PDA

Prikaži potpunu verziju : MP3/MP4 do 5000 din plz!


ricma985
1.3.2008, 21:20
Šta mi je bitno:

1. trajanje baterije - duže, bolje, jel` te :). Uskoro treba da putujem :odoK: i provešću u prevozu... Pa mnogo... Svejedno je koji je tip baterija samo je trajanje bitno (čitao sam u vezi sa Sasnsa Clip- om ali se ljudi žale da nije to to a i stavka pod 2 nije ispunjena :o)

2. da postoje playliste ili bar da folderi mogu da se uređuju ali direktno na pleyeru.

Najverovatnije će mi se budžet za kupovinu povećati za nekih 2000 din pa ako možete da mi date preporuke za oba. Ali to ne mora da znači... :(

Nemojte samo da me napadnete da ne čitam postove, ali nigde nije navedeno da li neki od aparata koristi playliste, a to mi je važno.

Hvala na svakoj preporuci:n_klanja:

ricma985
2.3.2008, 23:32
Vidim, niko se ne javlja, pa reko' da pitam još nešto... :D
Da li je neko isprobao Trekplay MP3-384 FM 2GB? Samo me interesuje trajanje baterije.
Znam da je skoro izašao ali ono... Mozda ga već neko ima... :)

Sasa90
2.3.2008, 23:44
Uzmi neki Bluebery-jev uredjaj i sluzice ti svrsi.

begbie86
2.3.2008, 23:57
Uzmi neki Bluebery-jev uredjaj i sluzice ti svrsi.
Slazem se sa Sasom, probaj Blueberry Tomcat...

Dusan_BG
3.3.2008, 18:33
A ono najvaznije ti zapravo nije ni bitno? ZVUK? Znaci moze da zvuci i kao lemur u vreme parenja...Salim se...Cini mi se da ovaj
http://www.trustedreviews.com/mp3/review/2007/10/06/Sony-Walkman-NWZ-A815/p1
ima u megastores electronica na nbg po nesto povoljnjijoj ceni...Po meni je bolji od apple-a po kvalitetu zvuka a baterija traje oko 30h...
nesto jeftinja varijanta ti je transcend t.sonic 820 (5000din), ima podrsku za playliste, baterija 15h al zapravo 13h i naravno zvuk je solidan al losiji nego na sony-ju...
A i sandisk sansa clip ima ono sto ti zelis, podrzava playliste, 15h baterija (samo moze da ti uleti los primerak pa ces morati da menjas)...

Dusan_BG
7.3.2008, 17:28
Vidim, niko se ne javlja, pa reko' da pitam još nešto... :D
Da li je neko isprobao Trekplay MP3-384 FM 2GB? Samo me interesuje trajanje baterije.
Znam da je skoro izašao ali ono... Mozda ga već neko ima... :)

Baterija na njemu traje max 8sati. To pise i u spec...