PDA

Prikaži potpunu verziju : Preporuka za jeftinije sluške...


Dusan_BG
20.3.2008, 17:44
Kao sto pise u naslovu trebaju mi sluske do 1000 din... Znam da ce neki reci da uzmem Altec 502 za 500 din vise al odmah unapred da kazem da ne zelim...1000 din je plafon... Skoro je ortak kupio a4 tech ah-810 za manje od 800din i sluske su po meni skroz ok, sto se kvaliteta zvuka tice. Mozda su niski tonovi malo prenaglaseni al nije strasno, meni se cak to i dopada, ponekad ... Ono sto mi se ne dopada kod njih je sto me previse stezu i deluju mi nekako pretesko...
Dopada mi se takodje sto potpuno prekrivaju uho...Znaci ako znate za neke slicne recite mi...Jos jednom:
1) Da nemaju losiji zvuk od ovih
2) Da mi potpuno prekriju uho, tj da celo udje u njih
3) Na su malo laganije i udobnije od ovih...
Ako takve ne postoje moracu na kraju da uzmem ove

Partybreaker
20.3.2008, 18:35
Heh, ja sam postavio slicno/isto pitanje u ovoj (http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=27239) sa istim budzetom, ali sam se stisao za jos 150 kinti i kupio do sada najbolje sluske (odnosno "bubice") koje sam cuo... U pitanju je Sennheiser MX360, pa ako si voljan da izdvojis jos 150 kinti poslacu ti link na PM gde imas da ih nadjes. Probaj da dodatno ulozis te (smesne) pare, mnogo ce da ti znaci kad ih budes cuo...

Dusan_BG
20.3.2008, 19:02
A ne, ne, ne...Trebaju mi sluske za komp, igranje i tako to :opanachke...
Hvala u svakom slucaju...Sto se tice shenn 360 i ja nameravam da ih uzmem kad kupim mp3...
Pozz

Mario Pavićević
20.3.2008, 19:12
Pre nego sto sam presao na zenhajzera koristio sam Philips SBC HP 250.Kostale su 1200din. pa ako ne nadjes nista bolje za 1000din vredi pogledati ovaj model.Zadovoljice tvoje potrebe jer je zvuk korektan,prekrivaju celo uvo i mogu se nositi duzi period bez osecaja da ce glava eksplodirati.Imaju 6m kabla sto je za nekoga mana a za nekoga prednost(procenices sam) i imaju potenciometar sto ume da bude veoma korisno i za razliku od alteca na koji ciji se potenciometar svi zele ovaj i dan-danas radi posle 4 godine koriscenja slusalica bez problema.

Dusan_BG
3.4.2008, 16:36
Ljudi da li neko zna koja je razlika izmedju ovih philipsovih slusalica:
SHP2500
SHP2000
SBC-HP250
SBC-HP200
Meni deluju indenticno... Mario mi je preporucio SBC-HP250 al njih nigde nema... Dal da uzmem neke druge ako se ne razlikuju mnogo od ovih