PDA

Prikaži potpunu verziju : Monitori sa digitalnim ulazom


todos
15.6.2008, 21:11
Da li bi mogli da napravite u nekom od narednih brojeva test nekoliko monitora sa dvi ulazom od 20" i 22".
Manji mislim da i nisu toliko bitni.

todos
18.6.2008, 14:24
Ajde da dam konkretan predlog za dvi ,posto niko ne odgovara vec deset dana: Modele: samsung, LG, wievsonic,prowiev,filips, MAG, konkretno za poslednji posto za neke modele garantuju da nema mrtvaka, tj priznaju zamenu +1 mrtvak...

todos
1.7.2008, 18:04
E bas sam se poradovao da ce biti u SK/07 ovih ili slicnih monitora, kad ono nista!:opanachke

Eddie
15.7.2008, 14:27
Mene licno interesuju ViewSonic 22'' monitori, vidim da ih ima za iste pare kao Sumsung modela pa bi bilo dobro da znamo koji su bolji izbor.

todos
15.7.2008, 16:53
Mene licno interesuju ViewSonic 22'' monitori, vidim da ih ima za iste pare kao Sumsung modela pa bi bilo dobro da znamo koji su bolji izbor.

Ima u toj klasi jos bolji za istu cenu, modeli HP, ali je pitanje da li ce da nas redakcija udostoji i uradi nekakav test tih monitora iz dvi 22" klase.

todos
2.8.2008, 14:34
Eeee a ja se ponadao monitorima kad ono obicni koje uvaljuju polupismenim kupcima konfiguracija. Ipak se nadam da ce do kraja ove godine biti veliki test monitora od 20" i 22". Bar se nadam.

CyberBoy
19.8.2008, 1:30
Slazem se sa gorenavedenim, jer ima vise razloga da nas omiljeni casopis uradi veliki test velikih monitora. Jedan od razloga je svakako i cena koja je u poslednje vreme toliko pala da je dovela do zabune i u sumnje u kvalitet...Smatram da bi bilo veoma dobro kada bi se na testu nasli sto vise monitora 20" i 22" od razlicitih proizvodjaca i u kome bi se navele prednosti i mane, sto bi svakako pomoglo u eventualnoj kupovini istih

todos
19.8.2008, 12:57
Slazem se sa gorenavedenim, jer ima vise razloga da nas omiljeni casopis uradi veliki test velikih monitora. Jedan od razloga je svakako i cena koja je u poslednje vreme toliko pala da je dovela do zabune i u sumnje u kvalitet...Smatram da bi bilo veoma dobro kada bi se na testu nasli sto vise monitora 20" i 22" od razlicitih proizvodjaca i u kome bi se navele prednosti i mane, sto bi svakako pomog;o u eventualnoj kupovini istih

Pogotovo sto su se pojavili modeli HP ispod 24K i ostali. U ovom trenutku bi pazario njega sigurno bez razmisljanja ili viewsonica iz iste cenovne kategorije, ili mozda bi pogresio iz nekog razloga. Ali osecam da ce biti veliko iznenadjenje u septembarskom broju!!!:D

todos
1.10.2008, 18:29
Hvala za ovaj skromni tekst o viewsonicovim monitorima koji je izasao u SK 10/2008. Bolje ista nego nista. Malo sam uznemiren zbog losijih karakteristika, jer je neki od njihovih modela moj pik.

crazy_LG
2.10.2008, 22:28
Cena je opala ovim monitorima, a ima ih dosta kvalitetnih. Kad vec pishu u hardveru, mogli bi malo da urade test i preporuku. Pogotovu sto i mene zanima neki dobar monitor za dobre pare:dedica:

Marko93
3.10.2008, 18:03
Mene zanimaju monitori u HD rezoluciji (vidim da se prave samo u 24 incha) pa mi mogao da bude i neki takav test. Takodje, jako me zanima sta ce da bude sa 16:9 monitorima, pa ako nesto neko zna nek napise bar ovde. A sto se tice testova u SK, sta je bilo sa onom pricom od ranije da ce biti testova cak i televizora il tako nesto vise se ni ne secam... :ciao:

Viper
3.10.2008, 18:40
Ako HD=1680 x 1050 onda ima i u manjim izvedbama, primer ASUS 198S ima tu rezoluciju, ako pak mislis na monitor sa tunerom onda ima Samsung T200 HD.

16:9 monitori ?
Mislim da su, a u stvari samo po onome sto sa citao o nekom Benq9xxx modelu, ti monitori prilicno losa ideja, cena je nesto manja, rezolucija takodje, i jos taj Benq je u stvari 18.5 inca i nikako ne mogu da se otresem utiska da je u pitanju seceni shkart 19" 16:10. Ne vidim potrebu za njima.

Marko93
3.10.2008, 22:10
Pod HD podrazumevam 1920*1200 (1080) rezoluciju... A sto se tice 16:9 monitora, ja sam isto cuo za te BenQ ali bio je i ja mislim jedan Acer (predstavljen na Computexu 2008) koji je bio ja mislim 24 incha.... Drugo necu na filmovima da imam crne linije gore a pored toga 16:9 je valjda standard ja ne znam ni sto su poceli da prave 16:10 za kompove.

buzzer
8.10.2008, 22:47
pod hd se podrazumevaju rezolucije od 1024×768 pa na gore.
kazi full hd pa da odmah znamo sta mislis.