PDA

Prikaži potpunu verziju : problem sa sluskama?


BrutaLiS
10.1.2008, 20:47
imam problem sa sluskama na mom telefonu,ali posto se mogu koristiti i za komp pitacu ovde....naime imam one za nokiu koje su iz 2 dela,i nove su.kad se slusa sa oba spojena dela zvuk nikako ne valja i nema basova i nesto pisti ma skroz je ''brljav'', a kad slusam sa onim delom gde su samo sluske,tj kad ga direktno ubodem u zvucnik ili tel zvuk je normalan i dobbro radi...medjutim ne mogu tako da koristim jer je taj deo prekratak:mad::confused::(

HypeR
10.1.2008, 20:53
kupi nove slushke :ciao:

sharlo_03
11.1.2008, 0:06
Mozda ti je adapter previse kratak. Cekaj. Ti na fonu imas direktno 3.5mm adapter za sluske ili moras da koristis produzetak?
Ako moras produzetak da koristis, kupi nove sluske ili nosi produzetak na reklamaciju. Mada je poznato da sluske koje se dobijaju uz telefon nemaju odgovarajuci kvalitet.:D

BrutaLiS
11.1.2008, 1:34
Mozda ti je adapter previse kratak. Cekaj. Ti na fonu imas direktno 3.5mm adapter za sluske ili moras da koristis produzetak?
Ako moras produzetak da koristis, kupi nove sluske ili nosi produzetak na reklamaciju. Mada je poznato da sluske koje se dobijaju uz telefon nemaju odgovarajuci kvalitet.:D

imam 3.5 ulaz,i ne treba mi dodatak,ali ne mogu sa ovim jednim delom slusati jer je kabl kratak...necu moci na reklamaciju u nemacku:rofl: grrrrrrr

Sarmica
11.1.2008, 2:30
Nadam se da nije problem da ovde postujem, da ne otvaram novu temu. Elem, imam problem sa sluskama na telefonu (samsung) na levoj sluski se sve normalno cuje a na desnoj se ne cuju basovi i malo je tise. Jel moze to da bude do toga da se zicica olabavila pa moze da se zalemi ili je nesto drugo pa moram da menjam sluske.

Mario Pavićević
11.1.2008, 10:47
Nadam se da nije problem da ovde postujem, da ne otvaram novu temu. Elem, imam problem sa sluskama na telefonu (samsung) na levoj sluski se sve normalno cuje a na desnoj se ne cuju basovi i malo je tise. Jel moze to da bude do toga da se zicica olabavila pa moze da se zalemi ili je nesto drugo pa moram da menjam sluske.
To ces najlakse saznati starim dobrim metodom gnjecenja kabla:)Slusalice najcesce imaju prekid ili na samom ulazu u slusalicu ili na konektoru koji ide u uredjaj tako da probaj da malo mrdas,gjecis,vuces kabl dok slusas neku pesmu i ako primetis razliku onda znas sta je.Da je zica potpuno odlemljena ne bi cuo nikakav zvuk.

VojaM
11.1.2008, 23:45
Ako slušalice imaju potenciometar za pojačavanje, na kablu ili na jednoj slušalici, a čovek to ne koristi, dešava se da potenciometar izgubi kontakt, recimo, za jedan kanal, levi ili desni. U tom slučaju pomogne da se malko promrda protenciometar i rezultat bi trebalo da se čuje odmah. Ponekad mora da se našprica potenciometar kontakt-sprejom, ali to je zaista ređi slučaj.

Ne kažem da je to kod tebe slučaj, ali treba znati i za tu mogućnost.

BrutaLiS
12.1.2008, 22:51
niko ne znadijade resenje mog problema,cccc :) ...reseno,odjednom su proradile....

culer
27.2.2008, 15:48
Imam problem sa sluskama ,znaci kada ih prikljucim u zvucnik i samo kada slusam mp3 cuju zvuk samo na levoj strani,ali kada gledam spot tj video zapis cuju se na obe strane ?????Sta je problem ?????

Mario Pavićević
27.2.2008, 16:31
Imam problem sa sluskama ,znaci kada ih prikljucim u zvucnik i samo kada slusam mp3 cuju zvuk samo na levoj strani,ali kada gledam spot tj video zapis cuju se na obe strane ?????Sta je problem ?????
Da nisi u samom MP3 plejeru prebacio balans na levu stranu?

culer
27.2.2008, 23:25
Da nisi u samom MP3 plejeru prebacio balans na levu stranu?

Nisam ,ali sada sam reinstalirao drajver za zvuk i sve sljaka :S