PDA

Prikaži potpunu verziju : Rainbow Six LOCKDOWN


Cleric
25.2.2006, 10:17
Nabavio sam "legalni disk" Lockdown-a ali imam jedan problem. Naime kada instaliram igru i udjem da igram misiju necuje se zvuk pucanja (iz puske, pistolja, sacmare, itd.) ali se zato drugi zvukovi okoline i mog tima cuju:eek: Ako neko zna kako da resi ovaj problem bio bih mu zahvalan da tu informaciju podeli samnom:aplauz:

6am3 Fana71c
25.2.2006, 13:02
pa probaj patch:dedica:

Propeler
26.2.2006, 1:28
Ajd ako je neko igrao ovaj Lockdown nek kaze jel bolji od SWAT 4 ili je bar jednako dobar.

Strangelove
28.2.2006, 1:22
Ma Lockdown je potresan. Osećas se ko na safariju, samo izlaze pred tebe i ti ih izrokaš bez po muke. Mnooogo lakši od prethodnih, nema planiranja akcije, samo pratiš već određene checkpointe. Igrao 1h i batalio.

KIBLA`s
28.2.2006, 3:36
iga je realno kaka
mislim toliko je laka da ne zasluzuje da nosi epitet rainbow6
cak je laksa i od sum of all fears

sto se tice zvuka meni ponekad baguje
tako sto zvuk iz puske laguje,nekad ne nekad da a isto se desava i sa zvukom caura
dok ostali zvuci rade ok

SB live 5.1

Lucifer_King®
1.3.2006, 22:04
Igra je njesra!Cak joj ni dobra grafika ne pomaze...

Dimo
1.3.2006, 22:14
Kakva je hardverska zahtevnost?

The Finest Serbian Since '82
2.3.2006, 2:31
Steta za serijal Rainbow Six, bas sam bio sentimentalno vezan za neke njegove delove (uglavnom one prve:) )...
Oni umesto da ga poboljsavaju, oni suprotno :icon_scra unistise ga potpuno.

BigBadVuk
2.3.2006, 8:21
BLJAK!....Uspela je da sastavi kod mene nekih 6 sati na hardu...Sad je već u (digitalnim) večnim lovištima - mako sam je...Greota,bio je to odličan serijal....Ali šta da se radi,valjda ne moš` da se igra na X-boxu i ostalim konzolama pa su morali "malo da je preprave":n-cc2:

Što se tiče poređenja...pa SWAT4 je za ovo....ma neznam...nebo i zemlja,AI ovih kreatura is lockdown-a je smešan,podseća na Delta Force...da nije tužno bilo bi smešno!

A da i meni je zvuk pravio probleme,ne tako gadne kao gore pomenuti ali ipak ih je bilo...:nov_mad2:

Lucifer_King®
2.3.2006, 21:14
O cemu ti ljudi razmisljaju kad prave ovakve igre???
Jeste da je grafika super (ali zato zahtevna do j**a!) ali dzabe!:mad:

The Finest Serbian Since '82
3.3.2006, 3:40
O cemu ti ljudi razmisljaju kad prave ovakve igre???

Verovatno o tome kako da uzmu jos koju paru od naivne musterije, koja bi eventualno posegnula za ovom igrom, verovatno vodjena starom slavom i poznatim imenom. U ostalom, noramlno je ocekivati da je novija igra bolja od one stare:( .
Mogu samo reci SRAM IH BILO sto unistise ovaj serijal!!!

BigBadVuk
3.3.2006, 7:29
Mogu samo reci SRAM IH BILO sto unistise ovaj serijal!!!

[CINIZAM] Nemoj tako...Pa ajde tebe da vidim da sa džojpedom otresesš u sekundi trojicu terorista a da te oni i ne vide u Athenas Swordu ili prethodnom delu...Ipak treba misliti i na male japance,korejance i amerikance sa svojim džepićima punim para i svojim novim konzolicama....[CINIZAM/]

U ostalom posle Ghost Recona ništa me nemože iznenaditi

Magneto
4.3.2006, 15:33
Ne pomaže cinizam, jednostavno toliko propusta se nije smelo desiti takvom ostvarenju.
Greške koje su načinili su potpuno pokopali sve ono što je krasilo dosadašnje naslove iz serijala.

Carl Jonson CJ
4.3.2006, 17:12
Kupio sam gameplay,ima demo za BFMEII...I tamo opic Lockdowna...81!!!Dobio je ocenu 81!!!Jadni ljudi...

3*.v1ru5
4.3.2006, 17:30
81%... a ja mislio da ce gameplay biti dobar naslednik gamer-a... j*** ga.

Zoran_KS
6.3.2006, 23:04
Igra je toliko laka da je totalno nezanimljiva.Sr**je.

Blok_64
26.11.2007, 16:10
Ako neko zna kao se prelazi onaj nivo u norveskoj.Kada valjda iz parlamenta norveske treba da oslobodis dva taoca i dekativiras neku bombu.Svaki put kada udjem u taj paralment mi napise da je misija provaljena.Unapred hvala.:tapsh: