PDA

Prikaži potpunu verziju : problem sa portable officom 2007


ucitelj paracin
3.6.2008, 20:49
Imam problem sa upotrebom portable offica 2007. Naime program je skinut sa interneta , naravno, prebacio sam ga na flesku , i kada hocu da ga startujem na poslu u donjem desnom uglu monitora , se pojavljuje ako mogu tako ne strucno da kazem ocitavanje programa ,ali nista vise od toga, odnosno program nece da se startuje , s tim sto moram da naglasim da kada otvorim task manager u procesima koji su aktivni stoji da je i naprimer office world aktivan, ako sam se lepo izrazio.
Najgora je stvar sto mi je program dugo vremena sasvim korektno radio, bez ikakvih problema, da bi odjedanput prestao sa radom. Takodje , na fleski imam jos portabl programa koji normalno rade. Mislio sam da je problem u fleski pa sam i nju zamenio , medjutim desava se potpuno ista stvar. Cak sam skinuo i drugi program , mislim na office, medjutim opet nista.
Moram da napomenem da na kompijuteru kod kolege na poslu program sa iste fleske sasvim normalno radi iako su kompijuteri potpuno indenticni po svojim hardverskim i softverskim performansama.
Molim za pomoc.

Bryan Fury
3.6.2008, 23:46
Piraterija na forumu nije dozvoljena.