PDA

Prikaži potpunu verziju : .3gp file


dzambo
15.2.2006, 15:46
Imam vise ovih fajlova i ne mogu sa nicim da ih ucitam. Gledao sam na netu i pise da treba quick time. Probao sam sa njim ali opet nece. Kako da ih ucitam?

Miloš
15.2.2006, 16:36
Ja ih gledam sa Quick Time-om i sa Nokia PC Suite-om. Ne znam u cemu je problem sa Quick-Time-om. Koju verziju imas?:ciao:

Magneto
15.2.2006, 16:49
Skini Xilisoft 3GP konvertor, već mnogo puta pominjan, pa preobrazi .3gp video fajl u neku od više zastupljenijih ekstenzija (avi, mpg, mpeg itd.). Ako hoćeš da ih korisitš bez konverzije sa quick time, treba ti novija verzija ili neki player koji dolazi uz mobilni telefon ako imaš takav CD.

Miloš
15.2.2006, 17:13
Slazem se sa Magnetom za Quick Time, on je odlican za pregledanje .3gp fajlova, samo ti treba neka novija verzija Quick Time-a. Najnoviju verziju mozes skinuti sa www.apple.com :ciao:

dzambo
15.2.2006, 17:14
Skinucu Xilisoft 3GP pa cu to i uraditi. Ok, moze i nova verzija qt i to cu.
Hvala ljudi.

PAIN
15.2.2006, 22:35
Skini Xilisoft 3GP konvertor, već mnogo puta pominjan, pa preobrazi .3gp video fajl u neku od više zastupljenijih ekstenzija (avi, mpg, mpeg itd.).
Njega mozes da koristis i kao player .Medjutim problem je sto prozor ne moze da se poveca vec je veoma mali.Ali ipak sluzi za 3gp jer je slika vec veoma losa.

ZoNi
15.2.2006, 23:26
pravo resenje je Quick Time Alternative
http://www.free-codecs.com/download/QuickTime_Alternative.htm
[uz njega se instalira i odlicni plejer Media Player Classic]

dzambo
17.2.2006, 2:56
Imam jedno novo pitanje. Instalirao sam novi quick time i sad je ok sa .3gp fajlovima. Sad mi se desava da iz media player-a veci broj .avi fajlova bude crno beli. Unistalirao sam Real alternative (jer sam ubacio quicktime novi) pa se mozda onda nesto pobrkalo. Sad nece neke fajlove da mi ucita kako treba. Ja codeke nisam dirao od kada sam uzeo komp i svaki fajl mi je radio kako treba a sad odjednom brljavi.
- Naisao sam i na .ram fajlove. Opet mi nesto fali da bi pokrenuo...

ZoNi
17.2.2006, 10:05
Unistalirao sam Real alternative - Naisao sam i na .ram fajlove. Opet mi nesto fali da bi pokrenuo...
eto, sam si sebi odgovorio :)

voodoo_
17.2.2006, 10:14
Unistalirao sam Real alternative (jer sam ubacio quicktime novi)
Kakve to veze ima? RA i QTA su nezavisni jedan od drugog i bez problema rade zajedno.

dzambo
17.2.2006, 14:47
Problem je sto sam otisao na uninstall QT alternative i na Real alternative. Oba programa su ostala tu (mogu da ih pokrenem) ali je nesto obrisano!?

Patton
17.2.2006, 15:28
Samo ti lepo reinstaliraj oba i mora da radi.