PDA

Prikaži potpunu verziju : Flash site - pitanje i pomoć


FiresnakE
11.6.2008, 9:41
Pre svega da napomenem, da sam pocetnik sto se tice flash-a, i da mi neke stvari i dalje nisu jasne, pogotovu ActionScrpit, ali koliko toliko sam upoznat sa Flash-om i kako neke stvari funkcionisu, tako da nisam bas totalna neznalica.

Pristupio sam izradi sajta za firmu u kojoj radim, i ono sto me je najvise mucilo to je da napravim vise manjih "swf"-a koji ce da se ucitavaju sa "preloader"-om u glavni swf.Ja sam to zaobisao funkcijom iz "Behaivors"-a, "GoToAndPlay Frame or Label", ali to nije to.Osecam da sam zabrkljacio negde u samom startu.
U prilogu je sajt koji je otprilike finalna verzija, ostalo je samo da se ubace podaci i slike i ostale zaebancije.
Zanima me misljenje o dizajnu, kao i o mom problemu koji sam gore naveo.
Logo i kontakt podaci su uklonjeni da ne bi ispalo da reklamiram nesto i tako to.

Unapred se zahvaljujem!

FiresnakE
13.6.2008, 12:58
Da nisam omasio temu ili je nesto drugo u pitanju?

Dusan Maksimovic
6.7.2008, 10:45
evo sefe, ja cu malo da se pozabavim tvojim problemom...

WIRELESS
26.7.2008, 20:05
E, da sada ne bih otvarao novu temu ima jedan mali problem u flash-u !!

Elem, evo o cemu se radi, kada napravim neki animirani button, radim tako sto napravim movie clip pa u njemu editujem, a na posebnomn lejeru pisem skriptu, i pazite sad, kada koristim samo objekte sve radi ok, ali kada ubacim npr. neki text koji npr. treba da menja mesto prilikom roolOvera, dugme pocne da "stuca" !!?? Nemam pojma o cemu se radi ?!

Pa ako neko ima ideju nek kaze !! Unapred hvala !! :):):)

Dusan Maksimovic
23.8.2008, 14:56
Nadam se da ce ovo resiti problem. Za SVA pitanja posalji mi poruku na dootzee@gmail.com ili ovde na forumu, s tim sto na forumu mozda vidim tek za nedelju dana. POZDRAV!