PDA

Prikaži potpunu verziju : Program za kreiranje trenera za igre


Veljko the King
28.2.2006, 21:15
Molim vas pomazite!Potreban mi je program za kreiranje trenera za igre.Ako neko zna dobar nek mi javi jer mi je potreban.:)

hacker_aca
28.2.2006, 21:39
e, baš, to i mene zanima..... :ciao:

NenadN
28.2.2006, 22:11
Pa takav program je C++,VB. Nista drugo vec hex editor. Ja za takav program nisam cuo.

Magneto
28.2.2006, 22:21
Trainer maker kit (TMK) 1.51 - najpoznatiji program za pravljenje trainera u executable varijanti.

Game trainer studio 1.6.2 - alat za trenere importovanje i manipulisanje kodovima.

Tsearch 1.6b ili Artmoney 7.08 - za pretraživnje memorije i hakovanje memorijskijh alokacija (DMA).

Treneri se mogu kreirati i u jednostavnim okruženjima kao što je Visual Basic.
Programira se normalno ispisujući kodove, u svakom slučaju nije baš mačiji kašalj.

Veljko the King
1.3.2006, 13:26
Da li znas gde mogu da skinem Game trainer studio 1.6.2 i Trainer maker kit (TMK) 1.51.Google-u sam trazio ail nigde nisam mogao da nadjem.:confused:

Magneto
1.3.2006, 17:59
TMK: http://www.cheathappens.com/zippies/tmk_151.zip

Tsearch: http://www.cheathappens.com/zippies/tsearch_16b.zip

Dovoljne su ti ove dve aplikacije, uostalom naprednije su.

Veljko the King
1.3.2006, 20:25
Hvala:alealeee:

Veljko the King
3.3.2006, 20:40
Da li mozda neko zna gde moze da se skine Game trainer studio 1.6.2

faXcooL
3.3.2006, 20:47
GTS 1.6.2 (http://www.extalia.com/home/index.php?down=5&id=30) :cool:

Psychon@ut
5.6.2006, 13:12
Treba se čuvati ,programi slični navedenima često sadrže viruse/spyware(osjetio sam na sopstvenoj koži)

PC-gamer
3.6.2008, 18:54
dal mi neko moze poslati to kako da ga napravim!posto ja nemam pojma a skinuo sam T-search i onaj drugi.....samo ne znam kako se zove na

E-mail:zz-top@hotmail.com

havala UNAPRED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tapsh:

Quercusmaster
4.6.2008, 15:38
Ima li neki program za pravljenje Trainera za Vistu, probao sam TMK i ne radi?

xsalex
4.6.2008, 16:48
dal mi neko moze poslati to kako da ga napravim!posto ja nemam pojma a skinuo sam T-search i onaj drugi.....samo ne znam kako se zove na

E-mail:zz-top@hotmail.com

havala UNAPRED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tapsh:

Prvo moraš sa TSerch da pronađeš heksadecimalne adrese,lokacije koje mjenjaš ,a potom otvoriš trainet kit ,na panel traineta postaviš jedno dugme i klikni na njega. Dalje samo čitaj šta piše skroz je jednostavno imaš opcije dodavanja vrjednosti,oduzimanja vrjednosti ,zamrzavanja vrjednosti itd. Kada sve završiš snimiš exe fajl (program sam kompajlira automatski netreba ništa podešavat)

Quercusmaster
4.6.2008, 18:23
Ima li neki koji moze na Vistu, TMK nemoze?

PC-gamer
5.6.2008, 19:50
Prvo moraš sa TSerch da pronađeš heksadecimalne adrese,lokacije koje mjenjaš ,a potom otvoriš trainet kit ,na panel traineta postaviš jedno dugme i klikni na njega. Dalje samo čitaj šta piše skroz je jednostavno imaš opcije dodavanja vrjednosti,oduzimanja vrjednosti ,zamrzavanja vrjednosti itd. Kada sve završiš snimiš exe fajl (program sam kompajlira automatski netreba ništa podešavat)uf ja a kako sa T-searchom da pronadjem u Medal of Honor Alied Assault neograniceno health?:confused:

Quercusmaster
5.6.2008, 22:20
uf ja a kako sa T-searchom da pronadjem u Medal of Honor Alied Assault neograniceno health?:confused:

Prvo upali igru(naravno), onda ALT + TAB(povratak u windows), upali Tsearch i idi na open process, nadji Moh Allied Assault proces, i otvori ga. Onda, koliko se secam, u Moh-u nepise koliko imas health-a, zbog toga ides na New Search(prva lupa), i umesto Exact Value, odaberes Unknow Value. Onda se vrati u igru i pusti da ti skinu malo health-a, opet ALT + TAB, pa idi na next search, odaberi Has Decreased(ili Has Increased, ako si povecao health) i klikni ok, i tako sve dok ti ne ostane 3-4 adrese, posle ih prebaci u tabelu i klikni na Freeze.

Ovo je bilo na brzinu, nadam se da sam pomogao.:)

Ima li neki koji moze na Vistu, posto TMK nemoze?

Zna li neko?

PC-gamer
6.6.2008, 22:17
a kako preko T-searcha da u igrici WWE imam neograniceno strenght poena?