PDA

Prikaži potpunu verziju : dvd problem


ILEW
22.1.2008, 2:54
pokrenem film na dvd-u,radi film normalno,prebacim ga na hard:zelena slika sa ponekom tackicom!?sto moze to bit?vele da je do kodeka?imam k-lite codec pack full - x-vid sa auto gordian knotom instaliran,svaki video fajl otvorim,nikakvih problema nemam,a sad ovo.film mi je jako bitan i ne bik da ga macinjem:) sa hd-a,pa ako ko zna...i samo jos nesto:nemoj te mi predlagat instalaciju nekih drugih kodeka,i micanje vec postojecih,jer sve mi se poremeti posle.ako sto znaci film nije bio narezan na prinko ili verbatimu i slicno,vec je bio original disk.i jos ovo:i sa ripovanjem sam dobio isti rezultat:zeljena slika.aj pomagajte dobri ljudi!

nebojsa986
22.1.2008, 18:52
Ostecen disk, nema veze sto je original, nisu oni nista posebno izdrzljiviji od rezanih.

Johnny
22.1.2008, 20:16
A kako si ga kopirao na hard? Kazes da je original, verovatno ima neku zastitu od obicnog kopiranja. Probaj DVD Shrink ili DVD Decrypter.

ILEW
23.1.2008, 2:00
A kako si ga kopirao na hard? Kazes da je original, verovatno ima neku zastitu od obicnog kopiranja. Probaj DVD Shrink ili DVD Decrypter.
nijesam siguran,pomislih mozda je do toga da ako je original,nece da se prikaze bez samo na njemu,glupost 100%,prodje covjeku kroz glavu svasta,preporucise mi dvd dekripter da ga preved u ifo fajl tako nekako,dako prodje.

ILEW
23.1.2008, 2:01
Ostecen disk, nema veze sto je original, nisu oni nista posebno izdrzljiviji od rezanih.
ali film radi nesmetano na disku!?bez stekanja,znaci normalno.

nebojsa986
23.1.2008, 2:21
A nisam procitao taj deo, ako ti ne ide od ruke to grebovanje zasticenih medija, uzmi pa napravi iso image od tog diska.

ILEW
23.1.2008, 2:58
A nisam procitao taj deo, ako ti ne ide od ruke to grebovanje zasticenih medija, uzmi pa napravi iso image od tog diska.
jel ti crnjak da mi pojasnis to malo?mislim na iso image.to ide nesto sa nerom jel?

ilidan
23.1.2008, 3:39
Ako je disk zasticen od kopiranja, ni ISO image nece raditi. Bolje skini DVDFab Decrypter (noviji je) ili DVDShrink (stariji ali jednostavniji od DVD Decryptera).

ILEW
23.1.2008, 4:06
Ako je disk zasticen od kopiranja, ni ISO image nece raditi. Bolje skini DVDFab Decrypter (noviji je) ili DVDShrink (stariji ali jednostavniji od DVD Decryptera).
prekopirao sam ga na hd sa sve zelenom slikom,probacu sve ovo,javljam rezultat!

NenadN
23.1.2008, 14:26
To znaci da su fajlovi jos pod CSS enkripcijom, nju mozes razbiti sada sa RipIt4Me direktno sa hdd-a, ako je DVD novijeg datuma izdat postoji mogucnost da ima i strukturne protekcije kakav je Arcoss, i za to je najbolje koristiti DVDFab ili RipIt4Me

ILEW
23.1.2008, 19:22
To znaci da su fajlovi jos pod CSS enkripcijom, nju mozes razbiti sada sa RipIt4Me direktno sa hdd-a, ako je DVD novijeg datuma izdat postoji mogucnost da ima i strukturne protekcije kakav je Arcoss, i za to je najbolje koristiti DVDFab ili RipIt4Me
mislis jeli film novijeg datuma?nije stariji je film u pitanju,a disk na koji je srezan stvarno ne znam.ovaj mi se odgovor za sad najvise svidja,ojdok da cesljam net za ripit4me.thanks!i mislio sam da je neka zastita u pitanju.