PDA

Prikaži potpunu verziju : Gadan problem sa 2.1 zvučnicima


Kuzma-nbg
7.4.2008, 20:58
Imam 2.1 zvucnike ``jazz sistem jy3002`` i na njima mi se cuje zvuk sa radio stanice neke a ponekad se cuje samo zujanje. Ne znam sta da radim sa njima da li da ih bacam ili to nekako moze da se ukloni pa ako neko zna u cemu je problem neka mi kaze. (zvucna karta mi je integrisana na maticnoj i imam samo ona 3 ulaza) UNAPRED HVALA!!!

Beagle
7.4.2008, 21:18
Imam 2.1 zvucnike ``jazz sistem jy3002`` i na njima mi se cuje zvuk sa radio stanice neke a ponekad se cuje samo zujanje. Ne znam sta da radim sa njima da li da ih bacam ili to nekako moze da se ukloni pa ako neko zna u cemu je problem neka mi kaze. (zvucna karta mi je integrisana na maticnoj i imam samo ona 3 ulaza) UNAPRED HVALA!!!

Pretrazi malo forume, za ovaj problem sam vec chuo (tj. video ovde :)) :ciao:

Kuzma-nbg
7.4.2008, 22:12
zaboravio sam i da kazem: kad slusam muziku ili igram igru(PES 2008) desava mi se kad stavim pauzu i opet pustim(resume game) da mi susti zvuk i onda opet moram da stisnem pauzu pa opet da pustim da bi to sustanje nestalo. ima li to nekakve veze sa onim problemom i kako da ga resim?

VojaM
8.4.2008, 11:12
Najčešći problem - loše zalemljeni kablovi ili kablovi u prekidu, bar što se tiče zvuka radio stanice. Što se tiče onog šuštanja... nekako mi se čini da bi to pre bio problem sa zvučnim adapterom u kompjuteru. Naročito ako je zvučna integrisana.

Kuzma-nbg
8.4.2008, 11:30
Najčešći problem - loše zalemljeni kablovi ili kablovi u prekidu, bar što se tiče zvuka radio stanice. Što se tiče onog šuštanja... nekako mi se čini da bi to pre bio problem sa zvučnim adapterom u kompjuteru. Naročito ako je zvučna integrisana.

a meni se cuje zvuk radia i kad mi je komp ugasen i kad izvadim kabl od zvucnika sto ulazi u komp.