PDA

Prikaži potpunu verziju : INCREDIMAIL PROBLEM !!!


schmaug
2.3.2006, 0:28
Imam vrlo čudan problem sa ovim ali i sa još par programčića ( mislim da je problem isti ). Dakle odnedavno imam 64-o bitni računar ( Sempron 2600+, ploča MSI...) Instaliran je Win XP pro i uglavnom sve fino radi. Kad sam pokušao da instaliram Incredi mail instalacija se odradi do kraja ali prilikom startovanja programa pojavi se poruka da nije moguč pristup nekoj memorijskoj lokaciji !!! Napminjem da sam skinuo najnoviju varijantu programa. Isti problem mi se javlja i kod programa za gledanje programa preko TV kartice ( dscaler ) kao i kod programa za igranje preferansa ( ipref ) svuda se posle startovanja programa javi poruka o nemogučnosti pristupa mem. lokaciji ! U principu ovo su sitni i zamenjivi programi ali me vrlo iritira to što ne rade. Dali je u pitanju 64-o bitna arhitektura računara ili nešto drugo !?! http://www.sk.co.yu/forum/images/smilies/custom1/n-cc2.gif
:n-cc2:

Miloš
2.3.2006, 0:34
Nemoj da me držiš za reč, ali mislim (mislim) da je upitanju nekompatibilnost RAM-a.

holodoc
2.3.2006, 4:05
Evo ti jedna mala preporuka iz ličnog iskustva.

Probaj ako ikako možeš da deinstaliraš IncrediMail. Neznam za iskustva ostalih ljudi sa njim ali je meni i par ljudi koji su probali da ga koriste napravio toliko problema da to nije moguće. Problemi su uglavnom počinjali sa porukom kao što si je ti dobioa ali su se nastavili u još "boljem":dzavo: maniru.

Znači, nemoj ni da pomišljaš da ga koristiš. Jeste jednostavan ali u velikom broju slučajeva ne radi.

Ako baš hoćeš neki drugi email klijent a ne Outlook probaj The Bat ili Thunderbird. Sasvim su OK.

bojongo
2.3.2006, 10:23
Isto iskustvo imam kao i holodoc. Na kraju sam se manuo corava posla i vratio starom OE. :dedica: