PDA

Prikaži potpunu verziju : Nero 7 Premium problem.


flamingos
5.2.2008, 20:30
Juce sam narezao 2 cd sa filmovima za devojku i sve je bilo ok..kad ne lezi vraze...pri sledecem pajenju kompa i startovanju aplikacije iskace mi ovo: da ova verzija koju imam prilikom registracije nije registrovala neke delove pa moram da izvrsim update...sta ovo moze biti sa obzirom da je sve normalno radilo..?

takodje nece ni da ga deinstalira pise na nekih 90% field manager was unavailable or missing..

napominjem da je ovo original instaliran kod servisera.. Ima li leka?? ili cu morati da obaram ceo sistem zbog jednog programa??

veljadj
5.2.2008, 21:07
Probaj deinstalaciju i Safe Modu ili skini neki program za deinstalaciju.

nebojsa986
5.2.2008, 21:07
Sto se svi hvataju odmah za taj reinstall sistema, kao da se dele neke nagrade koliko puta ga oboris. Ne korisim Nero odavno, ali video sam negde na forumu da ima neki cleantool ili tako nesto koje sluzi bas za brisanje nero-a. Ako imas disk obrisi ga ovako pa ga ponovo instaliraj, ako nemas nadji drugu verziju (ili jos bolje drugi program).

flamingos
5.2.2008, 21:37
Sto se svi hvataju odmah za taj reinstall sistema, kao da se dele neke nagrade koliko puta ga oboris. Ne korisim Nero odavno, ali video sam negde na forumu da ima neki cleantool ili tako nesto koje sluzi bas za brisanje nero-a. Ako imas disk obrisi ga ovako pa ga ponovo instaliraj, ako nemas nadji drugu verziju (ili jos bolje drugi program).

To se i ja pitam u cemu je tolika fama za reinstalacijom,ja nisam vec godinu dana reinstalirao i fino radi, jedino sto me ovaj glupi nero zeza...

CrowN
5.2.2008, 22:02
Skini Nero Clean tool, pa potpuno deinstaliraj Nero.

ftp://ftp6.nero.com/tools/General-CleanTool.zip