PDA

Prikaži potpunu verziju : Uspeh na freehostu


jovica888
16.5.2008, 2:04
Zanima me da li se uopste moze "uspeti" na freehostu i da li uopste postoji neko ko ima sajt na free serveru a sajt mu je posecen. Meni je forum hostovan na funpicu, odradjena razmena banera, inace sajt je warez pa necu da ga ovde reklamiram.

E ako ne moze, da li onda moze neko da mi preporuci neki dobar (mislim sad to je relativno ali moze neka preporuka) placen host koji podrzava warez?

Hvala puno

Jenkiduduldu
18.5.2008, 14:08
Mislim da niko ne podrzava sajtove koji ce hostovati nelegalan-piratski sadzaj.

Svrbisha
18.5.2008, 15:40
Ako mislis da pravis forum i da na njega stavljas warez linkove za piratske programe to mozes da uradis kod svakog hosting provajdera pod uslovom da nijedan warez fajl ne sme da bude na serveru gde je sajt!

holodoc
18.5.2008, 16:31
Ako mislis da pravis forum i da na njega stavljas warez linkove za piratske programe to mozes da uradis kod svakog hosting provajdera pod uslovom da nijedan warez fajl ne sme da bude na serveru gde je sajt!
To je stavka za koju se hvataju svi veći "warez" sajtovi pokušavaju da "legalizuju" sebe na taj način ali to i dalje ne sprečava hosting provajdere da u svojim ugovorima jasno naznače da je i "svaka podrška pirateriji" potencijalni razlog da provajder bez bilo kakvog prethodnog upozorenja prekine ugovor sa klijentom.

jovica888
18.5.2008, 18:44
Pa ja sam naprimer nasao da nt-host podrzava waerz i bas imaju da se naruce paketi za warez sajtove i mislim da ima jos dosta takvih kod kojih bas pise da podrzavaju warez.

Evo sta pise kod njih na sajtu

Zašto mi?
# 24/7/365 support
# Dell serveri
# Vrhunski kvalitet hardvera
# 1h down = 1 mesec besplatno
# Svakodnevni Backup
# Warez Linkovi dozvoljeni
# 99.99% uptime
# cPanel 11
# Fantastico De Luxe
Login

Mozete li mi onda preporuciti neki takav hosting?

jovica888
20.5.2008, 23:16
Kupio sam hosting kod nt-host-a. Sad bi bila odvala kada bih postavio temu "Uspeh na placenom host-u" :)

Iris
20.5.2008, 23:19
Ne bi, nemoj spamovati forum! :dedica:

vladale
20.5.2008, 23:19
Zanima me da li se uopste moze "uspeti" na freehostu i da li uopste postoji neko ko ima sajt na free serveru a sajt mu je posecen. Meni je forum hostovan na funpicu, odradjena razmena banera, inace sajt je warez pa necu da ga ovde reklamiram.

E ako ne moze, da li onda moze neko da mi preporuci neki dobar (mislim sad to je relativno ali moze neka preporuka) placen host koji podrzava warez?

Hvala puno

Naravno da može, uz dobru reklamu. Ali, opet, ja bih ti savetovao da kupiš jedan "ozbiljniji" domen, tipa .com, .net za 10 dolara a da se hostuješ na besplatnom hostingu, ukoliko to želiš. Koristan link za ponudu besplatnog hostinga možeš naći ovde (http://www.freewebspace.net/forums/). Ali, obrati pažnju na to kakav je hosting, pogledaj kada je osnovan i od kada nudi free hosting, jer se dešava da ovi novi provajderi ponude free hosting kako bi se isprobali nekoliko meseci, a onda to gase i kreću da prodaju hosting po određenoj ceni..

jovica888
23.5.2008, 17:26
Hvala puno inace kupio sam sve kod nt-host-a