PDA

Prikaži potpunu verziju : Lapsusi i smešne situacije...

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15

mciggzy
5.1.2009, 12:27
Sad bas pricam sa kolegama o praznicima, i kazem im "da vas obradujem, 15. februar (drzavni praznik)" pada na radni dan"
I meni kolega..."cek, zar nije u nedelju"
i nadje on u kalendaru...stvarno nedelja...ja u totalnom zbunu...
Kad koleginica kaze...jel si gledao dobru godinu...
a ja... Godinaaaa, Dah!!

pa eto, nije nesto ali da nastavimo sa biserima :P

Miki-Car
5.1.2009, 13:18
Pismo Deda Mrazu od mog brata

-Deda Mraze Deda Mraze, ne skreci sa staze u M****a B****a 39 empe3!!! OBAVEZNO!!!!!
:kreza:

Nemanja015
6.1.2009, 12:39
Upravo sam poslao drugu zipovan short cut za shut dovn.exe sa imanom internet explorer i ikonicom od internet explorera!
5 minuta kasnije: Nije vise dostupan na google talku! Sala je uspela!
5 minuta kasnije: Saljem još jednom drugu!
2 minute kasnije: Kaže mi da je to pokvaren short cut!
Nek mi neko objasni kako se prvom ugasio a drugom nije!

NIx Car
6.1.2009, 12:51
mozda ovaj drugi zna kako da ga iskljuci ;)

dzonihsv
6.1.2009, 13:20
Upravo sam poslao drugu zipovan short cut za shut dovn.exe sa imanom internet explorer i ikonicom od internet explorera!

Tako sam i ja zeznuo jednog ortaka...

Kazem njemu ja, vidi ovu igru mnogo je jaka...
I on preuzme od mene, startuje i kaze mi "Brate, ovo je neki virus".
Xaxaxa... i ja kao "sada ce ti se izgasiti komp, sala mala", aj gasi to. I ja mu napisem kako i tako jedno 10-ak puta on nista (a jos uvek je online).
I samo jednog trenutka na msn dobijam poruku "Marko is logging off, Marko is offline". :)

Znaci, kako nije uspeo da za 2 minuta sredi to, ne znam ni sam. Nije mi jos uvek rekao, valjda ga stid. :D

A M G
6.1.2009, 15:52

Mozda bi bilo dobro da prestanes da se igras malog hakera, mozda u mraku naidjes na nekog velikog pa te pojede! :dzavo:

Geomaster
6.1.2009, 16:11
Mozda bi bilo dobro da prestanes da se igras malog hakera, mozda u mraku naidjes na nekog velikog pa te pojede! :dzavo:
Njam...:D

Da ne bude off:

Danas pita mene drug:
Aaa, ovaj MSN, jel naplaćuju? I kako? Jel preko računa za telefon?(mislio je na fiksni, pošto ima Dial Up :))
A ja:
Aha, 3 din po poruci, + troškovi korišćenja usluge, oko 2500 mesečno, ne sećam se :dzavo:

Deusdies
6.1.2009, 18:48
Danas pita mene drug:
Aaa, ovaj MSN, jel naplaćuju? I kako? Jel preko računa za telefon?(mislio je na fiksni, pošto ima Dial Up :))
A ja:
Aha, 3 din po poruci, + troškovi korišćenja usluge, oko 2500 mesečno, ne sećam se :dzavo:

Hahaha, genijalno. A mozes i da posaljes praznu poruku na kontakt telekom@hotmail.com i dobijas 1000 besplatnih, al' ti naplate 300 dinara :D

Miki-Car
6.1.2009, 22:48
Slušam ja sad na RTS2... Pitaju klinca kako se seče Hrast za Badnjak..
Kaže klinac: Prvo stave rukavice, pa počnu da seču
- A sa koje strane se seče?
Klinac, misleći na istočnu stranu, kaže
- Sa desne :rofl::rofl::rofl:

--ComputerBoy--
9.1.2009, 8:53

Tvom drugu kome je uspelo ima na istom mestu shut down.exe gde i ti. A sad malo ja.
Jednom se nesto zezali ja i neka moja drugarica i pomenusmo sado-mazo:
- Ti bas volis sado mazo. Sto ne odes u neki sado-mazo klub?
- Ma nema ti toga u Srbiji.
- Pa idi u Beograd...

Sol-Badguy
9.1.2009, 12:46
^To će pre biti aforizam nego lapsus :P

>NEO<
9.1.2009, 20:52
Popravljao ja racunare u nekoj igraonici(kao u bajci jbt:D) prvo imali problem sa sistemom pa onda sa hard diskom, kablovi istruleli:rofl:
I ja lepo namestim hdd,radi...reko dobro je,sad jos system...i igrice,ostale gluposti...2-3sata...Zavrsim nekako,i sad krecem,a ostalo otvoreno kuciste jos dok sam namestao hdd,ja da zatvorim tek ce vlasnik:p , e pa neka ja malo da ocistim prasinu pa cu da zatvorim...Dobro,ajde...
Taman ja na pola puta do kuce,zvoni mob:"E brate,ovaj opet nece"
Sta je sad:confused:
Odem ja ponovo:( Kad on uzeo vlaznu krpu (ma mokru,brate jos se cedila kad sam stigo:D) i prebrisao hard od prasine:rofl::D:rofl: Kad se tad nisam slogirao:p:rofl::boodala:

Ice-Man
10.1.2009, 1:54
Pre par nedelja, doso moj kum i svira gitaru a ja mu pokazujem (podj*****m) kako mogu da gledam 5 filma istovremeno, i komp se onako vec unervozio, zvuk ne moze lepo da se sastavi al ajde cisto da se odusevim. I kaze meni kum kako ce da uzme pojacalo na par dana a ja mu kazem da samo izvuce kabl iz uticnice. Od 2 kabla (jedan obicni - od pojacala, drugi produzni na koji je prikljucen jos jedan produzni kao i gomila drugih kablova za razna cudesa prikljucena za komp, kao i lampa, telefon i punjac za telefon) on onako krvnicki izvuce ovaj produzni i momentalno mi ugasi komp! Meni vilica do kolena, ne trepcem i ne mrdam se... mislim ubila komp muka, i onako dok je stanje soka i zatecenosti jos trajalo kum ce:
-Ups... pogresan! :kreza:
I butne ga natrag u uticnicu, uzme pojacalo, izadje uz meko Caos, i 'fala, a moj pogled i dalje prikovan za ekran koji polako pocinje da se osvescuje uz zastrasujuce zvuke paljenja stampaca i drugih bucnih komponenti...

Prethodni dogadjaj, kao i redovni nestanci struje prethodnih par meseci naveli su me na odluku o kupovini UPS-a, sto i predlozih caletu a on rece da u radnji ima nekoliko razlicitih modela koji se nisu prodali vec 2 godine te ce traziti od sefa da onaj za koji smo se mi odlucili bude na snizenju od sutra. I tako i bi - moj cale tog dana ode na poso, poprica sa sefom i ovaj mu obeca da ce sutra zeljena roba biti na snizenju, samo zbog nekakve evidencije mora da prodje ponoc da bi se promenila cena.
Sutradan moj cale dodje na poso i taman sto je poso da skloni nas buduci UPS, tako da ga na kraju radnog vremena moze pokupiti, shvati da ga isti nema. Pogleda on prometni list za danas... nista. Pogleda on prometni list juce... slusalice, LCD monitori, televizori, CD-i, flmovi, fascikle, olovke, sve i svasta i na samom kraju - vreme naplate 23:48, 3 sastavljene konfiguracije racunara, 3 monitora, tastature i misa i jedan jedini UPS koji sutradan treba da se nadje na snizenju. Bas onaj koji niko nije hteo da kupi prethodne 2 godine, i odluci se da ga kupi bas taj dan pre nego sto mu je cena snizena! Bas onaj za koji smo se mi odlucili! Gah fuck! :boodala:

DragonSlayer
10.1.2009, 11:22
Brate, podsećaš me na mene, tako mi nešto stalno izmiče kroz prste na bezveze .... loodilo ...

dark mesiah
10.1.2009, 13:44
Jos dok sam bio u srednjoj. Na casu informatike, zvoni mi telefon, nepoznat broj. Javim se ja, a ono neki covek...
Covek: 'Alo Slavisa!
Ja: Pogresio si broj
spustim slusalicu... ali 5 min kasnije opet zove...
C: 'Alo Slavisa!
J: Pogresio si broj covece, nema ovde Slavise.
C: Sta ?
J: POGRESIO SI BROJ!!!
spustim mu slusalicu... ali nije proslo ni 2 min on opet zove, drug mi kaze daj da ja popricam s njim... ja pomislio sta ce sad da mu kaze :kreza:
C: 'Alo Slavisa
Drug: Ma napusis mi se **rcine, mamu ti **bem f**etsku, pi**a ti... *beep*... *beep*... *beep*...
I vishe nije zvao :D:D

sorry za psovke

Renche
10.1.2009, 13:51
Na casu je to sve opsovao? LOL

King James
10.1.2009, 20:07
http://img293.imageshack.us/img293/7965/epic1yy6.jpg

:rofl:

Izgubio se covek :D

Deusdies
12.1.2009, 11:26
Zvoni meni telefon, zove me neko:

Neko: Dobar dan
Ja: Dobar dan, Petar mi treba?
Neko: Pe...ček...wtf?!

'el kapirate? :D

fingerprint
12.1.2009, 11:32
To je odlična fora. Neverovatno koliko se ljudi upeca na takvu glupost :)

Gordon Freeman
12.1.2009, 11:33
kad smo vec kod toga..

zvoni drugaru telefon....

javlja se on...

neko: dobar dan jel tu Djoka?
drug:koji Djoka?
neko: Djoka iz potoka...
drug:ja sam Djoka!
neko:stvarno?:eek::confused:

Equilibrium
12.1.2009, 19:08
Sedimo ortak i ja i na TV bila ona reklama "Duvanski dim je serijski ubica", a on mrtav ladan uzme paklu pogleda i kaze
- Nije nego placeni, skupo placeni ubica

Ja sam se smejao pola sata:)

--ComputerBoy--
13.1.2009, 9:20
hehehe, koliko sam se ja smejao... Evo provala godine:
Lea Kis: Dejan se udobno smestio izmedju ove 2 predivne dame koje sede izmedju njega.
Marija Serifovic: Ja nemam problem da pevam pesme tudjih kolega.
Anabela Funky G: Bila sam najtrudnija zena na svetu!
Zorana: Kad budem rodila, sigurno cu roditi unuce!
Moja razredna: (kad je videla da je jedan krvav po chelu jer su se on i neki lik sudarili, pa ga je taj lik zakacio zubom) Jeste li se to vas dvojica ljubili, pa je preslo u nesto divlje?:aplauz::aplauz:

Ice-Man
13.1.2009, 11:06
Gledamo slike sa letovanja jednog ortaka, on i jos par nas:
-Lii dobra plaza...
-Aha.
-I voda cista...
-Mhm.
-Leee kolko vama dobro! Ide mi se sad malo na more, muka mi vise od ove zime...
-Lee daa...
-Hehe sto si smesno ispao na ovu sliku...
-Ma to mi voda upala u oci pa... ma takav sam inace! :kreza:

ODJEDNOM - slika keve ortaka cije su slike, u tangama, onako naguzena na sve 4 i samo se oci vide kako gledaju prema foto aparatu!

-........:eek:
-Aaaaa! :eek:
-Neee!! Neee mamaa neeee!!!! :paranoia:
-Kakva zenska! :D
-(polako izlazi iz sobe)...:a_whistli
-Brate neces da ga fircas na moju kevu!
-Ma brate ja cu zamislim da je neka druga zenska.
-Mrsh!

I dalje sensless fight.

Deusdies
13.1.2009, 18:39
kad smo vec kod toga..

zvoni drugaru telefon....

javlja se on...

neko: dobar dan jel tu Djoka?
drug:koji Djoka?
neko: Djoka iz potoka...
drug:ja sam Djoka!
neko:stvarno?:eek::confused:
Hahahahah, Djole, to je bilo genijlano! Secam se :P

Gordon Freeman
13.1.2009, 18:58
Hahahahah, Djole, to je bilo genijlano! Secam se :P

Kako da nije Vuksan je genije :D

kad smo vec kod njega (ne zamerite personalizaciju :) ) ,juce ja i Marko sa Stojkovicima na dotu , i ne mozemo da nadjemo nijednu igraonicu gde ima mesta za nas i ajmo u Gamer(krs igraonica ,cija je vlasnica nasa profesorka likovnog) ,onako nas 10 cekamo u dvoristu ,zvonili icekamo da neko izadje,u medjuvremenu Vuksan rece svom bratu :"kazi ,trazimo sobe da prenocimo!" :D ,ono sa vrata gde se ulazilo u igraonicu ,pale se svetla izlazi devojka ,onako ,zavijena u peskire (kupala se) ,veoma dobra riba(profesorkina cerka) ,i sad gleda, nas 10 u dvoristu ,mi nju gledamu,unutra soba namestena lepo ,zenski moticvi i sve... ,rece jedan "jel radi igraonica" ,ona pogleda belo :"ne!" ... "dobro ,nista onda" ... onako gledamo se jos par sekundi ,okrecemo se ,onako naduveni ,smejali smo se jedno 20 min :rofl::rofl::rofl:

--ComputerBoy--
14.1.2009, 10:17
Sad na kraju polugodista racuna profesorka nemackog sta da zakljuci... I stigne do jednog Nemanje koji ima 5, 5 i 3 a naravno isprepisuje svaki kontrolni i posto to naravno profesorka zna kaze:
- Nemanja... 5, 5, 3... Trojka za polugodiste.
- MOLIM?!? Jeste li vi normalni, bre?!?
- Nemanja, kako se to ponasas?
- Jos cu ja pored vas da ispadnem budala. Hocete da me isterate napolje? Evo, sam sebe cu isterati napolje. Evo, izadji Nemanja. Evo izlazim. Dovidjenja i nesrecni praznici!
I zalupi vrata. Mi smo svi SHIIIIROM otvorenih usta to propratili... Nismo mogli da verujemo, a naravno profesorka se krsti...

Sol-Badguy
14.1.2009, 16:48
Kako da nije Vuksan je genije :D

kad smo vec kod njega (ne zamerite personalizaciju :) ) ,juce ja i Marko sa Stojkovicima na dotu , i ne mozemo da nadjemo nijednu igraonicu gde ima mesta za nas i ajmo u Gamer(krs igraonica ,cija je vlasnica nasa profesorka likovnog) ,onako nas 10 cekamo u dvoristu ,zvonili icekamo da neko izadje,u medjuvremenu Vuksan rece svom bratu :"kazi ,trazimo sobe da prenocimo!" :D ,ono sa vrata gde se ulazilo u igraonicu ,pale se svetla izlazi devojka ,onako ,zavijena u peskire (kupala se) ,veoma dobra riba(profesorkina cerka) ,i sad gleda, nas 10 u dvoristu ,mi nju gledamu,unutra soba namestena lepo ,zenski moticvi i sve... ,rece jedan "jel radi igraonica" ,ona pogleda belo :"ne!" ... "dobro ,nista onda" ... onako gledamo se jos par sekundi ,okrecemo se ,onako naduveni ,smejali smo se jedno 20 min :rofl::rofl::rofl:

Hoho, kolega gimnazijalac :D

Nego, malopre igra brat WC III TFT na netu, i ubiju mu heroja i on kao, "e, da, daj sad da ti pokažem printškrotove što sam u'vatio!"
rek'o "šta?" i krećem manijakalno da se smejem,i onda je provalio šta je rekao.

Isto, pitali ortaka da prevede na engleski "Hari Poter i dvorana tajni" a on "Harry Potter and the yellowship ring".

Equilibrium
14.1.2009, 17:56
Sedimo mi u klubu u separeu i vec 4 ujutru (polu prazno spremamo se da idemo kuci) i nas trojca drzimo noge na stolu, drugarica:
- Sklonite noge jedva smo dobili separe...
A ja mrtav ladan
- Da i sad ce da nam ga uzmu

dark mesiah
14.1.2009, 20:49
Cekamo nas trojica zeleno na semaforu, da bi presli preko pesackog prelaza... pojavi se zeleno, i uz svetlo normalno i zvucni signali (tiririririri... :))
Drug1: U jeee*ote ali je glasan ovaj semafor.
Drug2: (ko iz topa) To je za gluve.
:boodala::D

A M G
15.1.2009, 12:30
Na nekoj od prethodnih strana mozete da procitate moj ranojutarnji dozivljaj sa "pasteticama sa sirom u vakuum pakovanju".:D
Jutros se desilo nesto slicno, samo sam ovog puta bio vec budan oko 8h.
Zvoni mobilni i neki fiksni broj iz Beograda zove. Javljam se i zena sa druge strane pocinje pricu, nesto na foru: "Ja sam komercijalista neke tamo firme, zovem zbog ovog racuna u vezi sa suhomesnatim proizvodima, bla, bla.." Ljubazno joj objasnim da je ovo privatan broj osobe iz Nisa, a ne neka mesara iz Beograda zena se izvini i kraj.:rolleyes:
Ali, sledeci broj, opet broj iz Beograda (navadili se nesto, majku mu...:icon_scra), i opet neko mesiste i neki racuni! :boodala: Ja im kazem pa samo sto sam razgovarao sa nekim iz vase firme, a ona ce meni: "Gospodine ali ja vas prvi put zovem ispred nase firme..."! :a_whistli OMG, ja i njoj objasnim da nemam ja veze ni sa kakvim prsutama, cajnama i salamama i da ne zove vise! :icon_evil

Jeee, znaci totalno mi je neshvatljivo kako dve razlicite firme/mesare/sta god istog dana zovu isti (pogresan) broj u razmaku od samo nekoliko minuta! :eek:

Ima da oteram u 3LPM sledeceg elektrokobasicara koji me bude pozvao!!! :n-cc2:

Djordje Turjacanin
15.1.2009, 16:13
Ovo se desilo sinoć negde oko 3-pola 4. sanjam ja nešto u fazonu, zapalio se moj komp, sve izgorilo. I ja sad mislim u sebi, budalo trebao si kupiti HDD otporan na vatru, sad bi ostali svi filmovi programi...bla,bla,blaaaa. I ja se probudih. Sjetih se da sam stavio računar downloaduje Win7 i odlučih da ga pogledam. Kad ono crn ekran. Ja gledam u računar i osluškujem ne čuje se ništa(zaboravio da sam stavio vatu u uši i da imam tiho kučište. Na kućištu nema ništa. Monitor nema lampica kao ni na kompu. I ja onako bunovan htjedoh da razbijem miš o zemlju u tom trenutku računar se povratiBilo je to da sam stavio moje slike screensaver a u foldru bila samo slika koja je potpuno crna. :rofl::rofl::aplauz::aplauz::Freddy::Freddy:

King James
16.1.2009, 5:03
Moja 2 buga iz zadnjih par dana :D

Igramo ja i drug NBA 2K9,Phila v Toronto.Nereseno,78-78,minut do kraja,zadnja cetvrtinai moj igrac,Jermain O'Neal sam pod kosem i promasi kad sam ja ispustio neki neartikulisan krik,nesto kao vrisak,sta god,ovaj drug se smejao pola sata :rofl:

I...

Danas kad sam igrao GTA i zavrsim zadatak a ostalo mi jako malo healtha.Tj.zadatak jos nije bio gotovo,trebao sam da odvezem nesto na neku lokaciju.I ja sad,ajd' oticu u restoran da jedem,da mi se napuni health.I najedem se ja i krenem.Medjutim,zakucam se u nesto i Niko izleti iz auta i odbije mu dosta healtha.I kazem ja ''Eto,da nisam jeo,sad bi bio mrtav...I onda bih morao ponovo da radim zadatak'' Posle 10 sekundi sam skontao sta sam rekao i smejao se sam sebi :to_care:

--ComputerBoy--
16.1.2009, 8:42
Jedna moja tetka se nalozila na facebook i sad ona nama prica koliko ima prijatelja i tako... Medjitim, stalno se mesala njena baba koja predaje istoriju (zena extremno staromodna, znate na sta mislim). I tako moja tetka kaze:
Tetka: I tako ja na fejsbuku...
Baba: Odakle da te izvuku?
Tetka: I sad tamo mi mnoge budale salju request. od njih ne mogu na fejsbuk.
Baba: Odakle da te izvuku?
Tetka: Baba, to ti je nesto na Internetu. Ja to samo onako bezveze koristim. Mene to puno ne zanima.
Baba: Joj, Viki, sto si ti mene sad razocarala... Ja sam mislila da si pametna da neces da se navuces na to.
Tetka: Baba, jel ti slusas mene sta pricam?
Baba: Tamo na Internetu ima da vas izvuku pa cete da se slikate. (izlazi iz sobe)
Mi svi slegnemo ramenima i nastavimo pricu... :a_whistli

NjegovaWisost
16.1.2009, 8:54
Sad na kraju polugodista racuna profesorka nemackog sta da zakljuci... I stigne do jednog Nemanje koji ima 5, 5 i 3 a naravno isprepisuje svaki kontrolni i posto to naravno profesorka zna kaze:
- Nemanja... 5, 5, 3... Trojka za polugodiste...

Imali smo mi sličnu takvu u gimnaziji iz srpskog... Samo što je ova zaključivala niske ocjene i kad neko ništa ne prepisuje.

- Aleksandre, sjajno. Pismeni prvi 4+, drugi 4, kontrolni 5, aktivan si na času i javljaš se, pomagao si i na literarnoj sekciji, neka ostane TRI :rofl:

Mi smo umirali od smijeha, al jednostavno ga je stalno debelo zakidala za ocjenu..

balu
16.1.2009, 12:19
Pre neki dan brat mi je dao neki cd i pita me: "Misliš da će da ga pročita?"
A ja: "Ma ne, vidiš da ima ogrebotinu na ćošku!:D (mislio sam na ivicu). Posle par trenutako, kad smo shvatili sta sam rekao, obojca :rofl::rofl:

--ComputerBoy--
16.1.2009, 16:06
Evo jos par bisera kojih sam se setio.
Aleksandar odgovara istoriju:
- Vodja nacista u Nemackoj je bio Staljin...
Svi :rofl:
- Ovaj, ne, HAMURABI!
:rofl::rofl::rofl:
Jednom ja odgovarao muzicko i u svesci sam napisao umesto klavirske, ja napisao pariske minijature... Mozete misliti koliko su se smejali kad sam odgovarao. :dzavo::dzavo:
Pita mene lik:
- Jel se ti razumes u kompjutere?
- Da.
- E, ajde dodji da mi ga ukljucis!
Jbg, u mracnoj sobi mu stoji komp, nije uspeo da nadje dugme...
E, jos nesto... Moja super drugarica raskinula s deckom zbog neke Natase sto uci sa nama. Kad je raskinuo preko telefona, moja drugarica mu je spustila slusalicu i posle par minuta je taj decko opet zove:
- Izvini sto te smaram, ali... Imas li mozda Natasin broj telefona.
Ova mu je prekinula, ali posto mu je opsovala sve po spisku. Hehe, koji kralj! :to_care:
E, bili mi na nekoj slavi. Smor, pa upalise TV, kad tamo neki shund festival najgore muzike. I jedan tu sto je bio pita:
- Je li... Kako se zove ova sto peva?
- Marija Mara...
- Sta? Vise se ne zove Dara Bubamara? :rolleyes:
Zove moj drug korisnicki servis:
- Dobar dan. Mozete da mi posaljete parametre za GPRS i MMS.
- Koji vam je model telefona?
- Sony Ericsson.
- A koji vam je... (prekine joj vezu)
- Pa sto joj nisi rekao broj.
- Pa pise joj.
- Kako joj pise?
- Pa broj mi je 064*******
:rofl::rofl::kreza:

NIx Car
17.1.2009, 13:51
Za bozic ja otisao kod jedne moje drugarice i ja njoj kazem: "Hristos se rodi" a ona ce meni : "Hvala,takodje" moja faca je prvo bila:eek: pa onda :rofl::rofl:

Ice-Man
17.1.2009, 16:11
Za bozic ja otisao kod jedne moje drugarice i ja njoj kazem: "Hristos se rodi" a ona ce meni : "Hvala,takodje" moja faca je prvo bila:eek: pa onda :rofl::rofl:

Mislim da kad bi pogledali poruke napisane u ovoj temi u ovo doba (i doba uskrsa) prosle godine, nasili bi makar 12 poruka sa slicnom sadrzinom! :to_care:

--ComputerBoy--
19.1.2009, 11:43
Ja bio juce u igraonici i video malog kako hoce da udje u Warcraft 3 i kad mu se ucitalo pise mu 'Press Enter to continue', a mali se dere :n-cc2:: 'Sto ovo ne radi, bre?!' i uporno pritiska ESC... :dzavo::dzavo:

4th Dimension
19.1.2009, 15:09
Ah ta neiživljena đečica su najgora. Nezna ni da čita ali je na "Kanteru" odrastao.

Meni najžešće bilo kada je neki mali rekao drugu pošto je ovaj odbio da igra mislim DotA, "Nisi mi više drug" :D
Oko čega se posvađaše :(

A M G
19.1.2009, 15:17
Ah ta neiživljena đečica su najgora. Nezna ni da čita ali je na "Kanteru" odrastao.

Meni najžešće bilo kada je neki mali rekao drugu pošto je ovaj odbio da igra mislim DotA, "Nisi mi više drug" :D
Oko čega se posvađaše :(

Stvarno im je jako drugarstvo ako se glupa igra ispreci izmedju njih...:boodala:
Mada, valjda ce da shvate gde grese kad malo porastu. :)

4th Dimension
19.1.2009, 18:47
Nebih rekao da im je dugo ta svađa trajala pošto mislim da smo ih i kasnije viđali. Ali argument je uvjek isti:
"Nisi mi više drug." jer nešto nećeš da igraš :boodala:

--ComputerBoy--
19.1.2009, 22:05
Jedan mali u igraonici igra Kantere. Prilazi mu lik i kaze:
- E, mali, da ti pokazem kako da kupis najbolje oruzje.
I pritisne mu ALT+F4 i mali poce da place...:o
Evo sad jednog lapsusa sto mi je ispricala majka. Posto ona radi kao sluzbenica, ona deli kancelariju sa koleginicom. I sad dosle neke 2 devojke kod te njene koleginice i kaze jedna:
- Evo, ja sam konkurisala za taj posao i rekli su mi da odnesem CV.
- A jeste li doneli zeleni karton?
- Molim?
- Zeleni karton? Jeste li ga doneli?
A devojka se okrece prema drugarici:
- Jesam ti rekla da je trebalo zeleni a ne CV(sivi)?!
:rofl::rofl::rofl:
Kad sam bio mali, imao sam druga Igora sto se odselio. Bili smo bas mali i on me pita moze li kod mene, a ja se razboleo, pa mu kazem:
- Nemoj, imam petalatulu.
Inace, ja se zovem Petar.
I posle nekog vremena ja njega pitam mogu li kod njega, a on mi kaze:
- Nemoj, imam igolatulu. :D:D:D

MICROCOMP DOORS
19.1.2009, 22:54
bio ja sa drugom kao mali u beogradu i dodjemo do dunava i ja kazem:
Vidi more!
a kaze moj drug:
cuti budalo to je jezero:rofl:

--ComputerBoy--
20.1.2009, 11:51
E, sad zovem moju macku da jede, a on dolazi ko zna odakle i u jednom trenutku se oklizne i zadnje 2 noge odose uvis! Slomi se on i sve gleda oko sebe misleci da je neko na njega skocio... :kreza::kreza:

Nesto se Nikola svadja sa profesorkom nemackog, ona ga kritikuje da prica, a on:
- Nisam ja , profesorka, majke mi!
A tek ce nemica:
- Nikola, imas samo jednu majku! :n_klanja::n_klanja: Koja kraljica! :to_care:

Ulazim ja u dnevnu sobu ujutru i uvek vidim moju macku na prozoru kao i uvek... I tako nista... Popijem ja vodu, vidim macku na prozoru i vratim se u sobu. Samo kad zakoracih u sobu, vratih se u dnevnu sobu i vidim da je na prozoru u stvari neka skroz druga macka!

Cekam ja sa nekom zenom sa detetom bus i neki covek dolazi, prica sa zenom, udavi je, i na kraju kad je posle 20 minuta covek konacno otisao, upita je dete:
- Mama, ko je onaj ciko?
- Kreten, sine, kreten... :rofl::rofl:

tiho86
20.1.2009, 12:42
Bila moja keva kod nekih prijatelji u poseti,i pocela pricu kako je u vikendicu do moje stigao poznati umetnik,posto nije mogla da se seti kako se zove da bi lakse objasnila kaze"Ma znate sigurno,on je poznati VOAJER :D"

MICROCOMP DOORS
20.1.2009, 12:48
e ovako ide svaki dan:
ulazi nastavnica matematike u ucionicu i pocne da se dere:
zasto tabla nije obrisana?!!!
ko je redar?!!!
sto su one klupe tamo krive?!!!
zasto se niste raspakovali?!!!:n-cc2:
i tako 1 do 2 sata i onda sedne i kaze:
dobro jutro.

kaze razredna jednoj devojcici:
ajde imas u zbornici jedan papir zalepljen na stolu pa pogledaj ko ce da zameni nastavnicu....
a da ga donesem?:boodala:

Deusdies
20.1.2009, 17:44
E, bili mi u Sokobanji, na pripremama za plivackim/vaterpolo klubom. I kako se, tako, mi, plivaci zdravo hranimo, otisli drug i ja da narucimo picu.

Cekamo da zena napravi picu i razgledamo "piceriju". Na zidu velika slika, u glavnom "kadru" Svetski Trgovinski Centar a.k.a. bliznakinje. Ja samo promrljah:

Ja: Heh, bliznakinje, steta...
Zena: A da da da, to jedan nas prijatelj slikar!
Ja: Okej, nego samo sam mislio steta sto su ih...
Zena: inace, ta slika vredi vise od 5 'iljada evra!

A ono neko skrabalo, da izvines, sr*nje neko. Cutim ja, nastavak razgovora:

Zena: Aha...tako, taj nas prijatelj putuje, pa bio u Londonu pa slikao to, znas...
Ja: .... ?? ...
Drug: kad ce ta pica?

tiho86
20.1.2009, 17:50
Jedne godine za Bozic ja se nalazim sa drugom,pozdravljamo se mi i ja kazem"Hristos se rodi",a on meni "Tako je"

Devilish Soldier
20.1.2009, 18:30
ovo sve sto cu da ispricam se desavalo u medicinskoj skoli na zvezdari
-profesorka pita violetu:Violeta naucila si raspored napamet?Violeta odg:Ne imam ga u glavi
-ucenik na srpskom pita:jel bese Banovic Strahinja poveo hrcka?(umesto hrta)
-ucenik kaze:napravio sam picu,ispekao palacinke,seo na kauc da se odmorim i tek onda sam shvatio sta znaci biti zena
-neko na terenu kaze:na igralistu se oglasila lopta.................:)

Otherside
20.1.2009, 18:34
Evo da se i ja ubacim:

Vraćamo se drug, drugarica i ja sa nekog slavlja i onako poprilično pijani stajemo ispred prodavnice. Pita drug drugaricu šta ćeš ti, a ona će: Daj mi jedan čips sa "krilcima" ( misleći na onaj čips što ima sliku bataka na pakovanju), okreće se prema meni i kaže šta ćeš ti a ja ću na to:" daj meni jedan sa dvokrilcima"!

Haha kopčate ?

Ima još xxx bisera pa ću postaviti kad stignem :D Extra tema baš za mene :D

crazy_LG
21.1.2009, 17:39
Juče na hrvatskoj ''Najslabijoj karici'', ostala dva momka, Mario i Sandro(ako se dobro sećam imena ovog drugog) i igraju pretposlednju rundu u kojoj treba zajedno da bankiraju novac i Sandro dobio pitanje u fazonu da kaže koji je praznik u pitanju i on kaže netačan odgovor i time prekinuo niz sa tačnim odgovorima (a ostalo još par sekundi do kraja runde),a Mario iz cuga viče ''Banka!'':rofl::rofl: Ne brini se Mario, nula je zagarantovana svota novca, čak i ako je znanje ispod nule:D

Andross
21.1.2009, 17:57
Kako burazer od mog ortaka zafrkava ljude:
Pozvoni on na neki interfon i neka zena se javi:
- Da?
- Dobar dan, mi smo iz Panasonica, da li vam treba televizor?
- Ne, ne treba.
- Onda nam otvorite, dolazimo gore da ga uzmemo :kreza:

King James
21.1.2009, 18:02
Ulazim ja u utorak u ucionicu veronauke a slusam Slayer-Disciple,i ide bas onaj deo God Hates Us All,God Hates Us All :D Jednom mi je islo Kreator - Enemy of God dok sam ulazio u istu ucionicu :dzavo: Bas imam tajming :D

mciggzy
21.1.2009, 19:13
Drugarica trebalo da gituje prozor, posto je duvalo kroz pukotine svuda...ali nije mogla da se seti imena sa cim se to radi... i pita druga...

"Hocu da kupim...kako se bre zove ono...sto stavis na prozor da ne duva..."

A on mrtav hladan: "Staklo?"

Andross
21.1.2009, 19:49
Pre koju godinu, pravio ja "sedeljku" kod mene za novu godinu (klopa, mjuza, PC igre) i sada gledamo mi ivkovu slavu (davala se na to vece), kad kuca ortak na vrata:
- *gledam ko je, otvaram* E de si Englez
- *pruza jafa keks* Srecna slava domacine!
Mi u komu :D

Otherside
21.1.2009, 23:03
Priča moj rođak kako jeproslavio novu godinu, i naravno okretalo se prasence ( hvala bogu nisam bio tu ) i ide rečenica ( a on mrtav `ladan ): " I tako ja u 12 ( 00.00 ) pečem vatru ispred kuće "! Ja onako wtf???

dex3108
21.1.2009, 23:12
Evo jos jedan Bozicni

Salje moj drug poruku drugome drugu i poruka naravno glasi Hristos se rodi, kad nakon par minuta dolazi poruka od tog lika, a u njoj pise: Koliko ima kila.

fatninja28
22.1.2009, 4:09
evo jedan uskrsnji:
Uskrs pao na 1.maj, izadjem ja u dvoriste i vidim komsiju (matorog komunjaru) preko baste i vicem ti ja:
-Dje si, Dusane?
on: -Dje si Milosu, srecan ti prvi maj
ja: -E, fala, i tebi, i Hristos Voskres
on: -Neka ga, nek ostane tamo dje je

smesno ili bizarno, odlucite sami

fatninja28
22.1.2009, 4:16
bio ti ja na moru i muvo mrtav pjan neku konobaricu i odem ujutro da vidim na sta to lici (posto je pao dogovor) i naravno razocaram se na vise nacina. Izmedju ostalog sedim, pijem kavu, nema muzike. Pitam sto nema muzike, a pametnica mi odgovara:

"Evo sad ce gazda doneti RACUNAR ZA KOMPJUTER pa ce raditi" :rofl:

jos jedan:
ja nesto mlatim na casu...
Prof: Milose, sram te bilo, kako se ponasas, bila ti je majka juce
Ja: Znam, profesorice, i danas mi je majka :boodala:

fatninja28
22.1.2009, 4:28
e da, sad se setih:
Vrlo tehnicki potkovan profesor vrlo tehnickog predmeta na Fakultetu (vrlo)Tehnickih Nauka u NS (necu imenovati profu) imao u kancelariji na kompu sacuvanu html stranicu linkovanu sa nekim korisnim video fajlom koji se nalazio na hardu. I sad on to hoce nama da pokaze i samo prekopira na flesh .html fajl, a zaboravi video klip i onda se jos cudi sto nece da pusti. I sad dok mu ja objasnjavam da je zaboravio video klip da prebaci, on me prekida sa "ali sad je meni dole [u kancu] radio" i ja ti opet krenem sa objasnjavanjem kad ce on:

"Ma da, mora da je zbog REZOLUCIJE" :boodala:

crazy_LG
22.1.2009, 17:35
Mi na času srpskog i podelili se u 3 grupe i igramo kviz sa pitanjima, a ja kapiten u svojoj. Profesorka našoj grupi postavila pitanje ''Kako se zove nemački pesnik sa kojim je sarađivao Vuk Stefanović Karadžić?''. Ja razmišljam, razmišljam i pokušavam da se prisetim. Profesorka videći da razmišljm da hint
''Dva imena i jedno prezime'', a ja kao iz topa Vilhelm i Jakob Grim a.k.a Braća Grim:opanachke Naravno, tačan odgovor je bio Johan Volfgang Gete:boodala: Njen hint me totalno zbunio:)

Wolverine
22.1.2009, 17:44
Tih bre to ne znate...:dedica:

Schnak3
22.1.2009, 18:11
OMFG sad je upravo voditeljka Beogradske Hronike rekla da ce odgovori (:confused: :kreza: :boodala: :rofl:) da se promene za prijemni ispit iz Srpskog jezika.

crazy_LG
22.1.2009, 18:26
Tih bre to ne znate...:dedica:

Ja makar pošteno priznajem da sam lupio glupost:a_bleh: Većina ovde samo druge spominje i piše komentare tipa kakva budala,a svakom može da se desi lapsus, Možda je neko i za vas nekad pomislio da ste vi budala:)Možda je neko pisao o lapsusu koji ste vi napravili, a upravo mu vi dali zahvalnicu, to bi bila fora:rofl:

Constantine
24.1.2009, 0:10
Na casu fizike pita prof. sta se desava sa strujom kada poluprovodnik PNP tipa uvrstimo u kolo a drug kaze struja postaje cetvorosmerna...ko zna sta su pnp triode(ima ih svako ko ima komp bar po par miliona) znace sta je prof uradio posle ovakvog ispada :paranoia:

King James
24.1.2009, 0:16
Na casu fizike pita prof. sta se desava sa strujom kada poluprovodnik PNP tipa uvrstimo u kolo a drug kaze struja postaje cetvorosmerna...ko zna sta su pnp triode(ima ih svako ko ima komp bar po par miliona) znace sta je prof uradio posle ovakvog ispada :paranoia:

LoL ,i mi smo pre neki dan radili tu lekciju :D A inace prof je lud...Zivcan,dernja se,ma car :n_klanja:
Kad smo kod njega,jedna drugarica radila zadatak na tabli i ne zna sta da radi dalje,ovaj se drekne :Gde gledas j*bo ga ti!''

Schnak3
24.1.2009, 0:21
Kada mi je otac objasnjavao Darvinovu teoriju rekao je ovo: "Ko zna kako ce ljudi izgledati za 500 godina?! Mozda im se ruke i noge smanje, a oci povecaju, jer svi kao ti ima da danonocno bulje u racunar :kreza:

Otherside
24.1.2009, 2:19
Kada je profesorica prakse pitala:
P: Šta je poluprovodnička dioda ( PN - dioda )?
U: To je dioda sa pola provodnika i izolatorom.
Ja: Aj majke ti nacrtaj to???
P: (Meni) Izlazi napolje!

--------------Još jedan-----------------

Čas Elektrotehničkog merenja.

Profa učeniku koji je sedio samnom: Kako radi instrument sa pokretnim kalemom?
Ja brzo listam stranu i nadjem tu lekciju a on čita naslov lekcije i kaže:
"Instrument sa pokretnim kalemom radi na principu rada i konstrukcije".

A svi :rofl::rofl::rofl::tapsh::kreza:

VojaM
24.1.2009, 12:02
Ne postoji poluprovodnik PNP tipa.
Postoje samo poluprovodnici P i N tipa.
Ono na šta je čovek mislio zove se poluprovodnički ELEMENT PNP tipa.
Dakle, nije se ni on izrazio kako treba.

Takođe, izraz "uvrstiti u kolo" je krajnje diskutabilan. Da li će PNP tranzistor da pojačava struju zavisi od toga kako se poveže. Neće on da pojačava struju tako iz čista mira.
Mogao je bar da kaže "na odgovarajući način uvrsti", što je i dalje neprecizno, ali barem uzima u obzir način povezivanja.

Gordon Freeman
24.1.2009, 12:16
^^I kod mene spoj p-n spojeva nazvase pnp(npn) proluprovodnik :/
Sto stvarno ne bi trebalo da bude tacno...

Otherside
24.1.2009, 14:14
Ima i PNP i NPN a ima i PN, PN su diode a NPN i PNP tranzistori :S

veseliburek
24.1.2009, 14:37
i dalje ne mogu da verujem šta mi se desilo...
vraćam se ja sa treninga trolom i uđe neko ciganče da peva pa da mu posle daju pare (bar se on nada:dzavo:)...
i krešti on, dernja se, peva nešto i krene sad od jednog do drugog da traži pare. a ja se smorio teško, vraćam se sa treninga, dosadno mi sve u šesnaest.
dođe on do mene i ja mu kažem "kad naučiš da otpevaš nešto od nightwisha, možemo da pričamo"
pogleda on mene belo i krene: "tiiiii siiii mojaaaaa naaaaaaaj višaaAAaaAAaa":qliranje:
putnici koji su ukapirali o čemu se radi (bilo ih je troje) su prsnuli u smeh, a ovaj je samo nastavio dalje... :rofl:
EDIT: zaboravio sam da napišem, ostali u troli sem to troje su me takođe gledali belo... :D

--ComputerBoy--
24.1.2009, 16:21
Moja razredna (koja se inace zove Milka i predaje srpski) cita neku smor poeziju, svi se smaraju, deru se i zeni se smuci i prestade da cita i strogo nas pogleda. Nesto se prodere, mi ucutasmo, ona gleda u sve nas, pa se odjednom nasmesi i neko joj dobaci:
- Dobro vece!!!
Svi umiru od smeha, a tek ce ona:
- Ih, pa nisam valjda kao ona?!?

Sta cete... Moja skola je opsednuta Milkom Canic...

Isti cas nas je Milka NAMERNO nas ostavi na odmoru da nam cita poeziju, medjutim, bio je mali odmor i mi smo imali posle kod neke istoricarke Ljube Ćosić, koju zovemo Ćosa... I tako Milkica cita poeziju i u jednom trenutku zvoni za pocetak sledeceg casa i jedna moja drugarica rece:
- Evo je Ćosa.
A tek će Milkica:
- ZOVITE ME KAKO GOD HOĆETE!!!

LOLOLOL!

dark mesiah
27.1.2009, 18:19
Igrali ja i dva druga stoni fudbal, iliti foosball, 2v1 cisto iz zaebancie. I dodje neka devojka i pita:
-Jel' mogu ja sa vama da igram ?
-Sto da ne...
Podelili se... drug je igrao sa njom, protiv nas dvojice. Devojka nas skoro sama rasturila i to 3 partije...bruka. :kreza:
Kad smo zavrsili i seli za sto, i poceli da se salimo,
Drug(onaj koji je igrao sa devojkom): auuuuuu, ali ovaj zna da igra....
Ja: Ovaj !?:icon_scra To je zensko. :)
Drug: To je zensko !?!?!??
Ja: Ti si ili slep ili lud
(okrece se on i ponovo pogleda u nju)
Pa vidi stvarno jeste zensko
e jbg, nevidi se sa strane. :D

Otherside
27.1.2009, 19:15
Čas programiranja:
Ucenik se meni obraća: Jel` more ( misli na neki kod )
Ja: Može.
On meni: Ovaj ПАСКУЛ nikad ne radi.

Edit:

Danas sam vidio 2 "modofikovana" auta i to jedan pored drugog. Prvi je neka Opel Corsa koja ima ogroma znak Ferrarija, a drugi je neki Passat koji ima BMW-ov znak -> ///M, . Smešno ili bizarno ???
Zamislite Passata sa:http://www.cartype.com/images/page/bmw_m_logo1.jpg i
Opel-a sa : http://kresspost.de/medien/red-bilder/10004/ferrari_logo.jpg

crazy_LG
27.1.2009, 19:31
Ne znam šta je tu smešno, ja sam video Mazdu sa Ferarijevim znakom, i to onu praistorijsku:kreza:

A M G
27.1.2009, 19:39
Kad smo vec kod ovih amblema, u gimnaziji nas je profesorka informatike terala da napravimo Power Point prezentaciju o nekoj temi koja nas zanima. Drug je radio o automobilima uopsteno, pa je stavljao slike automobila razlicitih marki. Fore radi, menjao im je imena, pa je tako BMW X5 bio Ferrari 360GTO, Porsche Carrera je bio Mercedes-Benz SLK i tako dalje...uglavnom, profesorka se divila svim cetvorotockasima, a najsmesnije mi je bilo kad je videla Mitshubishi Lancer Evo VI i naglas rekla, citajuci natpis koji je pratio sliku: "Sto je dobar ovaj Ferari Enco!" :D

Otherside
27.1.2009, 19:40
Pa i ova dva auta su praistorijska :S Moj bože, to samo kod nas ima !

Packy
27.1.2009, 20:38
Primili mi Makedonce juche i vodimo ih do Petrovaradinske Tvrdjave i na putu do tvrdjave i prichamo o navijachkim grupama.ispred mene krenuo drug(inache Firmash).I kako je proshao ja kazem jednom Makedoncu:On je taj koji mi kaze da promenim boje kluba i da budem firmash,a ne Grobar.Ovaj drug dobaci:Ma jednog dana ce navijati on za firmu.Makedonac ce na to:Se karate?( a mislio je na to da se sukobljavamo).Mi ono smrznuli se na sekund i posle vrishtali od smeha.

King James
28.1.2009, 14:54
Joj danas ispale na matematici,ju :D

Pita ova ko hoce da ide na neko takmicenje,svi cute,i javi se jedan streber.Kaze ova
-Oce jos neko?
Kad javlja se drug iz klupe (ja imam 2 a on keca)
-Ja i Grbic! (a Grbic sam,je l' te,ja :D)
Ova ni ne gleda u nas
-Niko vise?
Ovaj opet
-Ja i Grbic!
-Dobro,znaci niko vise.
Mi se iskidali od smeha :rofl: Kako nas zena kulturno ispali :kreza:

crazy_LG
28.1.2009, 16:08
Poslao ja drugu SMS poruku za Vaskrs ''Hristos Vaskrse'', on meni odgovor ''Taj fazon'':kreza:

Equilibrium
28.1.2009, 22:22
Evo sta je danas bilo prica ortak:
"Idemo ja i ortak i vidimo na stanici nekog malog sa salom JUVENTUSA i ortak, koji je veliki delija, kaze: "Vidi onog malog sa grobarskim salom, ajde da mu skinemo". Ja kazem: "Ajde iskuliraj se vidis da nije grobarski sal vidi se slovo M, ortak se namrsti i pocne da srice: "P-A-R-T-I-Z-A-N, dobro je nema M izvuko se mali"."
U tom trenutku skocim ja i kazem: "J-U-V-E-N-T-U-S, gde je tu M, pi*ka ti materina"

Na kraju sam ja sreo tog klinca i video da je grobarski sal, pise "Mnogo smo jaki".

crazy_LG
29.1.2009, 20:59
Setio sam se jednog događaja u prvom razredu srednje, negde početak, upoznavanje i sl. I sad, nekoliko ljubitelja Countera se pronašlo, pa pričaju dvojica koji vole dotičnu igru, a neki dečko im se primakao , pa ih sluša.
Ovaj prvi ljubitelj reče drugom kako je skoro igrao na KGB-u, ako zna šta je to, a onaj dečko što im se primakao (očigledno manje ljubitelj igara)mrtav,ladan kaže ''Ruska tajna policija''
:eek: Naravno, možete samo da zamislite smeh dvojice zaluđenika:D

--ComputerBoy--
1.2.2009, 11:13
Joj, procitao sam na ovom forumu negde onu foru: 'Znas li da na prvi maj pada petak 13-ti?' i ne mogu da verujem koliko su ljudi nasedali!
Ja: Znas li da na prvi maj pada petak 13-ti?
Milica: Lazes!
Dusica: Majke ti?
Andjela: Pa sta?
Dragana: Joj, ja onda necu na uranak!
Moja keva: Joj, crno se pise onome ko radi tad!

Isprobajte ovu foru i imacete izvanredne rezultate!!!
:aplauz::aplauz::aplauz:

Geomaster
2.2.2009, 13:28
Malo bisera iz odeljenja:

* Moj drug je slušao neku pesmu koju je pevao hor na svetosavskoj priredbi i mnogo se navukao, pa je ceo dan pevao. Išla je otprilike ovako: "Hej đače, učeniče, šta su tri? Tri su lica Božja, dve tablice Mojsija, jedan bog, na nebesima, jako blag..." I sad na nemačkom odlučio da izmisli svoju verziju. Počne sa 6: "Hej đače, učeniče, šta su šest? Šest su devojčica iz VI4, Pet...hmmm...pet...šta da stavim za pet.." Na to drug iz klupe iza nas (koji je najgori đak u odeljenju :D) 'ladno odvali: "Pet musketara, Diksi, nemaš pojma!"

* Čitamo mi neku rusku priču. U njoj je bilo nešto ovako (ne doslovno): "Deda bi izvadio burmuticu i rekao: "A da šmrknemo malo burmuta?" ... ". I kada smo stigli do tog dela u čitanju, jedan totalno opi*en drug kaže: "Nastavnice, ima greška u prevodu sa ruskog!" - "Moolim?" - "Pa ovde piše da šmrknemo burmuta, a treba marihuane (inače treba kokain, debelo se zeznuo)..."

* Drug i ja se vraćamo iz škole (danas je to bilo) i sustižu nas dve devojčice iz odeljenja... I jedna (najviša u odeljenju i najkrupnija) kaže: "E, Dimitrije, prekini više da vučeš noge po zemlji, nerviraš me..." Na to, Diksi i ja kao po komandi počinjemo još više da vučemo noge. Ona dolazi i udari Dimitrija, a mi, naravno, nastavljamo. Ovog puta udara mene, a Dimitrije: "Ehehe, a mene?" Naravno, iznervirao ju je i ona ga još jače tresne po glavi. Ja prokomentarišem (s' obzirom da smo i Dixy i ja fanovi Silent Hill-a): "Mogla si da uzmeš Steel pipe, kao u Silent Hill-u!" (ko je ikad igrao, shvatiće), na šta ona 'ladno uzima neku motku sa zemlje blizu nje i kaže --
"JEL 'OĆEŠ STEEL PIPE???"

Setiću se još toga kasnije {^_^} :D

hacker_aca
2.2.2009, 13:54
Gledam pre nekih 20 minuta jednu lokalnu televiziju (neka emisija, sedi voditeljka, dođe poneki gost u studio i priča se o svemu i svačemu) i voditeljka kaže nešto u stilu "Butik u Starom gradu vam poklanja žensku teksas suknju M veličine. Samo pozovite xxx-xxx i dobićete poklon". Taman ulazi moja majka u sobu i pitam je da li hoće ovu suknju. Ona se nešto nećka i potvrdi. Ja zovem broj i jave se ovi iz televizije. Ja vičem "Halo?" a ova voditeljka na televiziji "Halo, da li se čujemo?". Opet ide "halo, halo" (mislim da sam u programu a nešto mi nije sigurno pošto ne čujem svoj glas na televizoru, često sam imao takve situacije kada bih učestvovao na neke TV kvizove preko telefona) i na kraju čujem u slušalicu glas:"Televizija, izvolite?". Ja kažem da zovem povodom ove nagradne igre ili štagod da je a žena mi odgovara:"Gospodine, to je repriza od juče".

Kada budale ne naznače fino "repriza" u jednom od ćoškova ekrana... Kako god, fail i to teški. :kreza:

Packy
2.2.2009, 14:23
Poshto sam se sabrao,u subotu smo ishli na 18-ti rodjendan i doshli smo zadfnji oko pola dvanest,kada nismo mogli da ubodemo ulicu i jedno vreme sam se osecao kao na lavirintu i stignemo mi ono svi mortus sem slavljenika,idemo gore-dole pozdravljamo se i ja vec slistio dva tri Jelena(ili rogonje kako ga ja krstim).Sedim pored jednog lika ubio se ko slichka.Kaze mi:
-Pij brate,ionako se necesh secati nichega sutra kada se probudish.
Ja na to:Brate,nisam pijan uopshte i secacu se svih ovih dogadjaja.
On ce na to:Mrzim takve ljude.:D

mciggzy
2.2.2009, 14:43
Jednom sam se javio na neki radio kviz (o filmu) i zenska neka mi kaze da ostavim podatke pa ce me uskoro zvati... e tad me je uhvatila neka trema (ma bio sam klinac:) i izmislim broj telefona :)

I treba da pocne kviz, predstavljaju prvog takmicara, a za mene kao kazu "ne mozemo da dobijemo Igora, tehnicki problemi...bla bla" i tako prodje nekoliko minuta...

a ja se cepam sa kevom u dnevnoj sobi :kreza: i na moje iznenadjenje onda kaze voditeljka "i evo, uspeli smo da dobijemo Igora"...i neki baja se javlja (iz studija garant lol

Mada kad sam cuo pitanja, dobro je da se nisam blamirao :D

Deusdies
2.2.2009, 18:23
Gledam pre nekih 20 minuta jednu lokalnu televiziju (neka emisija, sedi voditeljka, dođe poneki gost u studio i priča se o svemu i svačemu) i voditeljka kaže nešto u stilu "Butik u Starom gradu vam poklanja žensku teksas suknju M veličine. Samo pozovite xxx-xxx i dobićete poklon". Taman ulazi moja majka u sobu i pitam je da li hoće ovu suknju. Ona se nešto nećka i potvrdi. Ja zovem broj i jave se ovi iz televizije. Ja vičem "Halo?" a ova voditeljka na televiziji "Halo, da li se čujemo?". Opet ide "halo, halo" (mislim da sam u programu a nešto mi nije sigurno pošto ne čujem svoj glas na televizoru, često sam imao takve situacije kada bih učestvovao na neke TV kvizove preko telefona) i na kraju čujem u slušalicu glas:"Televizija, izvolite?". Ja kažem da zovem povodom ove nagradne igre ili štagod da je a žena mi odgovara:"Gospodine, to je repriza od juče".

Kada budale ne naznače fino "repriza" u jednom od ćoškova ekrana... Kako god, fail i to teški. :kreza:
Slicno se desilo mojoj tetki!

Elem, za Novu 2008., zvala ona lokalnu televiziju da dobije neki poklon. Razgovor:

TV: Halo, dobro vece!
Tetka: Dobro vece!
TV: Da li se cujemo?
Tetka: Cujemo se
TV: U redu, cestitamo, vi ste dobitnik nase nagrade!
Tetka: Hvala!
TV: Vase ime?
Tetka: Nina

A tek glas (navodno moje tetke) na televizoru: Milena!

LOL, to bila neka totalno treca osoba, al' se dijalog skroz podudarao :P

zomg
2.2.2009, 22:09
Sta je sve danas bilo u skoli...
Prvo pita geograficarka jednog Petra (zvanog Peric)(pominjao sam ga ranije mozda znate da on obicno ima izvale),kao kako se zvalo neko razdoblje,kad su spanski osvajaci porobljavali ameriku (doba konkvistadora),i on covek cuti nema pojma...A ona kao da mu pomogne pa kaze:ajde lako je, ko...ko...ko...?
-Konverzacije ?:kreza:
Celo odeljenje u komu :rofl:

Jaooo bilo je jos nesto,stavicu kad se setim :D

dex3108
2.2.2009, 23:12
Evo i od mene jedan skolski.

U skoli imamo jednog profesora koji je toliko senilan i izgubljen da je to smjesno. E pa taj nam je profesor u drgom razredu predavao predmet koji se zove osnovi hidrotehnike i jednom prilikom nam je objasnjavao nesto vezano za neke kanale pa je to izgledalo ovako: "To vam je isto kao kad bi ste uzeli komad vode" mi svi crkosmo od smijeha a on " Sta je smajesno, da uzmete komad vode." Ok sve je to proslo i iduci cas on pita ucenika to gradivo a on objasnjava "Pa to se moze objasniti tako sto uzmemo komad vode" profesor crce od smjeha i kaze "Pa kako ces uzeti komad vode" a mi svi :eek::eek::eek::eek:

crazy_LG
2.2.2009, 23:27
Razgovaraju 2 lika, a jedan dugački momak priča :

-Znaš, sutra će biti baš petak-kaže jedan,ne izvaljujući šta je rekao, dok ga drugi unezvereno gleda:eek:Ovaj to ne primećuje i nastavlja:
-Ja mislim d i bilo bolje da su pomerili petak i zamenili sa subotom.:rofl: :rofl:

Koma:D

pharaon.92.bc
2.2.2009, 23:44
Danas na casu biologije pita profesorica moju drugaricu:Kakvo razmnozavanje moze biti kod dupljara?Na to ce ona:Bespolno i bolno!:rofl:hahahaha

i evo jos jedan trip iz prve godine-Profesorica francuskog je dala keca mom drugu zato sto je saptao meni dok sam ja odgovarao.Posto ga je to jako naljutilo sledeceg casa nije hteo da ustane kada je ona ulazila.Videvsi sledeceg casa da on nije ustao pitala ga je:Sta je Nebojsa?Tebi se ne dize kada ja udjem? hahahaha

zomg
3.2.2009, 1:01
Sedim ja i nesto blejim dok moj keva jede i gleda TV...I sad ona reklama za onaj glejd mikro sprej (ono protiv "mirisa" u kupatilu) i sad vidis na reklami klinca: jao mama hocu da kaaaaakim,nema glejda ???Idem kod komsije da kakim,jee moram da kaaaaaaakim!!!Ono vidi se u reklami wc solja ono sve...
A moja keva: pu kakve reklame pustaju kad judi jedu je**m li vam mater i baci daljinac na pod.I dalje je malo iznervirana zbog toga,a ja, jeste da mi je i dalje smesno,ali i dalje ne mogu da nadjem drugu bateriju od daljnca :rofl:

--ComputerBoy--
3.2.2009, 8:05
Ja mislim d i bilo bolje da su pomerili petak i zamenili sa subotom.
O, ne mogu da verujem!!! :eek::eek::kreza::kreza:

Nego, dolazi jedna drugarica u školu i kaže:
- Jeste li sinoć gledali film Voć Neštica?

Inače uveliko se u zadnje vreme bavimo time kako bi izgledala neka imena i prezimena kad bi im se obrnulo prvo slovo. Npr:
Milica Vučićević - Vilica Mučićević
Ljuba Ćosić - Ćuba Ljosić
Saša Pešić - Paša Sešić :kreza:
Pejović Marko - Mejović Parko
Srđan Popović - Prđan Sopović
Goran Milikić - Moran Gilikić

A isprobajte ovo na ime Sanja Perendija... :rofl::rofl::rofl:

DonCorleone91
3.2.2009, 8:36
Evo isprobao sam na imenu i prezimenu mog ortaka :)

Milosevic Marko - Milosevic Marko :D

Equilibrium
3.2.2009, 23:00
Blejimo mi danas i cirkamo kod skole, kad nailazi pijani domar, kao hoce da nas otera i kad smo se malo svadjali sedne on s nam i onako pijan pocne da nam prica neke dozivljaje iz svoje karijere, sad mi je u secanju ostao samo jedan, alkohol cuda cini, i evo sad cu da citiram domara:
"Sedim ja ispred skole kad ono prolazi neka gospodja sa kerom, i ker pocne da se*e, a ker kolki je ko tele a se*e ko konj:rofl: i gospodja uzme maramicu i obise mu du*e a go*no ostavi, a ja viknem: Gospodjo sto ne pocistite to sto je vas ker is*o. Ona nista i krene dalje a ja povicem: Gospodjo tu deca igraju klikere, sta sad da se neko dete isprlja u go*no, sta dete zna sta je go*no.":rofl::rofl:, e tu smo se smejali jedno pola sata.

DragonSlayer
4.2.2009, 10:35
Sedim ja i nesto blejim dok moj keva jede i gleda TV...I sad ona reklama za onaj glejd mikro sprej (ono protiv "mirisa" u kupatilu) i sad vidis na reklami klinca: jao mama hocu da kaaaaakim,nema glejda ???Idem kod komsije da kakim,jee moram da kaaaaaaakim!!!Ono vidi se u reklami wc solja ono sve...
A moja keva: pu kakve reklame pustaju kad judi jedu je**m li vam mater i baci daljinac na pod.I dalje je malo iznervirana zbog toga,a ja, jeste da mi je i dalje smesno,ali i dalje ne mogu da nadjem drugu bateriju od daljnca :rofl:

I tvoja keva koa moja, saživi se sa TVom ...

Jednom prilikom čita žena prognozu, pre par godina, isto bili jaki mrazevi kao ove, i žena kaže: Noćas ledene kiše, ujutru led, bez potrebe ne izlazite ... bla bla bla ....

A moja keva na to dodaje : Pa el su oni normalni, p1čka im materina, kako ću ja na posao ujutru .... (kao da u studiju postoji prekidač za lepo i ružno vreme, meni i sestri suze išle od smejanja --- )

Packy
4.2.2009, 13:58
Danas u shkoli pitam moju drugaricu:
-Jesi li ti pila sad kod na 18-ti kod Sergeja?
-Maricu i sam znash da sam bila tamo.Shto si tako bezobrazan.
-Ma reko sam pila.
-Aaaaaaaaa(i pocrvenela je kao bulka).

crazy_LG
4.2.2009, 23:17
Vraćamo se ja i drugari iz škole busom, i seli svi mi,a ja uzeo ''Jelen'' i cirkam:Dinače uzeo ga u prodavnici blizu stanice, a jedna žena me gleda u čudu, pa me pita:

-Jeli bre ti, koji si ti razred?
-Drugi srednje.
-Vidim ja da ćeš ti ostati u drugoj godini sa tim pivom.
-Delimično ste u pravu: ostaću sa pivom,ali ne u drugom srednje:to_care:

A M G
5.2.2009, 3:18
Samo sto sam se vratio sa jedne zurke, jos mi je smesno sta se desilo...:D

Otislo nas cetvoro, dve drugarice, drug i ja malo u provod...gruva zika u klubu, dogovaramo se sta cemo da pijemo, urlamo jedni drugima na usi...

Drug me pita: "E, sta ces da popijes?"
Ja: "Gusti od kajsije!"

Prenosi on to konobaru i ovaj se kroz minut-dva vraca sa jednim pivom i dve kole...
Gledam ja u pica, vidim nema mog soka, pa pitam druga: "A moj sok?" a on ce: "Pa zar nisi rekao kasnije?!" :icon_scra

Tako mi i treba kda nisam lepo rekao da hocu vopi! :D

Gordon Freeman
5.2.2009, 10:00
jabuka 'n' breskva rulz xD

VojaM
5.2.2009, 11:18
-Jesi li ti pila sad kod na 18-ti kod Sergeja?Zanimljiv izbor reči i sklopa rečenice... Mariću ;)

King James
5.2.2009, 11:48
Gledao jedan drug predavanje Miroljuba Petrovica i sad,kao nadjena butna kost coveka visine 183cm,i sad on sav ozbiljan prica meni kako su pre ljudi bili mnogo visi,a ja cu na to
-U jbt,kakva se tad kosarka igrala :D
-:eek:

Malo drugacija situacija:

-Znas za Sodom i Gomor? (mislieci na one gradove,isto gledao predavanje od tog lika)
-Ne znam za Gomor ali je Sodom odlican bend :kreza:
-:boodala:

I jos ovo...

Prosle godine,na casu engleskog,svi pricaju,profesorica pokusava da nas opuzda,kad rece ova jedna iz razreda
-Ko pisne g*vno stisne,vreme tece sad
-Lana!
I onda skonta sta je uradila i sva pocrveni i nabaci neki kiseo osmeh
A mi umiremo od smeha :rofl:

jozvan_Kg
5.2.2009, 11:49
Danas u shkoli pitam moju drugaricu:
.

Pismenos' je opasnos' :kreza:

U Subotu vece sam bio u pivnici sa nekoliko drugara sa hub-a. Lepo smo se zapili i kad je doslo vreme da se ide kuci, izasao sam na parking ispred pivnice, i cudna li cuda, nisam mogao da se setim gde sam se parkirao. Nakon jedno petnaestak minuta trazenja kola, teturanja i psovanja lopovske majke, nasao sam auto, dosao do vrata, proverio da su zakljucana i seo u taksi i otis'o kuci. Sutra dan kad sam se vratio po auto nadjoh ga iz prve...

crazy_LG
5.2.2009, 15:03
Zanimljiv izbor reči i sklopa rečenice... Mariću ;)

Lol, da ne spominjemo dvaput upotrebljenu reč kod

:D

Equilibrium
5.2.2009, 22:11
Pricamo mi danas u skoli nesto o umetnicima, i kako je tanka granica izmedju genijalnosti i ludila, i neko kaze da ni Tesla nije bio bas normalan, kad ce ortak ko iz topa:
- Pa budalo zato se i kaze lud ko struja.

Nutsbre@ker
6.2.2009, 0:45
Situacija od pre neki dan ....
Sve se desava u svlacionici posle zavrsenog treninga dok smo se spremali za tusiranje. I sad ortak koji je poprlicino nak....n prilazi ortaku broj dva i bez pitanja uzima bocicu u koja izgleda kao bocica vocnog jogurta ,plus ima neku vrstu voca nacrtanu na sebi, i poteze iz nje. Ja u momentu ne kapiram zasto se vlasnik bocice smeje kao lud, u pocetku sam takodje mislio da je stvarno vocni jogurt. U sledecem trenutku dok ortak broj jedan pluje po podu i trci u wc da ispere usta, ortak br. 2 mi objasnjava da je on potegao dobar gutljaj pene za tusiranje a ne vocnog jogurta.
Moja reakcija::rofl:
Tako mu i treba kada hoce da izigrava smekera

crazy_LG
6.2.2009, 15:26
Ja se sećam prošle godine imali kod razrednog u školi čas, a bilo lepo vreme,a jedan lik će razrednom:
-Razredni, pustite nas malo napolje da igramo fudbal, lepo je vreme, Sunce sija, a ptice se deru kao konji:D

Geomaster
6.2.2009, 19:36
Provala mog druga na matematici:

(crtao je neki trougao u svesci i neke simetrale i trebao da nacrta pored njega drugi trougao)
A nastavnice, meni je mnogo veliki, ne može da stane :to_care:

EDIT: Paz'te forum, crk'o sam od smeha: http://cool-girl.forumotions.com/forum.htm (Nije smešna situacija ali najviše priliči ovoj temi...Neka moderatori premeste ako treba.)
Ajde ima zanimljivih copy-paste stvarčica, ali recimo tema kao što je ova:
http://cool-girl.forumotions.com/forum-f28/topic-t84.htm
A najveća ironija je poruka od M@w@ Kwink@:
klsvnKZBRJbeekvjischioanbcnjcuicsesnjkewflwhoeglid hvlahvekukdsbvurz igithe iuryoeeyreoih
A potpis:
Ne pišite kratke poruke...bez spama...

No comment :rofl:
A da se kladimo koliko bi smo milenijuma dobili ban kada bi smo ovakvu temu otvorili na SK Forumu :opanachke:

Equilibrium
6.2.2009, 20:30
Nego da te pitam ja nesto: Sta ces ti na girls forum?

P.S. Ako si zensko, onda nema frke, ali izaberi neki zenstveniji nick:)

Ice-Man
6.2.2009, 20:40
LOL! :D
Prvo su mi oci iskrvarile od pozadine... i svega ostalog, a zatim mi je trebala pomoc sestre da desifrujem hijeroglife (za koje se ispostavilo da su u sutini : VeLiKa sLoVa i MalA sLovA PiSanaNaIzmEnIcNo, i da se W koristi umesto V, i valjda, mada nisam siguran, slovo L nepostoji odnosno izvrsena je glasovna promena iz L u W - retardacija) a zatim sam prelistao forum i najjace teme su mi one gde neke klinke stavljaju slike i jedna drugoj pricaju "bas si cute, swatka si, imas lepe oci, WOW..." i neka tema na foru da li imate brata ili sestru gde neka cura odgovara "imam brata 97 i mnogo ga mrzim!"... :to_care:

EDIT:Zenstveniji nick tipa Geomasterka!
:p

Geomaster
6.2.2009, 20:59
Nego da te pitam ja nesto: Sta ces ti na girls forum?

P.S. Ako si zensko, onda nema frke, ali izaberi neki zenstveniji nick:)
Hoćeš da znaš zašto?

MaWa IwA says:
e
MaWa IwA says:
zdravo
Geomaster says:
zdravo
MaWa IwA says:
nego
MaWa IwA says:
jel ti se svidja
MaWa IwA says:
moj 4um????????????????????
Geomaster says:
a koji je tvoj forum?
Mawa IwA says:
pa
MaWa IwA says:
cool-girls.forumotions.com
Geomaster says:
cek, sta je ovo? obdaniste ili forum?
MaWa IwA says:
pa
MaWa IwA says:
4um
MaWa IwA says:
i shta mu fali??
Geomaster says:
letimican pregled odaje mnogo toga
Geomaster says:
recimo, da od 100 clanova imate oko 10 admina ili da to nije cist srpski nego neki malo retardiraniji
MaWa IwA says:
PA SHTA!??!??!
Geomaster says:
ako tebi to ne izgleda debilski
Geomaster says:
onda ok
MaWa IwA says:
e bash si bezobwazan...necju da razgovaram vishe sa tobom...
Geomaster says:
cool
MaWa IwA says:
e stwarno wi dechaci niste normalni
Geomaster says:
neither do you...
Ne brini se, da sam žensko stavio bih nick Geomastress :to_care:
A te "moderne" glasovne promene tipa č u ch ili još gore u cx, ili š u sh/sx, a da ne pominjem R, V i L -> W... Totalno debilski, ako mene pitate:) A forum me je stvarno nasmejao. Inače, ovu foru kada sam rekao "cool" sam pokupio sa Dudarima a jedva sam čekao da na nekome isprobam :D

A link ka forumu sam podelio sa vama iz čiste dosade... Ne da bi guessovali Male/Female :D

crazy_LG
6.2.2009, 21:03
MaWa IwA says:
e stwarno wi dechaci niste normalni

E, ovo ja zovem EPIC FAIL:boodala:

Geomaster
6.2.2009, 21:04
@crazy_LG: U kom smislu? Epic fail bi za mene bio kada je rekla PA SHTA?!? na moju opasku da je srpski jezik na tom forumu retardiran :)

Inače, prelistajte malo, ovo izgleda stvarno smešno, a najžešće je što članovi imaju potpis 4x duži od svih njihovih poruka zajedno. Ali sada je fora da svako ima svoj forum, koliko god bio trash...

crazy_LG
6.2.2009, 21:08
Ali ovaj comment da dečaci nisu normalni (a pogledaj samo njihov ''forum'';)) je najveća izvala koju sam u skorike vreme video...:boodala:
Ona tema za lečenje od stresa je čiiisti spam glupih postova u kojima nijedno slovo smisla, pa ti to nazovi forumom:kreza:More like Retarded Girls Club:kreza:

Geomaster
6.2.2009, 21:11
Aha, a pazi takmičenje:

Naj nick
Prijavljeni
$sweet_girl$
CoOl_GiRl
nickovi su maštoviti... :D

Ili ovaj podforum
http://cool-girl.forumotions.com/forum-f13/
A najgluplje je : Šta ste upravo izgovorili :boodala:

Ili ocenite avatar i potpis osobe iznad vas. Poruke:
10
10
10
10
lmao...

SirDuck
6.2.2009, 21:15
10! :D

Geomaster
6.2.2009, 21:15
^ 42...

crazy_LG
6.2.2009, 21:16
**M@wa Kwink@** says
irAK

Iz Kaladont teme je ovaj deo, a reci da njihov forum ima i pravila:kreza:A teme u fazonu ''Šta imam na sebi obučeno'', ''Brojimo do 100'' i ''hot or not'' ništa ne zaostaju po gluposti:D

Lokigodofirendlies
6.2.2009, 21:22
Prema mojim dosadasnjim iskustvima sa internetom ispostavice se da su 90% korisnika tog sajta dlakavi, 45+ muskarci koji vole da se druze sa mladim tek propupelim djevojcicama. BuT I dIgReSs..

Geomaster
6.2.2009, 21:24
Lično poznajem Mawu Kwinku (iz odeljenja) i NeXy (sa jednog rođendana) a ostale ne znam ko su... Ali @Logiko ko zna... :opanachke

Željko
6.2.2009, 22:42
Pa? Mislite da svi forumi treba da budu o kompovima? Da na svakom forum postoji grupa hater-a koji samo čekaju neku grešku ili lapsus da odma počnu da smaraju ostale?

Pustite ljude da prave zajednicu kakva njima odgovara, ako vam se ne sviđa ne idite tamo i gotovo...

Geomaster
6.2.2009, 22:45
Ko je spomenuo forume o kompovima? Zajednica k'o zajednica, nego je meni/nama bilo smešna tolika (ne)pismenos' i pomodarstvo u našem jeziku koje postaje nečitljivo za mnoge druge (cx,sx,tj). Niko njima ne brani da pišu po forumima šta hoće, ali ni nama niko ne može zabraniti da to citiramo na ovom forumu.

Željko
6.2.2009, 23:02
Ljudi pišu kako hoće, što te tebe interesuje? Ako njima taj forum služi za ubijanje vremena ilii druženje potpuno je nebitno kako se izražavaju, jer to je u skladu sa njihovim godinama...

Geomaster
6.2.2009, 23:07
Pa OK. One su '96, ja sam '97. godište. Ali ja pišem uslovno rečeno normalno bilo na ovom forumu bilo gde drugde. Meni to nije bitno, nije me baš mnogo ni briga kako pišu ali ovo jednostavno (meni) bode oči. A ako za njih to nije problem, a ni ja nemam razloga da uopšte idem na taj forum, onda nema potrebe više komentarisati na tu temu. Meni smeta kada neko dok chatuje sa mnom piše tom vrstom srpskog jezika. Ili recimo kad neko iz smorenosti započne konverzaciju. Kao što rekoh, njihov forum, njihovo izražavanje, ne ulazim u to. :kreza::kreza:

A M G
7.2.2009, 3:03
Eeeeee, mladjane devojcice napravile svoj pinky forum! :D
Jeste sav neozbiljan, ali klinke su to...
Sto se tice jezika i nacina pisanja, odma' me ovo podseti na bivsu i njene porukice sa Wazi, Ququ, Yesam i slicnim...de mi sad to pade na pamet...:boodala:

Miki-Car
7.2.2009, 9:47
Pa OK. One su '96, ja sam '97. godište.

:eek: Ko bi rekao.. Svaka cast onda za postove :tapsh:

Geomaster
7.2.2009, 10:42
Ja se još i dobro držim, svi moji drugovi pišu takve poruke (sh,ch,cj) ali ima i gorih (uglavnom devojčice) gde prosto ne mogu da pročitam šta kažu. Da ne bude još jedan off:

Nastavnik nemačkog:
- Neki drugi nastavnik bi vas sve izbacio sa časa da je na mom mestu. Ali to što sam ja ovako dobar prema vama ne znači da sam i glup, jel' da?
Uroš (večiti biser):
- Ne!
- Ej Uroše, za tebe imam poseban tretman... Srediću te...
- Može nastavniče.

Na takmičenju iz fizike:
Nikola Jurasović:
- Nastavnice, meni nije jasno kako ovde voz prolazi pored posmatrača za 16s...
Nastavnica:
- Ćuti i radi, sve je jasno u zadatku...
Ja:
- Pa nastavnice, to treba ovako: voz prolazi preko posmatrača za 16s...

Cyb0rg
7.2.2009, 11:43
Verovali ili ne moj drug je kupio nov komp pre jedno godinu,dve i pokvario mu se nakon mesec dana.Skoro ga je odneo kog svog ujaka koji je mastor za hardware i softeware,Rece mi da mu je crko kuler i da mu je u kuleru nashao kulen.Ja sam reko:''Ma ne lazi bre''.Otiso sam kod njega kuci i pokazao mi je parce kulena u kesici.Kaze on:"Kako je kulen zapao u kuler ja ne znam".

zvucnjak
7.2.2009, 14:22
sta se desilo jednom mom drugu:

Izlazi on iz jednog trznog centra i vidi zena se na parkingu muci sa ogromnim Mercedesom GL... Gleda on gleda, i na kraju kaze "jel vam treba pomoc, gospodjo"? Pusti ona njega u auto, on sedne, prvo mu je trebalo neko vreme da skonta komande ("gde je ovde menjac" :))... Posle nekog vremena uspe on njega nekako da uparkira, izlazi iz auta, kad ce njemu ta zena: "Ali ja sam htela da izadjem sa parkinga"!!!! :rofl::rolleyes:

Wolverine
7.2.2009, 14:51
Verovali ili ne moj drug je kupio nov komp pre jedno godinu,dve i pokvario mu se nakon mesec dana.Skoro ga je odneo kog svog ujaka koji je mastor za hardware i softeware,Rece mi da mu je crko kuler i da mu je u kuleru nashao kulen.Ja sam reko:''Ma ne lazi bre''.Otiso sam kod njega kuci i pokazao mi je parce kulena u kesici.Kaze on:"Kako je kulen zapao u kuler ja ne znam".

Your computer was coolen off by your cooler... :to_care:

dzonihsv
7.2.2009, 19:47
E sad, ovo nije moja "smesna situacija" vec sam nasao na netu pa ako sam omasio temu molio bi' 'akera da prebaci ovo gde treba. :)

Ovo je odgovor Renoove sluzbe nekom liku (izgleda da je nas neki). :)

Dear Mr. Ilic D.

We have received and analyzed your complain letter regarding the "mushice" issue on Renault Megane cars.

Unfortunately, we were unable to find this term (mushice) in our databases and we kindly ask you to send to us more detailed specification about.
Also, please be so kind to translate in English the following expressions: "Nataknem vas na k***c i vas i vase g**no od auta", "J**em li vam majku vasu klosarsku" and "po***em vam se na vas servis reno".

Sincerely yours,

Michel Mouton
Customer Service Representative
414 Avenue Miramax, DC668, Douai, France

zomg
7.2.2009, 20:41
Bravo dzoni,2000 zahvalnica :D *(dvehiljadita by zomg :rofl: )
Da ne bude off:
Najbolja situacija kad smo stavili na komp shutdown.exe nastavnici,na USB,pa dok je ona bila u WC (khmm) mi zamenili word shutdownom :rofl:

dzonihsv
7.2.2009, 20:45
Hehe... Pa red je da se ja tebi zahvalim. :)

Inace, tako nesto smo i mi uradili (nisam ja licno) mojoj profesorku.
U startup postavili shutdown.exe... I njoj se stalno gasio komp pri paljenju. Bas smo zlobni. :)
Vratili smo sve kako treba posle 1h, nismo hteli vise da je zamajavamo. Mislila je da se komp pokvario.

crazy_LG
7.2.2009, 22:35
Cekaj to si vodeo na nekom forumu:icon_scraZnam to sam i ja bio postovao dok mi hacker nije obrisao...

Equilibrium
8.2.2009, 14:07
Znas koliko se puta to meni desilo, ja postujem vic, aca ga obrise, dodje neko drugi i postuje ga i on ostane.

dzonihsv
8.2.2009, 14:12
Ljudi, Aca ne moze sve da vidi i sve da zna. Preveliki je "Cvet Kompjutera" za jednog coveka.
Ako je bila ova smesna situacija onda neka sa slobodno brise ali Aca covek radi super svoj posao i morate imati malo razumevanja. ;)
I on sam kaze da mu se obratiti na pm ako nesto ne steluje ili vas nesto zanima.

crazy_LG
8.2.2009, 14:19
On je moderator u ''Cvetu'',nigde ne pise da je dermo za ''Brbljaonicu'',mada ponekad i tamo pocisti:opanachke

dzonihsv
8.2.2009, 14:21
Ma na to sam mislio, pisao sam napamet pa sam pobrkao loncice. :)

Hich
8.2.2009, 15:34
Vraćamo se ja i drugari iz škole busom, i seli svi mi,a ja uzeo ''Jelen'' i cirkam:Dinače uzeo ga u prodavnici blizu stanice, a jedna žena me gleda u čudu, pa me pita:

-Jeli bre ti, koji si ti razred?
-Drugi srednje.
-Vidim ja da ćeš ti ostati u drugoj godini sa tim pivom.
-Delimično ste u pravu: ostaću sa pivom,ali ne u drugom srednje:to_care:

Ovo uopste nije smesno.:paranoia:

hacker_aca
9.2.2009, 1:58
Nije me bilo tu dva - tri dana i vi odmah frku napravili. :)

Da, obrisao sam poruku koju je crazy_LG napisao za ovog našeg "kulturnog" čoveka. Nego, ovde bi trebalo gomilu spama da brišem ali sam rešio da ostavim ovako kako je i da vas zamolim da se vratite prvobitnoj nameni ove teme. Nadam se da crazy_LG nema ništa protiv.

crazy_LG, jeste da moderišem Cvetić ali Brbljaonu retko kada i da pogledam. :) Možda jednu ili dve teme da me interesuju... ;)

Ovo je forum, ne može da se moderišu poruke automatski, i mi moderatori imamo svoj život. Ne možemo non - stop biti na forumu i gledati kada će neko postaviti novi vic i da ga brišemo odmah ako je bio. Sačekajte par sati, dan - dva maksimalno... Pa se onda žalite. A kao što je dzonihsv rekao (hvala, e :)), slobodno me cimnite na PM i recite šta ne valja. Sve se da rešiti. ;)

:ciao:

Packy
9.2.2009, 11:10
Sinoc sam vodio smeshnu konverzacinju sa matorcem.
Dolazi on kod mene u sobi i vidi da gledam fudbal.Pita me:
-Shta imash sutra da spremash.
-Pa ochekujem engleski(tachnije rezultate).
-Pa shto ne uchish?
-Pa uchi sam pre tri dana,dosta mi je.A,i izvezbao sam se ovih primera,ne mogu vishe
-A za shta te placamo da idesh u shkolu engleskog?Da se zebavash?
-Ma daj,ja sam samo na taj kurs kako bih poboljshao rechnik?
On,josh vishe pobesneo:-E,pa moram tako(ugasi komp i ostadoh bez utakmice).Otisho do druge sobe i vraca se:
-E,pa moracesh da se podsetish svega toga i motricu na tebe.
-A,daj zar mi nije dovoljno shto sam uchio za petak shto sam imao test?
I do tog trenutka je mislio da imam danas test.
Koja sam ja debilchina.:o

Ice-Man
9.2.2009, 12:43
Eh, ovo sto se tebi Packy desilo se meni redovno desava. I verovatno zbog toga sto moji matorci nisu informisani, svesni i obavesteni, sto ni ne mogu da budu o nacinu rada za svaki predmet ili kod svakog profesora, i onda oni onako valjda zele da se ukljuce u nas zivot ili samo vole da pametuju (lece komplekse) pa pricaju nesto sto nema veze s vezom...

--ComputerBoy--
10.2.2009, 19:47
Koja se fora danas desila! Ja cesto nisam svesan kad nesto odvalim i jedini se ja ne smejem.
Pricamo mi na sociologiji o abortusu i u jednom trenutku ja se javim da nesto kazem, okrene se drug ka meni i kaze:
- Sta je, Pero? Hoces li i ti da abortiras?
- Ako me ti oplodis, hocu.
Celo odeljenje, patos! :rofl:

NIx Car
10.2.2009, 20:03
Danas mi bili na engleskom i nesto se ja i drug zapricali kad odjednom mi cujemo ceo razred se cepa k'o lud. Ja pitam: Sta je smeno?
A jedan ce: Dusan nazvao nastavnicu MAMA :D

Devilish Soldier
10.2.2009, 21:45
pita mene drug:"gde je usce".ja mu odgovaram:"to ti je kod novog beograda",a on kaze:"ozbiljno ja ceo zivot mislim u Kragujevcu"...............KOJI KRALJ

zdravkelja
10.2.2009, 22:31
Danas mi bili na engleskom i nesto se ja i drug zapricali kad odjednom mi cujemo ceo razred se cepa k'o lud. Ja pitam: Sta je smeno?
A jedan ce: Dusan nazvao nastavnicu MAMA :D

To se meni desilo u 6. razredu na casu biologije :D

A sad je to uobicajeno jer mi engleski predaje mama. :) Ne mogu se navici da je zovem profesorka, probao sam prve nedelje i batalio.

optimus_prime
10.2.2009, 23:11

A sad je to uobicajeno jer mi engleski predaje mama. :) Ne mogu se navici da je zovem profesorka, probao sam prve nedelje i batalio.

E a kakav je osevaj kad ti keva predaje nesto, i da kako je inace zoves na casu?

A M G
11.2.2009, 1:40
I jel znas koja su pitanja za test?! :biglaugh:

Veceras se vracam iz grada, drzim ruke u dzepovima, mobilni u ruci. Sapletem se na ivicnjak, u tom trenutku me cimne drugarica i ja joj skinem kredit! :D
Posle minut mi stize poruka: "Jel ti drzis palac na zelenom tasteru?!?" :rofl:

Deusdies
11.2.2009, 7:55

Zar nije to zabranjeno?

Sorry za off topic.

urial_septim
11.2.2009, 14:09
Jok,i u mojoj osnovnoj je bilo toga,mada bi bilo logičnije da zabrane...

Kosovo Sunrise
11.2.2009, 16:36
Ovo sam izvalio pre nekoliko dana. Radi se o tome da jedan moj drugar, Boban, ima raspad od kompjutera sa kucistem kojem bi i Staljingrad zavideo na rupama. Elem, non-stop mu pada sistem, i tako pricali mi o Antivirusu i virusima a ja mu kazem:
"Sta, onaj tvoj komp? Sta se brines, kod tebe kad udje virus jedva ceka da pobegne napolje, ne oseca se potrebnim" :D

mciggzy
12.2.2009, 12:43
Setih se sad Dzejsona Kida iz NBA
"Okrenucemo ovaj tim za 360 stepeni" :D

--ComputerBoy--
12.2.2009, 17:01
JA SAM UCITELJICU NAZVAO TATA!!! :tapsh: mada, ja se sad setih jos jedne. Imali mi pretezak pismeni iz matisa i kad je zvonilo, poslednji zadatak nije zavrsila jedna drugarica (a samo je postavila) i napisala je :"Nisam stigla a znala sam" :rofl: i jos se drala na profesorku sto joj nije priznala zadatak!

MICROCOMP DOORS
13.2.2009, 14:44
zezam ja mog druga :
znas da cemo na 5. casu disati za ocenu?
stvarno?!jooooooj

odgovara drug engleski i kaze :
big ben je sat u londonu!
nastavnica:kakav
drug:veliki!:rofl:

prica nama biologicarka o oplodjivanju:
....i tako dodje sve do jaja...:rofl:

ima ih puno al su ispisani svuda po sveskama...

--ComputerBoy--
14.2.2009, 11:35
Lol! Necete verovati sta se desilo! Pricamo ja i drug nesto i ja mu pricam kako treba da dodju neki likovi iz Austrije.
-Znas li da za neki dan treba da dodju ovi iz Austrije?
-Kako ce doci? Avionom ili brodom?
-Sta? Nece avionom, ali kako bi dosli brodom?
I posle sam shvatio da je mislio ma Alustraliju...

Pricam sa istim likom nesto o Vladu Divcu i ja pomenem:"Videh sad u novinama naslov 'Vlade Divac igra u sapunici'" i covek je umro od smeha. Covek je toliko bistar da je 'Divac igra u sapunici' shvatio u bukvalnom smislu!
Dalje, imali smo 5-6 godina, kad mu je deda rekao, posto je ovaj otvorio suncobran:
-Zatvori to! Ostavi taj... Kisobran...
-Deda, nije to kisobran, to je suncokret!

Miki-Car
14.2.2009, 12:59
-Sta? Nece avionom, ali kako bi dosli brodom?

Dunavom, rodjo :kreza:

--ComputerBoy--
15.2.2009, 10:25
Moj zivot je pun provala! Udjemo ja i drug u buregdzinicu i on kaze:
- Dajte mi jedan bubreg s mesom!

Srky93
15.2.2009, 13:09
Sedimo mi u skoli posle poslovne ekonomije,sad trebamo imati osnove i jedan moj drug kaze:
Al sam se smorio,jos mi samo noz fali da se obesim!:rofl:

crazy_LG
15.2.2009, 20:49
Pre nekoliko dana, dok sam posecivao forum desilo mi se nesto stvarno zanimljivo. Kliknem ja na sliku da je vidim uvecano, kad ono mi se otvori uz nju neki link sa zenskim ''exotic-dancerom'' na web-cameri:D So BUSTED:busted:

NIx Car
16.2.2009, 0:04
Mozda prosle godine moj brat i ja smo otisli da spavamo kod druga u NBG. I sve je bilo ok kad nesto smo ga ja i taj drug poceli nervirati,a tada smo bas krenuli da spavamo. I on (moj brat) onako iznerviran skida pantalone i govori: Sad cu da vas nabodem!!!:rofl::rofl:
Mi smo se smejali jedno 3 minuta

zvucnjak
16.2.2009, 17:20
Evo jedna mala ali simpaticna provala od juce:

Ja: "Ne znam gde su mi kljucevi..."
Moj cimer: "Hoces da te nazovem?"
:D

Miki-Car
16.2.2009, 18:09
Pricaju moj brat (8g) i njegov drug

D: Biti ili ne biti!
B: Je l' znas ko je to rekao?
D: Ne znam.
B: Hamlet.
D: Ko ti je taj?
B: Ne znam. Neki baja...

Evo smejem se i pisem ovo :D

--ComputerBoy--
16.2.2009, 20:09
Odemo ja i sestra u grad i u jednom lokalu su samo bili neki sabani koji su pijani skakali i pevali: "Ja bih svaki dan, decko mi je umoran...", a na to ce moja sestra:
- Sta je ovo, neki gay club?

Equilibrium
17.2.2009, 11:19
Podsetime ovo sa kljucevima na jednu slicnu, donekle, situaciju, pricamo ja i ortak:
ON: Ajde brate do Milice na kafu.
JA: Ajde, sacekaj samo da nadjem fon, neznam gde mi je.
ON: Pa daj da te nazovem.
JA: Ne vredi, iskljuceno mi je zvono
ON (mrtav ladan): Pa UKLJUCI GA.
JA: Pa u tome je i fora, ne znam gde je.
ON (uvideo sta je rekao i vidno ljut): Ma je*o te telefon, za koji ku*ac drzis iskljuceno zvono.

Posle sam se smejao sat vremena, ne samo lapsusu, nego i naknadnoj reakciji, da sam mu slikao facu i ubacio ovde, onda bi bilo mnogo dobro, ali kao sto sam rekao nisam znao gde mi je fon.

--ComputerBoy--
21.2.2009, 15:02
Moja drugarica: 'Najomiljeniji pesnik mi je Klod Mone...'

Devilish Soldier
21.2.2009, 16:19
evo jedna smesna situacija na moj racun.
posto igram cs kuci i kada igram i imam los score idem /resetscore i restartuje se i ispocetaka krecem.i odem ja sa drugovima u igraonicu i igramo u lan-u i krenem ja da kucam /resetscore a to ne moze u lan-u.LAPSUS TEZAK.STRASNO.navika:)

Equilibrium
22.2.2009, 14:05
Ovo ne znam gde da turim, ali mi sad pade napamet, bolje da se ne zna sta sam razmisljao kad mi takva izjava pade na pamet, pa reko da stavim ovde pre nego sto zaboravim:

Neki talk-show ili whatever i u gostima izmedju ostalih i Haris Dzinovic i pocne neka prica u picu i Haris kaze:
- Jedno vece smo ja i Sinan popili oko 150 piva.
I neki mladi glumac ili pevac ili nesto trece kaze:
- Ma nemoguce, to je bas preterivanje.
A Haris se onako nasmeje ispod brka, pogleda ga i kaze:
- Sine koliko sam ja popio, ti nisi prepliavo.

Koliko dobra recenica, evo i sad se smejem dok kucam, ovo definitivno polako postaje jedan od mojih omiljenih citata, volim dosta da ga upotrebljavam:)

King James
22.2.2009, 14:18
Pred koncer Maidena ulazimo mi u Arenu kad jednom liku,koji je bio sa nama zvoni mobilni,valjda ga brat zove da ga pita gde smo kad ovaj odgovara,onako pesnicki
-Evo nas kod ulaza, reka ljudi se sliva u Beogradsku Arenu

--ComputerBoy--
25.2.2009, 11:52
Vidim ja da je moja drugarica nesto smorena i prilazim joj ja:
- Majo, sto si smorena?
- Pusi mi se!
Hehe, stvarno je mislila na cigaretu. A jos gori je moj drug. Ispricam mu:
- E, malopre pitam maju sto je smorena a ona rece: "Pusi mi se!"
- Pa sto ga nisi izvadio?
Ja nisam mogao da verujem...

E, setih se jedne dogodovstine sa casa geografije. Pobeglo njih 6-7 sa casa i posto je redar prijavio ko nije na casu, profesor rece:
- Bezanija, a?
- Ne, profesore, OFK Beograd!

crazy_LG
27.2.2009, 16:47
Na casu racunovodstva, profesorka nam diktrira lekciju i moj drugar napise srestva, a poceh da mu objasnjavam da se pise sredstva (posto je nekoliko puta pisao srestva:D), pa on srestva prepravi u sretstva.:boodala:

ivanza
27.2.2009, 17:57
1.Desilo se jedanput da sam se vozom vracao iz Pozarevca za Zajecar i to u vreme kada je Zajecarska Gitarijada i naravno voz je bio pun hard core, heavy metall likova :dzavo: i naravno ni jedan od njih nije imao u sebi 2 metra zdrave vene, 100 grama zdrave jetre i 2 grama svesnog mozga.

Bilo je svakojakih situacija (i onih erotskih po WC-u vagona:dzavo:). Ne smem da opisem sta se sve desavalo jer cu sigurno da popasem ban. :opanachke

Jedan lik je sedeo okrenut prema zadnjem delu vagona, bio je mortus pijan, pogledao je kroz prozor i postavio pitanje : "Ljudi, pa mi idemo unazad!!!" :rofl::rofl::rofl:

2.Pre 3 godine krenem autobusom za Nis sa bratom. Zima jaka, hadno do bola. Jedva da smo presli 10km i autobusu se pokvario menjac i ne rade peta i sesta brzina. Krenemo mi natrag i sofer vidi nekog lika koga poznaje i kroz prozor glasno mu je dobacio : "Ce te izedu kurjaci!!!!" :rofl::rofl::rofl: Ako neko nezna kurjaci su u prevodu vukovi. :)

Nash Knight
27.2.2009, 20:47
1.Desilo se jedanput da sam se vozom vracao iz Pozarevca za Zajecar i to u vreme kada je Zajecarska Gitarijada i naravno voz je bio pun hard core, heavy metall likova :dzavo: i naravno ni jedan od njih nije imao u sebi 2 metra zdrave vene, 100 grama zdrave jetre i 2 grama svesnog mozga.

Bilo je svakojakih situacija (i onih erotskih po WC-u vagona:dzavo:). Ne smem da opisem sta se sve desavalo jer cu sigurno da popasem ban. :opanachke

Jedan lik je sedeo okrenut prema zadnjem delu vagona, bio je mortus pijan, pogledao je kroz prozor i postavio pitanje : "Ljudi, pa mi idemo unazad!!!" :rofl::rofl::rofl:

2.Pre 3 godine krenem autobusom za Nis sa bratom. Zima jaka, hadno do bola. Jedva da smo presli 10km i autobusu se pokvario menjac i ne rade peta i sesta brzina. Krenemo mi natrag i sofer vidi nekog lika koga poznaje i kroz prozor glasno mu je dobacio : "Ce te izedu kurjaci!!!!" :rofl::rofl::rofl: Ako neko nezna kurjaci su u prevodu vukovi. :)

Najsmesnija stvar u ovom postu je kolicina predrasuda o rockerima.

crazy_LG
27.2.2009, 21:21
Ovo sam cuo od poznanika cija devojka trenira streljastvo.

Naime, ona i on otisli malo da vezbaju gadjanje u mete. Dok je on uporno i bezuspesno
pokusavao nekoliko puta da pogodi centar mete, ona je nekoliko puta pogadjala centar svoje.

Posle toga, mali predah, pa opet spremanje za pucanje. On puca i vidi--> pogodak u centar. U trenutku, lik se odusevio i vec povikao ''Tooo'',a uto mu devojka rece:
-Sta ti je bre, ja sam pucala u tvoju metu.:D
On se, posle toga, bukvalno klepio po celu:boodala:.
U jednom trenutku je imao ovakvu facu:to_care:, a u sledecem----->:o

ivanza
27.2.2009, 21:38
Najsmesnija stvar u ovom postu je kolicina predrasuda o rockerima.

Hteo sam samo da docaram koliko nisu bili pri svesti, da otprlike imate kompletnu sliku o njihovom ponasanju. :D Jos nisu stigli u ZA a vec su bili "gotovi". :opanachke I ja sam rocker ali od onih kulturnih. :D

E da, zaboravih da kazem da dok sam cekao da stigne voz, neka heavy metall druzina je isto cekala na voz za ZA. Sedeli su na sinama. Negde u blizini su graktale neke svrake pa su oni iz dosade isto poceli da gracku, medjutim svrake se uplasile od njih i pobegle. :rofl::rofl::rofl:

Jedan lik u vozu je vrlo cesto urlao kao neki dead metalac i toliko se uziveo u to da je umalo ispao iz voza. :eek: Bukvalno je visio na stepenicama vagona a njegovi ortaci su ga jedva uhvatili za noge. Kada se vratio na noge bilo mu je smesno. :kreza:

Onog lika sto je pitao sto voz ide unazad sam u jednom momentu slucajno zatekao kako sedi na stepenicama vagona, vrata su bila otvorena a on je mozda bio i zaspao :icon_scra, a voz je u kretanju. Zvao sam likove sa kojima je bio tako da su ga oni sklonili odatle. :dedica: Cisto sumnjam da bi primetili da ja nisam reagovao.

Partybreaker
27.2.2009, 21:47
Zato treba ići autobusom na Gitarijadu (ja sam još uvek čitav ;)).

Nisu to stvari za šalu, mada ima i onih veselo-dobronamernih. Konkretno, na prošloj Gitarijadi je jedan tip glumio Betmena (i vozio kvazi-betmobil) dok je Disciplin A Kitschme svirala istoimenu pesmu. Čini mi se da se taj lik najbolje proveo od svih koji su posetili Gitarijadu prošlog leta, a dao Bog, bilo ih više nego ranije (valjda zato što je ulaz bio besplatan :rolleyes:).

dark mesiah
27.2.2009, 23:55
Evo sta mi se desilo pre par minuta... ovaj dogadjaj nije bas za smejanje nego vise za plakanje...

Neka devojka mi na skype salje request da je ubacim u kontakte, i trazi od mene da joj pomognem. Naime ona trazi nekog decka kog je upoznala na letovanju u Bugarskoj, jer ga ja mozda znam.
j: OK. Where is he from ?
o: I don't know.
j: What is his name ?
o: I don't know.
:icon_scra:boodala::n-hang:
j: So how might I know him ?
o: I don't know anything about him, I only have his picture.
:nov_explo:Battered:
j: Ok.... send me his pict....

a na slici cetvorica polu pijanih likova... i normalno nikog od njih ne poznajem. Koje su sanse da ga poznajem... Srbija ima preko 7 mil ljudi, od toga manje od 20% koristi net, a od toga jako mali broj koristi skype, a jos kad se uzme to da mali broj ljudi ide na letovanje u Bugarsku... Mislim sta reci...

Deusdies
28.2.2009, 6:34
Maločas edit-ujem neku sliku u Photoshop-u i brisem neke delove gumicom iliti eraser-om. Bela pozadina. I brisem ja jedan deo, neku tackicu, i nerviram se sto iz nekog razloga nece da se obrise!

Kad ono bila prasina na monitoru! :D :D

veseliburek
28.2.2009, 9:56
Zato treba ići autobusom na Gitarijadu (ja sam još uvek čitav ;)).

Nisu to stvari za šalu, mada ima i onih veselo-dobronamernih. Konkretno, na prošloj Gitarijadi je jedan tip glumio Betmena (i vozio kvazi-betmobil) dok je Disciplin A Kitschme svirala istoimenu pesmu. Čini mi se da se taj lik najbolje proveo od svih koji su posetili Gitarijadu prošlog leta, a dao Bog, bilo ih više nego ranije (valjda zato što je ulaz bio besplatan :rolleyes:).

taj lik je stvarno bio kralj, isto je krenuo da maše jaknom pa zakačio partybreakera po glavi... :rofl:

zdravkelja
28.2.2009, 15:01
Hahhaha, kakav sam ja retard :)

Vec danima pokusavam da overklokujem procesor preko 3.2GHz

U pitanju je Q9450.

I ja podesavam napon. Poznato je da, ako ne zelimo nikakav rizik, napon ne bi trebalo da prelazi 1.4 v. I ja hocu da stavim 1.36xxx v itd.
I ja stavljam i stavljam i stavljam i sistem nikako nece da se podigne. I na kraju se iznerviram, stavim napon na auto i vratim na 3.2Ghz

I tek sam sad provalio da sam ga sve vreme stavljao na 1.136xxx v.... :boodala:

Sad ga lepo teram na 3.6Ghz, a probacu i jos malo vise :)

Geomaster
1.3.2009, 2:06
Danas (tj. sada već juče) na takmičenju iz informatike:

(predajem rad)
Nastavnik: Davide, jel si sve uradio?
Ja: Pa, jesam...
Nastavnik: I jel ti rade programi kako treba na svim onim primerima sa onog lista?
Ja: Pa radi, ja sam na njima i testirao.
Nastavnik: Dobro onda, (okreće se kolegi odnosno drugom dežurnom nastavniku) kucaj Davidović David, 100 poena...

Ipak sam mu kasnije pokazao da prog stvarno radi :D

I još nešto: (opet dijalog na takmičenju)
"Ti koristiš C++?"
"Da."
"Pa kako, to je za sajtove!"
"Um, ne, to je jedan od najpoznatijih programskih jezika, podržava mnogo stvari, MFC..."
"Ammmmm...?" set/homepage 'about:blank'

...

"Jel možeš ti da mu objasniš kako da počne, samo da počne treći zadatak, treba mu još samo pet poena za plasman!" (govori o jedinom takmičaru osim mene)
"Ajde, evo nacrtaću algoritam, prvo treba niz..."
"Niz?" format C: /u

Sve u svemu, dežurni nastavnici na takmičenju iz programiranja ne znaju ni šta su nizovi, šta MFC a kamoli WINAPI :to_care:

ezenkiel
2.3.2009, 11:06
Još kad sam bio na faksu - stojimo svi na hodniku, vidimo profesora kako trči, i svi uđemo u amfiteatar. Profesor uđe poslednji, zatvori vrata, popne se na katedru, počne brisati tablu, kad ono - vrata se otvaraju, još jedna cura utrčava, zatvara vrata, prođe ispred katedre.

Profesor gleda za njom dok je sjedala na svoje mjesto, i glasno komentariše :

-"Eeeeee .... interesantno je kako u mojim godinama svaka đevojka izgleda lijepo!"

Equilibrium
2.3.2009, 22:08
Jednom profesorka uzela da smara sa nekom debilnom pricom o vegeterijancima i vec u fazi kad smo svi polegali po stolovima pocne da prica kako ima vise vrsta vegeterijanaca:
- Postoje vegeterijanci koji jedu biljke ali i ribu, dok ne jedu zivotinjsko meso druge vrste,
- Ima i druga grupa koja jede samo biljke,
- Dok treci ne jedu cak ni sve vrste biljaka.
Ja iznerviran pricom i isprovociran entuzijazmom sa kojim je ovo poslednje nagalaseno, ko iz topa kazem:
- A imaju i cetvrti koji ne jedu nista, ali ih je iz nekog razloga sve manje.

vukoja
2.3.2009, 23:09
Imali kontrolni i ortak koji je sedeo u prvoj klupi otvorio prozor da bi bilo malo bucnije da se necuje kako lista puskice. Posto je napolju bili vetrovito vrata su se naglo otvorila i odnela mu kontrolni sve puskice kroz prozor. Celo odeljenje nije moglo da se smiri nekih 15 min koliko smo se smejali

--ComputerBoy--
3.3.2009, 21:35
E, sad se setih kad sam bio kod druga na slavi i dosao mu jedan drug iz Bosne. I sad prilazi jedna drugarica i kaze tom liku:
- Jesi ti iz Bosne?
- Da.
- A ja imam jednu drugaricu iz Bosne, Mariju. Da li je mozda poznajes?
A ne zna ni prezime ni odakle je, a u Bosni ko zna koliko ima Marija... Lol!
Juce nemica proziva Gorana Milikica, a on nije tu.
- Goran Milikic.
Neko joj dobaci da nije tu.
- Hm... Sigurno?
I onda se okomi na jednog Filipa:
- Ajde, Gorane, ustani da odgovaras!
Celo odeljenje patos!
- Sta me gledas? Kobajagi nisi tu. Mislis da sam budala? Izadji napolje!
Mi smo se toliko smejali da smo jedva uspeli da joj objasnimo.
- Pa vrlo ste slicni. Katastrofa djaci i obojica nosite naocare...
A GORAN UOPSTE NE NOSI NAOCARE!

King James
4.3.2009, 0:23
Nabrajam ja delove lasera,na fizici

-Pobudjivac,radna supstanca,ogledala i kuler :kreza:
-Sta?! (izgubio se covek)
- :boodala: Ma,uredjaj za hladjenje :opanachke

zomg
4.3.2009, 1:38
Znaci bilo je milion smesnih situacija u zadnjih par dana,u skoli, steta sto ih nisam sve zapisao,ali evo nekih...

1.
Znaci sto se telo nalazi dalje od sredine polu.......
-Nastavnice?
Da???
....Pericu smrdi SALAMA....

Odeljenje - koma...

*Inace Peric je jedan nas ludi drug,a kad kazemo salama ne mislimo na nista..khmmm...nego na neki sendvic koji je lik drzao ispod klupe*

2.
Na istom castu,nastavnica daje primere za zadatke:
Pod A - .....
Pod B - .....
Pod V - .....
Pod G - .....

Cujes perica:
-E ova abeceda...

3.
Matematika,svi se deru,svadaju se Matka i Cvele,i nastavnik dodje do njihi kao
-Sta je bilo sto se svadjate?
Ma Matka je luda....
*I ona poce da histerise,da se dere,crveni,izvodi besne gliste...
A nastavnik:
-Milice nemoj da se ljutis
A cujes cveleta:
Ko se ljuti uvalim mu kruti ! :rofl:
Nastavnik nije cuo sta je ovaj rekao,ali je glavno da smo se cepali do kraja casa...

Ima jos ,samo ne mogu da se setim...

crazy_LG
4.3.2009, 12:34
U mom kraju, ostao je bio jedan plakat Za Docek Nove Godine u KPGT-u sa Boban Rajovicem sto se smeje sa onom raskopcanom bluzom, a neko na tom plakatu zalepio flajer za stomatoloosku ordinaciju:rofl:

Geomaster
4.3.2009, 12:55
Danas u školi:

Ivana pokazuje Dixyju nešto sa rukama... pokaže mu ruku okrenutu naopako, onda je okrene, i pokaže kažiprst, i pita ga šta to znači. Dixy naravno nema pojma, i krene da i on to uradi. Okrene ruku naopako, onda kako treba, i pokaže kažiprst... A ja na to, sa lukavim smeškom: "Pogrešan prst!" :rofl:

vukoja
4.3.2009, 17:28
U mom kraju, ostao je bio jedan plakat Za Docek Nove Godine u KPGT-u sa Boban Rajovicem sto se smeje sa onom raskopcanom bluzom, a neko na tom plakatu zalepio flajer za stomatoloosku ordinaciju:rofl:
E kad se setim tih plakata. Nedelju dve pre Nove Godine dogovramo se ja i jos par ortaka gde cemo za Novu. Kad jedan upada i kaze "hajdemo u onaj KRST". Mi ispocetka nismo shvatili sta on prica dok nije rekao da ce tamo biti Boban Rajovic. Posle toga smo poceli da se smejemo ko ludi. Lik je to bio procitao misleci da pise na cirilici pa je G prebacio u S

Cvrcak
4.3.2009, 19:00
Sad mi se desilo.
Obisno koristim passport na D: i flash (sa koga startujem FF 3xx) na E:
Ovaj put nisam poneo passport nego drugi flash. Slucajno ukljucim prvi flash na D: (onaj sto je pre isao na E: sa FF 3xx), a na E: drugi (na sebi isto ima FF ali 2xx) i na D: kliknem na precicu za FF i u isto vreme sam hteo da sa E: obrisem stari FF 2xx i iskopiram ovaj novi 3xx sa svim dodacima. Stvar je u tome sto je precica sa D: glasila na E:\FF... i pokrenula FF sa drugog flash-a i nikako nisam mogao da obrisem DIR sve dok nisam pogledao u sam FF i video sta se desilo :)

Malo je duzi post ali zanimljiv

NIx Car
4.3.2009, 19:23
u jbt ne mog' se snaci :D

da ne bude off (mozda sam ovo i bio postavio)

Moja drugarica odgovarala istoriju i nastavnica je pita ko je bio Karlo Veliki?
A ona kaze:Karla Del Ponte je bila...:rofl:

Mi svi-patos

pharaon.92.bc
4.3.2009, 19:43
Ovaj trip je bio jos u osnovnoj skoli(7. ili 8. razred)
Odgovara moja drugarica istoriju i pita je nastavnica protiv koga je Srbija vodila Srpsko-Bugarski rat,a ona sva zbunjena kaze:"Pa protiv Turske".:kreza:

Evo setih se jednog mog bisera od prosle godine:
Odgovarao ja geografiju i profesorica me pita da pricam o razmeri karte,a ja poceo recenicu:"Karte mogu imati vise rezolucija...."
Moje odeljenje popadalo od smeha a profesorica nista nije razumela.

Geomaster
6.3.2009, 10:55
Moji drugovi znaju da interesantno nazivaju programe za komp...

Мозилија Фирефокс (Mozilla Firefox)
Виша Бешик (Visual Basic)
Це-Це-Плус (C++)
Павер Пинт (Power Point)
Гимпи (GIMP, ali ovo je namerno)

A dobro je bilo kad je drug video ikonicu GIMPa... On otvara i prikaže se onaj GIMPov loading screen sa onom lisicom (kako već). Drug čeka da se otvori, GIMP se otvara. On čačka malo, i pita mene: "A gde se ovde počinje igra??"
Ja na to: "Care, to ti je program za crtanje i obradu slike, nije igrica...", na šta će on, vidno iznerviran: "Ma nemoj da me za*ebavaš znam da je nastavnik rekao da više ne smemo da igramo igrice pa zato ti nećeš da mi kažeš...!"
Ukratko, ona ikonica i splash screen mu se učinili kao da je neka super-mega-giga igrica :boodala:

EDIT:
Malopre htedoh da napravim screenshot. Sve kao i obično, pritisnem PrintScreen, idem na Start meni, onda na Run... (navikao sam :D), otkucam notepad.exe i pritisnem enter. Otvori se Notepad, ja i dalje ne izvaljujem šta sam uradio, i pritiskam CTRL+V :to_care: i gledam, ono, što sad neće...? A kad sam skontao šta sam uradio :boodala:

urial_septim
6.3.2009, 18:34
Drugarica danas odgovara iz geosa:
Kvebek ima oko preko sedam miliona stanovnika...

Nutsbre@ker
6.3.2009, 22:21
Ova odvala se desila pre neki dan.
Elem, sve se desava kod ortaka kuci par minuta pre izlaska u grad. Ja sedim u dnevnoj sobi i cekam ga ,ali se on nikako ne pojavljuje. Na kraju kada sam vec izgubio strpljenje penjem se na sprat do njegove sobe i zaticem ga kako se pipa ispred ogledala po stomaku.
Ja: Nesreco sta radis to vec pola sata kasnimo?
On: Brate boli me nesto u donjem delu stomaka vec par dana mora da imam upalu jajnika.:kreza::boodala:
Ja: Prve dve sekunde nisam ni mogao da odreagujem a onda :rofl:

Geomaster
7.3.2009, 15:45
Oko 2 sata danas bio ja da vidim rezultate takmičenja iz matematike i tamo vidim dve devojčice kako stoje ispred glavnog ulaza... I jedna mi kaže: "Ćao!" Ja se mislim, prvi put je vidim, al' ajde, otpozdravim. Ulazim u školu i čujem je kako se dere: "Jovanaaaa, stigao je i Geomaster!"

Cepao sam se narednih 15 minuta... Nisam mogao da verujem da me neko u mom gradu, koga prvi put vidim, zove Geomaster :D

DragonSlayer
7.3.2009, 18:51
lepo je to .... :tapsh::tapsh::tapsh:

zone2403
8.3.2009, 0:42
cool, imamo selebrtija na forumu :D!

King James
8.3.2009, 0:57
Pobegli ja i drug sa casa i odemo u kafanu,a preko puta radi moj cale. I ulazimo mi,kad on tamo :D

-Sto nisi u skoli?
Ja cutim sekund-dva pa kazem
-Sto ti nisi na poslu? ( :D )
Pogleda me i nastavi da prica sa nekim likom sto je sedeo sa njim :kreza: Ja i drug se pola sata smejali xD

Ivan452
8.3.2009, 1:39
Evo i ja da dodam nesto...

Ovo je bilo pre 2 meseca...lep radni dan...oko 11 ujutru...
Isao sam da uzmem karticu iz banke, vracam se i polako citam ugovor koji sam podpisao a nisam ni pogledao sta je.
Vidim policajca ispred mene ali kuliram. Staje mi on na put, pogledam ga i krenem da ga zaobidjem. :D uhvati me za ruku i kaze "Stani decko malo".
Pitam ja: "U cemu je problem", i on mi na to kaze "Rutinska kontrola, ovo ce malo potrajati"...Pruzim mu licnu kartu, i on 10 minuta nesto zapisuje(procitao sam ugovor 2x za to vreme). Posle 10 minuta konacno mi prilazi(udaljio se od mene da slucano ne bih video sopstvene podatke) i u tom trenutku motorciklista se penje preko trotoara, preko zelene povrsine i prolazi trotoarom pored nas....pogleda ga policajac, pa vrati pogled na mene i prokomentarisa "Boze, kakvih budala ovde ima"....
...sta mu reci...

Pre neki dan na faksu...
Na predavanju drug i ja...i neka trojica iza nas blebecu kao tetke. I pita ovaj jedan drugu dvojicu:
- "Sta je to heteroseksualac"
odgovara mu jedan:
- "To ti je gay sto je ustvari str8. E to ti je ona gay-str8 alijansa. To su ti oni sto nose takve pantalone kao ti"
(verovatno je decko mislio metroseksualac)

fingerprint
8.3.2009, 6:08
Evo i ja da dodam nesto...

Ovo je bilo pre 2 meseca...lep radni dan...oko 11 ujutru...
Isao sam da uzmem karticu iz banke, vracam se i polako citam ugovor koji sam podpisao a nisam ni pogledao sta je.
Vidim policajca ispred mene ali kuliram. Staje mi on na put, pogledam ga i krenem da ga zaobidjem. :D uhvati me za ruku i kaze "Stani decko malo".
Pitam ja: "U cemu je problem", i on mi na to kaze "Rutinska kontrola, ovo ce malo potrajati"...Pruzim mu licnu kartu, i on 10 minuta nesto zapisuje(procitao sam ugovor 2x za to vreme). Posle 10 minuta konacno mi prilazi(udaljio se od mene da slucano ne bih video sopstvene podatke) i u tom trenutku motorciklista se penje preko trotoara, preko zelene povrsine i prolazi trotoarom pored nas....pogleda ga policajac, pa vrati pogled na mene i prokomentarisa "Boze, kakvih budala ovde ima"....
...sta mu reci...

I mene su zaustavila dvojca, sa istom metodom. Jedan uzme licnu pa se udalji, i potvrdi sa centralom, a ovaj drugi me pita adresu, da li sam privodjen i td. Onda provere da li se informacije slazu, pa me puste. Bezveze izgubis 10 minuta. Isti taj dan, saobracajac regulise raskrsnicu u Nemanjinoj. Lik sa jugom se mrtav 'ladan pope na trotoar (ljudi se razbezali), prodje iza semafora i izadje na put. Pandur mu vice i zvizdi, a lik mu mahnuo i otisao.

veseliburek
8.3.2009, 10:00
Fizičarka nam nešto objašnjava što je napisala na tabli i kaže: nije bitno da li sam to napisala ja ili je napisao Njutn... Onda stala, odšetala do katedre, sela i počela da se smeje...

NIx Car
8.3.2009, 13:42
Moj drug je odvalio sledece:
Ja sam najnormalniji od tebe:rofl::rofl::rofl:

ivanza
8.3.2009, 16:54
Davne 2001.godine sam kupio polovni komp P II na 300mh kod jednog lika sto ima govornu manu i stalno ponavlja rec "pazi". :rofl:

On : Da li, pazi, hoces da ti ubacim, pazi, duha ? :D (Mislio je na Northon Ghost).

Ja : Aaaaaaa !? http://www.orrp.com/smf/Smileys/orrp/1-picture6.gif

On : A bre, pazi, duh bre, pazi duh. :rofl:

Lich_king2
8.3.2009, 17:06
Evo jos jednog bisera. Odgovarali mi istoriju ja dobio 5, odgovara posle moja drugarica 8 razred kraj skole.Pitanje je bila koji su znacajni generali u Prvom svetskom ratu.Pocne da navodi Hindenburg,Zivojin Misic, kad odjednom rece Putin. Ja sam se kidao svi smo bili na podu od smeha sam nastavnik se smejao od muke :D

Djordje Turjacanin
8.3.2009, 21:54
Kad sam ovo čuo **** sam se:
Moj rođak radi u Austriji ne znam šta radi, radi negdje u tirolu ali to nije ni bitno.
Naime radi on sa jednim shvabom i s jendim našem. Kad ovaj shvabo poče kihati ovaj mu naš dobaci:"E crko dabogda!"
A shvabo će tome što je doviknuo:"Danke":D:D:D
Mislim treba čovjek da nauči srpski a ne da š
priča na prazno:rofl::rofl::rofl:

Packy
8.3.2009, 23:32
Pre dva dana,treba da podgrejemo ruchak i u jednoj plastichnoj kofi punjene paprik.Ja ono zaseo za komp,a moj burazer ce da kuva.I tako on prebacio paprike u jednu sherpu,a kofa ostala na ringli,on ukljuchi i seo ispred televizora.dolazi on i oseca neki smrad,mirishe i nema pojma shta to smrdi.Paprike ledene kao i kad ih je stavio i ubrzo skonta da podgrejava kofu,a ne paprike.:rofl:
Istopio kofi dno,pa ga sada vishe nema.:rofl::rofl:
Jes da ja chesto znam da pregrevam chesto i sve to,ali da podgrejem plastichnu kofu9a pre je tu bio eurokrem)...

Equilibrium
10.3.2009, 21:13
Danas u skoli pricali o nekim papirima od vrednosti i ja odvalim:
- Kad ti se se*e, toalet papir je papir od vrednosti.

optimus_prime
11.3.2009, 0:48
Kad sam ovo čuo **** sam se:
Moj rođak radi u Austriji ne znam šta radi, radi negdje u tirolu ali to nije ni bitno.
Naime radi on sa jednim shvabom i s jendim našem. Kad ovaj shvabo poče kihati ovaj mu naš dobaci:"E crko dabogda!"
A shvabo će tome što je doviknuo:"Danke":D:D:D
Mislim treba čovjek da nauči srpski a ne da š
priča na prazno:rofl::rofl::rofl:

E vidis, kod njih bilo sta da kazes u momentu kada kinu reci ce ti danke, ja sam redovno govorio, nazdravlje, opala, ohoho, i to na srpskom, kao recimo : sta bi? , tako da sta god da kazes u tom momentu reci ce ti DANKE!

Keki
12.3.2009, 19:00
Setih se odvale mog druga za Novu godinu.
Bio sam gledao vatromet sa mojeg prozora (zivim u zgradi) i sutra odem kod njega da se ispricamo posto je u to vreme bio na Zlatiboru.I pricamo nesto bezveze kad odjednom me pita:
-Je' bio vatromet sinoc?
-Pa naravno,standardno.
-A jel u boji?:boodala:
-A jok,crno beli.

Imali mi cas geografije sa jos jednim razredom i posto nije bilo dovoljno stolica nas nekoliko isli da uzmemo iz drugog kabineta.Usli,uzeli stolice i izlazimo,drug iza drugarica ispred.I drzim stolicu tako da mi je naslon kod stomaka a ostatak u desnoj ruci.Drugarica valjda nije videla i cim je izasla brzo krene da zatvara vrata i opalim se stolicom po testisima.
Doteturam se do stola,i posto sam jos bio pod utiskom situacije non-stop ponavljam drugu sta se desilo i ako je bio iza mene.I u jednom trenu mu dozlogrdi i vikne:
-Prekini vise samo na tvoja j@ja mislim!

Vracam se kuci iz skole sa dva druga i jednog golub pos*re na rame.Krene on da psuje a ja mu kazem:
-Nemoj tako golub je sreca.
-Pa sta ovde ima srecno?
-Pa mogao je da ti se istovari negde drugde.
-Pa u pravu si da znas.Mogao je da mi se is*re u usta.
A dodje drugi drug:
-Govori u svoje ime.
Nisam ga razmeo dok nije plunuo i obrisao usta.:rofl:

Sedimo na ruskom i profesorica prica nesto o netu i dodje:
-Nekad nije bilo interneta ni kompjutera,ljudi su se druzili a sad samo sedite pred racunarom....
Drug: -To si ti (i tapka me po ramenu).
Nastavnica: -... a sad imate virtuelne prijatelje,budite srecni ako imate par pravih.Skupljate prijatelje preko interneta,pola ih nikad videli niste,dopisujete se i pisete gluposti umesto da izlazite..
Ja kazem drugu: -A to si ti (i ja njega potapsem).:D

nighthawk
12.3.2009, 20:59
Ulazim danas u jednu prodavnicu u Zaječaru i pitam "Da li imate Viewsonic monitore?", a ona će "Сони?"
-Ne, ViewSonic (glasnije i sporije).
-ВјуСони, немамо.

King James
12.3.2009, 21:04
Ulazim danas u jednu prodavnicu u Zaječaru i pitam "Da li imate Viewsonic monitore?", a ona će "Сони?"
-Ne, ViewSonic (glasnije i sporije).
-ВјуСони, немамо.

Tako kada sam ja kupovao komp,otisao do jedne prodavnice,koja je najjaca u jednom gradu pored mog mesta.I sad tu je i taj gazda.I ja kazem za monitor Asus VW222S
Kaze on meni
-Od kad Asus pravi monitore?
I to onako podrugljivo,da ja ispadnem budala...

Koji n00b :n-cc2:

Ice-Man
12.3.2009, 21:17
E vidis, kod njih bilo sta da kazes u momentu kada kinu reci ce ti danke, ja sam redovno govorio, nazdravlje, opala, ohoho, i to na srpskom, kao recimo : sta bi? , tako da sta god da kazes u tom momentu reci ce ti DANKE!

Kultura! :D :tapsh:

Anyway, da se nadovezem na Svabe...
Moj deda je jos davno bio u Nemackoj, i jednom prilikom, na veceri sa domacinima i jos nekim Nemcima, on odluci da odrzi zdravicu! I, posto ne zna Nemacki (osim danke, bite, enshlign i slicno :D) on citav govor isprica na Srpskom, a jedan prijatelj koji je sa njim doso u Nemacku, je prevodio na Nemacki. I sad, moj deda zavrsi govor, i da ispadne dobar gost, htede na nemackom da kaze "ziveli!", sto je dovelo do toga da mu se u glavi poveze "hail Hitler!" sa "ziveo Hitler!"... usledilo je glasno, ponosito "HAIL!" sa sve pokretom ruke (valjda je mislio da je takav obicaj :to_care:), a u sobi... tajac. Svabe se samo postidese; :paranoia:
Dok se moj deda ponosito cerio! :D

:a_whistli

--ComputerBoy--
13.3.2009, 11:15
Joj, koja blamaza mi se juce desila! Posto sam 3 dana imao 39 sa 2 pa veoma naglo ozdravio. I moji me posalju u skolu. I tamo pretoplo i sav sam bio crven i posto su mi po prirodi usne VEOMA crvene, sad su bile izuzetno crvene i mi imali srpski i kaze mi profesorka:
- Dodji sedi u prvu klupu i skini taj ruz sa usana!
Svi patos, ja je gledam razgoracenih ociju.
- Skini to papirom i sedi ovde.
- Profesorka, ja se ne sminkam. Bio sam bolestan a i vrucina mi je.
- Svejedno, sedi ovamo.
I ja uzmem futrolu i kazem:
- Samo da ponesem neseser!
Svi patos i pevaju "usne boje vina". Dusu su mi vadili taj dan. :)

MICROCOMP DOORS
13.3.2009, 13:42

kazes mu idiote jedan!...

ontopic:
prica nama biologicarka o prenosenju polena i pita:
kako zivotinje raznose polen?
a ja odvalim:bace rucnu bombu i raznesu ga!:kreza:

malo posle toga pita druga koji treba da odgovara:
koje zivotinje najvise prenose polen?
drug:divlje!:kreza:

Geomaster
13.3.2009, 20:30
Vraćamo se drug i ja sa rukometa pre neki dan. On vidi neku svoju drugaricu iz odeljenja i pozove je. Ona dođe i pita ga šta je. Na to se on skloni u stranu, onako polušapatom kaže: "Imam nešto da ti kažem, a ne bih voleo da svi čuju..." Onda joj se blago unese u lice, ona sva napeta šta će joj reći, a on će, opet poluglasno:
- "Ćao!"

tiho86
15.3.2009, 14:58
Proslog leta u momo gradu za neki veliki praznik izlazi pop iz crkve i kaze okupljenim ljudim ispred"Ljudi ne ulazite,unutra je pakao"...:opanachke

MICROCOMP DOORS
15.3.2009, 18:30
idem ja sa mojim (ne)prijateljem i pokazujem mu sliku na mobu kako se moj drug i drugarica ljube (slucajno tako ispalo nisu se stvarno ljubili) i kaze on:
-ajde da istampamo i okacimo po gradu.
-pa slika je male rezolucije,bice glupo.
-ma nema veze povecacemo rezoluciju...

nesto pre toga pricam ja sa istim i kaze on:
joj sto mi brat ima komp...ima trojezgrani procesor...

G@Rtn3R
15.3.2009, 21:19
Neki dan na casu razgovaramomi o stetnosti cigareta kad pita profesorica nekog lika:
Prof: Jel pusis ti cigare?
On: Ma neee... ja se drzim marihuane, to nikotinsko smece stvara zavisnost (mrtav ozbiljan)
Prof: :eek:
Mi svi: :rofl:

Keki
15.3.2009, 21:52
He he,podseti me casa Biologije:

Pita drug profesora jel moze da ode do WC-a.
Prof: -Sta je,ides da pusis,a?
Drug: -Ma ne,molim vas ne mogu da izdrzim,umokricu se.
Prof: -Znam da ides da pusis,vidjao sam te pre.Treba ti upaljac,a?
Drug: -Ma ne,imam sibice.:rofl:

DonCorleone91
15.3.2009, 22:10
Evo je jedna moja glupost :)
Odgovaram ja audiotehniku, i pita me profesor "koji je najbolji pocetni nacin za postavljanje stereo (xy) mikrofona.
I ja nesto tu lupam i kazem "Najbolje da stoji u trouglu sa paralelnim stranicama" umesto " u jednakostranicnom trouglu" :D

Keki
17.3.2009, 15:53
Imali mi prva dva casa Informatiku i sad radimo nesto bezveze pita profesorica kod koga je zaglavljen CD.Ne obazirem se i nastavim sa radom.Nesto kasnije vidim da profesorica cacka oko kompa.Zavrsi se cas i pitam je druga:
- Pa sta je profesorica radila oko kompa?
- Vadila zaglavljeni CD.
- A sto?
- Pa neka idiotkinja ga zaglavila.To ti je onaj mali CD, znas.
- Znam.A sto je idiotkinja?
-Pa zato sto ga je stavila u flopy citac.:boodala:

Geomaster
17.3.2009, 20:12
Imali mi informatiku (:D) i drug i ja, pošto idemo na takmičenje, donosimo urađene programe/igrice, kako ko. Uzme nastavnik da vidi moj kviz, a ja kažem da grafiku još nisam dovršio pa sam stavljao placeholdere. Krene kviz, a drug pored mene (zvao se Slobodan). Gleda i kritikuje uz smeh: "Haha, brate, ovo k'o da je crtao tvoj mlađi brat! Haha!", "U je, kako ti je ovo buđavo ispalo!" itd., naravno cepa se od smeha, a ja samo ćutim. Nastavnik zatvara kviz i kaže: "'Ajde, Slobodane, daj da vidim jel si ti dovršio svoje." Sloba sav ponosan daje flešku, ubacuje u komp, otvara program i na ekranu se ispiše:

Run-time error:
Invalid procedure call or argument

Na to ga ja samo potapšem po ramenu... Znam da je glupo ovako kad se napiše, ali..

Equilibrium
17.3.2009, 21:19
Prica nama ortak:
- Idem ja busom, kad u zadnjem delu neki matori alkos prica sam sa sobom, i dere se i smara, i ja se vec smorio i ocu da idem da ga peglam kad onda kazem ja sebi: "Sto bi se ja zaje*avo sa budalom koja prica sama sa sobom.

A M G
18.3.2009, 1:33
Malopre sam bio sa drugarom do grada, da vidimo ima li naroda. U povratku, stajemo na jednu trafiku da uzmemo pljeskavice. Ispred nas ceka dvoje ljudi, a na red je dosao neki zanimljiv cikica, verovatno alkoholisan. Narucuje pljeskavicu i kad ga prodavacica pita sta ce od priloga, on pokazuje prstom ka cvekli i mumla:
- Stavite mi ovu borovnicu :kreza:

A prodavacica ce na to:
- To je cvekla. :a_whistli

Lik:
- Moze i to, a stavite i vanilu (pokazujuci na pavlaku)! :boodala:

Za borovnicu smo se samo osmehnuli, ali vanila je bila krvava! :rofl:

Kad je dobio svoju sladoled-pljesku, cikica mrtav ladan odlazi, ma ni grimasu nije napravio...:rolleyes:

Thunderman
18.3.2009, 13:05
Idem ja trazim double layer DVD-jeve za Xbox, udjem u prodavnicu, tamo neka zena...
Pitam Ja:
- Da li imate dual layer DVD-jeve?

A ona kaze:
- Ne, samo Verbatim :boodala:

dax94
18.3.2009, 13:16
Igramo ja i moj drug cs na nekom serveru..i pricamo..i odjednom ulazi od mog druga keva u sobu a on jos uvek drzi K(tipka za pricanje)
i pita ga:
-Jesi li promenio gace?
On kaze:
-Nisam mama evo sad cu..
Na serveru su svi popadali od smeha a on je samo stidno rekao:
-E odoh ja ae vozdra!
kakav lik...:aplauz::aplauz::aplauz:

ezenkiel
18.3.2009, 13:41
Bio sam sa nekim društvom prije par godina bio u nekoj diskoteci. Narodnjaci praše "all in sixteen"... Odjednom se zaorila Ceca :

"... Ja još spavam,
po navici,
u tvojoj majici,
u tvojoj majici ..."

a moja drugarica, polupijana, sablaznuto progovori ...
"Bože .... Kako je to nehigijenski ...."

NIx Car
19.3.2009, 11:29
juce ja uzeo da veceram. I ja cokoladno mleko,umesto u solju ja sipam u casu. I keva me pita:
-Sto si sipao u casu
A ja:
Pa da vidim sta pijem:rofl:

Geomaster
19.3.2009, 13:13
Priča meni drug sa rukometa preko MSN-a: Vidiš, ona je rekla da si ti hater, a i jesi!!!
Na to se ja iznerviram i krenem sa апријатним монологом o tome da razmisli malo šta priča, da je on tražio to što sam uradio, i da me je bukvalno na kolenima molio, itd., i ode u block listu.
Kasnije, posle rukometa, priča on meni: - A brate, š'o si se naljutio, pa jesi hater, i sam si rekao da si hejtovao onaj sajt... -

Ispostavilo se da je mešao izraze hater i hacker... :D, naravno posle smo se pomirili xP

zomg
19.3.2009, 22:10
Danas u skoli (mislim gde bi drugde) moj drug Neca nasao neku sliku u novinama (biologija,tako da citam novine i radimo svasta) i oce da isece sliku,i trazi makaze.
-Vaso,daj makaze...
*Nemam...
-Aleksa,imas neke makaze
*Ne...Nisam poneo...
-Blak,daj bre neke makaze!
*Nemam ni ja...
-Pita mene - daj makaze ocu secem ovo
*ja kazem nemam jbt!!!:n-cc2:
a on krene da otvara torbu i kaze
-E je6iga moram da koristim svoje
Mi ga pogledali belo,I kad smo shvatili, ubili se od smeha :rofl:

Equilibrium
19.3.2009, 22:57
Danas u busu neka dva klinca pricaju o igrama i posle duzeg vremena lupanja gluposti tipa: "Nemogu ja da igram tu Civilizaciju podseca me na Riziko" i slicnih sra*a koje sam uspeo da zaboravim, jedan od veselih gejmera pocne da objasnjava neku igru (cenim da je Empire Earth ili sl.):
- Znaci brate prvo si pecinski ljudi, pa si onda vitez (sve sa macem je za njih vitez) e onda budes onaj Spanac iz srednjovekovnih ratova (verovatno svu novovekovnu vojsku podvodi pod konkvistadore) onda budes vojnik (misli verovatno na modernog, jer sta su ostali pekari) e i onda na kraju budes nesto savremeno robot.

E ovo savremeno kad sam cuo valjao sam se od smeha, dok su klinci verovatno mislili da se smejem necemu drugom i nastavili da pricaju gluposti o svim zanrovima igara.

Rasa
19.3.2009, 23:15
Pre par dana ja otiso u banku da pokupim neku crkavicu kad gospodjda(radnica) sa susednog saltera pita lika koji meni broji pare kako da sacuva nesto sto joj komp na internetu otvorio u akrobat rajderu (Acrobat reader), a ovaj joj kaze da nemoze da se seti jer mu komp tako nesto otvarao(desilo) pre par meseci.:eek::eek::boodala::boodala:

Miki-Car
20.3.2009, 9:58
Mi ga pogledali belo,I kad smo shvatili, ubili se od smeha :rofl:

A sta ste shvatili :icon_scra

--ComputerBoy--
20.3.2009, 10:17
E, evo opet provala sa sociologije. Profesorka se stalno dere:
- Ruzic, ne pricaj vise!
I jedan cas se dere na lika sto sedi pored.
- Ruzic, tisina!
- Profesorka, Ruzic nije tu.
Posle smo skapirali da ona na svakog ko prica se dere: "Ruzic!"
Najjaca je hemicarka
- Deco, u petak imate iznenadni kontrolni.
- Profesorka, kako je iznenadni kad ste ga najavili.
- DOBRO, ONDA IZVADITE PAPIRE...
Poludeli smo...

E, sad se setih fore sto mi je pricao brat. Necete verovati! Njihova fizicarka nikako Nemanji nije mogla da zapamti ime, a svaki cas ga proziva! Svaki cas ista recenica!
- Ajde izadji na tablu ti... Ti... Sto si pored Perica.
- Kako se on zove, profesorka?
- Kako bese...
I nikad mu nije mogla zapamtiti ime! Jednom ona prolazi pored njega a on uporno izbegava njen pogled i na kraju ona ga potapsa po ramenu:
- Ajde ti izadji na tablu.
- A ko sam ja?
- Pa valjda znas ko si.
I on nije hteo da izadje pa je htela da mu da 1, medjutim, ne zna mu ime, dok jedna likusa nije rekla:
- Necete valjda Nemanji da date 1?

zomg
20.3.2009, 11:07
A sta ste shvatili :icon_scra

Da nas on *****ava sve vreme :p

Djordje Turjacanin
21.3.2009, 18:15
anas u skoli na fizici. Fiziku i informatiku(prije i tehničko) imamo kod jednog nastavnika Janjica. On je poznat po strogoći ali i po tome da nas sve zabavlja. I ne ustručava se da nas malo zeza na na onome o čemu nije baš dozvoljeno u školi(mislim na ono što počinje na s završava isto na s). I sad pričamo mi na fizici o radu i nešto smo mi kao gledali na televiziji o tome a nastavnik nam kaže:
-Da to su oni crtani koje vi gledate kad mama i tata odu na spavanje poslije ponoći.-
Neko dobaci:-Štrumfove nastavniče!-
Nastavnik:-Aha vi gledate strumfete koje su veoma oskudno odjevene.-
I onda priča se otegla i nešto se spomenulo znam samo da jedan iz mog razreda reče:
-Ma mene prođe dok ona legne!
Mi prvo ovako:eek: pa onda :rofl::to_care::)
a nastavnik će: Djecooo!!!-

Ispadi istog nastavnika:
1.A sada će ovi seksperti koji imaju petice i četvorke(mada ih ima dvoje ja pet jedna četiri) da urade ovaj zadatak.-
2.Znači Isak Njutn je izvršio ovaj seksperiment...
3. Draga moja lijepa djeco a ono drugo a bože moj ne može se sve(pod ovim drugim misli se na pamet)
4. Draga moja *piiiip* djeco(mislio je na glupa ali ne smije reći)
5. (komentariše ono što ne smije reći to jest glupa djeco) PA vi ste sad zaštićeni ko bjeli medvjedi nema više puno ovakvih kao vi(misli se budala samo što nije rekao).
6.(pricamo o heksadecimalnom sistemu) Nije seksadecimalni već heksadecimalni, seksadecimalni je sistem u kom je baza 60.(istina)
7.(Neka budala nešto zabrljavila na kompu i sad kad je doso nas razred ne moze da uđe u program(WinZip), prilazi nastavnik ide drnda nešto po kompu(inače vrlo je obrazovan što se tiče računara) i iznerviran kaže učenicama koje tu sjede)Ma ajde pustitie to sr4nje idite na neki drugi.
8. A kad je jako ljut samo kaže bem ti život
9. Situacija vrlo ljut došao u školu(naljutili ga neki iz druge škole)
Drug iz klupe izašao na hodnik i kad ga je vidio nastavnik ulazi niko ne smije ni riječ da pisne. Pita on-Ko je bio na hodniku?-
Tajac. Pita ponovo. JAvi se drug:
-Bio ja, nešto me bolio stomak-
-Izlazi radi zadatak-
Zadatak je bio lagan nešto oko sila ali kad postavi brojke:12,478 11,345, 2,543 itd... a to treba i množiti i djeliti. Niko nije progovrio riječi.
-Kod nas u razredu ima jedan izrazito glup učenik(ima 8 keCova iz engleskog samo a vjerovatno će automatski pasti razred a neće ni ići na popravni) zove se NEŠO i sad trebao doći na dopunsku na fizike a nije. A imamo odma sutra(dan do dana)fiziku i sad nastavnik njemu:
-Alo djes fizičar, ba, znaš sve pa nemoraš na dopunsku ba, ajd fizičar, ba zna sve ba kad bi izašo na tablu ba znao ba sve i jedan zadatak ba ajd malo u ćošak fizičar ba:D:alealeee:-(a još kad rekne nekim glasom baš kao oni bosanci pravi onda se ne možemo da se smijemo)
Taj isti Nešo na geografiji pita ga nastavnik šta je granica Sjev. Amerike na sjeveru. Ovaj pokazuje atlantik i govori atlantski okean. NastavNik prividno smiren a šta je na jugu. Ovaj pokazuje pacifik. ISto na geografiji:-Nebojša reci mi jedan broj od 1 do 16!-
Odgovor:17!!
Inače nastavnik Janjic kad je vidio NEŠU da šara po klupi morao je da Nešo da nekoliko puta da pređe gumicom cijelu klupu: I odozgo i odozdo.
Mogu još da pričam o mojoj školi i učenicima i razredu ali je za danas dosta.
Inače imamo nastavnicu njemačkog koja pije vodu na čašu(i bioaktiv lgg:eek:) i jede kolač:D

ivanza
23.3.2009, 15:37
Resim ja da malo zezam svoju babu sa nekim kompleksinijim recima. :dzavo:

Pitam ja nju da mi ponovi rec Popokatepetl. :)

Ona je ponovila : Pop se kaci na petla. :rofl::rofl::rofl:

Constantine
24.3.2009, 21:16
Danas u skoli na srpskom prof pricala o poreklu zla i tako to,a ja i drug pricali o Necrovison-u otkinuli se...posle par min prof prozove mog druga i pita ga:,,Markovicu sta je to zlo za postmodernu''?On joj kaze da ne zna o ona ga pita kako to,pa sta to znaci?A on:,,Mozda ZeleniLeteciObjekat?'' prof je krenula da se kida od smeha jedno 2 min :D

--ComputerBoy--
25.3.2009, 10:23
Ulazim ja u prodavnicu pod utiskom sto sam zgazio na kroasan. Htedoh da uzmem Smoki, ali dam 25 dinara i kazem: "Dajte mi 2 kroasana sa kremom"
Tako ulazi jedna zena sa zdravstvenom knjizicom u ruci i nekim redgenskim snimkom u prodavnicu i kaze: "Dajte mi 2 krvne slike."

ivanza
25.3.2009, 14:19
1. Pre nekoliko dana u toku predavanja na fakultetu, profesorka je slucajno uzela njen kljuc od auta i nesvesno pritisnula dugme za alarm. :confused: U tom trenutku se kompjuter, preko koga smo gledali prezentaciju, restartovao. :rofl::rofl::rofl:

2. U proslom semestru, na casu Engleskog, jedan moj kolega je zaboravio da iskljuci mobilni i isti je poceo da zvrnda melodiju : "An idiot is calling". :rofl::rofl::rofl: Nastupilo je jedno kolektivno kidanje od smeha, cak i profesorka. :rofl::rofl::rofl:

Ice-Man
25.3.2009, 20:08
Danas nam donela profesorka srpskog pismene zadatke, i ucionicu ispunjavaju razlicite reakcije ucenika na ocene. Ubedljivo najjaca reakcija je bila druga Belija:

Beli: -Aaaaa....!!!:eek:
Drug: -Sta je? Sta si dobio?
Beli: -Braaate! Od 7 pismenih zadatka koliko smo radili, dobio sam 7 dvojki! NEMOGUCE! :eek:
Prof.: -Sta te muci Nikola? Nisi zadovoljan ocenom?
Beli: -Profesorka ovo nije fer! Ja kod vas NIKAD nisam dobio ocenu vecu od dvojke! :n-cc2:
Prof.: -Sto znaci da ti zadaci ne valjaju...
Beli: -Ne, nego to znaci da vi mene mrzite! Ja od tih 7 zadataka koje sam radio, 2 mi je napisala Jovana, 3 majka, i 2 sam skinuo sa jednog Hrvatskog sajta! I svi ti ljudi su dobijali petice, a ja od reci do reci prepisem i UVEK dobijem dvojku! Ajde vi objasnite meni to!:n-cc2:
Prof.: -:eek: Ti zaista ocekujes da cu ja posle ovog priznanja da ti dam nesto vise od dvojke?
Beli: -Ne, nego sam ocekivao da cete pre ovog priznanja da mi date nesto vise od dvojke, a da se to desilo ne bi ni doslo do priznanja! :n-cc2:
Prof: -Nikola, ja sam tebi napisala kao komentar u vezbanci "Neoriginalno", sto tebi treba da da do znanja da sam ja svesna tvojih postupka, ali da ne zelim da te kaznim. Pogledaj tamo, pise sigurno "Neoriginalno"...
Beli: -Maa daaaj...te! Kako neoriginalno?! Ovo je napisao neko iz Hrvatske i dobio 5, i sam je smisljao! Plus, pola od ovih reci koje on koristi ja ni ne razumem! Sve su to pametne reci - samo za to ste trebali cetvorku, makar, da mi date! :n-cc2:
Prof.: -Nikola trebalo je jedinicu da ti dam...
Beli: -Pa ja da vam nisam priznao sve, vi ne bi ni znali da sam ja skinuo ovo sa nekog Hrvatskog sajta!
Prof.: -U zadatku cesto koristis infinitivnu konstrukciju, tipa: "Trebam, Anu/Stivu..." dok u razgovoru sa drugovima, koliko sam ja cula ti uvek kazes "Treba mi... Mika/Pera/Laza/Zika..."...
Beli: -Pa ja sam bio na prvenstvu u rukometu tako da mi je mozda ostalo...!:dedica:
Prof.: -Ako stvarno mislis da si zasluzio nesto vise, ti ulozi prosjed ravnatelju! :p

Zao mi je samo sto sam jos neke zanimljive fore iz istog razgovora izostavio, ali jednostavno, od toliko smeha sam zaboravio! Svaka mu cast! :tapsh:

mciggzy
26.3.2009, 10:21
Ja sam se uvek uzdao samo u puskice :)

Nego, secam se iz srednje, imali smo kontrolni iz psihologije... ja sam znao solidno i bez ucenja, ali me je drug koji sedi iza mene smarao... Problem je bilo to sto je prof. diktirala pitanje na svakih 5 min, tako da ne znas unapred sve, vec pises jedno 5min pa ti onda kaze sledece...
I drug me nagovori da stavim indigo papir, pa kad stigne do poslednjeg, ja mu dam da prepise sve sem njega, posto inace imamo knap vremena..
I da mi on indigo, a ono nekako sve mi je nabudzen list, i ispod posto je indigo i jos jedan...ma uzas, jos i viri malo, ali ja kao zaklonim rukom...

I negde kod treceg pitanja, profanka prilazi, spazi i uzme mi kontrolni...
- "Za ovo dobijas jedinicu"
i onda mi u sekundu padne extra ideja...
- "Zasto???"
-"kako zasto, sta ti je ovo?"
-" Pa da prekontrolisem posle kako sam uradio"

i tu se ona zbunila...
"pa...ja uvek donosim rezultate sledeci cas"
-"znam, ali ne mogu da izdrzim ako ne znam gde sam pogresio"...

I vrati mi rad :))) naravno, i nisam do tada uradio nista nelegalno :D a zato je drugar ostao kratkih rukava ;)

MICROCOMP DOORS
26.3.2009, 12:51
joj bre sta se desilo:
mi imali informatiku i nastavniku zvoni mobilni.
nastavnik posle jedno 15-20 sec kaze:vidite kako je to nekulturno to neko bas nekulturan i nepristojan zove...
pogleda na mobilni i kaze:
to zove moja zena...:D:D:D xD :a_whistli

bio u Beogradu sa mamom i otisli mi u gameS (prodavnica igrica) i vidim ja PSP i kazem mami:
moz' mi kupis PSP?
kad zavrsis osnovnu...
jbg...
isli mi i ona razgleda svaki izlog(a sta bi drugo zene radile)i vidi tasnu
i kaze
joj vidi sto je lepa ova tasna...(a sta bi drugo zene radile)
kad zavrsis osnovnu!:D

Beagle
26.3.2009, 21:45
Jbt tek sam sad izvalio da se Brljaonica u stvari zove BrBljaonica... i to posle samo tri godine :kreza:

ivanza
28.3.2009, 10:31
Vojna situacija 1 : Tamo daleke 1970 i neke dok je moj otac bio kadet na vojnoj akademiji imali su vezbu na nekom lokalnom putu tako sto su trebali da simuliraju teroristicki napad na auto ili neki kamion kada prodje. :D Na putu je bilo postavljeno nesto sto, kada neko vozilo prodje, izaziva prasak sa pratecim dimom, kao da je bomba eksplodirala.

Situacija nije bas bila pod kontrolom jer je naisao autobus pun putnika. :D Cim su naleteli na ono cudo na putu autobus je stao, simulacija je morala da ide svojim tokom medjutim kadeti nisu stigli da objasne putnicima da je to bila samo simulacija jer su se oni momentalno razbezali kud koji mili moji :rofl::rofl::rofl: a kadete je i onako mrzelo da ih jure. :D

Vojna situacija 2 : Bila je vojna vezba na jednom brdovitom predelu, neznam kada, i bilo je predvidjeno da se artiljerijom gadja jedno te isto poljance. Gadjanje je ubrzo trebalo da pocne ali jedan vojnik je primetio, sa nekim vojnim optickim uredjajem koji je jaci od dvogleda, da se na tom poljancetu nalazi jedan pastir sa ovcama. :boodala: Moj otac i jos neki likovi su momentalno utrcali u helikopter i odleteli do njega. Preko razglasa mu je receno da mora da se momentalno skloni sa ovcama i objasnjeno mu je zasto. Pastir ladno nije hteo ni da mrdne :confused: jos je i stapom mahao prema helikopteru kao da preti. :rofl: Lik ladno nije kapirao da mu je zivot ugrozen. :eek: Posto je bilo nezgodno da se helikopter prizemlji moj otac je morao da iskace iz helikoptera sa 2,5 metara visine. :boxing: Onda je nasao neki kolac (veca motka od pastirove:D), krenuo da ga juri po poljancetu :Freddy: i tek onda se pastir "sklonio" zajedno sa ovcama. :rofl::rofl::rofl:

Antony Kidis
29.3.2009, 20:19
Na geofrafiji pita mene profesorica kako se prezivao naucnik Pjer koji je postavio hipotezu o nastanku zemlje. A ja umesto da kazem Laplas, ja kazem Lampard (igrac Čelsia). :rofl: