PDA

Prikaži potpunu verziju : Transver kontakata sa i u N6600


curejko
8.2.2006, 12:00
Zanima ma da li neko zna pouzdan programcic (sis, exe), koji skida ceo imenik sa N6600 na comp ili na mmc, i koji moze sa da isti imenik vrati u N6600 posle npr. formatiranja telefona. Probao sam puno njih, s nijednim nisam bio zadovoljan.

Chivan
8.2.2006, 12:42
Zanima ma da li neko zna pouzdan programcic (sis, exe), koji skida ceo imenik sa N6600 na comp ili na mmc, i koji moze sa da isti imenik vrati u N6600 posle npr. formatiranja telefona. Probao sam puno njih, s nijednim nisam bio zadovoljan. Ja sam izuzetno zadovoljan programom SmartVCard (http://www.symbianware.com/product.php?id=svcard60&pl=n6600). Možeš da bekapuješ određene ili sve kontakte, a snima čak i sličice koje postaviš uz kontakt u imeniku. Sve to snima u jedan VCard za koji ti daje mogućnost da izabereš gde želiš da ga snimiš, a posle je jako jednostavno da ga prebaciš i na kompjuter i da ga čak edituješ iz bilo kojeg editora na PC-ju.
Inače, koliko se sećam, postoji opcija da bekapuješ kontakt listu na memorijsku karticu kao standardna opcija kod 6600. Mislim da treba da uđeš u Extras/Memory Card, pa izabereš Options i imaš Backup Phone Mem. Valjda je to. :a_whistli

VeNoM
8.2.2006, 16:42
može imenik da se kopira na mmc
isprobano!