PDA

Prikaži potpunu verziju : GTA 4 za PC!


Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

dzonihsv
13.5.2009, 22:21
Ako se dobro secam, kada udjes u igru trebas da napravis offline nalog a u opcije za pravljenje naloga ulazis tako sto pritisnes taster "home" na tastaturi.

Devilish Soldier
13.5.2009, 23:52
HELP!!!:boodala:
Ljudi tek sam instalirao GTA 4 i nece da mi se registruje na onom cafeu neznam zasto??? izadje mi da ukucam ime da postavim sliku ja ukucam ime i pise 16 slova ja ukucam i ime od 16 slova i opet nece neznam sta je to ???:confused:
POMOC!Hvala unapred
prelistaj prethodne strane

Uros Ducic
15.5.2009, 13:48
Instalirao sam patch 1.0.3,i pri pokretanju igre kaze da moram da je reinstaliram.Moze li nekako bez toga,jer sam dosta presao?:confused:

Psycho13
15.5.2009, 14:15
Instalirao sam patch 1.0.3,i pri pokretanju igre kaze da moram da je reinstaliram.Moze li nekako bez toga,jer sam dosta presao?:confused:
Sacuvaj saveove u My Document...

Devilish Soldier
15.5.2009, 15:51
Instalirao sam patch 1.0.3,i pri pokretanju igre kaze da moram da je reinstaliram.Moze li nekako bez toga,jer sam dosta presao?:confused:
idi u document and settings/user/application data/gtaIV/SAVE i save prekopiraj negde i obrisi igru pa instaliraj ponovo i ubaci save

miregrobar
15.5.2009, 20:16
Skinuo sam neki treiner pa sam se malo *****avao po libertyju :D
Liberty city hooligans HD
http://www.youtube.com/watch?v=rUAehP1M7So&fmt=22

Btw ovo je single player..A trainer imate ovde
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=392973&st=0

marea123
16.5.2009, 1:21
Skinuo sam neki treiner pa sam se malo *****avao po libertyju :D
Liberty city hooligans HD
http://www.youtube.com/watch?v=rUAehP1M7So&fmt=22

Btw ovo je single player..A trainer imate ovde
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=392973&st=0

a kako se ubacuje ovaj treiner???

Uros Ducic
16.5.2009, 11:59
idi u document and settings/user/application data/gtaIV/SAVE i save prekopiraj negde i obrisi igru pa instaliraj ponovo i ubaci save

Igra sada nije kod mene.Mora li da se reinstalira? Postoji li neki drugi nacin?

JJ92
16.5.2009, 19:38
Imam isti problem kao Uros Ducic,da li je moguce(i kako)downgrade-ovati na pocetnu verziju?I kako da iskljucim sjenke u igri(znam da je o ovome pisano ali ne mogu da nadjem):n-cc2:?

miregrobar
17.5.2009, 10:27
Kakvo *****avanje brate:rofl::rofl::rofl:
hehe :rofl:
Trainer je mama :tapsh:

inace samo ga kopirate u folder gde vam je gta4 i u igri samo idete na F3 da vas se otvori meni :alealeee:

Imperator
17.5.2009, 15:58
S obzirom da je forum jako nepregledan tj da bi mi trebalo 2 dana da nadjem sto me zanima evo da pitam ako neko zna da mi objasni i da postavi sve potrebne linkove za ovo sto mi treba:
Instalirao sam GTA 4 verziju na 2DVD-a i updateovao sa patchom 1.02, kako mogu da ubacim savegame koje sam nasao na netu a priblizni su onim od ranije dokle sam bio stigao sa igrom. Probao sam na par nacina i nije mi uspjelo, molim vas da mi detaljno i sa linkovima za skidanje potrebnog to objasnite.Instalirao bih i patch 1.03 pa mi kazite da li ce raditi sa ovom istim cr...om ovo je onaj noviji koji nema mana (bar ja nisam nasao) i da li prvo to da uradim pa onda da ubacim savegame i kako?
Hvala i detaljno molim vas, pozdrav :icon_stud

Gradimir
17.5.2009, 16:11
evo gde su savegames u xp(mora ti biti omuguceno da vidis skrivene foldere)

C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames

a patch 3 ti ne preporucijem da instaliras jer je meni licno zeznuo igru

Imperator
17.5.2009, 16:18
evo gde su savegames u xp(mora ti biti omuguceno da vidis skrivene foldere)

C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames

a patch 3 ti ne preporucijem da instaliras jer je meni licno zeznuo igru

Ali ja sam probao da ubacim ove savegames i nece ?
I bio sam instalirao patch 3 pa mi je bilo OK jedino nisam imao savegames i onda opet ja reinstaliram igru i sad ne mogu da vratim savegames, kako?

nexexcalibur
17.5.2009, 16:29
stavi patch 1.0.3

ja sam imam dosta problema sa zamrzavanjem slike,bsod, i raznim crashevima...ali sve sam to sredio...fora je bila da se u meniju za realtekovu audio kartu promeni sa 48000 hz na 44100 hz...od tad nisam imao nijedan problem...

Imperator
17.5.2009, 19:12
Jos jednom
S obzirom da je forum jako nepregledan tj da bi mi trebalo 2 dana da nadjem sto me zanima evo da pitam ako neko zna da mi objasni i da postavi sve potrebne linkove za ovo sto mi treba:
Instalirao sam GTA 4 verziju na 2DVD-a i updateovao sa patchom 1.02, kako mogu da ubacim savegame koje sam nasao na netu a priblizni su onim od ranije dokle sam bio stigao sa igrom. Probao sam na par nacina i nije mi uspjelo, molim vas da mi detaljno i sa linkovima za skidanje potrebnog to objasnite.Razorov je cr..k za V1.02 i jos jedna stvar: Instalirao bih i patch 1.03 pa mi kazite da li ce raditi sa ovom istim cr...om ovo je onaj noviji koji nema mana (bar ja nisam nasao) ili ima za V1.03 dajte link i da li prvo to da uradim pa onda da ubacim savegame i kako?
Hvala i detaljno molim vas, pozdrav :confused:

White Ripper
17.5.2009, 20:03
Jos jednom
S obzirom da je forum jako nepregledan tj da bi mi trebalo 2 dana da nadjem sto me zanima evo da pitam ako neko zna da mi objasni i da postavi sve potrebne linkove za ovo sto mi treba:
Instalirao sam GTA 4 verziju na 2DVD-a i updateovao sa patchom 1.02, kako mogu da ubacim savegame koje sam nasao na netu a priblizni su onim od ranije dokle sam bio stigao sa igrom. Probao sam na par nacina i nije mi uspjelo, molim vas da mi detaljno i sa linkovima za skidanje potrebnog to objasnite.Razorov je cr..k za V1.02 i jos jedna stvar: Instalirao bih i patch 1.03 pa mi kazite da li ce raditi sa ovom istim cr...om ovo je onaj noviji koji nema mana (bar ja nisam nasao) ili ima za V1.03 dajte link i da li prvo to da uradim pa onda da ubacim savegame i kako?
Hvala i detaljno molim vas, pozdrav :confused:
Imas prilozene fajlove u temi i pronadji xLive wrapper,ubaci save game i igraj;)

Imperator
17.5.2009, 20:10
Imas prilozene fajlove u temi i pronadji xLive wrapper,ubaci save game i igraj;)
A gdje da nadjem jel moze link i objasnjenje ubih se probajuci da nadjem

Psycho13
17.5.2009, 20:16
A gdje da nadjem jel moze link i objasnjenje ubih se probajuci da nadjem
Brate te sejvove sto si skinuo ubaci u saveove za GTA 4.Nema tu nikakve filozofije...

Imperator
17.5.2009, 20:17
Brate te sejvove sto si skinuo ubaci u saveove za GTA 4.
ma ubacio sam al kad ocu da loadujem nema ih

Psycho13
17.5.2009, 20:18
ma ubacio sam al kad ocu da loadujem nema ih
Jesi li siguran da si ih ubacio lepo(odnosno samo sejvove,a ne ceo njihov folder?)

Imperator
17.5.2009, 20:20
Jesi li siguran da si ih ubacio lepo(odnosno samo sejvove,a ne ceo njihov folder?)
probao i samo sejvove i cio folder i nece pa nece, sta je sa ovim slive wraper kako ide s tim ima li jos koji nacin da se to odradi

Gradimir
17.5.2009, 20:26
kod mene saveovi rade

White Ripper
17.5.2009, 21:58
A gdje da nadjem jel moze link i objasnjenje ubih se probajuci da nadjem
Evo sam ti prilozio.Skini ovo,ubaci u folder gdje si instaliro igru,ubaci save i igraj.Pri pokretanju igre klikni na YES...Pozzz

Imperator
18.5.2009, 14:59
Kako da dodjem do savegame kad niko prelazi u drugi grad?

Stef
18.5.2009, 20:34
E da vas pitam nesto kad se ovde prelazi u grad de je kip slobode:icon_stud

Psycho13
18.5.2009, 20:38
E da vas pitam nesto kad se ovde prelazi u grad de je kip slobode:icon_stud
Imas dva nacina:Helikopterom ili camcem...:)

Stef
18.5.2009, 20:44
ali da te ne juri policija

Gradimir
18.5.2009, 20:52
pa obavi misije ili kucaj sifre

Psycho13
18.5.2009, 20:54
kucaj sifre
Ova je nova:leavemealone

Stef
18.5.2009, 21:10
za sta ti je ta

Psycho13
18.5.2009, 21:16
za sta ti je ta
Da te ne juri policija ukucas dok igras tu sifru...

marea123
18.5.2009, 23:25
PoZzz svima. Jer neko skino ovaj mods??? http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=5906 (Better City Textures) ima 4gb ako jeste neka kaze dali je dobar i jer se isplati skidati ga?. Pozzz

Dark Phoenix
18.5.2009, 23:41
ma to ce ti previse opteretiti komp

miregrobar
19.5.2009, 16:24
ionako je prezahtevna igra.sa ovim ima da ti eksplodira komp :D

marea123
19.5.2009, 18:28
ionako je prezahtevna igra.sa ovim ima da ti eksplodira komp :D

hahaha znaci bolje i da ne pokusavam :)

JJ92
20.5.2009, 16:13
Posle instaliranja patcha 1.0.3.0 u misiji Clean getaway kada ukradem auto Vlad me ne zove,da li je neko imao isti problem ili da li neko zna odakle da skinem save sa zavrsenom tom misijom?

EDIT: save-ovi po misijama(ako nekome treba)

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=390264

marea123
23.5.2009, 13:44
Skino sam ovaj mods http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=5906 i nije los a i nije toliko zahtevan kao sto se prica jos bolje mi radi sa njim i brze i grafika je super. Ako neko bude hteo da skida neka nadje ovaj mods na nekom torrent-u nemoj te ga skidati preko ovog http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=5906 jer blokira na 60%

marea123
23.5.2009, 19:11
E jer ima neko da je ubacijo Prisonmod??? posto sam ga ja ubacijo i kad sam u zatvoru i dalje me juri policija:confused: i to odma mi izbaci 5zvezdica jer tako radi ovaj mod ili ja ga nisam lepo ubacijo??? ako neko zna na koju foru radi nek kaze pozz

Stef
24.5.2009, 20:58
EE ljudi znam da ste rekli sto puta ali jel moze sa 2ghz gta:ciao:

Psycho13
24.5.2009, 20:59
EE ljudi znam da ste rekli sto puta ali jel moze sa 2ghz gta:ciao:
Ma nema sanse...

Gradimir
25.5.2009, 15:30
Ma nema sanse...


ima,ako je dualcore..

voodoo_
25.5.2009, 15:30
I na njemu će da radi previše sporo...

jozvan_Kg
25.5.2009, 15:55
jos uvek se igra ovo ubagovano, konzolasko nedonosce?

Psycho13
25.5.2009, 16:06
Igra se i igra ce se jos dugo i dugo i vise od toga...:)

pentraksil
25.5.2009, 16:22
Igra se i igra ce se jos dugo i dugo i vise od toga...:)
Ali ko ga igra, ko ce ga igrati za vjek vjekova to je ono pravo pitanje.....ko razume shvatice:kreza:

Gradimir
25.5.2009, 17:39
ja sam igru prekjuce obrisao i ukupni dozivljaj:

ni blizu san andreasu:biglaugh:

goodlikesweeper
25.5.2009, 18:32
Ja sam presao bio prvi deo, nesto vise od pola drugog, video sta igra ima da ponudi, i gotovo. Ne znam, mozda cu kasnije nastaviti sa igranjem ,ali sumnjam. Prica me apsolutno ne interesuje, niti likovi, nista ja tu zanimljivo video nisam. Side activities nisu ni najmanje zabavne...ne vidim zasto bih nastavio sa igranjem. Ali dobro, i ovih desetak sati je bilo koliko-toliko zabavno.:)

pentraksil
25.5.2009, 18:33
ja sam igru prekjuce obrisao i ukupni dozivljaj:

ni blizu san andreasu:biglaugh:

Ja cu sad da je instaliram kako bi ubijao vreme izivljavajuci se nad prolaznicima Liberty City-ja.....nekih 5 dana dok ne izadje neshto dobro i onda leti sa kompjutera

Ajron Mejdn
25.5.2009, 20:08
ja sam igru prekjuce obrisao i ukupni dozivljaj:

ni blizu san andreasu:biglaugh:
Po meni je bolji gta 4.U san andreasu mi se nije dopala prica.Dosadni su mi oni wannabe gangstas crnci.Gta 4 ima bolju pricu,likovi su uverljiviji.Neki zameraju gta 4 da ima manju slobodu nego san andreas,ali meni to nije smetalo bas zbog ove otrovno dobre price koja me je terala da predjem igru u jednom dahu,tako da se nisam mnogo bavio lutanjem.

SFRJ-Forever [CG]
25.5.2009, 20:08
Mislim da poslije Gothic 3 nisam probao nesto ovoliko lose optimizovano.
Igra je sigurno dobra, ali ovako losa optimizacija nema smisla!!!
Ukupno gledano moj komp je jaci od X360, a ne mogu da igram ni na medium detaljima, cak i na low na 1024X768 koci!! EEEEJJJJJ!!!!!


Bruka i sramota, bas sam se zagrijao za igru, ali ovo...

goodlikesweeper
25.5.2009, 20:12
Probaj da smanjis view distance na minimum. To je meni ugru ucinilo i vise nego igrivom na medium/high detaljima, a nije vizuelno nesto veliko losija.

Psycho13
25.5.2009, 22:20
Da ali morate priznati da je igra najbolja 2008. bez obzira sto je tako kudite(bez veceg razloga)

r0nIn
25.5.2009, 22:51
Da ali morate priznati da je igra najbolja 2008. bez obzira sto je tako kudite(bez veceg razloga)

Pa kude je oni koji nemaju pojma, i oni kojima ne moze normalno da radi:D Sta vise, ovo je objektivno gledano jedan od najboljih nastavaka u GTA serijalu (vecina okorelih gamera, svi recezenti, profesionalni novinari tako smatraju). Mozda i najbolji! :cool: Sve je tu extra grafika, muzika, gameplay, prica, sve.. Kompletna igra u svakom smislu:D Da ne pominjem optimizaciju posto to vrapci na grani znaju napamet, da je to i jedina mana PC verzije. Kultna igra kao i prvi dio:D

pentraksil
26.5.2009, 1:48
Pa kude je oni koji nemaju pojma, i oni kojima ne moze normalno da radi:D Sta vise, ovo je objektivno gledano jedan od najboljih nastavaka u GTA serijalu (vecina okorelih gamera, svi recezenti, profesionalni novinari tako smatraju). Mozda i najbolji! :cool: Sve je tu extra grafika, muzika, gameplay, prica, sve.. Kompletna igra u svakom smislu:D Da ne pominjem optimizaciju posto to vrapci na grani znaju napamet, da je to i jedina mana PC verzije. Kultna igra kao i prvi dio:D

Ne ne ne ne decko niko ne spori da je dobra igra (cak sam se i ja zabavio a mrzim GTA), i jeste bolji od San andreas (po meni) ali nikako igra godine (kao onomad Modern Warfare koja je odlicna igra ali opet ne igra godine), niceg novog sto bi se izdvojilo od prethodnih delova (sem mozda fizika koja je nekad smeshna a nekad odlicna). Ono sto je iznerviralo PC gamere jeste zanemarivanje konzole na kojoj je GTA rodjen......eto toliko

SFRJ-Forever [CG]
26.5.2009, 2:12
Ja cu ovu krsinu od igre probati kada kupim novi komp, znaci za 2 godine, jedno 2gb memorije na grafickoj, 4X CPU, itd.

Nije mi jasno kako igru koju ne moze da pusti preko 60% ljudi neko moze proglasiti za igru godine, totalna nebuloza.

Psycho13
26.5.2009, 13:19
Pa proglasili su je ti sto su je probali...Ne bi bilo korektno da onaj ko nije nista igrao na svojoj konfi glasa za igru godine i ocenjuje igru po njenoj zahtevnosti.Po meni igra godine moze biti ona koja ce traziti gtx 295 i intel corei 7.8 GHz i 10 gb rama.Dakle po meni zahtevnost ili neoptimizovanost ne ulaze u konacni sud o igri vec je vazno kakva je ta igra iznutra.Znaci nije vazna lustura vec ono sto je u njoj.(sad se neki normalno nece sloziti,ali...).

Tornado
26.5.2009, 14:11
Pa proglasili su je ti sto su je probali...Ne bi bilo korektno da onaj ko nije nista igrao na svojoj konfi glasa za igru godine i ocenjuje igru po njenoj zahtevnosti.Po meni igra godine moze biti ona koja ce traziti gtx 295 i intel corei 7.8 GHz i 10 gb rama.Dakle po meni zahtevnost ili neoptimizovanost ne ulaze u konacni sud o igri vec je vazno kakva je ta igra iznutra.Znaci nije vazna lustura vec ono sto je u njoj.(sad se neki normalno nece sloziti,ali...).

ajde u redu sto se tice zahtevnosti.

ali ova igrica:
-nema NISTA novo da ponudi igrackom svetu.
-ima dosadnu pricu. meni je instaliran od januara i prosto... mrzi me da ga igram. pre 2-3 nedelje sam se naterao da ga jedva nekako predjem
-nema revolucionarnu grafiku. nema revolucionarne efekte. pa cak ni ragdoll efekat nije toliko impresivan.
-zahtevnost nema veze. neoptimizovanost ima. igra ima vise rupa nego svajcarski sir.


koliko sam pljuvao EA zato sto su poceli da prave igre i da ih izbacuju samo da bi zaradili pare. isto tako je poceo i rockstar. ova igra je realno postala igriva tek jedno pola godine od izlaska.

a i marketing je objasnio neke stvari. platili 20 casopisa da worshipuju igru i normalno da ce da slusaju ljudi i da je kupe.

vi svezi gta nerdovi koji ste poceli gta da igrate od san andreasa/vice city-ja... nastavite slobodno po svome.

ja jos uvek tvrdim da gta vise nije ono sto je bio.

Hephaestus
26.5.2009, 14:39
-nema revolucionarnu grafiku. nema revolucionarne efekte. pa cak ni ragdoll efekat nije toliko impresivan.


Ako ova igra ima ista dobro onda je to taj euphoria engine. Nema predefinisane animacije nego se sve desava u realnom vremenu i nikada ne znas sta ce se tacno desiti. Posto ja na mom racunaru nemam (i ne mogu da teram) GTA IV skinuo sam i instalirao program koji se zove endorphin i koristi upravo euphoria engine, i zanimljiviji mi je od bilo koje igre koju sam igrao poslednjih godinu dana pa i vise.

marea123
26.5.2009, 15:22
jer zna neko gde mogu da nadjem ovaj mod? http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=402280

Psycho13
26.5.2009, 17:45
ajde u redu sto se tice zahtevnosti.

ali ova igrica:
-nema NISTA novo da ponudi igrackom svetu.
-ima dosadnu pricu. meni je instaliran od januara i prosto... mrzi me da ga igram. pre 2-3 nedelje sam se naterao da ga jedva nekako predjem
-nema revolucionarnu grafiku. nema revolucionarne efekte. pa cak ni ragdoll efekat nije toliko impresivan.
-zahtevnost nema veze. neoptimizovanost ima. igra ima vise rupa nego svajcarski sir.


koliko sam pljuvao EA zato sto su poceli da prave igre i da ih izbacuju samo da bi zaradili pare. isto tako je poceo i rockstar. ova igra je realno postala igriva tek jedno pola godine od izlaska.

a i marketing je objasnio neke stvari. platili 20 casopisa da worshipuju igru i normalno da ce da slusaju ljudi i da je kupe.

vi svezi gta nerdovi koji ste poceli gta da igrate od san andreasa/vice city-ja... nastavite slobodno po svome.

ja jos uvek tvrdim da gta vise nije ono sto je bio.
Oces reci da ljudi ne vole GTA 4 nego da su bezveze glasali za GTA 4 za igru godine na 90 % foruma...

miregrobar
26.5.2009, 19:59
;788072']Ja cu ovu krsinu od igre probati kada kupim novi komp, znaci za 2 godine, jedno 2gb memorije na grafickoj, 4X CPU, itd.

Nije mi jasno kako igru koju ne moze da pusti preko 60% ljudi neko moze proglasiti za igru godine, totalna nebuloza.Za igru godine je proglasena zbog konzola na kojima je odlicna i lepo optimizovana,dok je za pc ubi boze :n-cc2:

Nasao sam brdo negativnih reviewa o gta4 za pc po netu pa vi vidite

Ajron Mejdn
26.5.2009, 20:00
ajde u redu sto se tice zahtevnosti.

ali ova igrica:
-nema NISTA novo da ponudi igrackom svetu.
-ima dosadnu pricu. meni je instaliran od januara i prosto... mrzi me da ga igram. pre 2-3 nedelje sam se naterao da ga jedva nekako predjem
-nema revolucionarnu grafiku. nema revolucionarne efekte. pa cak ni ragdoll efekat nije toliko impresivan.
-zahtevnost nema veze. neoptimizovanost ima. igra ima vise rupa nego svajcarski sir.


koliko sam pljuvao EA zato sto su poceli da prave igre i da ih izbacuju samo da bi zaradili pare. isto tako je poceo i rockstar. ova igra je realno postala igriva tek jedno pola godine od izlaska.

a i marketing je objasnio neke stvari. platili 20 casopisa da worshipuju igru i normalno da ce da slusaju ljudi i da je kupe.

vi svezi gta nerdovi koji ste poceli gta da igrate od san andreasa/vice city-ja... nastavite slobodno po svome.

ja jos uvek tvrdim da gta vise nije ono sto je bio.Nije ono sto je bio?!Pa ovo je najbolji nastavak do sada!Igra ima pravi mafijaski look and feel za razliku od glupih wannabe gangstas crnaca iz san andreasa.Igra je masterpiece!

King James
26.5.2009, 20:30
Zaebite tu pricu o optimizaciji,preterujete...Nego, GTA k'o GTA, sta vi sad ocekujete neku revoluciju kad znate kakav je to serijal jbt...

Tornado
26.5.2009, 22:20
Oces reci da ljudi ne vole GTA 4 nego da su bezveze glasali za GTA 4 za igru godine na 90 % foruma...

neka vole ljudi kolko hoce, ne kazem ni ja da je igra toliko ogavna da ne mogu da je igram, cak je bila i zabavna(mada prvih 10 minuta). neka glasaju. ali realno nije za igru godine zato sto nema elemenata za to.

Za igru godine je proglasena zbog konzola na kojima je odlicna i lepo optimizovana,dok je za pc ubi boze :n-cc2:

Nasao sam brdo negativnih reviewa o gta4 za pc po netu pa vi vidite

hm. ne. proglasena je za igru godine zato sto je za to PLACENO. kada cete shvatiti da je sve u parama xD.

btw nije ni za konzole optimizovana nesto, ima prica o raznim bagovima, seckanjem na xboxu itd... s obzirom da radi na 40% od maksimalnih podesavanja na kompu, a takva podesavanja rade super na vecini novijih konfiguracija...

Nije ono sto je bio?!Pa ovo je najbolji nastavak do sada!Igra ima pravi mafijaski look and feel za razliku od glupih wannabe gangstas crnaca iz san andreasa.Igra je masterpiece!

mafijaski look:rofl:

igrao si gta3? verovatno nisi...

a btw ako hoces "mafijaski look" zasto prosto ne igras mafiu koja je jedno sto puta bolja ako hoces kvalitetnu pricu?





ne kazem ja da je gta4 s**nje od igre i da je igranje nje gubljenje vremena.

ali me mnogo nerviraju ^^ da ne kazem maloumni ljudi koji tvrde da je ovo najbolji deo do sad i da je ovo(?!?!) igra godine

voodoo_
26.5.2009, 22:21
Nego šta je igra godine?

Psycho13
26.5.2009, 22:32
Mozda Fallout 3 ili Spore mozda Turok...:D

Ajron Mejdn
26.5.2009, 22:34
neka vole ljudi kolko hoce, ne kazem ni ja da je igra toliko ogavna da ne mogu da je igram, cak je bila i zabavna(mada prvih 10 minuta). neka glasaju. ali realno nije za igru godine zato sto nema elemenata za to.



hm. ne. proglasena je za igru godine zato sto je za to PLACENO. kada cete shvatiti da je sve u parama xD.

btw nije ni za konzole optimizovana nesto, ima prica o raznim bagovima, seckanjem na xboxu itd... s obzirom da radi na 40% od maksimalnih podesavanja na kompu, a takva podesavanja rade super na vecini novijih konfiguracija...



mafijaski look:rofl:

igrao si gta3? verovatno nisi...

a btw ako hoces "mafijaski look" zasto prosto ne igras mafiu koja je jedno sto puta bolja ako hoces kvalitetnu pricu?





ne kazem ja da je gta4 s**nje od igre i da je igranje nje gubljenje vremena.

ali me mnogo nerviraju ^^ da ne kazem maloumni ljudi koji tvrde da je ovo najbolji deo do sad i da je ovo(?!?!) igra godine
Ne znam sta ti je smesno kod ovog mafijaski look ali ajde...
Elem,igrao sam sve delove gta serijala i ovaj je najbolji po prici sto moze da ti potvrdi 90% fanova ovog serijala i veliki broj gamera.Mozda se ti nisi dovoljno udubio ko zna...Sto se tice mafie i nju sam igrao ,mada po prici je bolji gta 4 zbog veceg broja likova samim tim veci broj majstorski napisanih dijaloga.Citiracu za kraj:"Igra godine?" "da", "igra decenije?" "vrlo verovatno".
Pogledaj malo strane forume.Skoro 90 % je izglasao gta 4 za igru godine.Sto se tice tog prideva malouman,pa samo cu ti reci da ne mozes nekog zvati da je malouman zato sto se ne slaze sa tvojim subjektivnim stavom.

Psycho13
26.5.2009, 22:36
Samo si zaboravio da kazes,,kraj citata.Miodrag Kuzmanovi(legenda)"

Ajron Mejdn
26.5.2009, 22:41
Samo si zaboravio da kazes,,kraj citata.Miodrag Kuzmanovi(legenda)"
Rec tog coveka mi vise znaci nego cele strane ovih danasnjih shumara.Gj Kuzma keep at good work!:D

goodlikesweeper
26.5.2009, 22:49
Pa da li vi imate VASE misljenje, ili se samo slazete sa svime sto qzma-car-legenda napise?

Inace, tesko da moze biti igra godine pored brilijantnog World of Goo-a, a ovo za "igra decenije" necu ni da komentarisem.:n-hang:

Psycho13
26.5.2009, 22:52
Pa da li vi imate VASE misljenje, ili se samo slazete sa svime sto qzma-car-legenda napise?

Inace, tesko da moze biti igra godine pored brilijantnog World of Goo-a, a ovo za "igra decenije" necu ni da komentarisem.:n-hang:
Da,ali moras razumeti da ima mnogo vise ljudi koji vole igre tipa GTA 4 nego igre tipa World of goo i da ne pricam o tome kolko je u sta ulozeno.
GTA 4 jeste igra godine,ali nije igra decenije...

Hephaestus
26.5.2009, 22:53
Sto jes', jes'. Ova igra je do sada najbolja iz GTA serijala, a igrao sam ih maltene sve. Fizika je upravo ono sto mi se najvise dopada, mogao bih po ceo dan da kolima prolazim kroz gomilu ljudi i gledam kako se prevrcu preko haube i po putu. Ili da sa Nikolom nalecem na druga kola i gledam kako se batrga.:)

Ajron Mejdn
26.5.2009, 23:05
Pa da li vi imate VASE misljenje, ili se samo slazete sa svime sto qzma-car-legenda napise?

Inace, tesko da moze biti igra godine pored brilijantnog World of Goo-a, a ovo za "igra decenije" necu ni da komentarisem.:n-hang:
Samo smo napisali da se slazemo sa njim sto ne znaci da delimo njegovo misljenje u potpunosti.Medjutim u ovoj sferi, misljenja se slazu.

Psycho13
26.5.2009, 23:10
Slazem se sa Mejdn da se ne slazemo svuda.Evo primer.Half life 2 qzma je rekao da Half life 2 ne moze biti igra godine.A ja cu reci:Half life 2 moze biti vrlo lagano najbolja igra ikad!

r0nIn
26.5.2009, 23:39
^Dobro Psycho pretjerao si :a_whistli
A najsmjesnije mi je ovo u vezi placanja za recenzije. E ako je tako, onda su se u SK svi redom obogatili, Kuzma je milioner odavno:rofl:

Tornado
26.5.2009, 23:57
da rockstar je platio svetu kompjutera posto je trziste u srbiji stvarno ekstra i svi kupuju originale -.-

a ti se smej koliko god hoces ali reklama je cudo.

i da ja verujem da se podmicuje gamespot, metacritic itd...
posto prosto tako ide.


a za to da mafia ima losiju pricu od gta4... :kreza:
:rofl:ok tvoje misljenje ja ne mogu da se raspravljam sa tvrdoglavim ljudima.

marea123
27.5.2009, 0:53
gta 4 ZAKON :alealeee: jer zna neko kako se slova pisu u telefonu (gta 4) posto da bi aktiviro mod moram da upisem nesto pa ako neko zna nek javi???

pentraksil
27.5.2009, 1:11
Ljudi dobro se setite shta se desilo liku sa Gamespot-a koji je popio otkaz zbog loshe recenzije Kane and Lynch. Slazem se ja da je GTA 4 super igra, a sto se tice price e ovako: prica je veoma provaljena, on ide u veliki grad da uspe ali tu je svuda s'anje on razocaran i kroz sito i resheto se probija do vrha. Zaista originalno......Ono shto se meni svidja u GTA 4 je mozda scenario koji ima svojih svetlih tacaka i zaista ume da privuce paznju, ali ukupno gledano nije nishta posebno. Isto vazi i za Mass Effect (koja je po meni trebala da bude igra godine, i da naglasim da je radjena isto za konzole ali su momci brinuli i za nas PC gamere pa sve lepo optimizovali i naravno da ne bude sve kopirano, ubacili potpuno nov sistem izdavanja naredbi). Mass effect ima tupavu pricu (da ne otkrivam ali u dosta filmova je ta tema). E sad nacin na koji se prica razvija, dijalozi, glasovna gluma (eeeee glasovna gluma :n_klanja:) i sve ostalo je naprosto maestralno odradjeno da kraj nije toliko bitan jer vam igra sve vreme drzi paznju (da ne pricamo o vishe krajeva, "racvanje" radnje, side questova itd.) Ili pak Fallout 3 koji nije neka posebna igra (glavni kvest je opet tupav) ali opet (meni bar) drzi paznju i meni je bila zanimljiva a sporedni kvestovi imaju mnogo bolje pricice od glavnog.

Ajron Mejdn
27.5.2009, 20:57
da rockstar je platio svetu kompjutera posto je trziste u srbiji stvarno ekstra i svi kupuju originale -.-

a ti se smej koliko god hoces ali reklama je cudo.

i da ja verujem da se podmicuje gamespot, metacritic itd...
posto prosto tako ide.


a za to da mafia ima losiju pricu od gta4... :kreza:
:rofl:ok tvoje misljenje ja ne mogu da se raspravljam sa tvrdoglavim ljudima.
Mi tebi predstavljamo tvrdoglave ljude? Okej vidi ovako...
Ako neko zastupa neko misljenje ili neki stav onda to onome ko pokusava da ga ubedi u nesto drugo lici na tvrdoglavost.Ovde ti kazes da gta 4 sux a to je tvoj stav,a nas je da je igra strava.Sad iz naseg ugla gledista ti za nas predstavljas tvrdoglavog jer neces da prihvatis nas stav,a iz tvog ugla mi smo ti tvrdoglavci:dedica:

milosvsc
27.5.2009, 22:16
Imam problem, nikako ne mogu da dobijem Dwane-a na tel. zavrsio sam igru i odlucio da izadjem sa njim (strip club i sl. nebitno) i nikad nije dostupan, uvek se pali sekretarica, u bilo koje vreme.
Zna li neko o cemu se radi? :confused:

pharaon.92.bc
27.5.2009, 22:40
Imam problem, nikako ne mogu da dobijem Dwane-a na tel. zavrsio sam igru i odlucio da izadjem sa njim (strip club i sl. nebitno) i nikad nije dostupan, uvek se pali sekretarica, u bilo koje vreme.
Zna li neko o cemu se radi? :confused:

Zovni ga uvece morace da se javi.Mozda je bio zauzet u momentima kada si ti zvao.:D

Tornado
27.5.2009, 23:07
Mi tebi predstavljamo tvrdoglave ljude? Okej vidi ovako...
Ako neko zastupa neko misljenje ili neki stav onda to onome ko pokusava da ga ubedi u nesto drugo lici na tvrdoglavost.Ovde ti kazes da gta 4 sux a to je tvoj stav,a nas je da je igra strava.Sad iz naseg ugla gledista ti za nas predstavljas tvrdoglavog jer neces da prihvatis nas stav,a iz tvog ugla mi smo ti tvrdoglavci:dedica:

ovde ja kazem da ja nigde nisam rekao da gta4 sux. cak sam napomenuo i da nije losa igra. nekoliko puta.

ja kazem da nikako nije za igru godine. i da nije najbolja od gta serijala(a to je moje misljenje i tu moze biti tvrdoglavost. ili prosto vise volim da igram zabavni a ne "ozbiljni" gta)

Ghost
27.5.2009, 23:30
prosto vise volim da igram zabavni a ne "ozbiljni" gta
Знаш како, мени рецимо није јасно на шта аутори циљају. Са једне стране имају озбиљну причу, а са друге стране цела игра је пуна шала. пародија и неозбиљности (Happines Island на пример, почев од имена, па до самог споменика који држи кафу уместо бакље, разни логои и грбови на зграда или то да су скоро сви пандури дебели и неспособни). Некако, за мене, такве ствари кваре утисак. Ако већ желе да направе озбиљну и до једне мере реалну игру, онда нек иду до краја, нек сместе у Liberty City или где хоће, али нек исмевање америчке културе и зезање буде суптилније (ако већ немогу да живе без тога).

Добар је овај GTA, али нек реше шта желе даље са њим, озбиљну игру или полу-озбиљну сатиру (ни једно, ни друго није лоше, ако се ради како треба).

pentraksil
28.5.2009, 21:12
Jedno pitanje: da li i koliko popravljaju stvari patchevi??

Ajron Mejdn
28.5.2009, 22:22
Jedno pitanje: da li i koliko popravljaju stvari patchevi??
Pretpostavimo da imas "narodnu verziju".Kod mene patchevi jos vise upropastili igru jer neki action buttonsi uopste ne responduju.Na primer kad hoces da koristis kompjuter u internet kafeu on nece da ga upali.Jedino sto ces dobiti su malo detaljnije opcije za detaljnost grafike.U sustini nepopravlja vec neoptimizovani kod,tako da nema neke koristi od tih patcheva :dedica:

voodoo_
28.5.2009, 22:26
Problem sa kompjuterom u internet kafeu je što nisi skinuo novi krek.
Patchevi i te kako donose poboljšanja. Ljudi su kačili rezultate, merena su ubrzanja od po nekoliko desetina procenata.

Tornado
28.5.2009, 22:26
^^ da ali za svaki od tih problema se resava odgovarajucim krekom

a optimizacijee ima mada mizerne... uglavnom ne skodi imati patch ako nadjes dobar lekic...


(aaa cenim da mi je trecina postova samo u ovoj temi :D)

EDIT:^^ crap prestigo me

Ajron Mejdn
28.5.2009, 22:35
Ma muka mi je vise da trazim silne krekove,patchove,fixove i ostala *****a!Jednostavno,patchevi ne donose neka astronomsko velika poboljsanja jer sama igra je namerno pravljena ovako metiljava,zato sto su sklopili "pakt" sa intelom i nvidiom.Mislim,igra trazi mlogo jak komp, a grafika nije za padanje sa stolice.Kompjuter na kojem Crysis fino radi,ovde se gusi..."Mislim sta reci":mad:

matrix_ninja
28.5.2009, 22:36
Itekako popravlja stanje patch, što se tiče optimizacije pogotovo.

Psycho13
28.5.2009, 22:38
Kolko bese raste fps sa onim patchom?:confused::icon_scra

Ajron Mejdn
28.5.2009, 22:40
Kolko bese raste fps sa onim patchom?:confused::icon_scra
10? LOL:D

matrix_ninja
28.5.2009, 22:52
Pa 10 frejmova i nije baš mala cifra...

pentraksil
28.5.2009, 23:41
Malo cu da vas razocaram.....jeste da manje "zdere" MB na grafickoj (opet je smeshno samo 1204 rezolucija i sve na low da ti uzme 256 MB nemam reci). Dobijam malo na fps u odnosu na vanilu ali je stvarno mizerno. Da ne pricam o prelivanju tekstura i senki koje su odvratne.....a igram na medium. Ne vredi igrati ovo g*vno. Cak sam mislio da cu malko da se zabavim divljanjem po trotoaru ali jok.....opet ce da leti

matrix_ninja
28.5.2009, 23:44
Neznam šta da ti kažem, probaj da isključiš senke, meni čak bolje izgleda bez senki nego sa takvim senkama, a dosta bolje radi...
Btw šta ti znači ovo u odnosu na vanilu???

pentraksil
29.5.2009, 1:23
Neznam šta da ti kažem, probaj da isključiš senke, meni čak bolje izgleda bez senki nego sa takvim senkama, a dosta bolje radi...
Btw šta ti znači ovo u odnosu na vanilu???

Ne igra mi se bash bez senki, a vanila znaci igra bez patcheva ono osnovno :D

drugari
30.5.2009, 19:21
skinuo sam igricu sa neta i pojavljuje se sledece kad krenem da instaliram a to je, citiram: your sistem is incompatible with %P.

uradi mi prvo instalaciju onog rockstar social club (ili nesto slicno) i kada treba da instalira igru ovo shit se pojavi, uzasno nervira.

imam lap hp compaq 8510p i vista os.

zna li neko sta je u pitanju i moze li da se resi i kako?

Hvala

nisam citao ranije postove i odgovore, iskreno me mrzelo da pretrazujem, pa ako je ovo pitanje vec bilo obradjeno neka me neko uputi na odovarajucu stranicu.

Gradimir
30.5.2009, 19:25
tesko ces se gta4 naigrati na laptopu
skini sp1 za vistu i nove drivere za grafiku


edit:ako si je skidao sa neta,verovatno nema nekog fajla,najbolje kupi igru :)

dzonihsv
30.5.2009, 19:26
Verovatno imas Vistu bez Service Pack-a 1.
Skini novi SP sa Microsoft-ovog sajta i instaliraj ga. Pomoci ce ti mnogo taj SP1, Vista bez njega je propast (da tako kazem :)).

Edit: Sada pogleda' i taj tvoj laptop (konfiguraciju) i trebalo bi da mozes igrati na medium (niza rezolucija). Naravno, trebace ti patch 1.3 za GTA IV i par tweak-ova da bi igra radila koliko-toliko ok.

mire
30.5.2009, 19:28
Pozz, interesuje me kako bi GTA IV radio na
Matična ploča Asus P5KPL-AMCPU Intel Core2Duo E7400 2.8GHzMemorija 3GB (Dodacu jos 1 gb verovatno na ovo)Hard Disk 320GBGrafička karta nVidia 9500GT 512MB DDR3
Windows XP service pack 2.
Da li je moguce da igram na High grafici sa pristojnim fps-om

Sta da ocekujem sa ovakvom konfiguracijom ? Ako to nije dovoljno jel moze neko plz da preporuci bolju konfiguraciju do 450-500 E.
Hvala.

Gradimir
30.5.2009, 19:31
Pozz, interesuje me kako bi GTA IV radio na
Matična ploča Asus P5KPL-AMCPU Intel Core2Duo E7400 2.8GHzMemorija 3GB (Dodacu jos 1 gb verovatno na ovo)Hard Disk 320GBGrafička karta nVidia 9500GT 512MB DDR3
Windows XP service pack 2.
Da li je moguce da igram na High grafici sa pristojnim fps-om

Sta da ocekujem sa ovakvom konfiguracijom ? Ako to nije dovoljno jel moze neko plz da preporuci bolju konfiguraciju do 450-500 E.
Hvala.

ocekuj medium-low
ako hoces high,treba ti nova grafa

mire
30.5.2009, 19:33
Hmm, koja bi graficka valjala umesto ove ali da ukupna cena ne ide preko 450 evra ili tako nesto

Gradimir
30.5.2009, 19:37
heh za 450e mozes kupiti svasta:D
uzmi radeon hd4870 za oko 120e,a za ostalo mozes da uzmes novi procesor(neki quad recimo) i jace napajanje

pentraksil
30.5.2009, 19:40
Pozz, interesuje me kako bi GTA IV radio na
Matična ploča Asus P5KPL-AMCPU Intel Core2Duo E7400 2.8GHzMemorija 3GB (Dodacu jos 1 gb verovatno na ovo)Hard Disk 320GBGrafička karta nVidia 9500GT 512MB DDR3
Windows XP service pack 2.
Da li je moguce da igram na High grafici sa pristojnim fps-om

Sta da ocekujem sa ovakvom konfiguracijom ? Ako to nije dovoljno jel moze neko plz da preporuci bolju konfiguraciju do 450-500 E.
Hvala.

Ja bih ti preporucio da sacuvash pare za kasnije kada grafe budu jeftinije a i neke nove ce da izadju...ne vredi da trosshish pare sad zbog ovog g*vna od igre. Jer ako igra ne moze da potera na high sa grafom od 512MB onda to nije igra nego ocigledno neki benchmark za 2050-tu....

Psycho13
30.5.2009, 19:42
Hmm, koja bi graficka valjala umesto ove ali da ukupna cena ne ide preko 450 evra ili tako nesto
Covece,pa za 90 evra mozes naci grafu koja bi GTA 4 poterala na high(4850 hd).A ako oces najbolje bi bilo 4890,bolje napajanje i neki quad procesor...Pa ni to nece dostici cenu od 450 evra...

EDIT:I nabavi SP 3 obavezno...

mire
30.5.2009, 22:27
Hvala svima za odgovore do sada. Samo jos jedna stvar i ostavljam vas na miru :) Ako bilo ko moze da mi PM neku kompletnu konfiguraciju do 450 evra, zato sto sam totalni noob kad je u pitanju hardver. . . morao bi sve lepo da zapisem, tacne nazive, "metnem" papiric na sto u prodavnici i da mi kazu cenu :D

Hvala u svakom slucaju

Psycho13
30.5.2009, 22:30
Hvala svima za odgovore do sada. Samo jos jedna stvar i ostavljam vas na miru :) Ako bilo ko moze da mi PM neku kompletnu konfiguraciju do 450 evra, zato sto sam totalni noob kad je u pitanju hardver. . . morao bi sve lepo da zapisem, tacne nazive, "metnem" papiric na sto u prodavnici i da mi kazu cenu :D

Hvala u svakom slucaju
Otvori temu u sta da kupim...Tamo ima mnogo vise posetilaca nego ovde.I da poslusaj sta ce Dzoni da kaze...

Zemunac1986
30.5.2009, 22:30
^
pretrazi malo forum ima dosta tema sa gotovim konfama:)

mire
30.5.2009, 22:54
Ahh ok, jbt skroz sam zaboravio na to. (Ne *****avam se ) 'fala

Stef
31.5.2009, 10:54
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=42202&highlight=konfiguracija Evo i meni je trebalo pa nadji u toj temi

pedja_89
1.6.2009, 18:24
Hocu li moci ovu igricu da igram na medium sa ATI-jevom karticom HD 4670, 512mb?

voodoo_
1.6.2009, 18:40
Moći ćeš.

Psycho13
1.6.2009, 18:42
Hocu li moci ovu igricu da igram na medium sa ATI-jevom karticom HD 4670, 512mb?
Moci ces...:)
EDIT: pretece me voodoo

marea123
3.6.2009, 1:31
ocekuj medium-low
ako hoces high,treba ti nova grafa

medium-low ma daj brate ja imam gori racunar pa igram na high naravno uz patch i commandline txt i jos sam stavijo onaj mod od 7gb za realni izgled gta 4.............

Gradimir
3.6.2009, 7:08
medium-low ma daj brate ja imam gori racunar pa igram na high naravno uz patch i commandline txt i jos sam stavijo onaj mod od 7gb za realni izgled gta 4.............

ti,ako se ne varam imas 8800gt karticu,a on 9500gt,koja je u rangu 8600gt

Psycho13
3.6.2009, 13:58
ti,ako se ne varam imas 8800gt karticu,a on 9500gt,koja je u rangu 8600gt
8800 GT je dosta jaca od 9500 GT!Stoga marea igra na high,a sa 9500 GT uz te patcheve moze i na medium!

marea123
4.6.2009, 3:44
ti,ako se ne varam imas 8800gt karticu,a on 9500gt,koja je u rangu 8600gt

jeste imam 8800gt 256ddr 3. Ja se nesto bas nerazumem u kartice ali on rece da ima 9500gt 512ddr3 pa sam mislo da je njegova jaca. Onda moja greska ako gresim:)

pedja_89
5.6.2009, 0:39
E ovako, instalirao sam gta 4 i u pochetku mi je radio dobro, ali sad kad udjem dok igram kochi mi kad stiskam brzo space ili bilo koje slovo na tastaturi, jel se to nekome deshvalo bash me nervira?

Bobadz
5.6.2009, 15:41
Ljudi ubio sam se,nikako da ubacim save game sa neta, stalno loaduje neke moje stare,juce sam presao igricu,nakon instalacije patcha v2 i onog zadnjeg za oficijalnog sajta svi moji savovi su nestali! Ako neko moze da pomogne neka se javi!

Gradimir
5.6.2009, 17:50
da li ti je original igra?

JJ92
5.6.2009, 17:55
Ljudi ubio sam se,nikako da ubacim save game sa neta, stalno loaduje neke moje stare,juce sam presao igricu,nakon instalacije patcha v2 i onog zadnjeg za oficijalnog sajta svi moji savovi su nestali! Ako neko moze da pomogne neka se javi!


kada skines save kopiraj u c:/users/username/Documents/RockstarGames/GTA IV/savegames
To je za Vistu,vjerovatno je slicno za XP

nikolapfc89
5.6.2009, 18:17
jel neko downloadovao igricu ili ste samo kupovali.

JJ92
5.6.2009, 18:48
Ja sam download :kreza:

voodoo_
5.6.2009, 18:49
Ja sam imao original za Soni pa prodao.

Psycho13
5.6.2009, 19:03
Ja sam pozajmio od druga...:kreza:Kolko bese kosta original?

Stef
5.6.2009, 19:19
Ja sam download :kreza:

Jesi platio

JJ92
5.6.2009, 19:30
^^ ne,sto bih placala :icon_scra,i to se igra pojavila prije nego sto je zvanicno izasla za pc :aplauz:

miregrobar
5.6.2009, 19:36
ma za PC je ocajno odradjena :(

Stef
5.6.2009, 23:01
^^ ne,sto bih placala :icon_scra,i to se igra pojavila prije nego sto je zvanicno izasla za pc :aplauz:

Moze link

Flash91
5.6.2009, 23:51
Moze link

www.google.com (http://www.google.com:)
:)

miregrobar
6.6.2009, 0:28
www.google.com (http://www.google.com:)
:)
:rofl:

marea123
6.6.2009, 1:08
E jer zna neko kako da pokrenem gta 4 na visti? - Fatal error WS10, mi izbacuje ne znam kako da resim ovaj problem Imam Vistu SP1. ... i NF3.5 ma imam sve :) ako zna neko nek javi?

mmarko
6.6.2009, 15:43
E jer zna neko kako da pokrenem gta 4 na visti? - Fatal error WS10, mi izbacuje ne znam kako da resim ovaj problem Imam Vistu SP1. ... i NF3.5 ma imam sve :) ako zna neko nek javi?
jesi li gledao ovdje:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=380818

crafty
6.6.2009, 23:15
He dosao sam do misije treba da uteram kola u garazu a vrata se ne otvaraju i izadjem iz kola i pise mi da se vratim u njih i odjednom kola zakljucana :rofl:

kako da predjem?

miloshbg
6.6.2009, 23:57
nadji pravu garazu...

acok97
7.6.2009, 11:11
instaliraj patch koji mozes skinuti odavde i on ce ispraviti taj problem
http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/index.html
He dosao sam do misije treba da uteram kola u garazu a vrata se ne otvaraju i izadjem iz kola i pise mi da se vratim u njih i odjednom kola zakljucana :rofl:

kako da predjem?

crafty
7.6.2009, 12:39
instaliran mi je patch

Psycho13
7.6.2009, 12:40
instaliran mi je patch
Samo da ti kazem da u tome i jeste problem zbog patcha,procitaj ranije strane ljudi su se zalili da im sa nekim patchom ne radi garaza kao i tebi...

crafty
7.6.2009, 12:58
haha ranije strane ima 200 strana :rofl:

jel moze nekako da se izbrise patch ili oce li raditi ako instaliram patch 2

Psycho13
7.6.2009, 13:00
haha ranije strane ima 200 strana :rofl:

jel moze nekako da se izbrise patch ili oce li raditi ako instaliram patch 2
Najbolje reinstal igre tada ce i patch nestati...i tako ces lepo svrsiti igru...

marea123
7.6.2009, 14:52
jesi li gledao ovdje:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=380818

Naso sam u cemu je bio problem u xliveless0.95 nesto nije valjao pa zato mi i nije radio:) Hvala u svakom slucaju.

D999
7.6.2009, 21:43
Koči mi GTA čak i na low na ovoj konfiguraciji:


Matična ploča: ASUS AMD M3N78-CM


Grafička kartica: ASUS EAH4670


Memorija: 2GB DDR2 800MHz HyperX CL5


Procesor: AMD Athlon™ 64 X2 6000+ 3.1GHz


Napajanje: KME 400w


Igram ga na Windows 7 build 7077 imam najnovije drajvere za grafičku!



Šta mislite zbog čega mi koči da nije do napajanja pošto mi je ono najslabije ili je možda do igrice?

miregrobar
7.6.2009, 22:35
ја са овом картицом и дуал кор играм ок ГТА4 :alealeee:

doctor
7.6.2009, 23:17
Asus M3A78 (BIOS up-to-date)
GeForce 8600GT clockovan dobro, 512MB DDR2
2 GB Kingston CL5 DDR2 RAM-a
Athlon 64 x2 4800+
Napajanje 400-450W ne moggu da se setim tacno...

Whatever igra se vuce na 15-25 fps (znaci negde oko 21 konstantno), up-to-date je sve softversko, a najjace je sto mi igra radi identicno i na low i na high jedino je primetan rast performansi kad smanjim rezoluciju i igram je na bednih 1024x768 (tacnije igrao sam je). Sve u svemu neoptimizovano do bola. Napravili su nekoliko .exe fajlova i pustili igru u prodaju bez optimizacije koda. Sramota. Igra izgleda lepo, ali ne toliko... :kreza:

KengurBGD
10.6.2009, 4:28
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------ MULTIPLAYER GTA 4 -----------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

E ljudi jel raspolozen neko da igramo u multiplayer-u trenutno jedini nacin koji znam je ovaj preko hamachija a bas bih zeleo da probam:

http://gamestutorials.blogspot.com/2008/12/gta-iv-hamachi-multiplayer-tutorial.html

1. Istalirajte hamachi
https://secure.logmein.com/products/hamachi/list.asp
2. podesite registar kao u uputstvu
3. u mobilnom multiplayer > LAN
4. nadjete server od nekoga sa hamachija i igrate

Inace radi i sa offline account-ima
samo mora da se napravi neki novi server posto su svi dosada puni

Tako postavite server i sifru i recite kada !!!
(retko rade strani serveri zbog pinga najbolje napraviti sto vise domacih)

-----\/\/\/\/\/\/\/\/\/-----

name: GTA4SERBIA
pass: 12345

name: hawxsrb
pass: hawxsrb


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

JJ92
10.6.2009, 11:29
Kako da napravim xlive account(offline)?Znam da je pisano mnogo puta ali ne mogu da nadjem.:o

voodoo_
10.6.2009, 12:05
http://public.sannybuilder.com/GTA4/xliveless-0.95.rar

Izvuci xlive.dll iz ovog paketa, ubaci ga u folder igre i ne moraš da praviš xlive account.

nexexcalibur
10.6.2009, 17:43
nzm dal je neko pisao vec o ovome...

GTA4 Overhaul

http://profile.ak.facebook.com/object3/573/84/n92327747656_8766.jpg

GTA4 Overhaul is the largest GTA4 modding project in the world. It aims to be a complete overhaul for GTA4, improving all the current features and adding many more.
This is a must have addition if you play GTA4.

Please note, this game enhancement is still in the beta testing stages, and most features haven't been made yet. Help and support at the official forums would be greatly appreciated. Check the features link for a full description of what this enhancement does.

News:
http://forums.vallanavetra.com/software/viewtopic.php?f=7&t=96

Features list: (*important*)
http://forums.vallanavetra.com/software/viewtopic.php?f=7&t=119

Chat Network:
http://forums.vallanavetra.com/software/chat

Progress:
http://forums.vallanavetra.com/software/viewtopic.php?f=7&t=172

(Simple installation that doesn't affect any of your GTA4 save files. Clean uninstallation too.)

3 ss http://forums.vallanavetra.com/software/viewtopic.php?f=154&t=487&start=10#p1675

ovo ce biti veliko osvezenje...

marea123
11.6.2009, 22:15
jer zna neko gde se moze skine mod za dilovanje??? to je ovo http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=402280 samo neznam gde se moze skine

Djordje Turjacanin
11.6.2009, 22:56
Ljudi znam da sam dosadan ali šta ću. To je jače od mene. Hoće li raditi soldino na 1024x768 na low setingsima sa view distance na 10*15 detail distance na 15-20 i vehicle desinty negdje oko 15-20.
Konfa je Nvidia 9500GT 1GB Intel Pentium DUal COre E5300 2,6 ghz 2 GB rama itd... Mislim čuo sam da je jedan lik pokrenuo igru na celeronu pa štro onda ne bi ni ja na ovome procesoru. Mislim ne tražim neke astronomske rezulate ali ~25 pfs je meni dovoljno. Na onome www.srtest.com sam prošao ali nisam siugran u to.

Psycho13
11.6.2009, 23:05
Ljudi znam da sam dosadan ali šta ću. To je jače od mene. Hoće li raditi soldino na 1024x768 na low setingsima sa view distance na 10*15 detail distance na 15-20 i vehicle desinty negdje oko 15-20.
Konfa je Nvidia 9500GT 1GB Intel Pentium DUal COre E5300 2,6 ghz 2 GB rama itd... Mislim čuo sam da je jedan lik pokrenuo igru na celeronu pa štro onda ne bi ni ja na ovome procesoru. Mislim ne tražim neke astronomske rezulate ali ~25 pfs je meni dovoljno. Na onome www.srtest.com (http://www.srtest.com) sam prošao ali nisam siugran u to.
Mislim da ces moci,ali ne zahtevaj astronomske rezolucije niti max detalje...

Djordje Turjacanin
11.6.2009, 23:37
Hoće li raditi soldino na 1024x768 na low setingsima sa view distance na 10*15 detail distance na 15-20 i vehicle desinty negdje oko 15-20.

Mislim da ces moci,ali ne zahtevaj astronomske rezolucije niti max detalje...
Kad moram citirati sam sebe. Planiram igrati na low.

voodoo_
11.6.2009, 23:42
Prošle nedelje sam stavljao Windows na prazan komp sastavljen od E5200, 2 GB DDR2-800 i 9500 GT sa 512 MB GDDR2. Ubacio sam i GTA IV i mogu reći da je radio veoma lepo u 1024x768 medium.

Samo je apsolutno krucijalno da staviš najnovije drajvere i najnoviji Xlive Redistributable sa Microsoftovog sajta, jer su neke ranije verzije pravile užasno lagovanje u igri (bez obzira da li se koristi xliveless ili ne).

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=7a5221aa-468a-441d-bd90-3088604e4afe

JJ92
12.6.2009, 10:10
Kod mene se malo povecao FPS instaliranjem SP2 za Vistu (mozda 1 fps :D)

Statistics
Average FPS: 21.11
Duration: 37.28 sec
CPU Usage: 71%
System memory usage: 94%
Video memory usage: 74%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: High
Texture Filter Quality: High
View Distance: 26
Detail Distance: 51

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 2
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8600 GT
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: Speakers (VIA High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 @ 2.80GHz

Djordje Turjacanin
12.6.2009, 11:38
Prošle nedelje sam stavljao Windows na prazan komp sastavljen od E5200, 2 GB DDR2-800 i 9500 GT sa 512 MB GDDR2. Ubacio sam i GTA IV i mogu reći da je radio veoma lepo u 1024x768 medium.

A kod mene je može se reći konfiguracija malo jaćča od tvoje pa će siurno biti i bolje.

[]D.[].[]v[].[]D.
12.6.2009, 15:03
Na mom racunaru lepo radi na 1920x1080 na med/high i to od 23 - 35 fps .. Imam Vistu SP1 i najnoviji patch !

vilic
13.6.2009, 14:30
Znali neko koj program treba da ubacim neke modove i kako????:confused:

Da li je neko istalirao Neon script Mod?!

Cane
14.6.2009, 21:30
Meni posle 10 min igra pocne da usporava,promenim rezoluciju i ona pocne normalno neko vreme pa opet pocne da usporava i opet menjanje rezolucije itd.Dali neko zna razlog ovoga,stavio sam sve zakrpe za igru?:confused::confused::confused:

Psycho13
14.6.2009, 21:31
Meni posle 10 min igra pocne da usporava,promenim rezoluciju i ona pocne normalno neko vreme pa opet pocne da usporava i opet menjanje rezolucije itd.Dali neko zna razlog ovoga,stavio sam sve zakrpe za igru?:confused::confused::confused:
Otkada je to pocelo,da li si nesto menjao pre toga,da li je to nastalo usled nekog patcha.Daj vise informacija.

Cane
14.6.2009, 23:52
Ispocetka je sve islo kako treba sli sto igra odmice sve vise usporava.Instalirao sam Peceve posle instalacije igre,sad sam negde na 63%igre.Ovo stvarno iritira...

Mr.Deeds
15.6.2009, 0:08
I kako se sad igra ponasa na single core procesorima sa svim mogucim patchevima?

JJ92
15.6.2009, 10:07
^^ kod mene je na P4 3.06 GHz sa 1.0.3 patch-em bilo oko 10-12 FPS na low.Graficka nVidia GeForce 8600GT 1GB, i 2GB memorije.Bilo je koliko-toliko moguce igrati,ponegdje ako ima vise detalja(centar grada)malo sjecka.

Djordje Turjacanin
15.6.2009, 12:17
Akomje tebi 10-12 fps igrivo ti si super heroj.

Mr.Deeds
15.6.2009, 12:44
Ja sam obrnuo sa tim fpsom ;)

marea123
19.6.2009, 16:19
PoZzz jer zna neko kako radi nov Patch??? 1040 ja ga skino i instaliro ono mi izbaci Fat...error. Ako neko zna sta da radim neka javi

crafty
19.6.2009, 20:19
Izasao novi patch :tapsh:

1.0.4.0 < imate na njihovom sajtu pa skidajte:ciao:

EDIT: evo i link http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/index.html

kako ste mogli da skinete 1.0.4.0 kad je tek danas izasao 19.06.2009

marea123
20.6.2009, 3:52
Evo ako nekom izbacuje error http://www.modmygta.com/ na novom patch.
A ako neko zna sto nece da radi xliveless0.95 i trainerv34 na novom patch 1040 nek javi??? sve mi radi super samo xliveless0.95 i trainerv34 nece pa ako zna nek javi. PoZzzz

D999
20.6.2009, 10:37
Prešao sam u GTA 49.94% pojavilo se slovo J nivo se zove PAYBACK treba da se ode do restorana! ja odem do restorana i piše LOADING... i neće da udje u nivo :mad: čekao sam pola sata ne vredi... :n-cc2: probao sam sto puta taj nivo neće pa neće! :n-cc2:


Druge nivoe na mapi nemam!

acok97
20.6.2009, 10:56
Koju imas verziju , ako nemas nijedan patch , instaliraj ovaj sa linka :
http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/version/1.0.3.0/index.html
Ima misija payback snimljena pogledaj , prvo patch pa pogledaj ovo pa probaj odigrat :
http://www.youtube.com/watch?v=sZbzvVXzM30

crafty
20.6.2009, 11:31
Uspeo sam da namestim da mi radi na patch-u 1.0.4.0

skinite
http://modmygta.com/?r=getg4mhook
http://files.uploadffs.com/e/7a03e0eb/IV.FileCheckFix.rar


i ubacite tamo gde vam je instaliran gta :kreza:

marea123
20.6.2009, 13:24
A ako neko zna sto nece da radi xliveless0.95 i trainerv34 na novom patch 1040 nek javi??? sve mi radi super samo xliveless0.95 i trainerv34 nece pa ako zna nek javi. PoZzzz

White Ripper
20.6.2009, 13:53
Sta poboljsava ovaj novi patch?Je li igra jos optimizovanija???

pedja_89
20.6.2009, 14:23
Ja igram igru bez ijednog patcha znachi verzija 1.0.0.0, zanima me ako ubacim patch shta cu dobiti time, hoce li se povecati frejmovi?:dzavo:

Devilish Soldier
20.6.2009, 14:26
Ja igram igru bez ijednog patcha znachi verzija 1.0.0.0, zanima me ako ubacim patch shta cu dobiti time, hoce li se povecati frejmovi?:dzavo:
sve zavisi koji neki od patcheva odklanja bagove neke tj pojavljuju se u manjim kolicinama(u fazonu leti ti auto i te fore)

pentraksil
20.6.2009, 14:44
Ja igram igru bez ijednog patcha znachi verzija 1.0.0.0, zanima me ako ubacim patch shta cu dobiti time, hoce li se povecati frejmovi?:dzavo:


Oce ali veoma slabo. Ne znam za ovaj novi patch.

marea123
20.6.2009, 16:03
Sto nece da radi SparkIV na novom patcha???

crafty
20.6.2009, 16:43
novi patch nije popravio bug u misijama
i dalje se ne otvaraju vrata od garaze :n-cc2:

Cane
20.6.2009, 17:03
Zasto nece da radi stari savegame na novom pecu?

pedja_89
20.6.2009, 17:14
Oce ali veoma slabo. Ne znam za ovaj novi patch.

A koliko to oce?:D

crafty
20.6.2009, 18:53
gde stoji save od igre ??? instalirao sam igru i sad ocu da uvacim save sto sam imao od pre sa patcom 1.0.4.0 u gta4 bez ijednog patcha.:icon_scra

Psycho13
20.6.2009, 19:02
gde stoji save od igre ??? instalirao sam igru i sad ocu da uvacim save sto sam imao od pre sa patcom 1.0.4.0 u gta4 bez ijednog patcha.:icon_scra
U my documentsu bi trebalo da bude...

Cane
20.6.2009, 19:41
Ovde ubaci stari sejv:C:\Documents and Settings\TVOJE KORISNICKO IME\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames

marea123
20.6.2009, 20:19
ovaj patch 1040 je *****e ne radi sa njim: trainerv34 pa PrisonMod pa SparkIV ko zna sta jos:mad:

crafty
21.6.2009, 20:21
Sad igram gta4 bez patcheva :mad: i misije mi rade normalno:alealeee:

sloba
21.6.2009, 23:41
Ma meni je GTA IV najbolje radio u verziji 1.0 ali ubedljivo, sve posle toga je bilo na silu.

marea123
22.6.2009, 17:13
E jer ima neki program sto ide uz patch 1040 da mozes da igras gta 4 preko xliveless0.95 i da radi PrisonMod? Ako neko zna nek kaze da ga skinem. svi mi rade samo ova 3 nece i SparkIV isto mi ne radi. pa ako neko zna nek javi.

_NEBOYSHA_
23.6.2009, 13:06
Šta treba da stisnem da trči pošto stalno šeta.:)

Uros12
23.6.2009, 13:13
Drzi pritisnuto Shift

dile
23.6.2009, 18:25
Ajd evo i ja da pitam malo strucnije GTAovce. Znaci desava mi se da mi tekstutre nestanu i to izgleda stvarno cudno... Komp je i z profila. Da nemam nikakav patch instaliran i sl. A evo kako izgleda:http://i164.photobucket.com/albums/u37/joeldsouza/GTAIVmissingtextures.jpg

dzonihsv
23.6.2009, 18:26
Nista novo, novi patch, novi driveri... bi trebalo da rese problem.

dile
23.6.2009, 18:41
E da to sam zaboravio da kazem. Najnoviji driveri su kaoi i sav directX. Eh ajd me malo uputite u pricu sa patchevima.

dzonihsv
23.6.2009, 18:48
Skines sa Rockstar-ovog sajta i instaliras. Posle ides do apoteke i nadjes lekic za bolest 1.0.4. :)

offhz87
24.6.2009, 0:06
Interesuje me mozel Niko biti policajac tj. da se zaposli kao drot . imali kakvog nacina :icon_evil :a_bleh:

pentraksil
24.6.2009, 0:30
Ajd evo i ja da pitam malo strucnije GTAovce. Znaci desava mi se da mi tekstutre nestanu i to izgleda stvarno cudno... Komp je i z profila. Da nemam nikakav patch instaliran i sl. A evo kako izgleda:http://i164.photobucket.com/albums/u37/joeldsouza/GTAIVmissingtextures.jpg


Preopteretio si karticu, verovatno koristish fix za neogranicenu memoriju. Ako predjesh mnogo preko memorije tvoje grafe teksture nestaju. Meni se to deshavalo.

Djordje Turjacanin
24.6.2009, 0:35
Interesuje me mozel Niko biti policajac tj. da se zaposli kao drot . imali kakvog nacina :icon_evil :a_bleh:
Može da radi kao palicija tako što ukrade auto palicijski i pristupi kompu i traži Most Wanted kriminalce po gradu.

offhz87
24.6.2009, 0:36
Može da radi kao palicija tako što ukrade auto palicijski i pristupi kompu i traži Most Wanted kriminalce po gradu.

Sve sam tako te misije zavrsio al imal koji drugi nacin ??? :boxing:

Djordje Turjacanin
24.6.2009, 12:11
Jok more, sad ti ostaj mislim da još ganjaš i ubijaš golubove i sklapaš prijatlejstva ako još nisi.
P.S. Takođe, nema misija za ambulance i firetruck.

UnderworldKing
24.6.2009, 14:05
Koliko kosta original GTA IV?

Koliko je rama potrebno da bi se igrao GTA IV na Windows-u 7?

Djordje Turjacanin
24.6.2009, 14:10
Glupo pitanje. nema to veze sa OS-om. 2 GB minimalno.

UnderworldKing
24.6.2009, 14:23
Ne postoje glupa pitanja,samo glupi odgovori... ;)

BTW,hvala...

JJ92
24.6.2009, 15:03
Ajd evo i ja da pitam malo strucnije GTAovce. Znaci desava mi se da mi tekstutre nestanu i to izgleda stvarno cudno... Komp je i z profila. Da nemam nikakav patch instaliran i sl. A evo kako izgleda:http://i164.photobucket.com/albums/u37/joeldsouza/GTAIVmissingtextures.jpg

Meni se ovo popravilo instaliranjem patcha 1.0.3

Devilish Soldier
24.6.2009, 15:17
Meni se ovo popravilo instaliranjem patcha 1.0.3
pa da i to dosta bogami.taj patch je i predvidjen da bi se to smanjilo u igri...

paulvandyk68
24.6.2009, 16:18
Hoce to da se desava i usled grafickih drajvera.

Uros Ducic
24.6.2009, 17:15
Ja sam prvo instalirao patch 1.0.3 , a posle njega patch 1.0.2.Koji od ta dva patcha sada imam?
Da li mogu imati 2 patcha istovremeno , ili samo jedan.

Uros Ducic
24.6.2009, 18:38
:confused:

dzonihsv
24.6.2009, 18:45
Ne treba ti patch 1.0.2.0, posto si instalirao oba imas onaj noviji tj. 1.0.3.0. Malo si glupo to radio ali 'ajde, sada imas 1.0.3.0 i nije moguce imati 2 jer sa svakom novim instalacijom patch-a ti update-ujes prethodni.

Uros Ducic
24.6.2009, 18:54
Ne treba ti patch 1.0.2.0, posto si instalirao oba imas onaj noviji tj. 1.0.3.0. Malo si glupo to radio ali 'ajde, sada imas 1.0.3.0 i nije moguce imati 2 jer sa svakom novim instalacijom patch-a ti update-ujes prethodni.

Da , ali kada sam imao samo patch 1.0.3 , imao sam i problem sa senkama.Dok sada sa instaliranim patchom 1.0.2 nemam vise tih problema.

dzonihsv
24.6.2009, 18:56
Znas i sam da je GTA IV glupo izbagovano neoptimizovana igra. Nista nije nemoguce...

Uros Ducic
24.6.2009, 18:59
Sad cu ponovo da instaliram patch 1.0.3 , i ako se bude ponovio isti problem onda si stvarno u pravu.

Uros Ducic
24.6.2009, 19:44
Instalirao sam patch 1.0.3 i opet ono s****e sa senkama.Mozda i jesam dobio 2 ili tri frejma vise , ali senke i dalje trepere.Help!Sta da radim , da li da ponovo skinem 1.0.2 ili da ovako ostavim?

dzonihsv
24.6.2009, 19:46
Pa vrati se na 1.0.2.0 ako vec imas problema, mogao si to i sam da zakljucis. ;)
Ma vidis i sam koliko je igra iskompleksirana, kao da su je majmuni pravili u podzemnoj istrazivackoj stanici. :)

Uros Ducic
24.6.2009, 19:49
Pa vrati se na 1.0.2.0 ako vec imas problema, mogao si to i sam da zakljucis. ;)
Ma vidis i sam koliko je igra iskompleksirana, kao da su je majmuni pravili u podzemnoj istrazivackoj stanici. :)

Slazem se.Ali da napomenem da nemam patch 1.0.1.Sta on ispravlja?Da li da instaliram i njega?

dzonihsv
24.6.2009, 19:52
Njega vec nemoj, ostani ti na 1.0.2.0 kada ti vec radi, sto se da cimas bez potrebe.

crafty
27.6.2009, 12:41
Jel ima neki patch ili neki dodaci za gta IV da poprave bugove u misijama :icon_scra

neli fajlovi da se zamene ili nesto??

bogi9
27.6.2009, 19:16
Imam jedno pitanje. Instalirao sam GTA IV, pokrenuo i video da mi ekran crn. Vecina ekrana je crne boje. SAmo se stvari na odredjenojh udaljenosti vide lepo. Pokrenuo sam na 1024x768 i low ddetaljima. Moja konfiguracija je

Gigabyte S-Series GA-M52L-S3
ATI Radeon 3850 512 Mb DDR3
AMD Athlon x2 2.62 GHz 5000+
2 Gb RAM-a

Ako neko ima ideju... Hvala unapred.

Lord Of Midnight
28.6.2009, 0:49
Moze biti do drajvera...

bzuva
28.6.2009, 23:17
Ljudi, imam jedan problem.
Naime, misija kod Ray Boccina, kada treba da se uleti u hotel i pobiju Jevreji koji su ukrali dijamante, meni se zabaguje kada udjem u lift, tj. kao se uchitava, ali se ne desi nishta. Postoji li neko reshenje za ovo?

Devilish Soldier
28.6.2009, 23:50
Ljudi, imam jedan problem.
Naime, misija kod Ray Boccina, kada treba da se uleti u hotel i pobiju Jevreji koji su ukrali dijamante, meni se zabaguje kada udjem u lift, tj. kao se uchitava, ali se ne desi nishta. Postoji li neko reshenje za ovo?
meni se ponekada bagovalo kada ulazi u neku misiju i samo crni ekran bleji,ja lepo uzem izadjem iz igre i udjem(ponekada radio restart)to mi se desavalo bas malo puta 3,4 puta

Zemunac1986
29.6.2009, 14:34
Naleteo sam na netu na patch v1.0.4.Jel neko instalirao taj patch i da li donosi neka poboljsanja?

Gradimir
29.6.2009, 22:02
imam pitanje:
da li je gta 4 moguce instalirati offline?

Djordje Turjacanin
29.6.2009, 22:38
Kako misliš offline. Misliš možda da napraviš ofline live nalog ili šta. govori čoveče!:n-cc2:

matrix_ninja
29.6.2009, 22:48
Ma moguće je

Zemunac1986
29.6.2009, 23:01
Za samu instalaciju igre ti je potreban net zbog one provere datuma.
Za igranje napravis offline live nalog i cepaj

Psycho13
29.6.2009, 23:09
Covek lepo pita da li se GTA 4 moze instalirati offline,ne znam sto ga napadate,nije on trazio nikakav nalog,nego ga je zbunilo to sto kazu da je tokom instalacije pozeljan internet,ali nije obavezan...

ukimafija
30.6.2009, 0:47
Za samu instalaciju igre ti je potreban net zbog one provere datuma.
Za igranje napravis offline live nalog i cepaj

Ne treba cak ni net zavisi sta ste imali od "lekica". Dakle, da moguce je igru instalirati bez neta i tako je celu preci...Pre se pravio offline nalog na live-u a posle je valjda izasao onaj Xlive ili kako se vec zove ne znam jer ja to nisam instalirao jer sam igru presao 2x vec i savrseno mi je radila tad tako da nisam imao nameru da se zezam sa raznim patchevima koji su posle izasli...Ali pouzdano znam da za svaku varijantu patcha ima resenje...A kako za to sam vec ispao iz stosa pitaj ove koji su jos aktuelni i igraju ovu igru...Proslo je skoro 7 meseci otkad je izasla...

Gradimir
30.6.2009, 9:55
trebam da je instaliram kod druga koji nema internet,probacu,znam da je kod mene nesto skidalo dok sam instalirao

marea123
30.6.2009, 14:28
E jer zna neko na koju se foru prave modovi - mislim koji se program koristi? sta je potrebno??? i jer zna neko cemu sluzi ova 2 mod-a http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=7008

http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=5781

Devilish Soldier
30.6.2009, 15:19
E jer zna neko na koju se foru prave modovi - mislim koji se program koristi? sta je potrebno??? i jer zna neko cemu sluzi ova 2 mod-a http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=7008

http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=5781
za ovaj mod ti pise poboljsava distancu,vodu koliko sam shvatio...,a ovaj drugi je neka skripta ili tako nesto koja ne znam cemu sluzi ali menjanje necega na mapi

UnderworldKing
1.7.2009, 9:49
Jel ima neko problem da ne moze da promeni detalje i rezoluciju?Gledao sam na stranim forumima,nasao resenje,ali kod mene ne radi!

Aj pomozite,ako znate!

Djordje Turjacanin
1.7.2009, 12:20
To se riješava sa commandline.txt fajlom. Imaš ga ovdje na više mjesta.

UnderworldKing
1.7.2009, 16:55
To se riješava sa commandline.txt fajlom. Imaš ga ovdje na više mjesta.

Hvala,resio sam u medjuvremenu...

marea123
3.7.2009, 17:09
jer zna neko dali ima za Windows 7 nv drajveri 180.84 sto je za gta 4 ???

NIDZA bOj
3.7.2009, 19:45
Za samu instalaciju igre ti je potreban net zbog one provere datuma.
Za igranje napravis offline live nalog i cepaj


ja sam igru instalirao do mi je net bio u kvaru,znaci bez neta,i radi sve,i presao je celu bez neta oko 10 dana.

Packy
3.7.2009, 22:28
Evo i ja da se pohvalim.Posle pola 7 meseci muchenja i ja krenuo da je igram(dodushe na caletovom laptopu).Svakako opravdava to da je najbolja igra od proshle godine,ali da je najbolji nastavak u ovom serijalu to i dalje ne.Vishe mi se svidjaju VC i SA...:D
Dok ima god bogatog voznog parka oko mene dotle cu je ja igrati(oni koji nisu razumeli dugo...:D).
Naravno secam se svih koraka koje sam ranije primenjivao i i nstaliroa sam je bez muke.

-DINO-
3.7.2009, 22:59
Zdravo kupio sam novu konfu.Imam neku konfiguraciju.Moze li za Gta 4:


Procesor jeINTEL Core2Duo E8400 3.0GHz
Ram 4gb
Nvidia GeForce 250gts 1gb

Ako moze kolko otprilike Fps-a

Gradimir
3.7.2009, 23:02
Zdravo kupio sam novu konfu.Imam neku konfiguraciju.Moze li za Gta 4:


Procesor je INTEL Core2Duo E8400 3.0GHz
Ram 4gb
Nvidia GeForce 250gts 1gb

Ako moze kolko otprilike Fps-a

moze,na 1280x1024 sa oko 40 fps

-DINO-
4.7.2009, 0:43
To! Hvala puno.

Mogul imat 50 sa patchevima?

Dijablo
4.7.2009, 13:13
Da li gta IV ,,vidi"sva jezgra na quad core procesorima?

matrix_ninja
5.7.2009, 15:41
Da na obadva pitanja...

NIDZA bOj
5.7.2009, 16:26
moze,na 1280x1024 sa oko 40 fps

ali u benchmarku,ne dok je ti igras,dok je igras nepada ispod 20,meni nikad ispod 16 u igri,konfa CPU
AMD ATHLON x2 6000+ @ 3.25Ghz
Cpu Cooler BOX
Motherboard
MSI K9N NEO F V3
5 Gb Default @ 667 Mhz
Graphics Card
GAINWARD ATI Radeon 4850 Overclocked @ 700 Mhz,2260 Mhz
Gpu Cooler COOLER MASTER COOL VIVA PRO SE
Hard Drive
SAMsung 320 Gb 7200 rpm
Sound Card onBoard
POWER Supply PC Power & Cooling Silencer 500W
Enter Midi Tower
OS Microsoft Windows Vista x64 Ultimate
Monitor BENQ 22 HD
Razer Keyboard,Logitech G9 Mouse

acok97
5.7.2009, 16:40
Kolka je razlika u fps :
Kad imam :
E5200
4GB RAM 800
9600GT i kad imam ati 4830 .
Interesuje me jer kupujem ocu istu konfu kao kod mene al drugu grafu .
Znaci kolika je razlika u 9600gt i 4830 .

NIDZA bOj
5.7.2009, 16:50
Kolka je razlika u fps :
Kad imam :
E5200
4GB RAM 800
9600GT i kad imam ati 4830 .
Interesuje me jer kupujem ocu istu konfu kao kod mene al drugu grafu .
Znaci kolika je razlika u 9600gt i 4830 .


mala na strani ati,sa klokom tog procesora(kupi dobar kuler),i klokom grafe,sa dobrim napajanjem nemas brige....

matrix_ninja
5.7.2009, 17:05
ali u benchmarku,ne dok je ti igras,dok je igras nepada ispod 20,meni nikad ispod 16 u igri,konfa CPU
AMD ATHLON x2 6000+ @ 3.25Ghz
Cpu Cooler BOX
Motherboard
MSI K9N NEO F V3
5 Gb Default @ 667 Mhz
Graphics Card
GAINWARD ATI Radeon 4850 Overclocked @ 700 Mhz,2260 Mhz
Gpu Cooler COOLER MASTER COOL VIVA PRO SE
Hard Drive
SAMsung 320 Gb 7200 rpm
Sound Card onBoard
POWER Supply PC Power & Cooling Silencer 500W
Enter Midi Tower
OS Microsoft Windows Vista x64 Ultimate
Monitor BENQ 22 HD
Razer Keyboard,Logitech G9 Mouse

Njegov procesor brise pod sa tvojim, tako da bi trebalo da može i do 40...

acok97
5.7.2009, 17:24
mala na strani ati,sa klokom tog procesora(kupi dobar kuler),i klokom grafe,sa dobrim napajanjem nemas brige....
E boj , oba proc su sa 2.5 na 3 ghz sa 4g rama i tim grafickim

acok97
6.7.2009, 13:01
Treba mi pomoc . Naime , sad sam uzeo za starog novi komp i htio sam da igramo gta 4 u lanu . Znaci ja idem cellphone -> multiplayer -> player match -> lan -> free mode ( ocu da snimam video za YOUTUBE ) -> onda create match ( private slots none ) . I problem je u tome sto jedno 5 sek crna slika
i onda izbaci DISCONNECTED FROM GAME SESSION . Mozda sam malo pogresio
redoslijed ali to nema veze . Imali neko ideju u cemu je problem i kako da ga
fix ? Zahvalan svakome ko pomogne . Odma dajem zahvalnicu .

JJ92
6.7.2009, 14:38
Je li neko uspio da udje u Statue of Happiness,kod mene uvijek isto:

http://img156.imageshack.us/img156/5937/gta4c.th.jpg (http://img156.imageshack.us/i/gta4c.jpg/)

Mikica86
6.7.2009, 15:29
Je li neko uspio da udje u Statue of Happiness,kod mene uvijek isto:

http://img156.imageshack.us/img156/5937/gta4c.th.jpg (http://img156.imageshack.us/i/gta4c.jpg/)
Pa ne mozes tako da udjes, moras helikopterom da se spustis na vrh, ili da lebdis iznad pa da iskocis, jedino tako moze da se udje, od dole ne moze...

JJ92
6.7.2009, 16:42
^^ Pa ovo i jeste NA VRHU

matrix_ninja
6.7.2009, 20:32
Pa jesi li ti uspio da udješ ili ne? :icon_scra

MICROCOMP DOORS
6.7.2009, 20:41
http://www.youtube.com/watch?v=CgFCxz14o-8
ima jedna od 4 kolko vidim...

matrix_ninja
6.7.2009, 21:02
Ma to jesu prava vrata što je on uslikao, samo na pravim piše no hidden content, ostala nemaju natpis, al ne kontam jel nemože da udje il šta :confused: