PDA

Prikaži potpunu verziju : Preporuka za TV


Kondo
28.1.2008, 10:57
Postoje li neki TV da bar nesto valjaju za 100-150 e ?
Koje firme prave dobre jeftine tv?
Nekada se trazio Samsung kao bolji, a danas ?

Saymon
31.1.2008, 22:21
Samsung,philips ili LG sa preporukom na philipsu,ovi ostali su ista stvar samo pakovana u raznim kucistima...

oluja
31.1.2008, 22:24
Postoje li neki TV da bar nesto valjaju za 100-150 e ?
Koje firme prave dobre jeftine tv?
Nekada se trazio Samsung kao bolji, a danas ?

Nema sanse da valjaju za te pare, pitanje je samo koliko dugo ce da rade za toliko novca.

Kondo
9.2.2008, 1:19
Hvala svima.
Da li je bolja kupovina polovnog ili novog TV?
Danas se neki Grundig i slicne marke TV, stari 5 ili vise godina mogu kupiti za 100 eura.

nikola87
9.2.2008, 3:02
o ovoj temi ne vredi polemisati jer je kvalite televizora na nasem trzistu ocajan(mada ne znam kakv je na drugim trzistima).
Ja bre imam 2x Sony trinitron 72Cm placeni sa sve policom i nekim magnetima i jos nekim glupostima oko 800E svojevremeno a secam se da posle vec 2 godine nije hteo normalnom brzinom da se upali vec mu je trebalo 15sec. To se desavalo na oba tv-a koji su inace kupljeni u sony world-u.
Znaci sve je to premija pa sta ti zapadne.
Realno kad bih ja kupovao tv do 150E isao bih na neki samsung(onako bez razloga)

tiho86
9.2.2008, 3:45
Moj glas ide Philipsu,skoro je drug kupio Philips(do 150e) slika je perfektna,boje su fenomenalne.Daljinac je od kvalitetne plastike a ne kao za moj(imam Beko)neka pijacarska.

Kondo
15.2.2008, 13:45
o ovoj temi ne vredi polemisati jer je kvalite televizora na nasem trzistu ocajan(mada ne znam kakv je na drugim trzistima).
Ja bre imam 2x Sony trinitron 72Cm placeni sa sve policom i nekim magnetima i jos nekim glupostima oko 800E svojevremeno a secam se da posle vec 2 godine nije hteo normalnom brzinom da se upali vec mu je trebalo 15sec. To se desavalo na oba tv-a koji su inace kupljeni u sony world-u.
Znaci sve je to premija pa sta ti zapadne.
Realno kad bih ja kupovao tv do 150E isao bih na neki samsung(onako bez razloga)


Ni Sony nije ono je sto je nekada bio, davno je prestalo da pise na kucistu TV da ga proizvodi Japan, sada je to sve Kina ili nesto slicno.
Buduci da je ocajno trziste kod nas sto se tice TV, onda je bolja solucija da kupim Nemacki TV star oko 5 godina, to su TV sto donose ovi nasi iz Nemacke.


Tiho86 slazem se, od novijih TV mogu da prodju Philips i Samsung, mada se i oni pocinju sklapati u okruzenju od ko zna kojih delova, tako da ni oni nisu ono sto su bili nekada.
Hvala svima na svim odgovorima.