PDA

Prikaži potpunu verziju : Novi problemi sa Firefoxom


Suad Novic
28.4.2008, 9:01
Molim za pomoć u vezi sledećeg FF-problema; naime, kad startujem FF, pre otvaranja njegovog prozora, dobijem, jednu za drugom, sledeće dve poruke o greškama

http://i281.photobucket.com/albums/kk239/suadnovic/FFerror.jpg

a nakon klikova na OK, on se učita. Nemam baš nikakvu predstavu o tome šta znače ove poruke i kako da ih stopiram. Imaju li one veze sa činjenicom da ne mogu za download da koristim InternetDownloadManager, čak ni nakon desnog klika na link i selektovanja "download with IDM", već download ide sa FF default-nim download-erom (mislim da je to FreeDownloadManager). Hvala unapred.

Dimo
28.4.2008, 13:33
Probaj da reinstaliras Firefox. Ja imam ravno 4 prozora koja mi iskacu svaki put kad podignem Windows, i ne preostaje mi nista drugo bez da kliknem Cancel sva cetiri puta, i nemam pojma do cega je to. Jednostavno, nekada sama reinstalacija resava problem, jer tesko ces ga locirati citajuci nerazumljive poruke programske rutine o greski. Reinstaliraj FF, zatim opet instaliraj add on-ove, teme i ostale stvarcice, trebalo bi da radi bez problema nakon toga.

Suad Novic
28.4.2008, 22:17
Probaj da reinstaliras Firefox. Ja imam ravno 4 prozora koja mi iskacu svaki put kad podignem Windows, i ne preostaje mi nista drugo bez da kliknem Cancel sva cetiri puta, i nemam pojma do cega je to. Jednostavno, nekada sama reinstalacija resava problem, jer tesko ces ga locirati citajuci nerazumljive poruke programske rutine o greski. Reinstaliraj FF, zatim opet instaliraj add on-ove, teme i ostale stvarcice, trebalo bi da radi bez problema nakon toga.

Rešio sam problem; nakon googlanja, posete MozillaZine Foruma, shvatio sam da su addon-i problem; probleme pravi megaupload addon i još jedan, koga ne mogu da pomenem zbog pravila SK Foruma. Verovatno je to i kod tebe, te probaj, ako nemaš mnogo addon-a, da ih isključiš jedan po jedan, dok ne nađeš krivca. Još bolje, startuj FF u safe modu, te uključuj jedan po jedan dok ne "napipaš zlotvora". Sa srećom.