PDA

Prikaži potpunu verziju : ljudi pomagajte-ArchiCad 11


danijel88
26.3.2008, 23:19
da li neko zna zasto ovaj program menja ikonice muzickim fajlovima (mp3, wav, mp4 i svi ostali) i nece da ih vrati. ako neko zna kako da sredim to, bio bih mu zahvalan da mi pomogne oko toga, jer treba mi program, a sve iygleda ukao da je otisao windows. da a kad se obrise pogram sve se vrati kako je bilo. unapred zahvalan. ako neko stvarno moze da mi pomogne neka ostavi poruku ovde ili nek mi posalje na mail>>>>>danijel88@gmail.com. jos jednom, unapred zahvalan.

daniel83
27.3.2008, 15:07
E imenjace, pa to vracas iz samog programa za audio,e sad neznam sta koristis Winamp,Media Plejer,Foobar,AIMP...

Ako imas Winamp onda ovako: otvoris Winap->Options->Preferences->u koloni sleve strane obelezis FILE TYPES i sa desne strane ti se pojave podesavanja u vezi audio i video fajlova koje zelis da ti pusta winamp ako samo muziku slusas kliknes na AUDIO ONLY kada si to uradio kliknes na close....
i to je to valjda.

Kad si instalirao ArhiCad najverovatnije je pitao sta da smatra svojim fajlovima i ti si najverovatnije isao samo na NEXR->NEXT pa NEXT itd pa OK. kao i vecina njih.