno nije ni znao sta sam radio po kompu. :a_whistli
I tako ja obogatim svoje iskustvo o racunarima.

Wolverine
15.5.2007, 14:27
Bio ja letos kod prijatelja (caletovog doduse, ali se druzimo svi kolektivno) na poslu, inace radi u banci, i ode on negde, ja (ko ja) butam po kompu (inace spor a radi neki transfer) i odjednom blokira govedo:to_care: !!! Ja gde cu sta cu End Task nece, End Process oce i od tad samo proces i korisitm!!!

polarnimeda
15.5.2007, 16:48
licni mini blam:
jos daaaavno (u osnovnoj) na casu srpskog smo citali odlomak neke knjige- svako po malo.
A ja sam umesto "....nasli su se usred bela gaja..." procitao ovaj deo recenice: "...nasli su se usred bela JAJA..."! :kreza:

NjegovaWisost
15.5.2007, 20:25
Evo vam jedne prakticne izreke koju sam cuo kad sam isao sa drugom koji je trebao da poalze vozacki, a mudri instruktor mu je rekao:

"Sine, skola je sporedna stvar u zivotu, zdravlje je sporedna stvar u zivotu, zenske su sporedna stvar u zivotu.......ali kad je guzva u saobracaju......a ti das migavac za levo........ a skrenes DESNO!!!..... TO TI MOZE BITI POSLEDNJA STVAR U ZIVOTU!!:kreza:

Znaci 2 dana sam se valjao od smeha:rofl: :rofl:

Kakav je i meni manijak bio na obuci, sve je otvarao prozore da se dere onima koji krše pravila saobraćaja :D
A jednom neka (pre)debela žena išla ulicom tako da sam morao da dam žmigavac i pređem na suprotnu traku da je zaobićem, i počinjem ja "Dobra žena ova..." a on se ubacuje "jest dobra, za sapuna":rofl: Ja nisam mogao da vjerujem...

Ili kad su dolazili ovi norvežani u školu, prilazi naš direktor ovom jednom mom žutom drugu i govori polako, slog po slog "Do-bar da-n" A on zinuo "Molim?"
Premoto da je i on iz Norway :D

Majke mi, ova Pljevlja su puna bolesnika, to je nevjerovatno, svak pa i stari ljudi samo neke boleščine pričaju..:icon_scra

Iron Maiden
16.5.2007, 12:09
Na pitanje 'Na koje se rodove deli knjizevnost'
Jedan lik iz mog odeljenja je rekao 'muski,zenski i srednji':tapsh:

Iron Maiden
16.5.2007, 13:02
Ovo mi sestra pricala:
Pre par generacija na pismenom bila tema 'sta je hrabrost?' i lik uzme preko A4 strane napise 'ovo je hrabrost' i preda rad:kreza:

Rocker
16.5.2007, 13:33
Majke mi, ova Pljevlja su puna bolesnika, to je nevjerovatno, svak pa i stari ljudi samo neke boleščine pričaju..:icon_scra
:rofl: Ali kad ti to kažeš...a sam si Pljevljak! :rofl: Imaš reputaciju! :to_care:

NjegovaWisost
16.5.2007, 13:43
A kakav nam je tek profa filozofije:D

Znači, kod nas se tradicionalno slave maturske ispred škole na košarkaškom igralištu (počeli smo u ponedeljak- svaku noć do subote:D ). Kon nas haos, loodnica, al uvijek mora da dežura jedan profesor i pandur...

E sad bio ovaj filozof, i neka 4ca se popela na koš, i on je ćitavu noć (sinoć) računao dal može konstrukcija koša da izdrži.... Kakav je to brat...
Vozi trabanta (iako ima pežoa 206 čini mi se) kada god ide na posalo, svadbe i sahrane, prikazuje se u javnosti, kao mrzi materijalno...

A najjače je kad je poveo ujutu sina prije škole u vrtić, stao ispred gimnazije i rekao mu da sačeka u autu, ode nešta do škole da uzme, sad će doći...

Negdje na četvrtom času se je sjetio da mu je sin u autu...

A najjače što nam ispred gimnazije ima kućica na drvetu...:aplauz:

A dvojica likova sa prozora mahali srpskom zastavom... Pa je odnese vjetar:boodala:

next
16.5.2007, 14:41
Ovo mi sestra pricala:
Pre par generacija na pismenom bila tema 'sta je hrabrost?' i lik uzme preko A4 strane napise 'ovo je hrabrost' i preda rad:kreza:

Heh,duhovito,neki profesori bi za to dali pozitivnu ocenu...
Jedan lik tako na temu "Pejzaz koji me je ostavio bez daha" ili tako nesto,nisam siguran...Opisivao kako je u nekom kaficu posmatrao pejzaz predivne devojke koja jede sladoled,i opisivao i opisivao....
By the way,dobio je 5...Jer je bio originalan,i jer je profesorka :to_care: ...

A M G
16.5.2007, 14:59
Juce sam bio strasno promukao, grlo me je kidalo k'o nenormalno i jedva sam bio u stanju da pricam. Hteo sam da kupim neke diskove da nesto narezem i krenem sa drugaricom do prodavnice po diskove. Ispred prodavnice joj kazem da uzme 4 Verbatim DVD-ja od 16x + standard i dam joj pare za diskove. Po ulazsku u prodavnicu cura 'ladno trazi 16 Verbatim diska standarda 4 za brzinu + puta!!! :rofl: Sreca da je prodavacica bila neka simpaticna zenica pa joj se nije mnogo smejala, ali sam ja zato prs'o, umesao i uzeo ono sto sam zeleo! :D :rofl:

NjegovaWisost
16.5.2007, 17:12
Kupio mi drugar (koga poznajem već 12 godina; to ti je pednost i mana manjih gradova što većinu ljudi znaš prokleto dugo) novu Tojotu Auris, vadi sinoć ključeve kao neki relic, a mi mu se svi klanjamo :D

Game fever
16.5.2007, 17:57
Danas smo na istoriji ucilu Spartu i drug ispred mene se okrene i pita: " a Sparta jos postoji?":to_care:

Ice-Man
16.5.2007, 20:44
Danas smo na istoriji ucilu Spartu i drug ispred mene se okrene i pita: " a Sparta jos postoji?":to_care:

Leee sad me podseti! Juce su 6-enci ucili nesto o Sparti i Atini i ceo dan se drali po skoli "This, is SPAAAARRTAAAAA!!!!!!!!!" :D

AkulM
16.5.2007, 21:00
Leee sad me podseti! Juce su 6-enci ucili nesto o Sparti i Atini i ceo dan se drali po skoli "This, is SPAAAARRTAAAAA!!!!!!!!!" :D

a koja je to bila skola :dzavo:
-
sedim na fotelji i ctam sk.Dolazi moja sestra i vidi u sk da je izashao novi Thief (igra (bilo je davno)).
ona:Nabavi mi tu igru
ja:Nece raditi na nashem pc-u :cool:
ona:Shto :confused:
ja: (citam Recomended system requierments)...GeForce 5xx:icon_stud
ona:Ma to je neki glupi demo to nam ne treba :to_care:
ja::rofl:

Nash Knight
16.5.2007, 23:43
Mrtva pijana cura kod mene na zurci uzima Svet Kompjutera i udubljeno cita. Ja je pitam sta citas to a ona 'Horoskop', evo vidi (i pokazuje mi 'Test of time') :) :)

VojaM
17.5.2007, 2:50
E napravi nas na ništa ;)

Mil00rad
17.5.2007, 13:57
Bio ja bolestan,ubijalo me,povracao,znojio se...I uvece kazem ja za stolom:"Boze,molim te da vise ne budem bolestan,dao bi sve evre koje imam(oko 80 tada),pa makar mi ispali na ulicu".Posle pet minuta-ja zdrav k'o dren.Razmisljam ja:ako mi je ispunio zelju da budem zdrav,verovatno ce ispuniti i za evre na ulici,pa brzo kazem:"A mozda i ne bi!"Kad je pocelo da me boli...Joj zivote...

NjegovaWisost
17.5.2007, 16:18
Pošto slavimo maturu, kada je počela pjesma kalašnjikov počeli smo da radimo sklekove oko kruga na centru košarkaškog (tu slavimo):n_klanja:
A jedan drug svako veče krade jednom panduru PENDREK!!!! Već tri noći zaredom, i posle mu vraća, kao izgubio ga je. To je budala žestoka. A policajac se zakleo da će ga izmlatiti negdje makar ostao bez posla...:kreza:
Još samo sutra u školu :( šmrc

A danas je profa fizičkog, kao onaj u "lajanju na zvijezde" vodio nas na fontanu u centru grada, sa sve pištaljkom i štopericom oko vrata, te radili vježbe!

Dusan_BG
17.5.2007, 17:53
U srednoj skoli na casu ortak ( zove se stefan i inace jer kralj blamova) trazi od ortaka (darka) ispred njega telefon i slusalice da bi slusao radio. Ovaj ne okrecuci se krene da mu ga dodaje ispod njegovog stola kako profan ne bi video. Dok mu je dodavao slusalice krenu da im ispadaju i stefan krene drugom rukom preko stola da dohvati sluske. Uhvati ih i krene da vuce, i tada ova ruka sto je bila ispod stola i drzala drugi kraj krene napred. On tada tom rukom povuce taj kraj i tad ova druga ruka sto je bila iznad stola krene napred...i tako par puta...A mi umiremo...Gleda on sve to i dalje zbunjen i kaze: OVDE JE NEKO NESTO ZA*EBAO!!!!

Johnny
17.5.2007, 18:06
E napravi nas na ništa ;)
Zar nije "ni na sta"? :dedica:
cccc, mislio sam da admin ne voli pravopisne greske...:D

Rocker
17.5.2007, 18:20

Naprotiv, ovo je autentična fraza! :to_care: Sve, sve, al' Voju :to_care: da ispravljaš što se pravopisa tiče! :rofl:

VojaM
17.5.2007, 18:23
cccc, mislio sam da admin ne voli pravopisne greske...:D
Nikad nisi gledao "Šoder listu"? ;)

Johnny
17.5.2007, 19:15
Ne, nikad cuo. :o
Pih, ja reko' pogresio i onaj ko trazi greske. :a_bleh: :D

Iron Maiden
17.5.2007, 22:21
Tako sam ja imao situaciju sa mojom sestrom (koja je u skoli ucila slepo kucanje pa misli da je ekspert):
naime, ja joj dopustam da komp koristi samo za slusanje muzike, i ona kao najveci genijalac ubaci mp3 cd, pusti sve u winamp-u i ladno izvadi cd i cudi se sto nece da radi
I ja njoj objasnim razlog i ja ispadnem glup jer je to njoj pre?! uspevalo:n_klanja:

DragonSlayer
18.5.2007, 9:13
Lelke boške, neje čuja za Šoder listu, uvek istu, uvek čistu, ŠODER LISTU... I vaš voditelj, Ruzmarin, i pesma Zagreb Moj..... Skoro sam naleteo na tu pesmu na netu, YouTube valjda, nisam mogao da verujem....

Sasa90
18.5.2007, 11:20
Jedan moj drug i ja pricamo o automobilima na odmoru. Medju nas dodje jedan trecu drug i on na to provali "e nije istina o cemu pricate...trabant nema dvotaktni motor vec on ima trotaktni motor" A mi na to vec ....:a_whistli

Sasa90
18.5.2007, 11:24
Tako sam ja imao situaciju sa mojom sestrom (koja je u skoli ucila slepo kucanje pa misli da je ekspert):
naime, ja joj dopustam da komp koristi samo za slusanje muzike, i ona kao najveci genijalac ubaci mp3 cd, pusti sve u winamp-u i ladno izvadi cd i cudi se sto nece da radi
I ja njoj objasnim razlog i ja ispadnem glup jer je to njoj pre?! uspevalo:n_klanja:
Hahahaha... imas dobru sestru. Inace nemogu da prestanem da se smejem...ajde samo nek nam objasni kako joj je to dosad uspevalo???

Inuyasha
18.5.2007, 11:24
Inace jednom me je jedan ovisnik o racunarima pitao (ima pc od 1998 valjda) kada se krekuje igra, pre ili posle instalacije....:D

Dio37
18.5.2007, 12:46
Setio sam se jednog dogadjaja kad sam bio na drugoj godini. Mali odmor, jedan ortak pusi cigaru, ostali kuliraju. Odjednom se cuje "Evo ga profa"... Ortak na brzinu zavrsava cigaretu i baca je kroz prozor. Onda se seti da dole mozda ima nekoga, pa se nagne kroz prozor da pogleda da nije nekog pogodio. I imao je srece, cigareta nije ni pala dole. Palo je staklo, koje je razbio glavom misleci da je prozor otvoren.

Sasa90
18.5.2007, 13:13
Dodlje mi sestra iz skole i pocne da mi davi da joj narezem Molitvo na jedan CD. A ja naravno nemam bas nesto volje i kazem joj da nemam kuci praznih CD-ova. Onda ce na ona "Ja imam, tamo uzmi iz radija i snimi na to sta na sta si mi rezao pre jedno nedelju dana" a ja na to hahahahaha...

NjegovaWisost
18.5.2007, 14:12
Danas dolazili trubači u školu! Ne daju u sql da se uđe, a ovaj jedan drug rekao školskom milicajcu da oćemo samo na stepenice kod vrata... Kakav debil :D A tek kad su ušli! :D

Aaaaaaaaaa ajde neka Srbija napadne Crnu Goru :( Ozbiljno, danas me privedoše zato što sam donio srpsku zastavu u školu... Be
Od sad se zovem Mitar Radoša Marković iz Ulice VJ bez broja :D

NjegovaWisost
18.5.2007, 14:17
Eh, svirali danas trubači na proslavi kraja godine i slomio neko trubu ovome glavnom trubaču, tako da su nas napustili ;)

DragonSlayer
29.5.2007, 13:10
Palo je staklo, koje je razbio glavom misleci da je prozor otvoren.

Hebem ti, da li je bio dobro posle, mislim nije se isekao ili nešto...?

Dio37
29.5.2007, 14:05
Samo manje ogrebotine. Vise ga je zaboleo ukor iz vladanja. :)

LoneWolf
29.5.2007, 15:39
Ubjedljivo nenadje6ivo najjaca provala na svijetu :
Daaaaavno odem ja da postavljam SEGA MEGA DRIVE (sjecanja,sjecanja...) kod jednog kolege.Bili klinci obojica,peti osnovne,i patim se ja oko povezivanja,a falio mu antenski kabl i nismo vidjeli da fali...Tu je sjedio njegov deda,gledao sve,i svojim matorim,istrosenim,otegnutim glasom rekao :
Djecoooo draaagaaa,pa nemere to bRez kabELa...
:rofl: :rofl: :rofl:

kinteC
29.5.2007, 18:15
Juce, odem do drugarice da joj namestim komp, kaze, ne rade joj zvucnici, tastatura i mis...Pogledam, kad ono nisu zvucnici povezani kako treba, a tastatura, iglice na konketoru su se iskrivile, od nasilnog kacenja. Samim tim i mis nije radio. I kada sam to sve nemastio, pitam ja nju...koji joj je ovo komp? "neki dobar, izmedju pentjum cetvorke i petice" -sledio je odgovor :aplauz:
Masina je bila u stvari AMD na 1.2Ghz

VojaM
29.5.2007, 19:35
Eh, svirali danas trubači na proslavi kraja godine i slomio neko trubu ovome glavnom trubaču, tako da su nas napustili ;)
Svirali vam trubači u Pljevljima?
A kamo pljevaljski tamburaši? :D

Predrag Stankovic
30.5.2007, 2:17
E ovoje dosta jako:
1. Pustim ja na ortakovoj mashini System Mechanic da chisti junk files, dok ide animacija Metle kako mete po hard disku, covek se ubacuje sa komentarom, zasto bre ova metla, nema potrebe za tim, skoro sam izduvavao kompjuter sa kompresorom.
2. Takodje isti lik jednom prilikom je dao svoju dijagnostiku problema za problem sa grafickom, "ma to je 100% neki virus napao graficku karticu zato sto je slaba ostalo mi je sve jako pa nije mogao drugo

NjegovaWisost
30.5.2007, 14:57
Svirali vam trubači u Pljevljima?
A kamo pljevaljski tamburaši? :D

Tamburaši skuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiii.
A i neće četničke da pjevaju, da se ne brukaju:D
Igrali juče Srbija protiv CG do 19 god u PV.

Svi navijali za srbiju.... Mislim da reprezentaciju CG više nećemo gledati u PV, izblamiraše ih juče....

Išli mi da malo pucamo na obližnje brdo (im abrda bezbroj oko PV, prim. aut.) i svi stali iza dok jedan gađa, a ovaj jedan drug poletio da spasi sendvič koji je stajao na kamenu u gdje smo metu stavili. Srce mi je skočilo.
A isti taj drug je plakao od smijeha kad smo bili u jednom restoranu, jer je došao neki čiča sa dvije babe, "poveo k***e". Na kraju ih je slikao... Boodala

NjegovaWisost
4.6.2007, 5:53
A plakao sam od smijeha kad sam slušao priče šta su nikšićani radili 91. u rezervi (bili su sa pljevljacima).

Jedan lik je u kafani iz sprdnje otkinuo osigurač od bombe i brzo ga vratio.... Bomba je pukla....

A kad su hrvati počeli da granatiraju jednu livadu gdje je bila naša vojska svi se razbježali, samo 10tak nikšićana ostali da sjede, "ko prvi ustane p***a".... Nažalost, dosta njih je nastradalo....

A jednom nikšićanu se rodio sin i ispalili su 15 000 metaka za 10tak minuta, i na kraju uzeli trocjevni PVO mitraljez i parali po nebu... :D kakva braća...

Kada je VRS zauzela Čajniče, krenula na Goražde i toliko su slavili i pucali, stigli do Goražda, nestalo im municije:rofl:

PeTkO
4.6.2007, 15:42
Joj evo jedne smesne situacije koja se meni nocas desila.

Posto sam trenutno prehladjen, imam temperaturu....Ma sve otislo dodjavola.I legnem ja sinoc da spavam, temperatura 39.5!!!I uspavam se nekako, i sanjam da ste me banovali sa SK-a.Kao citam ja PM, Bojan mi nesto poslao u fazonu "Mnogo s*res po forumu"!!!!I ja se toliko utripovao da su me stvarno banovali da sam jutros, kada sam se probudio, skocio iz kreveta da vidim da li su me stvarno banovali:D:D:D:D:rofl::rofl::rofl::rofl:Koji sam ja lik.....

A M G
4.6.2007, 15:46

Posto sam trenutno prehladjen, imam temperaturu....Ma sve otislo dodjavola.I legnem ja sinoc da spavam, temperatura 39.5!!!I uspavam se nekako, i sanjam da ste me banovali sa SK-a.Kao citam ja PM, Bojan mi nesto poslao u fazonu "Mnogo s*res po forumu"!!!!I ja se toliko utripovao da su me stvarno banovali da sam jutros, kada sam se probudio, skocio iz kreveta da vidim da li su me stvarno banovali:D:D:D:D:rofl::rofl::rofl::rofl:Koji sam ja lik.....

Ma isuvise mislis na Forum, upravo saljem Bojanu PM da te udalji odavde, samo dok ne ozdravis! :D

PeTkO
4.6.2007, 16:32
NEEEEEE....

Pa opet da imam nocne more

Mil00rad
4.6.2007, 16:41
Moj drug Dejan-lik o kakvom se knjiga može pisati.
Klošar-neki naduvani lik
Danas u školi hvali se Klošar kako ima pesmu na telefonu koja traje 1h i više.Ja kažem da imam pesmu od pola sata i da je to max.Dolazi Dejan i kaže:"Ih,šta vam to-imam ja radio,muzika bije ceo dan!"Kakav lik!I još pita šta nam je smešno.:D

NjegovaWisost
4.6.2007, 19:46
Kupio jutros 5 kesica supe podravke i dobio majicu :D

Evo čitav dan je nosim... Kakva sreća posle maturslke večeri...

Moje selo je na Ljubišnji, blizu granice s Bosnom, a helikopteri NATOa su do prije nekolke godine stalno se vrtjeli i duuuuboko ulazili u našu teritoriju. Jedan crnjo je išao u lov, pa ovi krenuli s helikopterom za njim, a on budala počeo da bježil... kakva je to potjera bila:D

A u selu odakle su mi djed i baba održavaju se Pjesnički dani Radovana Karadžića :D

Belfegor
4.6.2007, 22:59
nije smesna situacija ali je opasna nepismenost:
ima jedna foto radnja u BG na kojoj pise: izradujemo slike sa svih medija, a jedan od navedenih je CD Rom?!
A drugi je butik koje se zove TRACH, sto bi trebalo da bude trac?!

kligero
5.6.2007, 1:19
davno dok sam jos bio klinac i dok su se jos koristile VHS kasete i kasete za kasetofon.....bio ja kod nekog komsije koji je tek kupio video pa se pravi vazan,a kupio ga je samo da bi mogao da gleda kasete sa svadbi i drugih opstenarodnih proslava jer mislim da nikada u zivotu nije gledao ni 1 film....e sad gleda on svadbu i kraj kasete on je vadi i okrece naopako i pokusava da ubaci da odgleda i "drugu stranu"(misli da je to isto kao i kasetofon)i onako gura na silu pa jos kaze "sto li ovo nece mamu mu..."

Ulmawen
5.6.2007, 1:35
ima jedna foto radnja u BG na kojoj pise: izradujemo slike sa svih medija, a jedan od navedenih je CD Rom?!
A na čuvenoj birtiji preko puta Pravnog fakulteta piše već godinama:"Ugostiteljsko prduzeće Grgeč".:D

Ice-Man
5.6.2007, 8:28

Cuti u Nisu ima radnja koja se zove FAG!!!:to_care:
Cini mi se da je neka radnja za elektrotehniku, ali nisam siguran...:paranoia:

GoranSTX
5.6.2007, 9:46
Ha! Mi u Loznici imamo firmu koja se zove FAK (Fabrika Auto-traktorskih Kocnica) - mozda je zato i propala.

Beat that!

M1los
5.6.2007, 11:04
Evo, ja ću te beatovati :D. U mom gradu ima prodavnica kućanskih aparata STR "Doom" :kreza:

GoranSTX
5.6.2007, 11:17
doom vs. FAK moraces se jos potruditi :a_bleh:

next
5.6.2007, 11:22
Heh,ja sam video jednom reklamu,tj. kao neku tablu: Pecenjara "Izgubljeno jagnje"...:D

M1los
5.6.2007, 11:36
Ajoooj, kad nabavim digitalac, ima sve da vas potučem :D. Ajde, napravite neku dobrotvornu akciju na forumu. Da ja dobijem na poklon najbolji SONY-ev model (koji god da je), a zauzvrat ja vas uveseljavam natpisima iz mog homelanda :D

GoranSTX
5.6.2007, 11:49
Ako je neko prolazio kroz Macvu mogao je na nekoliko mesta da vidi table sa natpisom "Svinje debele" kako pokazuju na kucu. Mislite o tome...

Belfegor
5.6.2007, 15:14
a ima je jedna radnja u Hrtkovcima, zove se STR "Uvaljivac"?!
a sto se tice Macve, najcuvenije je ono "ima prasica" i "prodaem paradaiz"!?

fingerprint
5.6.2007, 16:42
posto nisam bio nekoliko casova iz informatike, pozajmio sam svesku od drugarice da vidim sta su ucili (da znam sta da pricam ako me pita(zakljucivala je taj dan ocene)).I citam ja tako vrste softvera, pa vrste OS-a (kako se zove i kada je nastao) i tek vidim da umesto XP pise X5.Ja sam poceo da se valjam od smeha
I ja ponekad umesto P napisem 5, ne znam zasto. :D
Verovatno zato sto 5 pocinje na P, ili nesto slicno...

VojaM
5.6.2007, 16:44
Ako je neko prolazio kroz Macvu mogao je na nekoliko mesta da vidi table sa natpisom "Svinje debele" kako pokazuju na kucu. Mislite o tome...
Bilo je još i "Svinje muške, za klanje" ;)
Sigurno su u kući sve feministkinje :D:D:D

GoranSTX
5.6.2007, 16:55
Feministkinje :rofl: i to ratoborne!

Bojan
5.6.2007, 17:15

Gde mene nađe, sunce mu :D

A M G
5.6.2007, 17:51
Pre par dana me zove jedan drugar iz odeljenja da dodje da mu sredim maturski rad, da mu prebacim iz latinicnog u cirilicno pismo. Naravno, ja pristanem i kazem mu kada da dodje i da donese rad na cd-u da ga ja editujem i malo doradim. Dolazi on kod mene sav srecan sto cu da mu ja sve to sredim, i umesto diska sa dokumentom on mi donosi stampanu verziju na 18 stranica! :boodala: :rofl: Ja ga gledam onako i pokusavam da se suzdrzim od smejanja i pitam ga kako misli da mu ovo prebacim u cirilicu a on meni mrtav ozbiljan na to odgovara prstom pokazujuci na stampac: "Pa lepo brate, zar ne vidis da imas stampac? :confused: " E ako na licu mesta nisam umro...:rofl:

BTW, lik se bavi gajenjem ukrasne zivine, tako da mu se ovo moze i oprostiti, ipak je on pilicar...! :D

Inuyasha
5.6.2007, 18:07
Da, poznat osecaj...slicno sam i ja proshao sa drugom, naime, ja radio njemu neku prezentaciju (decko nema racunar, a javlja se za prezentacije...), i ok, poshto nisam hteo da napravim neki shit, pocnem ja njemu finu to da radim u MMB-u...ok done, sve sredjeno i sve je ok...narezem mu ja to na jedan cd i naravno finaliziram...ono boli me, ako enshto ne bude vajalo, barem da uzme sebi cd, poshto ni ovako nije nishta radio...ispadne da se ovome profesoru ne svidja da je dugme za povratak na glavnu stranu u gornjem desnom uglu, pa on rece mom drugu da ovaj to ispravi ili ce mu zavuci keca. On meni to isprica...ja ono WTF?! jer taj lud ili shta...ja ono ok, ae da ne pravimo frku kazem drugu da mi donese jedan PRAZAN cd i narezacu mu modifikovanu verziju...posle 2 dana ovaj dolazi kod mene i donosi mi disk na koji sam mu prosli put narezao. Ja gledam...:"ae reci mi shta cu sada sa ovim shabane jedan?!", on onako sav siguran u sebe :"pa izbrishi ovo shto je na cd-u i narezi novo"

...

Toliko sam se iznervirao da je dati cd zavrshio u njegovoj pametnoj glavi...

Belfegor
5.6.2007, 22:31
pazi sad, da li je neko uspeo da padne na basketu, ugane skocni zglob desne noge, s**** zglob desne ruke, izguli celu levu podlakticu i u dlanove nabije jeno milion sitnih kamencica...?

Željko
6.6.2007, 0:10
A da li je neko uspeo ovo:
http://img2.freeimagehosting.net/uploads/th.c9e8cac910.jpg (http://img2.freeimagehosting.net/image.php?c9e8cac910.jpg)
? :)

A M G
6.6.2007, 0:36
A da li je neko uspeo ovo:
http://img2.freeimagehosting.net/uploads/th.c9e8cac910.jpg (http://img2.freeimagehosting.net/image.php?c9e8cac910.jpg)
? :)

Samo mi nemoj reci da si ti ovako sredio ovaj jadni tocak...? :paranoia:

Željko
6.6.2007, 0:41
Jesam. :to_care:

M1los
6.6.2007, 1:02
Ja sam jako iskusan po tom pitanju. Dovoljno je voziti se po neravnom terenu, upasti u rupu, napraviti salto i ramenom (desno rame daje bolji efekat) se zakucati u točak. I tako dobijete jednu finu, oku ugodnu spiralu :D

Željko
6.6.2007, 1:24
Pa kako si samo uspeo to da uradis? :opanachke

Ni meni nije jasno, išao sam po sred terena(beton), propeo bajk na zadnji točak i išao nešto malo i kada se prednji deo spustio guvernala je bila skrenuta i ja se iskipovao sa bicikla... Ali kako sam uspeo da sye6em zadnji točak nije mi jasno. :D

A M G
6.6.2007, 1:28
Ni meni nije jasno, išao sam po sred terena(beton), propeo bajk na zadnji točak i išao nešto malo i kada se prednji deo spustio guvernala je bila skrenuta i ja se iskipovao sa bicikla... Ali kako sam uspeo da sye6em zadnji točak nije mi jasno. :D

Mozda si "seo" na njega dok si padao? :confused: Ne znam, ali vazno je da nije bilo tezih posledica!
Sledeci put kada ga dizes na zadnji vodi racuna da ti je skill level veci! :D

Inuyasha
6.6.2007, 7:17
Hehe...to je nishta, moj drug je prepolovio ram od bajsa na pola! Ozbiljno!, jadni ram od kineskog bajsa se skroz havarisao...

Sasa90
6.6.2007, 10:18
Hehe...to je nishta, moj drug je prepolovio ram od bajsa na pola! Ozbiljno!, jadni ram od kineskog bajsa se skroz havarisao...
Sta je taj radio??? Igrao je fudbal sa bajsom?

Inuyasha
6.6.2007, 10:24
Ne...zapravo se malo "vozikao" po sumi i poluostrvu....Backa Topola je chudo...

A M G
6.6.2007, 13:06

Ovo za ram mi i nije mnogo cudno s obzirom na to da je u pitanju kinesko njesra! :kreza: "TO" mora da je lepljeno kineskim super lepkom a ne vareno... :Freddy:

Dr Zoidberg
6.6.2007, 16:00
Hehehe, ja sam pre dve-tri godine opravio neku staru poniku seo na nju i na prvoj nizbrdici ona je pukla na dva dela :D sa tim sto je zadnji tocak skorz izleteo :D

Inuyasha
6.6.2007, 16:10
To je josh ok...nego kada idesh nizbrdo i pukne ti prednja vila...uf...i to se prezivelo...

Sasa90
6.6.2007, 16:21
To je josh ok...nego kada idesh nizbrdo i pukne ti prednja vila...uf...i to se prezivelo...
Au mora da to bude jako losa situacija. I kako si to preziveo???

Inuyasha
6.6.2007, 18:01
I'm ninja m8, uspesno sam skocio u vreme "udesa" i ostao ziv samo sa manjim ogrebotinama...sreca pa je "lokalno" brdo jedno 5 min od moje kuce, pa delove prefuranog bajsa nisam morao puno da vucarim...

SirDuck
6.6.2007, 18:03
Pa kakve vi to bajseve kupujete?:eek:
Ja vec 3 i nesto god furam bajs sa buvljaka i nista mu nije.

Belfegor
6.6.2007, 18:11
e ljudi slabi ste vi, imam druga (trenutno je guster u Jakovu) koji trenira biciklizam (u prevodu: pici bajsom mnogo brzo), e sad kod nas ima jedno prilicnooo veliko brdo, posto ionako juri ko lud, niz brdo isao jos brze, i pazite finale, izleti FAZAN iz obale i zvekne ga direkt u glavu (srecom nosio kacigu) i ovaj se tu skrlja i ubije kao zverka.
ali tu ni kraj, posle toga je uspeo da uleti izmedlju dva auta koji su se slepali!!!
zamislite dmg koji je naneo sebi?!
i pored toga je uspeo da polomi dva bajsa od po 2000 - 3000e koji mu je klub dao.
ko moze da ga prevazidje?

Mrka Kapa
6.6.2007, 20:14
A da se vratimo malo na smešne situacije u vezi sa računarima, m?:)

Inuyasha
6.6.2007, 20:21
Evo Kapice, samo da odgovorim coveku
Pa kakve vi to bajseve kupujete?:eek:
Ja vec 3 i nesto god furam bajs sa buvljaka i nista mu nije.
Hehehe, ono je bio jedno 20 gosina star mini bajs, ja inace teram Capriolo Adrenalin ;)

Sasa90
6.6.2007, 20:25
Hehehe, ono je bio jedno 20 gosina star mini bajs, ja inace teram Capriolo Adrenalin ;)
Mozete vi kupiti bilo kakve bajsove kada ga malo prisilite da radi nesto sta ne treba onda ni deda mraz nece pomoci u tome da slomis vilu. Npr kao sto je moj jedan drug skakao sa garaze... mozete misliti sta se desilo sa bajsom... prednji tocak je izgledao kao da ga je peglao vozom!

A M G
6.6.2007, 20:50
e ljudi slabi ste vi, imam druga (trenutno je guster u Jakovu) koji trenira biciklizam (u prevodu: pici bajsom mnogo brzo), e sad kod nas ima jedno prilicnooo veliko brdo, posto ionako juri ko lud, niz brdo isao jos brze, i pazite finale, izleti FAZAN iz obale i zvekne ga direkt u glavu (srecom nosio kacigu) i ovaj se tu skrlja i ubije kao zverka.
ali tu ni kraj, posle toga je uspeo da uleti izmedlju dva auta koji su se slepali!!!
zamislite dmg koji je naneo sebi?!
i pored toga je uspeo da polomi dva bajsa od po 2000 - 3000e koji mu je klub dao.
ko moze da ga prevazidje?

Da je ovo neko dokumentovao video kamerom i poslao na Youtube ili neki drugi sajt sa slicnim sadrzazjem, to bi bio definitivno najludji klip od svih, kakva bre Amerika, ovde u Srbiji imamo najeXtremnije bajkere!!! :to_care: Sada kada znam da postoji opasnost i da me fazan zvekne u glavu, necu ni da sednem na bajs dok konacno ne uzmem kacigu. :D

Belfegor
6.6.2007, 21:06
Da je ovo neko dokumentovao video kamerom i poslao na Youtube ili neki drugi sajt sa slicnim sadrzazjem, to bi bio definitivno najludji klip od svih, kakva bre Amerika, ovde u Srbiji imamo najeXtremnije bajkere!!! :to_care: Sada kada znam da postoji opasnost i da me fazan zvekne u glavu, necu ni da sednem na bajs dok konacno ne uzmem kacigu. :D

e takav covek se samo jednom radja, tesko ko to moze ponoviti, a posto nas postovani moderator kaze da se vratimo na kompjutere, pazi sad:
neznam da li sam ovo negde vec pominjao, ali stvar je fenomenalna, zove baka u servis i pita (obrati paznju na pitanje), meni je jedan decko rekao da kompjuter ima virus, pa me zanima mogu li dete da pustim da se igra, a ovaj ladno na to , gospodjo samo ga polite mukodinom i pustite dete da se igra.:rofl: :rofl: :rofl: :n_klanja: :aplauz: :eek:

A M G
6.6.2007, 23:42
e takav covek se samo jednom radja, tesko ko to moze ponoviti, a posto nas postovani moderator kaze da se vratimo na kompjutere, pazi sad:
neznam da li sam ovo negde vec pominjao, ali stvar je fenomenalna, zove baka u servis i pita (obrati paznju na pitanje), meni je jedan decko rekao da kompjuter ima virus, pa me zanima mogu li dete da pustim da se igra, a ovaj ladno na to , gospodjo samo ga polite mukodinom i pustite dete da se igra.:rofl: :rofl: :rofl: :n_klanja: :aplauz: :eek:

Ma neka ga samo prebrise malo alkoholom i dete moze slobodno ponovo da sedne isred njega! :opanachke

Sasa90
9.6.2007, 22:43
Pricamo danas jedan moj drug i ja o grafickim karticama. Pitam ja njega kakvu in ima grafucku. A on na to odgovori gForce 9600. Ja se na tosmejem jer si siguran? Nije to mozda Ati 9600? Kaze ma kakvi. 100% imam ja gForce 9600. Ta nasa svadja je trajala jedno 10 minuta. Ja skroz smorem kazem mu mozda ces ti imati gForce 9600 ali tek za jedno 2 godine. I on tako zbunjen nastavi da prica o njegovom Intel Sempro procesoru.

backy73
10.6.2007, 1:34
Ja se trenutno mogu setiti dva "hakerska" vica:

1. Dođe haker kod Muje da mu popravi nešto oko kompa. Kad je završio bio je potreban restart. Restartuje haker komp i dođe do momenta gde je potrebno ukucati šifru. "Mujo, koji ti je Password"? A Mujo odgovara "VELKOM" (doslovce).
Kuca haker, te će "Mujo, ne radi, ma koji ti je Password". "Pa lepo ti kažem VELKOM". Proba haker sa kucanjem i ne ide dalje. Tek će Mujo, "Lepo ti govorim VELKO - M". (Drugačije zvuči kad se ispriča. Inače šifra je "M").:D:tapsh:

2. Razgovaraju dva programera: "Ej, što sam napravio dobar program, ma odmah sam ga prodao za 1000 dinara". Tek će drugi "Što nisi zaokružio na 1024"?:tapsh:

Eto toliko za sad inače ovu temu sam čitao dva dana i ikidao sam se.:rofl::rofl::rofl:

NjegovaWisost
10.6.2007, 1:41
Ja se trenutno mogu setiti dva "hakerska" vica:

1. Dođe haker kod Muje da mu popravi nešto oko kompa. Kad je završio bio je potreban restart. Restartuje haker komp i dođe do momenta gde je potrebno ukucati šifru. "Mujo, koji ti je Password"? A Mujo odgovara "VELKOM" (doslovce).
Kuca haker, te će "Mujo, ne radi, ma koji ti je Password". "Pa lepo ti kažem VELKOM". Proba haker sa kucanjem i ne ide dalje. Tek će Mujo, "Lepo ti govorim VELKO - M". (Drugačije zvuči kad se ispriča. Inače šifra je "M").:D:tapsh:

2. Razgovaraju dva programera: "Ej, što sam napravio dobar program, ma odmah sam ga prodao za 1000 dinara". Tek će drugi "Što nisi zaokružio na 1024"?:tapsh:

Eto toliko za sad inače ovu temu sam čitao dva dana i ikidao sam se.:rofl::rofl::rofl:
Ne znam, ovo bi trebalo u viceve, mada mislim da su bila oba...

Kupio ja drugu optički miš za rođendan posle njegovog upornog odbijanja da ga uzme i zamjeni kuglični, kad mi šalje poruku kako je miš moćan i kako čitavu noć pritiska "refresh"....

JovanK
11.6.2007, 16:32
I posle smrti odlazi kod strica na selo.

Aj tišina tamo, zub me boli ništa ne čujem.

Živak, ovo ti je treći put, to jest prvi, poslednji i nikad više.

Vi IV1, ako odmah ne udjete i ne sjednete izbaciću vas i prije nego šti uđete.

Ko sutra ne dođe na čas, pitaću ga, dati mu jedan i izbaciti vani.

E kad se samo sjetim šta je svega bilo u srednjoj školi. Da pogađate, ovo su sve izgovorili moji profesori u toku moga školovanja. Ima toga još, ali ovo su najači kojih sam se mogao sada sjetiti.

Sasa90
11.6.2007, 18:43
E moj jedan pametan drug ubacio u vodu radio dok je radio. A posle se pitao zasto ovo s...nje susti?

zoran845
11.6.2007, 19:07
Zove me Kum (drug od malena, znamo se i družimo nekoliko decenija) u petak i kaže da mu je eksplodirao CD u (valjda) CD-RW drajvu i da dođem da mu povežem kablove od uređaja. Ja mislim treba da mu namestim IDE kabl i onaj mali kabl za napajanje, i (iako to i nije neka velika filozofija) rešim da odem da mu to odradim jer znam da ga tehnika interesuje k'o ispitivanja preranog puberteta komaraca i da mu je poznavanje PCa na nivou Bušmana. Voli mobilne telefone i menja ih k'o čarape, ali se za kompjuter ne lepi.:(

Odem, dakle kod njega, malo se ispričamo (ne viđamo se preterano često), i hajde da rešimo stvar. I, šta mislite šta je bio problem? Kad mu je eksplodirao CD, on je, normalno, isključio PC, povadio sve kablove otpozadi (toliko i on zna, nije retardiran), odneo je kantu u servis gde su mu izvadili drajv i poslali ga na čisćenje, a on ostatak (komp) vratio kući. E, sad, ja sam mu trebao da mu priključim nazad sve kablove (miš, tastatura, monitor, modem, USB, LAN) koje on (verovali ili ne) nije znao da uključi u odgovarajuće konektore!:)

Setio sam se jednog stripa u "Zabavniku" gde Šilja učestvuje sa nekim majmunom (mislim, baš majmun, životinja) u naučnom eksperimentu gde obojica treba da čepove različitih geometrijskih oblika (u preseku) ubace u rupe odgovarajućeg oblika na jednoj drvenoj tabli. Šilja se smeje majmunu koji je sve pogrešno ubacio, ali onda orangutan uhvati i sve čepove pesnicama isponabija tako da svi pasuju u rupe u koje su stavljeni!:D

Rekoh Kumu da je i on trebalo tako da uradi, a onda mu za dva minuta povezah šta treba, pokazujući mu kako da to drugi put sam uradi i na šta da obrati pažnju.

Game fever
11.6.2007, 19:34
Dopisujemo se znaci pitam ja mog dobrog druga sta znaci BTW i on mi ladno odgovori betwen.:)

Sasa90
11.6.2007, 19:36
Dopisujemo se znaci pitam ja mog dobrog druga sta znaci BTW i on mi ladno odgovori betwen.:)
Taj mora da je malo posasavio... Ali nikako ne moze da predje mog druga. krekuje se pre ili posle instalacije ili dal trabant ima trotaktni motor... i tako bi mogao da nabrajam do sutra

next
11.6.2007, 20:07

Pa dobro to nije neka mnogo velika greska,mnogi ljudio koji nisu bash upuceni u to meshaju btw i b/w...

VojaM
11.6.2007, 20:25
Pa dobro to nije neka mnogo velika greska,mnogi ljudio koji nisu bash upuceni u to meshaju btw i b/w...
A tek black/white... ;)

zoran845
11.6.2007, 21:11
;39915']Jedan moj drug je, kada smo imali cas informatike, hteo da prebaci igru sa jednog na drugi komp.(posto su umrezeni). I sad' on kako bi ispalo da zna mnogo o kompovima prebaci igru ali samo .exe fajl!I onda posle toga se cudio zasto igra nece da radi!Kakav moron!

Inace poznajem mnoge koji misle da ako prebace .exe fajl ili shortcut na svoj komp misle da ce im raditi igra!(ima nih mnoooogo!):rofl:
Bole da se ubiju:n-hang:

Ovo me podseti na jedan strip - došao Hogar iz pljačkaškog pohoda i kaže Helgi, pokazujući na slavinu koju je doneo: "Ništa ne razumem. Kad sam u Parizu ovo odvrnuo, iz njega je tekla voda!":D

masteri
11.6.2007, 21:23
Prebaci mi drug na cd igru i ja da vidim ono ikona:rofl::rofl: i ja ga pitam sta si mi ovo stavio a on ce "Moras da ga krekujes:aplauz::rofl:

zero cool
11.6.2007, 21:44
Tako mi je jednom drug donio sve igrice iz igraonice na jednoj disketi, a što je najgore sve mu je to lijepo snimio čova koji je tamo radio. Naravno donio je samo prečice.

Sasa90
11.6.2007, 22:30
Tako mi je jednom drug donio sve igrice iz igraonice na jednoj disketi, a što je najgore sve mu je to lijepo snimio čova koji je tamo radio. Naravno donio je samo prečice.
A tek moja profa iz osnovne. Trazio sam da mi nareze onu igu sa deda mrazom koji skuplja poklone (mislim da se zove Santa Clause in Trouble). Ona mi nareze samo ikonicu. Ja joj kazem da neradi a ona na to: "Pa mora da ti radi, u skoli radi" Ajde ako to neki klinjo uradi koji nije cuo ni za kompjuter to jos razumem ali ako to uradi profesorica iz informatike to je vec po meni bolesno.

Belfegor
11.6.2007, 22:58
Mozda je bio, ali:
SIne ako mi se udavis, nemoj ziv kuci da mi dolazis~!

Ulmawen
11.6.2007, 23:45
Stari dori školski dani; bilo je tu puno lapsusa...
Moj omiljeni izgovorila je moja razredna, koja je predavala matematiku, a taj je glasio ovako: "Ako sad otvorim ovaj dnevnik, ovaj razred će biti pun binarno iskodiranih osoba!"

Jes' da baš nije lapsus nego fora, ali je sjajan!

fingerprint
12.6.2007, 0:06
Imamo u skoli jednog teskog lazova, koji je inace posisao svu pamet sveta.
E sad, sedim ja sa ortacima na odmoru, i divimo se tragovima koja su ostavila 3 aviona (putnicka). U to nailazi doticni "pametnjakovic" i konstatuje :
-Znas li sta je taj trag? To je nepotreban benzin koji izbacuje avion.

Svi se hvatamo za glavu... Pokusavamo da mu objasnimo :
Mi : Da l' si ti lud? Prvo, avion ne koristi benzin, drugo NEMA NEPOTREBNOG GORIVA!
On : Ima, cim ga ispusta.
Mi okrecemo glavu, i ignorisemo ga.
On : Pa dobro, kako mislis da prskaju komarce!?
:eek::eek::eek::eek::eek:
Tad doznah "veliku istinu" da komarce prskaju "nepotrebnim benzinom" iz putnickih aviona...

Ako se setim jos njegovih izvala, napisacu.

galebns
12.6.2007, 0:16
Kolega pita koleginicu na poslu:

- Izvinite, gde se na tastaturi nalaze RIMSKI brojevi?

P.S. Istinita prica.

next
12.6.2007, 0:19
A tek black/white... ;)

He,he...Pa svi mi gresimo...Ali ja ipak mislim da nisam ovaj put pogreshio...Tj. izgleda da smo obojica u pravu...;)
Look at this! (http://www.acronymfinder.com/af-query.asp?Acronym=b%2Fw&Find=find&string=exact)

PDarko
12.6.2007, 0:26
Odem ja pre dve nedelje u prodavnicu kompjuterke opreme da kupim hladnjak za HD koji sam pikirao pre mesec dana. Ulazim u radnju i pitam:
- Da li imate hladnjak za hard disk?
- Za koji? AMD ili Intel? - kaze prodavačica.

zero cool
12.6.2007, 0:30
Aj tišina tamo zub me boli ništa ne čujem. MOja profesorica Matematike

NA "SWANSON" ZAMRZNUTIM JELIMA
Savjet: Prije serviranja odmrznuti.

NA JAPANSKOM TOSTERU
Ne upotrebljavati u druge svrhe. (koje?)

NjegovaWisost
12.6.2007, 1:48
Naš direktor TV Pljevlja, na jednoj emisiji: "Sad je 11h i 11 minuta, poklopile se kazaljke...":rofl:

Dr Zoidberg
12.6.2007, 2:44
Btw ovo nije u vezi racunara ali ja sam se pokidao od smeha :)
Naime moj drugar koji je isao sa odeljenjem na ekskurziju, uspeli su da ubiju slona :eek: Naime posto su to divljaci, a slon je bio prilicno mator, oni su ga gadjali nekom hranom cime vec neznam, slon se uspanicio i pao i ostao mrtav?!?

Rocker
12.6.2007, 3:47
Stari dori školski dani; bilo je tu puno lapsusa...
Moj omiljeni izgovorila je moja razredna, koja je predavala matematiku, a taj je glasio ovako: "Ako sad otvorim ovaj dnevnik, ovaj razred će biti pun binarno iskodiranih osoba!"

Jes' da baš nije lapsus nego fora, ali je sjajan!

Znači, delila je i 0?! :rofl: :aplauz:

JovanK
12.6.2007, 8:50
* Poezija je kad svaki red pocinje velikim slovom.
* Sir Thomas More je napisao 'Etiopiju'.
* Julije Cezar je poznat po svom telegramu: 'Veni, vidi, vici.'
* Na Marsu ima zivota. Ali to je samo hipotenuza.
* Grcki novac se zove drakula.
* Izraelci su napravili zlatno tele jer nisu imali dovoljno zlata da naprave kravu.
* Stanovnik Atene se zove Ateist.
* Stradivarijus je izmisljena prethistorijska zivotinja.
* Francuska nacionalna himna je Majoneza.

Nicolas
12.6.2007, 13:01
A tek moja profa iz osnovne. Trazio sam da mi nareze onu igu sa deda mrazom koji skuplja poklone (mislim da se zove Santa Clause in Trouble). Ona mi nareze samo ikonicu. Ja joj kazem da neradi a ona na to: "Pa mora da ti radi, u skoli radi" Ajde ako to neki klinjo uradi koji nije cuo ni za kompjuter to jos razumem ali ako to uradi profesorica iz informatike to je vec po meni bolesno.

Nije to bolesno, to je velika sramota za sve nas.;)

Pogledajte ovo:
http://img511.imageshack.us/img511/9499/sitetesttip261220071253al8.th.gif (http://img511.imageshack.us/my.php?image=sitetesttip261220071253al8.gif)

Alek92
12.6.2007, 15:44
**Nicolas shame.....

Mada je ovaj oglas ekstra, zašto taj neko jednostavno nije napisao/la da ima bolji i oće ovaj da proda, ili zašto je uopšte pisao o tome!?

masteri
12.6.2007, 16:28
E od ovoga nema smesnije.:D ->

Prvo je otvorena tema:

A zatim sledi i odgovor:

:opanachke

Koji likovi:boodala::rofl:

To je slicno ovome:
Knight (http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=104149)

Alek92
12.6.2007, 16:37
E od ovoga nema smesnije.:D ->

Prvo je otvorena tema:

A zatim sledi i odgovor:

:opanachke

e za ovo imas reputaciju od mene.... kako ja to nisam video..... :eek:

da li postoji neka opcija da iskljucim oveu temu ili cu i dalje morati da nosim pelene da se ne uneredim od smeha?

Alek92
12.6.2007, 16:41
Jel neko cuo da su, da li danas ili juce, videli cudoviste u Skadarskom jezeru? kao dugo oko 45m i visoko preko 3 m. Bice na TV Avala u 18.30 (ili bese u 16.30?)

NjegovaWisost
12.6.2007, 20:41
Znači, delila je i 0?! :rofl: :aplauz:

Ih, kod jednog profesora iz Priboja (odakle je moja sestra) čovjek je trebao prvo da zasluži jedinicu pa da dobije 2...

hacker_aca
13.6.2007, 2:52
Jel neko cuo da su, da li danas ili juce, videli cudoviste u Skadarskom jezeru? kao dugo oko 45m i visoko preko 3 m. Bice na TV Avala u 18.30 (ili bese u 16.30?)

To sam i ja čuo. Kao prvo ga neki čovek video pa mu nisu verovali a sada ga je neka porodica videla... A neki drugi kažu da je i to reklamni trik (sada sam uništio crnogorski turizam :D).

Pre neki dan ja svratio do drugarice koja radi u jednom CD-shopu blizu plaže i zezamo se mi, muzika ide kada dolaze neke dve Ruskinje, traže neku Crnogorsku nacionalnu muziku. I ova im pušta jedan disk, Ruskinje neće, daj neki drugi. Ubacuje ova drugi disk, Ruskinje opet neće. I ja se tada okrećem i pričam sa momkom od ove drugarice kada samo čujem neke trube. Aj, nema veze, nastavim ja da pričam sa ovim likom kada samo odjednom Ruskinje viču:"To, to! VIVA MONTENEGRO, VIVA MONTENEGRO!". Ja se okrećem da vidim o čemu se radi kada drugarica stavlja disk u fotrolu, zatvara je kada ono piše:"TRUBAČI IZ GUČE". Kada sam video počeo sam da se valjam od smeha (metaforički :))a Ruskinje me pogledaše začuđeno i samo odoše... :)

Sasa90
13.6.2007, 8:13
To sam i ja čuo. Kao prvo ga neki čovek video pa mu nisu verovali a sada ga je neka porodica videla... A neki drugi kažu da je i to reklamni trik (sada sam uništio crnogorski turizam :D).

Pre neki dan ja svratio do drugarice koja radi u jednom CD-shopu blizu plaže i zezamo se mi, muzika ide kada dolaze neke dve Ruskinje, traže neku Crnogorsku nacionalnu muziku. I ova im pušta jedan disk, Ruskinje neće, daj neki drugi. Ubacuje ova drugi disk, Ruskinje opet neće. I ja se tada okrećem i pričam sa momkom od ove drugarice kada samo čujem neke trube. Aj, nema veze, nastavim ja da pričam sa ovim likom kada samo odjednom Ruskinje viču:"To, to! VIVA MONTENEGRO, VIVA MONTENEGRO!". Ja se okrećem da vidim o čemu se radi kada drugarica stavlja disk u fotrolu, zatvara je kada ono piše:"TRUBAČI IZ GUČE". Kada sam video počeo sam da se valjam od smeha (metaforički :))a Ruskinje me pogledaše začuđeno i samo odoše... :)
Te Ruskinje mora da su se napalile na te trubace. :rofl::rofl::rofl::rofl:

caine
13.6.2007, 8:51
Ljudi, svaka cast za temu :aplauz: Odavno se nisam ovako smejao!

Evo i jedne moje anegdote:

7. razred osnovne skole.
cas hemije, nastavnica ispituje. Postavlja pitanje: Sta radimo kad nam padne kiselina na ruku?
Odmah posle pitanja nastavnica odlazi do prozora i nesto gleda dole na pola sekunde... Za to vreme Stefan, inace totalni debil, pogleda u svesku za odgovor, ali naravno ne stigne da lepo vidi sta pise.
Ipak, odluci da se javi, i kaze:
Kad nam kiselina padne na ruku, treba da je isperemo sa 5% koncentrovane kiseline :rofl:
Inace, tacan odgovor je sa 5% soda bikarbone ili sa amonijakom.
Ovo mi je ostalo urezano u secanju, 5 minuta nisam mogao da prestanem da se smejem, a i dan-danas kad na to pomislim ide mi osmeh na lice.

btw cudno koliko ima ovakvih pricica iz osnovne skole. Neverovatno kakve sve dece ima...

Sasa90
13.6.2007, 9:20
E caine ti si me podsetio na jedan dogadjaj na hemiji. To je bio prvi sredjnji. Na casu mrtva tisina jer je bas trazila kandidate za odgovaranje. Moj drug (necu da ga navedem) sagne se po olovku da je podigne i onda mozete pogoditi sta se desilo. Lik je prdnou ali tako krvnicki da se ceo razred poceo cerekati a pored toga ni profesorica nije mogla da izdrzi bez smejanja... inace nije mu to prvi put... to se desavalo i posle toga.

SirDuck
13.6.2007, 10:36
Na engleskom, imamo ponudjene neke uredjaje i trebamo da kazemo sta je lose a sta dobro u njima. I sad prozove prof. moja dva ortaka (jer su pricali na casu):
Prof: What is good about computers?
Ortaci: (dopunjuju jedan drugog) err, pa, it have games, and internet, and movies...
P:Errr, yeah, and what is bad about komputers?
O:Errrr.......aaa.....ma mozes da dobjes neku zaebanu viruscinu!!:to_care:

Alek92
13.6.2007, 12:16
Sedmi osnovne, cas istorije. Ja i jedan moj ortak odlucimo da se malo zaebavamo dok nastavnica neudje (obicaj joj je da kasni, nista novo) tako sto ce mo jednog treceg druga da popnemo na radijator do prozora, i onda da ga sakrijemo iza zavese pa da plasi ove ostale zombije iz razreda... Sve je bilo lepo, nadjemo par zrtava, zeznemo ih, kad ulazi nastavnica, moj drug vice ovom iza zavese "izlazi, izlazi, nastavniza.." a ja vicem "sad, sad iskoci". I ovaj iskoci pred nastavnicu i pocne da se dere "bavavavavav" a nastavnica zinula, pa mislim da je mogao tenk da se uveze unutra i kaze "....sta ces ti ovde?"

A ja da umrem, svi se cepaju ko debili, ocu da crknem...

Nicolas
13.6.2007, 17:22
Znate li da su Busu ukrali rucni sat u Tirani prilikom posete i to dok se pozdravljao sa "odusevljenom" ruljom. :rofl:

Za slucaj da vam je promakla ova vest -> http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=11&status=jedna&vest=104872&datum=2007-06-12

SirDuck
13.6.2007, 20:05
Znate li da su Busu ukrali rucni sat u Tirani prilikom posete i to dok se pozdravljao sa "odusevljenom" ruljom. :rofl:

Za slucaj da vam je promakla ova vest -> http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=11&status=jedna&vest=104872&datum=2007-06-12

Evo i snimka ;)
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=277041#post277041

masteri
13.6.2007, 20:07
U basu bilo kontrola naidje na coveka koji nema kartu i kontrolori trazili licnu kartu a ovaj odgovara."Ko sate vi pa da vam ja dajel licnu kartu".
Posle toka izadje kontrola sa njima nstanicu i pozovu policiju.
Pita policjac"Ucemu je problem"
A putnik odgovara"Nemam pojma ja cekaom auotbus a ovi mi traze kartu":aplauz::a_whistli

Posle su ga pustili nekaznjeno

\,,/(^_^)\,,/

Shang Tsung
13.6.2007, 20:25

Nije u Tirani, nego u nekoj selendri (Fushe Kruja) nadomak Tirane.
;)

Dio37
13.6.2007, 20:31

Steta sto nisu ukrali Busa.

Shang Tsung
13.6.2007, 20:37
Evo mu ga sat ovde (http://cgi.ebay.com/George-Bushs-%20Watch_W0QQitemZ300120757584QQihZ020QQcategoryZ1 469QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem).

Belfegor
13.6.2007, 23:00
http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=13320&sectionId=37
vec je stigao na net, da se proda!

B@NE
13.6.2007, 23:05
Danas neki leek u busu, pita ga drugarica imas li digitron? Digital, imam. Ma bre kalkulator! Oh izvini, imam kredita izvoli telefon.

Ko zna mozda je bus bio jako bucan pa nije decko cuo, ali 100% sam siguran da je vise od pola busa culu, svi su se valjali.

Belfegor
13.6.2007, 23:20
e da zivite na selu, pa da vidite kako izgleda u busu na jedan pijacan dan ,kod na s petak!
pa krenule bake u grad da prodaju domacu radinost, sedi jedna (elegantno popunjena) baka a pored nje ceger (korpa) puna jaja, vozac naglo prikoci a korpa kao po ledu, elgantno klizi od pozadi sve do vozaca, a baba na sav glas PAZI NA MOJA JAJA! i tu vristanje!

a drugarica pri jednom naglom skretanju sedne nekom decku u krila (slucajno) a on kao iz topa: dobro dosla!!!

NjegovaWisost
14.6.2007, 2:33
Koji likovi:boodala::rofl:

To je slicno ovome:
Knight (http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=104149)

Tja, nikad se neću pomiriti sa tim što je izbrisana moja tema o imenama baba :( Još sam i dvije kazne zbog babe dobio:kreza: iako sam dobio pozitivne repove na temu

Ha ha ha ha imaš rep od mene; kakav kralj @ masteri

Kad smo bili na exkurziji, na bosansko hrvatskoj granici ulazi lik i udara pečate o pasoše, a moja jedna drugarica se budi i pita se naglas "Gdje sam to ja" a ovaj carinik "Pa kako ne znaš ba, u autobusu!" Joj kako smo se ismijali.
A kad je ulazio hrvatski carinik, svi se ućutali, a moj drug uzeo moj tel, i slučajno upali klip "boj se bije" kako buš pjeva... I budala pritisnu crveno dugme, a kako je tel symbian ono nastavi... Carinik ga je samo pogledao...

masteri
14.6.2007, 7:11
http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=13320&sectionId=37
vec je stigao na net, da se proda!

Ako bushov sat vredi 20$ onda neznam stvarno gde kupuje satove.

Shang Tsung
14.6.2007, 12:13
Ako bushov sat vredi 20$ onda neznam stvarno gde kupuje satove.

A otkud pritupi albanac zna kolko je Bus platio svoju cuku?
Ko sto je opste poznato, kad nakacis oglas na netu, to ti je aukcija. Lupis pocetnu cenu i u zavisnosti od ponuda ona raste ili opada.

Čika Kure
14.6.2007, 13:23
Moram za neupućene da ipak objasnim da to sa satom nije bila kradja.Proverene(samo meni znane)informacije govore da je to bila samo prijateljska razmena suvenira.
Oni su njemu uzeli taj sat a dali mu svoj najnoviji izvozni brend:
Roljex F117

nighthawk
14.6.2007, 22:36
Ja predlazem da mi Srbi poklonimo Busu sat, mozda predje na nasu stranu.

Belfegor
14.6.2007, 23:26

njjaci bi bio onaj digitalac, pravo iz kine, (ima na buvljaku za male pare), a na poledjini gravura!;)
iz Srbije sa ljubavlju!!!

Čika Kure
15.6.2007, 8:58
Pa neka dodje u Srbiju!...... Ako ima "čuku".

PeTkO
15.6.2007, 9:39
njjaci bi bio onaj digitalac, pravo iz kine, (ima na buvljaku za male pare),

ali onaj sa digitronom, da nam se buse ne muci da sabira ili da deli

Mrka Kapa
15.6.2007, 11:02
Okej, ljudi enough about Bush. :dedica:
Vratite se na temu.
8603

rudar
16.6.2007, 15:15
* Stanovnik Atene se zove Ateist.

A stanovnici Krete se zovu Kreteni...:kreza:

dark mesiah
16.6.2007, 16:06
moram i ja da dodam nesto, vidim 'crknula" tema...

drug iz razreda:
"Oni koji se bave extremnim sportovima se zovu extremisti..." :to_care:

(zvace onaj kanap koji zateze kapuljacu na trenerci)"Ja uvek moram da imam nesto tvrdo u ustima." :rofl:

mixa94
16.6.2007, 16:11
Moj nastavnik fizike je napravio lapsus koji glasi: niko se nije naucio rodjen! ja sam se smejao, a on me izbacio sa casa, kao i vi sa foruma!!

NjegovaWisost
17.6.2007, 19:14
Izvadio ja krvnu grupu (proše godine, trebalo mi za pasoš i ličnu) i stojim u sred grada, dune vjetar i odleće mi papir... koliko sam ga tjerao, kao u crtanim:D Svi ljudi gledali šta radim...

mciggzy
18.6.2007, 0:59
Lik kupuje mp3 plejer.... i sad gleda sta mu se svidja... ja sedim za kompom skroz nekim iza... Devojka mu pise vec garanciju i sve... a on... "E, a koliko inace on ima memorije"... mislim, totalno nebitna stvar :)

Nicolas
18.6.2007, 1:04
^ Ovo me podseti na situaciju sa sajma automobila.

Dolazi neki covek sa sinom, mali nesto unervozen, izgleda nije dobio sto je trazio i na standu sa felnama ce taj covek: pokazite nam dva modela najskupljih felni.
Prodavac: evo odmah gospodine.

Uzese neke najskuplje, dobre bejase ali nisu pitali ni za dimenzije niti bilo sta dodatno, sinu se svidjao dizajn a i najskuplje su bile ipak to znaci.

NjegovaWisost
18.6.2007, 1:59
Danas, lemim žice na mp3, isključio iz zida na sekund lemilicu, vraćam je posle, kad ona neće pa neće da se ugrije (neka prastara, ima joj 25 godina).
Na kraju sam provalio da je isti utikač od lemilice i pica grila... Lemio sam u kuhinji.... :D

NjegovaWisost
18.6.2007, 2:01

Dolazi neki covek sa sinom, mali nesto unervozen, izgleda nije dobio sto je trazio i na standu sa felnama ce taj covek: pokazite nam dva modela najskupljih felni.

Uzese neke najskuplje, dobre bejase ali nisu pitali ni za dimenzije niti bilo sta dodatno, sinu se svidjao dizajn a i najskuplje su bile ipak to znaci.

Ih, da ja ne pominjem jednu porodicu iz PV koja je kupila nekoliko tomova knjiga, a jedan bacila jer se ne slažu uz namještaj...

A M G
18.6.2007, 2:03
Ih, da ja ne pominjem jednu porodicu iz PV koja je kupila nekoliko tomova knjiga, a jedan bacila jer se ne slažu uz namještaj...

Ovo spada u aforizme, al' nisam znao da se stvarno dogodilo...:confused:

NjegovaWisost
18.6.2007, 2:07
Ovo spada u aforizme, al' nisam znao da se stvarno dogodilo...:confused:

Jeste... Koji debili... Mada, propao im je posao u poslednje vrijeme... Nije ni važno.
Kupio ja Samsung E 700, tek kada se pojavio (bio je nešto skup, preko 400 evra, ne znam ni sad) a i tada su jedini mobteli koji su se sa kamerom mogli naći oni krmci od Nokije od pola metra za koju je potrebna građevinsak dozvala...

E sad, bio čas fizike, svi se oduševljavaju (evo me ko klasičan snob:D) a prlazi profa, uzima ga i govori: "Lijep je ovo telefon. Ima puno dodatnih opcija. Šteta što nema i padobran, sada će da leti kroz prozor" Kako me rastravio, srećom posle ga je vratio :D
Inačebacio je par telefona u travu kroz prozor (1. sprat je bio srećom)

Wile E. Coyote
18.6.2007, 9:27

Eh, tako je to kad neko ne zna sta ce sa parama... Ima takvih, nazalost, mnogo kod nas. :(

M1los
18.6.2007, 11:35
A ima i nekih koji znaju šta će s parama, a problem je nedostatak istih:D

A M G
18.6.2007, 11:59
A ima i nekih koji znaju šta će s parama, a problem je nedostatak istih:D

Jbg, obicno to tako ide, ima ih ko ne zna sta ce s' njima, a nema ih onaj kome su preko potrebne! :dedica:

NjegovaWisost
18.6.2007, 20:01
Isto vezano za exkurziju prošle godine:
Jedan drug (inače najveća budala u gimnaziji, samo haos stvara) na mjestu u pasošu gdje treba svojeručan potpis, on se potpisao ispod crte (1 strana pasoša, na unutrašnjosti korica). Na kraju se ispostavilo da je tu neki "kod" pa je morao novi da vadi...
Ah to su bili dani, ispunimo mi zahtjevi za vizu, nosi ih razredna kući da pregleda kao kontrolne, pa ih vraća i zaokružuje netačno :D Svu su po 2-3 puta popunjali ..
A iz fizike, učili mi neke talase, pa profa nacrtao širenje talasa (koncentriči krugovi) pa ispalo ko meta, sve gađali kredom u tablu... Dok nas sve nije istjerao :D

Alek92
18.6.2007, 20:08
I? Jel neko pogodio centar? Ko je bio najbolji?

next
18.6.2007, 20:11
A iz fizike, učili mi neke talase, pa profa nacrtao širenje talasa (koncentriči krugovi) pa ispalo ko meta, sve gađali kredom u tablu... Dok nas sve nije istjerao :D
Nije sirenje talasa,nego interferentna slika,koja se stvara iza zaklona kada dodje do interferencije...heheheh:kreza::D
Da ne ispadne da spamujem,evo jedne smesne situacije...
Lokalni pijanica(poznat kod nas kao Cera),ima stalno ispade,jer kad se napije svadja se sa nevidljiv ljudima itd...
Jednom prilikom vozio on motor(tipa onih starih nemackih vojnih,sa prikolicom),i neki lik ga stopitao...Ovaj mrtav pijan,stadei kaze ajde upadaj,ali samo jedan...Ovaj ga pogleda cudno,i krene da udje...A ovaj ce:"cekaj,stani,gde ste posli svi trojica,rekao sam jedan!!!"....:rofl:
I jos jedna:Kad je bila revolucija 5.Oktbra,on naravno pijan otisao i drzao ispred SUP-a govor,i hteo da preuzme vlast...:rofl:Naravno bio je uhapsen...

NjegovaWisost
18.6.2007, 20:41
I? Jel neko pogodio centar? Ko je bio najbolji?

Bio sam najgori :( a još trenirao streljaštvo...

@ next, za mene je to meta :D

Joj, kod istog tog profesora skinuo mi drug vrata sa šarki i samo ih prislonio, dolazi profa, otvara vrata, vrata padaju na patos i lome se, on mrtav ladan preko njih i sjeda čas da zaipše...

A možda najsmješinija situacija u gim, je kad je naše odjeljenje skupilo (svi po 50c) i kupili kokošku (neka bakica nam je posle dala džabe), pa je jedna budala ubacila na čas... Tog haosa i meteža. Neko kao mrzi kokoške pa poleti da je šutne, onaj izigavaj kao zaštitnik životinja, ja se popeo na klupu i skačem ko kokoška, ona djevojka vrišti, onaj tamo prevrće klupe i stolice, dvojica se izu sprdnje kao potukla, profesorka se pogubila, a kokoška se prepala... :DA tek posle kada su je čistačice tjerale kroz hodnik... Haos... I čudo jedno ne dobismo ukore... Posle toga, došla nam nova razreda i podjelila 20 ukora zbog druge situacije, a moj se izgubio u pošti:rofl:

NjegovaWisost
18.6.2007, 20:51
Joj, a kad su renovirali gimnaziju to je haos bio:D
Ulazi na matematiku jedan majstor i pita profesora dal može samo da uključi produžno kablo? Može reče naš crni profesor. Nastavi on da predaje, i pokuša nešto da kaže, kad samo bušilica uuuuuuuuuu :rofl: Stade bušilica, on ponovo zinuo kad ono ponovo:rofl: žalosti...

Ajoj, imali smo jednu profesorku srpskog, kakav je to lik i jugonostalgičar bio (inače, izbjeglica je iz Bosne) pa kad je jednom za četnike rekla "Bradate zloće":D

masteri
18.6.2007, 23:22
Mozda sam vec negde ovo napisao izvini te ako sam ponovo napisao:

Nastavnica geosa(voli da pije)kaze;
Deco ovde tece reka pivo ovaj piva...:aplauz::rofl::rofl:

Lord
19.6.2007, 0:17
Ajoj, imali smo jednu profesorku srpskog, kakav je to lik i jugonostalgičar bio (inače, izbjeglica je iz Bosne) pa kad je jednom za četnike rekla "Bradate zloće":D
:to_care: Daj, odluči se više oko pola... :rofl:

NjegovaWisost
19.6.2007, 0:54
:to_care: Daj, odluči se više oko pola... :rofl:

Nekako mi čudno da kažem Likuša i Jugonostalgičarka....
Govoriš li ti Slušaoc ili Slušalica?

Imadoh poginuti danas, izvlačim jednu majicu iz regala (ispod mora drugih) i sve se sručiše na mene... :(
Moj brat se odvalio...;)

Jedna profesorka geografije je Jahovin svedok... Kakav je to trip. I jednog dana (prije 2 godine) objavila ti ona smak svijeta u toliko i toliko sati. Došla na čas, sva tiha i u molitvama nekim svojim... I prošao smak :D :D :D Mi smo crkavali. Bože, što sam završio gimnaziju? :(

Wile E. Coyote
19.6.2007, 14:32
Govoriš li ti Slušaoc ili Slušalica?
Ni jedno ni drugo, kaže se "slušalac". ;)

Simke
19.6.2007, 15:16
Imadoh poginuti danas, izvlačim jednu majicu iz regala (ispod mora drugih) i sve se sručiše na mene... :(
Moj brat se odvalio...;)

:)

junače, dobro si ti živu glavu iznijo otle,
iz tog zla i te pogibije ...
te majice vala znaju da budu jako opasne ...
naročito kada te tako kolektivno i iznenada napadnu ...
mora bit da je stavljen omekšivač prilikom pranja te su malo omečale, inače ...

sreća je velika, bogu mi, te si osto nepovredjen jer bi sad moro iskat penziju ...

:)

Simke
19.6.2007, 15:17
Ni jedno ni drugo, kaže se "slušalac". ;)
i slušačica :)

huligan
23.6.2007, 20:39
Ortak treba da odg. fiziku i sad izlazi na tablu i pita razrednu:Jel mi treba list i papir?:rofl::rofl:

Pvt.Leka
24.6.2007, 3:01
"ja sam extremitet..." a ja mislio extremiteti su ruke i noge :D

caine
24.6.2007, 3:21
Ortak treba da odg. fiziku i sad izlazi na tablu i pita razrednu:Jel mi treba list i papir?:rofl::rofl:

Pa nije ni cudo sto mora da odgovara :D

glitch
24.6.2007, 4:58
Treba da se cujem sa jednom gospodjom i uporno je zovem (bitan podatak: sa moba na mob) ali se zena ne javlja. Tek iz treceg pokusaja, gospodja se javlja:
ja: dobar dan gospodjo, javio bih se ranije ali niste odgovarali.
gospodja: ne moguce, nisu mi registrovani pozivi. Hajde, molim te, proveri da li si ispravno zapisao broj.
ja: ne gospodjo, derem se pod Vasim prozorom (nisam joj rekao mada mi je svasta proletelo kroz glavu)...

Mrka Kapa
24.6.2007, 12:37
Ovako: smešne situacije vezane za ovaj Forum i njegove članove preseljene su u temu Heroji Foruma (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=783) koja odavno postoji u Brbljaonici, ali je čamila negde na poslednjim stranicama.:)

Ovde nastavljamo sa ostalim zanimljivim događajima iz vaših života.

NjegovaWisost
24.6.2007, 20:01
Ovo je stvarno jadno ali i smiješno. Krenem na upis u BG, i pokvari se bus. Kao na poslednjoj ekskurziji. Bijesni na autobuse, krenemo vozom nazad do prijepolja i pokvari nse voz u priboju pa je ćale dolazio autom po nas....

Cvrcak
24.6.2007, 23:59
Ovako: smešne situacije vezane za ovaj Forum i njegove članove preseljene su u temu Heroji Foruma (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=783) koja odavno postoji u Brbljaonici, ali je čamila negde na poslednjim stranicama.:)

Ovde nastavljamo sa ostalim zanimljivim događajima iz vaših života.

Malo sam se pogubi, jel se ovde sad prica o "lapsusima" vezanim za računare ili na lapsusima iz života koji nemaju veze sa računarima, pošto sam ja ovu temu otvorio sa namerom za ono prvo!?

caine
25.6.2007, 0:01
Malo sam se pogubi, jel se ovde sad prica o "lapsusima" vezanim za računare ili na lapsusima iz života koji nemaju veze sa računarima, pošto sam ja ovu temu otvorio sa namerom za ono prvo!?

Pa ovde se vec odavno prica o svakakvim smesnim situacijama iz zivota...

Mrka Kapa
25.6.2007, 0:28

Pa, poželjno je da postovi imaju što više veze sa računarima, mada je tema otvorena i za zanimljive doživljaje iz života. :)

Možda neko i izvuče pouku iz nečijih gluposti. "Budala uči na svojim, a pametan na tuđim greškama." :dedica:

hacker_aca
27.6.2007, 4:04
Ne znam tačno koje je vreme, uglavnom se šetam sa dva druga posle muzike (u 01:00 se gasi) po šetalištu i samo se može videti kako mali cigančići prose od svih koji prolaze. Prilazi nama jedan mali pa kaže:"Bato, aj mi daj 20 centi...". A tek će jedan drug:"Bježi bre, mi smo Skinsi!". :D

m@T@
27.6.2007, 13:28
dva lika pricaju o svojim selima ...
jedan reko crnomasnica ...a drugi beograd ... i pita ga ovaj ... kao kako bre bg .. to nikako nije selo ...
rekao je jer mu tamo zivi baba ...

ovako i ne zvuci smesno ...ali smesno je bilo uzivo :D

Dushan
28.6.2007, 7:39
Ah, kad se setim u prvoj godini, imali smo pismeni, i sad odabere ortak (btw, kasnije je pao godinu) da pishe o Antigoni. I vidim ja on se raspisao, pishe li pishe. I sad sledeci chas donosi profesorica pismene, kad on paf: 1 ko vrata. Ja reko daj da vidim shta si pisao (poshto je napisao jednu i po stranu). A napisao je sledece: "Glavna tema "Antigone" je ljubav i prijateljstvo. Glavni likovi u "Antigoni" su Gilgamesh, zmaj i lovac". Dalje nisam mogao...:rofl:

masteri
29.6.2007, 0:28
Kaze moj drug"Rumunija je poznata po arhihehtama:boodala::rofl::kreza:

Belfegor
1.7.2007, 23:19
u zadnje vreme uopste ne citam viceve, dovljno je otvoriti oglase:
-trazim coveka koji kopa, kosi travu i cepa drva!!!

-prodajem stablo tresnje sa dosta ploda na njemu!!!

Sasa90
2.7.2007, 0:03
Ili prodajem Intel seimpro kompjuter sa 32 MB RAM-a...

Shang Tsung
2.7.2007, 0:26
Možda neko i izvuče pouku iz nečijih gluposti. "Budala uči na svojim, a pametan na tuđim greškama." :dedica:

Nadam se da se ne povodis previse ovom devizom u zivotu.
Covek moz' biti srecan ako uopste i nauci nesto iz nekakvih gresaka, pa makar to bile i njegove licne. Ipak, tuzno je kako se istorija ponavlja (gde pritom mislim i na greske) i sve to opet ide u zacarani krug, odakle ponekad (tj. bolje reci, cesto) i nema izlaza.

Simke
2.7.2007, 8:41
u zadnje vreme uopste ne citam viceve, dovljno je otvoriti oglase:
-trazim coveka koji kopa, kosi travu i cepa drva!!!

-prodajem stablo tresnje sa dosta ploda na njemu!!!

Znam da je sledeće izmišljeno ali ...

Menjam cimera koji hrče za cimerku koja uzdiše.

■ Evo jedna situacija od jutros, dok polagano dolazim sebi uz šolju jake kafe i ... dok čitam poruke sa raznih strana neta, zazvonio je telefon i glas mi se učinio nekako poznat, mislio sam da je jedan od ljudi sa posla koji mi obično javi kada nešto ne radi dobro i kada je potrebno da intervenišem ... pa rekoh hoće malo da se zeki ovako rano ...

Dobro jutro.
Dobro jutro.
Kad dolazi voz iz Bara?
Na koji mislite, da li onaj što ide preko Deronja ili na onaj preko Karavukova?
E, vala ne znam (pauza) moraću da pitam. (viče nekom tamo: Koji voz mislite onaj preko Deronja ili onaj preko Karavukova ...) Ne znaju ni oni.
Pa, šta ćemo sada.
Ne znam reci za oba.

Već sam razmišljao da li da mu kažem kako je uveden novi servis i ako mi ostavi broj da ću mu javiti u toku dana ili pak da izmislim neka kašnjenja recimo po 245 do 350 minuta al' mi ga bi žao ... pa rekoh.

Gospodine, pogrešili ste broj.
Oprostite, molim vas, ma vidim ja nešto mi čudno ...

PS.
A geografija? :)
Deronje i Karavukovo su sela u Bačkoj, sasvim na suprotnoj strani.

Simke
2.7.2007, 8:53
Videh gore da se spominju greške ...
sledeće sam negde pronašao a da li pripada kategoriji grafita, viceva ili nekoj sasvim trećoj nemam pojma. Pretpostavljam da će vas nasmejati.

Ucimo na greškama svojih roditelja:
KORISTIMO KONDOM!

Simke
2.7.2007, 15:34
Pošto sam na poslu koleginicama prepričao jutrošnji telefonski poziv čuo sam niz anegdota vezanih za vozove i autobuse.

1.
Razgovor izmedju dvoje ljudi u autobusu, koji su upravo doputovali u Novi Sad i promenili autobus sa ciljem da idu dalje u suprotnom pravcu.
- Pa kolika im je ta Fruška gora, kako to da opet idemo preko nje?

2.
Dve sredovečne dame koje su, jelte, malčice kasnile na autobus za Beograd ... videvši da autobus kreće da izlazi sa stanice, krenuše da trče ka delu puta gde ga mogu zaustaviti.
E, sad dok je autobus izmanevrisao po autobuskoj i izašao na put one su nekako stigle i jedva dišući pokušavale da uhvate vazduh, gušeći se ko ribe na suvom.
Šofer ih je naravno primetio kako trče i shvatio situaciju pa je stao, otvorio vrata i pitao ih:
Za Beograd?
Na šta je jedna od njih, totalno se zbunivši a ni sama ne znajući zašto odgovorila:
Samo pravo, majstore! - i pokazala mu rukom pravac u kojem je Beograd.
Druga je bila toliko iznenadjena njenim odgovorom da nije uspela da odreaguje.
Zgranuti vozač je samo zatvorio vrata i nastavio
a njih dve su se vratile u stanicu i sačekale sledeći autobus.

PS:
Ne znam kako će se vama dopasti ali ja sam uspeo da stvorim sliku te žene koja pokazuje rukom i kaže: Samo pravo, majstore!

GoranSTX
5.7.2007, 10:19
Moram da napravim mali uvod. U dilersko-serviserskom poslu sam aktivno neke 4 godine i kao sto mozete predpostaviti nagledao sam se kojekakvih gluposti koje su razni korisnici racunara radili. Ali jucerasnji dan je bio vrh.

Dolazi gospodja cca 35. god. sa laptopom i zalbom da joj internet konekcija ne radi. Dobro, uzimam komp, palim i posle dobrih 5 min. ugledam desktop WinXP-a SP1 na nemackom (gospodja je gastarbajterka). OK, vizuelno mogu da se snadjem, a i ona je voljna da prevodi ako negde zapnem. Prvo sto sam uocio je da nigde nema antivirusa.
JA: "Gospodjo, jeste li bili na netu bez antivirusa?"
Gdja: "Pa, samo 5 minuta"
JA: (u sebi) "aha, nekoliko puta po nekoliko minuta..."
No dobro, problem resen. Instalacija i skeniranje antivirusom otkriva 236 komada kojekak'e gamadi. Ocisceno.

I sada vrhunac. Gospodja je pravnik koja je zgranuta nad tolikom kolicinom zgadije koja joj se seta po kompu i umanjuje njenu produktivnost i trazi od mene da joj dam potvrdu da je moj servis izvrsio skeniranje i ciscenje kompa od virusa kako bi ona mogla da tuzi sajtove koji su joj utrpali virus!

NO COMMENT to that...

GoranSTX
5.7.2007, 11:56
A sad sam se setio jos jednog lika. Znate kakve se sve gluposti desavaju na IRC-u. E, pa, na kanalu koji redovno obilazim svako vece dolazi lik i postavlja samo jedno pitanje: "Ima li koga iz Bazela?" saceka par minuta i ode. Pre neko vece sam sacekao da se uloguje (znaci lik je redovan i tacan) i pre nego je on stigao ispisem poruku "Nema nikog iz Bazela".
Odmah se izlogovao. LOL

Veceras ga cekam i kad se uloguje saljem poruku "Ima li koga iz Bazela?"
Jeste da cu biti sam kad se budem smejao, ali vredece...

Ice-Man
5.7.2007, 12:32
Iso ja sa drustvom na bazen, i sad naravno fora je ko ce interesantniji skok da smisli. Sad neki skacu bombu, na glavu, ovo-ono... I sad doso jedan lik, Dutan, i zatrci se on skoci onako prav kao strela sa levom rukom ispruzenom i sakom sklopljenom u pesnicu (karakteristicna poza za Supermena u letu) i sad umesto da vikne: "Ja sam Supermeeeen!!!", on vikne: "Ja sam Smolviiiil!!!!", i mi naravno padamo u nesvest. Ja sam bio u vodi i zamalo da se udavim!:D

nighthawk
5.7.2007, 22:06
Citao sam danas neku knjigu (pdf fajl) koja je bila napisana u dve kolone tako da sam stavio zoom na 300%. Posle nekoliko sati bacim pogled na tastaturu i krenem da se prisecam kako se povecava font na njoj. Posle toga sam napravio malo duzu pauzu.

Simke
5.7.2007, 23:41
"Neću žvaku, 'oću svoj kusur!!!"

Ulazi čovek u radnju, uzme odredjeni artikal sa cenom koja mu se uklapa iz rafa pa dodje na kasu ... kada je kasirka otkucala i dala mu račun on je mrtav ladan pred šokiranu trgovkinju istresao gomilu žvaka, okrenuo se i krenuo napolje uz reči:

To ste mi davali zadnjih meseci umesto kusura.

4th Dimension
6.7.2007, 0:46
Ulazi čovek u radnju, uzme odredjeni artikal sa cenom koja mu se uklapa iz rafa pa dodje na kasu ... kada je kasirka otkucala i dala mu račun on je mrtav ladan pred šokiranu trgovkinju istresao gomilu žvaka, okrenuo se i krenuo napolje uz reči:

To ste mi davali zadnjih meseci umesto kusura.
Imam utisak da je to samo urbana legenda jer je ista priča kolala i ovamo na primorju.

SirDuck
6.7.2007, 1:05
Na koncertu pepersa je bilo najjace kada je neki lik (ponet svirkom i atmosferom) resio da glumi zvezdu :)
Naime, covek se popeo na ogradu (koja deli publiku od bine) i skocio unazad, kao da ga ponese masa. LM kako je skocio svi su se izmakli i on se okupao u blatu :rofl: Koji biser

Simke
6.7.2007, 22:11
Imam utisak da je to samo urbana legenda jer je ista priča kolala i ovamo na primorju.

Nije legenda, poznajem sve aktere ove priče a čuo sam je od trgovkinja koje su radile u tom trenutku.

Moguće da je čovek znao za foru pa je primenio.

Wolverine
8.7.2007, 0:58
Na koncertu pepersa je bilo najjace kada je neki lik (ponet svirkom i atmosferom) resio da glumi zvezdu :)
Naime, covek se popeo na ogradu (koja deli publiku od bine) i skocio unazad, kao da ga ponese masa. LM kako je skocio svi su se izmakli i on se okupao u blatu :rofl: Koji biser

To je uradio svojevremeno i P. Diddy:aplauz:!

zoran845
8.7.2007, 17:53
Dva sata i trideset minuta traje ovaj duel, posle koga će na teren izaći, u finalu muškog dubla, Jelena Janković i Endi Marej protiv...

(Nebojša Višković, reporter RTS-a, prenosi meč Federer - Nadal.)

next
8.7.2007, 17:59
Dva sata i trideset minuta traje ovaj duel, posle koga će na teren izaći, u finalu muškog dubla, Jelena Janković i Endi Marej protiv...

(Nebojša Višković, reporter RTS-a, prenosi meč Federer - Nadal.)

A ukoliko Nadal pobedi danas,postace osmoruki levi....Oprostite,ovaj,tek osmi levoruki sampion wibledon-a u istoriji...:rofl:

hacker_aca
8.7.2007, 18:19
Počeli ja i moj drug da se raspravljamo o planetama (a baš puno znamo o tome :rolleyes:) i ja kažem kako sam čitao negde da treba 15 godina da se ode na Mars i vrati na Zemlju. I ovaj se tu pobuni, kako 15 godina kada je Jurij Gagarin (ako sam dobro napisao) došao za 5 minuta na Mars. Ja ga pogledah izbečenim očima:"Misliš Mesec?". A on:"Pa Me... A joj mene!" I tu se smejemo kada se ja zamislih šta je on rekao pre i samo mi izletelo:"Ček' malo. Zar nije Jurij Gagarin prvi mesec u svemiru?"

Kada sam skapirao šta sam rekao počeli smo obadvojica da se valjamo od smeha! :D

Daky
8.7.2007, 18:19
Skolski biseri:

-Nastavnica tehnickog (mom drugu koji drzi lepak u kesici):"Jel ti duvas na mom casu? Hoces da me optuze da vas navodim na narkomaniju?"

-Muzicarka:"Na kom jeziku se izvode katolicke mise?"
Mirko:"Na madjarskom"
Muzicarka:???
Mirko:"Ne na madjarskom, na turskom!"

-"Pa ja sam to zamisljala kao sumu bez drveca..."

-"Profesorice, on je bio sa brkatom ribom"

-"Profesorice, Jagos ce malo kasniti, u WC-u je, ima veliku nuzdu, a nema toalet papira"

-"On je prao **** u lavabou!"

-"Hocu da se prebacim u drugu grupu!"

Informaticar:"Ne verujem da bi kolega zeleo da ima TAKO NESTO u grupi"

-Profesorica fizickog:"Zovu me vestica"

-Direktor skole (onima koji preskacu ogradu sa siljcima):"Hocete li pishu da ostavite na ogradi?"

-"Profesor M. nosi zenske helanke bele boje sa cveticima" (nazalost, to je tacno)

-Profesorica algebre:"Ne znam sad da resim ovaj zadatak, a resila sam ga na odmoru i bas sam bila ponosna na sebe"

--Profesorica algebre:"Na kontrolnom vam necu davati zadatke koje ni sama ne znam da resim, kao na primer ovaj"

-Luka (izlazi na tablu i prepravlja jednacinu):"Profesorka, ovo nista ne valja, sta ste vi to pisali?"

-Ja:"Hocu da se prebacim sa veronauke na gradjansko"
"Posle samo jednog casa? Gresnice!";

-Profesorica:"Zasto nikad ne cujem devojcice na casu?"
"Nisu to devojcice, to su mutanti";

-Nastavnica tehnickog:"E, konacno i ti nesto dobro da uradis"
Nemanja odgovara:"Nebo se otvorilo, andjeli vicu Nemaaanja, Nemaaanjaa"

-Biologicarka:"Nemojte da se napijate kao prosli put"
"Razredni se napio najvise"
Biologicarka:"Da, ali on je bar legao da spava, nije povracao po busu";

-Nastavnica hemije:"Bora Drljaca je matora drtina koja juri maloletnice. Bolje bi mu bilo da sedi kuci i cuva praunucice"

-M. na casu vezuje pertlu oko vrata i kaze:"Obesicu se ako mi ne uzvratis ljubav"

-Muzicarka kaze Dusanu:"Idi kuci da se presvuces, nemoj da dobijes upalu jajnika"

SK fan
10.7.2007, 15:28
Sećam se nečega iz srednje
Čas istorije odgovara jedan ne baš najbistri lik naravno ništa nezna posle 10 min
najlakših pitanja(kada je počeo drugi svetski rat,ko je ratovao itd.)
profespr već nervozan pita "ko je bio vođa italianskih fašista i imaš 2"
pola razreda mu govori Musolini a on "Adolf" smeh ali lagan
i on je počeo da se smeje ali nije znao zašto neko je rekao Hitler pa su i ostali počeli to da mu govore a on "Staljin!(i kao da se setio),Hitler Staljin" sada se i profesor smejao i onda šlag devojka koja je sedela iza njega glasno i siguno u sebe "Pa šta se svi smejete,tako piše u knizi" nije imala lagan taj mesec :D