PDA

Prikaži potpunu verziju : PS3 igre(demo) sa PC na PS3 ?


SAŠA
6.2.2008, 17:11
Zdravo
Interesuje me da li je neko probao ovo da izvede vidim da postoje neke mogucnosti naime nasao sam na netu GTprologe demo 800mb kojeg bih sad htio prebaciti sa PC na PS3 konzolu jer ga na storeu nema da bih ga mogao direktno skinuti i instalirati na PS3 ??
Pozdrav

donator99
6.2.2008, 19:41
Registruj se na USA Store i odatle ga skini :)

SAŠA
6.2.2008, 19:51
Nemogu ga naci ni na USA ni na JAP storeu valjda su obrisani??

donator99
6.2.2008, 19:55
Ja sam ga skinuo istog dana kada se pojavio(tad sam kupio PS3) :D
A ako nema ni na jednom storeu, kako mislis da ga skines sa interneta?
Niko nece da gubi vreme ripujuci demoe :)

SAŠA
6.2.2008, 20:07
Evo pogledaj ovdje http://www.ps3-hacks.com/forums/about958.html imaju svi demoi koji su izasli na storeu a ujedno ima i GTprologe demo ima i neka upustva kako se to radi ali nesto mi izgleda koplikovano i tesko tj.nemogu se snaci pa sam mislio da je odavde neko radio sa tim pa ima da prenese neka iskustva.
Kad ga vec imas reci mi jeli vrijedan ove muke taj demo???
Pozdrav

donator99
6.2.2008, 20:11
Pa, realniju simulaciju voznje neces naci.Igra je stvarno vrh, uzivao sam dok sam ju igrao.Vredi :)
Mada, nema mnogo auomobila(mislim da ih ima ukupno 10) i samo jedna mapa :(
Moguce ju je voziti u 2 smera, a od modova igre imas drift i klasican time run...

SAŠA
8.2.2008, 21:30
Uspio sam :alealeee:

Prebačio sam GT5 sa PC na PS3 a nije ni tesko kada sam krenuo sve je islo lagano ako nekom bude trebala pomoć oko ovog prebačanja neka mi se javi mada cu ja u skorijem vremenu ovdje postovati kako sam to i uradio ;) sad nemam vremena igrajuci gt...

Sta reci za GT5 ma nemoze se opisati rijecima kakva igra ludilo da covjek ne povjeruje jedva cekam cijelo izdanje e to ce biti pravi BUUM.



Pozdrav
donatoru99 :ciao:

donator99
8.2.2008, 21:48
Cek, zar nije GT HD Concept ustvari PS2 GT4@1080p? :)

SAŠA
8.2.2008, 22:02
E moj donatore99 kakav "GT HD Concept ustvari PS2 GT4@1080p":opanachke
Ovo je Grand Turismo 5 prologe (demo):):):)

donator99
8.2.2008, 22:06
Cekaj, jesi li ti skinuo Gran Turismo HD Concept v1.2(onaj od 700MB) ili si nekako nabavio GT5:Prologue(koji si placa)?

SAŠA
8.2.2008, 22:14
:rofl::rofl:
E ovako Gran Turismo HD Concept v1.2 odmah baci u vodu jer njega i sada mozes skinuti sa bilo kojeg storea.
Znaci nekad davno na JAP storeu su izbacili Grand Turismo 5 prologe (demo) za DŽ to je trajalo jedno kratko vrijeme i onda su ga makli zasto neznam i postavili onaj sto se placa e sad ima li razlike od ovog sto sam skinuo i tog neznam ali mislim da ima znaci ovo bi trebao da bude neki demo od demoa jer je porologe ovaj sad sto se placa ustvari demo od GT5 koji treba tek da izadje.
Nadam se da si ukapirao u cemu je rijec evo jos nisam ni ljucki se provozao na ovom mome nas kakva je grafika kao uzivo joj....ima BMW 135i cupe 2007godiste proizvodnje....

wolfologin
8.2.2008, 23:11
Uspio sam :alealeee:

Prebačio sam GT5 sa PC na PS3 a nije ni tesko kada sam krenuo sve je islo lagano ako nekom bude trebala pomoć oko ovog prebačanja neka mi se javi mada cu ja u skorijem vremenu ovdje postovati kako sam to i uradio ;) sad nemam vremena igrajuci gt...

Sta reci za GT5 ma nemoze se opisati rijecima kakva igra ludilo da covjek ne povjeruje jedva cekam cijelo izdanje e to ce biti pravi BUUM.



Pozdrav
donatoru99 :ciao:
Tako je, bravo :aplauz::aplauz::aplauz:
Mora se pokushati da bi se neshto uradilo a ne samo chekati na siguricu :dzavo: