PDA

Prikaži potpunu verziju : problem ok office-a


mmmirsa
15.8.2008, 16:54
instalirao sam windows vistu home premium. sve mi radi dobro sem office-a koji svaki put pre pokretanja programa (bilo kog) pokrene configurin microsoft office enterprise, radi nesto desetak sekundi i onda pokrene program. probao sam da instaliram dve verzije office 2003 i jednu verziju office 2007 i uvek isto.
da li neko zna u cemu je problem?
havla u napred na pomoci.

dzonihsv
15.8.2008, 17:33
Rekao bih da malo duze ucitava.

mmmirsa
15.8.2008, 17:45
ne bih rekao da je to u pitanju jer pre se to nije pokazivalo sem kad mu fali nesto a pa trazi cd da instalira i to. probao sam i office2000 i opet isto. a izbacuje mi kod 2000 i 2003 da fali fajl stdole32.tlb i pri svakoj instalaciji fali taj file

toxic
16.8.2008, 2:12
Probaj FULL (complete) instalaciju Office-a. Tada ne bi trebalo da ti traži ništa, sem ako nije nešto do Win-a.

Spawn BG
16.8.2008, 9:22
Probaj FULL (complete) instalaciju Office-a. Tada ne bi trebalo da ti traži ništa, sem ako nije nešto do Win-a.

Verovatno je izabrana neka podrazumevana instalacija u kojoj je podešeno da se neke stvari instaliraju pri prvom pokretanju. Trebalo bi da radi full kao što si ti rekao, ili da ide na "custom install", pa da stavku po stavku menja na "run from my computer" ili one koje mu nisu potrebne na "not install".
Naravno, treba odlučiti šta mu sigurno neće trebati, a šta će mu bar nekad zatrebati.

mmmirsa
16.8.2008, 11:56
sve to probao ali opet nista, uvek to pokrene. cak sam probao i repair.
nista, hvala vam! a izgleda da mi ostaje da opet rusim sistem