PDA

Prikaži potpunu verziju : Sins Of A Solar Empire


WU TANG CLAN
3.2.2008, 14:12
http://img223.imageshack.us/img223/6388/51gv8vzexalss400jc7.jpg


Genre: Sci-Fi Real-Time Strategy
Release Date: Feb 4



According to the official Sins website, the primary feature that sets Sins apart from other RTS titles is the seamless integration of a real-time epic strategy mode with real-time tactical fleet combat. Players can view entire galaxies, then zoom in to their planets and even individual fleets, starships, and even fighters, similar to the Strategic Zoom featured in the 2007 RTS title Supreme Commander.

The game website also states that players can conquer neighboring planets and explore distant solar systems in a "massively scaled, fully 3D environment featuring entire galaxies, orbiting planets, clusters of asteroids, space dust and radiant stars." In an interview with Talk Strategy, Ironclad director Blair Fraser suggests that the game's "Iron" engine is specially designed with new technologies that allow it to handle very large differences in size, scale, and distance. Comparisons have been made to the successful turn-based space game, Galactic Civilizations II: Dread Lords

Spector
6.2.2008, 21:31
FANTASIJA totalno odusevljenje. Zoom od broda do cele galaksije za manje od 3 sekunde ovo je jos nevinjeno. Real time space strategija kojoj nema premca istrazivanje , ratovanje , narucivanje piratskog napada na vase neprijatenje ( a i prijatelje ), i joj mnogo mnogo toga igrao sam samo 2 sata i oduvan sam sa stolice !:tapsh:

Grimm_SBL
7.2.2008, 4:28
Nije ništa posebno ni specijalno, moglo je i bolje.
Mešavina Hegemonije i Space Empiresa (i malo SW:EATW).
Suviše je spora (u smislu dešavanja).
Grafika i zvuk su OK, mada su odzivi mogli biti bolji.
Lepo i bez problema radi na kantama poput moje.

testera
9.2.2008, 12:09
Opasna igra. :tapsh:

zokocx
9.2.2008, 19:31
Samo jedno pitanje, da li ova igra ima onu glupost Xbox Live, jer sam sebi rekao da necu da igram ni jedan port strategije sa Xbox-a (zgadio mi se taj Univers at War) ????

WU TANG CLAN
10.2.2008, 2:53
Samo jedno pitanje, da li ova igra ima onu glupost Xbox Live, jer sam sebi rekao da necu da igram ni jedan port strategije sa Xbox-a (zgadio mi se taj Univers at War) ????
Nema Live servis,ovakva igra nikada nece izaci za Xbox,inace fenomenalna igra must play:)

bruno
10.2.2008, 7:53
kakva je u poredjenju sa galactic civ2? ili space empires V?
jel na tu foru strategija, jer ako jeste, a video sam screenshoto-ove, onda obecava dosta...

Grimm_SBL
10.2.2008, 14:54
Nije ništa posebno ni specijalno, moglo je i bolje.
Mešavina Hegemonije i Space Empiresa (i malo SW:EATW).
Suviše je spora (u smislu dešavanja).
Grafika i zvuk su OK, mada su odzivi mogli biti bolji.
Lepo i bez problema radi na kantama poput moje.
Kао što sam rekao prvi put, samo još da dodam:

Strane su gotovo identične, a razlike se ogledaju u nekim tehnologijama, malo promenjenim vrednostima velikih bojnih brodova i powers koje oni mogu koristiti. Naravno, i drugačije su nacrtane.

Građevine koje možete praviti su identične za sve tri strane, samo drugačije nazvane i nacrtane - rudnici metala i kristala, brodogradilište za velike i male brodove, naučne labaratorije za istraživanje civilnih i vojnih tehnologija, trgovačka luka, rafinerija i centar za širenje propagande. Postoje i defence only građevine - neka vrsta turete, hangar za brodove, generator planetarnog štita, luka za popravku brodova i neka ogromna topčina kojom možete da bombardujete sa planete na planetu.

Glavni problem igre je u gameplayu - suviše je spor. Svaka planeta ili asteroidno polje ima određeni broj gusarskih brodova koji bukvalno onemogućavaju brz napredak i razvoj. Najobičnija asteroidna polja imaju (uglavnom) dva gusarska broda, a Arctic i Fire planete (koje ne možete da kolonizujete dok ne razvijete tehnologiju njihove kolonizacije) imaju oko 5 gusarskih brodova, dok planete koje možete kolonizovati odmah imaju preko 10, i čije eliminisanje zahteva dosta vremena i brodova. Kad smo već kod gusara, oni imaju jednu planetu koja je puna dobrih gusarskih brodova (i broj raste kroz igru - na kraju moje ih je bilo preko 150!!!) i tureta (19) i redovno dobijaju pojačanja i njima napadaju sve redom (tj. one na koje je stavljena veća poternica). Oni dodatno usporavaju već i onako sporu igru. Borbe dva igrača su strahovito dosadne i spore, tako da se sukob dve manje flote može odužiti na 10-ak minuta, pogotovo ako još napadate (ili oni vama) planete. Nema treće dimenzije i brodovi stoje dok pucaju na neprijatelja, bez lupinga, skakanja i sličnih vratolomija, kao u nekom ground RTS-u.

Diplomatija i odnos sa dugim igračima je stavljena tek da postoji, a nekih kompleksnijih mogučnosti nema, niti dugotrajnijih. Ona se uglavnom bazira na sledećem - dobijete zadatak od protivničkog igrača (daj mi pare, metal ili kristal, uništi toliko protivničkih brodova ili građevina) i ako ga ispunite odnos vam raste, a ako ne, on pada. Što veći odnos, to će vam on nuditi trgovinske sporazume, prekid vatre i savez. U praksi to znači da treba da provedete pola igre brinuči o gusarima, a pola jureći brodove raznih frakcija, kao što sam rekao, dobijete zadatak da uništite 15 brodova i to se otegne, jer se brodovi teško uništavaju... Međuplanetarni skok je takođe spor, jer svaka planeta ima svoje gravitaciono polje i sam van njega se može započleti skok, sa ultra sporim brodovima (pogotovo veliki brodovi) to zna da se otegne, jer dok oni svi stignu, pa se poređaju, pa dok počne skok...

Postoje tri resursa koje koriste sve strane - Metal, Kristali i Novac. Rase su oličene u formi standardne tri strane - ljudi, neki roboti i jedna vrsta alliena. Razlika je, kao što malopre napomenuh, uglavnom kozmetička itd...

Kao što rekoh, grafika je lepa i bez problema ide na starijim mašinama, dok je muzička podloga OK (mada ima jedna melodija koja me strašno podseća na Star Wars), odzivi su monotoni, a ponekad znaju da zaglupe i ne rade... Ponekad se javi i neko pucketanje u zvučnicima, ne znam zašto.

Sve u svemo, loše, moglo je to bolje, pogotovo zato što je lepo zamišljena, a i pogled na tri planetarna sistema, pa odmah skrol do obične male turete je zaista impresivan.

kakva je u poredjenju sa galactic civ2? ili space empires V?
jel na tu foru strategija, jer ako jeste, a video sam screenshoto-ove, onda obecava dosta...
Najsličnja je Hegemoniji, s' tim da je Hegemonija bolja.

Barni
11.2.2008, 11:59
Evo i review-a sa gamespy-a (http://pc.gamespy.com/pc/sins-of-a-solar-empire/850906p1.html)
oni su impresionirani pa su joj dali ocenu 90%
e sad kako igra nema klasičnu sp kampanju na koji način se ostvaruje dominacija univerzumom :D

Ghost
11.2.2008, 18:59
e sad kako igra nema klasičnu sp kampanju na koji način se ostvaruje dominacija univerzumom
Па ваљда када завладаш већим делом унивезума.

Spector
25.2.2008, 0:31
Ako kazes da je igra spora onda probaj da igras Najvecu mapu sa 5 solarnih sistema i 102 planetoidna tela pa ces da vidis protiv 9 AI. Diplomatija + Pitati+ flote + ....:opanachke

Red Dragon
25.2.2008, 9:30
Pa valja li ovo? Svi joj daju neke dobre ocene. Jel ovo na fazon GalCiva?

Leonida
4.3.2008, 19:10
Ljudi, znam da vecini nije sve u grafici ali ja ipak volim da mi igra izgleda lepo pa bih hteo pitati dal ovo moze da radi na high sa 8500 GT 512 mb ili da cekam jos nedelju - dve da mi se vrati moja 8800 sa popravke.(ostalo o konfi iz profila)
Ne znam dal da krenem da ''nabavljam'' il da cekam...?

Snoopy
5.3.2008, 0:07
Ma nabavi slobodno!
Ja imam 8600 GT 256 pa mi radi opusteno sa sve high!
.....mada ja imam 3GB rama a ti imas 1,ali ipak
ce ti raditi odlicno.

Leonida
5.3.2008, 8:19
imam 4 gb ddr2 rama ne 1 :) .Evo sada cu da je...''nabavim''...

JosJedanKorisnik
5.3.2008, 15:47
ja sam igru "nabavio" sinoc i nije nimalo losa. Ukoliko oces lagano da se igras stavis neku malu mapu i onda laganica, a ako hoces da bas sebi zakomplikujes zivot onda stavis veliku mapu i gomilu AI protivnika i spektakl moze da pocne.

Graficki igra izgleda lepo i sto je najvaznije moze da se igra cak i na sempronu 2500+ sa 1gb rama i 6600 karticom (provereno, doduse ne na high).

najvise me je odusevio nacin kontrole svega i svacega. Nije da ponavljam opis iz novog SK, ali stvarno je interface odradjen za medalju. Samo me cudi da se niko pre nije setio da ovako nesto uradi.

sto se tice sporosti desavanja, ponekad zna da bude dosadno (narocito na manjim mapama) ali u isto vreme ti igra pruza mogucnost da uzivas u pogledu:D.

Mali hint: kada treba prebaciti flotu u space jump, a vucem sa sobom i velike brodove, prvo ih dovedem u pojas izmedju gravitaciong polja i onog spoljneg prstena i kada krecu u jump svi idu jedan za drugim. Posto sam se jednom z.... i poslao ih direktno iz gravitacion polja, pa su mi prvo stigle fregate, a onda teski brodovi i nije ispalo kako treba :D

Leonida
5.3.2008, 16:10
Evo sada sam je igrao i nije mi nisto zabavna.Odmah je usledio uninstal.No hard-core ljubiteljima ovog tipa igara se MOZDA i svidi.

Miki1987
8.3.2008, 16:31
Игра уопште није зе хард-кор играче, већ једна стратегија са неколико добрих новитета, који стварно нису виђени до сад.
Једина мана је што нема опције за укидање оних досадних пирата. Такође,добрим делом игре гледам 2д спрајтове како ратују,јер зумирањем немам добру прегледност..

Iilija64
8.3.2008, 16:35
Evo sada sam je igrao i nije mi nisto zabavna.Odmah je usledio uninstal.No hard-core ljubiteljima ovog tipa igara se MOZDA i svidi.
Šta možda. Bolju igru ovog tipa dugo nisam igrao. Malo me podsijeća na IG2.
(imperial galactica II)

Sonic
8.3.2008, 19:02
Игра уопште није зе хард-кор играче, већ једна стратегија са неколико добрих новитета, који стварно нису виђени до сад.
Једина мана је што нема опције за укидање оних досадних пирата. Такође,добрим делом игре гледам 2д спрајтове како ратују,јер зумирањем немам добру прегледност..

Postoje modovi koji uklanjaju pirate i/ili smanjuju njihovu aktivnost. Google, pa search (koga zanima).

Alex91
9.3.2008, 19:44
Ljudi imam jedan problem u vezi igre. Instalirao sam je i kad je pokrenem crashuje i pojavi mi se greška:saved minidump i onda lokacija gdje je sačuvan taj dump.
Zna li iko u čemu je stvar?
Ako znate molim vas odgovorite jer mi se nemoguće igra igra.

Sun Tzu
9.3.2008, 21:25
Očigledno nisi jedini... http://forums.sinsofasolarempire.com/?aid=302559

Alex91
9.3.2008, 23:05
Baš i nisam uspio da izvučem nešto, jedino me tješi što vidim da toliko ljudi ima taj problem. Pokušao sam isključivati uvodni video, i ništa, probao sam igrati u windowed i opet neće.

Jel imao iko na forumu ovakav problem?

Eni
10.3.2008, 3:06
Ja imam 1.2 verziju igre, i imam izbor gomile scenarija i modova, tako d ane znam zašto ne može da se igra bez pirata, kad ima npr 1 VS 1, 8 VS 8 sa ili bez pirata...

Inače sjajna igra, a najviše podseća na CIV u svemiru... :tapsh:

I baš fino što je spora, to je da imitira potezne strategije... Malo se razviješ, pa malo osvojiš, pa se malo razviješ, pa malo istražuješ... :n_klanja:

maSSive_aTTack
11.3.2008, 16:59
Igru josh uvek nisam probao, ali na osnovu ovoga shto sam procitao siguran sam da ce mi se igra dopasti, cini mi se da ima neke elemente ogame-a...

Alex91
12.3.2008, 11:53
Evo uspio sam je končno instalirati kako treba i rad :n_klanja:

Igrao sam je samo malo, jedno sat i po vremena, ne smijem je sad ni počinjati prije škole :D. Al za to malo vremena što sam je igrao igra se čini odličnom :tapsh:

Snoopy
12.3.2008, 23:43
Evo i mojih utisaka.
U pocetku je igra delovala uzasno teskom.
Nije bilo osnovnih elemenata rts-a na koje sam navikao,tj. tu su samo mi je trebao pola sata da ih otkrijem.
Dok sam skapirao kako funkcionise igra i njena mehanika onda sam se zaprepastio koliko je spora!
Flote su mi se vukle po ekranu ko puzevi i to me je uzasno nerviralo dok nisam stigao do kasnijih delova kada se ista ta sporost pretvara u odlicnu stvar.
Small mape nema smisla igrati!
Preporucujem neki Medium 2v2 ili Large 5v5!
Omiljna "rasa" mi je Advent.Nekako mi se svidjaju brodovi i cela Unity tema.
Sve u svemu odlicna igra!

Баш_Челик
17.3.2008, 19:59
Шта рећи, осим генијално, надам се некој скоријој експанзији!

punkosaur
17.3.2008, 20:09
I ja sam probao i moram reci da sam odusevljen iako nisam bas neki preteran ljubitelj rts-ova ova igra ima drugaciju mehaniku od gomile C&C klonova.Ljubitelji GalCiva ce se oduseviti.Najvise mi se verovatno svidja da igra radi i dobro izgleda i na mom kompjuteru koji sam pazrio pre nesto vise od pet godina(2500XP,1GbRAM,5900xt).

Markosam
17.3.2008, 21:07
Ljudi ovo je ekstra igrica samo treba igarti malo duze da bi se uslo u stos i jednini problem ove igrice je sto nema kampanju takodje nema nikakvu pricu.:to_care::to_care:

Alex91
17.3.2008, 21:11
Mene kod ove igre nervira što nemam vremena da je igram :n-cc2:
Dodjem iz škole iz popodnevne smjene sav s*****, treba učiti, treba ovo, treba ono :boodala:. U jutro se probudim u 10 sati i opet imam jedva vremena da se razbudim i da jedem kako treba!

Ostaje mi jedino nedelja :mad:

yoshida
18.3.2008, 18:47
Mene kod ove igre nervira što nemam vremena da je igram :n-cc2:
Dodjem iz škole iz popodnevne smjene sav s*****, treba učiti, treba ovo, treba ono :boodala:. U jutro se probudim u 10 sati i opet imam jedva vremena da se razbudim i da jedem kako treba!

Ostaje mi jedino nedelja :mad:

pa naviješ sat u 7 kao mi koji igramo ogame :D

4th Dimension
18.3.2008, 23:06
Mene kod ove igre nervira što nemam vremena da je igram :n-cc2:
Dodjem iz škole iz popodnevne smjene sav s*****, treba učiti, treba ovo, treba ono :boodala:. U jutro se probudim u 10 sati i opet imam jedva vremena da se razbudim i da jedem kako treba!

Ostaje mi jedino nedelja :mad:

Kako ćeš tek ti sinko na fakultet, kad saa nemaš vremena ;)

Alex91
19.3.2008, 21:41
Kako ćeš tek ti sinko na fakultet, kad saa nemaš vremena ;)

Iskreno nemam pojma :D

mrki023
25.3.2008, 12:35
E samo da pitam...kakva je ovo igra???? jel nesto radikalno ili je Hegemonija zaista bolje od nje...posto video sam da neki to kazu....Hegemoniju sam igrao i to mi je zakon za sada:alealeee:....sto se tice igara na taj princip

andej
17.4.2008, 1:02
Pre neki dan rodjak mi je doneo orginal igricu Sins of a Solar Empire iz Nemacke, ali kada smam poceo da igram onda, svaki put kada pretisnem neki panel npr Research panel pozadina a i neke od slicica, jednostavno se ne vide. Pojavljuju se neke cvene bele trake i nemoguce je igrati.
Da li postoji nacin da se ovaj glupi problem resi ili cu morati jednostavno da naucim kako igrati pre toga
P.S. grafika na u glavnom meniju i slican problem se desavao u jos nekim igricama kao Stronghold Legends:o:n-hang:

zdravkelja
17.4.2008, 8:53
Instaliraj poslednje drajvere za graficku, instaliraj poslednji patch za igru, pa javi da li je uspelo. :)

andej
17.4.2008, 16:15
da, ocigledno sam imao prestare drajvere, sada radi Hvala.:)

Serbian Knight
23.4.2008, 19:53
Treba mi mala pomoc.

Igram malu mapu od 14 planeta, 1v1. Iako sam daleko tehnoloski razvijeniji,bogatiji i sve ostalo (kontrolisem preko 10 planeta) od kompa on ima mnogo vise brodova od mene. Ja mogu da izgradim samo jednu krstaricu i jos nekoliko brodova i popuni mi se ona crvena skala a on ih ima koliko hoces. Video sam da se tamo mogu povecavati neki cinovi ili tako nesto, ali nemam pojma kako to da uradim. Da li mi mozete objasniti kako to da uradim. Unapred hvala.

Pozdrav svima.

SFRJ-Forever [CG]
23.4.2008, 23:50
Treba mi mala pomoc.

Igram malu mapu od 14 planeta, 1v1. Iako sam daleko tehnoloski razvijeniji,bogatiji i sve ostalo (kontrolisem preko 10 planeta) od kompa on ima mnogo vise brodova od mene. Ja mogu da izgradim samo jednu krstaricu i jos nekoliko brodova i popuni mi se ona crvena skala a on ih ima koliko hoces. Video sam da se tamo mogu povecavati neki cinovi ili tako nesto, ali nemam pojma kako to da uradim. Da li mi mozete objasniti kako to da uradim. Unapred hvala.

Pozdrav svima.

Trebas da istrazis fleet i capital ships...(zaboravih kako se zove), nalazi se u research dijelu, za to ce ti trebati odredjeni broj military research stanica.
Mozes kliknuti na dugme za gradnju capital brodova i on ce ti kazati sam sta ti treba da bi ispunio uslove za gradnju vise brodova.

Serbian Knight
25.4.2008, 1:11
Pronasao sam, video sam to i pre. Nego budala nisam nikad kliknuo na prvi cin vec stalno na drugi i zato nije radilo. U svakom slucaju hvala.

Snoopy
1.5.2008, 0:02
Najavljena je expanzija (http://arstechnica.com/journals/thumbs.ars/2008/04/03/expand-your-solar-empire) za Sins koja ce izmedju ostalog sadrzati i
dugo ocekivanu kampanju!:tapsh:
Jedva cekam!

Iilija64
1.5.2008, 0:22
Najavljena je expanzija (http://arstechnica.com/journals/thumbs.ars/2008/04/03/expand-your-solar-empire) za Sins koja ce izmedju ostalog sadrzati i
dugo ocekivanu kampanju!:tapsh:
Jedva cekam!
Jedva čekam.:tapsh:

MEGATRON
3.5.2008, 12:59
Najavljena je expanzija (http://arstechnica.com/journals/thumbs.ars/2008/04/03/expand-your-solar-empire) za Sins koja ce izmedju ostalog sadrzati i
dugo ocekivanu kampanju!:tapsh:
Jedva cekam!
I ja jedva cekam:tapsh:.
Hvala bogu pa su se setili da "samo" to nedostaje da bi igra bila savrsenstvo.
Inace, bogovska igra, najbolja space strategija koju sam igrao, sa najlepsom grafikom:n_klanja::n_klanja:.

supressor
17.5.2008, 15:51
Ovako...Ja sam stvarno hard-core igrac RTS u svemiru, pocevsi od Homeworlda pa na dalje...Sins Of A Solar Empire je stvarno prijatno osvezenje i podseca me na stare dobre igre.Probao sam skoro sve sto sam mogao da nadjem, ORB, Hegemoniu, IG2.Sins je bolji od svih.Sto se tice tezine, pa ne znam, je li neko probao nas Genesis Rising, koji je extra, ali teeezak do bola, barem neni. U svakom slucaju moja topla preporuka. I, na kraju,slag na tortu: kod mene na Bartonu3200+, GF6600, i 1gb DDR1 RADI jako lepo.:dedica:

Iilija64
17.5.2008, 18:24
Ovako...Ja sam stvarno hard-core igrac RTS u svemiru, pocevsi od Homeworlda pa na dalje...Sins Of A Solar Empire je stvarno prijatno osvezenje i podseca me na stare dobre igre.Probao sam skoro sve sto sam mogao da nadjem, ORB, Hegemoniu, IG2.Sins je bolji od svih.Sto se tice tezine, pa ne znam, je li neko probao nas Genesis Rising, koji je extra, ali teeezak do bola, barem neni. U svakom slucaju moja topla preporuka. I, na kraju,slag na tortu: kod mene na Bartonu3200+, GF6600, i 1gb DDR1 RADI jako lepo.:dedica:
Igra je odlična ali ipak meni je draža IG2:n_klanja:. Kakva je Genesis Rising. Svi je hvale ali je nisam nigdje mogao naći.

ForceCommander
17.5.2008, 18:47
Genesis Rising je prilično zabagovan, a ima i loš save i prilično traljav interface. Hvale je zato što je delo razvojnog tima sa ovih prostora. Igra jeste prilično teška ali ne u pozitivnom smislu.

shrafko
17.5.2008, 19:03
Najbolji način da se opiše GR: UC bio bi: "zamisli da vodiš gomilu grinja, bubašvaba i vaški kroz 2d svemir".. pošto mi većina brodova liči na ova stvorenja uvećana pod mikroskopom.

Većina reputabilnih stranih časopisa/sajtova je GR ocenjivalo između 5-6,5 od 10 i to sasvim zasluženo ako mene pitate. Jedino je SK igri dao više od 8, i tu su po meni ispali dosta neobjektivni pošto su favorizovali domaće developere (a gde je ono: "ni po babu, ni po stričevima..." ;)).

U principu, igra dosta preuzima iz HomeWorlda, ali ako bih morao da biram pre bih igrao bilo koja dva dela HW-a nego GR - jednostavno su kvalitetniji, zanimljiviji a i težina je mnogo bolje dozirana. Kad smo već kod težine, ne pravi izuzetan AI problem (to bi bio plus.. izuzetan AI je teško videti u nekoj igri danas), već odnos tvoje flote: neprijatelja 1:5. Pa i ako potamaniš znatno brojnijeg neprijatelja, sledi još jedan takav talas i tako maltene unedogled..

Savet: igrati ako vam je baš dosadno...

supressor
18.5.2008, 10:03
TRI dela homeworlda, ako cemo posteno. Genesis rising posedujem, i kazem opet igra je TESKA. Sta je znam, ja ove igre igram, nije bas losa ali ipak...No, ne zaboravimo da je to ipak nase gore list, zato kupujmo domace obnovimo Srbiju:kreza:

Igra je odlična ali ipak meni je draža IG2:n_klanja:. Kakva je Genesis Rising. Svi je hvale ali je nisam nigdje mogao naći.

IG2, naravno vredi i dalje za 10, jer ima i bitke na povrsini. Ja je na zalost vise ne igram, cd-ovi su propali(igru imam vec preko nekoliko god.:kreza:)

ForceCommander
18.5.2008, 10:35
Ma daj, i sam znaš da je Genesis Rising loša igra. Metamorf studios pre nje nije imao nikakvog iskustva a odmah su se zaleteli u jedan od najzahtevnijih žanrova. I sam Goran Rajšić je kasnije priznao da kad su počinjali rad na igri nisu imali blage veze šta rade.Posle su se vadili da ih je Dreamcatcher naterao da igru prerano izdaju.

4th Dimension
27.5.2008, 15:55
Evo najzad sam počeo da igram i pobjedo sam prvu svoju partiju. Doduše protiv easyja.

Nego, koji bi bio sastav idealne TEC flote. Nešto do 100tinjak brodova. Tako a mogu da ekstrapoliram to naviše.

DeCoy
30.8.2008, 0:03
Najavljena je expanzija (http://arstechnica.com/journals/thumbs.ars/2008/04/03/expand-your-solar-empire) za Sins koja ce izmedju ostalog sadrzati i dugo ocekivanu kampanju!:tapsh:
Jedva cekam!

Ne jedna, nego tri mini ekspanzije.

Stardock has announced that a trio of smaller-scale expansion packs are in development for Sins of a Solar Empire. The first of these expansions, Entrenchment, will be released later this year for $9.95. Developer Ironclad Games is also at work at two further micro-expansions, one of which will add new diplomacy features, and the other, new technologies and ships.

Entrenchment will add “a Starbase defense platform for each race (extremely powerful and armored bases housing a variety of weapons and other upgrades capable of defending an entire planet), turret upgrades for each race to make them more powerful (not only stronger than the current versions, but also upgradable with long-range weapons), mine fields and a Subspace Inhibitor platform that will slow enemy ships within its range.” I’m all about huge, Death Star-like battlestations, so I’m sold on the addition of the Starbase alone.

Stardock CEO Brad Wardell explained the reasoning behind doing micro-expansions as a way to provide players with more choice than the traditional expansion pack presents. “We’re excited about being able to deliver expansion packs in a more modular way than traditionally. Now players can pick and choose what features they want rather than paying a higher price for a larger expansion pack which may have features they aren’t interested in,” said Wardell.

undefined
21.9.2008, 5:06
Imam khm, khm, problema, khm, khm, sa skidanjem pecha sa glavnog sajta. Zna li neko gde mogu da se nadju patchevi posle 1.05 verzije, koliko znam zadnja ja 1.1 ali...

player1
21.9.2008, 9:18
Registruj original preko Impulsa i skini patch sa njegovog servera. Jedino tako.

Stardock koji distibuira ovu igru sada koristi sistem autorizacije slican Steamu za skidanje patcheva (trenutno jedini sistem zastite njivovih igara protiv piraterije). Isto vazi i za Galactic Civilization 2.

undefined
21.9.2008, 19:53
Well duh. Naravno da moze tako. :boodala:

Cernobil
3.3.2009, 22:38
Nabavio pre neki dan cisto da probam. Prvo sam mislio da je dobra,pa posle da nije lose,a sada mislim da je igra KATASTROFA. Jad i beda. Za 1vs1 treba ceo dan i sto je jos gore,maltene se nista ne desava svo to vreme. Dizajn brodova je,pa najgori koji sam ikada video (bez preterivanja). A tek strategija,pa da budem iskren,nema je. Jednostavno skupis brodove i posaljes ih i gledas ih kako pucaju (pritom se ne pomeraju uopste), samo tako brodovi stoje i pucaju se. Dosadno do bola. Neka istrazivanja su totalno nebitna ,a da bi se sva istrazila treba osecam bukvalno 24 sata. I naravno da ce se svi odma opredeliti za borbene... Dobra ideja,ekstremno lose sprovedena u delo... vec sada leti sa harda;)

Djelos
23.8.2010, 16:07
Da li iko zna gde ima ovo da se kupi u BGu? Ako je uopste to moguce.

Lich_king2
23.8.2010, 17:50
Upravo sam pogledao, ali da li se to meni cini ili nema nigde da se ova igra kupi u BG? Pogledao sam i Computerland i ostale sajtove ali jednostavno nemaju je na listi.

DeCoy
23.8.2010, 18:03
Nema ništa od Stardockovih igara da se kupi u Srbiji, isto kao što je slučaj i sa Paradoxom recimo, jer ne postoji zvanični uvoznik i distributer. Ako želite original jedino rešenje su digitalne kopije (Eniaroyah je dao link ka Stardockovom servisu u drugoj temi) ili da kupite preko neke online prodavnice koja šalje u Srbiju.

Malik Tintilinic
9.4.2017, 6:18
Obelezava se 5 godina Rebelliona v1.9 updateom :)
http://store.steampowered.com/app/204880/