PDA

Prikaži potpunu verziju : Age of Mytology 2!!!


Pr3dat000r
20.2.2006, 11:05
Sta mislite jel ima neka sansa da izadje?Stvarno bi bilo cool da izadje.

Andross
20.2.2006, 15:10
Au rodjace nemoj me strecati.Taman pomislih:"AGE OF MYTOLOGY 2!!!!!!!Ala ce biti kidanja" kad ono stvarno bi bilo super da izadje.Mislim bilo bi super!

Lucifer_King®
20.2.2006, 15:21
A stvarno,vec sam se poradovao...:n-cc2:

PAIN
20.2.2006, 15:55
Ne znam zasto ali nesto ne volim taj Age of Mitology.Nekako mi je...smarajuc.

Pr3dat000r
20.2.2006, 16:20
Ja licno mislim da ce da izadje sto da ne.Dobro nisu se bas nesto proslavili sa The Titans kao sa obicnim ageom ali nadam se da ce da izadje.


IZADJI MOLIM TE!!!!!:alealeee:


iZVINITE ZA STRECANJE:rofl:

Dimo
20.2.2006, 21:45
Ne znam zasto ali nesto ne volim taj Age of Mitology.Nekako mi je...smarajuc.
Svako ima svoje misljenje,za mene(a i za armije obozavalaca)je fantastican!A inace obozavam mitologiju,posebno norvesku.The Titans je mozda malo smarajuc jer mu svi nivoi idu na isti kalup(ubij onog Prometeja-to se vrti kroz 3-4 nivoa).

Dimo
20.2.2006, 21:49
Dobro nisu se bas nesto proslavili sa The Titans kao sa obicnim ageom ali nadam se da ce da izadje.

Titans je previse kratak,taman kad sam se zagrejao i poceo da gajim nadu da ce se Arkantos ponovo pojaviti da mogu da ga vodi makar na jednom nivou(a Kajron mi je vecna zelja,mnogo sam tugovao kad je poginuo :)), kad ono kraj.Steta,ali bi stvarno bilo vrh da izdaje drugi deo(po mogucnosti sa jedno 50-60 nivoa :qliranje: )

Pr3dat000r
21.2.2006, 9:22
e da u titanima je glupo brate samo 12 misija ja isto zagrejao stolicu uh brate pogorovo kada sam dobio titana Gaiu sulji sve ispred sebe.Stvarno bi bilo cool ako izadje da ima jedno 50-60 misija bato pa to bi mogao do igram kolka god ti je zelja.:qliranje:


Ali ne bih voleo da izadje sad dok traje skola bato popustio bi mnogo sturao bih sa casova da bi je igrao:D :D :D