PDA

Prikaži potpunu verziju : Rezano sa XBurner, nece na plejeru...


DragonSlayer
4.5.2008, 19:06
Resio sam da "legalizujem" PC na poslu, i posto mi je samo XP legalan, mnogo mi je pomogao ovaj forum da nadjem besplatne alternative.

Sada imam problem, kada narezem neku seriju na DVD sa XBurnerXP (ili kako se vec zove) plejeri kod kuce uopste nece da mi ocitaju, samo izbace BAD DISC. Kada rezem kuci sa Nerom sve OK. Gde gresim? U oba slucaja rezem Data DVD, 4x brzine, verifikacija, sve protekne kako treba. Sa ovim besplatnim mi je i za ovih nedelju dana koliko ga koristim puklo 4 diska, a sa Nerom nikad nijedan. Koristim verbatime, kupljeni uvek na istom mestu.
I pvaj free mi reze na x4 pola sata, verifikacija isto toliko, a sa nerom to traje do 15 min rezanje i do 10 minuta verifikacija.

Sta da radim? Predlozi? Neki drugi program?

ilidan
4.5.2008, 20:02
Batali XBurner i probaj neki drugi besplatni program kao što je InfraRecorder. Možeš i CDBurnerXP ili Imgburn. Stvar ličnog ukusa, ali ova tri spadaju u pouzdane programe koje koristi veliki broj korisnika. Ja koristim InfraRecorder i lepo radi.

DragonSlayer
4.5.2008, 20:59
Moja greska. I jeste ovaj koji si rekao, CDBurnerXP... on mi i pravi probleme.... Aj probacu ujutru taj koji ti koristis. Hvala. Ako jos neko ima nkeu ideju...

nebojsa986
4.5.2008, 22:56
ONES http://www.download.com/Ones/3000-2646_4-10495507.html?cdlPid=10495508

DragonSlayer
5.5.2008, 9:16
ONES nije besplatan

NenadN
5.5.2008, 9:55
Takodje preporucujem ImgBurn, mali, besplatan i sa 100% sigurnoscu mogu da kazem da je najbolji od svih programa sto se tice rezanja.

DragonSlayer
5.5.2008, 18:34
Evo, skinuo sam ga i narezao disk. Videcemo veceras da li ce ga prepoznati DVD plejer. Inace ima stvarno dopadljivo okruzenje... Hvala...

DragonSlayer
5.5.2008, 20:48
Takodje preporucujem ImgBurn, mali, besplatan i sa 100% sigurnoscu mogu da kazem da je najbolji od svih programa sto se tice rezanja.

RADI!!! Narezao sam danas disk sa ovim, i prepoznao ga je DVD plejer. Stvarno je extra programcic. Sve pohvale i zahvale ... :aplauz::aplauz::aplauz: