PDA

Prikaži potpunu verziju : Pitanje (SK u USA)?


dido
10.1.2008, 22:30
Kako da dodjem do SK u USA. Postji li nesto kao da platim viza karticom i da citam na internet sve clanke...

zidan grobar
10.1.2008, 22:38
Ja mislim avionskom postom:D:dzavo:,a to za vizu ne znam.

Pelagijska Argosija
10.1.2008, 23:49
Mislim da u svakom broju ima obaveštenje o pretplati, kako za Srbiju tako i za inostranstvo. Ako se ne varam to je na strani i/o port.
A evo ga i linak (http://www.sk.co.yu/info/sk-pretplata.html) na sajtu SK-a o pretplati.

VojaM
11.1.2008, 19:25
Kako da dodjem do SK u USA. Postji li nesto kao da platim viza karticom i da citam na internet sve clanke...On-line verzija "Sveta kompjutera", kao što je ona za dnevnu "Politiku", nažalost ne postoji i nema planova da se tako nešto uvede. Kao opcija ti ostaje jedino pretplata.

Stvari oko pretplate trenutno su malko komplikovane. U delu firme "Politika" koji izdaje naš časopis u toku su neke organizacione promene. Ukratko rečeno, menjaće se žiro računi za pretplatu, a ne znamo tačno hoće li biti još nekih promena.

Najbolje će biti da sačekaš sledeći broj SK (februar 2008) gde će biti objavljeno obaveštenje o promenama vezanim za pretplatu, kao i o ostalim eventualnim promenama.

Nicolas
11.1.2008, 19:34
Da ali on ne moze da dodje do toga, jedino da saceka da objavite u martu online.

VojaM
11.1.2008, 23:00
Onda neka se interesuje na forumu i na SK sajtu.

todos
12.1.2008, 10:26
Onda neka se interesuje na forumu i na SK sajtu.
Evo ja da se umesam, onako polupismen za ovo. Ako ikako ima kontakt sa Maticom, u svakom momentu moze neko da mu u paketu posalje SK. Bas me cudi da nema neka posiljka za SAD, ili Brazil. Neko rece onlain. Ma nije ista ziva devojka ili virtuelna.

VojaM
15.1.2008, 17:58
Kako da dodjem do SK u USA. Postoji li nesto kao da platim viza karticom i da citam na internet sve clanke...
Dakle, kao što sam već rekao, ne postoji mogućnost da se novi brojevi čitaju preko Interneta.

Međutim, postoji mogućnost pretplate.
U ovom trenutku konačno znamo sve podatke o tome (brojevi računa za uplatu, WIFT kodovi, imena banaka, brojevi telefona i faksa za obaveštenja). Podaci se mogu naći na SK-ovom sajtu (http://www.sk.co.yu/info/sk-pretplata.html) ili u časopisu počev od prvog sledećeg broja (2/2008).

potatoe
18.1.2008, 20:45
U gradovima gde ima puno dijaspore (Chicago), možeš lako da nadješ razne novine po radnjama koje prodaju robu sa balkana, ako nisi u takvom gradu ili nemaš takvih radnji, ostaje ti nešto kao što je www.yu4you.com gde možeš da naručiš časopise.