PDA

Prikaži potpunu verziju : Potrebni programi... (mp3 edit & chat...)


vuka13mv
16.2.2006, 20:56
Treba mi program za seckanje MP3 pesama tj. vadjenje delova iz pesama kao npr. refrena, muzike... Po mogucstvu da dobijeni fajl ostane MP3.
Program kojim moze da se pristupi chatu WAP sajtova i neki program za WEB chat-ovanje.

Unapred hvala!:n-cc2:

Highlander
16.2.2006, 21:11
1. Treba mi program za seckanje MP3 pesama tj. vadjenje delova iz pesama kao npr. refrena, muzike... Po mogucstvu da dobijeni fajl ostane MP3.
2. Program kojim moze da se pristupi chatu WAP sajtova i neki program za WEB chat-ovanje.

Unapred hvala!:n-cc2:
1. Nisam siguran na šta misliš ovim: hoćeš da izvučeš odredjene instrumente, glas ili da seckaš komplet pesmu. U drugom slučaju za to može da ti posluži neki od više puta pominjanih alata na ovom forumu, kao što su SoundForge, AdobeAudition... Maler, ne znam nijedan besplatan!:(
2. Uh, koliko ih ima... MSN Messenger, Yahoo!Messenger, GoogleTalk, Trillian...
Pa sad traži na Google-u, ja nemam vremena trenutno!:odoK:

ZoNi
17.2.2006, 10:03
1. MP3 Direct Cut http://www.mpesch3.de/
2. Opera?

vuka13mv
20.2.2006, 1:38
Za mp3 - recimo skidanje samo refrena iz pesme, ali da bude u mp3 fajlu dobijeni sadrzaj. Probao sam sa programom MP3directCut, ali dobijeni fajl je u MPD fajlu, a njega nista ne prepoznaje.
Koji je najjednostavniji program za chat, tu pre svega mislim samo na textualnu razmenu.

ZoNi
20.2.2006, 11:22
Za mp3 - recimo skidanje samo refrena iz pesme, ali da bude u mp3 fajlu dobijeni sadrzaj. Probao sam sa programom MP3directCut, ali dobijeni fajl je u MPD fajlu, a njega nista ne prepoznaje.
nesto si ti pobrljao tu :)

naravno da snima direktno u mp3 :alealeee:

firefly
20.2.2006, 11:57
Treba mi program za seckanje MP3 pesama tj. vadjenje delova iz pesama kao npr. refrena, muzike... Po mogucstvu da dobijeni fajl ostane MP3.
Program kojim moze da se pristupi chatu WAP sajtova i neki program za WEB chat-ovanje.

Unapred hvala!:n-cc2:
Probaj sa SONY VEGAS 4.0.Malo je frka dok se ne usemis ali posle ces sav mp3 da radis preko njega.POzz!!:D

DanijelP
20.2.2006, 20:52
Najbolji besplatan program za rad sa zvukom je Audacity. Imaš ga na većini diskova koji idu uz novine.