PDA

Prikaži potpunu verziju : Igre za Anycool T808


JoKeR `90
8.3.2008, 19:31
POMAZITE!!! Gde mogu naci neku igru za gore navedeni telefon?

djavoizdubinepakla
10.3.2008, 17:31
I ja ih trazim, za sada bezuspesno.

Cika Crni
30.11.2009, 2:01
POMAZITE!!! Gde mogu naci neku igru za gore navedeni telefon?

Dali se nesto promenilo od zadnje poruke!!!
ili je i dalje bezuspesno :confused:

JovanK
30.11.2009, 2:23
Dali se nesto promenilo od zadnje poruke!!!
ili je i dalje bezuspesno :confused:


A koliko taj telefon ima memorije, bez memorijske kartice, ako i nju uopste ima.

C64freak
12.12.2009, 15:42
POMAZITE!!! Gde mogu naci neku igru za gore navedeni telefon?
Nigde ,to chudo chak ni javu ne podrzava :s

Cika Crni
16.12.2009, 1:33
A koliko taj telefon ima memorije, bez memorijske kartice, ako i nju uopste ima.

ima 700kb svoje memorije a prima jos 2GB micro SD
ali zato TV program i radio FM radi odlicno, meni i posle godinu dana koriscenja prva baterija drzi preko 7 dana (drugu jos nisam poceo da koristim), skoro sam se uspavao uz mp3 muziku iz telefona i ujutru kad sam se probudio on je i dalje "svirao" a bateriji ni crta nije opala.

NjegovaWisost
17.12.2009, 2:49
ima 700kb svoje memorije a prima jos 2GB micro SD
ali zato TV program i radio FM radi odlicno, meni i posle godinu dana koriscenja prva baterija drzi preko 7 dana (drugu jos nisam poceo da koristim), skoro sam se uspavao uz mp3 muziku iz telefona i ujutru kad sam se probudio on je i dalje "svirao" a bateriji ni crta nije opala.

Super,samo što zrači iznad svake dozvoljene mjere, i zbog toga mu je zabranjen uvozu EU... Da se ujutru ne probudiš sa 4 glave...

AsimoV
17.12.2009, 17:55
A otkud ti to?

Po ovom merenju se ne bi reklo...

link (www.ntra.gov.eg/presentations/SAR_EN_122008.pdf)

federer
14.2.2010, 16:58
I ,jel se sta promjenilo od zadnjeg posta? Jes naso jaro? E vako da vam prenesem znanje koje Bogzna odakle imam:
Anycool i Anycall su fabrike telefona u Koreji koje je prvobitno otvorio Samsung da proizvode njegove telefone (Samsung je iz Koreje takodjer), a nakon toga AnyCool se otcijepio (da se tako duhovito izrazim :D) i onda su poceli da prave kopije telefona. Znam 2 covjeka u gradu koji imaju Anycool telefone i oni su kao klonovi iPhonea ali skroz drugaciji po izgledu. Ali posto vise nisu u vlasnistvu Samsunga ,pravljenje Anycool telefona je nelegalno jer oni su im maznuli skoro sve patente (sram ih i stid bilo!) so.. Vjerovatno bi igre optimizovane za Samsung mozda i mogle da rade na Anycool telefonima a vidio sam kako je neko hakovo softver od Anycool T808 (nikad cuo) i ubacio mu originalni Samsungov. I onda je mogao da pokrece java igre.

Stojadin
14.2.2010, 18:39
I ,jel se sta promjenilo od zadnjeg posta? Jes naso jaro? E vako da vam prenesem znanje koje Bogzna odakle imam:
Anycool i Anycall su fabrike telefona u Koreji koje je prvobitno otvorio Samsung da proizvode njegove telefone (Samsung je iz Koreje takodjer), a nakon toga AnyCool se otcijepio (da se tako duhovito izrazim :D) i onda su poceli da prave kopije telefona. Znam 2 covjeka u gradu koji imaju Anycool telefone i oni su kao klonovi iPhonea ali skroz drugaciji po izgledu. Ali posto vise nisu u vlasnistvu Samsunga ,pravljenje Anycool telefona je nelegalno jer oni su im maznuli skoro sve patente (sram ih i stid bilo!) so.. Vjerovatno bi igre optimizovane za Samsung mozda i mogle da rade na Anycool telefonima a vidio sam kako je neko hakovo softver od Anycool T808 (nikad cuo) i ubacio mu originalni Samsungov. I onda je mogao da pokrece java igre.

Anycool i Anycall nemaju nikakve veze , inače sve te telefone koji se kupuju kao Anycool proizvodi kineska kompanija CECT (http://www.sk.rs/forum/www.cectcellphone.com) i ako narucis vise komada možes da imas i sopstvenu marku telefona :kreza:.

federer
14.2.2010, 20:50
Anycool i Anycall nemaju nikakve veze , inače sve te telefone koji se kupuju kao Anycool proizvodi kineska kompanija CECT (http://www.sk.rs/forum/www.cectcellphone.com) i ako narucis vise komada možes da imas i sopstvenu marku telefona :kreza:.
Pa to ti kazem ,CECT kupio Anycool koji je prvobitno bio Samsungov.

Stojadin
14.2.2010, 21:39
Kao što rekoh nemaju nikakve veze... Namerno se koristi Anycool jer je slično Anycall-u baš kao što je Nokla umesto Nokia...

qwerty
18.3.2010, 22:58
POMAZITE!!! Gde mogu naci neku igru za gore navedeni telefon?

Probaj kod *#220807# pa napisi dogadja li se nesto.

Bokile
18.3.2010, 23:04
Super,samo što zrači iznad svake dozvoljene mjere, i zbog toga mu je zabranjen uvozu EU... Da se ujutru ne probudiš sa 4 glave...

Nije tacno uopste....

A ako ima 700 kb memorije probajte sa Commodore 64 emulatorima...

Sh0m1
20.3.2010, 16:53
moj anycool N88-V ima nes emulator i dosta igra radi kako treba :D
evo igrao sam cak i prvog maria,zanimljivo na casu rofl
samo nes igre mogu,javu ne podrzava,a moj cak nema ni tv,al nmvz kad ima MSN :D

NjegovaWisost
21.3.2010, 8:17
moj anycool N88-V ima nes emulator i dosta igra radi kako treba :D
evo igrao sam cak i prvog maria,zanimljivo na casu rofl
samo nes igre mogu,javu ne podrzava,a moj cak nema ni tv,al nmvz kad ima MSN :D

Da se samo kinezi hoće okaniti tog NESa :D

C64freak
1.5.2010, 7:21
POMAZITE!!! Gde mogu naci neku igru za gore navedeni telefon?
Za takve telefone nepostoje igre jer ne podrzava javu ,jedino sto neki modeli imaju u sebi poneku krsh igru... :\

Bujosh
6.1.2011, 11:20
Nemaju javu al mozda mozes naci da skines,ili da odneses u servis da oni instaliraju javu.