PDA

Prikaži potpunu verziju : Jeremindan u Cacku


todos
16.5.2008, 19:30
Posto sam bio na vasaru, tj, dezurni, naravno da sam poneo i foto-aparat. Medjutim opet sam napravio gresku, koja mi se vec ponovila na okupljanju u Nis. Da mi aparat bude u tzv. manuelnom modu.

hacker_aca
16.5.2008, 20:07
Zadnje dve si mogao da ispucaš horizontalno. Ovako glavni elementi fotki izgledaju nekako suzbijeno...

A za prvu ću samo reći: PWNED! :)

Inače, probaj malo da učiš na manuelnom modu da radiš, nije toliko strašno na aparatu kao što je ovaj naš. ;)

Bond_007
16.5.2008, 21:24
1 sextra
2 bad sto je secnuta kocija
3 bad sto je secnuto stvorenje sa obe strane

daniel83
16.5.2008, 22:11
Nisu te dobro ucili:dedica:, greska je raditi u automatskom i poluautomatskom modu a pametno je raditi u Manuelnom modu :to_care: a ne obrnuto:a_bleh:

Inace kadrovi su super:alealeee:

holodoc
17.5.2008, 0:24
Onaj jelen na poslednjoj slici (skroz desno) je sladak :)

Bond_007
17.5.2008, 2:02
Nisu te dobro ucili:dedica:, greska je raditi u automatskom i poluautomatskom modu a pametno je raditi u Manuelnom modu :to_care: a ne obrnuto:a_bleh:

Inace kadrovi su super:alealeee:

ovakve stvari kao na 2. i 3. fotki se najlakse rade u polumanuelnim modovima S i A (Tv i Av) manual je "bolji" za lose svijetlosne uvijete kao sto imamo na 1. slici, auto je gay

Highlander
17.5.2008, 2:22
Jel primetio neko da lik na poslednjoj slici ima otkopčan šlic? :D

todos
17.5.2008, 11:16
Jel primetio neko da lik na poslednjoj slici ima otkopčan šlic? :D

Neverovatna moc zapazanja.
@hacker aca
Slikao sam ih i horizontalno, ali sam obe nacepio.

alesandro
17.5.2008, 12:41
Onaj jelen na poslednjoj slici (skroz desno) je sladak :)

Ljudi, jel' to do mene ili sta? Meni zivotinja uopste ne lici na jelena?! Hehe... :) Vise lici na konjica ili magare... :opanachke
:offtopic:

todos
17.5.2008, 15:45
Ljudi, jel' to do mene ili sta? Meni zivotinja uopste ne lici na jelena?! Hehe... :) Vise lici na konjica ili magare... :opanachke
:offtopic:

Jer vi stvarno ozbiljno mislite da je ono jelen. Da li ste culi za male konje (poni). hehe!!!

[Imzadi]
17.5.2008, 16:24
Meni se fotografije sviđaju ;)

I jelen je baš simpatičan ;)

Highlander
18.5.2008, 0:47
Neverovatna moc zapazanja.

Hvala, trudim se. :D

Ne znam šta bih rekao za slike... uhvatio si mnogo nebitnih stvari, krovove i travu na drugoj slici, umesto da se fokusiraš na zapregu, isto važi i za treću. Da ne pominjem da si obe secnuo pomalo... Na prvoj mi se sviđa što si uboo onaj sto tačno u sredinu slike. :)

todos
18.5.2008, 18:48
Molim nece se ubuduce ponoviti, ovako lose slike, ipak iza mene su 3500 svakojakih fotografija. ali morate da shvatite da je brzina cudo. Onog zaboravljenog gosta sam mogao desetak puta sa svakojakim podesavanjima da slikam, medjutim bio bih isuvise napadan, neko to gleda?!.