PDA

Prikaži potpunu verziju : This Site Is Closed


Isko
24.2.2008, 17:54
Otvorim svoj sajt koji inace pravim vec neko vrijeme, i sve je ok.

A onda se konektujem na internet i otvorim isti sajt- kad ono me prebaci na "http://www.gcafe.com/siteclosed.htm" gdje stoji ispisano THIS SITE IS CLOSED.:n-cc2::n-cc2::n-cc2:

Zasto pobogu?

Stojadin
24.2.2008, 18:34
Pa proveri kod svog hosting provajdera.

Isko
25.2.2008, 1:45
Ironcno je to sto mi se problem javlja dok sajt ucitavam sa hard diska, isto kao i sa mog hosting domena. Radim preko Dreamweavera, html+css...

VojaM
25.2.2008, 1:53
Da nisi zaboravio da platiš hosting?

Ili dugo nisi ništa postavljao na sajt, pa su pretpostavili da te hosting ne interesuje?

Isko
25.2.2008, 2:01
Ma kakvi. Sajt me prebacuje cim ga otvorim preko bilo kog browsera, a jos ga NISAM NI UPLOADOVAO KOD PROVAJDERA!:eek: Ocekivano, i kad ga uploadujem isti problem. Pocelo se desavati od nedavno, do tad sve je radilo ok. Hosting paket sam sad skoro zakupio, i radi, provjerio sam ga prebacujuci mu neki shturi index.html, ali ovo sto treba da radi-ne radi.

Bokile
25.2.2008, 10:48
Hoces da otvoris nesto sto nisi ni uploadovao... Kako?

Isko
25.2.2008, 11:42
Hoces da otvoris nesto sto nisi ni uploadovao... Kako?



Index.html kao i bilo koji drugi fajl mogu pokrenuti,sa recimo desktopa. Zanemarimo uploadovanje i citanje sajta sa njegove adrese. Problem mi se desava pri offline-u.

Zatim, kad ga uploadujem ista prica. (oprostite ako sam nejasan:()

VojaM
25.2.2008, 12:26
Pa, šta onda ima da se priča? Nešto si pogrešio ;)

Nego, blago meni, kakvu ti to verziju Dreamweavera imaš? Neku lošu piratsku?
Ili neku trial kojoj je istekla registracija? Da nije u tome problem?

Isko
25.2.2008, 15:00
Najnoviju, trail nije istekao... sta zanam. Ma bitno je da nije neka "poznata boljka", nema meni mjesta panici. Sajt cu morati da redizajniram dakle, mora da je neka greska. Hvala ljudi i izvinite...

JovanK
25.2.2008, 19:22
Neka greska u index fajlu. Ili postaj kod fajla ovdje pa da vidimo gdje je greška ili je sam traži.

Isko
6.3.2008, 19:25
Pa, šta onda ima da se priča? Nešto si pogrešio ;)

Nego, blago meni, kakvu ti to verziju Dreamweavera imaš? Neku lošu piratsku?
Ili neku trial kojoj je istekla registracija? Da nije u tome problem?


Zar po isteku "traila" kod Dreamweavera dokumenat koji radis nije moguce otvoriti? Ili kakve su to "lose piratske verzije":kreza:? Znam da losa piratska nije, jer su dokumenti ranije odlicno otvarani. E sad za "trail" nisam siguran. Zna li ko sta o ovome?:icon_scra

Isko
11.3.2008, 17:54
Moderatori, ako mislite da treba, ovo mozete obristati.