PDA

Prikaži potpunu verziju : Ja, ja i ja


hacker_aca
25.3.2008, 2:54
Jeste da ime teme liči kao da je postavljao neki narcis ali sama fotografija (tj. tri fotografije) će pokazati puno značenje naslova. :)

Ideja za ovo mi je pala pre par dana u 2 sata ponoći. Uradio sam fotke odmah dok sam ih obradio koji dan posle, dok sam smislio kako to da obavim (zna ponekad mozak da stane, jbg :rolleyes:). I da, 75% ideja mi padne na pamet u kasnim, noćnim satima. Izgleda mi je tada kreativnost najizraženija. :)

Napravljeno iz 3 fotografije, obrađivano u Photofiltre-u.
Model: (pogledaj naslov :))

Istina, nisam baš ispao veseo ali to je ipak bilo u 2 sata ponoći, imajte razumevanja. :)


http://i25.photobucket.com/albums/c58/hacker_aca/Fotografije/th_Ja__ja_i_ja_by_hacker_aca.jpg (http://i25.photobucket.com/albums/c58/hacker_aca/Fotografije/Ja__ja_i_ja_by_hacker_aca.jpg)

jonathan
25.3.2008, 3:24
Tako jednostavno a tako dobro. Svaka cas na ideji.. svaki dan sklopim barem 10 slika koje su iz delova bar 3 slike. Bas sto si ti radio. ali nikada mi ne pade na pamet da nesto slicno uradim.

Morat cu i ja nesto probati

Netza
25.3.2008, 9:17
Haha,kolko dobro :D bas extra,samo to nije moja oblast,ja sa tim nemam pojma...ali tebi svaka cast,ovo mnogo dobro izgleda!:aplauz: Kako je proslo kloniranje,sve ok ? :a_bleh: :opanachke

Bond_007
25.3.2008, 9:39
Vid' ovo. Imas malu kucnu tzrkwoo :kreza:

Vijesti :icon_stud LoL, ova skroz leva poza je malo gay :a_whistli

kinteC
25.3.2008, 18:20
^Filipe, ne zezaj coveka, tebi je sve gay

@`aker aca

Ideja nije nova, ali je realizacija dobra, interesantna. Nastavi da se igras sa tim, mogu se super fotke napraviti na taj fazon :)

hacker_aca
25.3.2008, 20:59
Tako jednostavno a tako dobro. Svaka cas na ideji.. svaki dan sklopim barem 10 slika koje su iz delova bar 3 slike. Bas sto si ti radio. ali nikada mi ne pade na pamet da nesto slicno uradim.

Morat cu i ja nesto probati

Probaj pa postavi! Go go go! :)

Haha,kolko dobro :D bas extra,samo to nije moja oblast,ja sa tim nemam pojma...ali tebi svaka cast,ovo mnogo dobro izgleda!:aplauz: Kako je proslo kloniranje,sve ok ? :a_bleh: :opanachke

Ma kloniranje prošlo sve po planu, kao što vidiš. :) Ako hoćeš mogu neki malecni tutorial da napravim kako se ovo radi... Pošto kada sam hteo prvi put da sklopim nisam imao pojma kako. :)

Vid' ovo. Imas malu kucnu tzrkwoo :kreza:

Vijesti :icon_stud LoL, ova skroz leva poza je malo gay :a_whistli

Crkvu, ne "tzrkwoo"... :o Inače, kao što se vidi, religiozan sam. Ne previše ali u određenim merama. Nego, nije po pravilima foruma da razglabamo o religiji. ;)

Pre bih rekao da je ova leva poza malo EMO ali ako ti kažeš... :kreza:

@`aker aca

Ideja nije nova, ali je realizacija dobra, interesantna. Nastavi da se igras sa tim, mogu se super fotke napraviti na taj fazon :)

Znam ja da nije ideja nova, već sam gledao neke slične fore nego sam se tek ovih dana setio da se i ja poigram sa tim. Trenutno nemam nekih ideja u vezi ovoga (osim novih poza :D) ali ću smisliti nešto. ;)

Hvala na komentarima, društvo! :ciao:

Le_Chuck
25.3.2008, 21:13
Dobra ti je sustikla:to_care:

Netza
25.3.2008, 21:16
Ma kloniranje prošlo sve po planu, kao što vidiš. :) Ako hoćeš mogu neki malecni tutorial da napravim kako se ovo radi... Pošto kada sam hteo prvi put da sklopim nisam imao pojma kako. :)


Eee bravo,super ideja...ako ti nije frka i ako te ne mrzi,navedi mi tu par programa koji se tu koriste i tako poneki hint ;) uostalom,kako ti mislis da treba:) e a usput jedno pitanjce za tebe i za sve ako znate,koji je to program,onako imas one sablone samo fali faca,pa ti ubacis facu sa neke svoje slike i to? imao sam ga ali jbg odavno,zaboravio sam i ime programa cak..

alesandro
25.3.2008, 23:04
Jos se ja pitam sta je "tzrkwoo".

Bond_007
25.3.2008, 23:26
Pre bih rekao da je ova leva poza malo EMO ali ako ti kažeš... :kreza:


e da vidis 3mo to mi nije palo na pamet :kreza::a_whistli:boodala::D

hacker_aca
26.3.2008, 1:46
e da vidis 3mo to mi nije palo na pamet :kreza::a_whistli:boodala::D

Nije ni meni nego mi je drug dao ideju. :kreza:

Eee bravo,super ideja...ako ti nije frka i ako te ne mrzi,navedi mi tu par programa koji se tu koriste i tako poneki hint ;) uostalom,kako ti mislis da treba:) e a usput jedno pitanjce za tebe i za sve ako znate,koji je to program,onako imas one sablone samo fali faca,pa ti ubacis facu sa neke svoje slike i to? imao sam ga ali jbg odavno,zaboravio sam i ime programa cak..

Evo tutoriala. ;) Fotomanipulacija (http://www.box.net/shared/g73q2c0sgk) Nadam se da je koliko toliko shvatljiv. :)

Nego, ovo mi dade jednu ideju za novu temu: posebna tema gde će članovi ostavljati svoje (ili ako nađu neke tuđe, free, naravno) tutoriale vezane za fotografiju? Šta misli kinteC i družina koja moderiše ovaj deo foruma?

kinteC
26.3.2008, 2:28
^
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=28288
;)