PDA

Prikaži potpunu verziju : "Duh"


Selver
22.6.2008, 21:59
Napravio sam forum za neke svoje potrebe ali od danas imam "duha".Naime kada udjem u forum imam 2 "gosta".Poslije ulogovanja udjem u forum kao clan i administrator ali ostaje jedan gost.U administratorskom panelu gdje mogu da pratim IP adresse stoji da je taj gost u stvari "JA",neulogovan.To mi pravi probleme od danas kada sam cack`o nesto u panelu oko avtara.Kada zelim da pogledam teme u forumu automatski me izbacuje.Udjem u temu kao neulogovan,moram ponovo da se ulogujem,i tako u krug......stvarno sam,ne zbunjen,nego .......ne znam ni sam......
P.S.I nakon sto se izlogujem stoji da na forumu je jedan "gost"(JA),i da je ulogovan administrator "JA"

Partybreaker
22.6.2008, 23:46
Mozda je glupo, ali desava se da kada se ne izlogujes sa foruma, pise jos neko vreme da si online... Tako je bar na ovom forumu. Kada samo pritisnes "X" na svom internet browseru dole u "S'a ima" ce pisati jos jedno 5 minuta da si online... Probaj da se izlogujes pa da udjes na admina... Druga stvar mogu da budu tzv. botovi ili ne znam kako bi ih nazvao drugacije. To je na ovom forumu Yahoo! Slurp Spider...

Selver
23.6.2008, 14:15
jednio ja koristim ovaj komp pa uvijek izlazim na X.Cak i sa ovog SK foruma koristim taj X.

Selver
27.6.2008, 20:30
Prob;em rijesen.Posto sam bio preimenov`o cookies ostavio sam razmak (npr SK cookie)a to je bila graska.Ne smije da bude razmak (SKcookie)
P.S.Mozda nekome bude od pomoci