PDA

Prikaži potpunu verziju : Link Manager


corcrash
2.2.2008, 22:44
Mli prgram radjen iz cistog BESA. Poludeo sam kad sam pogubio linkove, pa sam resio da odradim ovako nesto.

Program je radjen u VB6. Podatke cuva u obicnim text fajlovima tako da se lako mogu preneti na drugi racunar.

DOWNLOAD: Link Manager (corcrash.zxq.net)

Ocekujem komentare i kritike. :)

Notorious B.I.G
3.2.2008, 0:15
Dobra zamisao,veoma jednostavno resenje,svaka cast:tapsh:
Imam jedan mali predlog bilo bi lepo kada kliknes 2 puta na sacuvani link da ti se otvori pretrazivac i uputi prema sacuvanom linku.Mislim da bi to program nacinilo korisnijim i boljim:D

corcrash
3.2.2008, 16:25
Hvala na predlogu. Videcu da i to uradim kad budem imao vremena. :kreza:

Monk Psycho
3.2.2008, 18:46
:tapsh:
extra prog

Jos kad bi ubacio opciju da moze odjednom vise linkova i kad bi prihvatao txt fajlove kao ulaz da napravis internu bazu
Jel moze neko da napise prog koji radi parsing web strane i kupi linkove (npr forumi i wrz linkovi :D)
Da sam programer sam bih napisao :n-cc2:

corcrash
3.2.2008, 20:45
Ako sam te dobro razumeo zelis da program prima txt file i ubacuje ga u bazu?

To sa parsingom nikad nisam probao ali bih mogao da pokusam.

Monk Psycho
4.2.2008, 13:23
Ne zelim ja nista, problem je sta ti zelis :D
Bilo bi lepo kad bi uradio dva prozora, u jednom linkovi koji treba da se skinu, a u drugom skinuti
Da bilo bi lepo kad bi kao input mogao da otvara txt fajlove da bi mogao npr da pravi(s(m)) bazu :D

corcrash
4.2.2008, 21:57
AAAAA!!!! Pa to vec mozes jer se svi podaci cuvaju u TXT fileovima samo bez onog .txt. Probaj da otvoris jedan od fileova iz datoteke "Data" i videces sta mislim.

Ovo sa parsingom zasada nije u planu (radim nesto drugo) ali cu ga mozda ubaciti kad budem imao vremena. :kreza:A

toxi
25.2.2008, 22:25
То парсирање хтмл странице може да се уради за 2 минута помоћу регуларни израза. :qliranje:

Занимљива идеја за програм. :tapsh: