PDA

Prikaži potpunu verziju : Da li neko igra Desert Rats vs Afrika Korps


jocabg011
20.2.2006, 18:39
Da li je neko igrao ili sada igra? Zanima me posto sam GERMANY misions zavrsio, ali mi na Saveznickim misijama iskoci igra u Desktop na nivou gde pocinje slika sa morem i nekim camcem. Zanima me da li je problem u mom kompu ili se i ostalima desavalo?
Pozdrav jocabg011:ciao:

SFRJ-Forever [CG]
20.2.2006, 19:36
Noup, odigrao demo i smorio se :Freddy:

LoshMeeBre
20.2.2006, 20:49
Isto..
Presao nemacku kampanju i zabode mi na nekoj 3-4 britanskoj. Mislim da je to do nedovoljno razbijene starforce zastite..

ACHTUNG
20.2.2006, 20:54
Igrao.Nista posebno.Mada moze da se posmatra kao rodonacelnik tih WW2 strategija bezresursnih u 3D.Toliko.

avtobus on the run
21.2.2006, 16:56
iskace na trecoj saveznickoj misiji zbog star-force zastite, to je 100% TACNO
inace probaj D-DAY, apsolutno je sve isto kao Desert Rats vs Afrika Korps
samo sto ti sam naslov govori gde se radnja desava
jedini problem je sto za igranje trebas da " ugasis" CD-ROM-ove a to ce ti pomoci programcic SFNIGHTMARE,da ne bi cupao kablove :dzavo:
e da i igra BATTLE FOR THE BULGE 1944 je "3 nastavak trilogije"

Che_
21.2.2006, 17:04
Da li je neko igrao ili sada igra? Zanima me posto sam GERMANY misions zavrsio, ali mi na Saveznickim misijama iskoci igra u Desktop na nivou gde pocinje slika sa morem i nekim camcem. Zanima me da li je problem u mom kompu ili se i ostalima desavalo?
Pozdrav jocabg011:ciao:


Isti problem se javlja i kod mene. Neznam o cemu se radi ali me je to toliko smorilo da sam je obrisao i nisam dalje igrao

ACHTUNG
25.2.2006, 20:33
Rekao ti covek sta trebas da radis....

Igrica mi je u svakom slucaju bolja od Codename Panzers.
Mada kad dobijes Tigra...Da je bar malo realisticnije(a sa takvom grafikom) pa da se vidi dostruka penetracija kroz Shermana....mmmm

Opet ste imali perverzne misli cim ste procitali gornju recenicu?CCCC,sve same barabe ne ovom forumu :a_bleh: :kreza:

dobrivoj
7.3.2006, 13:24
Idite na http://spacetarget.com/games/gcw.shtml i nadjite zakrpu sakojom moze da se zavrsi igra,vredi.Inace radi i na internetu samo sto reko ima igraca,steta.Dobri su i nastavci ali mi je prvideo bolji:tapsh:

jocabg011
10.3.2006, 0:56
Idite na http://spacetarget.com/games/gcw.shtml i nadjite zakrpu sakojom moze da se zavrsi igra,vredi.Inace radi i na internetu samo sto reko ima igraca,steta.Dobri su i nastavci ali mi je prvideo bolji:tapsh:
Naravno da sam probao i sa patchom sa tog sajta ali ne vredi. Ja imam ver, 1.18 ENG.
Nema mu spasa, sad se ipak zezam sa D-DAY uskoro probam i BATTLE FOR THE BULGE valjda se tako:aplauz: zove.