PDA

Prikaži potpunu verziju : Youtube - problem

Strane : [1] 2

Marti Misterija
6.3.2008, 17:53
Imam jedan problem zbog kog ne mogu normalno da gledam nista na youtube i slicnim sajtovima. Naime kada odem na youtube ili na bilo koji sajt slicnog karaktera i probam da odgledam neki klip slika ide normalno ali nema zvuka. Zvuk je postavljen na najjace, mada sam probao i da ga smanjim malo ali nista. Instaliran je Adobe flash player 9 a zvuka na racunaru inace ima normalno, jer mogu da slusam muziku i gledam filmove bez problema.
Problem je isti i prilikom koriscenja Opere 9.26 i IE 7.
Sta da uradim da bih imao zvuk prilikom gledanja klipova na youtube i slicnim sajtovima?

VlaK
6.3.2008, 20:10
Google rešenja:

http://empegbbs.com/ubbthreads.php/ubb/showflat/Number/287571/site_id/1

i drugi link:
http://www.mydigitallife.info/2007/08/16/solution-to-fix-youtube-or-other-embedded-flash-video-no-sound-in-external-websites/

Pa javi jel radi.

Marti Misterija
7.3.2008, 15:06
Google rešenja:

http://empegbbs.com/ubbthreads.php/ubb/showflat/Number/287571/site_id/1

i drugi link:
http://www.mydigitallife.info/2007/08/16/solution-to-fix-youtube-or-other-embedded-flash-video-no-sound-in-external-websites/

Pa javi jel radi.

Ne radi!:(
Probao sam oba resenja, medjutim problem nije uopste bio u tome.
Onda sam lepo isao na opciju repair windows i plus sam deinstalirao K-lite codec pack 3.8.0 i ponovo instalirao K-lite codec pack 3.7.5 i sada zvuk radi bez problema.
Ne znam u cemu je bio problem, ali to sad nije vise ni bitno.

Antony Kidis
7.3.2008, 19:07
Instaliraj Adobe Flash Player.

http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

Dreamfall
7.3.2008, 22:48
Ako jos uvek nisi Instaliraj Firefox, idi na njihov sajt i potrazi plugin za flash player 9.0 ili idi na Microsoftov sajt i skini Player opet ili skini update za windows(mozda je do toga greska u windows u)...ne znam sta jos ako se setim necega javicu.

Link za flash player za firefox: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:7

Marti Misterija
8.3.2008, 22:48
Izgleda da sam se prerano poradovao!
Jutros podignem sistem kada opet nema zvuka na youtube i slicnim sajtovima! I ne samo da nema zvuka nego i slika samo krene i onda se zamrzne.
Cak ni repair windows nije pomogao.
Inace mali milion puta sam reinstalirao Adobe flash player i Shockwave player i nista. Takodje radio sam i reinstalaciju codeca - ni to ne pomaze.
U registry bazi wavemapper postoji i to je OK. U system 32 takodje se nalazi sve sto treba da se nalazi.
Nista mi ne pada na pamet - ima li iko neku ideju.

Da dodam samo da kod mene ne samo da ne radi zvuk nego i slika krene jedno 1-2 sekunde i onda se samo zamrzne i tako stoji dok se dole u dnu u progres baru vidi da klip tece normalno!
Inace malopre sam instalirao prethodnu verziju Opere 9.25 i na momenat je sve proradilo kako treba, ali samo za momenat (pogledao dva klipa bez problema) i onda se sve vratilo na staro.

Marti Misterija
9.3.2008, 15:29
Evo jedne stvari koju sam primetio i koja je uzrok problema (bar zasad).
Kada mi je otvoreno nekoliko tabova u Operi ili Firefoxu, na youube ili nekom slicnom sajtu (bilo kom) nema sanse da ide zvuk a slika mi se zamrzne nakon 2 sekunde. Cim pozatvaram tabove (sve ili ostane samo jedan) mogu bez problema da gledam video klipove na bilo kom sajtu.
E sad ne mogu da skontam u cemu je problem i sto bi nekoliko otvorenih tabova "gusilo" gledanje tih klipova posto mi je net ADSL od 1MB?
Zna li neko zasto se ovo dogadja?

VojaM
10.3.2008, 0:10
Loš računar? Loša audio kartica ili integruša? Loši drajveri?

Marti Misterija
10.3.2008, 0:33

**bem li ga. Racunar definitivno nije zlato ali je i satakvim kakav je doskora sve radilo OK. Zvucna kartica je jedna od jeftinijih ali na istoj sve drugo radi bez problema, a drajver za nju je poslednji koji postoji. U sustini svi dajveri su noviji tako da to ne bi trebalo da predstavlja problem.
Buni me samo to sto je ista situacija i u Operi i u Firefoxu i u IE - kada ima vise otvorenih tabova nema zvuka i slika zamrzne, kada nema tabova ili jeotvoren jedan do dva i zvuk i slika idu bez problema!?:confused:

Uros12
15.3.2008, 22:29
imam jedan cudan problem
naime josh pre godinu dana sam napravio you tube nick.i sve mi radilo sasvim lepo kad jednog dana ukucam podatke da mi se uploaduje nick i izbacio mi eror da nisam tacne podatke uneo a ja dobro znam da jesam:n-cc2:.i sad mi tako moj nick jadan stoji usamljen bez prijatelja,brace,drugova....pomozite meni i mom nicku:(

krip
28.3.2008, 1:12
Imam jedan problem zbog kog ne mogu normalno da gledam nista na youtube i slicnim sajtovima. Naime kada odem na youtube ili na bilo koji sajt slicnog karaktera i probam da odgledam neki klip slika ide normalno ali nema zvuka. Zvuk je postavljen na najjace, mada sam probao i da ga smanjim malo ali nista. Instaliran je Adobe flash player 9 a zvuka na racunaru inace ima normalno, jer mogu da slusam muziku i gledam filmove bez problema.
Sta da uradim da bih imao zvuk prilikom gledanja klipova na youtube i slicnim sajtovima?

I ja imam isti problem,i ne znam da ga resim,ima li resenja?Sve ovo sto ste naveli da moze biti problem sam probala,ali nista....:icon_scra

stewazy
30.3.2008, 23:43
ljudi ne mogu da pustim svoj snimak na youtube evo ovo izbaci na kraju , probao sam sa flv, avi i nece neznam sta da radim imam ove kodeke klmcodec365

Views: 0
Comments: 0
Added: March 30, 2008, 01:36 PM
Broadcast: Public | Failed (invalid file format)
Raw File: Rec-2008.03.avi

probao sam i sam mov ekstenzijom i nece pomozite uvek izbaci ovo Failed (invalid file format)

GordoN
31.3.2008, 12:32
ljudi ne mogu da pustim svoj snimak na youtube evo ovo izbaci na kraju , probao sam sa flv, avi i nece neznam sta da radim imam ove kodeke klmcodec365

probao sam i sam mov ekstenzijom i nece pomozite uvek izbaci ovo Failed (invalid file format)

Mozda je greska do njihove strane, mozda je fajl veci od 100MB koji uploadujes ,ili traje vise od 10 minuta (mada ne verujem da je do toga)... Ja sam uspesno uploadovao pre nekoliko dana jedan 3gp fajl i radi sve bez problema!

Skols
31.3.2008, 13:09

mislim da ima veze sa karticom...meni se isto desava,samo odem u podesavanja zv.kartice,ponovo cekiram 5.1 pa na apply i radi OK.A sto je tako,ne znam :)

stewazy
31.3.2008, 13:20
ali taj fajl sto ja imam je manji od 1MB i imam integrisanu zvucnu karticu na asus K8N-E deluxe

malopre sam probao sa 3gp i nece ajde ljudi pomozite molim vas :(

KiB0rG3000xII
1.4.2008, 12:40
Sta da uradim da bih imao zvuk prilikom gledanja klipova na youtube i slicnim sajtovima?Mozda je neki problem u samom youtubu probaj da skines video sa youtuba pa ga pusti i vidi dali ce da ima zvuka

:ciao:

stewazy
2.4.2008, 0:04
ali taj fajl sto ja imam je manji od 1MB i imam integrisanu zvucnu karticu na asus K8N-E deluxe

malopre sam probao sa 3gp i nece ajde ljudi pomozite molim vas :(

spasavajte me u kom formatu da uploadujem da bi posle snimak radio????

Nautilus
14.4.2008, 19:40
Ja imam isti problem. YouTube se zamrzne posle dve sekunde i takodje nema ton. Nesto je do Firefox-a jer na IE radi bez problema. Obrisao sam sve Cookies u Firefoxu i YouTube je proradio ali se sutradan sve opet ponovilo.
Ne znam sta da radim?

bojanh
26.4.2008, 14:51
imam jedan iritirajuci problem sa youtube.
paket je telekom 512/64 i pre je radilo sve kako treba bez seckanja.
i najedared mi u poslednje vreme secka youtube,znaci pustim snimak,i ono crveno dole tece normalno i cak dosta odmakne od trenutka sto ja trenutno gledam,znaci ucita naprimer 57 sekundi a ja gledam kod 38 sekunde i ono secka,5 sekundi ide kako treba pa 2 sekunde zakuca i tako stalno,pocelo je da me nervira to?
jel zna neko kako da to resim i da mi bude normalno kao pre?
nista ne skidam u pozadini,samo je gledanje youtubea ukljuceno?
hvala

beky_boy
30.4.2008, 2:19
Jel resio ovo ko sa zapucavanjem na drugoj sekundi na Youtube, posto se i meni to sad pojavilo u Firefoxu?

dzonihsv
30.4.2008, 2:37
Ista stvar i kod mene. Korisitim "Vatrenu Lisicu" 3.0b5.
Resio sam to na jedno vreme tako sto sam pustio CCleaner da mi malo procisti sistem.

GordoN
30.4.2008, 3:48
Ne koristim firefox ,pa ne mogu reci da li ovo resava problem ,ali pogledajte ovu (http://cacan.blog385.com/index.php/2008/08/27/firefox-youtube-video-freeze-problem/) stranicu... Problem je navodno u flash plajeru

:ciao:

Half-Life boy
30.4.2008, 13:44
Heh, malopre instalirah Firefox i sad ne mogu da pustim nijedan snimak sa YouTube-a, ustvari ne mogu da pustam snimke ni na jednom sajtu, ni sa IE-om ni sa firefoxom. Instalirao sam najnoviji Flash Player i ne vredi. Mozda se iskljucio javascript, kako se on pali?

Probacu to sto je napisao GordoN.

Sasa90
30.4.2008, 17:37
Ako ti je u Firefoxu ova opcija iskljucena onda ti nece raditi youtube.
Da bi ti youtube radio ispravno sve mora da izgleda ovako kao sto je kod mene a narocito ova opcija sa pop-up om.
20568

Half-Life boy
30.4.2008, 18:10
Proradilo mi je posle restarta kompa, valjda je trebalo potpuno da se integrise firefox ali snimak ne moze da se postavi u fullcreen, nema veze dobro je i ovako.

dzonihsv
1.5.2008, 0:13
Evo ja sam sad nesto pokusavao i problem je u flash playeru tj plug-in.
Samo skinite ovo : http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash
i instalirajte i radice. Radi kod mene 100%. Pozz

PS : pre instalacije flasha-a disejblujte onaj prethodni. Pa nakon instalacije ponovo enable-ujte.

major T.J. KING KONG
1.5.2008, 2:10
imao sam isti problem sad mi radi već nedelju dana jedino što mogu da kežem da sam uradio je da sam reistalirao adobe AdbeRdr810_en_US.exe i posle toga odbio i sprečio na firewolu da mi pošalje novu verziju

Sh@m@n
30.7.2008, 12:46

Tako se i meni desava ne znam sta da radim???Pre nije bilo ovako,ali kada sam odneo komp. na reinstalaciju od tad vise YouTube ne radi.

Saznao sam u cemu je problem,treba da JavaScripts stavim na on jer mi je na off, ili da uzmem novu verziju Flesha ali kako da stavim JavaScripts na on plzzz HELP

GordoN
30.7.2008, 13:14
Koji browser koristis?

dzonihsv
31.7.2008, 9:38
Tako se i meni desava ne znam sta da radim???Pre nije bilo ovako,ali kada sam odneo komp. na reinstalaciju od tad vise YouTube ne radi.

Saznao sam u cemu je problem,treba da JavaScripts stavim na on jer mi je na off, ili da uzmem novu verziju Flesha ali kako da stavim JavaScripts na on plzzz HELP

Ako je Firefox onda ovako... Tools>Options...

http://www4.mediafire.com/imgbnc.php/de3611682dc87e652bdc9ef70f4a85d54g.jpg (http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=vmqyy1nmw1w&thumb=4)

King James
25.9.2008, 22:49
Ljudi,meni od sinoc YT jaako sporo ide...A nema nikakvih problema sa konekcijom,kad skidam ide 30kb/s,kad ucitavam stranice isto kao pre... http://www.pcigre.com/forum/Smileys/default/icon_confused.gif

Reinstalirao sam flash player,probao sa Operom,nista ne pomaze...

DavidovicN.S
25.9.2008, 22:58
I ja imam problem sa youtube-om, poceo je u poslednje vreme da se vuce i uvek kad ga otvorim prebaci default language na holandski. (?!?) Uvek podesim na engleski, ali cim se restartuje firefox odmah se vrati na holandski. Probao sam i chrome i ne pomaze.

AcMilan91
6.12.2008, 2:29
ja sam isao na speedtest i ide mi 1300 kb/s a kad pustim youtube kochi???zasto?

Veljko the King
6.12.2008, 13:50
I meni se isto to desava.Imam telekom 1536/128 net.Ne znam zasto, ali i svi ostali streamovi koche a kad stavim da skidam nesto skida oko 161 :P

djole192
24.12.2008, 13:45
Od skora mi se pojavljuje ovo kad hocu da gledam neke spotove: This video is not available in your country. Skipped to the next available video. sta da radim?

Iris
24.12.2008, 13:58
U pitanju je tzv. Video Identification Tool, sistem organizovanja video spotova zaštićenih autorskim pravom, kao što je objašnjeno (http://www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?hl=en&answer=83766) na YouTube sajtu.

Jedno od rešenja ti je ponuđeno na sledećoj strani (http://www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?answer=83768):

Please use the online dispute form linked from the "Video ID Matches" page. It is much quicker and easier. It will also help us improve the quality of the Video ID system in the future.

Pretraži Google dodatno, naći ćeš još poneki savet.

Snipe
27.12.2008, 20:11
Ne shvatam vezu izmedju "Video Identification Tool" i problema "This video is not available in your country"

Ako sam ja dobro razumeo, to sto nismo u mogucnosti da gledamo neke video snimke sa YT je zato sto je uploader stavio vidljivost samo za IP adrese iz EU+USA+Canada na primer. Gresim li? btw nikada nisam upload-ovao na YT pa ne znam ni kako izgleda wizard.

Edit: evo ja sam imao u favorites snimak Faithless-Tarantula i izbacio mi je da nije dostupan u mojoj drzavi, a recimo drugi snimak koji je kvalitetniji od toga sto sam imao mi je dostupan. U cemu je poenta? Na primer upload-ujem neki video klip i iz revolta zabranim svim drzavama s kojima smo ratovali da gledaju taj video, jel to? Mislim bzvz...

virtuoz pavle
18.3.2009, 21:58
stavrno mi treba pomoc.Do samo pre 30min youtube.com jer radio bez ikakvih problema.Imam ADSL 1024/128 i stvarno nece da pristupi.Resetovao sam coockies, chache itd....komp sam restarovao takodje.
znate li sta bi moglo da pomogne.da li vi mozete trenutno na youtube bez problema?

Dreamfall
19.3.2009, 0:03
stavrno mi treba pomoc.Do samo pre 30min youtube.com jer radio bez ikakvih problema.Imam ADSL 1024/128 i stvarno nece da pristupi.Resetovao sam coockies, chache itd....komp sam restarovao takodje.
znate li sta bi moglo da pomogne.da li vi mozete trenutno na youtube bez problema?

Meni radi fino YT...probaj neke druge sajtove za reprodukciju videa(mozda AOL) i ako i oni koce moze resenje biti zaje6 u Firefox ili IE...tako je meni jednom FFox prikazivao samo neke linkove(bez slika i video klipova) kada sam pristupao YT i ja ga reinstaliram i posle bilo OK...ne znam ti probaj pa javi :ciao:

_Nikola_
18.4.2009, 15:11
Isto imam problem i ne znam više kome da se obratim pa bih vas zamolio za pomoć jer izgleda da mi vi jedino i preostajete...znači isto sa yt imam problem i otvara mi klipove sve normalno ali mi se slika smanjuje i uvećava koji god klip da otvorim...inače imam mozilu 2.0 valjda pa nemam pojma da li je do toga ili??...isto pre nekog vremena uopšte nije mogao niti jedan klip da mi se otvori pa sam probao da skinem neku noviju verziju mozile al valjda nisam uspeo instalirati vratio sam opet ovu staru verziju ali od tada mogu i otvarati jer pre toga kad god bih probao otvarati odma bi mi se zablokirala stranica...nadam se da me neko razume i MOLIMMMMMMMMMM za pomoć ako je ima naravno...:)...ako vas još nešto interesuje pitajte al da napomenem da mi je mašina krš i da se u kompove i programe ne razumem...pozdrav i hvala unapred...:ciao:

dzonihsv
18.4.2009, 15:14
Idi redom, uninstaliraj FF 2 i instaliraj FF 3 (http://www.mozilla.com/en-US/firefox/personal.html), nakon toga skini Flash Player (http://get.adobe.com/flashplayer/) i instaliraj (za to vreme ne pali Firefox), idi na YouTube i vidi da li radi (a ne znam sto ne bi). :)

_Nikola_
18.4.2009, 15:25
Ali samo da te pitam recimo ako uninstaliram 2 da li će mi se izgubiti svi podaci koji imam trenutno na njemu tj. bookmarks mi je najbitnije pošto da imam dosta jer mi je jako bitno...i ne znam da mi si me razumeo baš najbolje ali ja mogu klipove da otvorim ali mi slika bukvalno igra po ekranu tj. smanjuje se i povećava se dok ton ide najnormalnije...ne znam da li si negde čuo da se nekom dešavalo???

dzonihsv
18.4.2009, 15:29
Skini XMarks (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2410) i sacuvaj bookmarks-e na netu, posle ces ih jednostavnom sinhronizacijom u 2 koraka povratiti ponovo u Firefox. ;)

To oko smanjivanja je verovatno neki trip, probaj prvo sa novim FF-om.

Nisam bas siguran da li XMarks radi na FF2, ako ne, onda vidi ovaj (http://www.nirmaltv.com/2007/07/25/how-to-back-up-bookmarks-in-firefox/) ili ovaj (http://www.firefoxfacts.com/2008/10/21/how-to-backup-firefox-bookmarks/) sajt.

NIx Car
18.4.2009, 15:37
skini google chrome pa sa njim probaj. Podjednako je dobar kao i mozilla

_Nikola_
20.4.2009, 16:00
Da li je za taj Chrome potrebno imati poseban Windows ili bilo koji pošto mi piše posle preuzimanja da ovu verziju sistema a imam Windows 2000...pokušao sam sam sa reainstalacijom Mozille i dalje je ista situacija...da li mi na kraju preostaje da reinstaliram i ubacim bolji Windows pošto ga odavno nisam nosio na čišćenje a i prijavljuje mi neke viruse...

JovanK
20.4.2009, 16:16
Chrome ti je univerzalan, tako da ce raditi na 2k savrseno.

*brainiac*
24.4.2009, 20:37
pozdrav drustvo, imam probleme sa you tube-om pa da vidimo mozemo li da ih resimo :confused: ...?!

Ovako, vec neko vreme... ne znam tacno od kad... imam problema sa gledanjem video sadrzaja sa you tube-a. Ovaj tekst ovakav kakav je ide i na forum i u SK servis, jer sam resio da "isteram kera" do kraja, izludjuje me ovo.... :dedica: Koji god, znaci SVAKI :icon_evil video koji hocu da gledam, izbacuje mi gresku " This video is no longer avalible" ili " An error occured, please try again later" . Bavim se ovim problemom vec nekih mesec dana, i probao sam sve sto sam na netu uspeo da nadjem (a sve se svodi na 4-5 saveta koje sam uglavnom proba i pre nego sto sam ih pronasao :a_whistli ), znaci, adobe plash player 10 instaliran bezbroj puta, pokusao i iz browsera, i da skinem instalaciju i instaliram (naravno pre svake instalacije uninstall prethodne verzije i reboot ) - nista. Java instalirana i brisana priblizan broj puta kao i flah.... nista. Brisanje kompletnog history-ja, kolacica, kompletnog browsera i ponovna instalacija takodje nisu urodili plodom. :(
Na jednom stranom forumu, covek se kune da je problem Google Web Accelerator koji nikad u zivotu nisam ni instalirao, koristim ADSL 1MBit/s demantuje drugog poznavaoca koji tvrdi da je problem u internet konekciji, kao i cinjenica da ISTI problem imam i kod kuce i na poslu na TRI racunara, a na poslu koristimo Wireless internet, moja firma je internet provajder, znaci imamo "cist" link koji kupujemo od PTT-a, znaci nije do interneta....
E sad, zanimljiva stvar je to sto ovaj problem imaju firefox, safari i chrome dok opera sve ove zadatke odradjuje bez problema, kao i (gle cuda) , odvratni internet explorer 7. Zao mi je ako sam mozda preterano zahtevan, ali ne mogu da prihvatim cinenicu da koristim IE samo zato sto moj firefox ili chrome ne moze da pusti video... :o
Eto, ja sam vam malo objasnio moj problem, pa ako je neko od pametnih ljudi tamo negde voljan da mi pomogne nestrpljivo cekam savete....

Unapered hvala..... :ciao:

p.s. za greske u tipkanju ne odgovaram! dosadno je citati ponovo.... :)

crnjabl
16.6.2009, 13:38
odnedavno imam problem sa youtube...moram cekati otp 30min da bi pogledao clip od 3 min...nije do konekcije, provjerio sam ping (34ms prosjek bez gubitaka) i brzina je ok...inst sam netlimiter i provjeram koje app vuku net...sve je ok.......da li je neko imao slican problem i kako ga je rijesio ???

p.s.
reinst sad flash player nekoliko puta i nije do njega, a i probao sam vise browsera !

Salito
16.6.2009, 14:01
koji tip interneta imash? probaj da unesesh dns servere. Jesi probao da otvorish neki drugi sajt sa flash video sadrzajem?

Iris
16.6.2009, 14:17
da li je neko imao slican problem i kako ga je rijesio ???

Pogledaj ranije postove u temi, možda je neko imao isti problem i uspešno ga rešio...

WoLwErInE_RuSkI
16.6.2009, 14:57
Probaj sa adobe flash player 10 :dedica:

crnjabl
18.6.2009, 17:55
ne znam vise sta da radim...imam zadnji flash player...testiram redovno brzinu i ping i sve je uredno...samo youtube koci i gotovo...na netlimiteru vidim da mi vuce tek nekih 15ak KB/s...strasno !

acok97
18.6.2009, 18:02
koliko ti je jak internet ako je 256/64 to nije cudo bez 768/64 ili 768/128
tu nema nekog zadovoljstva na youtube

crnjabl
18.6.2009, 19:36
imam 1536/384 kb/s !!

Devilish Soldier
19.6.2009, 1:37
mora da je do flesh playera meni je to bio problem

macan32
19.6.2009, 4:14
Proveri na http://www.speedtest.net/ koliki ti je ping, a za server odaberi Beograd. Ako je preko 170 ili 200 ms kako je meni bio u januaru i februaru, onda je problem do tvoje centrale gde ti je prikacen port za ADSL.

klodovik
7.7.2009, 7:55
Pozdrav!

Moj problem je malo drugačiji u odnosu na vaš...YT mogu da gledam bez problema, kao i da ih snimam u real player-u. Ali zato ni jedan video-klip sa YT ne mogu da okačim na blog koji sam napravio pre par dana.
Obzirom da nisam naročito vičan kompjuterskim tehnologijama, molio bih što detaljniji odgovor...
Hvala unapred!:n_klanja:

Dekip
27.8.2009, 23:48
Da ne otvaram novu temu...
Youtube downloader v.5.1.2600.5512
Kada hocu da nesto skinem,izbaci mi poruku no flash video found.Do skoro je sve radilo kako treba.

sonet
27.8.2009, 23:52
meni neće da prihvati video snimak koji šaljem na youtube,a ranije sam to činio bez problema...

sonet
6.9.2009, 18:20
meni neće da prihvati video snimak koji šaljem na youtube,a ranije sam to činio bez problema...

i još ne dobih odgovor,šta je problem?!

Danijela1
6.9.2009, 19:23
Pozdrav!

Moj problem je malo drugačiji u odnosu na vaš...YT mogu da gledam bez problema, kao i da ih snimam u real player-u. Ali zato ni jedan video-klip sa YT ne mogu da okačim na blog koji sam napravio pre par dana.

Probaj u nekom drugom formatu, tj. konvertuj ga iz tog postojeceg :o

Iris
6.9.2009, 19:26
i još ne dobih odgovor,šta je problem?!

Zašto misliš da ovde treba da tražiš odgovor?!

Sve možeš i sam - obrati se podršci YouTube sajta (http://www.google.com/support/youtube/bin/request.py), ili pročitaj uputstva sa Help strane:

http://www.google.com/support/youtube/bin/topic.py?hl=en&topic=16560

sonet
7.9.2009, 17:45
Zašto misliš da ovde treba da tražiš odgovor?! :boodala:u pravu si, snašao sam se odlično, samo mi malo pojasni kako da napravim vidljivim moje video klipove koje sam noćas uspeo da postavim na youtube (kad ih pretražujem nema ih nigde na njihovom sajtu, a nalaze se na mom profilu na istom)?!

Hvala!

(Napomena: ne snalazim se sa engleskim jezikom, pa mi help slabo pomaže...)

Gradimir
27.12.2009, 12:07
Pozdrav.
Kada hoću da uploadujem neki video na Youtube, idem na stranicu za upload,pritisnem dugme za odabir videa,odaberem video i onda se ništa ne događa.
Ovo mi je bilo samo u FF,pa sam uploadovao uz pomoć Opere,ali od juče tako je i u Operi.

JovanK
27.12.2009, 12:28
Pozdrav.
Kada hoću da uploadujem neki video na Youtube, idem na stranicu za upload,pritisnem dugme za odabir videa,odaberem video i onda se ništa ne događa.
Ovo mi je bilo samo u FF,pa sam uploadovao uz pomoć Opere,ali od juče tako je i u Operi.

Evo sada sam probao na operi kod mene radi, tako da nije do njih sigurno. Idemo dalje, koji fajli kolika mu je velicina, pokusaj sa novom operom 10.10
Skini flash plejer za nju i onda pokusaj, pa javljaj rezultate.

Gradimir
27.12.2009, 13:06
Tako je za sve fajlove (Avi,WMV,Mov) ,dosta sam ih probao,a flash imam i sve što je potrebno.

MC WyYt ?1
27.12.2009, 16:10
Da ne bih sada otvarao novu temu,evo,pitacu ovde...
Naime,nisam imao instaliranu ni Javu,ni Adobe flash player,to sam sve skinuo,youtube radi,i na java.com sve lepo ima da se proveri da li JAva zapravo radi,i radi...e sada,kada odem na sajt www.topgear.comi kada hocu da pogledam neki klip,ona mi pise,ili ste iskljucili javu,ili nemate flash player,i nudi mi linkove ka sajtovima sa kojih sam to skinuo pre 5 minuta...a 2-3 puta sam probao i da sve izbrisem,i javu i sve sto je Adobeovo a na hdd mi je,i ponovo da instaliram,i nece opet...nerazumem uopste...
i da,koristim google chrome...

Aleks
27.12.2009, 20:10
I meni se to dogadjalo. Meni je zbog necega bila blokirana mogucnost da gledam klipove na YT uz obavestanje da nemam javu ni adobe a mogao sam na drugim sajtovima. Skinuo sam ih posle i nije opet htelo da radi. Obrisi celokupan history, cookies i temporalne fajlove koje je tvoj pretrazivac kreirao, tako sam ga otkocio i mogao da gledam klipove na miru.

MC WyYt ?1
27.12.2009, 21:29
I meni se to dogadjalo. Meni je zbog necega bila blokirana mogucnost da gledam klipove na YT uz obavestanje da nemam javu ni adobe a mogao sam na drugim sajtovima. Skinuo sam ih posle i nije opet htelo da radi. Obrisi celokupan history, cookies i temporalne fajlove koje je tvoj pretrazivac kreirao, tako sam ga otkocio i mogao da gledam klipove na miru.

pa jedino to da probam,ali fora je u tome sto sam probao i sa Operom,Chrome,Mozilla,Avant brobser...ni sa jednim nece...nzm,sada mi skenira antivirus..pa videcu..ako ne,znam kada ce da radi..ada oborim sistem..a to me malko mrzi...

djole192
29.12.2009, 22:09
da ne bih otvarao novu temu, pitacu ovde O:)
Da li neko zna kako da skidam video sa Youtube-a, ako mi pise neki Vevo logo? Probao sam preko vise downloadera al mi ne uspeva

Srlandand
3.1.2010, 20:18
da ne bih otvarao novu temu, pitacu ovde O:)
Da li neko zna kako da skidam video sa Youtube-a, ako mi pise neki Vevo logo? Probao sam preko vise downloadera al mi ne uspeva

Znam da kad koristis jdownloader (ili kako se vec zove), lepo ukljucis program, i kad si na jutjubu imas tu negde download dugme...

Inace, vec neko vreme jako sporo baferuje sve zive klipove (i one koje bi mi pre nekog vremena bez problema baferovao cak i dok koristim vise stvari na netu), probao sam sa razlicitim podesavanjima i broswer-ima, i nista ne pomaze. Zna li neko razlog?

nighthawk
3.1.2010, 21:40
obavestanje da nemam javu

Java nije isto sto i Javascript (ovo je hiljadu puta ponovljeno, ali nema veze). Playback youtube klipova uopste ne zavisi od jave, a verovatno ni sajt Top Geara. Ono sto je ovde vazno je flash, dakle, skinite lepo flash sa Adebeovog sajta (http://www.adobe.com/products/flashplayer/) i instalirajte ga. Posle restarta browsera bi trebalo da radi, i to u svim browserima, pod uslovom da je javascript ukljucen za taj sajt.
Javascript je druga bitna stavka. Tu ne treba nista dodatno da se instalira jer svaki browser ima javascript engine. Treba ga samo ukljuciti ukoliko je iskljucen (kod Firefoxa Tools->Options->Content) i proveriti da li nije blokiran za taj sajt, ako browser ima mogucnost blokiranja za pojedinacne sajtove.

@djole192
Probaj Magic's Video Downloader ekstenziju za Firefox.

MC WyYt ?1
4.1.2010, 20:25
Java nije isto sto i Javascript (ovo je hiljadu puta ponovljeno, ali nema veze). Playback youtube klipova uopste ne zavisi od jave, a verovatno ni sajt Top Geara. Ono sto je ovde vazno je flash, dakle, skinite lepo flash sa Adebeovog sajta (http://www.adobe.com/products/flashplayer/) i instalirajte ga. Posle restarta browsera bi trebalo da radi, i to u svim browserima, pod uslovom da je javascript ukljucen za taj sajt.
Javascript je druga bitna stavka. Tu ne treba nista dodatno da se instalira jer svaki browser ima javascript engine. Treba ga samo ukljuciti ukoliko je iskljucen (kod Firefoxa Tools->Options->Content) i proveriti da li nije blokiran za taj sajt, ako browser ima mogucnost blokiranja za pojedinacne sajtove.

@djole192
Probaj Magic's Video Downloader ekstenziju za Firefox.

ma sve je to probano X puta,ali opet,antivirusi,java,javascript,flash,you name it,browseri,i kada sam inst novi windows,normalno,kao sto sam i ocekivao,posle obavestenja da nemam sve to instalirano,odem na sajt,skinem i radi...

Marko069
9.1.2010, 20:19
Imam problem sa sporim ucitavanjem videa na youtube.Imam adsl 3Mbit/s,i ranije je islo odlicno,ali u poslednje vrijeme se ucitava ko da imam 256Kbit/s.
Kad odem na speedtest pokazuje ko sto treba,tj. 3Mbit i ping je dobar.Isto se desava i na Firefox i Opera.

nighthawk
9.1.2010, 21:51
Da li imas neki program u pozadini koji zauzima protok? Da li u pozadini rate torrenti? Da li svaki video ucitava sporo?

Marko069
10.1.2010, 5:31
Nemam nista u pozadini sto bi usporavalo.Flash player 10 je instaliran...

tiho86
10.1.2010, 12:07
Imam problem sa sporim ucitavanjem videa na youtube.Imam adsl 3Mbit/s,i ranije je islo odlicno,ali u poslednje vrijeme se ucitava ko da imam 256Kbit/s.
Kad odem na speedtest pokazuje ko sto treba,tj. 3Mbit i ping je dobar.Isto se desava i na Firefox i Opera.
Ja imam potpuno isti problem,pocelo je mozda pre 7 dana.Ni jedan video ne ne moze normalno da se odgleda.Mislio sam da je do flash plejera i instalirao novi,ali i dalje koci.Zanimljivo je da se to desava samo na YT a ne na drugim stranicama,tako da mislim da je do njih.

Beagle
10.1.2010, 13:18
Do YT provereno. I meni se to desava sa vremena na vreme, ne znam zasto. Naravno, bilo koji drugi sajt sa flash snimcima radi normalno.

Arsenijee
10.1.2010, 13:48
Meni se povremeno desi da se video ucita tek mozda do 1\4 i stane sa ucitavanjem... I ja sam instalirao ponovo flash player ali nije pomoglo... Ipak,olaksavajuca okolnost je sto se to zadrzi samo jedan dan ( koliko god suludo zvucalo) i onda opet radi normalno:to_care:

Marko069
1.2.2010, 0:45
Meni se sada desava da mi koci i ucitani klip sa youtube :eek:
Ranije sam imao problema sa ucitavanjem klipa (i sad ponekad),ali je ovo novost,znaci video secka koliko moze!

Edit: Izgleda je nesto do opere,sa mozilom sve ok...

Progis
2.2.2010, 3:52
^Moze da bude i do video klipa, takav problem.

Selver
2.2.2010, 11:49
Nemam youtube zadnjih 7 dana.Nadjem ga kroz google i udjem ali putem "iz konteksta".Dalje ne mogu.Isti problem zajedno sa youtube sam imao i sa SK ali on je "dosao do sebe".Zivim u Tripoliju.mozda to ima neke veze!?

laki1991
7.2.2010, 18:31
imam problem sa skidanjem klipova sa you tube , naime skidam neki od 150 mb i duzine 10 min. ali kad uvek u toku skidanja blokira i pise downloading error.
Probao sam VDOWNLOADER, YTDOWNLOADER i mnoge druge neki izbace gresku error download, neki samo blokiraju i pise not responding , a kod nekih pise da je completed skidanje iako je skinuo samo 3 minuta od 10.

dzonihsv
7.2.2010, 18:49
YT je redizajnirao sajt, a to znači da nije sve kao i pre. Moraš malo sačekati kreatore tih programa, tj. sačekati nove verzije tih programa koje mogu raditi kako je to zamišljeno.

miša topola
7.2.2010, 19:59
Imaš u gornjem desnom uglu "povratak na stari YouTube" - samo što piše na engleskom
Onda možeš da kopiraš linkove u VDOWNLOADER ;)

[]D.[].[]v[].[]D.
10.2.2010, 2:41
Evo upravo sad ocu da vam kazem da imam problem sa Youtube-om ??? Sad odem da odgledam neki video ( koristim Mozillu ) . Ovako mi se desilo jedno 3 - 4 puta ? U ovo vreme , da mi baguje Youtube. Odem , odaberem video , i samo stoji crno ? Sve se ucitalo (pise u levom donjem uglu mozille kako je sve ucitano , al samo stoji play dugme i crn ekran ) ? Inace sam koristnik SBB Kablovskog interneta od 1.5 Mbps :eek: Kakav je ovo problem , dal moze da se resi i da li jos neko ima ovakav problem ?

Kisr
12.2.2010, 22:54
Isto se i meni ponekad desava,evo upravo sada.Fora je u tome da mora da se saceka 20-ak sekundi i onda krece video,barem je kod mene tako.Inace imam telekonj adsl klik 4 paket.

Devilish Soldier
13.2.2010, 1:33
Meni se desava ponekad da treba da sacekam takodje 20 sec ili po nekada ne krene da pusta video,kao da zagusava net,resenje je uvek reset kompa u mom slucaju.

Kisr
13.2.2010, 2:18
A ponekad i refresh,odnosno reload pomaze.;)

Prezla
21.2.2010, 23:24
pozdrav ja imam isto problem....kad udjem na youtube psoto uglavnom njeg akoristim za gledanje klipova...on otvori da kazem 12 sec odprilike kako kad..neka i po 3...i onda odjenom otvori ceo video ali on crtica sto prati dokle sams tigao stane na 3 sec i pokazuje kao da se video ucitava??? pokusao sam 4 x da izbirshem google chrome i da ga opet instaliram...ne uspeva..a cudno je da na operi i Ie sve noralno radi??? :S....hvala unapred

gorann
24.2.2010, 2:47
Што се тиче видеа са јутјуба, немам проблема са тим, не сецка, ради како треба, али са звуком имам проблема. Чује се, али једва. Јако, јако тихо. Иначе, опера је у питању. У другим претраживачима ради све како треба. Пробао сам све живо, и реинсталирао оперу, и флеш плејер,и... Раније је радило све како треба, а сад већ више од месец дана не могу да гледам клипове на дотичном сајту. Иначе, када скинем неки клип, тон је нормалне јачине.
Читао сам раније постове, пробавао свашта, али ...

Исправка: Само у Google chrome звук је у реду, у свим осталим претраживачима не ваља.

nexexcalibur
28.2.2010, 23:51
da ne otvaram novu temu...

naime vcrs mi je blokiran video i kao dobio sam upozorenje da mi je ovo drugi penal i da sledeci povlaci brisanje mog accounta...
u pitanju je muzika...

e sad,zanima me,jel opasno to,posto imam jos neke klipove koji su claimovani,ali nisu blokirani...?!

mp3lopov
15.3.2010, 19:12
Neke klipove gledam normalno a neke jednostavno ne mogu. A zna se desiti da ni jedan klip nece da pusiti. Updateo-vao sam Flash player ali nista ne pomaze. Samo mi izbaci ovu poruku: GO UPGRADE

Iris
15.3.2010, 23:16
http://tinyurl.com/ya48jfq

nino
23.3.2010, 11:25
Da ne zna mozda neko kako da se vratim na stari izgled YouTube-a?? Ovaj me malo nervira...

http://img249.imageshack.us/img249/394/46603589.th.jpg (http://img249.imageshack.us/i/46603589.jpg/)

Pozdrav svima!

mp3lopov
23.3.2010, 12:26
Probaj da izbrises Cookies

nino
23.3.2010, 15:37
Brisanje kolacica resilo problem :)
Hvala

aca2568
24.3.2010, 18:37
Brisanje kolacica resilo problem :)
Hvala
Nece. Evo obrisao sam kokice ali i dalje nemam ton. Ne samo kokice nego i njih i celu istoriju, ali nista.

Iris
24.3.2010, 20:17
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?p=1015999#post1015999

NIDZA bOj
3.4.2010, 16:45
imam pitanje,tj. problem..
na win 7 skoro svaki drugi,treci klip nece da otvori,pise ono kao an error occurred,please try again later...
da li neko ima taj problem?
kako da ga se resim,a da ne reinstaliram win..na linuxu mi radi super...
radio sam sis restore al nista ne pomaze..

mp3lopov
15.4.2010, 1:40
Ponovo problem sa GO UPGRADE! Ne pomaze brisanje kolacica (pre jeste). Koristim Operu 10.51. Do pre sat vremena sve je radilo perfektno. Na Firefox-u radi.

kuureee
15.4.2010, 13:58
evo i meni od malo pre tajproblem.
isto koristim operu 10.51 i instaliram flesh player ,ali nista opet pise go update.

--ComputerBoy--
15.4.2010, 14:09
I mene uzasno zeza. :mad: Instaliram, pustim jedan klip, drugi odmah nece. :mad: Isto koristim Operu 10.51

iMa_NeKo_PljUgU
15.4.2010, 14:13
Kao privremeno rešenje dodajte ovaj user script u operu...
34190

Geomaster
15.4.2010, 15:36
Meni sa FF 3.7 beta ne radi Youtube, samo dobijem da je Flash player imao grešku i da je crash report poslat Adobe-u...

Nash Knight
15.4.2010, 18:32
Sto se mene tiche Opera se DEBELO za*ebala dozvolivshi ovakav bag. Ja tesko menjam bilo koju naviku, i koristio sam Operu jako dugo uprkos sitnijim propustima ali preko ovoga ne mogu da predjem. Selim se na Chrome permanentno.

mp3lopov
15.4.2010, 19:00
Koliko sam ja shvatio po onome sto Opera objavljuje problem je do YouTube-a a ne do Opere obzirom da Opera nije radila nikakav update. Mada je ovo stvarno nedopustivo. Juce i danas ceo dan se hvale kako je Opera mini prva na Apple download-u a ovamo imaju ne mali nego ogroman problem.

Nash Knight
15.4.2010, 19:05
Pa ne znam kako je do YouTube-a kad on savrseno radi na svim ostalim browserima. Tj kapiram da YouTube ne radi na Operi jer je YouTube nesto menjao, ali ovi su trebali da isprate to kao svi ostali..

Defekt
29.4.2010, 14:54
Zna li neko nacin da upload-ujem video preko 2gb i preko 10 minuta na youtube...Ili to mogu samo tw stanice,kompanije i ta govanca

miša topola
29.4.2010, 17:00
Mislim da je ograničena samo dužina video snimka a ne veličina. Možeš da postaviš snimak do 10min.

mp3lopov
29.4.2010, 18:21
Da bi mogao da okacis video duzi od 10min moras biti YouTube partner.

Schnak3
8.5.2010, 23:23
Zna li neko nacin da upload-ujem video preko 2gb i preko 10 minuta na youtube...Ili to mogu samo tw stanice,kompanije i ta govanca

Skines neki program za video editovanje i od jednog fajla od 2gb napravis 20 snimka od 10mb ;)

Petar 87
21.5.2010, 17:55
Hocu da skinem neki video sa youtube-a, pa me zanima da li postoji neki program da "isecem" sliku a da ostane samo audio zapis u mp3 formatu, jer bih zeleo da ga posle prebacima na telefon? Hvala!

miša topola
21.5.2010, 18:00
VDownloader

gorann
21.5.2010, 18:02
http://www.dvdvideosoft.com/
Бесплатан програм у којем имаш све што ти треба, и више од тога. Одличан.

Stefan1090_
24.5.2010, 22:32
Jel moze neko da i mi kaze u koju faciklu browser pamti klip kad ga ocita od youtube... sigurno postoji jer pre nego da ga pustim on ga sigurno downladuje da bi ga pustio, pa sam mislio zasto da ga skidam preko nekog programa posle kad je browser to uradio za mene i kad mogu samo da ga prekopiram. UNAPRED HVALA

Iris
24.5.2010, 23:01
http://www.sk.rs/forum/showpost.php?p=210753&postcount=14
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=13538

Ubuduće prvo pretraga foruma pre poruke, a ona u odgovarajućoj temi, može?

Pinstripe
11.8.2010, 19:27
aman ljudi, ko ima problem oko flash zvukova a i sistemskih (a sve ostalo mu radi, preko playera, u igricama i zvucna se normalno cita u device menageru) ostecen mu je string u bazi registra

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32

napravite string koji cete nazvati “wavemapper” a za vrednost ubacite “msacm32.drv”

nadam se da sam bar nekome pomogao!!!

CHEERS!!!! ;) :ciao:

GameFREAK
18.8.2010, 4:37
Da li se desava nekom da mu ocitavanje u onom baru ispod videa napreduje u odnosu gde se nalazi onaj kursor, ali da mu klip ipak secka? Meni se to desava u poslednje vreme.

miša topola
18.8.2010, 11:05
Ponekad, to učitavanje nije tačno. Dešava se da kada pomerim kursor na 10-15se. od kraja učitanog vremena, video snimak secka i čekam na još učitavanja kako bi nastavio sa gledanjem snimka.

Predrag Stankovic
18.8.2010, 20:43
Da li se desava nekom da mu ocitavanje u onom baru ispod videa napreduje u odnosu gde se nalazi onaj kursor, ali da mu klip ipak secka? Meni se to desava u poslednje vreme.

Naravno, i ne samo u poslednje vreme nego malo duže

mp3lopov
19.8.2010, 1:24
Kad ce vise prestati sa izmenama sajta, svakim danom mi je YouTube sve mrzi.
Novi izgled opcije Browse. Nema vise opcija most commented, most popular.... :mad:

--ComputerBoy--
26.8.2010, 8:30
Ljudi, meni je jutros YouTube iz čista mira promenio jezik na srpski koji je očajan kao i na fejsu. Ne mogu da se snađem! 'Ajde da ne koristim često nalog pa nekako, ali ovako ne ide.

Upload je preveden kao "Отпремање", Subscribers su "Пријављени корисници", Subscriptions "Пријаве"... A tek kako debilno pišu klipovi tipa:

"Име клипа - 300 прегледа - пре 3 недеље (а)" :facepalm

Niđe veze! :eek: Zna li iko kako se menja jezik?

player1
26.8.2010, 10:39
^Dno strane, levo. Bas sam to isto trazio da promenim, zbog ocajnog prevoda. ;)

DylaN
28.9.2010, 23:49
Posto je moja tema u kanti pitacu ovde
Opet mi se pojavilo...Koci uzasno, hvata mi 1fps otrpilike dok zvuk pici :D
Instalirao sam i flash 10.1 ali nista :(

Diamond
4.10.2010, 22:22
Поштовани чланови форума Света Компјутера,
поставио сам на јутјуб одређене видео фајлове,хтео бих да поставим и титл.Покушао сам на следећи начин

http://www.youtube.com/watch?v=e9t6cvEm600

Једноставно,не иде.Односно,појави ми се знак CC у доњем десном углу,али може да се види титл само у експлореру (?!?!) али не и у firefox-u.
Mοлим Вас за помоћ.Хвала.

Red Wing
5.10.2010, 1:12
Mozda bi najbolje bilo da namestis titl preko windows movie makera pa da onda sve to sredjeno uploadujes... To je najjednostavnije a i provereno radi ;)

GameFREAK
5.10.2010, 4:09
Imam sledeci problem. Kada gledam neki klip i prekinem ga na pola, on mi se i dalje ucitava u pozadini i koci mi sledeci koji pustim. Cini mi se da se ucitava sve dok ga ne ucita do kraja, iako sam ja taj prozor vec zatvorio. Isti problem imam i u Mozilli i u Chrome-u. Instalirao sam NetLimiter i tacno mi pokazuje da mi browser vuce protok, tako da sam siguran da je to u pitanju. Pomoc?

Geomaster
5.10.2010, 13:16
Imam sledeci problem. Kada gledam neki klip i prekinem ga na pola, on mi se i dalje ucitava u pozadini i koci mi sledeci koji pustim. Cini mi se da se ucitava sve dok ga ne ucita do kraja, iako sam ja taj prozor vec zatvorio. Isti problem imam i u Mozilli i u Chrome-u. Instalirao sam NetLimiter i tacno mi pokazuje da mi browser vuce protok, tako da sam siguran da je to u pitanju. Pomoc?
Ček, video je zatvoren? Taj koji kao učitava?

Diamond
5.10.2010, 21:49
Mozda bi najbolje bilo da namestis titl preko windows movie makera pa da onda sve to sredjeno uploadujes... To je najjednostavnije a i provereno radi ;)
Хвала на савету,али не бих да бришем видео са јутјуба,интересује ме како да додам титл,а не како да uploadujem фајл са титлом.Хвала.

GameFREAK
6.10.2010, 2:26
Ček, video je zatvoren? Taj koji kao učitava?

upravo tako. Proverio sam u Netlimiteru i tacno mi pokazuje sta vuce protok. Iz njega ubijem taj prnces i onda net normalno proradi.

Geomaster
6.10.2010, 14:36
upravo tako. Proverio sam u Netlimiteru i tacno mi pokazuje sta vuce protok. Iz njega ubijem taj prnces i onda net normalno proradi.
Jel si probao sa upgradeom? Ako nešto vuče protok, to bi trebao da bude plugin-container.exe, bar je tako kod mene. Probaj da se upgradeuješ na najnoviji Flash player ako već nisi.

GameFREAK
6.10.2010, 17:42
sve je na poslednjoj verziji. Nisam laik sto se tice kompa, ali ovaj problem me izludjuje. Ne obara mi se sistem ali izgleda da mi nema druge...

Geomaster
6.10.2010, 19:33
Jel si probao full reinstall, i flash playera i browser-a? Jedino to...

Geomaster
21.10.2010, 16:17
Danas je Youtube sa bezobraznog ponašanja prešao na mnogo bezobrazno. Do sad su bile poruke pre svakog videa, na svakoj stranici, kako imam stari browser i dali mi linkove da se upgradeujem, iako imam najnoviju verziju Firefoxa. Danas je Youtube meni zapeo da prikazuje 'lightweight' verziju stranice, zato što je moj browser star i ne podržava neke "nove" mogućnosti. I sad to može da se isključi, ali posle nekog vremena opet. Ne mogu više...

EclipsE
21.10.2010, 17:51
Danas je Youtube sa bezobraznog ponašanja prešao na mnogo bezobrazno. Do sad su bile poruke pre svakog videa, na svakoj stranici, kako imam stari browser i dali mi linkove da se upgradeujem, iako imam najnoviju verziju Firefoxa. Danas je Youtube meni zapeo da prikazuje 'lightweight' verziju stranice, zato što je moj browser star i ne podržava neke "nove" mogućnosti. I sad to može da se isključi, ali posle nekog vremena opet. Ne mogu više...

Firefox 3.6.11 - nema nikakvih problema.

Iris
21.10.2010, 17:56
Ne slažem se, upravo sam upgradeovala na najnoviju verziju, i dalje mi postavlja poruku "since some features on YouTube may not work, you are viewing a lightweight version of the video page".

Izgleda da YT vidi staru verziju browsera negde u registry-ju, još iz doba kada sam copy-paste ceo direktorijum, i nema šanse da ga urazumiš...

Geomaster
22.10.2010, 16:16
Ovo sad već prerasta u problem. Jel zna neko kako da se lepo vratim na stari Youtube, bez ovih lightweight stranica? Sad već čim odem na neki drugi video, opet me baca na lightweight verziju strane. :facepalm

mp3lopov
22.10.2010, 17:42
@ Geomaster

To se desava samo sa FF ili i sa ostalim browser-ima? Jesi probao da obrises cache i cookies? Jesi probao da pokrenes FF safe mode? Mozda neki dodatak stvara problem.

Geomaster
22.10.2010, 20:18
@ Geomaster

To se desava samo sa FF ili i sa ostalim browser-ima? Jesi probao da obrises cache i cookies? Jesi probao da pokrenes FF safe mode? Mozda neki dodatak stvara problem.
Jeste, pokušavao sam, safe mode nisam, evo probaću...

EclipsE
22.10.2010, 23:18
Jeste, pokušavao sam, safe mode nisam, evo probaću...

Just switch to Google Chrome. :kreza:

Geomaster
22.10.2010, 23:19
Just switch to Google Chrome. :kreza:
To i pokušavaju – je*avati korisnike drugih browsera svim sredstvima sve dok ne pređu na Chrome.

VojaM
23.10.2010, 14:47
Zanimljivo, nije samo sa YT-om problem, problem se pojavljuje isa Rapishareom. Povremeno javi isto što i tebi - "Your browser is too old...".

Kao da su u FF-u nešto omanuli u načinu na koji prikazuje broj verzije, ili je pak pojedinim sajtovima potrebno da Mozilla "dojavi" koja je verzija poslednja.

EclipsE
23.10.2010, 15:41
Zanimljivo, nije samo sa YT-om problem, problem se pojavljuje isa Rapishareom. Povremeno javi isto što i tebi - "Your browser is too old...".

Kao da su u FF-u nešto omanuli u načinu na koji prikazuje broj verzije, ili je pak pojedinim sajtovima potrebno da Mozilla "dojavi" koja je verzija poslednja.

Ja sam predlozio Geomasteru da proba u PHP-u da odradi `echo $_SERVER['HTTP_USER_AGENT']` da vidi koju verziju detektuje, ali njemu je lakse da krivi Google za milenijumsku zaveru gde pokusavaju da uvale Chrome svim korisnicima na internetu...

Geomaster
24.10.2010, 0:36
Ja sam predlozio Geomasteru da proba u PHP-u da odradi `echo $_SERVER['HTTP_USER_AGENT']` da vidi koju verziju detektuje, ali njemu je lakse da krivi Google za milenijumsku zaveru gde pokusavaju da uvale Chrome svim korisnicima na internetu...
Evo sad sam probao, Firefox reportuje 2.0.0.13. Ušao u about:cofig, popravio, Youtube i dalje tera svoje. Testirao user agent opet, lepo reportuje 3.6.11.0.

Flamel
4.11.2010, 22:56
Kada video koji je u 360p prebacim u fullscreen on se automatski prebaci u 480p i loading krene ponovo.
Kako da resim ovo da ne prebacuje na 480p? Glupavi youtube.

Flexyy
4.11.2010, 22:57
Kada video koji je u 360p prebacim u fullscreen on se automatski prebaci u 480p i loading krene ponovo.

I meni se ovo desava :nov_mad2:

Geomaster
4.11.2010, 23:49
I meni isto :mad:

EclipsE
5.11.2010, 0:39
Account -> Playback setup -> I have a slow connection. Never play higher-quality video.

Flexyy
5.11.2010, 1:10
Account -> Playback setup -> I have a slow connection. Never play higher-quality video.

Premestio sam ro danas popodne ali i dalje isto :(

Geomaster
5.11.2010, 1:15
Sada ostane u 360p ali loaduje ispočetka kad odem u fullscreen :confused:

tiho86
23.11.2010, 23:43
Pozdrav.Imam jedno pitanje,redovno skidam sadrzaj sa YT preko Download Helper-a,ali nasao snimke na koje DH ne reaguje a samim tim se i ne mogu skinuti.Prepostavljam da je sam uploader to "podesio"inace oficijelni kanal.Ima li neko predlog?

miša topola
24.11.2010, 16:57
Probaj sa VDownloader-om to da downloaduješ.

tiho86
25.11.2010, 0:08
Probaj sa VDownloader-om to da downloaduješ.
Ne moze :mad:

marko_arsenal
10.12.2010, 17:42
Cao, poceo od skoro da mi se javlja problem kad pustim video na youtube-u (ili slicnim sajtovima) preko celog ekrana da secka. Znaci, ne secka kad ide normalno, vec samo preko celog ekrana i nije do browsera - proverio sam. Ima li mi pomoci?:opanachke

Partybreaker
10.12.2010, 18:56
Drajveri za grafičku? Update flash playera?

marko_arsenal
10.12.2010, 22:37
Uradjeno i jedno i drugo, nije do toga, mada sad nesto razmisljam da je problem otprilike i nastao kad sam update-ovao drajver za graficku.

DavidovicN.S
11.12.2010, 0:45
Uradjeno i jedno i drugo, nije do toga, mada sad nesto razmisljam da je problem otprilike i nastao kad sam update-ovao drajver za graficku.
desni klik na video/settings/destikliraj enable hardware acceleration

profit!!

Geomaster
11.12.2010, 1:32
desni klik na video/settings/destikliraj enable hardware acceleration

profit!!

Da to nije malo... Kontraproduktivno?

marko_arsenal
11.12.2010, 1:35
RADI!!! Hvala, covek!

zidan grobar
21.1.2011, 22:33
Imam problem sa YouTube-om:
Pre tri-cetiri dana video klipovi su poceli da se veoma sporo ucitavaju?
Reinstalirao sam Flash,ali ne vredi. Da li neko zna u cemu je problem?

miša topola
21.1.2011, 22:35
Proveri brzinu na Speedtest.Net.

zidan grobar
21.1.2011, 22:40
Proveri brzinu na Speedtest.Net.
http://www.speedtest.net/result/1121802702.png (http://www.speedtest.net)

miša topola
21.1.2011, 22:45
Sve je dobro i down i up, možda je neki problem do YT-a.
Evo kod mene učitani deo ide 2-3 sek. ispred onog kružića.

zidan grobar
21.1.2011, 22:47
Sve je dobro i down i up, možda je neki problem do YT-a.
Evo kod mene učitani deo ide 2-3 sek. ispred onog kružića.
Meni ona linija(ucitani deo) veoma sporo napreduje ispred kruzica, nekad uopste ne napreduje. :paranoia:

Veljko the King
21.1.2011, 22:53
Isti prob, download fajlova je konstanto dobar, ali youtube kilavi. Opasno nervira...

mp3lopov
21.1.2011, 23:11
Kod mene sve radi. Upravo odgledao dva klipa od preko sat vremena i nijednom nije zastekao sto je i mene zacudilo.

Iris
24.1.2011, 18:07

Našla sam rešenje za ovaj problem na YouTube forumu (http://www.google.com/support/forum/p/youtube/thread?tid=78db50fca3574914&hl=en), ako nekog interesuje.

1: Type about:config into the address bar pressenter
2: click on the button if the warning message comes up
3: enter general.useragent into the filter
4: right click the line general.useragent.extra.firefox and press reset

that should clear out the megaupload crap and reset the version to 3.6

RAJIC
24.1.2011, 19:05
ako je na youtube emisija od nekoliko delova, kako to pogledati pa da idu redom i da nemora svaki posebno da se pokrece?

Geomaster
24.1.2011, 19:38
ako je na youtube emisija od nekoliko delova, kako to pogledati pa da idu redom i da nemora svaki posebno da se pokrece?
Koristi Add to queue.

PinociO
24.1.2011, 21:35
Ovo sam postavio u posebnoj temi,ali sad vidim da je ovde pravo mesto

Imam mali problem na netbooku,naime prilikom gledanja video klipova na youtube ili RuTube recimo,na klipu mi se pojavljuje zelena linija u gornjem delu... mislim cak da mi se i boje lose reprodukuju,pa me zanima,o cemu bi moglo da se radi!? Jel to do flash playera ili...?

primer:

http://img207.imageshack.us/img207/6905/21594285.jpg (http://img207.imageshack.us/i/21594285.jpg/)

Geomaster
24.1.2011, 21:37
Ovo sam postavio u posebnoj temi,ali sad vidim da je ovde pravo mesto
Jel imaš najnovije drajvere za grafičku i najnoviji flash player? Ako su boje zabagovane može da znači da se grafička i softver ne "sporazumevaju" dobro oko formata nekog RTT-a. Update drivera često pomaže.

PinociO
24.1.2011, 21:51
Flash mi je poslednja verzija,a drajvere nisam ni dirao,jer je u pitanju novi netbook (tanak sam oko toga,verovatno koristi neki od novijih drajvera!?).
Inace,ne pravi mi probleme bas svaki put i na svakom klipu....

bojanh
25.1.2011, 17:39
I meni YT ide jako sporo,a imam 1.5mb paket,dakle do njih je nesto 100%.

Predrag Stankovic
26.1.2011, 0:15
Ma mi treba još da smo srećni sa YT u našoj zemlji , ovde u Nemačkoj skoro svaki drudi muzički video "is not available in your country", smorih se više sa proksijima

_Nikola_
30.1.2011, 18:04
Da li neko ima pojma kako da pronadjem odredjene klipove kod nekog posiljaoca koji ima nekoliko hiljada uploada?Naime recimo da bi mi trebalo da pregledam neke klipove od pre par meseci do danasnjeg dana ali jednostavno posle ovih novih promena nemam pojma kako to da uradim.Pokusavam na onom pretrazivacu i klikcem mnogo puta i nema teorije da mi dogura makar do septembra prosle godine nego ne znam ni sam posle koliko pritiskanja na ucitavanje on mi ponovi tih zadnjih nekoliko koje sam prosle otkacio.Znaci ne treba mi odredjeni klip jer bih ga nasao u pretrazivacu vec da pregledam sve redom posto nisam neko vreme bio na tom kanalu koji mi je potreban.Nadam se da me razumete sta htedoh pitati.Bilo sta neka precica kako da dodjem do odredjenih klipova.Hvala unapred.

Kisr
5.2.2011, 21:04
Kada odeš na kanal korisnika imaš iznad sličica aploudovanih klipova opcije da ih poredjaš po datumu dodavanja, broju pregleda ili oceni. Klikneš na "datum dodavanja" (date added)i onda će da se poredjaju hronološki počev od najstarijeg ka novijim, ako još jednom klikneš na "datum dodavanja" poredjaće se hronološki od najnovijeg ka starijim. Onda samo po jednom klikćeš na onu plavu strelicu za skrol i tako se pojavljuje jedan po jedan video, ako hoćeš malo da ubrzaš samo držiš klik na strelici. Kada više neće da učita novi klip klikneš na "učitaj još" dugme na dnu.

stojaO
10.2.2011, 14:19
Imam problem sa Youtube. Koji god klip da pustim on pocne da se ucitava o onda sve zablokira, posle nekog vremena izdje: Sledeca komponenta se ne odaziva: Shockwave flash player. Da li zelite da je zaustavine? zaustavi ili sacekaj. Koristim Google chrome. Zna li neko sta da radim?

miša topola
10.2.2011, 15:30
Instaliraj opet taj fleš plejer.

Geomaster
17.2.2011, 22:08
Od kad sam updateovao flash player, Youtube video koji gledam mi se 'duplira', znači imam dva videa vertikalno. Između njih je zelena linija i neki color kanali su offsetovani za dužinu te linije u donjem snimku. Na osnovu ovoga mislim da je nešto pobrljavelo oko grafičke i render target formata, ali i za nju imam najnovije drajvere.
Jel zna neko u čemu je problem?

Darky
18.2.2011, 16:07
Instaliraj stariju verziju flash playera dosta ljudi ima probleme sa najnovijom

Geomaster
28.2.2011, 14:36
Rešio sam problem tako što sam se prebacio na HTML5 <video> verziju Youtube-a, nemam više tog problema a i brzina učitavanja je oko 2-3 puta veća nego sa Flash playerom, sad mogu bez problema tečno da gledam klipove i u HD (verovatno je u pitanju WebM kodek koji se koristi).

strajo
28.2.2011, 21:58
znači kako loše radi youtube.... zapaliću se, 240p video treba da se učita sto godina ( a vala kad plaćam kolko plaćam neću da ih gledam u rezoluciji za mobilni-vidi...), a kad sam dobio ova 4mb što i dalje imam 1080p je radio bez buffera... kod drugara na SBB radi savršeno, ista brzina- 4mb. Da poludi čovek, s obzirom da uvek imam otvoren neki youtube video kad sam na pcu, makar da slušam neki podcast ili intervju, užasno loše

Dare01
28.2.2011, 22:34
I meni Youtube radi loše od povećanja sa 1 na "1.5Mb/s". Brže je učitavao pre povećanja, čujem da je tako kod svih. To je verovatno do našeg (ne)prijatelja Telekoma! :)

Packypfc
1.3.2011, 0:55
Ne znam koji browser koristis, ali i za chrome i za firefox postoji ekstenzija Proxy switch (link za chrome: https://chrome.google.com/extensions/detail/caehdcpeofiiigpdhbabniblemipncjj?hl=en

Proksije trazis ovde:

http://www.samair.ru/proxy/time-01.htm

Uneses u ekstenziju i samo aktiviras :)

brajko85
1.3.2011, 15:37
http://youtubeproxy.org/

Ja koristim ovaj proxy i youtube lepo radi, nema da koče klipovi.

Pedja_Nbg
2.3.2011, 11:08
Јуче сам инсталирао седмицу, средио све драјвере, вратио chrome, и све је супер...али...Кад отворим неколико песама на јутјубу, већ са другом или трећом имам проблем. Видео не могу да видим, не види се старт-стоп конзола, и кад скролујем слику на доле, и кад је враћам на горе, наслов песме/клипа се преплиће, и губи се свака могућност пуштања видеа.:confused:

miša topola
2.3.2011, 14:32
Jel imaš najnoviju verziju fleš plejera? Ako nemaš onda je instaliraj.

Pedja_Nbg
2.3.2011, 19:57
Имам најновију верзију. :confused:

Flexyy
7.3.2011, 1:17
Imam problem:

http://www.dodaj.rs/t/V/Y7/PlIhuMl/untitled.jpg (http://www.dodaj.rs/?V/Y7/PlIhuMl/untitled.jpg)

i ispod mi izadje ovo

http://www.dodaj.rs/t/1Q/Bz/2YZpckZq/dsa.jpg (http://www.dodaj.rs/?1Q/Bz/2YZpckZq/dsa.jpg)

Kako da resim ovo izvninite ako je bio vec pitanje...

M_I_R_K_O
9.3.2011, 1:02
Ja koliko vidim ti ovde nemas nikakav problem...
To ispod sto ti izbacuje znaci da su neki rezultati pretrage koji su duplikati izostavljeni,i da mozes da ih ukljucis u prikazu u ponovnoj pretrazi...
Dakle problema nema...;)

Telepatic
17.3.2011, 16:01
Jel samo meni malo poceo da zeza YT od skoro ili?

Neki mini bag, cim uvecam video (fullscreen) pocrni na pola sekunde i onda na sekundu pokaze zakocenu sliku i onda sve normalno, al nervira me strasno, svaki put je tako i kad minimiziram iz fullscreen-a, skoro pocelo.
Mada isto ovo se desava i kada video krene, prvu sekundu mi je sve crno i onda cekam da se otkoci naredne sekunde.

Takodje, neki put mi umanji video tako da nije lepo preko celog ekrana vec mu jedan deo odsecen iz okvira youtube playera i ja odmah ponovo pritisnem na pocetak videa i onda se kao samo popravi (edit:sad nece ni to, uvek je odsecen jedan deo), nije neki veliki problem al' ako neko zna kako da ga resim bilo bi kul, fala. :ciao:

EDIT: Sad sam proverio sa IE i radi super sa njim ali ja koristim mozilu, izgleda da je nesto do mozile.

EDIT2: Posto se problem desava samo sa youtube video snimcima, otisao sam na njihov help forum, izgleda da se to ponekom desava odjednom i da je to neka greska youtube-a koja treba da se ispravi, trenutno resenje koje sam nasao je da iskljucim u settings-u player-a "hardware acceleration" i onda je ok.

Drki 10
28.3.2011, 15:24
imam i ja problem sa youtube sa 1mb vecinom mi secka od 360p

dragoljub84
23.5.2011, 23:54
Imao sam internet kod jednog operatera od 1.5mb/s a sad sam kod telekoma i od 4 mb/s i youtube mi secka, a pre, čini mi se nije toliko i ako je bio slabiji internet. Jel zna neko u čemu je problem?

miša topola
24.5.2011, 14:48
Problem do YouTube-a, ne do Telekoma.

P.A.I.N
8.6.2011, 22:11
Nece da mi pusti video na youtube,samo se pojavi crn onaj ekran i dole pise Done...Jutros mi je sve normalnio radilo nzm do cega je odjednom...Zna li neko???

kojicm
8.6.2011, 23:19
Koristis operu?

JohnnyNT
8.6.2011, 23:20
Meni se baš pre sat dva desilo nešto slično, na youtube potpuno crn deo gde bi trebao da bude okvir sa videom i kontrolama.

Instaliraj flash plejer http://get.adobe.com/flashplayer/ , pokušaj da se diskonektuješ sa neta, restartuj računar...

Tim redom sam ja radio, i uspeo da rešim problem :D

Markonije
15.6.2011, 18:02
Imam pitanje jedno:

Naisao sam na nekoliko klipova koji se ucitavaju po 50 puta vise vremena nego drugi(svi ostali),i uvek ne vezano za trenutni protok jednako koce.

I ne samo sa mog kompa,vec i kod drugova ili u igraonici i sl.

Sta je sa tim klipovim,jel se nalaze na zagusenim servirima na Novom Zelandu ili je nesto drugo po sredi???

Da dodam kad se konacno ucitaju rade normalno,znaci nije do kvaliteta snimka...

Ovo me interesuje cisto informaciono...

JohnnyNT
15.6.2011, 18:06
Evo i ja upravo slušam neku YT plejlistu od 10 snimaka, i jedan usporava svaki put.Pretpostavljam da je snimak na serveru koji je trenutno dosta posećen (ne mora nužno biti fizički udaljen).

SaWkE
23.6.2011, 14:41
Kada gledam neki video (npr. na youtube-u), kad uvelicam sliku prikaze mi se
crna slika a zvuk ide normalno, a kad je mala slika sve ide normalno. Moze neko da mi kaze kako da namestim da mogu da uvelicam sliku i da gledam?

water wizard
23.6.2011, 14:42
probaj dva puta,
pustiš video, uveličaš, smanjiš, uveličaš ponovo, kod mene tako radi

SaWkE
23.6.2011, 14:47
meni nece tako :(

Bujosh
23.6.2011, 14:50
meni nece tako :(

Ako je samo na Youtubeu onda je moguce da je Flash Player ostecen...:rolleyes:

SaWkE
23.6.2011, 14:51
nije samo youtube nego i kad gledam filmove online, a i instalirao sam o5 flash player i nece, tata mi kaze da je to do rezolucije al neznam da namestim

DavidovicN.S
23.6.2011, 19:29
Kada gledam neki video (npr. na youtube-u), kad uvelicam sliku prikaze mi se
crna slika a zvuk ide normalno, a kad je mala slika sve ide normalno. Moze neko da mi kaze kako da namestim da mogu da uvelicam sliku i da gledam?
Desni klik na video, rascekiraj enable hardware acceleration.

Markonije
12.7.2011, 16:22
E narode danas danas dobijem gresku na youtube posle logovanje na moj username i klik na novi klip da gledam,error 500 i u opisu pishe "Tim majmuna je poslat da resi gresku... " i dole gomila serijskih brojeva...

WTF!?!

Malo sam hejtovo neke klipove pa da me nije hakno neko malo ili sta vec?

Nemam problem sad sa nalogom jer sam obriso kukije,pobio gamad sa Malware Bytes,ali me interesuje sta se zbilo?

Geomaster
12.7.2011, 16:23
E narode danas danas dobijem gresku na youtube posle logovanje na moj username i klik na novi klip da gledam,error 500 i u opisu pishe "Tim majmuna je poslat da resi gresku... " i dole gomila serijskih brojeva...

WTF!?!

Malo sam hejtovo neke klipove pa da me nije hakno neko malo ili sta vec?

Nemam problem jer sam obriso kukije,pobio gamad sa Malware Bytes,ali me interesuje sta se zbilo?
500 je Internal Server Error – do njih je greška, ne do tebe :)

Markonije
12.7.2011, 16:26
Ok al sta je sa opisom "Tim majmuna je poslat da reshi gresku" lol ,zivota mi tako je pisalo,nisam se setio da printskrinujem....

Jel se to oni zezaju na svoj racun fazon?

Geomaster
12.7.2011, 16:26
Ok al sta je sa opisom "Tim majmuna je poslat da reshi gresku" lol ,zivota mi tako je pisalo,nisam se setio da printskrinujem....
Oni iz Youtubea vole da se za*ebavaju :D I meni se to dešavalo dosta puta :)

Master_Touch
12.8.2011, 20:16
Zasto mi secka video na youtubu, ne secka mnogo neko stucne na svakih 4,5 sekundi. Video van youtuba ne secka, filmovi i ostalo...

Luka Filipovic
12.8.2011, 20:26
Jel su video clipovi u hd rezoluciji? Ako jesu onda je mozda graficka slaba, koju graficku imas?
Jel si probao neki drugi browser?
Probaj da reinstaliras flash player.

Master_Touch
12.8.2011, 20:34
klipovi su u 369,480p. reinstalirao flash player i isto. Cak i u internet ex secksa, mozila google h isto

Luka Filipovic
12.8.2011, 20:37
Cak i u internet ex secksa,

Tu i treba da secka :to_care::p

Nzm sta moze da bude problem.. Nisi mi odgovorio koja je graficka :p

Master_Touch
13.8.2011, 5:12
Ma od skoro pocelo da secka. Graficka na lap topu asus xpress 2200

nexexcalibur
6.9.2011, 20:16
Od malopre mi se desava, cim otvorim youtube video, chrome zabode i onda se ili sam ugasi (kao trazi resenje za eror) ili ga ja sam ugasim...

Kapiram da je problem u flashu, ali kako da ga reinstaliram?

edit: restart je sredio stvar...

Pele10
8.9.2011, 21:51
Zašto mi se od sinoć pojavi ovo http://img191.imageshack.us/img191/6456/ewqh.png kad odem na yt.Bilo koji video tako mi izbaci.Ima instalirane adobe flash player , shockvawe player i reader x.Šta mi još fali?

EDIT: Popravio

VojaM
9.9.2011, 22:14
Bi li nam objasnio kako si popravio?

Flash91
10.9.2011, 1:02
Verovatno tako sto je refreshovao stranu :kreza:

Tommy
10.9.2011, 4:36
Jel zna neko na koji način može da se sačuva youtube video da ne bi bio sklonjen od strane youtube-a od lažne dojave da je nekome ugrožena privatnost na snimku?

Nije moj snimak i profil na youtube već od nekoga koga poznajem stiglo joj je da skloni video ili će biti sklonjen u roku od 48h a unutar videa se nalaze slike od nje i njenog dečka i oboje obožavaju taj video tako da je neko sa strane to namestio :D

To sve ide u reon španskih serija i nekih ljubomornih ali šta da se radi ja sam pomogao u pravljenju snimka pa da ne bude da sam izgubio bezveze vreme u pravljenju klipa, zato gledam jel ima neko rešenje.

Iris
10.9.2011, 11:19
Neka se obrate tehničkoj podršci YT-a, nema druge. I to nije problem sa funkcionisanjem portala, čemu inače služi ova tema.

nexexcalibur
11.9.2011, 3:05
Make Video Private == Flawless Victory...

Sayonara
11.9.2011, 21:54
Jel zna neko na koji način može da se sačuva youtube video da ne bi bio sklonjen od strane youtube-a od lažne dojave da je nekome ugrožena privatnost na snimku?

Nije moj snimak i profil na youtube već od nekoga koga poznajem stiglo joj je da skloni video ili će biti sklonjen u roku od 48h a unutar videa se nalaze slike od nje i njenog dečka i oboje obožavaju taj video tako da je neko sa strane to namestio :D

To sve ide u reon španskih serija i nekih ljubomornih ali šta da se radi ja sam pomogao u pravljenju snimka pa da ne bude da sam izgubio bezveze vreme u pravljenju klipa, zato gledam jel ima neko rešenje.

Pa imas li na kompu video koji si objavio na youtube ? Ako nemas , mislim da mozes da ga skines sa youtuba sa ovim (http://download.cnet.com/YouTube-Downloader/3000-2071_4-10647340.html).

Tommy
11.9.2011, 22:59
@Iris nisam znao da je tema vezana bukvalno za naslov jer sam navikao kod igara gde se sve vezano za igru obavlja u jednoj temi, sada znam za ubuduće ;)

@nexexcalibur to je urađeno :D

@Sayonara hvala na linku skinuo sam video i sada imam u šteku na hard disku :)

Pozdrav! :ciao:

LemaX
21.9.2011, 17:11
Evo uspeo da sklopim staru konfiguraciju za surfovanje po netu,
xp2000+ , 1gb ram , 7300gt. Ali...
Ne znam u čemu je baš problem, nisam dugo koristio ovako neke konfiguracije.
Na youtube-u mogu da gledam klip eventualno u 240p , ako stavim na fullscreen, koči do iznemoglosti. Da ne spominjem tek 480p, 720p....Čačkao tamo hardware acceleration, nema razlike. Probao chrome, operu. Sve je sveže instalirano, sistem, programi...
I još ne mogu da se krećem po nekim sajtovima, forumima, isto tako koči.
Procesor zakucan skoro na 100%.

A mogu nesmetano da gledam filmove mkv 720p, čak i da igram pes 6 bez kočenja na high 1080p na ovom kompu. :icon_scra

Nije mi baš jasno od kad je net postao tako zahtevan :)
Vidim da neki spominju da je do flash-a problem ?

Wastelander
4.10.2011, 15:27
Imam i ja problem na youtube-u da mi klipovi seckaju unutar browser-a.
Medjutim ako probam flv faj da pushtam iz recimo vlc player-a, video radi odlichno.
Uopshte ne kapiram u chemu je problem...

Computerboy
5.10.2011, 11:38
Drugari pomagajte... Imam laptop fujitsu siemens esprimo mobile v5535 i kad mu je instaliran xp operativni sistem ne mogu da gledam sadrzaj youtub-a na full screen.... Na ostalim operativnim sistemima mogu samo na xp ne mogu... Instalirao sam mali milon flash playera, java i php scripti al nista ne prolazi... Sta bi mi bilo pametno uciniti da to proradi na full screen na xp sistemu?

jahi
5.10.2011, 12:19
Искључи hardware acceleration . Десни клик на видео Settings и одчекирај Enable hardware acceleration .

Computerboy
5.10.2011, 14:35
Hvala puno! Radi! :ciao:

Wolverine
9.10.2011, 15:06
Neki klipovi (npr http://www.youtube.com/watch?v=rgRYz-OWx_A ) kada kliknem na njih pokazuju malo veći ovaj donji bar u videu, zvuk zvuči kao filmski efekat skremblovanja a sve zablokira. Kad uspem da ugasim Operu dok se proces ne ugasi (što je poznat bag s Operom) zvuk skrembla se čuje. Kada sam isto pokušao u Chromeu, jednostavno je zablokirao. Šta je ovo kog đavola? :(

Telepatic
13.10.2011, 23:20
Sta su ovo radili sa plejerom sve nesto baguje, koci.. uff

Ne moze vise ni da se vuce onaj kruzic nego se samo direktno pomera..:facepalm

dacajak
13.10.2011, 23:32
Ja dok nisam instalirao najsveziji flash player sve je radilo normalno. Znaci neki video klip kad pokrenem u playlisti i kada se zavrsi ne prebaci automatski na sledeci iz liste nego se video pauzira i ako sam u full screenu izbaci me iz njega. A prethodna verzija je super sljakala. Probao sam sa iskljucenom i ukljucenom hardwareskom akcelerecijom, nece. Probao sam da ugasim i ponovo upalim autoplay dugme na playlisti ,ne pomaze.
Jedino mi ostaje da se vratim na prvu prethodnu verziju flash playera, pa da uzivam u video klipovima.
Ako neko moze da mi da link za neku stariju verziju flash playera, moja trenutna je 11,0,1,152? Mislim da sam imao pre ove 11,0,1,060 .

djosha
14.11.2011, 21:19
Zasto kad uplodujem mi video nije unutar celog yt prozora nego je kropovan??Jel moze da se edituje to nekako,da kad pustim u full screen da ga razvuce,,,

Romantic
17.11.2011, 20:08
I ja imam Youtube problem, ali drugacije prirode...kada odem na neki video na yotube, nema ni slike ni zvika, nema nista...evo kako izgleda
http://www.dodaj.rs/t/35/vC/4PFnpKpL/problem.jpg (http://www.dodaj.rs/?35/vC/4PFnpKpL/problem.png)

Sta da radim?? Zna neko?

Guliver
17.11.2011, 23:38
probaj neki drugi browser, pokreni ccleaner :)

Romantic
18.11.2011, 0:04
Ne zelim drugi, ja bih resenje ako moze...a sta ce mi ccleaner?

pharaon.92.bc
18.11.2011, 1:09
Youtube redizajniran.:aplauz:
http://www.dodaj.rs/t/2u/10V/xid0yJG/capture.jpg (http://www.dodaj.rs/?2u/10V/xid0yJG/capture.jpg)

Flexyy
18.11.2011, 10:06
Youtube redizajniran.:aplauz:
http://www.dodaj.rs/t/2u/10V/xid0yJG/capture.jpg (http://www.dodaj.rs/?2u/10V/xid0yJG/capture.jpg)

Kod mene se nije nista promenilo?

mp3lopov
18.11.2011, 12:28
@Romantic

Obrisi cookies, vidi da li imas najnoviji flash player i probaj preko drugog browsera cisto da vidis da li radi.

MarkoNI
18.11.2011, 14:01
Prikaz YouTube klipa je normalnog inteziteta (takav je i original klip), a pri gledanju klipa bude tamna slika :confused:

http://i.imgur.com/29rfw.jpg
Nije do foruma, tako je i na YouTube stranici.

Romantic
18.11.2011, 19:42
Instalirao sam poslednji flash i nece, a hoce da radi na exploreru...takodje nije ni redizajniran...

Sta da radim, a da ne predjem na explorer, da ne brisem cookies...??

MarkoNI
18.11.2011, 21:11
¿ čudo da niko nezna kakav bi problem bio za rešenje ...

Romantic
19.11.2011, 0:10
Sada mi radi, ali nadam se da necu imati vise problema, inace instalirao sam najnoviji flash danas pa mozda zato...otkud znam...svejedno, bicu oprezan...

pharaon.92.bc
20.11.2011, 17:16
Kod mene se nije nista promenilo?

Pokusaj sa ovim.

1. Go to http://www.youtube.com (http://www.youtube.com/)
2. Press Ctrl + Shift and J in Chrome to open the Developer Tools
Press Ctrl+Shift+K in Firefox
3. Click on the "Console" Tab and enter
document.cookie="VISITOR_INFO1_LIVE=ST1Ti53r4fU";
4. Reload the website and enjoy the new layout.

JAZO
29.11.2011, 16:56
Imam problem,na Chrome i na Firefox sam probao ali nista.Sve mi se pojavljuje error accured ,please try again later.Flash plugin mi je up to date,ali mi se ovo pojavljuje evo mjesec dana ne mogu vecinu youtube linkova da odgledam

Novica89
12.2.2012, 19:34
Ovo mi se desava stalno u poslednje vreme.2/3 videa koje zelim da gledam imaju zelenu boju.Zvuk radi,slike nigde!?

screenshot

Љуша
17.2.2012, 16:49
Прешао сам са хрома на интернет експлорер. Кад отворим ју тјуб фонт је дебео и некако масан, мало је незгодно за очи, покушавао сам да стањим фонт али не могу нигде да нађем ту опцију. Само на ју тјубу је дебео фонт, иритира ми очи јако.

bacacar
17.2.2012, 17:55
Прешао сам са хрома на интернет експлорер.
:aplauz:

Salu na stranu. Kako to mislis presao si? Najgora moguca solucija ti je IE. Zar nisi mogao neku drugu alternativu da nadjes? Poput Opere ili Mozile!

Љуша
17.2.2012, 18:06
Па хром гута рам. Шта фали експлореру.

bacacar
17.2.2012, 21:09
Nista, samo je supalj na sve strane! Ako hoces viruse na kompu ti teraj IE! U suprotnom, Mozila je tvoj prijatelj! Operu isto mozes al ona ima malo problema sa flash aplikacijama(secka kao u igrama :confused:)! i jedno idrugo su ti bolja resenja od IE! :)