PDA

Prikaži potpunu verziju : Slike... Program...


dzonihsv
28.6.2008, 23:14
E ljudi ,zna li ko neki dobar program za slike?
Mislim na zumiranje prvenstveno. Fon je Nokia 5310, znaci neki java program.
???

LoneWolf
29.6.2008, 8:33
A sto ne bi prebacio slike na pc i koristio PhotoZoom Pro?;)

dzonihsv
29.6.2008, 13:22
Al hocu slike da gledam na fonu, pa zat pitam.

LoneWolf
29.6.2008, 13:32
Vjerovatno da ima i neka varijanta Mobile photozoom pro ili da se nadogradi softverski preglednik slika integrisan u telefon da bi mogao bolje da zumira slike...
potrazicu pa se javljam.

dzonihsv
29.6.2008, 13:36
Aj ,ja sam nesto trazio ali nisam nasao.

LoneWolf
29.6.2008, 13:39
Probaj nesto od ovoga (http://www.canadiancontent.net/tech/downloads/Mobile-Phone-Tools-page-3.html)

dzonihsv
29.6.2008, 14:14
Sad sam bio na tom sajtu i nisam nasao nista. Meni treba java program , znaci program/aplikacija koji ide na fon. Znaci, imeprograma.jar
A i mozilla mi stalno izbacuje da je ta strana kao "zlonamerna" i uvek mi daje opciju "get me out of here!".

LoneWolf
29.6.2008, 21:28
Sad sam bio na tom sajtu i nisam nasao nista. Meni treba java program , znaci program/aplikacija koji ide na fon. Znaci, imeprograma.jar
A i mozilla mi stalno izbacuje da je ta strana kao "zlnamerna" i uvek mi daje opciju "get me out of here!".

Ja koristim firefox i meni nista lose u vezi s tom stranom nije prijavio.:confused:
Tamo na sajtu imas neke image editore namjenjene mobilnim telefonima a to da ces naci JAVA-platformski program za zumiranje "okaci macku o rep" jer i ja se ubih trazeci java program za screen capture za moju kantu od nokie 6070 :boodala::confused:

dzonihsv
3.1.2010, 2:47
I posle godinu i po dana meni pregledač slika još treba. :kreza:

Da li se nešto popravilo po tom pitanju?