PDA

Prikaži potpunu verziju : Svet kompjutera 3/2006


oluja
27.2.2006, 2:32
Na kioscima od 1.3.2006.

[Imzadi]
27.2.2006, 2:39
Svaka čast za naslovnu!!!:tapsh: :aplauz: :tapsh:

holodoc
27.2.2006, 2:46
Da me je neko pitao u redakciji šta bih stavio ispod slike na naslovnoj za Corel X3 napisao bih apsolutno istu stvar!!! Proveren i deinstaliran. Neke tako glupe stvari ne funkcionišu dobro u njemu koje su u 12.ci šljakale ko lude.

A što se tiče naslovne svaka čast. Baš je u Dark fazonu. A da olujo. Pitanje. Jesi li ti zadužen za dizajn naslovnih strana u SK-u. Mislim ako nije poslovna tajna:dzavo:

Sasa
27.2.2006, 4:44
Da me je neko pitao u redakciji šta bih stavio ispod slike na naslovnoj za Corel X3 napisao bih apsolutno istu stvar!!! Proveren i deinstaliran. Neke tako glupe stvari ne funkcionišu dobro u njemu koje su u 12.ci šljakale ko lude.

A što se tiče naslovne svaka čast. Baš je u Dark fazonu. A da olujo. Pitanje. Jesi li ti zadužen za dizajn naslovnih strana u SK-u. Mislim ako nije poslovna tajna:dzavo:

Olujic je najzasluzniji, ali nije jedini sto mi se portret nasao na naslovnoj :P
Nema nikakvih tajni, taj posao u svakoj redakciji radi tehnicko lice, a Olujic je to u redakciji SK.

Sasa
27.2.2006, 4:49
Ajde da dodamo najave, moj deo:

- MSI K8N Diamond Plus & Gigabyte 8N-SLI Quad Royal matične ploče

- HIS Radeon X1600Pro IceQ Turbo Edition, Radeon X1900XT i X1900XTX grafičke kartice

- Uporedni prikaz cip-setova sa integrisanim grafickim procesorom za Intel procesore.

- Samsung 204B i 214T monitori

- MSI S270 notebook

Carl Jonson CJ
27.2.2006, 10:15
Vi me svaki dan sve više i više plašite :D
Ako je naslovna ovakva,šta li je tek unutra? :D Da neće da me pojede ovaj crnja gore? :D
Šalu na stranu,super :tapsh:
Sasa
Pusti Nvidiu.Živeo ATI!!! :D

Hector Ruiz
27.2.2006, 13:26
:tapsh: Svaka cast za naslovnu :tapsh:

Andross
27.2.2006, 13:51
Svaka cast!Pogotovu Darth Vader!:alealeee:

holodoc
27.2.2006, 16:15
Hoćete li da popijete packe ako George Lucas slučajno vidi naslovnu stranicu kod svog lokalnog prodavca novina?:dzavo:

Miloš
27.2.2006, 16:18
Mene je oduvek kopkalo pitanje:
Ko dizajnira naslovne strane SK?:D

oluja
27.2.2006, 17:34
Hoćete li da popijete packe ako George Lucas slučajno vidi naslovnu stranicu kod svog lokalnog prodavca novina?:dzavo:
:D Trazili i dobili dozvolu... :a_bleh:

todos
27.2.2006, 17:51
Ako je ovo naslovna strana SK onda je ovo najjlepse sto su moje oci videle u zadnjih 10 god. bilo kojeg casopisa.ostao sam bez teksta.slobodno u Cacak posaljite dovoljan broj 03.2006.:eek: :tapsh:

firefly
27.2.2006, 18:00
jbg!! Ode opet 120dindzi! :D
Bravo!!!:alealeee:

hacker_aca
27.2.2006, 19:22
Šta?! Novi SK?! Ma daj, bre, još ovaj februarski nisam pročitao.....

marcos
27.2.2006, 20:06
I jos jednom svaka cast za naslovnu stranu,ponovo se vracate fazonu sa kraja 80-tih kada ste imali najoriginalnije naslovne...Meni je ubedljivo najzanimljivija bila ona polu covek-polu robot,ne secam se tacno iz koje je godine...

Highlander
27.2.2006, 20:50
Naslovna je odlična! Nego, kakav je ono kviz? Nešto novo ili isto moramo da sečemo listove!:(

ZoNi
27.2.2006, 21:33
zanimljivo izgleda naslovna :) mada, vis evolim Star Trek :D

Rocker
28.2.2006, 0:01
Drago mi je što je Saša konačno imao prilike da testira onu Gigabyte-ovu ploču sa četiri PEG slota. Slušao sam dosta o njoj, ali me je interesovalo šta SK kaže! Zamislite 4x7800GTX. Da vidim ko je onda najbrži u TOP klasi!:dzavo: Mada onda verovatno troše struju kao šporet:kreza:

voodoo_
28.2.2006, 0:43
Odlična naslovna...

DOolisha
28.2.2006, 3:36
Kako li će tek da izgleda naslovna, kad Oblivion bude igra meseca :n_klanja:

Respect za naslovnu :tapsh:

Bojan
28.2.2006, 19:16
Moram da se pridruzim cestitkama, svatno extra uradjena naslovna stranica :),

kovik
28.2.2006, 21:58
Kovik se zdusno prikljucuje masovnom iskazivanju odusevljenja! Najbolja naslovna u poslednjih X godina...keep it up! :alealeee::aplauz:

The Finest Serbian Since '82
28.2.2006, 22:09
Zaista lepa naslovna. Jedva cekam da ga procitam!

Jos jednom svaka cast:tapsh:

vladale
28.2.2006, 22:48
Naslovna je super, ja sam spremio novac za sutra! Nadam se da će se sutra pojaviti u Leskovcu! :)

Anak1n
28.2.2006, 23:06
Ma kad pise star wars mora da valja..e kad cu dobijem kesh sto sam pozirao za naslovnu :confused: :p

Simke
1.3.2006, 8:53
Ma kad pise star wars mora da valja..e kad cu dobijem kesh sto sam pozirao za naslovnu :confused: :p

Kako to ti si pozirao? :confused:
Pa ja imam informaciju da je pozirao Darth Moderator... :)
sad mi se tu nešto ne uklapa. :)

Dobra je naslovna,
ja volim tamne jake podloge...
tema mi je draga i tako mi se sve uklapa...
vrlo je elegantno...
ovaj broj mi izgleda mnogo atraktivnije nego mnogi drugi do sada
i razlikovaće se na trafikama u mnoštvu šareniša, što je prvenstveno cilj, barem po meni.
Čestitke autoru! :alealeee: i želje za što više ovakvih i uspešnijih radova.

Viper
1.3.2006, 11:50
Pridružio bih se čestitkama, fenomenalna naslovna, a i sadržaj me nije razočarao, barem ne previše.
Igre su slabe, ali će zato sledeći mesec, po nagoveštajima, to dobrano da nadoknadi. A i u bonusu je bila jedna vest koja me je oduševila.
:aplauz: :tapsh: :alealeee:
:n_klanja: :n_klanja: :n_klanja:

proxy
1.3.2006, 13:22
Procitao i super su recenzije..... I moja omiljena berza.... Samo da nema ja igrac..... :tapsh:

oluja
1.3.2006, 15:02
SADRZAJ 3/2006 (1. deo)

NA LICU MESTA
Paperworld 2006, Frankfurt
AMD Press Dinner, hotel „Hyatt”
Tribina Saveza slepih i slabovidih Srbije
ECDL konferencija
TRŽIŠTE
Tajni kôd na fotokopir uređajima i štampačima
TEST DRIVE
Microstar K8N Diamond Plus, Gigabyte 8N-SLI Quad Royal
Integrisani čip-setovi za Intel procesore
HIS Radeon X1600Pro Ice-q Turbo Edition, HIS Radeon X1900XT, HIS Radeon X1900XTX
Samsung Syncmaster 204B i 214T
Microstar Megabook S270
Samsung SP-2040 i Canon Selphy CP 510
Logitech V400 Laser
Cordless Mouse i V500 Cordless Mouse
Kasaku KE898-CEV
Logitech IO2 Digital Writing System
Premier PD-S600 35
Canyon MP3 Player Rubber Coating (CN-MP4RCE-FM), XWave S-02
Xoro HSD 3100 36
Samsung ML-1610 37
Jetion USB kablovi i adapteri
Media-Tech Neonic MT 1404
Digitex Container 2.0 Mini, Container 2.0 Micro i Soft ’n’ Strong
INTERNET
Decenija Interneta u Srbiji
Hosting fajlova
WWW vodič
Budite pronađeni (4)
Internet kultura
Bezbednost
CeDeTeka
Srbija – zemlja, narod, život, običaji
Black & Decker Everyday Home Repairs
Ostrog – čudotvorac u orlovskom gnezdu
Math & Music
TEST RUN
CorelDRAW X3
Spyware Doctor 3.5
DVDIdle Pro 5.9.7.0
Program Selector Pro 4.8
Chronoager 1.3
WhizFolders Organizer Pro
novaPDF Printer Pro 2.5
PowerPoint to Flash 2.0
JavaScript Coder 1.1.3.19
Diskkeeper 10 Pro Premier
AutoExit 4.0,
Perfect Shutdown 2.0
Domain Name Checker 2.1

oluja
1.3.2006, 15:03
SADRZAJ 3/2006 (2. deo)

PD KUTAK
WinZip 10.0 Standard
Web-Traffic-Counter
Alatke za Web programere
MuzicMan 5.6
cPicture 1.6.2
Easy Graphic Converter 1.2
GrabFile 3.8
Unlocker 1.7.9 78
River Past PlayDV 4.10.1
Power MP3 Cutter
Joiner 1.10
Picssage
Video DVD Maker 1.4.0.3.6
Commander 1.27
FreeUndelete 2.0
LAKI PINGVINI
PCLinuxOS 0.92
nForciranje
Videoplejeri
TEST FUN
Any Background 2.0
Lava Lamp 3.2.0.1
Planetarium 1.31
Breathe-1:4:2 1.1
Premium Clock 2.30
StarSkin 2.5.2.1
Winter Town 3D Screensaver
Tidy Start Menu 2.7
PHONE ZONE
Qtek 9100
NutriLog
Mobile Mouse
QuoteMaster
Vibor za Motorolu A920
Animator
Blockazoid
Word Nerd
Quake Mobile
SERVIS
Higijena računara
IO PORT
JA, IGRAČ
BONUS LEVEL
PRVI UTISCI
Battle for Middle Earth II
Panzer Elite Action
Timeshift
Shadowgrounds
Commandos: Strike Force
Crashday
Dungeons & Dragons
Online: Stormreach
TEST PLAY
Star Wars: Empire at War
Filmski šmek je sveprisutan, a svemirske bitke su nadrealno atmosferične.
Jacked
MX vs. ATV Unleashed
Winter Challenge
Torino 2006
1944: Battle of the Bulge
Rainbow Six: Lockdown
25 to Life
Tigger’s Honey Hunt
The Lion King:
Operation Pridelands
The Settlers: Heritage
of Kings – Legends
DOMAĆA SCENA
Alliance: Future Combat
Iz drugog puta
NET PLAY
Guild Wars: Factions
TrackMania Nations ESWC
ECG kvalifikacije za CeBit
Space turnir
DoTA turnir u Forumu
PSPLAY
STARO ZA NOVO
Garry’s Mod
FLASH FUN
TEST JOY
Speed-link Encounter i Independence 3in1 RF
AKTUELNOSTI
Više od igre
Izvori magije
ŠIFRE

todos
1.3.2006, 17:06
Mislim da ne treba da se otkriva sadrzaj novog broja.Ja recimo nisam ni rec procitao iz prethodnog teksta,jer moze da splasne interesovanje,mada cu ga uzeti bez obzira.Svaki casopis je najjbolji kad je nov i neotvoren,pa makar bio i recimo Bazar ili Jefimija...:mad:

goran.rs
1.3.2006, 18:43
Manje vise sto je Vader na naslovnoj.To je OK.Ali ono sto je mnogo bitnije sadrzaj je prilicno kvalitetan.Ima sta da se procita.Drago mi je sto se odrzava nivo kvaliteta jer za 120 dinara tesko da moze da se kupi casopis sa priblizno toliko informacija.Pozdrav i sve pohvale od mene!:tapsh:

marcos
1.3.2006, 18:46
@proxy


A sto ti smeta "Ja,igrac"?Ja bih voleo da nema 10 drugih tema(narocito u ovom broju) koje me uopste ne zanimaju i koje ne bih hteo da placam bez potrebe ali ovu kuju bi ti izbacio procitam odmah posle uvoda jer me stvarno odusevljava!Citaj ono sto ti se svidja a sta ti se ne svidja preskoci!!!

DOolisha
1.3.2006, 21:22
Kupio sam :D . Onako pod rukom izgleda kao da ima još desetak strana više. Ja se taman ponadao, kad ono unutra neki reklamni katalozi :kreza: .

Carl Jonson CJ
1.3.2006, 22:00
Odličan broj!Skoro bolji od prethodnog :)

phoenix[illusion]
1.3.2006, 22:11
Svaka cast za broj.
Darth je super!
Konacno se neko setio da naprasvi super naslovnu stranu!
Igra meseca odvaljuje i skroz je ultimativna!:tapsh:

hacker_aca
1.3.2006, 22:16
Ima i poster od MSI! :D

[Imzadi]
1.3.2006, 22:16
Ma kad pise star wars mora da valja..e kad cu dobijem kesh sto sam pozirao za naslovnu :confused: :p
Pazi, pazi...;) Još uvek si Anakin...a to znači da još uvek nisi Darth Vader...:D On dolazi posle:dedica:
Stay on the light side & may the force be with you!:)

hacker_aca
1.3.2006, 22:22
OFTOPIC:

Najviše volim da kažem: Luke, I am your father! Nooooo....... :D

drpiga
2.3.2006, 1:26
Pohvaljujem potez administratora da objavi sadrzaj broja pa kome se svidja nek kupi,a kome ne nek okrene glavu.

todos
2.3.2006, 11:20
Posto sam bio u nocnoj smeni kao cuvar procitao sam 80%,novog casopisa.tako da sam ga ispostio u startu.Za naslovnu stranu sam dao ranije misljenje da je izuzetna.Medjutim unutra sam se pomalo razocarao i uvideo da je ipak nazalost ovaj broj prosecan.Izuzetno mi se dopao uvod,i kolumna Miodraga Kuzmanovica koji se istinski bori za pravdu i za napredak ove nam nase napacene zemlje.Corel 13,namerno tako napisan me je obradovao bez obzira na misljenje D. Pejackog.A posebno opis igre Alliance nasega tima,i njihov intervju.Svi koji su sa nasih prostora treba bez rezervno podrzati.Razocarao sam se u opisu HIS-ovih kartica, sturo,nema testova,ako zelim da vidim testove moram da se vratim u prethodni broj.Inace ja posedujem jednu od starijih kartica ovog proizvodjaca nekad vrlo popularnu(9800 PRO-ICQ),pa me je interesovao opis tih novih kartica.Poster je izuzetno kvalitetan,zbog njegovog sadrzaja mogu komotno da ga stavim u podrum na police ispod tegli.A da je bio sa recimo X1900XTX,verovatno bi visio na mom zidu u sobi i bio neka vrsta reklame.Konacno su igre predstavljene sa realnim konfiguracijama,a ne ono:3.0-6800+.I na kraju kako bi izgledalo da i mi ostali imamo onakve kreditne kartice kao gazde Google-a,a da nemozemo da ih iskoristimo.

FX 6200
2.3.2006, 15:00
Malopre sam prelistavao sk, i mogu reci da je odlican. Samo nastavite tako, a i ona crna naslovna stranica - stvarno ste cool.

Jaguar
2.3.2006, 15:57
Dobar je broj, ali je prethodni bio bolji.
Počnite već jednom da opisujete igre za konzole.

deus[awesome]
2.3.2006, 16:30
naslowna strana je wrh :tapsh: dobro ste se sjetili da malo uljepshate SK :D ajmo i sljedeca naslowna da me odushewi,bilo bi dobro kad bi stawili seku aleksic kako chita SK ili tako neshto slichno made by grand :rofl: poz

holodoc
2.3.2006, 16:44
Počnite već jednom da opisujete igre za konzole.

E ako budete počeli da opisujete igrice za konzole neću više da kupujem SK:dzavo:

Pa zar nema milion časopisa koje se bave konzolnim igrama. Ionako su konzolni portovi polako počeli kvalitetom da uništavaju čistokrvne igre. Kamera, upravljanje i šta sve već ne.

Ionako ste mi već smanjili autoritet kod lokalnog pirata,...:boodala: . hm,hm,... "prodavca":D kada sam pojurio da potražim Episode III za PC kad ono provalim da je Redakcija SK probala malo da se baci u konzolaške vode :n-cc2: :n-cc2: :n-cc2: :n-cc2:

Jaguar
2.3.2006, 16:59
Pa zar nema milion časopisa koje se bave konzolnim igrama.

Nema. Ni jedan nema tako kvalitetne novinare.


Ionako su konzolni portovi polako počeli kvalitetom da uništavaju čistokrvne igre. Kamera, upravljanje i šta sve već ne.

Čak i da je to istina, to blage veze nema sa časopisom koji izlazi u Srbiji.

Ako misliš da su konzole krive za nešto, lepo odeš u Japan ili Ameriku,
i tamo agituješ da pobogu prestanu da zarađuju novac i počnu da misle
na afinitete svih 5000 Srba kojima su PC igre bitnije od života.

Ja ne posedujem konzolu. Razmišljam o kupovini Sony PSP ( imaš gomilu opisa u ovom i prošlom broju SK ).

Highlander
2.3.2006, 18:52
Evo, kupio sam ga danas ali nisam pročitao celog, planiram čitanje tokom celog meseca!:kreza:
Taman sam pomislio da unutra ima neki poster kad ono neka glupa reklama, zamalo da bacim ceo časopis!:n-cc2: :nov_mad2:
Kuzma je napisao mnoooogo dobar text, svaka mu čast!:n_klanja:

The Finest Serbian Since '82
2.3.2006, 19:02
E ako budete počeli da opisujete igrice za konzole neću više da kupujem SK:dzavo:
Slazem se sa ovim, jedino bih malo ispravio i rekao: kad pocnu da opisuju igre za konzole vise nego za PC (ili slicno, tacnije dve -tri najvise mesecno moze), ce biti dan kad cu prestati da kupujem SK. Zao mi je, ali tako je! Znam da bi im to mozda malo povecalo broj citaoca, ali ne mozes i jare i pare. Pa ovo se zove "Svet KOMPJUTERA", a ne "svet konzola"

Carl Jonson CJ
2.3.2006, 19:12
Nikako konzole!Nije dovoljno to što ako i naprave za PC kasni 5 godina.ne ne i ne.

dkdnt
2.3.2006, 20:39
sve pohvale za naslovnu.

i velika pohvala za odgovor na pitanje Crna kutija.:aplauz:

phoenix[illusion]
2.3.2006, 22:39
OFTOPIC:

Najviše volim da kažem: Luke, I am your father! Nooooo....... :D

Da a pogotovo:
Jump to Hyperspace(lightspeed) ili Release your anger!
May the Force be with you!

laserjat
3.3.2006, 0:33
Najbolje od svega je tekst o corelu i onaj crtez Dani Piva, gde ste samo to nasli.
Kad sam ugledao pomislio sam kakve veze imaju Dani Piva, Corel i Svet kompjutera.Strava je.

Carl Jonson CJ
3.3.2006, 18:27
Zašto nema test of time?Raspisali se o nekakvim dečijim kartama a tt zapostavili :mad:

minkella budzella
3.3.2006, 22:17
stvarno, zasto nema test of time? mislio sam da je to stalna rubrika :( bolje da su izbacili one karte, kakave to veze ima sa kompjuterima :confused:

Carl Jonson CJ
4.3.2006, 10:23
stvarno, zasto nema test of time? mislio sam da je to stalna rubrika :( bolje da su izbacili one karte, kakave to veze ima sa kompjuterima :confused:

Slažem se.U prošlom broju bilo tako lepih igara... :(

todos
4.3.2006, 18:44
Takodje mi se dopao opis instalacije linuxa n-vidia drajverima.Mada nemam linux.Mogli biste u narednim brojevima da opisete za XP, n-vidiu i ATI.Kako se instalira,stelovanja,kako se nadogradnja skida sa sajtova,gde mogu da se skinu,itd.

Rene
4.3.2006, 22:48
Naslovna stranica je najbolja do sada. A i mogli ste malo manje internet adresa da ubacujete a malo više opisa igara. ;)

laserjat
5.3.2006, 13:56
Naslovna stranica je najbolja do sada. A i mogli ste malo manje internet adresa da ubacujete a malo više opisa igara. ;)
Zar nije dosta igara.Trebalo bi malo smanjiti igre.Ako li se budu povecavale stranice o igrama ja definitivno odustajem od SK.

Miloš
5.3.2006, 13:59
Zar nije dosta igara.Trebalo bi malo smanjiti igre.Ako li se budu povecavale stranice o igrama ja definitivno odustajem od SK.
Слажем се. Мене уопште не занимају игре. Да се ја питам, проширио бих описе о Linuxu и о хардверу.

voodoo_
6.3.2006, 12:25
Pa zar nema milion časopisa koje se bave konzolnim igrama.
Koliko ja znam, postoji samo jedan (manje od godinu dana) i ne bavi se samo konzolama.
Nemoj da ste zadrti, treba opisivati SVE, jer držanje samo za PC igre isto tako nije dobro ko kad bi se opisivale samo igre za konzole. A realno PC igre su u zadnjih par godina manje-više očajne, bude eventualno do jedna dobra igra mesečno...

Elem, u tekstu o održavanju Windowsa, nigde ni reči o NTFS sistemu. Ispade da sad svi koriste FAT32 još od OSR2, a to jednostavno nije istina, naročito u zadnje 3-4 godine kad su praktično svi prešli na XP, ili bar Win2K. A da ne govorimo o tome kako je NTFS dosta napredniji sistem, i kako je FAT jako osetljiv na nepravilna isključenja i slično.

Mrmot
6.3.2006, 13:44
ej ovog meseca po prvi put u 4 godine nisam kupio SK cim je izasao :(
zamisli kad nisam imao kintu :(
Al nema veze, evo sad ga citam :D
Znaci, naslovna je... extra :D
Mislim da je ovo vizuelno najlepsi broj do sada :D
Dobro, ajde, zaludjen sam star wars-om :P

Carl Jonson CJ
7.3.2006, 13:59
Pročitao sam sve.Stvarno biste mogli malo da povećate strane.

Rene
7.3.2006, 15:04
Mogli biste da ubacite malo starije komponente u novine i cene a ne da objavljujete ATI RADEON X 1900GTX koji samo mogu da sanjam. I malo jeftiniji hardver a ne neke od 500EUR-a:mad:

Magneto
7.3.2006, 15:11
I low-end i mainstream modeli su podjednako zastupljeni kao i najviša klasa.

Ako hoćeš da čitaš o starijim komponentama imaš stare brojeve pa uživaj.

Rene
7.3.2006, 15:25
Gde su mi stariji brojevi kada sam tek pre meseci saznao za svet kompjuter-a:confused:

hacker_aca
7.3.2006, 15:31
Gde su mi stariji brojevi kada sam tek pre meseci saznao za svet kompjuter-a:confused:

Imaš na njihovom sajtu, samo ne opširno koliko u časopisu. Samo teško da će ti pomoći....

Andross
7.3.2006, 15:36
Mogli biste da ubacite malo starije komponente u novine i cene a ne da objavljujete ATI RADEON X 1900GTX koji samo mogu da sanjam. I malo jeftiniji hardver a ne neke od 500EUR-a:mad:
X1900XTX!I opusuju slabiji hardver ali kada tek izadje.

Carl Jonson CJ
7.3.2006, 17:05
A što mudro ćutite kad se pomene povećanje strana :)

tiron
9.3.2006, 12:47
Nemoj da mi neko dira "Ja, Igrač". Miodrag „Zmaj” KUZMANOVIĆ je jedan od retkih koji ima **** da kaže ono što misli, a to što i ja često mislim isto je samo slučajnost.

Ono što mene najviše nervira u SK jest kada u opisu nekog hardware-a nemogu da nađem cenu dotičnog. Nebih da spominjem konkurenciju, ali s vremena na vreme kupim časopis u kome lepo piše - ovo parče hardware-a smo dobili od toga i toga i može da se kupi po toj i toj ceni. Kada me nešto u SK zainteresuje, moram posle da lovim po internetu gde i za koliko to čudo može da se nađe.

deus[awesome]
9.3.2006, 12:51
Ono što mene najviše nervira u SK jest kada u opisu nekog hardware-a nemogu da nađem cenu dotičnog. Nebih da spominjem konkurenciju, ali s vremena na vreme kupim časopis u kome lepo piše - ovo parče hardware-a smo dobili od toga i toga i može da se kupi po toj i toj ceni. Kada me nešto u SK zainteresuje, moram posle da lovim po internetu gde i za koliko to čudo može da se nađe.

U pravu si!!! Bilo bi najbolje kada bi na kraju predstavljanja hardvera pisali i cijenu jer vjerujem da dosta chitalaca interesuje kolika je cijena.

hacker_aca
9.3.2006, 13:40
']U pravu si!!! Bilo bi najbolje kada bi na kraju predstavljanja hardvera pisali i cijenu jer vjerujem da dosta chitalaca interesuje kolika je cijena.

Da, ali cijene često variraju tako da SK neće da stavlja cijene. Već je o ovome bilo govoreno.

The Finest Serbian Since '82
11.3.2006, 2:56
Слажем се. Мене уопште не занимају игре. Да се ја питам, проширио бих описе о Linuxu и о хардверу.
A sto ne bih prosirili i igre i hardware :)

Atila
11.3.2006, 3:14
']U pravu si!!! Bilo bi najbolje kada bi na kraju predstavljanja hardvera pisali i cijenu jer vjerujem da dosta chitalaca interesuje kolika je cijena.
Ајде мало почните да читате и ''битне'' теме http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=2441;)

ACHTUNG
11.3.2006, 3:31
To sto su oni pretstavili x1900xtx pretsavlja kuriozitet.I to pre mnogih drugih.To vam samo pokazuje koliko je nas SK dobar.I koliko ti ljudi pokusavaju da nam udovolje.Novi broj je extra.Konacno malo zanimljivih opisa igrica(igrica da nesto vrede).Maticna ploca za 4 graficke.I dobri stari Corel.Koji se ne menja.:(
Linux teme su sad stvarno odlicne.Ono oko ciscenja kompa nije lose,al moze i bolje(detaljnije).

I da.Upropasceni Panzer Elite.:n-cc2: :nov_mad2:

Cvrcak
24.3.2006, 16:32
Imam ja jedno pitanje ali ne znam da li je ovo pravo mesto za to.
Da li je moguce da se u nekoj bliskoj buducnosti unutrasnja margina novina jos malo uveca??? Uvek moram da "cepam" novine da bih procitao ono sto pise sa unutrasnje strane, a to mi se ne svidja jer sve brojeve uredno cuvam.

Dimo
25.3.2006, 13:36
Imam ja jedno pitanje ali ne znam da li je ovo pravo mesto za to.
Da li je moguce da se u nekoj bliskoj buducnosti unutrasnja margina novina jos malo uveca??? Uvek moram da "cepam" novine da bih procitao ono sto pise sa unutrasnje strane, a to mi se ne svidja jer sve brojeve uredno cuvam.
To sam i ja primetio,ali mi je izgledalo previse banalno,pa nisam pridavao vecu paznju.Samo malo "rastegni" novine,sta mozes drugo :)

Bubi
27.11.2006, 0:54
Na kioscima od 1.3.2006.http://www.sk.co.yu/forum/images/smilies/custom1/n_klanja.gif
:n_klanja:
Ovu naslovnu stranu bih mogao staviti i na desktop:n_klanja: