PDA

Prikaži potpunu verziju : RegCure


ciple
29.4.2008, 13:56
Skinuo sam sa neta doticni program koji navodno popravlja i optimizuje softverske greske na PC. Da li ga je neko koristio i dali je imao nekih problema posle "popravljanja" fajlova. Ja sam samo skenirao sistem i program mi je izbacio negde oko 2000 gresaka. unapred hvala!:icon_evil

despot77
29.4.2008, 14:13
Ja koristim već odavno za održavanje sistema CCleaner i zadovoljan sam sa njim
link: http://www.ccleaner.com/download

Aleksa
29.4.2008, 14:39
moguce je da ti izbaci toliko gresaka... uglavnom registry, neki fajlovi koji su zaostali posle uninstall-acije programa, igra, i svasta ostalo... sve zavisi sta program pretrazuje i sta popravlja. Nisam koristio taj program, ali svakako treba biti oprezan pri koriscenju jer ti programi znaju po nekad da obrisu i neke fajlove koji su ti potrebni za normalan rad windowsa. Ako program ima opciju back-up, ne bi bilo lose da uradis kroz program backup tih fajlova, pa da onda uzmes da ih popravljas/brises

Inace ja korisitm isto CCleaner i TuneUp Utilities ;)

Bryan Fury
29.4.2008, 15:01
Skinuo sam sa neta doticni program koji navodno popravlja i optimizuje softverske greske na PC. Da li ga je neko koristio i dali je imao nekih problema posle "popravljanja" fajlova. Ja sam samo skenirao sistem i program mi je izbacio negde oko 2000 gresaka. unapred hvala!:icon_evil

Ako ti sistem radi kako treba ( ne pravi probleme) ne diraj ništa.

IGRACH
29.4.2008, 15:03
Ako ti sistem radi kako treba ( ne pravi probleme) ne diraj ništa. Da.Sa rege fixerima ne dobijas nista samo propleme