PDA

Prikaži potpunu verziju : Monitor se ne gasi uvek (power management)


jagodanbg
2.3.2006, 19:32
ne znam do cega je ali mi je u power options namesteno da se monitor ugasi nakon 15min ako ne radim nista; i ja tako ostavim komp upaljen, odem na fax, vratim se nakon 3 sata i monitor i dalje upaljen! a nekad se i ugasi :) do cega to moze biti?

VojaM
2.3.2006, 19:56
Prodje keva i obriše prašinu?
Prodje tramvaj pored kuće i zadrma celu zgradu?
Predje mačka preko stola i drmne miša?
Gremlini?
Kosmički zraci?

firefly
2.3.2006, 19:59
Bezicni mis??

NenadN
2.3.2006, 20:02
Najverovatnije mis. Jer gledam neki opticki misevi idu sami, tj setaju po desktopu. Ovo moze biti do vise stvari zasto seta ali probaj da stavis beli papir ispod misa.

jagodanbg
2.3.2006, 20:48
Prodje keva i obriše prašinu?
Prodje tramvaj pored kuće i zadrma celu zgradu?
Predje mačka preko stola i drmne miša?
Gremlini?
Kosmički zraci?
1. prasinu brisem sam, keva (niti bilo ko drugi) ne sme da prismrdi sobi a kamoli kompu
2. na bezaniji nema tramvaja
3. nemam kucne ljubimce
4. gremline sam istrebio pre par dana
5. nemam prozore u stanu tako da nikakvi zraci ne mogu da udju u stan

jagodanbg
2.3.2006, 20:49
Najverovatnije mis. Jer gledam neki opticki misevi idu sami, tj setaju po desktopu. Ovo moze biti do vise stvari zasto seta ali probaj da stavis beli papir ispod misa.
moze biti, bas cu da vidim gde ce da zavrsi kursor posle par minuta!

Dimo
2.3.2006, 21:37
A sta ako budes cekao pored kompa sat vremena i onda ti dosadi i odes na fax,a ono ti se posle 10 minuta nesto pomerilo cim si ti otisao :D
To ti je glupo resenje,mozda ti je nesto do podloge za mis,ko zna kakvog je kvaliteta i slicno ;)

jagodanbg
2.3.2006, 22:04
A sta ako budes cekao pored kompa sat vremena i onda ti dosadi i odes na fax,a ono ti se posle 10 minuta nesto pomerilo cim si ti otisao :D
To ti je glupo resenje,mozda ti je nesto do podloge za mis,ko zna kakvog je kvaliteta i slicno ;)
zasto mislis da bih cekao sat vremena pored kompa; a podlogu ne koristim!

NenadN
2.3.2006, 22:06
bez obzira koristio podlogu ili ne samo stavi beli papir ispod i probaj. I stavi manje cekanje recimo 5min. za to vreme prosetaj negde.