PDA

Prikaži potpunu verziju : War In The Pacific-Struggle Against Japan 1939-1945


Covenant
5.2.2006, 13:43
Je'l neko igrao ovo remek delo od(potezne)strategije?
Igra je toliko kompleksna,realna i autenticna,da jedan potez(igracev,ne kompjuterski)moze da traje i vise od sat vemena....
Nije bas za svakog,ali se trud itekako isplati-sa igrom dolazi i PDF prirucnik koji tezi vise od 500 strana....
Kada budem imao vremena,planiram da se posvetim ovoj igri jer ona to zasluzuje...
Takodje,tehnikalije prosto obaraju sa nogu,iako je u pitanju retro fazon-2D grafika je bez obzira na "sace" prosto fenomenalna,a isto vazi i za odlicnu muziku i fenomenalni uvod za snimcima iz WWII.....
Za svaku preporuku....
Trud se isplati,verujte....

101st Airborne
5.2.2006, 14:33
Je'l neko igrao ovo remek delo od(potezne)strategije?
Igra je toliko kompleksna,realna i autenticna,da jedan potez(igracev,ne kompjuterski)moze da traje i vise od sat vemena....
Nije bas za svakog,ali se trud itekako isplati-sa igrom dolazi i PDF prirucnik koji tezi vise od 500 strana....
Kada budem imao vremena,planiram da se posvetim ovoj igri jer ona to zasluzuje...
Takodje,tehnikalije prosto obaraju sa nogu,iako je u pitanju retro fazon-2D grafika je bez obzira na "sace" prosto fenomenalna,a isto vazi i za odlicnu muziku i fenomenalni uvod za snimcima iz WWII.....
Za svaku preporuku....
Trud se isplati,verujte....


Evo stoji mi disk u fioci. Kupio sam je posle opisa u SK, da vidim to cudo u kome kampanja traje koliko i srednjoskolsko obrazovanje. I igrao sam neko vreme, ali sam onda shvatio da je toliko kompleksno da bi mi oduzelo vreme za mnoge druge stvari u zivotu, ipak mnogo bitnije...i batalio sam...ali evo dajem joj epitet naj-hardcore strategije ikada...

bizent
8.2.2006, 1:49
ako budesh josh uvek ziv kada predjesh "ono" javi......