PDA

Prikaži potpunu verziju : Pomoć - Movie maker


alendin
1.4.2008, 21:12
Prilikom snimanja video fajla u Windows movie makeru imam slijedeci problem :

http://i30.tinypic.com/14deyqq.png

Video je velicine od 9880 mb .Imam slobodnog prostora na hardu oko 70 GB. Ja ne znam u cemu je frka stvarno.

Antony Kidis
1.4.2008, 21:15
Imam slobodnog prostora na hardu oko 70 GB. Ja ne znam u cemu je frka stvarno.

A kolko imas na particiji na kojoj snimas?

alendin
1.4.2008, 21:21
pa snimam u c particiju i u njoj imam oko 70 gb slobodno a na drugoj particiji imam oko 7 gb slobodno.

bvitnik
1.4.2008, 21:38
Ako koristiš FAT32 particije, maksimalna meličina fajla koji se može smestiti na njih je 4GB. Moguće i da sam Movie Maker ima ograničenje veličine fajla.

nighthawk
1.4.2008, 21:42
Ili (ako je ntfs particija) nemas dozvole za pisanje na C particiju. Da li u tom istom folderu mozes da snimas i modifikujes fajlove (probaj sa obicnim .txt fajlom)?

Aleks
6.6.2009, 17:06
Kad pokusam da ucitam video fajl bilo kog formata veci od 300MB (nisam mogao preciznije da odredim) izbaci mi ovo:

http://img81.imageshack.us/img81/1522/wmm.png (http://www.imagehosting.com/)

Probao sam jos neke programe za zamenu ali mi izbaci isti kod greske, moze li se samo preinstalirati WMM ili moram ceo Win?

BrunnenG
8.6.2009, 23:54
Prilikom snimanja video fajla u Windows movie makeru imam slijedeci problem...
Moze da bude i ovo:
Polazni video fajl je ostecen. Ako snimas klipove sa samim Movie Maker-om, sa na primer TV-a ili DV-a, onda on sam ubacuje gresku prilikom prekidanja tj na kraj klipa (ne kukuruza). Tako je barem bilo u prvoj verziji, ne SP2 ili Vista verziji.
Dovojno je prilikom montiranja iseci zadnjih nekoliko frejmova sa svakog klipa.

dzonihsv
9.6.2009, 0:47
Mozes naravno instalirati novi WMM preko starog, meni je upalilo. Izguglaj za novi WMM, ako ne uspes - javi pa da trazimo.

maitreya06
28.6.2009, 12:43
hej ljudi,

treba mi mala pomoc!:alealeee:

napravila sam video u movie makeru, i hocu da ga uploadujem na facebook, ali me zanima kako, kada pokusam na upload video, pise da ne podrzava!:confused:

any help?!

pozdrav:aplauz:

zanima me jos da li da ga prebacim iz windows movie makera u neki drugi program?! da li je moguce da ga prebacim u windows media player i kako, to pise da ucitava na fejsu!

hvala drugari punosss:aplauz::aplauz::aplauz:

kada sam sacuvala video, isla sam na my computer, i izabrala AVI

medjutim,
sada u win.media playeru kada se pusti spot on preskace, kasni..
da li neko zna sta se treba uraditi?!

bila bih puno zahvalna,
pozdrav

DoooX
3.10.2011, 14:32
Zao mi je sto pokrecem temu opet ali drug ima isti problem kao u prvom postu..
sistem je Windows XP Service Pack 2 sa 2gb ram-a i nekim single core procesorom. Do skoro sve je radilo ok i hteo je da snima klipove ali sad je poceo da izbacuje istu gresku..
http://i30.tinypic.com/14deyqq.png
Klip traje minut i 10 sekundi i ne verujem da zauzima vise od 10mb. Ubacena je samo jedna pesma i isecena malo i oko 10ak razlicitih klipova sa ne previse efekata. Kada ide save izbaci mu ovu gresku na 22% ...
Probali smo sve moguce nacine da reinstaliramo WMM, da ga obrisemo preko raznih uninstall programa, da ubacimo druge verzije ali neki fajovi prosto nece da se sklone iz Program Files\Movie Maker foldera... a verziju za XP ne mogu da nadjem nigde na netu.. Stvarno ne znam kako da resim ovo. I nemojte da predlazete druge programe jer on ima mnogo vazne projekte koje je vec napravio preko WMM-a i sad mora tako da ih snimi da bi izbacio na YT .. Ima li nekog resenja kako da se obrise skroz ili da se ubaci ponovo ?

Aleks
10.10.2011, 14:02
Pozdrav forumasi.

Pokusavam da instaliram Movie Maker na racunaru sa Windows Server 2008 r2 OS-om. Posle instalacije bilo koje verzije i pokretanja izbacije poruku da fali WMVcore.DLL . Skinuo sam ga sa drugog racunara (W7) i ubacio u system32 ali ga ne vidi, takodje sam ga ubacio i u sam Movie maker-of folder i tad prikaze gresku (0xc000007b).

Imate li ideje sta da se jos uradi, pregledao sam dosta sajtova na netu ali nije uspelo tako da zaboravite na odgovor potrazi na netu.

MarkoNI
11.10.2011, 2:26
Potražite PowerDirector (mislim da jednostavnije nema) i AVS Video Converter (može da smanji veličinu video fajla a da ne gubi kvalitet i rezoluciju), pa se pozabavite sa time. ;)