PDA

Prikaži potpunu verziju : TP-Link TL-R402M


Mario Pavićević
6.5.2008, 10:33
Da li je neko imao iskustava sa ovim ruterom?Korisitio bih da za deljenje konekcije na dva racunara(SBB kablovski net).Naravno potrebno mi je da port forwarding funkcionise kako treba(DC++,torrent,igre...) i da podrzava clone MAC adrese da bi jelte radio net posto SBB proverava sa koje MAC adrese se pristupa njihovoj mrezi.Naravno primarno me je privukla cena od 1.900din ali ako ovaj ruter ne zadovoljava moje potrebe preporucite neki drugi.

VojaM
8.5.2008, 10:27
Da li je neko imao iskustava sa ovim ruterom?Korisitio bih da za deljenje konekcije na dva racunara(SBB kablovski net).Naravno potrebno mi je da port forwarding funkcionise kako treba(DC++,torrent,igre...) i da podrzava clone MAC adrese da bi jelte radio net posto SBB proverava sa koje MAC adrese se pristupa njihovoj mrezi.Naravno primarno me je privukla cena od 1.900din ali ako ovaj ruter ne zadovoljava moje potrebe preporucite neki drugi.Pa, tu ti je pitanje samo to kloniranje MAC adresa. Treba da proveriš na Netu da li to ima. Što se tiče Port Forwardinga, to se kod TP Linka obično zove Virtual Servers, pa to treba da proveriš da li ima. Mislim da to svaki ruter mora da ima.