PDA

Prikaži potpunu verziju : Firefox (dva pitanja)


atlantis
24.1.2008, 19:18
1) Kada mi neko posalje link u msn-u firefox neotvara, klikcem nema efekta. Da napomenem da sam obrisao browser totalno sa sistema i nakon toga ponovo instalirao, od tada se to desava.

2) Kako bookmarks da postavim u Toolbar (onaj gore vodoravno), secam se da sam ubacivao zeljene foldere i linkove u jedan folder koji se dobije po default-u nakon instalacije i oni se onda pojave gore, ali sam backupovao bookmarks (onako copy/paste), taj folder preimenovao i sada mi to nepolazi za rukom.

DaySleeper
24.1.2008, 19:34
2) Desni klik na toolbar sa Back, Forward, Reload... buttonima -> Customize, otvorice ti se prozor sa ikonicama, dovuces "Bookmarks Toolbar items" na mjesto koje hoces. Ako ne upali, provjeri jel ti bookmark toolbar checkiran kad kliknes desnim klikom na toolbare. U bookmarksima bi trebalo da imas folder
"Bookmarks Toolbar Folder" Mislim da ne moze da se izbrise, ali ako ga nema kreiraj jedan pod tim imenom. U njega stavis linkove i foldere koje hoces da ti se pojave na toolbaru.

atlantis
24.1.2008, 19:43
Resio sam problem tako sto sam u tom prozoru sa ikonicama kliknuo na Restore Default Set i linkovi iz tog foldera su postali vidljivi. Hvala. Prvi problem i dalje ne resiv.

noisy
27.1.2008, 23:09
ja sam postavio da FF bude default browser i sve linkove iz msn-a mi otvara u njemu