PDA

Prikaži potpunu verziju : Cuvanje SMS poruka


gasan
11.2.2008, 16:11
Evo prvo pa musko.
Postoji li program koji na Nokii 6120 radi u pozadini i belezi na mem.kartici sav sms saobracaj sa telefona, tako da posle brisanja inbox i outbox foldera ostaje negde na kartici? Takodje postoji li program koji belezi pozive na isti nacin kao i sms poruke?U novom broju SK sam procitao tekst o Mesage Mirror programu koji to otprilike radi. E sad postoji li bolji program od njega za tu svrhu?Verovatno kapirate sto mi treba:)

glitch
11.2.2008, 17:54
He, ta Nokia. Moj ortak ima strasne stvari sa svojom: kada prikaci fon na komp, redovno mu pokazije poruke koje je izbrisao pre godinu dana. :Freddy: Ne samo to, prostor mu misteriozno nestaje, sta god obrisao - prostora sve manje. :kreza: Inace, za bekap poruka koristim Mobile Master mada mislim da Nokia ima svoje resenje u paketu koji ide uz telefon.

Patton
11.2.2008, 18:00
Probaj Oxygen Phone Manager na PC-u... to ti je za syncovanje telefona sa kompom. Cuva kalendar, imenik, poruke, verovatno i mailove, slike... itd... itd. Ja sam njega koristio sa svojim Symbian telefonom.

Brains
12.2.2008, 2:58
He, ta Nokia. Moj ortak ima strasne stvari sa svojom: kada prikaci fon na komp, redovno mu pokazije poruke koje je izbrisao pre godinu dana.Nokia PC Suite ima svoj backup na kompjuteru, tako da moze da brise sa telefona a da ostane na kompu. Ista stvar je i sa Phonebook-om. Dok ne obrise sa kompa bice tu.

glitch
12.2.2008, 3:09
Fora je u tome sto on ne prebacuje poruke na racunar. ;) Ma softver mu je zabagovan, tim pre sto ima problema i sa slobodnim prostorom. Pricali smo veceras, ili ce ga nositi negde u servis na ponovno ubacivanje softvera ili cemo ga apdejtovati onlajn.

gasan
12.2.2008, 9:41
Izgleda da me niste razumeli.,,Neko,, koristi taj moj telefon kad ja nisam tu(posto ga retko koristim) jer stalno koristim sluzbenu Nokiu 6300, za slanje SMS poruka i pozive sa njega pa to brise, a naravno izbrise i logove.Zato mi je i potreban takav program koji ce sve to da belezi na mem.kartici i da radi u pozadini.:o