PDA

Prikaži potpunu verziju : Pomoc oko Folder locka


stewazy
7.1.2008, 23:01
molim vas pomozite oko folder locka zaboravio sam sifru za ulazak a trbaju mi neki podaci, ne mogu nikako da se setim sifre ima li resenja :n-cc2: :n-cc2: :n-cc2: :n-cc2: :n-cc2:

nebojsa986
7.1.2008, 23:56
Nisam koristio, ali ako nema neke opcije za bas takav slucaj mislim da si nasukan. Mada ,zavisi kako proram radi, mozda bi mogao da pristupis tom folderu ako tvoj hdd prikljucis na drugi komp, da se win ne bootuje sa tvoj hdda vec sa drugog pa da sa tog pristupis tvom hdd-u.

bojanbl
9.1.2008, 11:23
Koristio sam ja folder lock, i bojim se da nema pomoci. Jedino ti preostaje razbijanje glave dok ne skontas koja je sifra :) Folder lock sve sto trebas "zakljucati" stavlja u folder koji poslije kriptuje. Jedino ne znam da li si koristio onu prvu opciju "Very Fast", onda bi mozda i bilo moguce spasiti dokumente, posto su oni sa tom opcijom samo sakriveni...

stewazy
10.1.2008, 1:09
Koristio sam ja folder lock, i bojim se da nema pomoci. Jedino ti preostaje razbijanje glave dok ne skontas koja je sifra :) Folder lock sve sto trebas "zakljucati" stavlja u folder koji poslije kriptuje. Jedino ne znam da li si koristio onu prvu opciju "Very Fast", onda bi mozda i bilo moguce spasiti dokumente, posto su oni sa tom opcijom samo sakriveni...

Kasno je za razmisljanje otisao je stari sistem :odoK: i tu je novi :(

Sasa90
10.1.2008, 1:45
Inace ja sam koristio jedno vreme folder lock i otkrio sam jednu veliku mani. Iz my computera mozes pristupiti svim podacima koji se ti zakljucao i to na veoma jednostavan nacin. Odes na c:\program files\folder lock\locked(valjda) i onda tamo mozes da nadjes sve fajlove i foldere koji si ti zakljucao... Kada sam ja to video odma sam ga obrisao.:a_whistli

bojanbl
10.1.2008, 1:56
Inace ja sam koristio jedno vreme folder lock i otkrio sam jednu veliku mani. Iz my computera mozes pristupiti svim podacima koji se ti zakljucao i to na veoma jednostavan nacin. Odes na c:\program files\folder lock\locked(valjda) i onda tamo mozes da nadjes sve fajlove i foldere koji si ti zakljucao... Kada sam ja to video odma sam ga obrisao.:a_whistli

Taj folder je vidljiv samo dok je folder lock aktivan, nakon sto "zakljucas" fajlove u taj "locker" taj folder postaje nevidljiv i ako odabares odgovarajucu opciju i kriptovan... A takodje mozes kriptovati bilo koji folder posebno...