PDA

Prikaži potpunu verziju : Need for Speed: Undercover

Strane : [1] 2 3 4 5 6

tomas
19.6.2008, 0:11
EA's Chef John Ricitello reveiled some details of the next Need for Speed at the William Blair & Company's annual growth stock conference: The game is called Need for Speed: Undercover and has a very strong mission structure, similar to "The Transporter". Additionally it has a huge embedded storyline, so it gets a narrative touch.

Since Ricitello was pretty disappointed with NFS ProStreet, we can hope that EA will learn from its mistakes. According to Ricitello the Need for Speed Dev-Team in Vancouver had been working for eight consecutive years on a 12 month development cycle. Last summer the team was split and now there are two teams on a 24 month cycle. Unfortunately NFS:Undercover will be only 16 months development time, but the next year's NFS will be a full two-year development cycle.

"We were torturing a very talented group of people up in Vancouver, which makes it harder to be as innovative every year. So, I think we are going to get better from here.

"I'm confident that Undercover is a much better game than Pro Street, and I expect that from this point forward they will do a lot better."

So, we will see what we can expect from NFS: Undercover. Maybe this name is only a working title, but the mission-based gameplay sounds quite promising. Already in Need for Speed Porsche you had to solve missions as the Porsche test driver, which kept you on the road. I think NFS: Undercover could be quite fun, if you have to achieve missions and get a good story behind it. :)

souce@nfsplanet

DeCoy
19.6.2008, 1:19
The game is called Need for Speed: Undercover and has a very strong mission structure, similar to "The Transporter".

Verovatno misle na drugi deo filma:kreza:
Živi bili pa videli...Još od prvog Undergrounda kada su počeli da guraju neku kao priču kroz igru sve je gore od goreg, zaključno sa Carbonom kad mi se onaj Kineščić potpiše, otvori prozor i kroz zube procedi nešto u fazonu "Sad će moj tata da dođe da te prebije!"

RUSuper
19.6.2008, 1:28
Tomase i prosli put si me obradovao lol.Pa lepo ali moze li ko malo bolje da mi pojasni posto nerazumem engleski TOLIKO koliko je potrebno za ovo.I nisam procitao zadnji deo.Zna li se kada izlazi?

tomas
19.6.2008, 8:33
Tomase i prosli put si me obradovao lol.Pa lepo ali moze li ko malo bolje da mi pojasni posto nerazumem engleski TOLIKO koliko je potrebno za ovo.I nisam procitao zadnji deo.Zna li se kada izlazi?

pa pošto su se oni (ea) sami razočsrsli u svoj poslednji proizvod (prostreet),i potrudiće se da nauče iz svojih grešaka. Need for Speed Dev-Team je u zadnjh 8 godina izbacivao nfs-ove na 12 meseci i tu se isposavilo da je najveća greška. Ovaj nastavak će biti u 16 meseci ciklusu a svaki sledeći nfs će biti rađen u ciklusu od 24 meseca odnosno 2 godine.

I takođe se sominje da će novi nastavak nfs-a biti sličan filmu transporter,odnosno misje će se odvijati kao u filmu transporter.

Jedva čekam,biće zanimljivo a pogotovo sledeći nfs koji će biti rađen pune dve godine.

poz svima i živeli :alealeee:

nikola87
19.6.2008, 8:49
EA shvatio da ne moze da isbacuje 50000 razlicitih naslova gde ce svaka igra u serijalu da izlazi na godnu dana..........neeeemoooogguuuceeee.:opanachke:opan achke
Tu je bila greska:paranoia:........xmmmm pa to smo morali da primetimo;);)

RUSuper
19.6.2008, 9:30
Da ali ako misije budu na fazon transportera mislim da igra ima da izgubi ono nesto posebo sto je imala.Dobro su se setili da je prave svakih 2 godine i onako je bilo sve gore i gore,poslednji NFS koji me je zaista obradovao je bio MW

rope
19.6.2008, 10:04
A je li moze neko da mi kaze o cemu se radi u tom filmu "Transporter" ?? Nazalostn nisam gledao :o ..

RUSuper
19.6.2008, 10:12
A je li moze neko da mi kaze o cemu se radi u tom filmu "Transporter" ?? Nazalostn nisam gledao :o ..
Ma prevozi stvari i bla bla,on je kao na foru supermana ono preverce mu se auto u vazduhu i ne samo da padne na tockove nego u letu zakaci dizalicu i skine bombu koja mu je bila zakacena na auto.Ma krs ko krs,prvi deo je malo bolji

zdravkelja
19.6.2008, 10:19
Meni se to sa transporterom ni malo ne dopada. Hocu trke :n-cc2:

Mil00rad
19.6.2008, 10:24
Da li se neko seća dobrog,starog NFS:II?
http://images.techtree.com/ttimages/story/87812_nfs2.jpg
Pre neki dan sam slučajno provalio da mi stoji na DVD-u i instalirao na drugovom kompu.Ne da smo igrali,nismo mogli da se skinemo sa stolica koliko smo se navukli!:D
A sad malo ontopic.Iz onoga što sam skontao iz opisa glavna fora igre će biti da što pre preteraš tovar putevima sa pogledom na pašnjake i njive uz povremeno bekstvo od pandura.:icon_scraAko se to bude svelo da liči na Hard Truck ima lepo na Winampu da pustim hitove ibarske magistrale i prst u uvo.:D

nikola87
19.6.2008, 10:35
Najbolji nfs stvarno ima i onaj NFS 2 SE koji je imao dodatne staze i automobile, ehhh:o to su bila vremena
Posle toga mi se jedino svideo hot pursut i hot puruit 2 i naravno porche unleashed

Partybreaker
19.6.2008, 10:52
Najbolji nfs stvarno ima i onaj NFS 2 SE koji je imao dodatne staze i automobile, ehhh:o to su bila vremena
Posle toga mi se jedino svideo hot pursut i hot puruit 2 i naravno porche unleashed

Haha, bukvalno sam krenuo da pisem poruku gde bih pomenuo "SE edition" koji sam btw pikao 24/7 i Porshe Unleashed... :D
Ali ako ovaj novi NFS budu odradili kao ProStreet mislim da nema svrhe (bar za mene) ni da ga izbacuju...

tomas
19.6.2008, 11:12
kada bi ukombinovali misije kao u transpoteru,driveru i iz filma gone in 60 seconds,mislim da bi bila veoma zanimljiva igra, i kao šlag na tortu kad recimo odradiš sve te misije kraju svu tu lovu koju sa zaradio kupiš auto kojim zarađuješ još novca ali od trka naravno jer ipak je to nfs mora biti klasične trke :D

alesandro
19.6.2008, 11:28
... A ja ni Pro Street nisam odigrao... :icon_scra

<Rio_da>
19.6.2008, 11:33
Poslednji koji je meni bio imalo zanimljiv je MostWanted... stvarno ne znam sta vise hoce da naprave od NFS-a... pazi NFS:Undercover sad mi bi trebali da kazemo wau kako ima kul ime... ma vazi sto cu da pogledam ijedan NFS nadalje...

nikola87
19.6.2008, 11:37
... A ja ni Pro Street nisam odigrao... :icon_scra
i ne treba da odigras, slobodno preskoci
Poslednji koji je meni bio imalo zanimljiv je MostWanted... stvarno ne znam sta vise hoce da naprave od NFS-a... pazi NFS:Undercover sad mi bi trebali da kazemo wau kako ima kul ime... ma vazi sto cu da pogledam ijedan NFS nadalje...

c.c.c koliko nervoze...c.c.c
Sve mi se nesto cini kao da ce da padne novi kompjutercic pa zu zahtevi malo skociliiiiii :D:D:D:kreza::kreza:
Sad ti nista ne odgovara, jos imas i TFT..c.c.c a ljudi danas leba nema da jedu, vidis da su svi aranzmani za more vec raspordati....ala smo siromasna nacija....

RUSuper
20.6.2008, 3:35
Da mozda ce sve greske EA ispraviti sem jedne,nikada nece shvatiti da grafika ne cini igru,ima da ubace grafu da nam kompovi zardjaju

Renche
20.6.2008, 3:43
Necu ga ni pogledati koliko ce biti zabavan!!!

<Rio_da>
20.6.2008, 10:40
Napravice jos jednu igru sa istim endzinom na koju ce da dodaju jos neki kul efekat koji podrzava samo DX10 i Vista (jer saradjuju sa Bil Gejts-om) imam osecaj da ce ta igra opet biti glupi shit i da ce zahtevnost opet biti neopravdano velika...

HaveBreak
20.6.2008, 10:45
Need for Speed-ovi od Most Wanteda su najveci krs,nadam se da ce sa ovim novim prekinuti taj niz,stvarno bi trebali.Inace po meni je najzabavniji High Stakes (http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed:_High_Stakes),posebno multiplayer gde jedan igrac uzima ulogu pandura,a drugi bezi,a muzika ovog dela je posebna prica.Stvarno probajte ovaj deo,mislim da je to jedini pravi NFS

dallyborr
20.6.2008, 17:23
Samo nam je jos i to falilo, preskakanje sa zgrade na zgradu i sumanuta jurnjava, bez ikakvog razloga, kako bi isporucio "something" na vreme.:boodala:

Neznam zasto, ali mi se cini, da ako je PS bio propast, ovo ce biti debakl.

Eh...kad bi se gospoda iz EA samo malo ugledala na Test Drive Unlimited...

RUSuper
20.6.2008, 22:38
Ok ok dobro je ljudi igra je tek najavljena a vec je pljujemo,rekli su da ce uciti na greskama(sumnjam) ali da sacekamo pa da vidimo,ja pre neki dan seo sa drugom na HP1(NFS 3).Nismo mogli da se odvojimo koliko je dobar.Zaista bih zeleo takav NFS opet.MW je bio poslednji dobar,ali se ne zalim na PS

HaveBreak
21.6.2008, 8:56
Samo nam je jos i to falilo, preskakanje sa zgrade na zgradu i sumanuta jurnjava, bez ikakvog razloga, kako bi isporucio "something" na vreme.:boodala:

Neznam zasto, ali mi se cini, da ako je PS bio propast, ovo ce biti debakl.

Eh...kad bi se gospoda iz EA samo malo ugledala na Test Drive Unlimited...

Izgleda da ce to biti neki Driver (http://en.wikipedia.org/wiki/Driver_(video_game)) fazon,ovo moze biti osvezenje,ali i propast jer ce odustati od srzi serijala a to je bilo sumanuto trkanje.Mozda sve i ispadne dobro,mozda postignu uspeh,ako urade kako valja i unesu neko osvezenje u serijal.Sanse se 35% da ce biti dobro:)

zdravkelja
21.6.2008, 10:03
Ipak mislim da nece biti na foru Drivera i sl.
1. Rekli su da se vracaju korenima.
2. Od Transportera su samo inspiraciju dobili, nije naznaceno na sta tacno misle.

Nikola95
21.6.2008, 11:33
Ok ok dobro je ljudi igra je tek najavljena a vec je pljujemo,rekli su da ce uciti na greskama(sumnjam) ali da sacekamo pa da vidimo,ja pre neki dan seo sa drugom na HP1(NFS 3).Nismo mogli da se odvojimo koliko je dobar.Zaista bih zeleo takav NFS opet.MW je bio poslednji dobar,ali se ne zalim na PS

EA uci na greskama?
No way!

HaveBreak
21.6.2008, 13:01
Jos malo o Undercover-u (http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed:_Undercover) Cak je njihov CEO priznao da Pro Street nije bio dobar.Poslednja recenica govori da ce se okrenuti Most Wanted mehanici,ovo mi je ulilo veliko poverenje posto mi je taj NFS omiljeni posle High Stakes-a.Mogli bi vec da urade nesto dobro i za nas i za sebe

LoneWolf
21.6.2008, 23:38
Jos malo o Undercover-u (http://en.wikipedia.org/wiki/Need_for_Speed:_Undercover) Cak je njihov CEO priznao da Pro Street nije bio dobar.

Citav tekst govori o priznavanju ali NE o rjesavanju greske.
Nece ispraviti gresku jer ce navodno napraviti best-of-hit-mix-kompilaciju spajanjem svega onoga iz prethodnih nastavaka na sta su se ljudi "lozili",a napravice takav buckuris od svega da ce na kraju jedina svijetla (a ujedno i najzanimljivija) tacka na sve to biti CREDITS na kraju (da,ono kad "slova idu gore" i kad ispisuju imena krivaca zbog kojih ste uzalud dali pare na s**nje od igre)

HaveBreak
22.6.2008, 9:09
Citav tekst govori o priznavanju ali NE o rjesavanju greske.
Nece ispraviti gresku jer ce navodno napraviti best-of-hit-mix-kompilaciju spajanjem svega onoga iz prethodnih nastavaka na sta su se ljudi "lozili",a napravice takav buckuris od svega da ce na kraju jedina svijetla (a ujedno i najzanimljivija) tacka na sve to biti CREDITS na kraju (da,ono kad "slova idu gore" i kad ispisuju imena krivaca zbog kojih ste uzalud dali pare na s**nje od igre)
Ako spoje NFSU,NFSU2,MW sa Carbonom i PS,dobice se sasvim prosecan naslov jer su prve 3 bile odlicne igre,a druge 2 *****e.Mozda i ispadne nesto od ovoga ko zna:a_whistli

genius
22.6.2008, 10:31
Eh... opet kao i pre... samo trucate bezveze...

Kao prvo, oni igru ne prave zbog tebe ili tebe ili tvog druga vec zbog mase ljudi koji tu igru treba da kupe.

Kao drugo, kad je izasao Underground, pa U2, pa MW pa Carbon svi su pricali kao dokle ce da mlate istu pricu, zasto ne urade nesto novo. Onda izadje PS koji je doneo odlican damage model i jos puno unapredjenja (na primer oblik spojlera koje sam namestas zaista imaju efekta u igri a ne samo kozmetika) + nov stil izvodjenja i onda svi kao napljuju kako je beda i sto nisu napravili opet MW (iako su svi govorili kako je glupo da prave istu stvar po ko zna koji put).

Meni se PS svideo a ne sumnjam da ce i Undercover biti odlican...

Beagle
22.6.2008, 12:35

Meni nije mogao da se svidi jer je bio strashno neoptimizovan :mad: Prosto ne verujem, da na mashini na kojoj Carbon radi u 1024 na medium-high podeshavanjima PS nije hteo ni da chuje da radi na 640x480 (a inache, vidjao sam da Carbon moze da radi na GF4MX bez vecih trzaja :boodala:). Ako se taj trend nastavi ja cu da se manem NFS-a.

genius
22.6.2008, 13:00
Ovo naravno nema veze ni sa cim... Ne mozes da procenjujes kvalitet igre po tome kako se vuce kod nekog ko ima GF4 ili tako nesto. Ipak je sad moguce i sa relativno skromnim iznosom sklopiti komp koji moze pristojno da tera i PS i 90% modernih igara. Ili jos jeftinije resenje xbox360 i uzivas...

A iskreno, ljudi koji su platili 500 evra i vise za svoje masine, zele da mogu da igraju nesto sto ce da iskoristi maksimum... ne mozes da ocekujes od developera da se zamrznu u vremenu i prave igre koje su optimizovane za hardver proizveden pocetkom decenije.

RUSuper
22.6.2008, 14:34
Eh... opet kao i pre... samo trucate bezveze...

Kao prvo, oni igru ne prave zbog tebe ili tebe ili tvog druga vec zbog mase ljudi koji tu igru treba da kupe.

Kao drugo, kad je izasao Underground, pa U2, pa MW pa Carbon svi su pricali kao dokle ce da mlate istu pricu, zasto ne urade nesto novo. Onda izadje PS koji je doneo odlican damage model i jos puno unapredjenja (na primer oblik spojlera koje sam namestas zaista imaju efekta u igri a ne samo kozmetika) + nov stil izvodjenja i onda svi kao napljuju kako je beda i sto nisu napravili opet MW (iako su svi govorili kako je glupo da prave istu stvar po ko zna koji put).

Ovo je nesto najpametnije u poslednjih godinu dana na forumu receno.Zaista je tako,svi su pricali kako su MW i carbon(pa i U2 i U1) na isti fazon,a ProStreet nije bio ni priblizno slican pa su svi rekli da je bolje kao MW panduri ovo ono......ni sami neznamo sta zelimo

Renche
22.6.2008, 20:59
Ne mogu da verujem da se nekome moze svideti neki deo nfs-a od zadnja tri.
Nema reci o nekoj realnosti, ko da vozim trotinet a ne automobil.
Samo trpaju u grafiku, a sto se tice igrivosti, i price, bolje da sam ja sastavljao... STRASNO!!! :mad:

dallyborr
23.6.2008, 1:25
Bre ljudi samo neka bude "feel free to explore the world", pogled iza volana ( u sta cisto sumnjam ), i da zaborave Pro Street ( bilo ne ponovilo se ), i sto manje "budzenja", lepljenja raznih vinila...daj bre sirovu snagu.
Sto bih vozio neki Subaru, Skyline, Mitsubishi itd. kome se "razilaze telo i dusa" na 320, kad bih mogo da sednem u Lambo, Bugati, Ferrari kojima takva brzina predstavlja uzivanciju.

Renche
23.6.2008, 1:28
Svako ima svoje mišljenje... Jel nije bolje nabudžiti nekog Yugića da izgleda kao avion, nego voziti fabrički automobil?

dallyborr
23.6.2008, 1:34
Svako ima svoje mišljenje... Jel nije bolje nabudžiti nekog Yugića da izgleda kao avion, nego voziti fabrički automobil?

Jeste bolje. Ali sedni u "nabudzenog" Yugica, pa onda sedni u "obicnog" Audi RS4...na primer. E onda ces doci do zakljucka: "Dzaba ste krecili..";)

genius
23.6.2008, 8:54
U NFS mi bas i odgovara sto nema tog tolikog realizma jer nemam volan za PC. S druge strane imam svoj auto pa kad hocu realno ja sednem u njega :)

Opet, u stvarnosti bi mi bilo preskupo da se zezam sa farbanjem, modifikovanjem karoserije i ostalo pa mi bas odgovara kad mogu to da radim u igri...

Beagle
23.6.2008, 9:32
A iskreno, ljudi koji su platili 500 evra i vise za svoje masine, zele da mogu da igraju nesto sto ce da iskoristi maksimum... ne mozes da ocekujes od developera da se zamrznu u vremenu i prave igre koje su optimizovane za hardver proizveden pocetkom decenije.

Naravno da ne ochekujem tako neshto od njih, ali kada pogledam shta nude (a koliko hardvera za to traze) malo je reci da sam blago razocharan. U odnosu na Carbon, koliko je realno grafika napredovala, a koliko je zahtevnost? A kako developere ne mrzi da imaju ZASEBNE timove koji ce igru da portuju na PlayStation 2 (koji je hardver sa pochetka decenije ;)) a ne mogu da uloze stotinak sati da optimizuju igru za PC.

Jedini pravi problem ovde je Mass Production, gdse se prvom gleda kinta, pa posle sve ostalo.

genius
23.6.2008, 9:49
Pa opet cu da ponovim... PS2 ima konkretan hardver koji je definisan i portovanje je egzaktno i tacno se zna za sta se portuje. Kod PC je tesko jer na primer igra je kod mene isla perfektno sa svim podesavanjima na maximum i onda bih ja trebao da kazem da je igra odlicno optimizovana jer kod mene nisam mogao da primetim neoptimizovanost. E sad, sto PC podazumeva i konfiguraciju od ko zna kad, to je drugi problem a developeri ne mogu da imaju ideju ko ce sve da pokusa da instalira njihovu igru pa da se razocara sto mu ne ide lepo... u sustini masa ljudi koja kupuje PC igre ima i dovoljno jake konfiguracije za njih. Mi ovde se snalazimo kako ko ume pa neki imaju i starije konfiguracije ali developere nije mnogo briga za njih jer taj ko nema kintu za hardver nema ni za igru pa i inace igra pirata....

Beagle
23.6.2008, 16:36
Pa opet cu da ponovim... PS2 ima konkretan hardver koji je definisan i portovanje je egzaktno i tacno se zna za sta se portuje. Kod PC je tesko jer na primer igra je kod mene isla perfektno sa svim podesavanjima na maximum i onda bih ja trebao da kazem da je igra odlicno optimizovana jer kod mene nisam mogao da primetim neoptimizovanost. E sad, sto PC podazumeva i konfiguraciju od ko zna kad, to je drugi problem a developeri ne mogu da imaju ideju ko ce sve da pokusa da instalira njihovu igru pa da se razocara sto mu ne ide lepo... u sustini masa ljudi koja kupuje PC igre ima i dovoljno jake konfiguracije za njih. Mi ovde se snalazimo kako ko ume pa neki imaju i starije konfiguracije ali developere nije mnogo briga za njih jer taj ko nema kintu za hardver nema ni za igru pa i inace igra pirata....

Necu dalje o ovome, jer ne pije vodu. Video sam prilichan broj igara koje rade na shirokom dijapazonu hardvera bez nekih vecih problema (Call of Duty 2, Far Cry, F.E.A.R, Half Life 2, Carbon itd) i sve se svodi na dodatno ulaganje u testiranje i peglanje. EA su zelenashi, i bash ih briga da dodatno uloze u neku igru jer imaju armiju dronova koji ce kupiti najnoviji NFS, ma koliko god crappy bio.

PAIN
23.6.2008, 17:16
(Call of Duty 2, Far Cry, F.E.A.R, Half Life 2, Carbon itd)

A od toga je novi naslov sta?

Das 60e za novu kartu i imas da se otrtis kako ces da odigras te igre. Vala i vi ste cudni kad ocekujete da nesto igrate sa GF4 i fx5xxx koji su matori koliko vec godina. A i kada pricate da je NFS shit, sto ne probate sve na high pa da vidite NFS u svom pravom svetlu. Nisam ni ja odusevljen zadnjim delom ali kako vidim deca pikaju po igraonicama samo tako. Ako mislite da nikada vise nece izaci nesto kao NFS 2,3,4....U pravu ste, nikada nece biti nicega slicnog, realnost i grafika s kraja devedesetih ne idu sa 21. vekom. Zato se vi cangrizala drzite NFS II.

Beagle
23.6.2008, 18:00

Das 60e za novu kartu i imas da se otrtis kako ces da odigras te igre. Vala i vi ste cudni kad ocekujete da nesto igrate sa GF4 i fx5xxx koji su matori koliko vec godina. A i kada pricate da je NFS shit, sto ne probate sve na high pa da vidite NFS u svom pravom svetlu. Nisam ni ja odusevljen zadnjim delom ali kako vidim deca pikaju po igraonicama samo tako. Ako mislite da nikada vise nece izaci nesto kao NFS 2,3,4....U pravu ste, nikada nece biti nicega slicnog, realnost i grafika s kraja devedesetih ne idu sa 21. vekom. Zato se vi cangrizala drzite NFS II.

A ja ti kazem ponovo uporedi Carbon i ProStreet. Razlika je u godinu dana i u fizichkom modelu. Krajnje neproporcionalno, zar ne?

dallyborr
25.6.2008, 0:48
Iskreno ne vidim oko cega se prepirete. Pro Street sam probao ( ne i igrao zato sto je s***e jedno nevidjeno ) i pichio sam ga na max detaljima i nista posebno. Na kraju krajeva niko vam nije kriv sto zbog "GIGA" memorije i neke Gforce 6-tice kukate kako igra nije "optimizovana"! Naravno da nije optimizovana, jer nije ni pravljena za tako nesto. I normalno je da EA ide u korak sa hardverom. E sad sto mi zivimo gde zivimo, pa je je giga memorije i neka 6200 nvidia standard, to nam niko nije kriv.

"KOLIKO PARA, TOLIKO I MUZIKE!" pa vi sad vidite.:cool:

Renche
25.6.2008, 0:52

Ali u svakom slučaju je NFS II bolji od Pro Street-a :mad:
Ako je nekom grafika merilo dobre igre svaka vam čast

dallyborr
25.6.2008, 1:00
Ali u svakom slučaju je NFS II bolji od Pro Street-a :mad:
Ako je nekom grafika merilo dobre igre svaka vam čast

Prijatelju, svaki NFS je bolji od Pro Street-a, a sto se grafike tice nebih se bas slozio sa tobom. Ipak mi znaci da je i grafika bar toliko dobra kakva je igra. Zamisli Most Wanted ( koji je po meni mnogo dobar deo NFS ) sa losom grafikom? Jenostavno ne ide.

polarnimeda
25.6.2008, 1:18
meni je nfs ii onda kada sam ga igrao stvarno prijao vise od bilo kog nastavka u njegovo vreme.
sto nikako ne znaci da bih nfs ii danas igrao radije od undergrounda, most wanteda... pa cak i pro streeta... :)
respect za neke stare igre ce uvek da stoji, ali osecaj dok ih danas igras (cast vrlo retkim izuzetcima) ne moze bas cesto nadmasiti onaj koji nudi iole dobra nova igra... :D

RUSuper
25.6.2008, 2:11
Budimo realni,svako ko ceni igru po grafici pojma nema,sta sada Crysis je kao najbolja igra?Ne naravno.Sta EA radi poslednjih godina sa NFS-om?Pa ovako.Malo budzenja da se klinci loze,malo neku ribu ubace da se jos koja budala napali,malo vecu zahtevnost(sta bre pricate da imamo lose kompove pa kukamo,pa nije to fora,svi ste fideli da Crysis ima bolesnu grafiku EA ne ide u korak sa hrdverom,on ide korak ispred) da bi i kompove nove kupovali,onda ubaci ime NFS i ako netreba da bude to ime jer igra odavno nije NFS pa se onda naloze fanovi,svi koji su igrali NFS HP1(NFS3) ili NFS high stakes ce u nadi kupiti sve sto EA izbaci sa imenom NFS pa makar to bila pucacina.Onda ubaci sve one automobile koji su poznati toliko da ce im samo to dati prihod veci nego nekim izdavacima za celu godinu.Zatim lepo stavi reklamu za Coca-Colu da i od njih dobije pare.I na kraju izbaci igru koja je puna bagova pa nas jos tera da skidamo patch kojim cemo "popraviti" sve bagove u igri.Zatim igra izadje i kada pogledate igru seticete se starog dobrog NFS-a gde ste mogli da budete u ulozi pandura,ali sta se desava kod kuce,ubacujete CD pojavljuje se slika budzenih automobila(ako PC nije pre toga prso koliko je igra zahtevna)krece naporno cekanje instalacije.Onda se ulazi u igru.....izlazi iz igre i ceka se sledeci NFS.To je EA nece se on popraviti.Samo kada bi izbacili budzenje mozda bi i videli stari dobri ferari,ali eto......nema nista od ovog NFS-a odavno nemam zelju za tom igrom kao nekada posle MW-a

genius
25.6.2008, 7:14
To je vec stvar tvog dozivljaja. Meni se svaki NFS svideo u tom momentu kada je izasao (sem mozda Carbona). Pro Street mi se veoma svideo. I sta ces sad? Pada ti teorija u vodu. Vidis, nekim ljudima se i svidja...

HaveBreak
25.6.2008, 8:24
Dok cekamo novi nastavak i nagadjamo,mozemo pogledati ovaj video koji prikazuje istoriju NFS-a,Ah stara dobra vremena
http://www.youtube.com/watch?v=DJRUajHLrE4&feature=related

Beagle
25.6.2008, 8:28
To je vec stvar tvog dozivljaja. Meni se svaki NFS svideo u tom momentu kada je izasao (sem mozda Carbona). Pro Street mi se veoma svideo. I sta ces sad? Pada ti teorija u vodu. Vidis, nekim ljudima se i svidja...

Ima nas svakaki :D (Shalim se :))
Eh, kad bi ti paceri prodali licencu nekoj ozbiljnoj izdavachkoj kuci...

<Rio_da>
25.6.2008, 11:40
Sve.... Apsolutno je sve ok to sto ste rekli vezano za zahtevnost i kako EA ide u korak sa vremenom i hardware-om

Samo mi nije jasna jedna stvar... kako to da FlatOut2 izgleda bolje i od MostWanted-a i od Carbon-a a tako je dobro optimizovana? Za Pro Street stvarno ne mogu nista da kazem jer ga nisam video niti igrao u full detaljima...

nikola87
25.6.2008, 12:00

pa to vezano za PS je ko da si rekao "ja volim da jedem gov.o tako da vam teorija de je gov.o ruzno pada u vodu".
MIslim ako je nesto *****e to je da se ljudi raspravljuju bezargumentovano po principu "moja rec protiv tvoje".
Isti je fora npr i sa FIFA 2008, sta mene boli uvo sto se nekom svidja , neka mu se svidja ali igra je bila i ostace *****. Svako ko je u zivotu igrao fudbal vidi da ono nema veze sa vezom. Svako ko je ikada vozio neku normalnu voznju zna da je ovo *****e.

to je to...

dallyborr
25.6.2008, 13:25
Kako god bilo, iskreno ne ocekujem mnogo od ovog nastavka. Jer su "prsli" sa PS-om, i sad ce da se trude da naprave BUM, ali po nepisanom pravilu stvari uvek krenu naopako.

HaveBreak
25.6.2008, 13:29
Sve.... Apsolutno je sve ok to sto ste rekli vezano za zahtevnost i kako EA ide u korak sa vremenom i hardware-om

Samo mi nije jasna jedna stvar... kako to da FlatOut2 izgleda bolje i od MostWanted-a i od Carbon-a a tako je dobro optimizovana? Za Pro Street stvarno ne mogu nista da kazem jer ga nisam video niti igrao u full detaljima...

Ne bih se bas slozio da je FO 2 ima bolju grafiku od MW.Zanimljiviji jeste stvarno je ideja odlicna i grafika je odlicna,ali MW ima bolju grafiku,zbog refleksija na autima,osvetljenja,detalja auta,poligona,itd.FO2 je odlicno optimizovana igrica i MW je,ali Carbon i PS nisu...

RUSuper
25.6.2008, 18:43
Da budemo iskreni ja sam jedan od onih koji se nadao da ce se NFS popraviti kada izadje PS,a ri riba je bila odlicna,sta bi na kraju gov*o igra koja mi se svidela(sto neznaci da je dobra) i samo virtualna zenska

genius
25.6.2008, 19:52
:confused:

a ova tema sluzi cemu ???

Balaburin
25.6.2008, 21:55
:confused:

a ova tema sluzi cemu ???

za pljuvanje igre koja nije ni izasla... tj. jos nema ni neka slika ni trailer a vec se pljuje...

i za ponovno pljuvanje starih naslova koje se nekima ne svidjaju a nekima svidjaju i oni se kao prepiru ovo je dobro ne ovo je bolje i bla bla bla...
rekli ste 100 puta da ne valjaju i ok ne vidim razloga za ponovno i ponovno i ponovno ponavljanje vec 100 puta recene stvari...

RUSuper
25.6.2008, 23:19
za pljuvanje igre koja nije ni izasla... tj. jos nema ni neka slika ni trailer a vec se pljuje...

i za ponovno pljuvanje starih naslova koje se nekima ne svidjaju a nekima svidjaju i oni se kao prepiru ovo je dobro ne ovo je bolje i bla bla bla...
rekli ste 100 puta da ne valjaju i ok ne vidim razloga za ponovno i ponovno i ponovno ponavljanje vec 100 puta recene stvari...
Aha jeste pljuvanje.Pa i treba da pljujemo njihove igre kada su svake godine iste,sta me briga za trailere.Traileri za PS su bili vrh secam se, svi se odusevili,a sta je bilo kada je igra izasla?Ma daj bre sve mi to znamo na pamet.

Beagle
26.6.2008, 0:06
Aha jeste pljuvanje.Pa i treba da pljujemo njihove igre kada su svake godine iste,sta me briga za trailere.Traileri za PS su bili vrh secam se, svi se odusevili,a sta je bilo kada je igra izasla?Ma daj bre sve mi to znamo na pamet.

A opet ce je svi igrati, i opet ce EA da zgrne par stotina miliona :p

RUSuper
26.6.2008, 1:19
A opet ce je svi igrati, i opet ce EA da zgrne par stotina miliona :p
I opet si u pravu

HaveBreak
26.6.2008, 8:48
Traileri i screenshotovi nista ne znace,to moze da se uradi potpuno ne vezano za igru npr.samo da ubace neka kola koja se mozda uopste ne pojavljuju u igri svi se napale i otrce da kupe igru kad ono same s*it different package.Ova tema jeste sastavljena od 90% postova koji bezdusno pljuju po igri,ali i sluzi da se sumiraju utisci prethodnih NFS-a pre izlaska nove igre

Balaburin
27.6.2008, 13:26
niste me razumeli u vezi trailera i silka ali nema veze...
nisam ni rekao da igrica zavisi od toga ali veb pljuju kako ce biti isto i ovo i ono a nista nisu videli vec samo text neki...
u svakom slucaju veoma glupa tema...

<Rio_da>
27.6.2008, 13:37
Glupe su sve teme koje se pojave pre nego sto izadje igra... al ajde, moramo negde da iskazemo nezadovoljstvo i razocarenje koje smo doziveli sa prethodnim delovima :)

dallyborr
30.6.2008, 3:39
Glupe su sve teme koje se pojave pre nego sto izadje igra... al ajde, moramo negde da iskazemo nezadovoljstvo i razocarenje koje smo doziveli sa prethodnim delovima :)

Exactly!!!:aplauz:

NjegovaWisost
30.6.2008, 18:50
Samo da isključe ova oštećena vozila kao što ima u PSu, jbt, ja sam ranije na precizne udarce u krivine i kasno kočenje prije istih sekunde i sekunde uzimao, a ovo sad kao da igram dosadni Nascar...

Pelagijska Argosija
30.6.2008, 19:02
Samo da isključe ova oštećena vozila kao što ima u PSu, jbt, ja sam ranije na precizne udarce u krivine i kasno kočenje prije istih sekunde i sekunde uzimao, a ovo sad kao da igram dosadni Nascar...

Zar udaranje u zid ne bi trebalo da te drastično uspori? I to znatno više nego pravovremeno kočenje i biranje idealne putanje za izlazak iz krivine?

HaveBreak
30.6.2008, 20:24

To i nije tako losa stvar to bi trebali da ostave povecava se realnost igre.Onako u NFSU i NFSU 2 ko da si u luna parku,udaras u zastitnu ogradu i odbijas se

dallyborr
1.7.2008, 3:22
Kakvu kod slamu mi mlatili ovde, oni su sa Underground zavrsili, sa Pro Street napravili totalni promasaj, a ovo Undercover ili vec kako ga god krste bice samo lutanje u pokusaju da se napravi hit.
Voleo bih da gresim ali ajd' da vidimo. U sustini EA pravi jednu nenormalno glupu gresku, pravi NFS za ciljnu grupu tipa "tata daj pare da kupim novi NFS"... E sad, vec sam to rekao jednom, kada bi se bar malo ugledali na Test Drive Unlimited, novi NFS bi bio VRH!
Kako god, ajd' da cekamo pa ce mo videti, mada novi, Test Drive Unlimeted 2, izlazi verovatno posle nove godine, i po svemu sudeci bice ono: "Ubice ga Bili kao zeca!"

NenadN
1.7.2008, 8:30
NFS UC: Weird rumours - fake!

As we already reported, the new NFS will carry the name Need for Speed: Undercover. Our affiliate NFSGame.net received a flyer of the upcoming E3 expo, with some rumours of NFS Undercover. Although the picture looks quite official, the information can be doubted, since it sounds more like a mixup of Burnout and GTA than Need for Speed:

- 13 car brands and 3 motor brands
- new prize system of getting cars (non-buy)
- detailed non-switched off damage model
- fully arcade physics engine
- 3D smoke technology
- improved graphics engine
- Undercover-Mode offering to carry out time-trial missions with ability to use weapon
- possibility to improving the hero (increase health points, reaction etc)
- night street racing cups
- racing stadium allowing to show improbable tricks in air and get points
- available on Xbox360, PS3, PS2, Wii, PSP and DS

Sounds weird? It is. Weapons in Need for Speed? Stunts in a stadium? Heros? Motorcycles? Ok, Motorcycles sound a little bit plausible, but the rest seems to be very fictional. Even the grammar in this flyer doesn't look very official, so don't take it at face value. An official announcement from Electronic Arts is still missing, but we will keep you informed.

Update:
As presumed, we got confirmation that this flyer is definitely a fake. For more information about the game we will have to wait for the official announcement from EA.

http://www.nfsplanet.com/images/nfs12/news/nfsuc_e3_rumour.jpg

Nadam se da cemo opet imati zanimaciju pocetkom novembra :D

HaveBreak
1.7.2008, 8:52
Imacemo zanimaciju slicnu temi GTA 4,da lupetamo i nagadjamo kakva ce igra biti,sve dok EA ne objavi zvanicnu,da saljemo linkove ka sajtovima gde neki balavac odvali i popali masu.Znaci identicna tema kao i GTA 4,sto bi nas narod rekao "Isto s*anje drugo pakovanje":D
PS:Kakav je to tekst ode mi monitor u stranu

<Rio_da>
1.7.2008, 9:56
Sta im znaci "missions with ability to use weapon" oce li ovo da bude Twisted Metal ili NFS? :)

Pelagijska Argosija
1.7.2008, 11:31
...kada bi se bar malo ugledali na Test Drive Unlimited, novi NFS bi bio VRH!
Slažem se. Dok sam igrao TDU stalno mi je kroz glavu prolazila misao kako bi se ova igra opušteno mogla zvati Need for Speed.
Sta im znaci "missions with ability to use weapon" oce li ovo da bude Twisted Metal ili NFS? :)
Lepo piše pri vrhu citata: "NFS UC: Weird rumours - fake!" (fake=eng. lažno, neistinito, prim. PA)

NenadN
1.7.2008, 12:42
@dallyborr, Pelagijska Argosija, ne znam sta se vama toliko svidelo u TDU-u, meni je to igra gora cak i od NFS ProStreet-a, inace ProStreet mi je ipak bolji od Carbona i Most Wanted-a.

TDU jednostavno odskace od NFS setijala, i znam raniji Test Drive 5 i Test Drive 6 su mi bili po necemu dobri. Ovaj TDU jednostavno nema po cemu da bude referenca za kvalitet jedne igre. Po meni je on izmedju neke simulacije (Colin Mcraee Rally) i Arkade (NFS, Juiced, Burnout).

Cak ga opet ne bih mogao svrstati u recimo igre tipa Driver ili pak GTA.

IMHO :)

<Rio_da>
1.7.2008, 13:06
Lepo piše pri vrhu citata: "NFS UC: Weird rumours - fake!" (fake=eng. lažno, neistinito, prim. PA)

Steta... voleo bih da vidim moderniju igru na fazon Twisted Metal-a

zdravkelja
1.7.2008, 13:07
Presekao sam se kad sam video sta pise. :eek:

Dobro je da je fake.

donator99
1.7.2008, 14:07
Steta... voleo bih da vidim moderniju igru na fazon Twisted Metal-a

Burnout je vec izasao, portovanje na PC je u toku.
Novi Twisted Metal izlazi 2009. i pravi ga EatSleepPlay tim, na celu sa Davidom Jaffeom.

dallyborr
1.7.2008, 17:03
Stvarno je dobro da je "FAKE". Zamisli NFS...samo 10-ak automobila...pucanje iz pistolja...GTA fazon...nedao Bog nikome, pu, pu, pu, pomeri se s'mesta...

Pelagijska Argosija
1.7.2008, 18:38
1. @dallyborr, Pelagijska Argosija, ne znam sta se vama toliko svidelo u TDU-u, meni je to igra gora cak i od NFS ProStreet-a, inace ProStreet mi je ipak bolji od Carbona i Most Wanted-a.

2. Cak ga opet ne bih mogao svrstati u recimo igre tipa Driver ili pak GTA.

1. Dopala mi se verovatno velika raznovrsnost vozila i stvarno veeeliko ostrvo po kom može da se vozika i istražuje. Takođe su mi se dopali motori i sam način na koji je urađena vožnja motora, pogotovu pogled iz kacige.
Ono što mi se nije dopalo je što nema nekakvog sistema oštećenja i to što je u pitanju baš arkada. Mogli su malo da dotegnu ponašanje vozila, jbg...

2. TDU, a bogami ni NFS nemaju nikakvih dodirnih tačaka sa tim žanrom.

Nikola95
1.7.2008, 18:48
Ja bih volio da bude nesto kao Undergorund 2,mnogo trka,mnogo auta, i puno customization opcija,to volim u svakoj igri.

NenadN
2.7.2008, 11:06
Next NFS will be NFS: Undercover! (Update) Wednesday, 18.06.2008
EA's Chef John Ricitello reveiled some details of the next Need for Speed at the William Blair & Company's annual growth stock conference: The game is called Need for Speed: Undercover and has a very strong mission structure, similar to "The Transporter". Additionally it has a huge embedded storyline, so it gets a narrative touch.

Since Ricitello was pretty disappointed with NFS ProStreet, we can hope that EA will learn from its mistakes. According to Ricitello the Need for Speed Dev-Team in Vancouver had been working for eight consecutive years on a 12 month development cycle. Last summer the team was split and now there are two teams on a 24 month cycle. Unfortunately NFS:Undercover will be only 16 months development time, but the next year's NFS will be a full two-year development cycle.

"We were torturing a very talented group of people up in Vancouver, which makes it harder to be as innovative every year. So, I think we are going to get better from here.

"I'm confident that Undercover is a much better game than Pro Street, and I expect that from this point forward they will do a lot better."

So, we will see what we can expect from NFS: Undercover. Maybe this name is only a working title, but the mission-based gameplay sounds quite promising. Already in Need for Speed Porsche you had to solve missions as the Porsche test driver, which kept you on the road. I think NFS: Undercover could be quite fun, if you have to achieve missions and get a good story behind it. :)

Update:
Electronic Arts just confirmed that Need for Speed: Undercover will be the title for the next Need for Speed, as well as there has been restructuring of the dev teams. Stay tuned for more...

sors (http://www.nfsplanet.com/en/news/4505/)

Rumour: Christina Milian in the next NFS? Friday, 13.06.2008
The official announcement of the next Need for Speed game is still missing on the part of Electronic Arts, but after rumours about the Highway-Battle mode something new comes up: actress and musician Christina Milian may will be part of the next NFS!

Supposedly she made a "Mini-Movie" for EA's next Need for Speed game. It's not clear yet, which role she'll be playing in the game, but on the right sinde you see a picture which could be taken at this shooting.

Christina Milian is 26 years old and known from movies like Love Don't Cost A Thing, Man Of The House and Be Cool, as well as several TV-series. In her music career she made 4 albums and 9 singles. We will see how she will perform in the videogame sector and in which form she will appear in the Need for Speed game.

Here you see some more impressions of Christina Milian:

http://www.nfsplanet.com/images/nfs12/milian/milian04_sm.jpg

sors (http://www.nfsplanet.com/en/news/4501/)

Znaci bice vrela zima :D

HaveBreak
2.7.2008, 14:04
Mene je najvise zanimala nova zenska pa sam sad video iz prethodnog posta i malo sam je istrazio:)Christina Milian (http://en.wikipedia.org/wiki/Christina_Milian),samo su ipak trebali staviti belkinju:)lepse su...

Nikola95
2.7.2008, 18:25
Mene je najvise zanimala nova zenska pa sam sad video iz prethodnog posta i malo sam je istrazio:)Christina Milian (http://en.wikipedia.org/wiki/Christina_Milian),samo su ipak trebali staviti belkinju:)lepse su...

Rasista,banujte ga!!:D
Sto joj fali nije toliko losa.
Nije (toliko) bitno kakva ce biti zenska,nego kakva ce biti igra.:dedica:

Ziginho
2.7.2008, 20:00
Кад прочитах наслов новог НФС-а помислих да ће ово бити нешто на фору филма Фаст Анд Фјуриус(иако је филм уствари проистекао из овог серијала),тј.лик полицајац који ради андеркавер убачен међу уличне тркаче и сл.Међутим читајући даља нагађања видех да сам се узалуд порадовао!Последњи део ме је разочарао и од овог не очекујем ништа!Тим пре ће,ако ЕА "убоде",задовољство бити веће односно ако з***** разочарење бити мање!

HaveBreak
3.7.2008, 7:47
Rasista,banujte ga!!:D
Sto joj fali nije toliko losa.
Nije (toliko) bitno kakva ce biti zenska,nego kakva ce biti igra.:dedica:

Nisam rasista i ne kazem da je losa daleko od toga da je losa nego kazem da su belkinje bolje(jos da su Svedjanku stavili...):D.Naravno zenska nista ne znaci,ali nekako igre su bile takve kakve su zenske.MW je imao najbolju bar po meni i najbolji je u serijalu bar po meni.Sacekacemo ovaj nastavak pa cemo videti

PeTkO
3.7.2008, 10:35
Da su stavili neku svedjanku, bio bi NFS 18+ :)

Inace, posle kraha NFS-a u delu Pro Street, od ovog dela ne ocekujem nista bolje...bice ovo jos jedno "stancanje" igre...

taXicity
3.7.2008, 16:53
Najveci problem prethodnog nastavka je u tome shto prilikom voznje nemate pravi osecaj shta se dogadja sa vozilom (igrao sam na volanu). Kad god uleteite u krivinu neprilagodjenom brzinom imate osecaj da auto odbija da skrene. Mislim da je to posledica ochajno odradjenog tzv. understeer efekta, koji ne zavisi od vozila niti nachina na koji vozite u ovoj igri, ja sam imao osecaj da su tochkovi zauzeli pravac a automobil kao da pliva u blatu. Mislim, to bi mozda bilo OK da je u pitanju neka reli staza (gravel ili tako neshto) ali na asfaltu... Jednostavno nemoguce.
Josh jedna zamerka ide na osecaj snage automobila. Npr. 500 konja u M3 E92 izgleda isto ko 900+ u Skyline-u, samo je razlika u tome kako prenose snagu na podlogu (Skyline keva :D)... Glupo.
A onda ide Pagani Zonda F... Izgleda ko da vozite motor...

Ako su ove stvari ispravili u Undercoveru, plus taj novi fazon sa misijama, mislim da mozda ima neki trachak nade... Svakako cu igrati novi NFS, ali ne nadam se previshe.

HaveBreak
3.7.2008, 16:56
NFS ima katastrofalno los osecaj brzine pri malim brzinama.Probajte da se vozite 50km/h,auto se skoro ne pomera,a pedesetka nije toliko spora.Dok su vece brzine odlicno odradjene u NFSU,NFSU2 i MW gde se zamucuje ekran,ali ovo je stvarno smesno pri manjim brzinama.Od ove boljke pate svi Speedovi

taXicity
3.7.2008, 17:02
NFS ima katastrofalno los osecaj brzine pri malim brzinama.Probajte da se vozite 50km/h,auto se skoro ne pomera,a pedesetka nije toliko spora.Dok su vece brzine odlicno odradjene u NFSU,NFSU2 i MW gde se zamucuje ekran,ali ovo je stvarno smesno pri manjim brzinama.Od ove boljke pate svi Speedovi

Istina. Samo kad se setim kako su loshe odradjene ugaone brzine i lateralne sile... Kad u sred krivnie auto od ~1000 konja pochne da se gushi i secka, ne daj boze da tochkovi proklizaju. Takava auto ima asfalt da iskopa pre nego da pochne da "kashlje".... Stvarno je uzashasan.

Pelagijska Argosija
3.7.2008, 22:06
taXicity & HaveBreak
:tapsh:

Konačno malo konstruktivne kritike.

HaveBreak
3.7.2008, 22:20
taXicity & HaveBreak
:tapsh:

Konačno malo konstruktivne kritike.

Jel ovo sarkazam ili to stvarno mislis?

RUSuper
3.7.2008, 22:28
Sta bre,ja sam vec siguran da ce ova igra biti hit,odmah je kupujem(tako sam mislio i kada sam video K.F. za prethodni NFS)

Pelagijska Argosija
4.7.2008, 12:30
Jel ovo sarkazam ili to stvarno mislis?

Nije sarkazam, najozbiljnije to mislim. Ko god je kritikovao NFS Pro Street do sada (ili barem ono što sam ja imao prilike da vidim/pročitam/čujem) glavni argument mu je bio "ma igra je sr***e". Zato i kažem konačno da neko kaže šta ne valja i zašto.

Beagle
4.7.2008, 13:16
A sta recimo ako jednostavno ugodjaj nije dobar? Sta onda da napishem? Ja sam kao konkretan problem naveo neoptimizovanost igre.

Pelagijska Argosija
4.7.2008, 18:03
Ako ti ugođaj u igri nije odgovarajući onda obrazloži šta ti smeta da se prepustiš uživanju u igri.
Neoptimizovanost jeste nedostatak, ali u smislu neće moći svi da je igraju kako treba već samo oni koji imaju jače računare. To samo po sebi nije mana gameplay-u igre već zamerka ljudima koji su je pravili.

alex~elitna_ekipa
11.7.2008, 13:34
Kad će izaći novi NFS Undercover?

HaveBreak
11.7.2008, 14:40
Mislim negde u oktobru kada su izlazili i ostali NFS-ovi

UniqueS
21.7.2008, 17:31
Cinjenica je da preko 80% ljudi koji posecuju teme vezane za NFS zapravo kad pomisle na voznju na racunaru pomisle na taj isti serijal. Gomila nas se susrela sa NFS jos pre 10 i vise godina, tada nije postojala igrica koja bi bar po naslovu mogla da parira NFS-u, moja prva ljubav kad su voznje u pitanju je NFS, nikada necu zaboraviti prvi susret sa Hot Pursuit II serijalom, tako nesto je neponovljivo. Ali zaista neponovljivo bas zato sto je to bila igra koja je za pet glava iskakala iz svog zanra, a danas je takav scenario gotovo nemoguc. Ono sto pokusavam da kazem jeste da refleksno gomila nas ocekuje isti taj 'Wooow' efekat i sada kada se susrece sa novim NFS-om, a posto je on nemoguc usledi razocarenje pa potom i pljuvanje, meni je to malo truba... TDU je odlican po pitanju ideje i izbora vozila, ali sa druge strane zvuk automobila je uzasan, interfejs isto tako a da ne spominjem bagovitost zbog koje je sam Atari banovao ljude sa njihovog foruma samo ako bi spomenuli patch u bilo kom obliku, mislim daaaaj... GTR je izuzetan, ali je simulacija i njega ne bih poredio sa NFS, iako ne mogu da odolim a da ne spomenem zvuk kojima plene masine iz GTR-a, fantasticno. I sada Grid, igra koja mi se jedina kao oponent naoruzan svim neophodnim atributima kojim bi bas ugrozio NFS, ali ne samo Pro Street, vec i Undercover. Jedino sto Gridu nedostaje jeste imidz, a to nije samo, i zvuk motora mi se ne dopada. Ali zato igrivost, grafika, sistem po kom igras, interfejs, izbor automobila bi mogao da bude bolji al ajde. Dakle igrica je odlicna, dok je TDU vrlo dobar a to su jedine dve koje su na ovaj ili onaj nacin doskocile NFS serijalu, i svojevremeno Driver... :)
Ni meni se ne dopada Carbon, trke kroz kanjon su zanimljive ali ne moze to u kombinaciji sa nocnom voznjom da bude dobra igra, bila bi, ali samo da pre nje nije harao Most Wanted. Sto se tice PS-a bas i ne mogu da ga podrzim, khm, pa bih komentar o toj igri ostavio za neku drugu priliku. I sad konacno da dodjem do Undercover-a, meni se ideja jako svidja, stavise ja sam se nadao nekoj 'wanna be Transporter' igrici i drago mi je sto ce to biti NFS! Ja ocekujem: Velik izbor automobila, dobar sistem nadogradnje, smenu dana i noci, otvorenu mapu izmedju misija, dobru pricu, dakle ne one iz MW-a i Carbona sto vredjaju intelekt, sa onim tupavim zlikovcima od kojih sam padao sa stolice od bola koji bi osetio nakon njihovih MTV monologa. Uh, evo gotovo je obecavam, dakle, ako Undercover ispostuje gore navedene stavke, i ako sve to ispoliraju kako valja ja verujem da ce igra biti veliki hit, malo su setali u poslednje vreme ali svesni su i oni toga da je vreme da opet naprave jedam 'Woooooow' nastavak, e sada da li mogu, videcemo...
Ma mogu!!! :D

MladenIsakovic
21.7.2008, 18:25
Ne smem ni da pitam kakva li će biti hardverska zahtevnost :paranoia:

alex~elitna_ekipa
21.7.2008, 19:00
nece biti nest posebno GeeForce 9600gt,2gb rama:rofl::kreza:

donator99
21.7.2008, 20:29
Mislim negde u oktobru kada su izlazili i ostali NFS-ovi

EA je dao vise vremena dev timu za ovaj NFS, pa tako sada imaju 16 ili 18 meseci da naprave igru.
Za sledeci NFS (dakle, NFS posle Undercovera) ce imati oko 2 godine.
Ocekujte Undercover u prvoj polovini 2009.

MladenIsakovic
21.7.2008, 21:13
nece biti nest posebno GeeForce 9600gt,2gb rama:rofl::kreza:

Hehe, pa dovoljno da ja otpadnem u startu, zato nisam ni smeo da pitam :o

HaveBreak
21.7.2008, 21:49
EA je dao vise vremena dev timu za ovaj NFS, pa tako sada imaju 16 ili 18 meseci da naprave igru.
Za sledeci NFS (dakle, NFS posle Undercovera) ce imati oko 2 godine.
Ocekujte Undercover u prvoj polovini 2009.

Videces da ce biti negde oko novembra, zbog praznika tada se najvise prodaje, svaka glupost se proda kada su praznici, ne verujem da ce to da ispuste. To im je neka prodajna politika, zavrsi pre praznika i imas zagarantovan uspeh.To znaci da ce da je zbrzaju. Nazalost u toj politici ispastaju samo mi kupci:(

Expressionism
27.7.2008, 0:40
Prvi Teaser Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=PBbyOXldxWE

HaveBreak
27.7.2008, 8:02
Po ovom trailer definitivno odstupaju od NFS fransize. Ko da gledam trailer za Driveri ili tako nesto...

Mil00rad
27.7.2008, 10:17
Ma,svaki trailer za NFS izgleda extra a kad počneš da trmsiš igru...:(I dalje ne očekujem ništa posebno.

NenadN
27.7.2008, 21:45
Da trejler lici na trejler za Fast and Furious ili za igricu tipa Driver, Mafia i sl :D Koliko me secanje dobro sluzi a postoje i dokazi (youtube), trajler za ProStreet generalno nije ni upola bio extra kao ovaj, tako da ni ProStreet nije bio u punom svetlu. Po ovome treba ocekivati dosta, ali postoji nada da bi mogli da ispadnu iz zanra, sto ne bi valjalo. Opet ne treba se zaletati, ali ako igra ima dobru pricu ne verujem da ce lose proci, uzmimo primer Most Wanted-a, koji je posle Underground 2 po meni bio veoma los, ali ga je izvukla igrivost.

Listajuci wikipediju i stranu od NFS serijalu pojavila se jos jedna zanimljiva stvar

Need for Speed XIII (2009)
When talking about Undercover, John Riccitiello, Electronic Arts CEO, also confirmed another Need for Speed title is under development.

Sto zanci da nas najverovatnije ceka nastavak sledece godine :D

Ako neko oce da skine 720p trajler moze to uraditi odavde http://www.nfsplanet.com/download_sel.php?file=http://ftp.gamesweb.com/pub/nfs5/nfsuc/movies/nfsuc_teaser.mov&key=0763163bb70528636f78a36019bf1043&lang=eng

Expressionism
28.7.2008, 0:09
Po tebi je NFSMW bio losh ali je jedan od najprodavanijih u serijalu. Ja lichno mislim da je odlichan ali tamo pred kraj vec pocheo da smara.

A sto se tiche nastavka za sledecu godinu...objavili su da 2 tima u isto vreme rade na 2 igre....na jednoj (undercover) je utrosheno 18 meseci a drugoj 24 meseca, tako da su sada probili taj 12 mesechni rok i navodno imaju vishe vremena da ispoliraju igru.

DonCorleone91
28.7.2008, 0:30
Ne znam zasto svi uvek pljuju na NFS kada je igra jedna od najboljih ikada napravljenih....Jedva cekm sledeci deo pa nespavanje nocima :D:D:D

Wolverine
28.7.2008, 8:35
Ne znam zasto svi uvek pljuju na NFS kada je igra jedna od najboljih ikada napravljenih....Jedva cekm sledeci deo pa nespavanje nocima :D:D:D

Kume, kume, sta to govoris, crni kume...

DonCorleone91
28.7.2008, 12:13
Govorili su da je carbon *****e,govorili su ta je Pro streat *****e a sta im fali :D

Nikola95
28.7.2008, 12:16
Carbon i jeste s****e,kada se uporedi sa ostalim NFS-ovima.
Uz njega nema nespavanja nocima,samo nespavanja 4 sata,koliko je potrebno da bi se presao.

Mil00rad
28.7.2008, 14:07
Keep it real ljudi,u ovom trailer-u ima previše oružja.Pa nećemo se valjda pucati u novom NFS-u j**eš mu mater,samo nam i to još fali.:mad:
"Izvadio je Kalašnjikov tako lako,kao da je to neki nožić kojim domaćice seckaju lukac..."

HaveBreak
28.7.2008, 17:42
Ovo ce definitivno biti najvece osvezenje serijala. Ubacice dosta elemenata i nece liciti ne na jedan prethodnik bar po traileru. Da li ce biti dobro, to samo zavisi od realizacije same igre

Pelagijska Argosija
28.7.2008, 20:38
Izgleda da će da izbije rasprava poput one u temi za Fallout 3.

dallyborr
31.7.2008, 17:20
Hmm...nisam nigde video na ovom videu da se pominje ime "undercover", ali zato "which road to take" svuda. Evo i sajta: http://www.whichroadtotake.com/

...btw da li je ovo uopste NFS?:confused:

[]D.[].[]v[].[]D.
31.7.2008, 18:24
Hmm...nisam nigde video na ovom videu da se pominje ime "undercover", ali zato "which road to take" svuda. Evo i sajta: http://www.whichroadtotake.com/

Kakva je ovo glupost ??:confused::rofl:

BrutaLiS
31.7.2008, 18:53
Kaze neki lik na youtube:

Here it is the NFS Undercover Offical Teaser.

Which Road To Take seems to be the question :)!

This video was found by Nr1Cobra, thanks for telling me about this.

But yeah more information should be available at http://www.WhichRoadToTake.com (http://www.whichroadtotake.com/) which seems to be the new offical website for NFS Undercover.

To be informed of future videos and the latest video suscribe to me :) otherwise thanks for watching and do leave a comment if you have the need to :D.

Alfa romeo SZ , Aston Martin DB7 Zagato , DB9 , DB9 Volante , AMV8 Vantage , DB2/4 Mk II Fixhead Coupé , Vanquish , Audi R8 * 2 , RS4 sedan , A4 DTM , R10 ( Le Mans ) , Bentley Arnage RL , Mansory Continental Flying Spur , BMW M3 E92 * 2 , Bugatti Type 35 , Veyron , EB110 , EB110 SS , Corvette C5 , C1 , DeTomaso Pantera S1 , Pantera GTS , Pantera GT5 , Ferrari 250 GT , 360 Challange , 360 Challange Stradale ( CS ) * 2 , 360 Modena * 2 , 360 Spider * 2 , 512 TR , 575 Superamerica , 599 GTB Fiorano , Enzo * 6 , Nitro maranello marranello
F40 * 5 , F430 , F430 Novitec Rosso * 2 , F430 Spider * 2 , FXX * 4 , Ford GT , GT40 * 5 , escort mk GT Le Mans 2008 , Jaguar Ritter XKR GTR Cabriolet , Lamborghini 350 GT , 400 GT 2+2 , Countach S , Diablo SV * 5 , Espada * 2 , Gallardo * 2 , Gallardo Spyder * 2 , Murciélago * 2 , Murciélago Roadster , Murciélago LP640 , Murciélago Carbon , Maserati Zagato Design , 250 F , 4200 GT racing car , Gran Turismo , 450 S , MC12 Corsa , MC12 2007 racing car , MC12 Edo Competitione , Maybach 57 , 57 S , 57 Brabus , Mercedes-Benz SLR Mclaren * 3 , 300 SL Gullwing , SLR 722 GT , CLK GTR AMG Cabriolet , Isdera Imperator 108i , Morgan Aero 8 , Pagani Zonda F , Porsche 9FF GT9 , 550 Speedster * 2 , 959 * 2 , 996 Edo GT2R , 996 GT2 *2 , GT2 RS , 996 GT2 TechArt , 997 Gemballa GT600 Cabriolet , 997 GT2 , Sportec GT650 , 997 GT3 , 997 GT3 RS , Carrera GT * 6 , Carrera GT Racing version , ctv 1750 2000 f2008 sexy 8c Competitione VS
competition race btcc wtcc wsbk monza Cayenne Gemballa Biturbo GT , Gemballa Mirage GT , Speedart GTR L600 , Rolls-Royce Phantom * 5 , F1 ,Volkswagen 2008 Dakar , Wiesmann MF3 Roadster * 2 . topgear ,top gear GT Racing version honda yamaha R1 ducati suzuki kawasaki dragster power brera gtv car fia supercar vs italian legends acura RSX NSX Integra TSX A-Spec Concept RL-SH Alfa Romeo 33 Stradale GTV-6 SZ 155 2.5 V6 190HP GTV 156 GTA 2005 Brera 260HP 8C Competizione Visconti Spider 260HP 2006 147 150HP 2006 GT 240HP 166 2.4 JTD Brera GTA 250HP diesel 149 Benelli Tornado 1130 Chevrolet Corvette 2007 Camaro Concept Dodge Viper SRT 10 Hennessey Venom 1000 Twin Turbo Magnum Charger SRT 8 Challenger Concept Ram SRT 10 Ducati 999 1098 Monster S2R Ferrari 250LM F40 512TR F355 F50 F430 Enzo 575 GTZ Scuderia FXX P4/5 599GTB Fiorano Scaglietti Fiat 8V 600 Abarth 1000 115 HP / 215km/h 131 TC / Abarth 130 3.2 V6 165HP X1/9 1.5 Dino 2.4 V6 180HP Uno Turbo 120HP Duna SCR Bravo HGT Seicento Sporting Coupe 2.0 20V Turbo Marea 155 HP cv 20V Turbo Brasil brazil 190HP Barchetta Stilo Abarth Punto HGT Idea X-Terra Adventure Panda Simba Croma 200HP diesel GP Grande Punto JTD 130HP Sport diesel Idea 1.8 110HP / 1.9JTD 100HP Fiat Panda 4X4 100HP Suagnà suagna bertone Ducato Trukster Oltre doblo Dobló Sedici Bravo 2007 150HP Abarth FCC Adventure Palio 1.8R 500 Trepiuno 2007 / Abarth Scudo 2007 Honda CBR 1000 RR Civic V-tec Type R / nuevo Civic new S2000 Prelude Accord Coupe Concept Civic Mugen Si Sedan 2007 Ridgeline Street Sport Concept HSC Concept Hyundai Genus Tiburon coupe cupé Kawasaki ZZR 1400 Lamborghini Miura P400 SV Countach LP500 LM002 Diablo VT 6.0 Gallardo Murciélago LP 640 Roadster vincenzo Lancia Fulvia HF Stratos Stradale Delta Integrale Evoluzione 037 Thema 8.32 / Turbo Thesis 3.0 V6 24V Fulvia Stilnovo Musa Sky Ypsilon Delta HF Concept Lexus IS-F Concept IS 200 Maserati 250F Sebring II Ghibli Boomerang Ghibli 1997 Kubang Quattroporte 2004 ... Birdcage GranSport MC12 GT GranTurismo Mazda RX-7 / Veilside RX-8 Miata o or MX5 Mitsubishi Lancer Evo VIII / IX X 2005 y and 2008 Eclipse Nissan Skyline GTR R34 / Veilside 2007 350Z 300ZX Porsche 959 911 GT3 RS 2004 Carrera GT Cayman GT2 Subaru Impreza WRX STI Suzuki Hayabusa 1300 GSX R1000 Swift Sport 2007 Toyota Supra Turbo / Veilside Celica 2001 ... MR2 / Veilside Hilux future FT-HS Concept Yamaha YZF R1 revving red line

Pominje R1, mmmmm :D

HaveBreak
31.7.2008, 18:59
Ako bude toliko auta, ja sam tramvaj:)

Nikola95
31.7.2008, 19:04

WTF?:confused:

cope05
31.7.2008, 19:42
Moje misljenje je da ako to bude bas tako kako je EA najavio igracu pong i super maria do kraja zivota!

Mil00rad
31.7.2008, 21:11
Pominje R1, mmmmm :D
I Hayabusu,CBR1000,GSXR 1000...:alealeee:

Kad gledam ovaj trailer razočaram se činjenicom da igru pravi USA.Previše arsenala i samo se setim evropskog razmišljanja"kill enemy or die trying".:ciao:

alex~elitna_ekipa
1.8.2008, 13:12
najdraze mi sto pomonju CBR 1000 RR,jer ako ona bude svaka cast,nadam se da ce ici preko 300(moja nemoze vise od 299):(,ali u svakom slucaju bilo bih extra kada bih bilo motora koje su ovde naveli r1,zzr 1400,gsxr 1000(mozda sa akrapovicevim izduvnim topovima)....:)

zdravkelja
5.8.2008, 20:01
Evo svega objasnjenog :)
http://www.nfsunlimited.net/undercover

Pomenuti trailer: http://www.youtube.com/watch?v=6UWIO3-Udcg
Trailer je odlican, stvarno se nadam takvom NFS-u. :)
I opet su me ishajpovali... :D

Odakle ona lista automobila?
Ako bude toliko automobila ja cu da placem od srece :n_klanja:
Bilo kako bilo, sigurno je fake, vidim nekoliko Ferarija.

A ako budu ubacili motore ima da @#&%## :n-cc2:

zdravkelja
12.8.2008, 22:17
Za sada poznati automobili. Ne zvanicno potvrdjeni, ali se vide u traileru.

http://www.nfsunlimited.net/undercover/carlist

Sa slikama:
http://nfs.scorpions.cz/12/index.php?clanek=7

Da se primetiti i da Lancer ima izmenjena svetla pozadi, sto moze znaciti povratak te opcije koja je meni mnogo nedostajala :)

RUSuper
13.8.2008, 11:43
Trailer je odlican.Nego jesam li samo ja na kraju video 18 november 2008?Rekli su da ce je praviti 16 meseci pa sta je sada ovo?Opetm ista prica kao i sa PS-om?OMG

Nikola95
13.8.2008, 11:56
Trejler mi se svidja.
Ovo je NFS.
Jedva cekam.

zdravkelja
13.8.2008, 11:57
18. novembar moze znaciti mnogo sto sta...
A moguce je i da je igra pocela da se razvija i pre nego sto se Pro Street pojavio. Pro Street se pravio skoro dve godine.

@Nikola:
To nije NFS. NFS je bio do Undergrounda, ovo ne znam sta je.. Ali ni ovo nije lose. Svidja mi se.

Nikola95
13.8.2008, 12:02
Onda se izvinjavam jer sam ja poceo igrati NFS od Undergorunda,a ovo me podsjeca na moj omiljni NFS,tj. Undergorund 2.

RUSuper
13.8.2008, 17:10
18. novembar moze znaciti mnogo sto sta...
A moguce je i da je igra pocela da se razvija i pre nego sto se Pro Street pojavio. Pro Street se pravio skoro dve godine.

@Nikola:
To nije NFS. NFS je bio do Undergrounda, ovo ne znam sta je.. Ali ni ovo nije lose. Svidja mi se.
Po meni od MW-a je sve krs,odnosno Carbon i ps na 70% krs.Moje misljenje.A ono pre U1 je naj od naj.I ovo 18 novembar je bilo napisano u stilu EA-a.Ko ce ga znati sta oni misle.

RUSuper
14.8.2008, 20:22
Koliko ljudi ocekuje ovu igru vec je na 49 mestu u top 100(po ocekivanju ove igre,odnosno izlaska)

Packy
14.8.2008, 21:25
Koliko ljudi ocekuje ovu igru vec je na 49 mestu u top 100(po ocekivanju ove igre,odnosno izlaska)

Razumno,posle Pro Streeta ne mozesh shta dobro ochekujesh.Nadam se da ce igra da me demantuje i da ce da dostigne nivo na kom je bio Most Wanted.Samo na kom si to sajtu video.

RUSuper
15.8.2008, 9:11
Razumno,posle Pro Streeta ne mozesh shta dobro ochekujesh.Nadam se da ce igra da me demantuje i da ce da dostigne nivo na kom je bio Most Wanted.Samo na kom si to sajtu video.
Nasao sam to sasvim slucajno.Trazio neke MP3 pesme a ono me ubaci u bog zna koji sajt i pokaze mi tu neku listu.Ima i trailer na sajtu.Pokusacu da ga nadjem opet.A da dostigne MW,to tesko da ce.MW je zakon.

Packy
15.8.2008, 11:04
Nasao sam to sasvim slucajno.Trazio neke MP3 pesme a ono me ubaci u bog zna koji sajt i pokaze mi tu neku listu.Ima i trailer na sajtu.Pokusacu da ga nadjem opet.A da dostigne MW,to tesko da ce.MW je zakon.
Teshko je verovati.KO Beo keramika da pobedi Tau-keramiku.Shalu na stranu,samo da bude bolji od prethodna dva nastavaka i da vrati franshizu u zivot.:aplauz::aplauz::aplauz:

zdravkelja
15.8.2008, 12:47
Need for Speed Undercover Storyline

The first information regarding Need for Speed Undercover has been released! The key features of the story in the game are the following:

* Need for Speed Undercover is a rich, cinematic experience where players are an undercover cop taking jobs and competing in races to prove themselves as they infiltrate and takedown an international crime syndicate.
* Hollywood storyline
* Hollywood talent - Maggie Q (star) and Joseph Hodges (writer/director)
* Wheelman Arc
* Hollywood style shooting and production techniques

Additionally I can share the following information about the story:
* The player character will be an undercover cop
* Maggie Q will be your only contact with the outside world
* The story will be mission based

Screenshots

http://img99.imageshack.us/img99/3350/30298432up3.th.jpg (http://img99.imageshack.us/my.php?image=30298432up3.jpg)http://img139.imageshack.us/img139/9568/19184717ki4.th.jpg (http://img139.imageshack.us/my.php?image=19184717ki4.jpg)http://img139.imageshack.us/img139/5309/82891573lg5.th.jpg (http://img139.imageshack.us/my.php?image=82891573lg5.jpg)

Maggie Q je glumica koja je glumila u filmovima Umri muski 4, Nemoguca misija 3 i jos par poznatijih.
Joseph A. Hodges je bio production designer (jel to producent?) serije ''24''.

Moze ispasti nesto od ovoga. Jedino me to sa misijama pomalo brine. Opet su uspeli da me ishajpuju. :)

Jedva cekam Games Convention. :)

uros@3D
15.8.2008, 15:02
Hvalim te Boze, samo da se sklone sa trkackih staza :n_klanja:

Mislim da je PS potucen od strane GRID-a do kolena... :)

zdravkelja
15.8.2008, 20:06
Novi screenovi. Ukljucujuci i slike nove devojke (po mom skromnom misljenju, mozda i najbolje do sada). :)

http://www.pcgameshardware.com/aid,655998/Imagegallery/Need_for_Speed_Undercover_first_screenshots_Releas e_in_November/&menu=browser&mode=article&image_id=876244&article_id=655998&page=1

http://img232.imageshack.us/img232/4286/needforspeedundercover0tc0.jpg

Grafika je super. I mnogo lici na MW.

Yay, ovo ce biti novi Most Wanted. :alealeee:

DonCorleone91
15.8.2008, 20:13
Novi screenovi. Ukljucujuci i slike nove devojke (po mom skromnom misljenju, mozda i najbolje do sada). :)

http://www.pcgameshardware.com/aid,655998/Imagegallery/Need_for_Speed_Undercover_first_screenshots_Releas e_in_November/&menu=browser&mode=article&image_id=876244&article_id=655998&page=1

http://img232.imageshack.us/img232/4286/needforspeedundercover0tc0.jpg

Grafika je super. I mnogo lici na MW.

Yay, ovo ce biti novi Most Wanted. :alealeee:

ufufufuf
Sad sam se oladio

Ko da su je skinuli sa redTube-a :D

tomas
15.8.2008, 20:17
ufuf vraća se pandur,biće za*ebano....
mislim da znate odakle je ova rečenca:D

RUSuper
15.8.2008, 20:24
Auuu brate,nemogu da docekam.Nemoguce je da je ovako dobra grafa i da ima smek MW-a.Moje misljenje u vezi ove igre ide na bolju stranu

DonCorleone91
15.8.2008, 20:27
nikad nisam najvise gotivio MV
samo zato sto se vozi po danu
pa je malo ne logicno

A i vidi EA Games gde leze pare
pa prave opet samo sa poboljsanom grafikom :D

zdravkelja
15.8.2008, 23:53
NFS je uvek bio bolji sa dnevnim trkama. Jedino je prvi Underground bio dobar, posle bezveze.

Nadam da ce ostati dobar model customizacije automobila.
I nadam se da nece napraviti glupost tipa: nema Quick race, My cars i slicno.

DonCorleone91
16.8.2008, 0:03
Meni je bas obrnuto
Mnogo je logicnije da se ilegalne trke voze nocu nego danju

zdravkelja
16.8.2008, 0:20
Ma nema tu sta je logicno ili ne, NFS je lepsi kad se vozi po danu, kapis :)

Inace, ne znam sta je ovo danas, gomila novih detalja.

Police lt. Keller teaser video:

http://xbox360.ign.com/dor/objects/14234988/need-for-speed-2008/videos/nfs_keller_081508.html

Packy
16.8.2008, 0:28
Bash kao shto je Don rekao char ilegalnih trka je da budu uveche,a znajuci da u NFS franshizi da im stvarno loshe ide pravljenje nocnih trka(sem Undergounda)ovo je logichan i razuman potez EA.:dedica::dedica::dedica:.Ovo koliko sam video pokushavaju da ovom nastavku daju najbolje delove koji su krasili MW i koji je dostigao vrh.:tapsh::tapsh::tapsh:I murija oko mene i raznecu ih o5,garant uzimam igru.GO NFS.

Mil00rad
16.8.2008, 1:09
Opet su vas naložili kao i za Pro Street.:boodala:Neću ništa da pričam dok ne probam igru.

Packy
16.8.2008, 1:59
Opet su vas naložili kao i za Pro Street.:boodala:Neću ništa da pričam dok ne probam igru.
Ja kada sam prvi put video Pro Street i kada sam chuo,da ce oshtecenja da utichu na kola,odmah sam znao da ce igra da bude njesra.Mislim taj NFS je odstupao od celog serijala kao Generals od kompletnog C&C serijala.Nekima se svidja,ali mnogima je muka od igre kad je vide koja se uopshte ne uklapa u kompletnu franshizu.A,shto se tiche igre,ja sam reko svoje,samo da ova igra iznenadi sve nas,da ustane iz groba i vrati se u zivot(kao kraj iz zadnjeg Hitman-a).:D:D:D

zdravkelja
16.8.2008, 11:21
NFSUc (ALL) Developer Interview

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=54823

WP: Why take Need for Speed away from its roots? A lot of people think of Need for Speed as a pure racing game, and with Undercover, you guys have really expanded it. Is there any fear that you're going to alienate the hardcore fans of the franchise?
SN: I don't think so at all. Actually, what we do is build entertainment, and part of building that entertainment is coming up with different ideas every year. I think, in terms of the space that we sit in, we really like to think that we're an action game. So we're not a simulation-based game, we're not an arcade-based game like Mario Kart. You can almost trace the roots [of Undercover] back to what we started doing in the Hot Pursuit days, leading into Undercover, looking at how we can tell compelling stories, weave that in with compelling gameplay, and have the two come together. That's really the space that we sit in, you know, the heritage and the roots of Need for Speed really don't lie too far from where we're going with Undercover. We build big, open-world action driving experiences, so leaning into the past of our franchise, this kind of represents a best of breed from the past, and we're really excited about what we have with Undercover.

Sale_NS
16.8.2008, 11:56
Bolje je da Budzis Kola i Vrtis se po Gradu Danju A Trke Da Se Odvijaju Nocu . . .Uf To Bi Bilo do jjjjjaajjja . . .I da corveta bude uradjena extra jel su to naj kola!!!

dallyborr
16.8.2008, 13:25
Zasto mislim da ce ovaj deo biti mesavina MW i Carbona.:confused: Ma samo neka ubace pogled iz automobila i slobodno vozikanje po gradu ili vec gde se odvija, i to je to! Samo da NE uzimaju nista iz Pro Streeta! ( Bilo, ne ponovilo se )

DonCorleone91
16.8.2008, 14:39
Bolje je da Budzis Kola i Vrtis se po Gradu Danju A Trke Da Se Odvijaju Nocu . . .Uf To Bi Bilo do jjjjjaajjja . . .I da corveta bude uradjena extra jel su to naj kola!!!

to bi bila dobra fora
Da se smenjuju Dan i Noc :D

Packy
16.8.2008, 15:16
to bi bila dobra fora
Da se smenjuju Dan i Noc :D
Samo kad bi na njihovom forumu prisvojili nashe molbe.:n-cc2::n-cc2::n-cc2:

genius
16.8.2008, 15:47
Zvucite ko mala deca - zadnju stranu pogotovu - a i kao da nemate mnogo pojma o cemu pricate...

DonCorleone91
16.8.2008, 16:13
Zvucite ko mala deca - zadnju stranu pogotovu - a i kao da nemate mnogo pojma o cemu pricate...

Pa ako ocu da igram neku igru onda cu lepo da kazem sta bi mi odgovaralo a sta ne.Sta ti tu zvuci ko mala deca.....:dedica:

Stojadin
16.8.2008, 16:44
Ne biste trebali da se bunite i da kritikujete NFS kad ga dobijate za dzabe.Sto je dzabe i Bogu je drago.Kad je budem platio zalicu se.

DonCorleone91
16.8.2008, 18:09
Ne biste trebali da se bunite i da kritikujete NFS kad ga dobijate za dzabe.Sto je dzabe i Bogu je drago.Kad je budem platio zalicu se.

Kako ga dobijamo za dzabe!!!

WhenDarknessFalls
16.8.2008, 18:11
Kako ga dobijamo za dzabe!!!

A ti ces da kupis original? :opanachke

Packy
16.8.2008, 18:29
A ti ces da kupis original? :opanachke
80-90% nece da kupi original,zato shto je kratko u parama?Ono shto je ovde kod nas skupo u drugim zemljama je dz.Mada svi znamo da ona nasha popularna verzija shto okuplja sve nas i da ce ove godine da bude popularan,posle dve godine posta.Ja NE VIDIM GDE OVO PREPUCAVANJE IDE?Promenimo smer ove teme,jer zato ako ovako nastavimo loshe nam se pishe.

DonCorleone91
16.8.2008, 18:34
Sto da ne kupim original
Barem to nije skupo
mozda ce biti maximalno 3500 dinara.
ko ima pare za komp koji ce moci da potera NFS moze i da kupi original

zdravkelja
16.8.2008, 18:34
Ako bude dobar, ja cu svakako kupiti original :)

Bice mozda i skuplji.
Ta logika je pomalo cudna. Original tamo, original ovamo... Recimo da u toku godine izadje 10 kvalitetnih igara, to je vec oko 500 evra sto i nije malo.

RUSuper
16.8.2008, 20:36
Auu malo smo preterali.Pa igra je tek u najavi a vi pricate da li cete da je kupite.Sada sam se setio jednog dela,tacnije onog kada su pominjali da ce imati neke veze sa transporterom(to bi bilo krs).A i to da su hteli da ubace motore je bezveze.Ja bih nesto prerealno.Recimo lupanje,voznja po gradu,auti sa realnom brzinom(a ne ono iz carbona),pogled iz kola,i pajkani koji bi bili pakao ako bi napravili da se auti krse.Ali moze da nebude nista od ovoga samo da bude bolje nego PS i Carbon.

genius
16.8.2008, 21:40
Meni je svaki NFS bio dobar pa ne sumnjam da ce i ovaj. Raduje me sto ce igra imati vise smisla kao kompletni dozivljaj jer se ubacuju i narativni elementi. A ne ono kao prvi Underground - trka, trka, budzenje, trka, trka, trka... nit znas sto ni sta... Ovako mislim da ce biti kvalitetnija igra. I kad bi dodali motore bilo bi super. I kad bi postojale skriptovane sekvence isto bi bilo extra. Znaci, gameplay isti samo obogacen novim elementima (i nadam se da ce da zadrze ostecenja iz Pro Streeta).

zdravkelja
16.8.2008, 22:13
Apsolutno sve istina. Potpuno se slazem (osim onog dela sa motorima ;))
Meni je svaki NFS bio dobar pa ce sigurno i ovaj. A posto ovaj lici na MW, moguce i najbolji.

DonCorleone91
17.8.2008, 0:12
Meni je svaki NFS bio dobar pa ne sumnjam da ce i ovaj. Raduje me sto ce igra imati vise smisla kao kompletni dozivljaj jer se ubacuju i narativni elementi. A ne ono kao prvi Underground - trka, trka, budzenje, trka, trka, trka... nit znas sto ni sta... Ovako mislim da ce biti kvalitetnija igra. I kad bi dodali motore bilo bi super. I kad bi postojale skriptovane sekvence isto bi bilo extra. Znaci, gameplay isti samo obogacen novim elementima (i nadam se da ce da zadrze ostecenja iz Pro Streeta).

I ja se isto slazem sa prvim delom
Ali bilo bi potpuno bezveze da ubace motore i skripte
To onda vise nebi bio NFS.
Mozda bi najbolja kombinacija bila
Svi NFS-ovi po malo(sem Pro Streat-ovih idiotskih Trkackih dana)
I naravno bolja grafika :)

Packy
17.8.2008, 2:18
I kad bi dodali motore bilo bi super. I kad bi postojale skriptovane sekvence isto bi bilo extra. Znaci, gameplay isti samo obogacen novim elementima (i nadam se da ce da zadrze ostecenja iz Pro Streeta).
samo je jedan Midnight club.Shto se tiche oshtecenja,jedan deo publike odbice NFS,jer ne voli svako flatout.Za sekvence teshko cemo to da dozivimo jer ove iz EA boli ****,njima je vazan moto voziti,voziti i samo voziti.:dedica::dedica::dedica:

zdravkelja
17.8.2008, 11:41
NFS je voznja, sta bi ti hteo :confused:

RUSuper
17.8.2008, 17:48
Pa u pravu si.NFS je voznja,ako neko hoce nesto na fazon NFS-a a da nije NFS i da vozi motore ima GTA.

Packy
17.8.2008, 18:27
NFS je voznja, sta bi ti hteo :confused:
Ja sam samo rekao kad bi ubacili skriptovane sekvence,mada samo pokushavam da objasnnim liku da kod ovakvih igara voznja samo nas fanove zadovoljava,jer chist dokaz za to je Carbon,dok besmrtnicima smeta slaba pricha,motori da se ubace i svakakve ludorije koje bi vishe NFS neshto shto nije.

Packy
17.8.2008, 18:31
Pa u pravu si.NFS je voznja,ako neko hoce nesto na fazon NFS-a a da nije NFS i da vozi motore ima GTA.
Ili onima kojima nije bitna grafika imaju Midnight Club II,mada shteta shto sledeci deo Midnight Club:Los Angeles nece da bude za PC.:n-cc2::n-cc2::n-cc2:

genius
18.8.2008, 0:29
Eh... ja imam xbox pa se ne uzbudjujem previse... nekako sam uvek igrao samo NFS od trka... ima nesto sto mi se svidja kod njega...

RUSuper
18.8.2008, 4:01
Grafika moze da bude i na nivou igre iz 1999 godine samo da zabava bude na visokom nivou

DonCorleone91
18.8.2008, 13:33
Grafika moze da bude i na nivou igre iz 1999 godine samo da zabava bude na visokom nivou

Pretera ga!!! :p

genius
18.8.2008, 14:39
Seti se counter strike-a :)

RUSuper
18.8.2008, 18:40
Pretera ga!!! :p
Pa mozda malo.Ali recimo iz 2002 godine je ok.Setih se HP2

PAIN
18.8.2008, 21:21
Pa mozda malo.Ali recimo iz 2002 godine je ok.Setih se HP2

Verujem da si jedino od 30 miliona ljudi koji bi zeleli da tako bude, tako da to sigurno nece da urade :D.

Mil00rad
18.8.2008, 22:40
Verujem da si jedino od 30 miliona ljudi koji bi zeleli da tako bude, tako da to sigurno nece da urade :D.
Nije,ima podršku od mene.HP2 rules!:n_klanja:

RUSuper
19.8.2008, 11:39
HP2 je perfektan.Da naprave nesto na tu foru bilo bi jezivo dobro

Packy
20.8.2008, 0:59
HP2 je perfektan.Da naprave nesto na tu foru bilo bi jezivo dobro
A opet ne bi bilo free roam-a.Moj brat je igrao prethodne samo zbog toga.Dechko bash zna da se zebava,ali je imao svoj profil i nije mogao da kvari moj.MW je probao,ali poshto ne vozi bash dobro ubrzo je odustao,dok Carbon i PS nije ni pipnuo.

zdravkelja
20.8.2008, 9:39
http://img167.imageshack.us/img167/6563/42900xb6.jpg

Za pocetak, updateovan je oficijalni sajt:

http://www.ea.com/nfs/

Na sajtu www.whichroadtotake.com sada moze da se klikne na sve, ali uvek se dobija isto: Novi trailer

Sve o Undercoveru:

http://www.nfsunlimited.net/article/undercover_preview
Tu ima i raznih slika, svega i svacega :)

U kratkim crtama:

* open world with free roam
* cops
* damage (visual)
* day only driving
* action driving model
* circuit, sprint, canyon, highway battle gaming modes (no drag and drift)
* big hollywood-like story
* visual customization with Autosculpt and separate bumpers and side skirts
* performance tuning
* NOS, speedbreaker

Concept_Art (http://www.nfsunlimited.net/showroom/garage/6558) Odlicno, jako raznovrsno i interesantno okruzenje.
http://img98.imageshack.us/img98/3492/42858vk8.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=42858vk8.jpg)http://img151.imageshack.us/img151/493/42881qk0.th.jpg (http://img151.imageshack.us/my.php?image=42881qk0.jpg)http://img151.imageshack.us/img151/9183/42873kh3.th.jpg (http://img151.imageshack.us/my.php?image=42873kh3.jpg)http://img151.imageshack.us/img151/7422/42869lt6.th.jpg (http://img151.imageshack.us/my.php?image=42869lt6.jpg)

Wallpapers (http://www.nfsunlimited.net/showroom/garage/6559) Nekoliko dobrih Wallpapera
http://img98.imageshack.us/img98/2848/42884nc2.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=42884nc2.jpg)http://img142.imageshack.us/img142/8854/42885vl4.th.jpg (http://img142.imageshack.us/my.php?image=42885vl4.jpg)http://img142.imageshack.us/img142/7332/42886uy0.th.jpg (http://img142.imageshack.us/my.php?image=42886uy0.jpg)http://img142.imageshack.us/img142/5587/42887ac1.th.jpg (http://img142.imageshack.us/my.php?image=42887ac1.jpg)

Behind_The_Scenes (http://www.nfsunlimited.net/showroom/garage/6560) Iza scene, slike sa snimanja...
http://img98.imageshack.us/img98/8478/42897fq4.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=42897fq4.jpg)http://img98.imageshack.us/img98/7605/42898mt3.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=42898mt3.jpg)http://img98.imageshack.us/img98/6994/42890tj1.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=42890tj1.jpg)http://img98.imageshack.us/img98/8529/42896fv0.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=42896fv0.jpg)

Screenshots (http://www.nfsunlimited.net/undercover/screenshots) Konacno se vidi i driver HUD
http://img99.imageshack.us/img99/4620/14xq9.th.jpg (http://img99.imageshack.us/my.php?image=14xq9.jpg)http://img99.imageshack.us/img99/930/16lp6.th.jpg (http://img99.imageshack.us/my.php?image=16lp6.jpg)http://img142.imageshack.us/img142/8906/18fx0.th.jpg (http://img142.imageshack.us/my.php?image=18fx0.jpg)http://img142.imageshack.us/img142/2871/15fc8.th.jpg (http://img142.imageshack.us/my.php?image=15fc8.jpg)

Mapa grada:
http://img98.imageshack.us/img98/2203/mapfinal20080731final3khc4.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=mapfinal20080731final3khc4.jpg)
Meni izgleda OK, veca je od mape Most Wanteda, znaci dovoljno :)

Igra je, za razliku od prethodnih delova, razvijana 15 meseci. :)
Trke po danu... To smo svi hteli i to smo i dobili. :)
Mislim da Drag i Drift nece biti veliki gubitak, s obzirom da nisu bili nesto u prethodnim igrama. Ponovno pojavljivanje Canyona nisam ocekivao, ali mi se svidja. Svidja mi se sto ce biti ostecenja, ali nece uticati na performanse, kao i ranije. Povratak policije je OK. Pominju gomilu automobila, sto vise to bolje. Dobra prica moze biti samo +. Zadrzace se na budzenju auta, jos jedan +. I povratak SpeedBreakera, sto takodje nisam ocekivao, ali lepo. :)
Pominju akcioni nacin voznje, lako izvodjenje raznih vratolomija, okreta itd. Najvise mi se svidja deo o driftu. Svidja mi se i povratak draftinga. Nadam se da ce AI saobracaja da bude stvarno tako ''pametan''. Detalj sa migavcima je extra. Naravno nadam se i AI protivnika biti dobar.
Nadam se i da ce konacno ubaciti taj prokleti Replay.

Ovo ce da bude najbolji NFS do sada, 1000%

Leonida
20.8.2008, 10:04
Meni je most wanted najbolji NFS.Carbon i ProStreet sam preskocio jer su , kako sam cuo , zesca glupost.Jedva cekam izlazak ovog , da NFS serijal konacno se vrati na pravi put.Deluje obecavajuce za sada!

RUSuper
20.8.2008, 11:01
Ovo ce biti bolje od MW-a.Vec sam nasao mesto na kome cu bezati od pajkana(Kruzni Autoput).Voleo bih da pajkani budu obavezni kao u MW-u,ali to nece biti

Roronoa Zoro
20.8.2008, 11:47
Da li vas ovaj deo mape podseća na nešto?

alex~elitna_ekipa
20.8.2008, 12:01
na cega:confused:

DonCorleone91
20.8.2008, 12:08
Ufufufuf
Kako samo lepo izgleda :D
ne mislim na taj dep mape :)

[]D.[].[]v[].[]D.
20.8.2008, 12:13
Da li vas ovaj deo mape podseća na nešto?

Mene na Aerodrom u Undergroundu 2 ......... Isto takav luk cim izadjesh iz aerodroma !:opanachke

Packy
20.8.2008, 12:16
D.[].[]v[].[]D.;593113']Mene na Aerodrom u Undergroundu 2 ......... Isto takav luk cim izadjesh iz aerodroma !:opanachke
Ukrade mi rechi iz usta.:D

Roronoa Zoro
20.8.2008, 13:24
Da bar na deo mape iz NFSU2, mda videćemo. Možda čak i priča kreće od tog dela koao u Undergroundu 2.

RUSuper
20.8.2008, 14:05
Moguce da krece prica iz tog dela ali i nemoga da bude tako,samo su hteli da mapa bude sto veca a mozda su izgubili mastu ili im se daj deo svidja

DonCorleone91
20.8.2008, 16:40
Moguce da krece prica iz tog dela ali i nemoga da bude tako,samo su hteli da mapa bude sto veca a mozda su izgubili mastu ili im se daj deo svidja

Mogli su da naprave mapu grada po uzoru na neke vece poznate gradove
npr:Zemun!!! :p :D

zdravkelja
20.8.2008, 19:13
Nesto malo o igri, uglavnom poznato i tri nova screenshota:

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=54971

zdravkelja
20.8.2008, 21:09
Mnogo detaljniji preview sa NFSPlanet-a:
http://www.nfsplanet.com/en/nfsuc/firstlook/1/

Maggie Q's interview:
http://www.gametrailers.com/player/38603.html

Producer Scott Nielsen interview:
http://www.gametrailers.com/player/38605.html

Oficijalni sajt, sada potpuno sredjen:
http://www.needforspeed.com/undercover

Ako klikcete na komadice stakla, pojavice se slika ili video. Dva videa cak pokazuju kako izgleda voznja.

Renche
20.8.2008, 23:55
Prvi screenshotovi...
http://www.gamershell.com/pc/need_for_speed_undercover/screenshots.html

Po ovim screenovima, vidimo da se u igri o5 pojavljuje policija (nekom je drago, nekome ne) , i jedan + za AUDI :)

tomas
21.8.2008, 8:18
mapa je iz nfs mw samo dorađena

zdravkelja
21.8.2008, 9:47
http://img237.imageshack.us/img237/1341/map02gs0.th.jpg (http://img237.imageshack.us/my.php?image=map02gs0.jpg)http://img98.imageshack.us/img98/2203/mapfinal20080731final3khc4.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=mapfinal20080731final3khc4.jpg)

Meni bas i ne lici.

Beagle
21.8.2008, 10:48
Svidja mi se ovaj ogromni autoput :love:. Zbog ovoga cu morati da nabavim nextgen konzolu :D

tomas
21.8.2008, 14:42
http://img237.imageshack.us/img237/1341/map02gs0.th.jpg (http://img237.imageshack.us/my.php?image=map02gs0.jpg)http://img98.imageshack.us/img98/2203/mapfinal20080731final3khc4.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=mapfinal20080731final3khc4.jpg)

Meni bas i ne lici.

onda sam se zaebo:D

alex~elitna_ekipa
21.8.2008, 14:47
mapa je 3 puta veca od carbona,sad ce biti mnogo zivla okolina,i bie lepse po danu:D

Ziginho
21.8.2008, 20:16
Нећу да дозволим да ме ухвати еуфорија али имам утисак да ће ово бити ТО!!!Ипак,да сачекамо још ова два месеца па да видимо..Жао ми је једино што неће бити драг трка али онаквих као у Андерграунду 2 (због чега сам га опет инсталирао пре пар дана :qliranje: )Али,понављам,ово би могло бити ТО!!!

zdravkelja
22.8.2008, 12:06
Intervju i snimak voznje na autoputu.

http://www.gamertell.com/gaming/comment/gamertell-exclusive-need-for-speed-undercover-videos-photos-and-audio/

PeTkO
22.8.2008, 12:16
Koliko vidim barem po ovom snimku, fizika je bolja nego u PS.NAdam se da se nisam prevario.Nego zna se li relase date i neki okvirni system request?

rope
22.8.2008, 12:23
Izgleda da su se pozdravili sa damage modelom .. steta..

zdravkelja
22.8.2008, 12:43
Pa ima ostecenja.

Igra izlazi 18. novembra.

Packy
22.8.2008, 13:05
Pa ima ostecenja.

Igra izlazi 18. novembra.
Shteta,a taman sam pocheo da ulazem neke nade da ce ovaj deo da se digne na nivo MW,ali nishta od toga.Ali,sachekajmo samo izlazak,pa cu proceniti da li je igra bolja od prethodna dva nastavka.

Beagle
22.8.2008, 13:18
Jbt vidi samo koji saobracaj :eek: pa da su ubacili damage model niko ne bi bio chitav :D

zdravkelja
22.8.2008, 17:57
I to ne samo sto je ogroman saobracaj, nego jos i voze brzo :)

Shone_King
26.8.2008, 23:51
jel poznato mozda koja ce kola biti zastupljena u novom NFSu?
Oce li biti BMW,Mercedes i sl.?

Packy
27.8.2008, 0:56
jel poznato mozda koja ce kola biti zastupljena u novom NFSu?
Oce li biti BMW,Mercedes i sl.?
na wikipedi-i nisam nishta ponashao ama bash nishta?Zdravkelja ti?

zdravkelja
27.8.2008, 10:22
Za sad se zna ono samo sto se vidi iz screenshotova i trailera.

1995 Mazda RX-7
2009 Nissan GT-R R35
2007 Mitsubishi Lancer Evolution X
1998 Toyota Supra
2007 Porsche 997 Turbo
2008 Porsche GT2
2004 Aston Martin DB9
2009 Lexus IS-F
2005 BMW E63 M6
2007 Lamborghini Murcielago LP640 Roadster
2008 Audi RS5
2002 Dodge Viper GTS
2007 Audi R8
2006 Audi TT

genius
27.8.2008, 10:31
Samo mi treba jos Ford Mustang i Dodge Charger.

La.Prestige
27.8.2008, 18:38
bice ih mnogo vise,za mercedes i bmw pogotovo,ne brini ako neki bude falio,tu smo mi..;)

genius
27.8.2008, 19:43
Jel? A kako to mislis. U NFS valjda odavno ne mogu da se importuju vozila? Ili gresim?

La.Prestige
27.8.2008, 23:14
Jel? A kako to mislis. U NFS valjda odavno ne mogu da se importuju vozila? Ili gresim?

gresis:D

Dusan_BG
5.9.2008, 14:37
Jel se pominje negde kolika ce biti zahtevnost...Na netu pricaju da nece biti mnogo zahtevniji od prostreeta...Zna li neko pouzdano...

zdravkelja
5.9.2008, 17:47
Tri nova screenshota

http://img73.imageshack.us/img73/4033/95c7f63909zd7.th.jpg (http://img73.imageshack.us/my.php?image=95c7f63909zd7.jpg)http://img73.imageshack.us/img73/816/e13539786bgf9.th.jpg (http://img73.imageshack.us/my.php?image=e13539786bgf9.jpg)http://img73.imageshack.us/img73/5404/b507065702iu7.th.jpg (http://img73.imageshack.us/my.php?image=b507065702iu7.jpg)

Packy
5.9.2008, 23:00
Jel se pominje negde kolika ce biti zahtevnost...Na netu pricaju da nece biti mnogo zahtevniji od prostreeta...Zna li neko pouzdano...
Pa sachekaj da EA to objavi.Njihova je rech kako kazu oni tako ce da bude..:D

Roronoa Zoro
5.9.2008, 23:33
Samo se nadam da sad vozač neće biti lutka kao u prošlim delovima.

rope
6.9.2008, 9:56
Vizuelno igra puno podseca na Most Wanted, ali bas puno :) ... Je li zna neko koji je ono Audi na prvom screenu ?

genius
6.9.2008, 10:19
Nadam se da je R8 a ako nije nadam se da ce ga ubaciti :)

Beagle
6.9.2008, 10:37
A koji bi drugi mogao da bude? :D
Lichno, ja bih voleo d vidim R8 TDI u NFS-u :)

crazy_LG
6.9.2008, 11:14
Opshte je poznato da ce biti Audi R8. Izbor kola je dobar.

Vizuelno igra puno podseca na Most Wanted, ali bas puno :) ... Je li zna neko koji je ono Audi na prvom screenu ?

To nije loshe, jer Most Wanted je bio dobar:tapsh::tapsh:

LoneWolf
6.9.2008, 11:23
Nadam se da ce j**ena auta imati prokletu sirenu (horn,zvucno oglasavanje) jer do sada sirenu su imala auta samo u ranijim NFS dijelovima tipa Porsche Unleashed...Koliko je normalno da automobil koji je extra ultra mega nabudzen nema sirenu???
Opet ja sa sitnicama...
Sitnice koje zivot znace.:dedica:

genius
6.9.2008, 11:45
Pa jeste u pravu si.... Bas mi fali sirena kada jurim 250 na sat a panduri iza mene. Prosto osecam da mi je tesko da se skoncentrisem na voznju pri toj brzini jer nemam taster za sirenu i onda ne mogu da se oglasavam...

crazy_LG
6.9.2008, 12:16
A uz to picish po gradu sa nabuzenim automobilom, a nemash koga da iscima shko covek..... ili trkash se, picish, a guzva, ne mozesh da im svirnesh da se sklone . Nadam se da ako budu stavili sirene, da nece bidi cisto kozmeticki detalj( ti trubish i svaki put djabe, jer se nikad ne sklanjaju):mad:

rope
6.9.2008, 13:02
Pa jeste u pravu si.... Bas mi fali sirena kada jurim 250 na sat a panduri iza mene. Prosto osecam da mi je tesko da se skoncentrisem na voznju pri toj brzini jer nemam taster za sirenu i onda ne mogu da se oglasavam...

Ja sam ovo shvatio kao sarkazam.. ako jeste, onda je dobar fazon :D.

zdravkelja
6.9.2008, 13:11
A uz to picish po gradu sa nabuzenim automobilom, a nemash koga da iscima shko covek..... ili trkash se, picish, a guzva, ne mozesh da im svirnesh da se sklone . Nadam se da ako budu stavili sirene, da nece bidi cisto kozmeticki detalj( ti trubish i svaki put djabe, jer se nikad ne sklanjaju):mad:

Pa nije fora da ti se sklanjaju, fora je da ih izbegnes i pokazes koliko dobro vozis ;)

crazy_LG
6.9.2008, 13:35
Pa nije fora da ti se sklanjaju, fora je da ih izbegnes i pokazes koliko dobro vozis ;)

Onda mi ne treba sirena;):D

Packy
9.9.2008, 22:58
Kao shto je Zdravkelja rekao moze se bez sirene.Meni sem shto bi bila kozmetichki deo ne bi imala veliki udeo u igri.

genius
9.9.2008, 23:01
Ja sam ovo shvatio kao sarkazam.. ako jeste, onda je dobar fazon :D.

naravno :)

zdravkelja
11.9.2008, 11:36
NFS Undercover na iPhone-u :)
Izgleda prilicno dobro.

http://media.wireless.ign.com/media/142/14266694/imgs_1.html
http://www.youtube.com/watch?v=0a43DNpgLEk

zdravkelja
13.9.2008, 10:57
http://img99.imageshack.us/img99/9633/39871tnfsucgttvexcltyr4ei3.jpg (http://www.gametrailers.com/player/39871.html?type=flv)
Do you like rules or thrills?

http://img148.imageshack.us/img148/2444/38631tnfsundercovergointg1.jpg (http://www.gametrailers.com/player/38631.html)
Once you go under, you're on your own.

rope
13.9.2008, 11:52
Ajoj brate svaki trailer je isti ... Vise bih cenio kada bi izbacili neki DEMO npr. :opanachke..

Packy
13.9.2008, 14:09
Ajoj brate svaki trailer je isti ... Vise bih cenio kada bi izbacili neki DEMO npr. :opanachke..
Znash li zashto ne izbacuju demo i nece?
Zato jer kad bi bio demo i ako je losh(ne mora da znachi) jedni ga nece kupovati zato shto se neki zale.U tom sluchaju gube i jedan deo novca na demo,a drugi shto je manje prodavanija nego shto bi trebalo da bude.

rope
13.9.2008, 14:26
Ma izbaciće oni njega, samo je pitanje kada (ja bih naravno zeleo sto pre :))... Dosada je uvek izlazio za sve jedan NFS naslov (MW, Carbon, Prostreet..).

genius
13.9.2008, 14:28
A ko ti to sad pa reko ???

Koliko ja znam odigrao sam obicno bas demo od NFS pa tek onda nabavio celu igru :) NFS cesto (ako ne uvek) izbaci demo i nema tu nikakvih problema...

Pogotovo za ovu igru sam siguran da ce svi biti ishajpovani jer odavno nije bilo ovakve trkacke igre a narod se uzeleo :)

Evo i mene nervira sto jos nije izaslo nesto novo jako dugo a uzeleo sam se da farbam, stavljam nalepnice, menjam felne i cackam ostale zaebancije.

Ako NFS me ispali, ostaje mi da se nadam da ce ovo skoro i da ce biti dobra :
http://www.rockstargames.com/midnightclubLA/

Packy
13.9.2008, 14:29
Ma izbaciće oni njega, samo je pitanje kada (ja bih naravno zeleo sto pre :))... Dosada je uvek izlazio za sve jedan NFS naslov (MW, Carbon, Prostreet..).
Moja greshka.:boodala:

crazy_LG
13.9.2008, 14:30
Naravno da ce da izbace demo, ali kasnije kad igru budu skoro zavrshili, jer ne zele da im drugi drpe ideje

Expressionism
15.9.2008, 19:21
Evo konachne liste svih automobila u igri ( posle 100 god, ubacili ferrari):

Aston Martin DB9
Acura Integra LS
Acura RSX
Audi RS5
Audi S3
Audi Le Mans Quattro/R8
BMW M6
Bugatti Veyron 16.4
Cadillac CTS-V
Chevrolet Camaro Concept
Chevrolet Camaro SS
Chevrolet Cobalt SS
Chevrolet Chevelle SS
Chevrolet Corvette C6
Dodge Concept Viper GTS-R
Dodge Viper SRT-10 Coupé
Ferrari Enzo
Ford Escort RS Cosworth
Ford GT
Ford Mustang GT
Ford Shelby GT500
Honda S2000
Infiniti G35
Jaguar XK
Jaguar XJ-220
Koenigsegg CCX
Lamborghini Gallardo Superleggera
Lamborghini Murcielago LP640
Lexus IS350
Lotus Elise
Mazda RX-7
Mazda RX-8
Mazda Mazdaspeed 3
Mitsubishi Eclipse GS-T
Mitsubishi Lancer EVO 10
Mercedes-Benz SLR Mclaren
Nissan GT-R Proto
Nissan 240 SX
Nissan 350Z
Nissan Skyline R34
Nissan Silvia
Opel Speedster
Pagani Zonda F
Plymouth Hemi Cuda
Plymouth Road Runner
Pontiac Firebird
Pontiac GTO
Pontiac Solstice GXP
Porsche Cayman S
Porsche 911 Turbo
Porsche 911 GT2
Porsche 911 GT3
Porsche Carrera GT
Seat Leon Cupra
Subaru Impreza WRX STI
Toyota Supra
Volkswagen Golf GTI

genius
15.9.2008, 19:40
Aaaaa :) dodali i Opel... extra :)

crazy_LG
15.9.2008, 19:54
U brate, necu znati koja kola da uzmem..... Najbolje sve!!!:D Ako ih urade solidno, a to ne bi trebalo da bude problem

zdravkelja
15.9.2008, 20:22
Link please.. Or it's fake. :cool:

E sad ako je pravo:

1. Klasika, slicna lista jos od Most Wanteda.
2. Izbacili su M3, a ubacili M6?!?!?!?
3. Kad su vec ubacili Ferari, mogli su da nadju neki lepsi model, jeste onaj Enzo najbolji Ferari, ali je ruzaaaan...:D
4. Veyron, cemu to..?

crazy_LG
15.9.2008, 20:45
Kad su vec ubacili Ferari, mogli su da nadju neki lepsi model, jeste onaj Enzo najbolji Ferari, ali je ruzaaaan...:D
Veyron, cemu to..?

Enzo nije bash toliko ruzan, ali bi bilo lepo da ubace i F430 i spyder verziju.

BTW, sto se tiche Veyrona, ipak je to brz auto, shta trebali su da ubace peglicu:D :dedica: dedica

Ziginho
15.9.2008, 21:08
Сувише је то аутомобила!Сумњам да ће их бити толико...:icon_scra

П.С Хе хе...моја 100-тка!!!

crazy_LG
15.9.2008, 22:16
Сувише је то аутомобила!Сумњам да ће их бити толико...:icon_scra

П.С Хе хе...моја 100-тка!!!

Svidja mi se to shto ce biti nove kola( Gallardo Superleggera), ali broj
automobila....Ko ce to pokupovati, ipak ovo nije TDU, pa da u garazi pravish kolekciju automobila:icon_scra

P.S Chestitam!!!!:tapsh::tapsh: :D

RUSuper
16.9.2008, 1:48
Enzo nije bash toliko ruzan, ali bi bilo lepo da ubace i F430 i spyder verziju.

BTW, sto se tiche Veyrona, ipak je to brz auto, shta trebali su da ubace peglicu:D :dedica: dedica
Enzo u opste nije ruzan.A F430 je jos lepsi.Zaista sam se odusevio sto su ubacili ferrari,to je nekada bio auto bez koga NFS nije mogao i koji ima deo svoje zasluge za popularnost NFS-a.A veyron,to je zaista suvesno,da sam hteo raketu uzeo bih neku svemirsku igricu,samo mi recite sta da mu budzim,mozda "bolji" motor da mu ugradim?

Expressionism
16.9.2008, 9:47
E i vi ga preteraste za Veyron. Pa ta kola mogu da imaju tu brutalnu brzinu iskljuchivo na ravnici, ne u krivinama ili nekoj gradskoj vozhnji. Zar mislite da svi burzhuji koji su ga dosad kupili idi iskljuchivo 400 na sat kroz grad? Isto vazhi i za Enzo.

DonCorleone91
16.9.2008, 10:41
Dobro je sto nema toliko americkih bojlera sa kojima ne moze nigde da prodjes!!!

zdravkelja
16.9.2008, 16:13
Ko je rekao da je krsh??

A sto se tice automobila:

There are rumours floating around about an official car list for Need for Speed Undercover. This list is not a list of cars from NFS Undercover and a complete list of all cars in the game will not be available for some time.

But starting tomorrow EA will start officially announcing cars from the game on an official website called Tri-City Car Lot. 6 cars will be revealed every week, but since we've already seen quite a few cars, expect never before seen cars in approximately two weeks.

Additionally EA will launch another website, The Tri-City Gazette, which will feature news stories based on the world of Undercover, and also give some insight into the game.

Yesterday surprisingly a carlist for Need for Speed Undercover was revealed. We got confirmation from EA, that this carlist is definitely a fake (just as expected), but therefore two new Undercover Microsites will go online tomorrow:

One of them is the "Tri-City Car Lot", which will unveil the car list of NFS Undercover on a weekly basis with 6 cars being rolled out each week. Since there are already some cars known from screenshots and videos, you may won't be suprised when you see the new cars in the first two weeks...just be patient. ;)

The second microsite is the "Tri-City Gazette", fictional newspaper which will feature news stories based on the world of Undercover and give you some insight into the game.

So stay tuned for more. :)

rope
16.9.2008, 16:25
Aaa brate ala dižu hype oko ovog novog NFSa , to je strašno ... Čuj svake sedmice 6 auta :rolleyes: .

Ziginho
16.9.2008, 16:54
Ок,претпостављао сам да је у питању лажна листа (и на неки начин ми је лакнуло :rolleyes: ).Еј бре,па није то ТДУ па да има толико аутомобила (шта би пре возио ???)
Ај,да сачекамо и ту коначну листу...:a_whistli

RUSuper
17.9.2008, 20:46
Kako sam happy sto su ubacili ferrari i opel.Samo jos yugo fali

genius
17.9.2008, 20:52
Lazna lista... sto znaci mozda i nece biti opel :( al zato isto tako ce mozda biti yugo :)