PDA

Prikaži potpunu verziju : Doom Resurrection of Evil


Roger Waters
5.2.2006, 22:14
Pozdrav svima!
Dakle problem je u tome sto ne mogu da pokrenem igru sa naslova,jer kada pokrenem igu ona hoce da se kaci na internet i da proveri da li je moj serial ispravan :nov_mad2: (naravmo da nije :-)) probao sam hiljadu cr*ckova ali ni jedan nece da iskljuci tu opciju.Da li je neko mozda uspeo da je iskljuci? Hvala unapred

Alex
5.2.2006, 23:22
Pozdrav svima!
Dakle problem je u tome sto ne mogu da pokrenem igru sa naslova,jer kada pokrenem igu ona hoce da se kaci na internet i da proveri da li je moj serial ispravan :nov_mad2: (naravmo da nije :-)) probao sam hiljadu cr*ckova ali ni jedan nece da iskljuci tu opciju.Da li je neko mozda uspeo da je iskljuci? Hvala unapred

Na tom cd-u bi trebalo da imas patch. Posle instaliranja patch-a, normalno instaliraj igru i ubaci serial.:dedica: Sem toga, i meni se desavalo da trazi da jos jednom unesem (u meniju igre) serial. Unesi ga slobodno, nece on na net.
Ima da radi!:)

Roger Waters
6.2.2006, 11:48
I ja sam instalirao 1.2 patch,zatim sam ukucao serial,a kada mi je ugri trazio ukucao sam isti taj serial i kaze da je pogresan! Sada cu probati sa 1.3 patchom pa cu da vidim da li radi

Alex
8.2.2006, 0:39
I ja sam instalirao 1.2 patch,zatim sam ukucao serial,a kada mi je ugri trazio ukucao sam isti taj serial i kaze da je pogresan! Sada cu probati sa 1.3 patchom pa cu da vidim da li radi

Kako to, bre?
Nije mi jasno...:confused:

SFRJ-Forever [CG]
8.2.2006, 8:02
I meni se slicno desilo, ali sam odustao, muka mi je bilo da se petljam sa tim, uzeo sam da igram neke novije igre.
Ionako je igra *****e, samo sam hteo da vidim gravity gun, drugo nista.

Alex
8.2.2006, 14:04
']I meni se slicno desilo, ali sam odustao, muka mi je bilo da se petljam sa tim, uzeo sam da igram neke novije igre.
Ionako je igra *****e, samo sam hteo da vidim gravity gun, drugo nista.

Ej, i meni se u pocetku nije svidela, ali kako sam napredovao, promenio sam misljenje.
Dobro, ne moze da se poredi sa Half Life 1&2, ali je prilicno zabavna igra.
A to sto nece da vam radi, nije mi jasno, kod mene radi k'o sat.
Drage bih vam volje pomogao, ali stvarno ne znam...

Roger Waters
9.2.2006, 10:44
Ma moram da namstim taj Doom!! Znam da nisam u pravu ali meni je to bolja igra od FarCry-a I Half Life 2-ke!!:)

Slick
9.2.2006, 12:34
MA nema nikakvog konektovanja na net. Samo prepisi broj isti koji ti je trazio pocetak instalacije i ukucaj ga kad pokrenes igru (PS: pazi gde upisuje zadnja 2 broja/slova, treba u poseban odeljak!)

See ya'

SFRJ-Forever [CG]
9.2.2006, 13:09
Ma moram da namstim taj Doom!! Znam da nisam u pravu ali meni je to bolja igra od FarCry-a I Half Life 2-ke!!:)

Ti si pukao skrooooooooooooooooz :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: :boodala: