PDA

Prikaži potpunu verziju : Crimsonland


arab strap
3.2.2006, 13:03
Ово је једна опака игра са превише паукова, ванземаљаца и зомбија!
На survival моду сам успео да догурам до 16831069. Није лако ни мало.

http://crimsonland.reflexive.com/

hacker_aca
4.2.2006, 22:56
Igrao sam je ja, stvarno odlična igra. Nego, samo sam igrao 1 sat, dok mi nije istekao trial, pa sam ga izbrisao. :(

sasha vukelic
5.2.2006, 0:33
igrao sam davno... dogurao sam do nekih 14 miliona... koristio sam oruzje gauss shotgun

arab strap
6.2.2006, 16:55
igrao sam davno... dogurao sam do nekih 14 miliona... koristio sam oruzje gauss shotgun

Плазма сачмара је далеко најбоље оружје у комбинацији са бесном ватром - чисти екран најефикасније!

sasha vukelic
6.2.2006, 17:07
Плазма сачмара је далеко најбоље оружје у комбинацији са бесном ватром - чисти екран најефикасније!

jest i sa tim oruzjem sam preko 10 miliona skupio
al znas sta sam vidio jednog lika koji sa plazma cannonom uzima nekih 20 miliona! nemoo s vjerovati

Jim Bravura
7.2.2006, 0:02
jest i sa tim oruzjem sam preko 10 miliona skupio
al znas sta sam vidio jednog lika koji sa plazma cannonom uzima nekih 20 miliona! nemoo s vjerovatiKako ste to uspeli :confused: . Meni je max. bio nekih 677.000 a tu igra pocinje ludacki da ubrzava.Ne mogu zamisliti kako je na 10 mil. ili cak vise. To sam postigao sa Ion Cannon,mada je i plazma puska tu negde po efikasnosti. Inace, za taj moj rekord mi je trebalo pa sigurno oko stotinjak pokusaja. Jel bilo nekih varanja s vase strane?

arab strap
7.2.2006, 12:18
Свака му част за 20мил. са плазма топом!

Мораш вежбати и направити добру комбинацију perks и bonusa које добијеш и не треба ти никакво варање.. када се закува - штит, ватра и споро време је мајка успеха :)

Јонско оружје једноставно нема довољну снагу као плазма и не верујем да би могао да извучеш преко 2-3 мил.

Иначе, кад завршиш quest mode (pa još na najtežem nivou) добијаш све бонусе, оружја и олакшице (perks), to sigurno znaš.

sasha vukelic
7.2.2006, 14:47
ja sa plazma cannonom isto nisam preko miliona uspio...
jedina za gauss shotgun-om i plasma shotgun-om...

mogao bih mozda ponovo probati tu igru, sada kad sam bolji mis nabavio (logitech g5)

Mrmot
8.2.2006, 4:04
Gauss shotgun je moj weapon of choice. Vrlo se retko dobija, ali sa pravim perkovima (fastloader tipa) i stalnom snabdevenoscu powerupovima neverovatno efikasno cisti ekran od gremlina i kremlina. Dogurah do milion dvesta hildada i kusur poena (mrzi me da gledam highscores) i ubili su me jer mi je zvonio telefon ko lud a nisam hteo da prekidam killing frenzy, izgubio koncentraciju i eto... :P

Drugo mesto... Ion Cannon :D

Btw, ste provalili sta se desi kad minut ipo od pocetka survival partije (ili bese minut) ne ispalite ni jedan metak? :D

millancche
11.3.2006, 22:27
Ne, sta, please, reci mi, jer sad nemam komp na kome bih mogao igrati CL:-)
ShhhhTTTTAAAA?

Phr3ak
17.3.2006, 18:50
Hehehe, zarazna igra brutalno...
Mislim da sam je igrao....zju, pa puno :D

Atila
17.3.2006, 21:08
Стварно сјајна игра, мала(у MBs) и по неким стварима чак помало застарела, ал' ипак права разбибрига након онол'ких FPS-ова :aplauz:

Stojke
24.3.2006, 5:48
Trenutni rekord mi je 15190340.GASS SHOUTGUN IS THE BEST.
Ako neko zeli nesto da me pita o igri naka posalje e-mail na stojkeue@yahoo.com

huligan
6.5.2006, 12:59
Fantasticna igra!Nisam je mnogo igrao,ali koliko jesam mogao sam da zakljucim da igra kida!!!Konacno jedna extreme igrica sa neta!

:alealeee:

bone_collector
9.5.2006, 1:14
Ne znam da li ste je igrali negde oko Nove Godine, ali atmosfera je vrlo "praznicna" :)

Evo i slike:

http://www.sk.co.yu/forum/attachment.php?attachmentid=1255&stc=1&d=1147129849

<Rio_da>
23.2.2007, 23:12
Evo jednog shota

Extra Igra! Samo me nervira sto ne moze da se igra u mrezi u vise igraca!
Ja sam video i neku rodjendansku atmosferu, lete baloni... ludnica